PDA

Zobacz pełną wersję : Jak to jest u Was Panowie!!

szamo
19-05-2003, 15:37
Siemka wszystkim mieszkam w Zgorzelcu (smialo mozna powiedziec miasto pod panowaniem kibicow Slaska). Nie jest tu zle, kilka wyjazdow mam zaiczonych glownie Lublin i Wawa, ale tez Gorny Slask no i oczywiscie Wrocek. Chodze takze na rodzima pilke nozna (Nysa Zgorzelec III liga) siedze razem z kibicami Nysy (albo jak kto woli Slaska) wiedza za kim jestem, z poczatku probowali mnie tepic, ale juz sie dostosowali. Jak wyglada to u Was i jak podzielone jest Wasze miasto. Czekam na odpowiedz pozdrowka ze Zgorzelca!!!

P.S.
W sumie w okolicy Zg-c jest nas jakas 50 osobowa grupa (L)egionistow ;) :lz:

legart
19-05-2003, 15:40
Witaj :cf2: :lz: w Warszawie jest trochę więcej niż 50 legionistów 8- ;)

Unico
19-05-2003, 15:42
[...]w Warszawie jest trochę więcej niż 50 legionistów 8- ;)

51? :>

legart
19-05-2003, 15:47

Ech Unico ty chyba jednak chcesz tego pokemona dostać 8- :> :]

Unico
19-05-2003, 15:50

No dobra :> Typuję więcej: 52? :>

legart
19-05-2003, 15:54

No dobra :> Typuję więcej: 52? :>

Ha, ha zabawne jak chcesz się coś mądrego napisać w tym temacie to napisz coś o Legionistach w Krakowie :> . A co humorek nie dopisuje po przegranej z Gieksą ;) . I jak teraz będzie post 53 to najpierw zaczne je kasować, a potem jakąś jeszcze kare wymyśle 8-

MaxyM
19-05-2003, 15:56
Kara już jest.

pozd.
Sędzia MaxyM

Unico
19-05-2003, 15:59
Ha, ha zabawne jak chcesz się coś mądrego napisać w tym temacie to napisz coś o Legionistach w Krakowie :> . A co humorek nie dopisuje po przegranej z Gieksą ;) . I jak teraz będzie post 53 to najpierw zaczne je kasować, a potem jakąś jeszcze kare wymyśle 8-

ok, 55? :rotfl:
Mam nadzieję, że nie zdenerwowałem szanownego moda? 8)

W Krakowie. Hmmm... hmmm... nie znam nikogo kto kibicuje Legii.

PS Humorek? Dzięki, że pytasz, jest ok :lol:

Unico
19-05-2003, 16:00
Kara już jest.

pozd.
Sędzia MaxyM

Dzięki MaxyM o tym marzę od początku :buhaha:

8-

kamyk
19-05-2003, 16:43
w Puławach jest tak ze cale miasto kibicuje legii i mowie to powaznie! ale sa wyjatki ze i gdzie niegdzie zajdzie sie kibic widzewa lub wisly! wsumie to unas w miescie pannuje takie cos jak zauwazylem ze jak ktos jest na szczycie to odrazu mu sie kibicuje! ale tak na 100% sa 3 osiedla kibicujace legii! to cale sienkiewicza , karpinskiego i niemcewicza na tych osiedlach sa prawdziwi legionisci!

dyha
19-05-2003, 20:14
Siemka wszystkim mieszkam w Zgorzelcu (smialo mozna powiedziec miasto pod panowaniem kibicow Slaska). Nie jest tu zle, kilka wyjazdow mam zaiczonych glownie Lublin i Wawa, ale tez Gorny Slask no i oczywiscie Wrocek. Chodze takze na rodzima pilke nozna (Nysa Zgorzelec III liga) siedze razem z kibicami Nysy (albo jak kto woli Slaska) wiedza za kim jestem, z poczatku probowali mnie tepic, ale juz sie dostosowali. Jak wyglada to u Was i jak podzielone jest Wasze miasto. Czekam na odpowiedz pozdrowka ze Zgorzelca!!!

P.S.
W sumie w okolicy Zg-c jest nas jakas 50 osobowa grupa (L)egionistow ;) :lz:

Zgorzelec to jest dolnośląski czy lubuskie ? bo siem pogubiłem . Jeśli lubuskie to zapraszam do Wild West . Info na GG lub priv

Radio
19-05-2003, 20:35
Temacik już był ale z chęcią się powtórzę: Płońsk 95 % Legioniści. Te kilka procent to nieliczni Widzew, Górnik Zabrze, Polonia, Wisła Płock(?).

PS Dyha a co to za różnica czy Dolnośląskie czy Lubuskie. Zgorzelec to granica Zniemcami i już kolegę zapraszać do Wild West no chyba że mają zamiar w te 50 sztuk utworzyć Wild South West. W takim razie użycz mu pomocy.

takiowaki
19-05-2003, 20:39
Kara już jest.

pozd.
Sędzia MaxyM

nie no, brak mi slow, czlowiek sie tak stara a tu nic, a tu naglew takie cos i wogole tak pieknie ehhh
no to ja powiem ze w Warszawie jest ok. 56 legionistow, z czego wiekszosc z kat. D

ukarajcice mnie :fu:
ps. zapomnialem dodac - Krakow 100% Legia :buhaha:

Mazi
19-05-2003, 20:47
No cóż ,ja też już pisałem o tym na starym ,ale dla jasności ...
Zdecydowana ( z 90 % ) większość za Legią z 5% daje Widzewowi ,reszta to ŁKS ,Lech i Wisła ( chociaz z tym ostatnim osobiście się nie spotkałem ).
To by było na tyle :) .

LEGIA WSZĘDZIE !!!!!!!

Łysolek
19-05-2003, 21:05
Kara już jest.

pozd.
Sędzia MaxyM

nie no, brak mi slow, czlowiek sie tak stara a tu nic, a tu naglew takie cos i wogole tak pieknie ehhh
no to ja powiem ze w Warszawie jest ok. 56 legionistow, z czego wiekszosc z kat. D

ukarajcice mnie :fu:
ps. zapomnialem dodac - Krakow 100% Legia :buhaha:
Słuchaj Takiowaki . Albo się dostosujesz do zasad tego forum albo .... :ban: :buhaha: :buhaha:

takiowaki
19-05-2003, 21:09
Słuchaj Takiowaki . Albo się dostosujesz do zasad tego forum albo .... :ban: :buhaha: :buhaha:

no nie, nie moglbys... moglbys?
ale dobra, bo to grozne zabrzmialo. W kazdym razie ja tylko o jednym mysle, postaram sie jednak jakos nie przelewac tego na klawiature :-)
bo zawialo groca :buhaha: :buhaha: :buhaha:

Unico
20-05-2003, 16:01

ale dobra, bo to grozne zabrzmialo. W kazdym razie ja tylko o jednym mysle, postaram sie jednak jakos nie przelewac tego na klawiature :-)

Takiowaki staraj się w inny sposób :> Ten już ja wykorzystałem, chać zupełnie przez przypadek - ale miałem wczoraj humor :rotfl: :rotfl: :rotfl: . "Nic dwa razy się nie zdarza..." :lol: :>

PS MaxyM czy jak zdobędę określona ilość postów to dostanę kolejnego żółtego przyjaciela pod nickiem? :>
W końcu to jest jakiś precedens i przydałoby się określić dla niego zasady 8)

legart
20-05-2003, 16:23

Takiowaki staraj się w inny sposób :> Ten już ja wykorzystałem, chać zupełnie przez przypadek - ale miałem wczoraj humor :rotfl: :rotfl: :rotfl: . "Nic dwa razy się nie zdarza..." :lol: :>

PS MaxyM czy jak zdobędę określona ilość postów to dostanę kolejnego żółtego przyjaciela pod nickiem? :>
W końcu to jest jakiś precedens i przydałoby się określić dla niego zasady 8)

Nie, ale możemy dać inną rangę nabijacza bez rysunku 8- , poza tym możemy obebrać Ci prawo pisania na tym forum 8-

Unico
20-05-2003, 16:37
Nie, ale możemy dać inną rangę nabijacza bez rysunku 8- , poza tym możemy obebrać Ci prawo pisania na tym forum 8-

Eeee Legart nie żaruj! Ja nabijacz? :help: No co Ty :>

PS1 No chyba żeby brać pod uwagę ten post :rotfl: :rotfl: :rotfl:

PS2 Legart widzę,że ci ni przeszło od wczoraj - chcesz się mnie stąd pozbyć, hę?

legart
20-05-2003, 17:03

Eeee Legart nie żaruj! Ja nabijacz? :help: No co Ty :>

PS1 No chyba żeby brać pod uwagę ten post :rotfl: :rotfl: :rotfl:

PS2 Legart widzę,że ci ni przeszło od wczoraj - chcesz się mnie stąd pozbyć, hę?

Nie chcę , ale rangi zawsze można zamienić 8- , jak za bardzo będziesz się domagał drugiego poka 8- . Bo kara nie może być przyjemnośćią - to forum nie jest dla masochistów (chyba) :pic:

PS I było się drażnić z modem :cz:

Unico
20-05-2003, 17:23
Nie chcę , ale rangi zawsze można zamienić 8- , jak za bardzo będziesz się domagał drugiego poka 8- . Bo kara nie może być przyjemnośćią - to forum nie jest dla masochistów (chyba) :pic:

PS I było się drażnić z modem :cz:

Żeby za bardzo nie drążyć już tego tematu, małe pytanie na koniec: Czy pokemon to odpowiednia kara (a może raczej nagroda :rotfl: ) dla mnie, patrząc przez pryzmat moich poprzednich avartarów? :lol:

http://08642.w.interia.pl/foto/Unico2.gif

Adis
20-05-2003, 18:54
Łuków: jest podzielony tak: 99% Legia, 1% Widzew!!

Widzewiacy średnia wieku jakies 16-17 lat, od kiedy rwali buty po meczu Orląt są już nie widoczni. Spytany widzewiak za kim jest odpowiada.... wisła!! Jak to sie dla nich skonczylo mówic nie trzeba Kiboli Legii mysle ze zbierze sie jakies 70 osob moze troche wiecej, utrzymujemy szczególnie dobre stosunki z Legionistami z Siedlec i Górnoślązakami z ekipy SQUADRON!!! Co prawda chodzimy na "polowania" widzewskich łukowiaków ale tylko czasami mozemy na nich trafic. Dzwonimy do nich z propozycja ustawki, odmawiaja mówiac ze nie sa chuliganami tylko zwyklymi kibicami pilki noznej. Ostatnio na meczu U-21 Polska-Ukraina wypisywali do nas SMS-y, że sa z nimi rtsiacy z Sochaczewa czy tam ze Skierniewic i że po meczu mozemy oberwac. Wychodzimy ze stadionu a po nich ani śladu!! Tak więc Łuków jest nasz...!!!

Pozdrowienia dla ekipy SQUADRON oraz Legionistów z Siedlec :pijany:

MaxxxiM
31-05-2003, 10:27
troche juz wiekowy ten post, ale zauwazylem ze czegos brakuje.
Otoz chcialbym zauwazyc, ze miasto z krzyzem maltanskim w herbie, czyli Elblag w calosci kibicuje Legii. Kiedys jeszcze w latach osiemdziesiatych znalem nawet jednego ktory kibicowal RTS, ale to byl wyjatek potwierdzajacy regule. no i bylo to dawno.
aha i jeszcze jeden. moj kolega z boiska, ktory przez olsztyn trafil do Warszawy, ale ulice mu sie pomylily i gral w klubie na P. choc tu akurat gore wziely wzgledy finansowe. w kazdym razie rozumie swoj blad :)

http://www.legialive.pl/dodatki/bajery/67.gif

Chopin_Legionista
31-05-2003, 10:58
u mnie w Otwocku jest troszke Polonii ... jest systematycznie tepiona , ale ciągle jakoś dycha ... ale w 80% jesteśmy za Legią 15% za Polonią 3% za Wisłą ze 2% ( szczegółowo ) '8

*PRZEMO*
31-05-2003, 11:24
z moich obserwacji wynika ze wszyscy w warszawie sa za legia (brodno bielany praga zoliborz wola ochota ursynow natolin goclaw grochow i tak by dlugo wymieniac.. ;) ) jest pewna czesc kibicow poloni ktorrzy raczej nie maja glosu chociarz sie naprzkrzaja... jak czasami widac (ostatnio flaga radosci :box: ) kiedys polecialy kamienie w ukochane 520 po meczu (oczywiscie w okolicach stadionu na konwiktorskiej tzn muranow i nowe miasto) polonisci chwalili sie ze starowka tez jest jej ale to musze zdementowac poniewaz mnostwo tam napisow typu "ksp ch.." na ktore nikt nie zwaraca uwagi a legia mistrz" widnieje :kspsz: od dlurzszeego czasu.. a jescze bym zapomnial jest pare osob za polonia na ulicy zeromskiego na bielanach ale ich mozna policzyc na palchach jednej reki.. ;) spotkalem sie jeszcze z paroma osobami z bemowa co sa zapolonia ale ich rowniez byla garstka.. :box:

kiedys mieszklaem w gdyni to na moim osiedlu bylo dwoch kibicow legii ja i moj kumpel reszta to arkowcy.. mialem wrazenie ze po pewnym czasie sie przyzwyczaili do nas.. ;) ja mialem to szczesicwe wyprowadzic sie do stolicy i moc na zywo ogladac mecze a moj kumpel do tej pory przyjezdza z gdyni na mecze 8)

ogolnie warszawa jest zdominowana przez NASZA UKOCHANA LEGIUNIE ktora napewno dzis wygra mecz ;) :cf2:
pozfrawiam