PDA

Zobacz pełną wersję : Obraza kibiców, wybory i jak załatwić Tuska

CameoN!
05-10-2011, 03:25
Ostatnio pojawił sie nowy spot PO.. a jak przedstawiono w nim między innymi kibiców? kto nie widział niech zobaczy:

http://www.youtube.com/watch?v=0jrhMDAR2EI

Pokazane są tutaj sceny spod pałacu prezydenckiego z 2010 roku oraz zamieszki podczas Pucharu Polski. Ze spotu wychodzi na to że jesteśmy obywatelami gorszej kategorii?! Mam wrażenie, że ten spot odnosi się przede wszystkim do obietnicy uczestnictwa kibiców w wyborach.. boi się ten Tusk oj boi, bo i ma czego. Widać baner "Idę na wybory, nie głosuję na PO" dał rezultaty :mpiwo:

Z góry przepraszam moderatora za to, że zakładam nowy temat, ale chciałem żeby każdy miał łatwą okazję zobaczyć w jaki sposób nas pokazują. Myślę też że warto byłoby zrobić nową ankietę (jeśli tak zadecyduje mort), ponieważ tamta ankieta jest sprzed 3 tygodni.. a wiele się zmieniło.

Wybory - jak niedopuścić PO ponownie do władzy i co kto ma do zaproponowania

PO - Oczywistą rzeczą jest fakt, że na PO nikt z Nas nie zagłosuje (przynajmniej większość nie)

PiS - Jeśli by wybierać mniejsze zło to chyba lepszy PiS niż PO, ale swoje za uszami też mają.. sa troche zbyt radykalni, ale lepsze to niz PO.. ale czy to dobry wybór? Każdy sam niech oceni.

SLD - Niby jakiś wybór, ale w sumie są w koalicji z PO i dopuścili do zamykania stadionów, brakiem reakcji.

Ruch Palikota - Jest to jakaś alternatywa, z tym że jeśli dostanie się do parlamentu, to w pierwszej kolejności będzie w koalicji z PO.. a jesli będzie miał odpowiednio dużo głosów.. to dadzą PO większośc w Sejmie.. i możliwość dalszych rządów.

PJN - Chyba najlepsza altenrnatywa.. jest akurat na progu wyborczym, więc głosy nie będa zmarnowane, a partia jest w miare normalna i zajmie sie polityką a nie zamykaniem stadionów. Taki PIS w wersji Light

PSL - Też jakiś wybór, ale raczej partia dla rolników. Nie jest to PO, nie jest to PIS, ale tez nic ciekawego nie proponuje.

Polska Partia Pracy - Niestety ale raczej zmarnowany głos, do parlamentu nie wejdą, a ich mandaty do sejmu dostaną sie największym partiom.

Nowa Prawica - Niestety, ale podobnie jak w przypadku PPP nie zdobędą nawet 1% nie mówiąc o 5%.. więc głos zmarnowany. Nawet gdyby wszycy kibice w polsce na nich zagłosowali, to nie wystarczy.

.................................................. ..................

Pozwolę sobie wstawić ankietę.. zostały akurat 3 dni do ciszy wyborczej.. więc 3 dni na ostateczne głosowanie.

(mort jeśli zdecydujesz o tym że tej ankiety nie powinno tutaj być, lub całego tematu.. niech się dzieje wola Twoja, ale myślę że temacik pożyteczny i ciekawy, więc prosze o pozostawienie :) )

Podróżnik
05-10-2011, 07:05
SLD - Niby jakiś wybór, ale w sumie są w koalicji z PO i dopuścili do zamykania stadionów, brakiem reakcji.

)
Jeśli SLD uważasz za jakiś wybór to pomyliłeś fora

matx
05-10-2011, 07:09
A ja mysle, ze niektorzy chca chyba na sile zablysnac. Jest tyle tematow ile akurat potrzeba i zakladanie kolejnego do pisania o tym samym miaja sie z celem, bo co ten temat wniesie poza tym, ze zrobi sie burdel i trudniej bedzie sie dokopac do czegos ciekawego. Zwyczajny przerost formy nad trescia. PS. A takich samych ankiet to jeszcze piec zalozcie najlepiej.

karakan
05-10-2011, 07:11
Przecież taki temat z ankietą już jest.
Wy tam w PJN-nie nie potraficie czytać czy jak?:chees:

Yanks
05-10-2011, 07:27
[B]prosze o pozostawienie :) )

Tylko ... po co?
http://forum.legionisci.com/showthread.php?t=13022

rolnik
05-10-2011, 07:31
Game over.