PDA

Zobacz pełną wersję : GKS Bełchatów - Legia Warszawa 24.09.11 godz. 18:00.

ormo
22-09-2011, 13:06
Ledwo ochłonęliśmy po dramatycznym spotkaniu w PP z Rozwojem, a już wracamy do ligowej kopaniny. Przyszedł czas na niewygodny dla nas ostatnimi czasy Bełchatów.

Może i jest szansa na występ (pewnie krótki) Wolskiego:
– Ostatnio nie wiodło mu się najlepiej. Mam nadzieję, że to będzie początek jego odrodzenia – powiedział szkoleniowiec stołecznej drużyny.

Mecz w LE w czwartek więc pewnie Legia wyjdzie w najsilniejszym składzie, o ile taki posiadamy ;)

GKS nie wygrał od 5 spotkań, a skoro każda seria się kiedyś kończy...:look:

4 porażki z rzędu nie zniosę!

Jeśli Bartoszek tak mówi to Maćku, nie przynieś Nam wstydu ;)

Marcin ZŻB
22-09-2011, 13:16
Tylko 3 punkty z wieśniakami...

e(L)egion
22-09-2011, 13:24
Żaden wynik mnie nie zdziwi. My tam możemy równie dobrze wygrać 3-1 jak i przegrac 0-2 po beznadziejnej grze. Wystarczy że Bełchatów będzie jeździł na dupach przez połowę meczu i nasi będą w opałach, a podejrzewam ze woli walki Bełchatowianom nie zabraknie, również przez takie wpisy jak ten powyżej (o wieśniakach). Nie dane mi będzie tego meczu obejrzeć i podświadomie odczuwam ulgę. Mam nadzieję że mnie miło zaskoczą, bo raczej przychylam się do co najwyżej remisu.

Majkisek
22-09-2011, 13:35
Wystarczy, że nie przejdą kolejny raz obok meczu. Umiejętności mają wyższe od Bełchatowian, potrzeba tylko odpowiedniej mobilizacji. Jeśli nie umieli tego uczynić na słabe Podbeskidzie czy też na ważny mecz z Ksp, to niech się chociaż mobilizują na średniaków (Bełchatów, Górnik, Cracovia, Zagłębie...).

nevermind
22-09-2011, 13:37
Z takim podejsciem jakie oni prezentuja w ostatnich tygodniach(zwłaszcza po Moskwie), to my tam maksymalnie remis ugramy...

Peace
22-09-2011, 13:56
Tylko 3 punkty z wieśniakami...
Piknik to Ty?:lol2:

Yanks
22-09-2011, 14:20
Przyszedł czas na niewygodny dla nas ostatnimi czasy Bełchatów.

Pytanie, może nie na temat ale ... jaki obecnie zespół Ekstraklasy jest wygodny dla Legii? ... :hyhy:

Sgt.
22-09-2011, 14:26
Legia jest fenomenalnym zespołem na przełamanie.

RDorosz75
22-09-2011, 14:31
W którymś z wywiadów po meczu z Rozwojem, jeden z naszych kopaczy stwierdził, że przy wyrównaniu przez Rozwój na 1:1 zabrakło im (Legii) koncentracji. Ja się tak k.u.r.w.a. zastanawiam - co oni mają z tą koncentracją ? Albo może inaczej - czy to jest nowe słowo, które cała ekipa ma wytatuowane na dupach ? Wszędzie i ciągle pierdzielenie o braku koncentracji. Fak. Nawet z Rozwojem to przez chwilę mieli :) To jesli wziąć pod uwage, iż kolejny Rywal jest jakby nie patrzeć z wyższej półki niż Rozwój to można śmiało postawić pytanie: Ile razy nasi kopacze będą zdekoncentrowani podczas kolejnej rozgrywki ?

RDorosz75
22-09-2011, 14:34
Legia jest fenomenalnym zespołem na przełamanie.

Tak. Stanowczo. Każdy Klub i każda Polonia może się z Legią przełamać. Wystarczy tylko troszeczkę przycisnąć i nasi znowu się zdekoncentrują. A wtedy o przełamanie bardzo łatwo

Z wyrazami szacunku :)

johnflower
22-09-2011, 14:40
Widziałem mecz GKSu z Wisłą Kraków, drużyna z Bełchatowa nie pokazała niczego specjalnego, Wisła ich mocno przycisnęła i chłopaki nie wiedzieli co robic. Powinniśmy wygrac, ale powinniśmy wygrac też z Podbeskidziem i Polonią, więc ciężko powiedziec. Motywacja do zapierdalania będzie kluczowa.

(mam problem z c z kreseczką :P)

Mario
22-09-2011, 14:47
Widziałem mecz GKSu z Wisłą Kraków, drużyna z Bełchatowa nie pokazała niczego specjalnego, Wisła ich mocno przycisnęła i chłopaki nie wiedzieli co robic. Powinniśmy wygrac, ale powinniśmy wygrac też z Podbeskidziem i Polonią, więc ciężko powiedziec. Motywacja do zapierdalania będzie kluczowa.

Żeby daleko nie szukać to wystarczy przytoczyć przykład spotkania z Podbeskidziem, im przed meczem z nami również nie szło, co więcej, po meczu z nami ponownie grają piach.

Wygrać trzeba ale patrząc na to co się dzieje ciężko na to realnie patrzyć. Czas najwyższy panie Skorża na Wolskiego od pierwszej minuty, mecz z Bełchatowem to idealna szansa na zagranie: Kuciak - Jędrzejczyk, Żewłakow, Komorowski, Kiełbowicz - Borysiuk - Kosecki, Radovic, Wolski (dwójka ofensywnych), Rybus - Ljuboja

Lillo
22-09-2011, 15:03
Rybus ?

a-d-a-m
22-09-2011, 15:04
Kiełbik? Chyba żarcik...
Kosecki? Chyba żarcik...
Dwójka ofensywnych pomocników od pierwszej minuty, do tego na wyjeździe? Chyba żarcik...

Aryam
22-09-2011, 15:07
Kuciak - Jędrzejczyk, Żewłakow, Komorowski, Kiełbowicz - Borysiuk - Kosecki, Radovic, Wolski (dwójka ofensywnych), Rybus - Ljuboja

Popieram. Też widziałbym taki skład. Kiełbowicz nie wiem w jakiej formie jest (to trener widzi go codziennie na treningu) więc ew Wawrzyniak.

Ale realnie patrząc to zagra Vrdoljak i Manu (jeśli jest zdrowy). Skorża na nich stawia. Także Wolski i/lub Kosecki pewnie dopiero w drugiej połowie. Obym się mylił.

Rybus ?

A kto? Kucharczyk kontuzjowany. Manu? Żyro? Na ten moment lepszy Rybus.

Kosecki? Chyba żarcik...

Kto w takim razie?

Lillo
22-09-2011, 15:12
Dlaczego myślisz że Rybus jest najlepszy? Co on pokazał w ostatnich meczach?
Już wole Żyro.

Manu też kontuzjowany.

a-d-a-m
22-09-2011, 15:13
Kto w takim razie?

odpowiadałem jedynie patrząc na ruchy naszego treneiro... dla mnie mógłby grać

Aryam
22-09-2011, 15:15
Dlaczego myślisz że Rybus jest najlepszy? Co on pokazał w ostatnich meczach?
Już wole Żyro.

Manu też kontuzjowany.

Nie napisałem najlepszy. Żyro notuje mnóstwo strat w ostatnich meczach, biega jakiś zagubiony. W ofensywie też mało szarpie. W moim odczuciu już Rybus lepiej wygląda.
Fajnie jakbyś napisał dlaczego Żyro, a nie bo tak i już.

Mario
22-09-2011, 15:18
Rybus ?

A kto inny? Będący w bardzo słabej formie Żyro?

Lillo
22-09-2011, 15:19
Bo on gwarantuje zaangażowanie, a u Rybusa jest to wątpliwe, poza tym piłkarsko też nie jest słaby.

Lillo
22-09-2011, 15:21
A kto inny? Będący w bardzo słabej formie Żyro?

Za to Rybus jest w spaniałej dyspozycji.:poddaje:

Mario
22-09-2011, 15:25
Za to Rybus jest w spaniałej dyspozycji.:poddaje:

To może ty mistrzu zagrasz?

dev80
22-09-2011, 15:26
Również wolę Rybusa od Żyry. Dziwi mnie zestawienie Kiełbowicza. Może warto byłoby posadzić na jeden mecz na ławkę Kuciaka. Broni nieźle, ale mimo to tracimy gole. Ponadto jest nowy w klubie, Skaba mógłby wskoczyć między słupki chociaż na jeden mecz, by zwiększyć rywalizację w bramce.

Mario
22-09-2011, 15:30
Dziwi mnie zestawienie Kiełbowicza.

W ustawieniu zaproponowanym przeze mnie postawiłem na Kiełbowicza z uwagi na słabą dyspozycję Wawrzyniaka, większość bramek straconych w tym sezonie to jego "zasługa", a Kiełbowicz przynajmniej jest gwarantem dobrze wykonywanych rzutów wolnych.

Może warto byłoby posadzić na jeden mecz na ławkę Kuciaka. Broni nieźle, ale mimo to tracimy gole. Ponadto jest nowy w klubie, Skaba mógłby wskoczyć między słupki chociaż na jeden mecz, by zwiększyć rywalizację w bramce.

Myślę, że nie byłby to dobry pomysł, Kuciak przy żadnej bramce nie zawinił więc sadzanie go na ławie byłoby kiepskim posunięciem. A Skaba jaki jest wszyscy wiedzą.

Aryam
22-09-2011, 15:35
Również wolę Rybusa od Żyry. Dziwi mnie zestawienie Kiełbowicza. Może warto byłoby posadzić na jeden mecz na ławkę Kuciaka. Broni nieźle, ale mimo to tracimy gole. Ponadto jest nowy w klubie, Skaba mógłby wskoczyć między słupki chociaż na jeden mecz, by zwiększyć rywalizację w bramce.

Skaba bronił w meczu pucharowym i też straciliśmy bramkę. To nie bramkarze są naszym problemem teraz. Kuciak broni dobrze. Skaba również na początku sezonu nie zawodził.

Żyro - jego rodzina już prosiła żeby nie odmieniać nazwiska. Widzę, że zajmujesz się jakimś portalem o tematyce sportowej i dziwie się, że tego nie wiesz.

Marru
22-09-2011, 17:40
Ja nie mogę zrozumieć tego nagłego zauroczenia Skabą. Kuciak jest albo robi wrażenie o wiele pewniejszego na bramce niż Skaba.

Aryam
22-09-2011, 17:41
Ja nie mogę zrozumieć tego nagłego zauroczenia Skabą. Kuciak jest albo robi wrażenie o wiele pewniejszego na bramce niż Skaba.

:zapomnialem:
Kto np jest zauroczony Skabą

Skw_
22-09-2011, 18:44
Szczerze mówiąc, jeśli miałbym gwarancję, że wypier.dolą Skorżę, to wolałbym aby przegrali. Gdyby Korona wygrała swój mecz, to ewentualna strata 9 punktów do lidera wydaje się do odrobienia z normalnym trenerem.

Kuciak - Jędrzejczyk, Żewłakow, Komorowski, Kiełbowicz - Borysiuk - Kosecki, Radovic, Wolski (dwójka ofensywnych), Rybus - Ljuboja

Wydaje się, że to najlepszy skład i ustawienie jakie możemy wystawić (ew. Ohayon za Wolskiego, Rafał wszedłby na zmęczonego rywala po przerwie), ale znając Wiślackiego szpiega możemy tylko o tym pomarzyć. Zapewne wystawi swoich ulubieńców i będzie tak: Kuciak - Jędza, Żewłak, Komor, Wawrzyn - Gol, Vrdoljak - Rybus, Rado, Manu - Ljuboja.
Bełchatów w końcu musi zdobywać punkty i znając życie rozpocznie od nas. Obym się mylił.

trzeci
22-09-2011, 18:46
Skabą nikt. Cały sztab wraz z samym Skorżą widzą w bramce jednego bramkarza - Kuciaka :-

Aryam
22-09-2011, 18:51
Skabą nikt. Cały sztab wraz z samym Skorżą widzą w bramce jednego bramkarza - Kuciaka :-

Przecież bronił w PP. Kuciak jest nr1 więc na razie na tyle Skaba może liczyć. Musi zaakceptować i ciężko trenować. Zresztą bardzo prawdopodobne, że Odense czy inny klub go wyciągnie w zimowym okienku.

a-d-a-m
22-09-2011, 19:12
No jak oni tego nie wygrają to trzeba ich wszystkich zesłać do młodej ekstraklasy albo jeszcze lepiej otworzyć jakiś klub kokosa...

za wp: Niezbyt różowo wygląda sytuacja kadrowa PGE GKS Bełchatów przed sobotnim meczem z Legią. Do nieobecnych od dłuższego czasu Dawida Nowaka i Damiana Zbozienia dołączyli ostatnio Kamil Kosowski i Wojciech Jarmuż.

Beny
22-09-2011, 19:29
Bełchatów w końcu musi się przełamać.
A nasi będą mieć już w głowach Hapoel.

Tak więc wynik w plecy. A dywagacje co do składu są bezsensowne, zapewne wyjdzie żelazny skład Skorży i dupa blada.

trzeci
22-09-2011, 20:42
Bełchatów w końcu musi się przełamać.
A nasi będą mieć już w głowach Hapoel.

Tak więc wynik w plecy. A dywagacje co do składu są bezsensowne, zapewne wyjdzie żelazny skład Skorży i dupa blada.
My też w lidze musimy się przełamać :hyhy: Tak więc szykuje się ciekawy mecz :)

Lillo
22-09-2011, 20:53
Przecież wygramy, chyba że wkradnie się "brak koncentracji" :)

ivan
22-09-2011, 21:19
Mój syn na pytanie dlaczego w szkole taka chujnia , syn odpowiada brak koncentracji ojcze . :lol3:

mcichocki2
22-09-2011, 23:38
Mój syn na pytanie dlaczego w szkole taka chujnia , syn odpowiada brak koncentracji ojcze . :lol3:

Leże na ziemi :brawo: :ok:

No widzisz ? I jak wybrniesz z tej sytuacji ? Skorza tez nie ma łatwo :)

Breados
23-09-2011, 14:50
Nie zagrają Vrdoljak, Manu, Kucharczyk i Kosecki. + Gieksa przeciwko której wiadomo jak Legii się gra, + Nowak mówi, że wygrają, a jak ktoś mówi że z Legią wygra, to obecnie sprawdza się to praktycznie w 85% przypadkach, + ogólnie optymizmem chyba nikt nie promieniuje.

Ogólnie jak to się uda, będziemy wręcz mogli mówić o micie Spartaka.

e(L)egion
23-09-2011, 14:54
Nie zagrają Vrdoljak, Manu, Kucharczyk i Kosecki. + Gieksa przeciwko której wiadomo jak Legii się gra, + Nowak mówi, że wygrają, a jak ktoś mówi że z Legią wygra, to obecnie sprawdza się to praktycznie w 85% przypadkach, + ogólnie optymizmem chyba nikt nie promieniuje.

Już bez przesady. Jak tam wygramy to też nie będzie to jakaś wielka niespodzianka. Skład mamy na spokojne zwycięstwo, problem tylko w tym że nazwiska nie grają.

Mario
23-09-2011, 15:02
Jak to dobrze po ciężkim dniu pracy przeczytać, że jutro w składzie nie zobaczy się Manu. Wygramy.

voytek
23-09-2011, 15:09
Manu jak Manu, cieszy mnie brak Vrdoljaka, który ostatnio tylko drepcze po boisku zaliczając masę strat, i to że Skorża będzie miał ból głowy jak nie wystawić Wolskiego, co w końcu może mu się nie udać, no chyba że znowu zagra Żyro, który jesienią nie może się odnaleźć.

Lillo
23-09-2011, 15:35
Kuciak- Jędrzejczyk, Żewłakow,Komorowski,Kiełbowicz- Rado,Gol,Borysiuk,Rybus,Wolski- Ljuboja.

Pewnie zagramy takim składem.

twarog1987
23-09-2011, 18:53
Teraz ujrzałem kadrę Bełchatowa na ten mecz,naprawdę sztuką będzie tego nie wygrać.Widzę z roku na rok Bełchatów coraz słabszy ,kto wie może wreszcie doczekamy się ich spadku,bo z tą kadrą będzie im ciężko o utrzymanie.Pytanie tylko czy gwiazdorki nasze jutro znowu strzelą na siebie focha,czy jednak będą wreszcie zespołem.

Marecky
23-09-2011, 20:00
Serce mówi Legia,a rozum GKS. Dlatego jeśli wygramy to będzie zaje*bisty weekend, a jeśli wygra Bełchatów, to zarobię trochę kasy ;)

oczywiście wolę pierwszą opcję..:raca:

Lillo
23-09-2011, 20:24
Ty chyba jesteś ***** niepoważny, jesteśmy faworytem tego spotkania i taki GKS powinniśmy na śniadanie zjadać.

ormo
23-09-2011, 20:25
Powinniśmy, ale nie zjadamy...

Kujawiak
23-09-2011, 20:31
Powinniśmy, ale nie zjadamy...

ale zjemy, każdy kiedyś musi wygrać, nawet my!

ivan
23-09-2011, 20:32
Może Sapela nam pomoże tak jak Wiśle . :lol3:

Marecky
23-09-2011, 21:37
Ty chyba jesteś ***** niepoważny, jesteśmy faworytem tego spotkania i taki GKS powinniśmy na śniadanie zjadać.

Przed meczem z TSP to pewnie szampana wypiłeś i czekałeś na dwucyfrówe..:imprezowicz:
tak jak powiedziałeś- Legia powinna zjadać na śniadanie GKS, ale dawno już tego nie robi..
Oby jutro wszystkich nas pozytywnie zaskoczyła :)

SPQR
23-09-2011, 23:16
ale zjemy, każdy kiedyś musi wygrać, nawet my!

Legia powinna zjadać, ale zamiast tego ... żuje. Żuje każdego rywala, bo nie ma zębów, aby go pogryźć. I nie raz już takim rywalem się udławiła (vide Podbeskidzie).

Takie czasy ... .

Fresh(L)
23-09-2011, 23:58
Jeśli wypiją Redbula na wspomaganie koncentracji to wsuną GKS na śniadanie w pierwszych 30 min :)

Playboy
24-09-2011, 00:46
Ja tak tylko chciałem zauważyć, że jeśli wygramy mecz z Bełchatowem i zaległy z Zagłębiem (wiem, wiem JEŚLI wygramy) to będzie mieli dwa punkty przewagi nad tak chwalonym przez pseudoekspertów Lechem z zajebistym Rudnevsem. Tak czytają niektóre komentarze to można dojść do wniosku, że już nam na 20 punktów pouciekali.

Magik2501
24-09-2011, 01:34

Tak? To ciekawe, ale boisko mówi co innego. Boisko mówi, że Legia jest obecnie ligowym średniakiem, z którym może wygrać dosłownie każdy.

detoxizer
24-09-2011, 08:05
Jak ten ****** nie da szans teraz Wolskiemu, to już jest wystarczający powód aby go wyjebać.

Mario
24-09-2011, 09:51
Jak ten ****** nie da szans teraz Wolskiemu, to już jest wystarczający powód aby go wyjebać.

Pewnie będzie zmuszony, bo lista kontuzjowanych jest całkiem spora, Radovic dzisiaj zagra z prawej strony, nie ma Vrdoljaka, Manu, Koseckiego, Kucharczyka, Hubnika. No chyba, że Maciek wymyśli coś zajebistego ala trzech defensywnych pomocników, gdzie Vrdoljaka zastąpi Jędrzejczyk.

Playboy
24-09-2011, 10:10

Myślisz, że Wolski nas zbawi?

detoxizer
24-09-2011, 10:11
Myślisz, że Wolski nas zbawi?

Jakie ***** zbawi? Niech wreszcie da grać komuś, kto ma pojęcie o ofensywnej grze w piłkę. Takiego talentu, jak Wolski, to nie widziałem w tym klubie od dawna.

Playboy
24-09-2011, 10:20
Jakie ***** zbawi? Niech wreszcie da grać komuś, kto ma pojęcie o ofensywnej grze w piłkę. Takiego talentu, jak Wolski, to nie widziałem w tym klubie od dawna.

I co z tego, że z założenia to jest ofensywny pomocnik? Czy zagra lepiej niż np. Radović na tej pozycji? Bardzo wątpliwe.. Ogólnie nasza sytuacja kadrowa wygląda wręcz zajebiście. Dwóch piłkarzy w ofensywie, którzy nie mają zmienników do tego Rybusik, który na meczu w Moskwie pojedzie kolejne kilka lat i Manu, który potrafi tylko biegać. I zmienników na skrzydło też nie widać. A można było wyjebać Miklasa i z jego pensji już jeden wolny gracz mógłby być opłacony.

Lillo
24-09-2011, 10:44
Ktoś z dwójki młodych zagra napewo, a może Łukasik dostanie szanse, albo .. Knezevic.

detoxizer
24-09-2011, 10:47
Playboy, a może zagrać wreszcie Radović- Wolski- Borysiuk? Gorzej i tak nie będzie w środku, jak ostatnio.

Mario
24-09-2011, 10:49
I co z tego, że z założenia to jest ofensywny pomocnik? Czy zagra lepiej niż np. Radović na tej pozycji? Bardzo wątpliwe.. Ogólnie nasza sytuacja kadrowa wygląda wręcz zajebiście. Dwóch piłkarzy w ofensywie, którzy nie mają zmienników do tego Rybusik, który na meczu w Moskwie pojedzie kolejne kilka lat i Manu, który potrafi tylko biegać. I zmienników na skrzydło też nie widać. A można było wyjebać Miklasa i z jego pensji już jeden wolny gracz mógłby być opłacony.

Patrząc ostatnimi czasy na Radovica trudno oprzeć się wrażeniu, że ponownie zatrzymał się w miejscu. Poza tym dzisiaj nie ma innej opcji jak Serb na prawej stronie pomocy, bo i Manu i Kosecki są kontuzjowani. Dlatego też najlepszą opcją na pozycję ofensywnego pomocnika w tym meczu jest Wolski, chłopak, który już w zeszłym sezonie pokazywał nieprzeciętne umiejętności, jego czas właśnie nadszedł.

detoxizer
24-09-2011, 10:51
Mario, co Ty się tam znasz. Za niski, za dobry technicznie. Nie pasuje.

Mario
24-09-2011, 11:16
Mario, co Ty się tam znasz. Za niski, za dobry technicznie. Nie pasuje.

No i do tego za młody...

Łukasz1994
24-09-2011, 11:20
Z Bełchatowem też nie szło nam na meczach wyjazdowych, mam nadzieje że uda się wyjechać z 3 pkt w kieszeni. Spotkanie dwóch braci będzie bardzo ciekawe, mam nadzieje że nasz nie będzie się przewracać:pimp:

voytek
24-09-2011, 11:32
Na marginesie. Kadra na mecz z Bełchatowem: 14 defensywnych graczy w tym bramkarze, ofensywnych 5 (pięciu).

karpen
24-09-2011, 11:36
Na marginesie. Kadra na mecz z Bełchatowem: 14 defensywnych graczy w tym bramkarze, ofensywnych 5 (pięciu).

Cały kunszt taktyczny Skorży, na GKS jak na Barcelonę.

Mario
24-09-2011, 11:50

Bo spotkanie z Bełchatowem jest z gatunku tych w których trzeba się bronić:[

Bramkarze - Dusan Kuciak, Wojciech Skaba

Obrońcy - Artur Jędrzejczyk, Jakub Rzeźniczak, Michał Żewłakow, Marcin Komorowski, Dickson Choto, Inaki Astiz, Jakub Wawrzyniak, Tomasz Kiełbowicz

Pomocnicy - Maciej Rybus, Janusz Gol, Srdja Kneżević, Ariel Borysiuk, Miroslav Radović, Daniel Łukasik, Rafał Wolski, Michał Żyro

Napastnik - Danijel Ljuboja

Robson(L)
24-09-2011, 11:52
Cały kunszt taktyczny Skorży, na GKS jak na Barcelonę.

Raczej stan obecnej kadry. Kogo miał wziąć?

Mario
24-09-2011, 11:59

Górski to tragedia ale na ławkę mógł wziąć choćby Kamila Kamińskiego.

dev80
24-09-2011, 12:15

Zgadzam się. Pewnie będziemy prowadzić grę, a GKS groźnie atakował. 1:1 jak dla mnie.

Huxley
24-09-2011, 12:58
Tak ku pokrzepieniu przed dzisiejszym meczem w Bełchatowie...niech oni tego k....nie wygrają :mad:

mQ-jbxSE_-c

ormo
24-09-2011, 13:01
Górski to tragedia ale na ławkę mógł wziąć choćby Kamila Kamińskiego.

Mario, ale o czym tu mowa? Skorża i promowanie młodych chłopaków? :hyy:

ivan
24-09-2011, 13:06
Radził bym trenerowi Skorży zwrócić uwagę na odpowiednią koncentrację zespołu podczas tego niewątpliwie trudnego meczu . \')

BlackAdder
24-09-2011, 13:24
Naszą największą szansą jest plaga kontuzji - w analogicznej sytuacji Skorża musiał dać szansę Kucharczykowi i był on jednym z naszych najlepszych zawodników w ubiegłym sezonie. Może podobnie będzie z Wolskim? A już na pewno zastępcy Vrdoljaka czy Manu zagrają ze znacznie większą determinacją, której ostatnio najbardziej nam brakowało. Także są podstawy, żeby po raz kolejny mieć nadzieję, iż wygramy :mflaga:.

karpen
24-09-2011, 14:25

Akurat mam na myśli ustawienie, które od roku uparcie nam serwuje a które się nie sprawdza.

Aryam
24-09-2011, 17:23
Legia: Dusan Kuciak - Artur Jędrzejczyk, Michał Żewłakow, Marcin Komorowski, Jakub Wawrzyniak - Maciej Rybus, Janusz Gol, Ariel Borysiuk, Miroslav Radović, Rafał Wolski - Danijel Ljuboja

ormo
24-09-2011, 17:25
Dojrzał w końcu do tej decyzji z Wolskim :pimp: Choć Wawrzyniak pewnie zapewni trochę niepokoju.

Playboy
24-09-2011, 17:36
Z Radovicem i Ljuboją to chyba tylko Żyro z pierwszej piłki potrafi pokopać. Nie wiem czy najmądrzej jest czepiać się Skorży, że ma tylu ofensywnych piłkarzy ilu ma? Akurat chciał jeszcze dwóch transferów do przodu, ale po co? Przecież Marek Dream Team stworzył.

Skw_
24-09-2011, 17:46
Skorża nawet gdyby miał Ville, Xaviego, Messiego i Inieste bałby się wystawić całą czwórkę. Jemu jest potrzebnych tylko 3 ofensywnych graczy.

_karol
24-09-2011, 18:02
dorze widzę, że mamy 2 różne herby na koszulkach i spodenkach? :[

Yanks
24-09-2011, 18:03

Łot ???

CWKS1916
24-09-2011, 18:12
Jak to jest, że jakiś jeden dzieciak przekrzykuje kilkunastu kibiców Legii?

ZdziCHu
24-09-2011, 18:13
mikrofony musza byc bardzo blisko tych dzieciaków

Junior89
24-09-2011, 18:14

(L)kę na koszulkach i herb na spodenkach? Tak miało być.

turboptyś
24-09-2011, 18:39
Jędza. :strach: oni są ***** niewiarygodni..

Playboy
24-09-2011, 18:46
Tu już powinno być ze 2:0 i druga połowa spokojne kontrolowanie gry to ***** Bełchatowowi kontra wyjdzie i jeszcze to przegramy. Ale ten Rybus jest wkurwiający.

ZdziCHu
24-09-2011, 18:47
mam nadzieje że chociaż umeczymy to 1-0

Fa(L)angista
24-09-2011, 18:48
Wolski bardzo ładnie, dobrze ze mamy szpital na L3 bo przynajmniej młodzi pograją... Co do goli to mieliśmy już chyba z 10 sytuacji aby go strzelić.

Swoją drogą, jakieś dzieci krzyczały 'LW' ;).

jajcarz
24-09-2011, 18:49
Żeby nie było.
Setka za setka a GKSowi wyjdzie kontra i 0-1.

Yanks
24-09-2011, 18:53
Ja powiem tak: muszą poprawić skuteczność ... :lol:

PS Jakby co, to od piątku ćpam jakieś antybiotyki ... :popcorn: i syrop z cebuli i mleko z miodem i herbatę z sokiem malinowym ... :wymioty:

jajcarz
24-09-2011, 18:54
Brakło koncentracji. :raca3:

BlackAdder
24-09-2011, 18:57
Qrwa, Skorża... Jak można takiego gościa jak Wolski non stop na ławce trzymać!? On już dawno powinien się ogrywać w tzw. ekstraklasie, dzięki czemu np. nie przewracałby się tak często jak dzisiaj. Poza tym tylko ofensywny pomocnik z prawdziwego zdarzenia może odmienić żałość naszej ofensywnej gry w meczach z murarzami, a jak dla mnie Wolski jest lepszy od Ohayona.
Grają bardzo dobry mecz, z determinacją i szybko, wreszcie na boisko wszyscy wyszli powalczyć, a nie tylko kilku.
Niestety nadszedł moment, którego za Skorży najbardziej się boję: przerwa...

Eman
24-09-2011, 19:04
Brakło koncentracji. :raca3:

i Manu:uciekaj:

Majkisek
24-09-2011, 19:04
Pamięta ktoś może, czy jakikolwiek nasz mecz w tym sezonie (poza tym ze Śląskiem) był pokazywany przez Polsat Sport?

CWKS1916
24-09-2011, 19:08
Właśnie też się zastanawiam, czemu oni nie pokazują żadnych meczów Legii... Sam mam Polsat Sport i cieszyłem się, że w końcu Legię pooglądam w TV a tu dupa, znowu net zostaje... jakiś kompleksik Legii chyba, że nie transmitują... :/

jajcarz
24-09-2011, 19:09
Właśnie też się zastanawiam, czemu oni nie pokazują żadnych meczów Legii... Sam mam Polsat Sport i cieszyłem się, że w końcu Legię pooglądam w TV a tu dupa, znowu net zostaje... jakiś kompleksik Legii chyba, że nie transmitują... :/

Bo PS pokazuje przeważnie mecze piątkowe.

Slyboots
24-09-2011, 19:10
Jak nic mecz na remis.

Breados
24-09-2011, 19:15
Pieeer.dole, spośród wszystkich meczów na szczycie GKSu, Sapela musi jakby nie inaczej dobrze bronić w konfrontacji z Legią. :lol:

FelixOgbuke
24-09-2011, 19:26
Kuciak :uklony:

Pag
24-09-2011, 19:26
Co Kuciak wybronił...

ZdziCHu
24-09-2011, 19:27
70 minuta, 0 zmian tak trzymać dalej panie Skorza

Cielo
24-09-2011, 19:32
Żyro za Wolskiego.. :[

meraś
24-09-2011, 19:32
*****, posiadanie piłki 67 % a oni wszyscy grają jak bracia Marcina Żewłakowa.

justBLAZE
24-09-2011, 19:34
Jeeeeeeeeest!

Pag
24-09-2011, 19:34
Tego to się chyba nikt nie spodziewał :D

quis
24-09-2011, 19:35
udało się :uklony:

jajcarz
Dobrze, że Kubuś z przodu nie jest tak chujowy jak z tyłu.

meraś
Wawrzyniak mordo Ty moja :) dobry mecz - zasłużył :)

ZdziCHu
wkoncu...

FelixOgbuke
JESSSSSSST!!!!!!!!!:mistrz:

Majkisek
Bo PS pokazuje przeważnie mecze piątkowe.

No tak ale C+ ma wyłączność na bodajże 3 czy 4 spotkania, mecz poniedziałkowy pokazuje ES2, więc pozostałe spotkania PS mógłby transmitować, skoro już kupili te prawa. Mnie nie satysfakcjonuje ich magazyn ligowy, wolałem 'Szybką piłkę', gdzie były same bramki a zero biadolenia, tu odwrotnie.

Sorry za ot.

jajcarz
24-09-2011, 19:37
No tak ale C+ ma wyłączność na bodajże 3 czy 4 spotkania, mecz poniedziałkowy pokazuje ES2, więc pozostałe spotkania PS mógłby transmitować, skoro już kupili te prawa. Mnie nie satysfakcjonuje ich magazyn ligowy, wolałem 'Szybką piłkę', gdzie były same bramki a zero biadolenia, tu odwrotnie.

Sorry za ot.

Od tego mają Polsat Sport Futbol.
Szkoda, żeby pokazywali w praktycznie ogólnodostępnym polsacie sport.

adrian199430
24-09-2011, 19:38
jest

Cielo
Tak jest !!

Pag
Pozamiatane :D

"Rybus bardzo koleżeńsko" haha

justBLAZE
Ljubo>rybus>rado!

Playboy
Takie akcje to ja rozumiem :uklony:

jajcarz
Piękna akcja :konfetti:

ZdziCHu
2-0 :) ladna akcja

FelixOgbuke
24-09-2011, 19:39
Fuck yea! :raca:

R.
24-09-2011, 19:39
Karwa, chyba najladniejsza ligowa akcja bramkowa od nie pamietam kiedy.

trzeci
24-09-2011, 19:41
Ładna akcja i 2:0 :hipis: Tak to oni powinni co tydzień grać ;)

Majkisek
24-09-2011, 19:50
Od tego mają Polsat Sport Futbol.
Szkoda, żeby pokazywali w praktycznie ogólnodostępnym polsacie sport.

No faktycznie szkoda. Najlepiej niech w ogóle jeszcze każą płacić za możliwość obejrzenia ekstraklasy w polsacie futbol.

Szefoszap
24-09-2011, 19:51
Aśe Wyebalem Hahahaha

Pag
24-09-2011, 19:51
"asiwyjebałem":rotfl2:

SirKruszon
24-09-2011, 19:52
pierwszy mecz bez straconej bramki w lidze seria przerwana :)

ivan
24-09-2011, 19:52
Wreszcie zero z tyłu . Rybus dwie asysty , to był ten Rybus z Moskwy . Jak chce to potrafi .

Francais
24-09-2011, 19:55
Żyro za Wolskiego.. :[

mlody dobrze gral ale kondycyjnie wysiadl pod koniec,sluszna zmiana

Sagitarius
24-09-2011, 19:56
Zagrali naprawdę dobry mecz. Dominacja od początku do końca meczu. W końcu stwarzaliśmy dużo sytuacji bramkowych i mogliśmy wygrać o wiele wyżej. Nie będę tutaj umniejszał rangi zwycięstwa, że Bełchatów taki słaby, bo ostatnio i z gorszymi nam się zdarzało przegrywać ;-)

Mario
Ważne trzy punkty, nic więcej nie warte wspomnienia, bo mecz najzwyczajniej w świecie słaby. Na plus Wolski, który po raz kolejny pokazał, że będzie motorem napędowym Legii.

Skw_
Można? Można. Tylko trzeba chcieć.
Zobaczymy co pokażą później.

Lillo
24-09-2011, 19:57
Bardzo dobry mecz Wolskiego, szczególnie w pierwszej połowie.

Playboy
24-09-2011, 19:58
W pełni zasłużone zwycięstwo chociaż gdyby nie świetna interwencja Kuciaka (spalony tam był, ale sędzia ślepy) pewnie byśmy przegrali. Odrobić zaległości z Lubinem i w tabeli mamy 2 pkt więcej od tak gloryfikowanego Lecha i punkt straty do lidera (no chyba, że Korona wygra z Polonią).

Eman
24-09-2011, 19:58
Wawrzyniak w wywiadzie wypowiada sie jakby wiersz recytowal hahaha

pleba
24-09-2011, 20:00
Dobra, bez zbędnych pochwał, bo jedno zwycięstwo z dołem tabeli nic nie zmienia. Wygrają z Hapoelem i Wisłą to będzie można mówić o poprawie, na razie cieszę się z 3 punktów, ale styl nie powalił.

BlackAdder
24-09-2011, 20:00
Zapierdalanie zostało nagrodzone - może da im to coś do myślenia. Chociaż z drugiej strony jak się zastanowię co spowodowało aż taką determinację w dniu dzisiejszym, to nasuwa się odpowiedź: no bo gdzie im będzie lepiej niż u Skorży.
Obym się mylił i chłopaki już w każdym meczu będą grać tak, jak dzisiaj ;)

gadzior
24-09-2011, 20:04
Wolski od około 60 munuty nadawał się do zmiany. Ale do tej pory grał dobrze.
Rybus masa strat ale i dwie asysty więc niech mu będzie.
Nieźle zagrali, przy odrobinie szczęścia mogło być i 5-0.

P.S.
Canal+ ma pierwszeństwo w wyborze mwczów i w 90% będą wybierał Legię, Lecha i Wisłę na wyłączność.

MuchaWCH
24-09-2011, 20:21
Nareszcie wygrana i to zasłużona już się obawiałem że znowu tylko jedną połowę zagrają w miarę dobrą. Wolski bardzo dobry mecz młody a pokazał że ma jaja i nie boi się gry. Oby na dobre zła passa się przerwała.

Skorża i tak wyp*** !

księciuniu
24-09-2011, 20:27
Niestety dożylismy czasów, w których o wynik w Bełchatowie trzeba drżeć, a zwycięstwo świętować jako duży sukces.
Cóż, drżeliśmy, to teraz świętujmy :piwko:

Generalnie przeważali, dominowali, ale mogło skończyć się różnie - trzeba przyznać, że Kuciak robi różnicę.

19fap16
24-09-2011, 20:31
W końcu mamy bramkarza :modli:

Aryam
24-09-2011, 20:33
P.S.
Canal+ ma pierwszeństwo w wyborze mwczów i w 90% będą wybierał Legię, Lecha i Wisłę na wyłączność.

Zgadza się. Mecz GKS - Legia był tylko w C+ bo zastrzegli. Lecha wyjątkowo pokazywali w Polsat Sport wczoraj gdyż grał z Śląskiem (wszystkie mecze Śląska pokazuje Polsat).
Na razie w stacji innej niż C+ można było Legie oglądać 2 razy - jak graliśmy ze Śląskiem (Polsat Sport HD) oraz mecz poniedziałkowy (wszystkie ma Eurosport 2) z ŁKS.

Chyba najlepszy mecz ligowy w tym sezonie. Wolski bardzo pozytywnie.
I wynik taki jak typowałem :)

Mini
24-09-2011, 20:38
No faktycznie szkoda. Najlepiej niech w ogóle jeszcze każą płacić za możliwość obejrzenia ekstraklasy w polsacie futbol.

przecież kupili prawa do transmisji po to żeby zarobić...

Zobaczymy co pokażą później.
w czwartek 0-0, w niedzielę 0-0

ivan
24-09-2011, 20:46
Brak człapiącego Vrdoljaka dobrze wpłynął na drużynę , o Manu nie wspomnę . Kuciak zaimponował refleksem , gdyby w bramce stał inny z naszych bramkarzy to pewnie by coś wpadło do naszej bramki .

hummel
24-09-2011, 20:56
Niestety dożylismy czasów, w których o wynik w Bełchatowie trzeba drżeć, a zwycięstwo świętować jako duży sukces.
Cóż, drżeliśmy, to teraz świętujmy :piwko:

Generalnie przeważali, dominowali, ale mogło skończyć się różnie - trzeba przyznać, że Kuciak robi różnicę.

Oj tak świętujemy :D No to chluśniem !

LioneL
24-09-2011, 21:01
patrząc na grę Bełchatowa w tym sezonie i na jego miejsce w tabeli- nie ma się czym podniecać. Słabo grająca Wisła też ich pokonała na luzie 2 do jaja w poprzedniej kolejce.

A czytając to co powiedział Skorża na konferencji to wnioskuję, że ten koleś znów obrósł w piórka. Och, ach, przełamanie, w dobrym stylu. Niech Legia zagra tak z Wisłą, wtedy się możesz podniecać. Wygrana w ładnym stylu to był psi obowiązek w Bełchatowie. Najlepiej to otwórz szampana.

Ile jeszcze będziemy się z nim męczyć? To jest chore. 2 czy 3 wygrane, potem porażka, dwie wygrane i potem dwie porażki. I tak w kółko. Ile to już razy wydawało się, że będzie ok, a jednak okazywało się, że było gówno?

trzeci
24-09-2011, 21:05
Niech Legia zagra tak z Wisłą
Gramy u siebie, kto wie? Wisła wcale tak dobrze nie gra :prawi:

LioneL
24-09-2011, 21:06
a Legia gra chu***o u siebie:lol2: więc to marne pocieszenie, że gramy z nimi u siebie

Mini
24-09-2011, 21:08
Cała trójka młodych zawodników pokazała sią z dobrej strony. Szczególnie Rafała Wolskiego dobrze oceniam. Już w środę w meczu pucharowym pokazał, że jego forma idzie w górę. Proszę jednak, żeby za bardzo go nie chwalić. Bardzo na niego liczę, jest na dobrej drodze, ale jeszcze wiele pracy przed nim.

W ubiegłym sezonie Wolski zagrał pół meczu, zagrał zajebiście jak na pierwszą poważną gierkę a po meczu na konferencji Maciuś powiedział dokładnie to samo co teraz po czym na kilka miesięcy z graniem się chłopak pożegnał... :help:

Yanks
24-09-2011, 21:09
a Legia gra chu***o u siebie:lol2: więc to marne pocieszenie, że gramy z nimi u siebie

Polać mu ...

1916TaFu
24-09-2011, 21:12
Legia grała nieźle. Tylko ta skuteczność...już po pierwszej połowie powinniśmy wygrywać z 2-0. Wolski dobry mecz rozegrał i powinien częściej dostawać szanse jeżeli nie w każdym meczu.
Kuciak ma refleks jak kot!:uklony: Kto wie jak ten mecz by się skończył gdyby nie wyjął tej piłki po rykoszecie..

jarecki_
24-09-2011, 21:18
A ja i tak jestem zły, że Ci młodzi, którzy grali ostatnie 10 minut nie mieli w sobie tyle złości i ambicji, żeby grać do przodu i dorzucić na 4-0. Minimalizm. W chvjach im się poprzewracało...

Yanks
24-09-2011, 21:19
Bo Skorża się darł: trzymać piłkę !

Nazgul
24-09-2011, 21:37
I dobrze się darł.

A co do meczu - Znów z totalnym burdelem w środku pola - II linia jako formacja kompletnie nie istnieje. Borysiuk znów brutalny faul na żółtą, Jędrzejczyk raz podniósł mi ciśnienie jak poszedł "na raz" we własnym polu karnym i chybił.

Jedno co dobre, że nie grało dwóch ostatnich z niesławnego letniego zaciągu - Vrdoljak i Manu. mam nadzieje, że tak już zostanie.

mcichocki2
24-09-2011, 21:54
Nie było mnie przed TV.

Może mi ktoś napisać jak nasz wodzu ustawił dzisiaj kopaczy ?

MuchaWCH
24-09-2011, 22:00
Nie było mnie przed TV.

Wystarczy w necie poszukać no ale masz.

Dusan Kuciak - Artur Jędrzejczyk, Michał Żewłakow, Marcin Komorowski, Jakub Wawrzyniak - Maciej Rybus, Janusz Gol (84. Daniel Łukasik), Ariel Borysiuk, Miroslav Radovic, Rafał Wolski (75. Michał Żyro) - Danijel Ljuboja (88. Maciej Górski).

jajcarz
24-09-2011, 22:04
Nie było mnie przed TV.

http://lmgtfy.com/?q=GKS+be%C5%82chat%C3%B3w+-+Legia+24.09+sk%C5%82ady

mcichocki2
24-09-2011, 22:05
http://lmgtfy.com/?q=GKS+be%C5%82chat%C3%B3w+-+Legia+24.09+sk%C5%82ady

Ok, nie chodzilo mi o sklady tylko o role na boisku - cos co mozna wywnioskowac raczej z przebiegu spotkania ale ok. Rozumiem ze wyslowilem sie nie jasno i Wasze sarkastyczne charaktery nie mogly mi odpuscic :pimp:

its :ok:

Lillo
24-09-2011, 22:17
Zgadza się. Mecz GKS - Legia był tylko w C+ bo zastrzegli. Lecha wyjątkowo pokazywali w Polsat Sport wczoraj gdyż grał z Śląskiem (wszystkie mecze Śląska pokazuje Polsat).
Na razie w stacji innej niż C+ można było Legie oglądać 2 razy - jak graliśmy ze Śląskiem (Polsat Sport HD) oraz mecz poniedziałkowy (wszystkie ma Eurosport 2) z ŁKS.

Przecież C+ pokazuje wszystkie mecze ekstraklasy na żywo.:mistrz:

jarecki_
24-09-2011, 22:32
Można trzymać piłke atakując, a nie krzątając sie gdzieś przy linii i robiąc z siebie błaznów. GKS był na łopatkach i mogli spokojnie z nimi jechać. A takie 4-0 by ich podbudowało. Jak boksera dobre K.O. ;)

Aryam
24-09-2011, 22:36
Przecież C+ pokazuje wszystkie mecze ekstraklasy na żywo.:mistrz:

A czy ja gdzieś napisałem, że tak nie jest :?

Skw_
24-09-2011, 23:33
Można trzymać piłke atakując, a nie krzątając sie gdzieś przy linii i robiąc z siebie błaznów. GKS był na łopatkach i mogli spokojnie z nimi jechać. A takie 4-0 by ich podbudowało. Jak boksera dobre K.O. ;)

Mnie też to irytowało, GKS aż się prosił by wbić jeszcze ze dwie bramki, chociaż do młodych pretensji mieć nie można, bo pizduś tak zarządził. Gdyby mu się sprzeciwili straciliby pewnie szansę gry do końca jego kadencji.
Całe szczęście, że do przerwy nie prowadziliśmy :)

Cielo
25-09-2011, 00:18
Ma ktoś filmik z pomeczową "wypowiedzią" Wawrzyniaka?

BlackAdder
25-09-2011, 00:35
Nie mam, ale muszę przyznać, że mocna była. Bo można ją niestety rozumieć tak, że udowodnili sobie chłopcy, iż są zajebiści, więc teraz znowu przez trzy mecze mogą lagę kłaść :[

Chmielo
25-09-2011, 01:16
Najważniejsze są trzy punkty ale nie ma się czym podniecać. Teraz niech zagrają w czwartek dobrze i nastawią na dobry zapierdol z Wisłą w niedzielę to można będzie ich pochwalić.

Wolski dobrze grał dopóki miał silę, oby więcej występów tego chłopaka.

johnflower
25-09-2011, 02:03
Nie powinienem się przed tym meczem tak denerwowac, jak się denerwowałem (to przecież GKS jest), ale aż do drugiej bramki nie byłem spokojny, pomimo przewagi.
Zagrali nieźle, choc Kuciak poza refleksem miał też trochę szczęścia. Wolski pokazał się z dobrej strony, o pozostałych młodych właściwie nie można nic powiedziec. Technika Ljuboji wciąż mnie zadziwia, nie przywykłem do tego, że ktoś w Legii tak umie zagrac piłkę. A Borysiuk utwierdził mnie w przekonaniu, że jest nieodpowiedzialnym gówniarzem.

detoxizer
25-09-2011, 09:44
Czy Jano Mucha nie miał szczęścia, gdy bronił w nieprawdopodobnych sytuacjach? Naprawdę, Kuciak w tej bramce żyje, nie stoi jak kłoda. Ustawia, krzyczy- tak właśnie ma grać bramkarz, a wygląda na to, że wreszcie go mamy po 1,5 roku. :brawo:
Potencjał tej drużyny jest olbrzymi, a tylko od nich zależy, jak często będą z niego korzystać.

Mario
25-09-2011, 10:10
Potencjał tej drużyny jest olbrzymi, a tylko od nich zależy, jak często będą z niego korzystać.

Ale brak zawodników ofensywnych jest bardzo widoczny, Ljuboja wczoraj bardzo słabo, widać, że nie ma z kim grać, Radovic też mało widoczny. Obronę na szczęście mamy już kompletną ale ofensywa potrzebuje solidnych wzmocnień.

detoxizer
25-09-2011, 10:23
Oczywiście, ale nie tłumaczy to kompromitacji, jakich doświadczaliśmy ostatnio. Bramkę strzelamy zawsze, a grunt to jak najmniej tracić. Notabene- najsłabiej spisywała się formacja, w której największy wybór... :roll:

Łukasz1994
25-09-2011, 10:55
Nie spodziewałem się że wygramy w Bełchatowie, teraz jeszcze Puchary i Wisła!

Breados
25-09-2011, 11:09
Ale brak zawodników ofensywnych jest bardzo widoczny, Ljuboja wczoraj bardzo słabo, widać, że nie ma z kim grać, Radovic też mało widoczny. Obronę na szczęście mamy już kompletną ale ofensywa potrzebuje solidnych wzmocnień.

Dokładnie, Bełchatów wczoraj spokojnie był do pyknięcia z 4:0, ale brak wykończeniowców weryfikuje jednak mniejsze liczby z przodu. Że też Amico-Lechowi zawsze musi się trafić jeden gość, który z przodu wyrabia 200% normy.

Nazgul
25-09-2011, 11:11
Ma ktoś filmik z pomeczową "wypowiedzią" Wawrzyniaka?

A po cholere Ci filmik? ja mam dość jego wypowiedzi od wiosny, kiedy po kolejnym przegranym meczu z zadowoloną miną mówił o tym jak dali cielska i że coś trzeba zrobić, coś zmienić.

daimler
25-09-2011, 11:17
Zajebisty mecz wolskiego moim zdaniem.
I to tyle pozytywów :D

dev80
25-09-2011, 11:18
Zdecydowanie wolę 3 punkty po kopaninie, niż 1 czy 0 po grze a la Blaugrana. Sam też należałem do grona przedmeczowych malkontentów, stawiałem 1:1, więc wywieziona wygrana cieszy serce jeszcze bardziej :).

Mistarz
25-09-2011, 11:42
... A Borysiuk utwierdził mnie w przekonaniu, że jest nieodpowiedzialnym gówniarzem.

A tu bym się nie zgodził. Ma dużo głupich wejść ale w tym momencie prawie cały nasz zespół był na połowie rywala. Faul taktyczny, ja bym zrobił to samo ;) ... a jak z tej kontry poszła by brama to znów byśmy narzekali że tracimi... taki futbol.

detoxizer
25-09-2011, 11:51
Po ostatnich wypowiedziach Rado zastanawiam się, czy opaska kapitana znajduje się u odpowiedniej osoby... :)

voytek
25-09-2011, 11:52
A tu bym się nie zgodził. Ma dużo głupich wejść ale w tym momencie prawie cały nasz zespół był na połowie rywala. Faul taktyczny, ja bym zrobił to samo ;) ... a jak z tej kontry poszła by brama to znów byśmy narzekali że tracimi... taki futbol.

Jaki faul taktyczny? Jak to Borysiuk, po prostu trafił w nogi rywala a nie w piłkę, u niego standard. Takie faule ma co mecz, ale nie zawsze wygląda to tak "efektownie". Bełchatów słaby jak nigdy. Cieszy kilka fajnych zagrań Wolskiego. Oby z Wisłą nadal nie mógł zagrać Manu i Vrdoljak (ława na otrząśniecie), bo jak widać bez nich gra się nam nieco lepiej: prawa strona tak nie irytuje i nie trzeba oglądać nieporadności i dreptania kapitana. Strata Borysiuka tak bardzo nie boli, bo wczoraj oprócz kilku strat i bezmyślnych fauli niemal każdą piłkę grał do tyłu, bez względu czy miał kogoś przy sobie czy nie; podanie i od razu trach z pierwszej piły do obrońcy, a ktoś kiedyś kreował go na rozgrywającego :rotfl2:

Aryam
25-09-2011, 12:25
Zajebisty mecz wolskiego moim zdaniem.
I to tyle pozytywów :D

A pierwsze czyste konto w lidze :hmm:

Znajdzie się więcej pozytywów.

Jaki faul taktyczny? Jak to Borysiuk, po prostu trafił w nogi rywala a nie w piłkę, u niego standard. Takie faule ma co mecz, ale nie zawsze wygląda to tak "efektownie".

Bełchatów wyprowadzał kontrę, z tyłu nie wiem ilu nas było ale 2-3. Borysiuk więc zakończył akcje 'ryzyk-fizyk', wjechał w nogi więc żółta. A my być może ustrzegliśmy się straty gola. To jest faul taktyczny, najbardziej oczywisty bo przy wyprowadzanej kontrze.

Jak dla mnie Borysiuk zagrał dobry mecz i ładnie czyścił - od tego on tam jest.

Strata Borysiuka tak bardzo nie boli, bo wczoraj oprócz kilku strat i bezmyślnych fauli niemal każdą piłkę grał do tyłu, bez względu czy miał kogoś przy sobie czy nie; podanie i od razu trach z pierwszej piły do obrońcy, a ktoś kiedyś kreował go na rozgrywającego

Tak, a połowa z tych piłek była w momencie jak dopiero co przechwycił piłkę i dla uspokojenia daje do bramkarza lub środkowego obrońcy, co w większości było dobrą decyzją. Dopóki on będzie ustawiany jako defensywny pomocnik to nie wymagaj od niego, że będzie kreował grę.

Jaco
25-09-2011, 13:10
Kuciak i Wolski debeściaki! Rzadko chwalę piłkarzyków, ale tym razem należy się jak najbardziej. :pimp:

voytek
25-09-2011, 13:41
Tak, a połowa z tych piłek była w momencie jak dopiero co przechwycił piłkę i dla uspokojenia daje do bramkarza lub środkowego obrońcy, co w większości było dobrą decyzją. Dopóki on będzie ustawiany jako defensywny pomocnik to nie wymagaj od niego, że będzie kreował grę.

Proponuję na spokojnie obejrzeć mecz, a co do kontry, wg mnie krycie było ale nie mogę namierzyć tej akcji aby zweryfikować. Dla mnie głupi faul wynikający raczej z nietrafienia w piłkę a nie celowego przerwania akcji. Nikt nie broni defensywnemu pomocnikowi grać piłek do przodu. Borysiuk w 95% tak zagrywa, do tyłu, w każdym meczu i nie są to podania po przechwycie. Ja za nim płakał nie będę w meczu z Wisłą, bo może dzięki temu zagra Wolski lub Mosze i każdy z nich powinien być lepszy.

Slyboots
25-09-2011, 13:42
Najlepsze w tym wszystkim, że Wolski nie powąchałby murawy (ewentualnie Maciek wpuściłby go na 10 minut) gdyby nasz demon szybkości Manu był zdrowy :]

Mistarz
25-09-2011, 13:46
Jaki faul taktyczny? Jak to Borysiuk, po prostu trafił w nogi rywala a nie w piłkę, u niego standard...

Jeżeli prawie cała drużyna jest przed Tobą to walisz w nogi... aby mieć pewność że akcja będzie zatrzymana. Natomiast jeżeli za nim było 5 naszych kopaczy to głupi faul... wydaję mi się że była tylko 2-3. Tyle w temacie fauli taktycznych.

Nazgul
25-09-2011, 13:55
Jeżeli prawie cała drużyna jest przed Tobą to walisz w nogi... aby mieć pewność że akcja będzie zatrzymana. Natomiast jeżeli za nim było 5 naszych kopaczy to głupi faul... wydaję mi się że była tylko 2-3. Tyle w temacie fauli taktycznych.

Tyle że to nie był faul taktyczny a bezmyślny, brutalny wślizg gościa który bardzo chciał odebrać piłkę i nie miał na to szans bo był jak zwykle spóźniony.

Powtarzam od dawna - Borysiuk nie umie grać w defensywie. Bardzo dobrze rozgrywa jak ma komu podać, ale jak piłkę ma przeciwnik jest jak dziecko we mgle...

voytek
25-09-2011, 13:57
Mistarz, fajna wykładnia, dziękuję, nie musisz mi jednak tłumaczyć co to faul taktyczny. :boshe:

karpen
25-09-2011, 14:28
Nareszcie widziałem Legię w lidze której chciało się grać.Nareszcie odważniej Skorża, z Wolskiego będą ludzie, Kuciak przypomina mi Fabianskiego.

rutek19851
25-09-2011, 15:24
Wkoncu mogli zagrac bez naszego kapitana Ivo, ktory notorycznie patrzy w ziemie i idzie na glupa tzn.2-3-4 zawodnikow. Przy formie z tego zezonu niech sobie odpocznie w GoldClub lepiej bedzie dla Legii!!! Sory za znaki pzdr!

e(L)egion
25-09-2011, 16:48
Ja nad pochwałami naszego zespołu poczekam do niedzieli, chociaż tak na prawdę to chyba powinniśmy poczekać do meczu z Ruchem, który będzie po przerwie reprezentacyjnej. Komplet zwycięstw w tych trzech meczach (doliczam mecz z Hapoelem) może dać świadectwo że rzeczywiście opanowano sytuację. Wczoraj odnieśliśmy zwycięstwo, fajnie, ale w sumie nic wielkiego ono nie znaczy bo w tym sezonie wygraliśmy już 3 razy, a nikt jeszcze wczoraj o tej porze nie skakał z radości. Za dużo ostatnio razy dali mi swoją postawą w gębę, jak zaczynałem wierzyć że "teraz będzie już tylko lepiej".

Bełchatów wczoraj to był najsłabszy zespół GKS z jakim graliśmy w ostatnich sezonach. Zresztą dobrze oddaje to też aktualna tabela. I jest to kolejna przesłanka aby za bardzo się wczorajszym meczem nie ekscytować. Wygraliśmy że zwykłymi w obecnej chwili ogórkami. Zobaczymy co nasze "asy" pokażą za tydzień.

Playboy
25-09-2011, 17:34
Nareszcie widziałem Legię w lidze której chciało się grać.Nareszcie odważniej Skorża, z Wolskiego będą ludzie, Kuciak przypomina mi Fabianskiego.

Mi właśnie też i nie tylko fryzurą go przypomina.

egyptlion
25-09-2011, 18:59
A mi najbardziej podoba się to, że chłopak "żyje" w tej bramce, vide komunikacja z Żewłakowem.
Skaba chyba nieprędko z ławki wstanie. Niestety. Bo z niego też mogliby być ludzie, tylko on troszki za spokojny jest jak na bramkarza.

foo
26-09-2011, 10:46
hmm, tak patrzylem na mecz majac w glowie ploty Faktu o 'podziale szatni' i tyle bylo widac z mojej strony, ze:
1. jak zwykle, Daniel chcial grac prawie tylko z Rado; ale, czasami jak nie mial Miro pod reka, to szedl nawet na najdziwniejsze dryblingi na 2-3 obroncow, byle by nie zagrac do Rybusa czy Jedzy (z tym drugim to troche go rozumiem :D )
2. Rybus pare razy olal w podobny sposob Daniela, mimo, ze ten byl na niezlej pozycji i machal raczkami

obaj powinni dostac zjebki za to, ale do tego trzeba trenera ktory panuje nad szatnia :roll:

nst
26-09-2011, 10:46
Moze juz bylo, ale czy ktos ma "Ale sie wyje..." gdzies zgrane :D ?

panzer77
26-09-2011, 11:48
Jak na razie tylko tu od 10 sek.

http://www.youtube.com/watch?v=cG2aCxycILI&feature=player_embedded

niestety ocenzurowano :-/

Sokol
26-09-2011, 13:54
- Kuciak, wyjął dwa strzały, po których ewentualanym puszczeniu nikt nie miałby pretensji - brawo
- Wolski, lekkość poruszania się, minięcia i oddania strzału - brawo
- Borysiuk, debilny faul, w pierwszej połowie 95% piłek do tyłu z czego 75,4% do Komorowskiego. Dobrze zaczął rozdawać piłkę od 60-70min.
- Rożne - niech biją je tak jak ten po którym padła bramka, albo nasz trafi albo obrońca wepchnie. Straszne były te odchodzące wybicia rożnego w pierwszej połowie.

Henio
27-09-2011, 08:32
Przecież i w pierwszej, i w drugiej połowie rożne bił Rybus. I w pierwszej, i w drugiej bił je na Wawrzyniaka.

Aryam
27-09-2011, 08:51
Rybus po tym meczu dostał się do 'jedenastki' kolejki w lidze+extra.

Oprócz niego był tam jeszcze Wawrzyniak. W sumie wybór słuszny - poprawił grę w obronie i strzelił najważniejszą bramkę na przełamanie 1:0.

ivan
27-09-2011, 09:49
Rybus po tym meczu dostał się do 'jedenastki' kolejki w lidze+extra.

Oprócz niego był tam jeszcze Wawrzyniak. W sumie wybór słuszny - poprawił grę w obronie i strzelił najważniejszą bramkę na przełamanie 1:0.

W magazynie ligowym w Polsacie powiedzieli że Jakubowi wreszcie nie zabrakło koncentracji .:prawi:

Sokol
28-09-2011, 11:56
Przecież i w pierwszej, i w drugiej połowie rożne bił Rybus. I w pierwszej, i w drugiej bił je na Wawrzyniaka.

To że wykonywała je jedna osoba nie zmienia tego, że rozgrywane były inaczej.