PDA

Zobacz pełną wersję : Legia w Pucharze Polski 11/12 - piłkarsko

Strony : [1] 2 3 4 5 6

Adin
20-09-2011, 07:41
Dziś rozegrane zostaną pierwsze trzy spotkania 1/16 finału Pucharu Polski. Jutro Legia zmierzy się na wyjeździe z rezerwami Rozwoju Katowice (meczu nie pokaże żadna stacja telewizyjna), a Olimpia Elbląg podejmować będzie Arkę Gdynia. Ostatnie spotkania tej fazy rozgrywek w przyszłą środę. Mecze 1/8 finału rozegrane zostaną 18-20 października.

20.09 g. 15:30 Chrobry Głogów - Lech Poznań (TVN Turbo)
20.09 g. 16:00 Dolcan Ząbki - Górnik Zabrze
20.09 g. 16:00 Limanovia Limanowa - Lechia Gdańsk

21.09 g. 15:30 Rozwój II Katowice - Legia Warszawa
21.09 g. 15:30 Olimpia Elbląg - Arka Gdynia
21.09 g. 16:00 Gryf Wejherowo - Korona Kielce
21.09 g. 16:00 Piast Gliwice - Cracovia
21.09 g. 16:00 Ruch Radzionków - Polonia Warszawa
21.09 g. 16:00 Ruch Zdzieszowice - Jagiellonia Białystok
21.09 g. 16:00 MKS Kluczbork - Zagłębie Lubin
21.09 g. 18:45 ŁKS Łódź - Ruch Chorzów [mecz w Chorzowie] (TVP Sport)
22.09 g. 15:30 Flota Świnoujście - Wisła Kraków (TVN Turbo)

27.09 g. 15:30 Okocimski Brzesko - Śląsk Wrocław
27.09 g. 19:00 Podbeskidzie Bielsko-Biała - GKS Bełchatów

28.09 g. 15:30 Puszcza Niepołomice - Polonia Bytom
28.09 g. 16:00 Stomil Olsztyn - Widzew Łódź

za LL.

Jako, że kibicowsko mamy zakaz, to można porozmawiać o tym czy Legia obroni Puchar w roku 2012.Pierwszym przeciwnikiem będzie drużyna Rozwoju Katowice.
Czy Legia się przełamie ?
czy zagra młodzież ?

zapraszam do dyskusji ;)

FelixOgbuke
20-09-2011, 08:04
Patrząc na naszą bardzo szeroką ławkę zastanawiam się czy nie lepiej byłoby odpuścić PP... Ale z Rozwojem zapewne wygramy.

voytek
20-09-2011, 08:08
Liczę, że Maciek nie posra się na samą myśl, że to tylko jeden mecz i wystawi dotychczas rezerwowych, bo zmotywować gwiazdeczki może być bardzo trudno. Wawrzyniak, Żewłakow, Gol, Vrdoljak, Rybus, Ljuboja, Radović powinni odpocząć. Ohayon, Kosecki, Wolski, Górki, Żyro, Choto, Astiz i Kiełbowicz od początku na murawie. Czas na rotacje w składzie, bo zbyt wielu piłkarzyków uwierzyło że mają plac bez walki. Nieważne jakim składem, ale taki Rozwój II (przy całym szacunku) powinni ograć spokojnie co najmniej 3 do zera.

gadzior
20-09-2011, 08:11
Kuciak
Rzeźniczak - Astiz - Komorowski - Kiełbowicz
Kosecki - Vrdoljak - Wolski - Żyro
Kucharczyk(jeżeli zdrowy) - Górski

Mam nadzieję, ze da szansę pokazania się zmiennikom i wtedy zobaczymy co są warci.

Senator
20-09-2011, 08:17
O obozie przeciwnika:

W środę piłkarze Legii zainaugurują zmagania w rozgrywkach o Puchar Polski. Obrońcy trofeum w II rundzie zmierzą się z Rozwojem II Katowice. Mecz na Śląsku jest zapowiadany jako wielkie święto, a trener naszych rywali nie ukrywa, że przeciwko stołecznej drużynie wystawi zawodników pierwszej drużyny (wicelider III ligi).

Na mecz z legionistami z dużym zniecierpliwieniem oczekują piłkarze z Katowic. – Spotkanie ze Startem (5-0) potraktowaliśmy jako przetarcie przed starciem z Legią. W drugiej połowie byliśmy już chyba bardziej myślami przy meczu o Puchar Polski. Rozegraliśmy ją jak najmniejszym kosztem sił – powiedział Rafał Lis. – Niech się Legia nas boi – powiedział, śmiejąc się były zawodnik Górnika Zabrze, Jacek Wiśniewski.

Wcale tak łatwo może nie być jak się tamtym będzie dajmy bardziej chciało biegać od naszych piłkarzyków a kto wie w jakiej formie jest Kneżevic :?

Aryam
20-09-2011, 08:24
O, nie ma meczu Legii na TVN Turbo. Rok temu chyba wszystkie nasze mecze były w TV.

Rozwój jest zmotywowany bo to szansa się pokazać ale patrząc obiektywnie nie powinni nam zagrozić. Nawet nasi rezerwowi są lepsi o dwie-trzy klasy. Wygramy pod warunkiem, że nie zlekceważą przeciwnika (a ostatnio jest problem z motywacją).

Patrząc na naszą bardzo szeroką ławkę zastanawiam się czy nie lepiej byłoby odpuścić PP... Ale z Rozwojem zapewne wygramy.

Żadnego odpuszczania. Wystawmy tych co mniej grali i zobaczymy co będzie. Oni powinni chcieć się pokazać i może wyjdzie na korzyść nawet.

Adin
20-09-2011, 08:29
oby nie było tak jak kiedyś ze Stalą Sanok (?) jeśli dobrze pamiętam.Powinni zagrać młodzi i pokazać, że takiego 3ligowca wciągają nosem.

Pan Artysta
20-09-2011, 09:04
oby dostali wpierdziel
na 3 frontach to juz bankowo nie pograja

ivan
20-09-2011, 09:09
Pan trener może nie wystawić drugiego składu ponieważ ewentualne odpadnięcie z PP drogo by go kosztowało .

RDorosz75
20-09-2011, 09:15
Jeśli Rozwój Katowice jest na poziomie ostatniego sparing partnera Legii to o zwycięstwo nie powinno być trudno. Obawiać się można nerwowych ruchów trenera Skorży a konkretnie jego ewentualnych następst. Jeśli wystawi podstawowych graczy będzie to oznaczało ewidentnie strach przed kolejnym ewentualnym upokorzeniem. Będzie to również jakby nie patrzeć duże zagrożenie odnośnie ewentualnych kontuzji. Ja osobiście jestem za młodzieżą - chociażby na początek w pierwszej połowie. Sytuacja jest taka, że wszystko może się zdarzyć. Z drugiej jednak strony nie ma co przesadzać. Rozwój zapewne wie gdzie jest ich miejsce.

Mario
20-09-2011, 09:57
Liczę na wpierdol od Rozwoju i niech Skorża leci na zbity pysk.

Dziwna sytuacja z transmisją, Miklas ostatnio płakał, że w Polsacie nie będzie transmisji ze spotkania z PSV, a tutaj TVN nie ma zamiaru pokazywać swojego klubu. Kolejny dowód "profesjonalizmu" tej bandy.

a-d-a-m
20-09-2011, 10:21

Dziwna sytuacja z transmisją, Miklas ostatnio płakał, że w Polsacie nie będzie transmisji ze spotkania z PSV, a tutaj TVN nie ma zamiaru pokazywać swojego klubu. Kolejny dowód "profesjonalizmu" tej bandy.

raczej hipokryzji i podejścia do Legii... dla tych qr-ew liczy się tylko pieniądz

iniemamniejusz
20-09-2011, 10:45

Tak jest, wpierdol od Rozwoju i walka o utrzymanie do końca, albo jeszcze lepiej spadek bo przecież "lepsza Legia w czwartej lidze bez ".
Żenua

Mario
20-09-2011, 10:54
Tak jest, wpierdol od Rozwoju i walka o utrzymanie do końca, albo jeszcze lepiej spadek bo przecież "lepsza Legia w czwartej lidze bez ".
Żenua

Ma Skorża ultimatum? Ma.

iniemamniejusz
20-09-2011, 10:56
No to przecież napisałem, że najlepiej żeby z ligi spadli. To dopiero była by radocha!
A 3 maja to cieszyłeś się, czy Wódą smutki zalewałeś?

Mario
20-09-2011, 11:26
No to przecież napisałem, że najlepiej żeby z ligi spadli. To dopiero była by radocha!
A 3 maja to cieszyłeś się, czy Wódą smutki zalewałeś?

Nie wiem gościu o co się przypierdalasz, oni mają problem grać na jednym froncie, a gdzie tam na trzech. Poza tym ja już dłużej nie chcę oglądać Skorży na stanowisku trenera Legii więc wolę porażkę z Rozwojem i pożegnanie Maciusia z posadą niż kolejną porażkę w lidze.

rey
20-09-2011, 11:32
powiedział, śmiejąc się były zawodnik Górnika Zabrze, Jacek Wiśniewski.

O, Jacek jeszcze gra :)

http://www.reprezentacja.com.pl/zdjecia/zawodnicy/wisniewski_jacek.jpg

Adin
20-09-2011, 11:35
Nie wiem gościu o co się przypierdalasz, oni mają problem grać na jednym froncie, a gdzie tam na trzech. Poza tym ja już dłużej nie chcę oglądać Skorży na stanowisku trenera Legii więc wolę porażkę z Rozwojem i pożegnanie Maciusia z posadą niż kolejną porażkę w lidze.

Nie pie**l, że mają odpaść.Teraz finał jest na stadionie Narodowym? fajnie mogło by to wyglądać, gdyby udało się dojść znów do finału i świętować w Warszawie ;)

iniemamniejusz
20-09-2011, 11:40

Ja kibicem Macieja nie jestem tylko Legii i doskonale pamiętam wszystkie wpierdole typu Stal Sanok i wkurwienie, które po nich pozostaje. Mistrzem i tak nie będziemy więc niech zapierdalają w tych pucharach ile się da.
Jak ciebie bawią porażki z ogórami to gratuluję poczucia humoru.

A co do jakiś trzech frontów, to my na jednym też chujowo sobie dajemy radę więc co to za pierdolenie, niech odpadają?

Mario
20-09-2011, 11:49
Ja kibicem Macieja nie jestem tylko Legii i doskonale pamiętam wszystkie wpierdole typu Stal Sanok i wkurwienie, które po nich pozostaje. Mistrzem i tak nie będziemy więc niech zapierdalają w tych pucharach ile się da.
Jak ciebie bawią porażki z ogórami to gratuluję poczucia humoru.

A co do jakiś trzech frontów, to my na jednym też chujowo sobie dajemy radę więc co to za pierdolenie, niech odpadają?

Nie bawi mnie odpadanie z ogórami co już wyjaśniłem we wcześniejszym poście.

Chujowo zagrali w LE, bo przegrali, w lidze chujowo grają, bo przegrali z Podbeskidziem, Śląskiem i ksp, co będzie w pucharze Polski:? Nie wiem czemu już teraz zakładasz, że mistrzami nie będą, będzie nowy trener, będzie zimowe okienko (oby owocne) to jeszcze mogą powalczyć. Doskonale pamiętam baty od Stali, ale jeszcze żywiej w głowie siedzą porażki ligowe. A według mnie lepiej walczyć w lidze niż o puchar, to jest moje zdanie.

Łukasz1994
20-09-2011, 12:31
Wydaję mi się że tak jak poprzednim razem Legia zostanie przy Pucharze Polski, bo coś z mistrzostwem nie idzie jak na razie... Ten 1 mecz wygramy koło 5:0 chyba że zagramy młodzieżą wtedy będzie trudno.

Szawar
20-09-2011, 12:33
Przez Puchar Polski najszybciej mozna awansowac do europejskich pucharów. W lidze jak widac idzie im róznie, więc fajnie by było gdyby zaszli jak najdalej i potraktowali te rozgrywki powaznie.

a-d-a-m
20-09-2011, 12:38
kadra na jutrzejszy mecz:

bramkarze: Dusan Kuciak, Wojciech Skaba
obrońcy: Dickson Choto, Inaki Astiz, Jukub Rzeźniczak, Artur Jędrzejczyk, Tomasz Kiełbowicz, Marcin Komorowski, Srdja Kneżević
pomocnicy: Janusz Gol, Ivica Vrdoljak, Ariel Borysiuk, Rafał Wolski, Moshe Ohayon, Daniel Łukasik, Maciej Rybus, Jakub Kosecki
napastnicy: Michał Żyro, Maciej Górski.

i właśnie taki skład bym widział na jutro

PeCe
20-09-2011, 12:40
A ja coś czuję, że w Pucharze będą zapierdalać jak dzicy, znowu nie będzie mistrza, będzie puchar, jesteśmy w pucharach, hurra :kawa: Nie no, nie chcę byś pesymistą, uważam, że Puchar wcale nie jest łatwy i jest ważnym trofeum, ale chcemy dubletu :chuligan:

ormo
20-09-2011, 12:44
Ten 1 mecz wygramy koło 5:0 chyba że zagramy młodzieżą wtedy będzie trudno.

Chyba właśnie na odwrót. Młodzi mieliby motywację chociaż, żeby zapierdalać.

iniemamniejusz
20-09-2011, 12:45
ale chcemy dubletu :chuligan:

Nie no, nie liczył bym na wygraną Ligi Europejskiej :D

będzie nowy trener, będzie zimowe okienko (oby owocne) to jeszcze mogą powalczyć. .

Nowy trener i owocne okienko zimowe :popcorn:

księciuniu
kadra na jutrzejszy mecz:

bramkarze: Dusan Kuciak, Wojciech Skaba
obrońcy: Dickson Choto, Inaki Astiz, Jukub Rzeźniczak, Artur Jędrzejczyk, Tomasz Kiełbowicz, Marcin Komorowski, Srdja Kneżević
pomocnicy: Janusz Gol, Ivica Vrdoljak, Ariel Borysiuk, Rafał Wolski, Moshe Ohayon, Daniel Łukasik, Maciej Rybus, Jakub Kosecki
napastnicy: Michał Żyro, Maciej Górski.

i właśnie taki skład bym widział na jutro

Za mało zawodników defensywnych - nie zapominaj, że to są rezerwy Rozwoju Katowice, a nie jakieś młodziki :prawi:

Łukasz1994
Chyba właśnie na odwrót. Młodzi mieliby motywację chociaż, żeby zapierdalać.

No na pewno tak, ale pierwszy skład by sobie chodził i strzelał.

detoxizer
20-09-2011, 12:49
Ja coś czuję, że chłopaki mogą nam zafundować dzisiaj wyjątkową sensację. Jak to umoczą, to niech szukają sobie na miejscu klubów, w których mogą zostać i "grać" dalej.

siekan
20-09-2011, 12:51
Za mało zawodników defensywnych - nie zapominaj, że to są rezerwy Rozwoju Katowice, a nie jakieś młodziki :prawi:

Co gorsza grać mają piłkarze z pierwszego składu, a więc ciężki mecz gwarantowany. Warto zreyzgnować z klasycznego środokowego napastnika żeby zagęścić środek pola i wystawić 4 defensywnych pomocników, ostrożności nigdy za wiele.

Bangoo
20-09-2011, 12:51
Ja coś czuję, że chłopaki mogą nam zafundować dzisiaj wyjątkową sensację. Jak to umoczą, to niech szukają sobie na miejscu klubów, w których mogą zostać i "grać" dalej.

Jutro :chytry:

ormo
20-09-2011, 12:53
No na pewno tak, ale pierwszy skład by sobie chodził i strzelał.

Z Podbeskidziem się nachodzili :fajek:

detoxizer
20-09-2011, 12:54
Jutro :chytry:

Fakt ;)

Senator
20-09-2011, 13:03
-----------------Kuciak

Rzeżniczak, Astiz, Skaba, Choto, Kiełbowicz

Kneżevic, Borysiuk, Gol, Oyahon, Komorowski

może w takim ustawiniu w końcu nie stracimy bramki :hmm:

Pan Artysta
20-09-2011, 13:33
-----------------Kuciak

ale ktoś musi ukuć :lol:

Senator
20-09-2011, 13:37
Dlatego Gol jest minimalnie na szpicy :look:

Pobiegnie na dzide, strzeli i wraca bronić wyniku :D

detoxizer
20-09-2011, 13:50
ale ktoś musi ukuć :lol:

Aj tam. W karnych damy radę :prawi:

mcichocki2
20-09-2011, 14:10
Wezmą urlopy, żeby dokopać
Legii
Wielkie święto piłki w Katowicach! Rezerwy Rozwoju
podejmują w 1/16 finału Pucharu Polski Legię
Warszawa. Część zawodników musi brać urlopy w
kopalni Wujek, żeby zagrać w tym spotkaniu
Piłkarze Rozwoju przed kopalnią "Wujek". fot. Irek
Dorożański / Edytor
Grające w lidze okręgowej rezerwy Rozwoju są
rewelacją Pucharu Polski. Wyeliminowali już m.in.
Górnika Wałbrzych, Nielbę Wągrowiec i KSZO
Ostrowiec.
Zdecydowana większość piłkarzy Rozwoju grę w
piłkę łączy z pracą na kopalni.
Oprócz mnie w Wujku pracują jeszcze choćby
Przemek Gałecki, Damian Mielnik, Adrian
Świerczyński, Damian Gacki, Damian Sadowski,
Maciej Tora czy Sebastian Gielza - wylicza Rafał Lis,
kapitan Rozwoju.
Żeby zagrać z Legią, piłkarze muszą brać urlopy.
Spotkanie z Legią to dla nas i dla kibiców wielkie
święto. Dotychczas graliśmy sparingi z Górnikiem czy
Ruchem, ale to nie to samo co mecz o coś! Mamy tylko
nadzieję, że trener Maciej Skorża pamięta porażkę
Legii w Pucharze Polski ze Stalą Sanok i przywiezie
najsilniejszy skład. Jeśli Legia przegra, to będzie się
o tym mówić miesiącami! - śmieje się Rafał Lis.

Hehe byli kelnerzy i rozne wynalazki teraz czas na górników, nie obrażają ich oczywiście. Coś czuje że to będzie bardzo ciekawy i nerwowy mecz. Kierva teraz nie można byc niczego pewnym :O

Yevaud
20-09-2011, 14:21
Hehe byli kelnerzy i rozne wynalazki teraz czas na górników, nie obrażają ich oczywiście. Coś czuje że to będzie bardzo ciekawy i nerwowy mecz. Kierva teraz nie można byc niczego pewnym :O

Myslisz, ze przyjda na mecz z kilofami?
W sumie, to mi sie przypomina film pt. Shaolin Soccer. Byla taka scena, ze ekipa nieudacznikow miala zagrac sparing. A sparingpartnerom za pasa wypadaly mlotki, klucze francuskie itp...
Moze to by byla odpowiednia motywacja?

Senator
20-09-2011, 14:23
mcichocki2,

Fakt.pl :uciekaj: :D

dev80
20-09-2011, 14:29
Litości, będzie 4:0 lekko :).

maatek
20-09-2011, 14:34
ja rozumiem, że patrząc racjonalnie to wjebanie z Rozwojem II będzie spoko, bo Maciusia wyjebią. ale mam jedno pytanie: naprawdę potraficie usiąść, oglądać mecz(śledzić relację tekstową, wszystko inne nieważne co) i nie ściskać kciuków i wkurwiać się na każde złe podanie? potraficie oglądać mecz i życzyć Legii porażki? nie wierzę.

(L)ukas
20-09-2011, 14:35
Litości, będzie 4:0 lekko .

Tak jak z Podbeskidziem :/

Mario
20-09-2011, 14:36
-----------------Kuciak

Ohayon za bardzo ofensywny, niech zagra dwójką bramkarzy:prawi:

syrokomla
20-09-2011, 14:37
Dobra dobra bedzie z 8:0 zero. Potem wygraja jeszcze z GKS-em, Hapoelem i pewnie z Wisłą, a potem jak nam narobią bulu i nadzieji znów dwie przegrane tak to czuje...

detoxizer
20-09-2011, 14:59

Szumski się w sparingach sprawdzał :prawi:

Szawar
20-09-2011, 15:01

Moze poprostu ustawić autobus. :hyy:

klinton
20-09-2011, 15:07
Moze poprostu ustawić autobus. :hyy:

I jeszcze spuścić powietrze z kół, żeby dołem nic nie weszło :lol:

Lillo
20-09-2011, 15:24
Pewnie wygramy z 5:0 i każdy w klubie bedzie zadowolony, tak jak to było w poprzednim sezonie gzie wysoko ograliśmy spadkowiczów i Skorża utrzymał posadę.

Adin
20-09-2011, 15:37
Przed meczem z PSV Eindhoven Legia Warszawa oburzyła się, że spotkania z Holendrami nie pokaże otwarty kanał Polsatu. Oczywiście, mecz polskiej drużyny w europucharach powinien być dostępny dla szerszej publiczności, ale ostateczną decyzję podejmuje właściciel praw. Tymczasem w środę legioniści zagrają w Pucharze Polski w Katowicach i meczu w ogóle nie zobaczymy.

Spotkania nie pokaże nawet płatna telewizja, na czele z posiadającymi prawa TVN i nSport należącymi do właściciela Legii Warszawa.

W związku z zaistniałą sytuacją, przygotowaliśmy wzór listu, który mamy nadzieję przyda się Leszkowi Miklasowi. Zarząd klubu powinien wykazać się "kolejną świetną inicjatywą" i natychmiast wysłać go do decyzyjnych osób w TVN i ITI. Liczymy, że tym razem pismo będzie miało większe przełożenie na decydentów niż list do szefa sportu Telewizji Polsat.

"Szanowni państwo,

Chciałbym wyrazić nasze zaniepokojenie faktem braku transmisji spotkania Pucharu Polski Rozwój II Katowice – Legia Warszawa na antenie JAKIEGOKOLWIEK kanału należącego do Grupy TVN, właściciela praw telewizyjnych do pokazywania rozgrywek Pucharu Polski w sezonie 2011/2012.

Gra Legii Warszawa, zdobywcy Pucharu Polski w sezonie 2010/2011, jest niezwykle istotnym wydarzeniem dla kibiców piłki nożnej oraz doskonałą okazją na promocję polskiego futbolu i tak ambitnego klubu, jakim jest Rozwój Katowice. Brak transmisji niezwykle atrakcyjnie zapowiadającego się spotkania, inaugurującego występy naszego zespołu w tych prestiżowych rozgrywkach, jest dla nas niezrozumiały. Uważam, że wszyscy wspólnie – właściciel klubu, Legia i media należące do właściciela - powinni dołożyć wszelkich starań, aby możliwie najszerzej propagować polską piłkę i budować silną markę Legii Warszawa.

Zdajemy sobie sprawę z uwarunkowań biznesowych i choć nie jesteśmy władni, by kreować Państwa strategię działań, to jednak mamy wspólnego właściciela, więc naturalnym i logicznym powinno być pokazywanie meczów Legii Warszawa przez telewizję, która od kliku lat reklamuje się na jej koszulkach. Za przykład niech posłuży sytuacja Polsatu i Śląska Wrocław, których właścicielem jest Zygmunt Solorz. Stacja przeprowadziła relacje ze wszystkie meczów wrocławian w Lidze Europy.

Oczekuję, że biorąc pod uwagę powyższe argumenty, podejmą Państwo decyzję o pokazaniu meczu Legii szerokiej publiczności, tym bardziej, że:

1) kibice naszego klubu nie będą mieli możliwości obejrzenia go na żywo z powodu zakazu wyjazdowego nałożonego przez PZPN;

2) we wtorek stacja TVN Turbo przeprowadzi relację z pucharowego meczu Lecha Poznań z Chrobrym Głogów;

3) w czwartek stacja TVN Turbo przeprowadzi relację z pucharowego meczu Floty Świnoujście z Wisłą Kraków.

Z poważaniem"
....
Legionisci.com

kup pan Walter Wisłę , a Legie został w spokoju:>

daimler
20-09-2011, 15:40
Ciekawe co na to Miklas.
Amatorzy...

Gruszek
20-09-2011, 16:04
Wkurw.ia mnie to że TVN nie pokaże tego meczu w TV. Miklas ogarnij się...

Adin
20-09-2011, 16:06
Wkurw.ia mnie to że TVN nie pokaże tego meczu w TV. Miklas ogarnij się...

to raczej trzeba wyżej strzelać:zapomnialem: Miklas tylko listy piszę:gupi:

PoProstuJa
20-09-2011, 16:10
To niech znów napisze, do Waltera...

Eman
20-09-2011, 16:18
A moze oni juz znaja wynik i chca nam oszczedzic tych 90 minut nerwow i rozczarowan:hyy:

gizo
20-09-2011, 17:27
Walter chyba zapomniał, że jest właścicielem klubu.
Oni to chyba robią specjalnie żeby ludzi wqrwić, we wtorek pokażą Lech, w czwartek Wisłę w środę położyli uj na swoją drużynę. Niech spadają!!!

arczi
20-09-2011, 17:30
Ciekawe co na to Miklas.

Gul mu skacze :D

Po pierwsze, wyszedł na totalnego frajera, a po drugie, okazało się, że ma chvj do gadania w koncernie 8)

Majkisek
20-09-2011, 17:33
Osobiście i tak nie mam najmniejszej ochoty oglądać tych pseudograjków w meczu z Rozwojem VII Katowice. Nie zmienia to jednak faktu, że aby oglądać spotkania Wisły czy Lecha w tej fazie PP, to trzeba być już nieźle zdesperowanym i znudzonym życiem (z punktu widzenia Legii oczywiście) i to, że oni serwują właśnie te mecze a nie nasz jest tak kretyńskie, że aż słów brak. Oni mnie już niczym nie zaskoczą.

dev80
20-09-2011, 18:11
Odwołuję moje 5:0, przed chwilą Lechia przegrała 0:1 z...Limanovią Limanowa.

ŁukaszD
20-09-2011, 18:14
Odwołuję moje 5:0, przed chwilą Lechia przegrała 0:1 z...Limanovią Limanowa.

przecież nie typowałeś wyniku 5:0 :hyy: a poza tym widzisz jakiś związek między 0:1 Lechii a naszym 4:0 ? :zapomnialem:

dev80
20-09-2011, 18:20
przecież nie typowałeś wyniku 5:0 :hyy: a poza tym widzisz jakiś związek między 0:1 Lechii a naszym 4:0 ? :zapomnialem:

Nie zrozumiałeś metafory w "4:0", przykro mi. Widzę, bo nie widziałem meczu, ale i Rozwój II Katowice może zmotywować się na "L", ja widziałeś ostatnie nasze mecze to powinieneś wiedzieć o co chodzi. Nie wiem również czy odnalazłeś nutkę ironii w wypowiedziach, nie tylko w mojej :).

ŁukaszD
20-09-2011, 18:36
Nie zrozumiałeś metafory w "4:0", przykro mi. Widzę, bo nie widziałem meczu, ale i Rozwój II Katowice może zmotywować się na "L", ja widziałeś ostatnie nasze mecze to powinieneś wiedzieć o co chodzi. Nie wiem również czy odnalazłeś nutkę ironii w wypowiedziach, nie tylko w mojej :).

no to jeszcze lepiej! nie widziałeś meczu i twierdzisz, że skoro Lechia przegrała to Legia nie ma szans odnieść łatwego zwycięstwa? (4:0) Mnie tylko interesuje jak można przypisywać szanse drużynie na podstawie meczu dwóch innych drużyn? To Ty kolego sam piszesz te wszystkie wiadomości w jednym miejscu? patrz link jaki reklamujesz :>

dev80
20-09-2011, 18:39
no to jeszcze lepiej! nie widziałeś meczu i twierdzisz, że skoro Lechia przegrała to Legia nie ma szans odnieść łatwego zwycięstwa? (4:0) Mnie tylko interesuje jak można przypisywać szanse drużynie na podstawie meczu dwóch innych drużyn? To Ty kolego sam piszesz te wszystkie wiadomości w jednym miejscu? patrz link jaki reklamujesz :>

Uważam, że Legia nauczona złymi doświadczeniami w ostatnich meczach powinna naprawdę się spiąć i rozbić Katowice w drobny pył, a nie przejść obok meczu jak Lechia! Pochwal się czym się zajmujesz, skoro mnie wyśmiewasz :bobas: :].

ŁukaszD
20-09-2011, 19:03
Uważam, że Legia nauczona złymi doświadczeniami w ostatnich meczach powinna naprawdę się spiąć i rozbić Katowice w drobny pył, a nie przejść obok meczu jak Lechia! Pochwal się czym się zajmujesz, skoro mnie wyśmiewasz :bobas: :].

człowieku gdzie ja Cie wyśmiałem to nie wiem, przepraszam w ogóle nie miałem zamiaru nie stresuj się nie będę kontynuował :imprezowicz: nie bój d.upy! Legia się nie musi spinać na nikogo i tak jest zwyczajnie najlepsza! zostawmy już te twoje typowanie wyniku. Wygra lepszy! nie ? :>

iniemamniejusz
20-09-2011, 19:08
Legia się nie musi spinać na nikogo i tak jest zwyczajnie najlepsza!

Taaa
Szczególnie ostatnie Mistrzostwa zdobywane przez nasz dream team to potwierdzają. A jakoś do tabeli kolega zaglądał?

Breados
20-09-2011, 19:10
Wygra lepszy!

Tego się właśnie obawiam \')

ŁukaszD
20-09-2011, 19:12
Taaa
Szczególnie ostatnie Mistrzostwa zdobywane przez nasz dream team to potwierdzają. A jakoś do tabeli kolega zaglądał?

wszyscy wiemy czemu tak jest, jak do tego doszło, i kto za tym stoi. ale czemu Legia ma nie wygrać bo Lechia przegrała to nie wiem, a o tym właśnie to nasze rozmywanie tematu :>

Beny
20-09-2011, 19:47
Parę lat temu, to człowiek by się zastanawiał, czy padnie bramek pięć, czy sześć. Teraz to trzeba cudu, by nie było kompromitacji.

Liczę na naszych młodych, trzon drużyny nie gra, więc mają okazję się wykazać.

RDorosz75
20-09-2011, 20:03
Łooobyśmy nie podzielili losu Lechii z czymś tam z Limanowej :) Fak. Niezły hardcore :)

Playboy
20-09-2011, 20:13
Nie no górników, którzy urlop na ten mecz muszą brać to chyba ograją?

Eman
20-09-2011, 20:23
Stal Sanok:cicho:

JMJK
20-09-2011, 20:42
Nie no górników, którzy urlop na ten mecz muszą brać to chyba ograją?

Górnik, by wydobywać węgiel, musi być stale w świetnej kondycji fizycznej. Naszych piłkarzyków to nie dotyczy...

jarecki_
20-09-2011, 21:12
Jakby po porażce Maciuś wyleciał na bruk, to niech ten Rozwój wygra i ze 4-0. Szczerze.

Sgt.
20-09-2011, 22:11
Znając życie, to będzie wymęczone minimalne zwycięstwo. I nie będzie zero z tyłu. Ale też znając polską ligę, to wcale by mnie nie zaskoczył scenariusz, który ktoś opisał wcześniej... w pewnej chwili się odbijemy, będzie kilka meczów pod rząd zwycięskich i kiedy już się wszyscy zajarają że w końcu jest ok-> i jakaś super-wtopa z kimś, z kim wtopić akurat nie powinniśmy, bo albo leszcz, albo ostra kosa.

Marru
20-09-2011, 22:31
Legia się nie musi spinać na nikogo i

Musi bo jak nie to...

takie małe przypomnienie.

jp0OcPThtgw

Może to przez Surmę wtedy odpadliśmy :D teraz też odpadł w 1/16 ale tym razem jako kapitan Lechii ;)

detoxizer
20-09-2011, 23:11
Nie zdziwię się, jak odpadniemy. Komu by tam się chciało pocić z jakimś Rozwojem:roll:

mcichocki2
20-09-2011, 23:12
Znając życie, to będzie wymęczone minimalne zwycięstwo. I nie będzie zero z tyłu. Ale też znając polską ligę, to wcale by mnie nie zaskoczył scenariusz, który ktoś opisał wcześniej... w pewnej chwili się odbijemy, będzie kilka meczów pod rząd zwycięskich i kiedy już się wszyscy zajarają że w końcu jest ok-> i jakaś super-wtopa z kimś, z kim wtopić akurat nie powinniśmy, bo albo leszcz, albo ostra kosa.

No ! A finał tego będzie taki że znowu 3-6 miejsce w tabeli

Eman
21-09-2011, 01:40
No ! A finał tego będzie taki że znowu 3-6 miejsce w tabeli

i Puchar Polski :raca:

m82
21-09-2011, 09:02
Nie siejcie paniki, Rozwój to nie 1 ligowy Dolcan ;) Myślę, że po brzydkim meczu skończy się 3:1...

Ja nie wyobrażam sobie żeby 3 maja 2012 roku na Stadionie Narodowym Legia nie zdobyła Pucharu Polsaki :raca:

pawlik
21-09-2011, 09:07
Podziwiam was, że z takim optymizmem podchodzicie do tego meczu. Oni nie potrafią zmotywować się na mecz derbowy...a Rozwój wyjdzie na pełnej kurwie.
Niezapominajmy, że część gwiazdeczek od nas nie wie co to znaczy grać w 4 lidze gdzie gra wygląda: kosa, kosa, kosa, podanie, kosa, łokieć. Będą bolały nóżki...

IX14
21-09-2011, 11:29
Po karnych wygramy.

ormo
21-09-2011, 12:05
W kadrze meczowej na środowe spotkanie znalazł się 37-legni Jacek Wiśniewski, który grywał już przeciwko Legii w ekstraklasie

No to kości będą trzeszczały :]

Aryam
21-09-2011, 12:09
Jacek Wiśniewski miał epizod w Stali Sanok - to zły znak :prawi:

ormo widzę nowy avatar :lol3:

ormo
21-09-2011, 12:32
A no lekka zmiana. Liczę na jakiś pomeczowy wywiad z Jackiem :lol:

R.
21-09-2011, 15:16
Idealny mecz, zeby wystawic Wolskiego do pierwszego skladu... Ciekawe jakich meczow trzeba, zeby dali chlopakowi pograc. On sie u Skorzy zmarnuje...

Aryam
21-09-2011, 15:28
1' Zawodnicy schronili się w szatni - za chwilę początek meczu!

Ulewa jest czy jak :lol:

Snoopy
21-09-2011, 15:34
Jacek Wiśniewski grzeje ławę w Rozwoju II? :hyy:

ormo
21-09-2011, 15:35
Nie, on w pierwszym zespole tylko przesunęli go do II na ten mecz. Taka tajna broń :D

nevermind
21-09-2011, 15:38
Rozwój gra pierwszą druzyną. Moim zdaniem lekkie skurwysynstwo.Chlopaki z II zrobili awans a smietanke spijają ci ktorzy przegrali własnie ze swoimi rezerwami na jakims regionalnym szczeblu...

Lillo
21-09-2011, 15:39
Patrząc na skład, widać że Skorża boi się blamażu.

ormo
21-09-2011, 15:41
Rozwój gra pierwszą druzyną. Moim zdaniem lekkie skurwysynstwo. Bo pierwsza druzyna przegrala z rezerwami gdzies na jakims lokalnym szczeblu...

Chyba trochę nie do końca ;)

W drużynie rezerw Rozwoju będzie mogło zagrać trzech piłkarzy pierwszego zespołu, występującego w III lidze oraz zawodnicy, którzy we wcześniejszych rundach występowali w rozgrywkach PP w drugim zespole. Zagrać mogą też wszyscy nowi zawodnicy, pozyskani do drużyny.

E: Sprawdziłem skład II Rozwoju i faktycznie, praktycznie nikt nie gra z rezerw więc zwracam. A miały grać rezerwy

nevermind
21-09-2011, 15:45
Chyba trochę nie do końca ;)

Aczkolwiek skład dzisiejszy a skład z ostatniego meczu ligowego Rozwoju nie rozni sie praktycznie niczym ;) Moze sa 3-4 inne nazwiska.

Bangoo
21-09-2011, 15:46
Moshe :)

R.
21-09-2011, 15:46
Mosze wygramy. :lol2:

mcichocki2
21-09-2011, 15:47
15' Seria zablokowanych strzałów na bramkę legionistów
14' Sadowski wywalczył rzut rożny dla Rozwoju
13' Strata Vrdoljaka i faul legionistów w środku pola
12' Przerwana akcja ofensywna katowiczan
11' Słabe dośrodkowanie Rzeźniczaka wyłapuje Widawski
11' Vrdoljak walczy w środku pola
10' Skaba interweniuje po strzale głową!
9' Rzut wolny dla Rozwoju na połowie Legii
9' Winiarczyk nie pozwala Rybusowi na dośrodkowanie
6' Rzut rożny dla Legii - piłkę wybija Rafał Lis
5' Przegrany pojedynek biegowy Koseckiego po podaniu

Okręgowka, pamiętajcie! :prawi:

Aryam
Co oni walkoviera chca dostac :lol3:

Ktoś tu ostro pokombinował ;)

Lillo
A więc jednak Ohayon .

Aryam
21-09-2011, 15:48
Moshe i 0:1. Niespodzianki już na 99% nie będzie ;)

arczi
21-09-2011, 15:54
Moshe do kadry!

Kamilos
21-09-2011, 15:56
Moshe do kadry!

Popieram :D Melikson nie będzie czuł się osamotniony.
Co do samego meczu to może uda się im przełamać jak dobrze pójdzie :lol3:
I takie jeszcze pytanie jakim Skorża gra ustawieniem w tym meczu 4-6-0 ? Bo o ile się nie mylę to Żyro chyba nie jest nominalnym napastnikiem ?

detoxizer
21-09-2011, 15:56
Moshe do kadry!

I Choto, bo ilość murzynów w kadrze się nie zgadza. :prawi:

Aryam
21-09-2011, 15:59
Popieram :D Melikson nie będzie czuł się osamotniony.
Co do samego meczu to może uda się im przełamać jak dobrze pójdzie :lol3:
I takie jeszcze pytanie jakim Skorża gra ustawieniem w tym meczu 4-6-0 ? Bo o ile się nie mylę to Żyro chyba nie jest nominalnym napastnikiem ?

Pamiętam jak z Ado Den Haag na grafice meczowej ustawiony był jako lewy obrońca :lol3:. W sumie tak grał mniej więcej. Nominalnym napastnikiem to on nie jest.

voytek
21-09-2011, 15:59
Jak Choto, to i Astiz. Hiszpana jeszcze Smuda nie miał.

Jeśli w drugiej połowie nie zobaczę Kiełbowicza i Wolskiego z Górskim, co najmniej od 60 minuty będzie foch na Skorżę, bez względu na wynik.

detoxizer
21-09-2011, 16:00
Żyro zgrywał do Vrdoljaka, ale kapitan Legii nie trafił czysto w piłkę i ta wyszła... na aut

Kapitan ciągle w wielkiej formie :lol:

twarog1987
21-09-2011, 16:02
Widzę Żyro dalej w wielkiej formie,mam nadzieję,że wreszcie go wyrzucą z naszego klubu,już Roman Oreszczuk lepiej się prezentował(i niech nie usprawiedliwia go młody wiek,bo szans już dostał wystarczająco dużo)

Aryam
21-09-2011, 16:04
Widzę Żyro dalej w wielkiej formie,mam nadzieję,że wreszcie go wyrzucą z naszego klubu,już Roman Oreszczuk lepiej się prezentował(i niech nie usprawiedliwia go młody wiek,bo szans już dostał wystarczająco dużo)

Mówisz to na podstawie relacji tekstowej z dzisiejszego meczu czy chodzi Ci o postawę w ostatnich meczach?
Relacja tekstowa nie oddaje w pełni jak kto gra panowie.

Ytong
21-09-2011, 16:04

Polecam lepiej http://legia.com/www/index.php?akt=13435 niż relacje tekstową ;)

Mario
21-09-2011, 16:07
Grają z jakimś malutkim klubikiem, a ten ***** wałkuje taktykę z dwoma defensywnymi pomocnikami. Ja pierdole co za typ.

hummel
21-09-2011, 16:09
Grają z jakimś malutkim klubikiem, a ten ***** wałkuje taktykę z dwoma defensywnymi pomocnikami. Ja pierdole co za typ.

Daj spokój... szkoda się już produkować na ten temat :D

twarog1987
21-09-2011, 16:10
Mówisz to na podstawie relacji tekstowej z dzisiejszego meczu czy chodzi Ci o postawę w ostatnich meczach?
Relacja tekstowa nie oddaje w pełni jak kto gra panowie.

Oglądam mecze,i widzę co on prezentuje(a raczej,że nie prezentuje nic) ,nie jeden chłopak w 3 czy 4 lidze się znajdzie który będzie prezentował podobny poziom.Załamuje mnie to,że na siłę chcą zrobić z kogoś piłkarza bo jest z akademii,a o poziomie Akademii świadczy ostatnie 8-0 z Barceloną,raczej postępu nie widać.

detoxizer

:lol::lol::lol:
Trzeba być zawsze czujnym :imprezowicz:

milton
W środku pola jest jeszcze miejsce dla trzeciego defensywnego pomocnika;)

hummel
21-09-2011, 16:11
1-1 ;/ ja pierdole

pablos
Gol:lol:

R.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Eman
gol do szatni

juz po nich :bobas:

mcichocki2
A ilu mamy tych ofensywnych ? Mamy jakiś w ogole? :P

nevermind
21-09-2011, 16:12
:lol:

Kamilos
To jest kur** jakiś żart :hyy:

Aryam

Zawsze jest ten 1% :lol3:

Szejdi
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Bangoo

Shafter
Ożesz ***** :o

ivan
Rozwój - Niedorozwój 1:1:poddaje:

milton
:hyy: To jest jakaś prowokacja.

19fap16
Maciej Skorża - Dziękujemy! :imprezowicz:

SpideyPL
21-09-2011, 16:13

Ytong
Nic już nie jest mnie wstanie zaskoczyć....

Asiulaa

A jednak o jednego za mało :hyy:

Szejdi
1:2 dla nas :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

emocje! :D

gadzior
Co za mecz co za mecz.
Szkoda, że państwo tego nie widzą.

ITI dziękujemy.

Marru
Bariera 2:1 przełamana, już nie przegramy.

Aryam
21-09-2011, 16:14
gol do szatni

juz po nich :bobas:

Teraz jest dopiero gol do szatni :lol3:

symbicort
Kiedyś po stracie bramki na forumce leciały kur.wy i chu.je a teraz salwa śmiechu :D :lol:

Kamilos
Im to się w dupach poprzewracało do czego to doszło żeby taki klub jak Legia nie potrafił wybić w przeciągu pierwszych 30 min. takiemu klubowi jak Rozwój myśli o jakimkolwiek korzystnym wyniku. Normalnie powinno być z 3-0 a ta banda pseudo piłkarzyków nie potrafi nawet okręgówki pogonić...

Sgt.
Nie żebym chciał bronić Skorży bardzo, ale co ma w tym przypadku wielkość klubu za znaczenie? Oczekujesz bardziej, że Skorża będzie układał specjalną taktykę pod Rozwój Katowice, czy że będzie konsekwentnie trenował taktykę, którą stosuje w lidze?

Edit: za zresztą nie ważne, no *****, 1:1?

O już 1:2. Ale, *****, zero z tyłu być nie może, nie u Skorży...

SpideyPL
Emocje jak w finale LE :lol:

IX14
21-09-2011, 16:15
Szalejemy:)

mcichocki2
Srogi mecz! szkoda że z Rozwojem :D

pablos
Wet za wet niczym za czasów rywalizacji z Widzewem w latach 90.:lol3:

Ytong
Jednej sytuacji nie rozumiem jak, Legia klasowy zespól, może mieć pod górkę z jakimiś ogórkami ? Przecież to jest kuriozalna sytuacja! Macieju S. skończ waść wstydu oszczędź...

Mario
A już się łudziłem, że po przerwie wszystko zacznie się od nowa :haha:

nevermind
Rozwoj gol allez allez :hasao:

Po przerwie Macius 3 defensywnych zawodników wprowadzi, coby nie ryzykować.

Shafter
Emocje jak w finale LE :lol:

:lol::lol::lol:

Szejdi
21-09-2011, 16:16
Teraz grać na czas i nie stracić! :prawi:

hummel
21-09-2011, 16:17
Nawet jak wygrają ten mecz to i tak są frajerami.. ja pi.er.rdole kto by pomyślał , że człowiek się bedzie martwił czy Legia wygra z Rozwojem II Katowice...;]

gadzior
21-09-2011, 16:17
W przerwie wejdzie Gol za Ohayona lub Żyrę i bronimy wyniku.

Kamilos
21-09-2011, 16:18
Już myślałem że mi kupon u buka nie wejdzie bo obstawiłem że Niedorozwój będzie do przerwy prowadził a było blisko, na szczęście Rybuś na posterunku :hyhy:

Aryam

Zawsze jest ten 1%

:slucha:

Nawet jak wygrają ten mecz to i tak są frajerami.. ja pi.er.rdole kto by pomyślał , że człowiek się bedzie martwił czy Legia wygra z Rozwojem II Katowice...;]

Ja tam się nie martwiłem. Czy wygramy czy przegramy coś zyskamy :lol3: Nowego trenejro lub 1/8 PP.

detoxizer
Niech mi ktoś teraz wytłumaczy, co daje nam dwóch defensywnych pomocników? :) Chyba że to dzięki nim nie przepierdalamy po 0-4? :hmm:

Szejdi
21-09-2011, 16:19
Koniec pierwszej połowy. uff...

Sgt.
21-09-2011, 16:19
Niech mi ktoś teraz wytłumaczy, co daje nam dwóch defensywnych pomocników? Chyba że to dzięki nim nie przepierdalamy po 0-4?

No już pisałem - po cholerę ma specjalnie nową taktykę wymyślać, bo gra z jakimś tam Rozwojem?

Sagitarius
21-09-2011, 16:20
Miałem napisać przed meczem, że na pewno stracimy bramkę... nie pomyliłem się :-/

Mario
21-09-2011, 16:20
Niech mi ktoś teraz wytłumaczy, co daje nam dwóch defensywnych pomocników? :) Chyba że to dzięki nim nie przepierdalamy po 0-4? :hmm:

Maciuś taktyki nie zmieni, bo tym samym musiałby się przyznać do błędu, który wałkuje przeszło rok:bauns:

Ytong
21-09-2011, 16:24

Tego nikt, nie jest wstanie zrozumieć...wyższa szkoła jazdy

Eman
21-09-2011, 16:24
Nawet jak wygrają ten mecz to i tak są frajerami...

:gupi:

Sgt.
21-09-2011, 16:25
Maciuś taktyki nie zmieni, bo tym samym musiałby się przyznać do błędu, który wałkuje przeszło rok

Nie sądzę, by akurat samo przypisanie zawodników do poszczególnych pozycji miało aż taki wpływ na grę Legii i było największym błędem Skorży. Oni nie potrafią grać ze sobą, jak się ich ustawi 442, to nie zaczną nagle magicznie lepiej grać.

Mario
21-09-2011, 16:27
Nie sądzę, by akurat samo przypisanie zawodników do poszczególnych pozycji miało aż taki wpływ na grę Legii i było największym błędem Skorży. Oni nie potrafią grać ze sobą, jak się ich ustawi 442, to nie zaczną nagle magicznie lepiej grać.

To co według ciebie jest tym błędem? Dzisiaj mogli wyjść trójką defensywnych nie?:hyy:

LioneL
21-09-2011, 16:27
Zawył jak zwierzę Rzeźniczak, trafiony przez rywala. Całkowita cisza na boisku relacja legionisci.com :lol2:

Kamilos
21-09-2011, 16:28
Wy tutaj o defensywnych pomocnikach a tymczasem my tu gramy bez napastnika :prawi: To jest dopiero sztuka wygrać mecz nie wystawiając nikogo w ataku :)

Yevaud
21-09-2011, 16:28
No już pisałem - po cholerę ma specjalnie nową taktykę wymyślać, bo gra z jakimś tam Rozwojem?

Bo ta taktyka narazie przynosi tylez porazek, co zwyciestw. A z Rozwojem moznaby na spokojnie inna przetestowac? :hmm:

Mario
21-09-2011, 16:30
Wy tutaj o defensywnych pomocnikach a tymczasem my tu gramy bez napastnika :prawi: To jest dopiero sztuka wygrać mecz nie wystawiając nikogo w ataku :)

Żyro ponoć jest napastnikiem.

Sgt.
21-09-2011, 16:31
To co według ciebie jest tym błędem? Dzisiaj mogli wyjść trójką defensywnych nie?

Największym błędem jest to, że nie mają sensownych schematów wypracowanych, nie mają wytrenowanej gry na małym polu, mają źle wyznaczone cele i priorytety w grze i tego typu rzeczy. Błędem jest tam po prostu sama treść wypełniająca taktykę, a nie taktyka jako taka. Ustawienie, to tam pies w tym wszystkim.

No i tak jak pisałem - to że grają z Rozwojem ma dzisiaj czwartorzędne znaczenie. Wystawianie specjalnej taktyki tylko dlatego że gra się z jakimiś leszczami, to absurd, bo niby po cholerę nam wyjątkowa taktyka na leszczy.

Bo ta taktyka narazie przynosi tylez porazek, co zwyciestw. A z Rozwojem moznaby na spokojnie inna przetestowac?

Albo testowanie nowej taktyki podstawowym składem, albo wystawianie zmienników do standardowej taktyki. Zresztą ja mam w dupie samo ustawienie, które jest nie jest w tym wszystkim moim zdaniem głównym problemem, tylko to że ci zawodnicy nie potrafią sensownie ze sobą rozgrywać piłki niezależnie od tego jak są ustawieni.

Edit: a Vrdoljak przestrzelił karnego. :niebij:

mcichocki2
21-09-2011, 16:31
Mógł dac Szumskiego w ataku. Przynajmiej już coś strzelał w tym sezonie.

ivan
21-09-2011, 16:35
Co za pudło !!!!

Belit
Niestrzelony karny. No, żeby się tylko nie zemściło ;)

Kamilos
Może by tak w końcu ktoś inny zaczął te karne strzelać bo Ivica za pewnym egzekutorem to nie jest...

IX14
21-09-2011, 16:36
Komor nie mogl strzelac?

Breados
To się nie dzieje :lol:

Aryam
Może by tak w końcu ktoś inny zaczął te karne strzelać bo Ivica za pewnym egzekutorem to nie jest...

Poprawcie mnie jeśli się mylę ale to chyba pierwszy karny którego Ivica nie strzelił w barwach Legii, a strzelał ich dużo.

nevermind

Poprawcie mnie ale to chyba pierwszy karny którego Ivica nie strzelił w barwach Legii, a strzelał ich dużo.

W marcu spierdolil z Belchatowem.

Ytong
Płakać się chce jak oni hańbią dobre imię Legii...:(

ormo

Poprawcie mnie ale to chyba pierwszy karny którego Ivica nie strzelił w barwach Legii, a strzelał ich dużo.

Bełchatów? :]

Mata
21-09-2011, 16:37

Z Bełchatowem away ostatni.

Kamilos
21-09-2011, 16:37
W Bełchatowie też nie strzelił, nie wiem czy poza tym były jeszcze jakieś inne ale według mnie za pewnym w tym to on nie jest.

Aryam
21-09-2011, 16:38
Bełchatów? :]

W marcu spierdolil z Belchatowem.
itd

A racja :) Tak czy inaczej chętnie zobaczyłbym jego statystyki karnych. Aż tak fatalne chyba nie są.

ormo
21-09-2011, 16:38
On jest pewny jak jest w formie, a ostatnio to tego nie widać.

Sgt.
21-09-2011, 16:40
A racja Tak czy inaczej chętnie zobaczyłbym jego statystyki karnych. Aż tak fatalne chyba nie są.

Lepsze od Frankowskiego ;)

Nie licząc karnego wykonywanego przez Cabrala, to chyba wykonywał wszystkie ligowe, paląc jednego, a strzelając... nie wiem, z 5-6 pewnie.

R.
21-09-2011, 16:41
Okregowka nas cisnie. :lol:

Aryam
21-09-2011, 16:41
Lepsze od Frankowskiego ;)

Nie licząc karnego wykonywanego przez Cabrala, to chyba wykonywał wszystkie ligowe, paląc jednego, a strzelając... nie wiem, z 5-6 pewnie.

4/5 tak na szybko przeglądając ligę 2010/2011.

Czyli 5/6 razem z obecnym :) Dobra pamięć Sgt. :lol3:

Sgt.
21-09-2011, 16:42
+1 z ŁKSem ostatnio.

Ytong
21-09-2011, 16:42

Wcale mnie to nie dziwi, no cóż może dzięki temu Skorża poleci!

Marru
21-09-2011, 16:43

Na tym etapie rozgrywek nie ma słabych drużyn :lol:

milton
21-09-2011, 16:43
Kvrwa... ale byłby wstyd, jakby to przegrali... Panowie piłkarze, opanujcie się! Nosicie koszulki z (L) na piersi!

Kamilos
21-09-2011, 16:44
Z relacji można wywnioskować że oni nic nie grają, niby żadna nowość, ale tutaj jest chyba coś nie tak i nie do końca z winy trenera chociaż po części na pewno tak. Jakby nie było to nie on biega po boisku. Żeby się przypadkiem nie okazało że piłkarzyki weszli mu na głowę...

Sgt.
21-09-2011, 16:44
No to Wolski ma 40 minut na pokazanie się.

bANIAQ
21-09-2011, 16:45
wprowadzić Górskiego, Wolskiego !

Aryam
Jeśli w drugiej połowie nie zobaczę Kiełbowicza i Wolskiego z Górskim, co najmniej od 60 minuty będzie foch na Skorżę, bez względu na wynik.

56' Zmiana w Legii: Vrdoljak schodzi, na boisku pojawia się Wolski

Ale Górski grzeje dalej. Będzie :foch:

:piwo:

Mario
Największym błędem jest to, że nie mają sensownych schematów wypracowanych, nie mają wytrenowanej gry na małym polu, mają źle wyznaczone cele i priorytety w grze i tego typu rzeczy. Błędem jest tam po prostu sama treść wypełniająca taktykę, a nie taktyka jako taka. Ustawienie, to tam pies w tym wszystkim.

No i tak jak pisałem - to że grają z Rozwojem ma dzisiaj czwartorzędne znaczenie. Wystawianie specjalnej taktyki tylko dlatego że gra się z jakimiś leszczami, to absurd, bo niby po cholerę nam wyjątkowa taktyka na leszczy.

A co jest takiego strasznego w przesunięciu jednego zawodnika do przodu? Czemu Ohayon nie mógł zagrać obok Wolskiego, a sam Borysiuk czy Vrdoljak na defensywnym? Trudna rzecz? Nie wydaje mi się. W takich spotkaniach nie liczą się schematy (których i tak nie ma), tutaj trzeba grać jak najbardziej ofensywnie żeby te bramki wpadały, jednocześnie przeciwnik nie jest w stanie skonstruować swojej akcji. Za trudne na Maćka rozum.

BlackAdder
21-09-2011, 16:48
W jednym Skorża jest mistrzem niedoścignionym - potrafi w przerwie zrobić takiego Kaszpirowskiego, że na drugą połowę drużyna wychodzi mocno śnięta. No i z relacji tekstowej wygląda na to, że część piłkarzy (np. Vrdoljak) chce wysłać Skorżę na zieloną trawkę... Ale Skorża się zorientował i za Vrdoljaka wpuszcza Wolskiego. Walka trwa - szkoda, że między trenerem a piłkarzami.

arczi
21-09-2011, 16:50
Panie Turek. Kończ Pan ten mecz!

Ytong
21-09-2011, 16:50
No cóż bronimy wyniku z drużyną okręgówki....wiedź, że coś się dzieje :hyy:

Breados
21-09-2011, 16:51
Rybka, Żyrko, Ivo

Bangoo
21-09-2011, 16:52
Karny ! :D

e: trafił :)

nevermind
21-09-2011, 16:53
Dobrze ze Vrdoljak zszedł... bo pewnie by znów nie trafił.

Lillo
Korona przegrywa z Gryfem Wejherowo 1:0 , a Zagłebie Lubin z MKS Kluczbork 2:1.

Marru
Rozwojowi bardziej zależy na tym by Legia wygrała niż naszym gwiazdorom.

wolsz17
21-09-2011, 16:54
Teraz bronić :)

Ytong
Dla czego nawet z drużyną z okręgówki musi bać się o wynik ?

Sgt.
A co jest takiego strasznego w przesunięciu jednego zawodnika do przodu? Czemu Ohayon nie mógł zagrać obok Wolskiego, a sam Borysiuk czy Vrdoljak na defensywnym? Trudna rzecz? Nie wydaje mi się. W takich spotkaniach nie liczą się schematy (których i tak nie ma), tutaj trzeba grać jak najbardziej ofensywnie żeby te bramki wpadały, jednocześnie przeciwnik nie jest w stanie skonstruować swojej akcji. Za trudne na Maćka rozum.

Już na to odpisywałem. Zresztą szczerze mówiąc na miejscu Skorży poważnie bym się zastanawiał, czy faktycznie nie zmienić taktyki tak jak chcą tego kibice. Oczywiście gówno to zmieni, ale kibice będą szczęśliwi i przeniosą swoją złość na piłkarzy. W sumie aż dziwne, że tego nie zrobił, biorąc pod uwagę jak w zeszłym roku do kibiców się przymilał.

Korona przegrywa z Gryfem Wejherowo 1:0 , a Zagłebie Lubin z MKS Kluczbork 2:1.

W dzisiejszych czasach... ;)

daimler
Emocje jak na grzybach :|

BlackAdder
21-09-2011, 16:55
Cieszy, że gramy dalej ;). Martwi, że w Bełchatowie zbierzemy straszne cięgi :(.

P.S. Moim zdaniem dopóki nie zmienią trenera na faceta z jajami, co chwila będzie jakaś żenada...

Aryam
21-09-2011, 16:55
65' Sadowskiego zmienił Wiśniewski

:prawi:

pawlik
21-09-2011, 16:56
Jacek W. na boisku. Będzie bolało :D

Pestek
21-09-2011, 16:57
Jest i Górski :D

Sgt.
21-09-2011, 16:57
68' Do wejścia gotowy jest już Maciej Górski

Skorża, jak Św. Mikołaj, spełnia marzenia co poniektórych tutaj :D Najpierw Wolski, teraz Góski, normalnie tylko oczekiwać 5 goli do końca meczu ze strony tej utalentowanej dwójki ;)

Mario
21-09-2011, 16:59
Już w tej 70 minucie powinno być 8:0 dla Legii, a nie ledwo 3:1. Żenada.

Eman
21-09-2011, 17:03

moze 16-0?

Porazka Legii uszczesliwila by 75% tego forum najbardziej

moze wydaloby sie zastanowic nad sensem pisania tutaj

Yanks
21-09-2011, 17:04
(..) do czego to doszło żeby taki klub jak Legia nie potrafił wybić w przeciągu pierwszych 30 min. takiemu klubowi jak Rozwój myśli o jakimkolwiek korzystnym wyniku.

Taki klub jak Legia, to powinien rozpierdzielać wszystkich po kolei, jak leci, u siebie i na wyjeździe, a mecz z emocjami, to najwyżej z trzema drużynami z Ekstraklasy i w Europie. Bramkę to powinni tracić wyjątkowo.
Drugi sezon i szykują się kolejne rekordy ....

Bangoo
Wolski :)

Skw_

No właśnie, z takimi Błękitnymi, w głupim sparingu potrafili spiąć poślady i strzelić 8 bramek, a tutaj z tego co słyszę z relacji lipa i żenada...

wolsz17
nasza drużyna o kilku lat od minimaliści. zamiast po strzeleniu bramki dawać dalej i wygrywać mecze po 4:0 kończymy wymęczonymi 1:0 z wynalazkami, albo tak jak w ostatnią niedzielę. Od lat to samo.....

Lillo
21-09-2011, 17:05
No i Wolski.

Aryam
21-09-2011, 17:05
Rafał Wolski :brawo:

hummel
21-09-2011, 17:06
Brawo Rafał !

Sgt.
Taki klub jak Legia, to powinien rozpierdzielać wszystkich po kolei, jak leci, u siebie i na wyjeździe, a mecz z emocjami, to najwyżej z trzema drużynami z Ekstraklasy i w Europie. Bramkę to powinni tracić wyjątkowo.
Drugi sezon i szykują się kolejne rekordy ....

Na taki klub jak Legia, to takie PSV powinno wychodzić z obsranymi portami i prosić o mało goli w plecy, a i tak dostawać 4 w pierwszej połowie, z czego 2 wynikające z paraliżu w obliczu Wielkiej Legii. A bramkę, to powinni tracić tylko raz na jakiś czas z np. MU albo Realem jakieś honorowe gole.

Edit: a Wolski już zaczyna udowadniać swoją wartość :) Fajnie :)

maatek
Wolski pokrzyżował plany Maciusia. Teraz będzie jeszcze bardziej wkurwiające niewystawianie go czy też niezabieranie go w ogóle na mecz.

Mario
moze 16-0?

Mogłoby i być 16:0, to jest Legia grająca z czwartoligowcem (?), w pucharze Niemiec, Czech czy inny państw wyniki dwucyfrowe rzadkością nie są w takich meczach.

Bangoo
21-09-2011, 17:07
GOOOL! Rafał Wolski minął dwóch rywali i podciął piłkę nad bramkarzem!

Będą z niego ludzie :ok:

ormo
21-09-2011, 17:08
77' Zmiana: Kneżević za Borysiuka

To on jeszcze żyje? :hyy:

Sgt.
21-09-2011, 17:08
80' Już nic złego Legii stać się nie może

Co jak co, ale takiego komentarza w meczu Legii z Rozwojem Katowice bym się nigdy nie spodziewał :lol:

maatek
21-09-2011, 17:11
to jest jednak półdebil. jak nie było, tak Kiełbowicza nadal nie ma. Komorowski będzie grał raz na stoperze, a raz na lewej? Przecież Wawrzyniak ostatnio jest do zmiany, a ten wpuszcza Knezevicia.

Lillo
21-09-2011, 17:11
A tym czasem Ruch Zdzieszowice prowadzi z Jagiellonią 2:0.

Aryam
21-09-2011, 17:12
A tym czasem Ruch Zdzieszowice prowadzi z Jagiellonią 2:0.

Spoko tylko, że to jest temat Legii w PP :hyy:

Kamilos
21-09-2011, 17:13
Kluczbork z Zagłębiem 3-1
Gryf Wejherowo z Koroną 1-0
jak nic się w tych 3 meczach nie zmieni to szykuje się nam ciekawy tegoroczny Puchar Polski :]
<edit> Fakt to jest temat Legii w PP ale innego nie ma na ten temat.

LioneL
21-09-2011, 17:13
56 minuta poniższych spotkań, póki co jest kilka niespodzianek:
Gryf Wejherowo 1:0 Korona
MKS Kluczbork 3:1 Zagłębie L
Ruch Zdzieszowice 2:0 Jagiellonia

Gdyby tak się skończyło, to w 1/8 PP można trafić znów na ''ogórka' i ''łatwo'' awansować do 1/4 PP \')

voytek
21-09-2011, 17:14
Skorża, jak Św. Mikołaj, spełnia marzenia co poniektórych tutaj :D Najpierw Wolski, teraz Góski, normalnie tylko oczekiwać 5 goli do końca meczu ze strony tej utalentowanej dwójki ;)

5 nie, ale chociaz jedną :)

W takich meczach rodzą się wielkie drużyny :raca:

Lillo
21-09-2011, 17:16
Spoko tylko, że to jest temat Legii w PP :hyy:

No i co?
To jest porównanie naszego wyniku z wynikiem innej drużyny grającej w ekstraklasie.

Pan Artysta
21-09-2011, 17:18
w 1/4 jeden mecz czy mecz i rewanż ?
i drużyny są losowane czy drabinka ?

Śląsk albo Okocimski nas czeka

ormo
Mecz i rewanż. Losowanko.

Aryam
w 1/4 jeden mecz czy mecz i rewanż ?
i drużyny są losowane czy drabinka ?

Mecz i rewanż. Z tego co pamiętam losowanie.

m82
21-09-2011, 17:19
Mecz i rewanż jest od ćwierćfinałów na wiosnę.

Blisko byłem, typowałem 3:1 :)

wolsz17
21-09-2011, 17:21
90' Legioniści spokojnie rozgrywają piłkę w oczekiwaniu na końcowy gwizdek

k... większość grzeje ławę, ma okazję się pokazać, a mają to głęboko w p...

Pan Artysta
jak losowanko to może byc lipa
i trafimy na groclin :lol:

Francais
Olimpia ostro walczy z Arka,szykuje sie dogrywka. Jak im sie poszczesci to nie wykluczony jest wyjazd do Elblaga:lo:

Lillo
21-09-2011, 17:22
No, i to by było na tyle:)

Snoopy
21-09-2011, 17:23
o, wygraliśmy

Sgt.
21-09-2011, 17:23
Wynik lepszy od gry :lol:

ivan
21-09-2011, 17:24
Kopacze z Kluczborka mogą zwolnić naszego ex trenera , tej kompromitacji w Lubinie mogą nie znieść .

Sgt.
21-09-2011, 17:26
Kopacze z Kluczborka mogą zwolnić naszego ex trenera , tej kompromitacji w Lubinie mogą nie znieść .

To tak a propos tęskniących za Urbanem ;)

thekamilusss
21-09-2011, 17:44
kurcze ale niespodzianka żeby Jagiellonia przegrywała :). Fajnie by było ze w finale spotkają się jakieś drużyny nie z ekstraklasy :) hehe

hummel
21-09-2011, 17:47
kurcze ale niespodzianka żeby Jagiellonia przegrywała :). Fajnie by było ze w finale spotkają się jakieś drużyny nie z ekstraklasy :) hehe

Aha. To chcesz żeby Legia nie doszła do finału ?

Playboy
Te porażki Lechii, Zagłębia, Jagi i Korony tylko pokazują jak słaba jest Polska liga. Ambitna walka III ligowców wystarcza na te zajebiste drużyny. A przecież Korona i Jaga znowu były na szczycie tabeli...

gadzior
Fajnie by narodowy wyglądał podczas finału:
Limanovia Limanowa - Gryf Wejherowo

Pestek
21-09-2011, 17:49

Zdecydowanie lepiej wyglądałoby, gdyby zagrała tam Legia :mflaga:

thekamilusss
21-09-2011, 17:50
Aha. To chcesz żeby Legia nie doszła do finału ?

Tego nie napisałem, chodzi o to ze jak by wyglądał wtedy finał PP i awans do LE :)

nevermind
21-09-2011, 17:51

No zajebiscie. Z jednej strony młynek 50 a z drugiej 200 osobowy.

A do finału to marzyłby mi sie Widzew :raca:

gadzior
21-09-2011, 17:52
Jaka oszczędność.
Nawet imprezy masowej nie trzeba by organizować.

Pestek
21-09-2011, 17:55
A ja mam takie pytanie, moze i głupie: Jak to będzie z ewentualnym finałem PP z udziałem Legii? Jest zakaz wyjazdowy na mecze Legii w PP, obejmuje to też finał na "neutralnym" terenie?
Niech ktoś z mądrzejszych mnie oświeci ;)

thekamilusss
21-09-2011, 17:55
To jeszcze zamiast narodowego to myślę ze stadion agrykoli by wystarczył na pomieszczenie wszystkich :)