PDA

Zobacz pełną wersję : Legia Warszawa - Podbeskidzie Bielsko-Biała, Sobota 10.09.2011 g.18

Strony : [1] 2

Ryku
08-09-2011, 10:18
W sobotę o godz. 18:00 Legia po raz pierwszy w historii zagra z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Chociaż to warszawski zespół jest faworytem meczu, Maciej Skorża może mieć kłopot ze składem. Dopiero od czwartku drużyna będzie trenowała w komplecie. Na zgrupowanie reprezentacji Franciszka Smudy wyjechali Jakub Wawrzyniak, Maciej Rybus oraz Janusz Gol.
Na mecze eliminacji ME do lat 21 trener Stefan Majewski powołał Michała Kucharczyka i Ariela Borysiuka. Do kadry Janusza Białka trafili Jakub Szumski, Michał Żyro oraz Rafał Wolski.

Ponadto trener Skorża nie mógł przez kilka dni korzystać z narzekających na drobne urazy Danijela Ljuboi, Michala Hubnika oraz Manu. Napastnicy wznowili już treningi. Gorzej sytuacja wygląda z Portugalczykiem. Jego występ w sobotę stoi pod znakiem zapytania.

Jóźwiak dawaj na urlop z Miklasem :pokemon:

BlackAdder
08-09-2011, 10:24
Gdyby Wawrzyniak w tym meczu odpoczął, to dobrze, bo kompletnie zapomniał, że podstawową funkcją obrońcy jest bronić. Gdyby Manu się nie wykurował, to też dobrze (pod warunkiem, że z Podbeskidziem u siebie nie zagramy trzema defensywnymi pomocnikami), bo albo zagra Kosecki, albo Ohayon (i wówczas Rado wróci na prawe skrzydło). Największy nasz problem w meczu z takim przeciwnikiem to jak zwykle motywacja - jak wyjdą pochodzić jak z ŁKS, to będą się męczyć. Mam jednak nadzieję, że wymęczą kolejne 3 punkty :)

Bootleg
08-09-2011, 11:01
Gramy u siebie, beniaminek, jesteśmy na fali... nie widzę innej opcji niż zwycięstwo 3+:0 :kawa: takie drużyny trzeba golić, są wypoczęci, mieli 2 tygodnie wolnego; to muszą być pewne 3 punkty.

gizo
08-09-2011, 11:13
Mam nadzieję, że zamiast Manu wyjdzie chociaż na całą jedną połowę Kosa.
Piłkarze Podbeskidzia napewno będą bardzo zmotywowani i dlatego do meczu trzeba podejść bardzo poważnie. Jeśli zdominujemy środek boiska i przejmiemy inicjatywę to parę bramek powinniśmy zobaczyć. Będzie dobrze.

detoxizer
08-09-2011, 11:26
W tym meczu to na pewno zobaczymy:
1. Drużynę, która jest beznadziejna podczas bronienia przy stałych fragmentach gry.
2. Drużynę, która beznadziejnie je wykonuje.

nevermind
08-09-2011, 11:28
Jezeli nie strzelimy powyzej pieciu bramek to bede rozczarowany :hyhy:

A tak na serio, wypadałoby zeby wkoncu Kosa z Ohayonem dostali szanse od 1szej minuty. Zwłaszcza ze Manu kontuzjowany a Ariel gral w tygodniu w reprezentacji a samo TSP nie jest jakims wymagajacym rywalem zeby wystawiac pierwszy garnitur.

Qhar
08-09-2011, 11:34
Mam nadzieję, że Maciuś nie zacznie oszczędzania "gwiazd" na wazniejsze (czyt. bardziej opłacalne) mecze w LE.
Kosa skończył 21 lat powinien powoli stanowić o sile drużyny, a nie być wiecznie młodym talentem. Albo jest chujowy i go wywalić niech spróbuje rozwinąć skrzydełka gdzie indziej, albo dac szansę pokazania się w pełnym wymiarze czasowym.

Łukasz1994
08-09-2011, 11:46
Byśmy tylko nie przegrali :modli:

Majkisek
08-09-2011, 11:48
A tak na serio, wypadałoby zeby wkoncu Kosa z Ohayonem dostali szanse od 1szej minuty. Zwłaszcza ze Manu kontuzjowany a Ariel gral w tygodniu w reprezentacji a samo TSP nie jest jakims wymagajacym rywalem zeby wystawiac pierwszy garnitur.

Też uważam, że to idealny moment do zagrania większą ilością młodych. Najbliższy tydzień będzie cholernie ciężki...

Sgt.
08-09-2011, 11:53
Manu raczej nie zagra, bo się zmaga z jakąś tam kontuzją. Znam tu takich, którzy się cieszą z nieszczęścia naszego Indianina :lol2:

Trochę ma twardy orzech do zgryzienia Maciuś. Kilka ważnych meczów w krótkich odstępach czasu, a ten akurat który dałby czas na oddech jest na samym początku. Nie licząc zamiany Kosa -> Manu, to ja bym się innego niż najsilniejszy skład nie spodziewał, tyle że za cholerę nie wiem który to w tej chwili jest najsilniejszy skład ;) Jak wcisnąć na środek boiska Gola, Borysiuka, Vrdoljaka, Ohayona i Radovića tak, żeby jeszcze Komor mógł zagrać na środku obrony? Na mecz z PSV powinni raczej wyjść ci, którzy będą w gazie po zwycięstwie z TSP - czyli zmiennicy powinni grać dopiero z policją.

Z drugiej strony wolę mieć takie problemy, niż w drugą stronę :)

Space Jam
08-09-2011, 13:10
Też zupełnie nie rozumiem dlaczego Maciek tak rzadko daje pograć Koseckiemu.
Każdy zorientowany w temacie wie, że chłopak ma potencjał i ciąg na bramkę!
Zobaczymy czy z Góralami dostanie szansę?

Maciek
08-09-2011, 13:19
A czy Kosecki nie leczył kontuzji czasem?

Skw_
08-09-2011, 13:23
Manu raczej nie zagra, bo się zmaga z jakąś tam kontuzją. Znam tu takich, którzy się cieszą z nieszczęścia naszego Indianina :lol2:

Co by nie mówić, brak Manu jest większym wzmocnieniem niż powrót Hubnika :D
Chyba tak jak wszyscy chciałbym w końcu zobaczyć Koseckiego grającego dłużej niż 15 minut, ale jaki by skład nie wyszedł spodziewam się wysokiego zwycięstwa (może wreszcie nic nam nie wpadnie).

detoxizer
08-09-2011, 13:39
Skw, sądzę, że przesadzasz jednak. Manu, co by nie mówić, robi całkiem spoko pracę w defensywie i akurat tego może brakować. Oby nie okazało się, że zaczniemy nagminnie tracić bramki po akcjach prawą stroną naszego bloku defensywnego, tak jak ma to miejsce po przeciwnej stronie.

wrobel
08-09-2011, 14:09
Gramy u siebie, beniaminek, jesteśmy na fali... nie widzę innej opcji niż zwycięstwo 3+:0 :kawa: takie drużyny trzeba golić, są wypoczęci, mieli 2 tygodnie wolnego; to muszą być pewne 3 punkty.

A ja się właśnie tego boję:)Nasze gwiadeczki przez ten czas mogły juz zapomnieć,że czasem potrafią cos zagrać a myślami mogą być już pomału w Eidhoven. Ale obyś miał rację:modli:

Breados
08-09-2011, 14:27
robi całkiem spoko pracę w defensywie i akurat tego może brakować.

Racja, ten aspekt może być bezcenny w meczach o stawkę, ale litości, to jest Podbeskidzie więc jednak warto sprawdzić Kosę czy Ohayona. Fajnie by było, jakby ci dwaj zagrali od pierwszej minuty, jeśli się nie sprawdzą bądź wynik będzie niekorzystny, to można wpuścić naszych "asiorów" i jazda do przodu ;)

dev80
08-09-2011, 14:38
Nie zmieniałbym całego składu, ale dałbym odpocząć Wawrzyniakowi, puścił w bój Kosę, niech pokaże na co go stać z przeciwnikiem prezentującym pierwszoligowy poziom :).

detoxizer
08-09-2011, 14:41
Breados, tyle że ja sie odnosiłem do całego sezonu i w ogóle odstawienia Manu, niż do meczu z Podbeskidziem. Nie napisałem tego, więc spoko, mój błąd.
Natomiast co do reszty, Kosecki w takich meczach ma OBOWIĄZEK udowodnić swoją wartość, bo czas najwyższy.

Sgt.
08-09-2011, 15:00
Natomiast co reszty, Kosecki w takich meczach ma OBOWIĄZEK udowodnić swoją wartość, bo czas najwyższy.

Kosa, hattrick albo ława! :prawi:

detoxizer
08-09-2011, 15:03
Kosa, hattrick albo ława! :prawi:

Wystarczy jak zagra tak samo w defensywie jak Manu, ale wniesie większą jakość w ofensywie. Tylko i aż tyle.

Sgt.
08-09-2011, 15:05
Wystarczy jak zagra tak samo w defensywie jak Manu, ale wniesie większą jakość w ofensywie. Tylko i aż tyle.

Jak będziesz mu nisko zawieszał poprzeczkę, to tylko mu się w dupie poprzewraca. ;)

Kosa, wiem że czytasz forum, mają być gole! :prawi: :D

szyszkownik_kilkujadek
08-09-2011, 15:11
Takie drużyny jak Podbeskidzie powinny przy Ł3 dostawać bagaż goli, nawet jeśli nasi grają na pół gwizdka. Pogrom mile widziany.

WESOŁY DIABEŁ
08-09-2011, 15:39
Jak nie z góralami to nie wiem z kim i kiedy zaśpiewamy " ...na tablicy 3:0 się świeci..."! Ma być zdecydowana wygrana, od 3:0 w górę!

Marek.Only
08-09-2011, 16:00
Manu, co by nie mówić, robi całkiem spoko pracę w defensywie i akurat tego może brakować.

Nastepny:gupi: to niech sie pozycjami zamieni z Wawrzyniakiem

Mario
08-09-2011, 16:11

To może od razu niech zastąpi na boisku 11 zawodników na raz? Od kiedy to pomocnik ma za zadanie być obrońcą? To, że Manu nic więcej nie potrafi tylko biec jak pojebany od swojej bramki to nie znaczy, że Kosecki, czy też inni pomocnicy, ma grać tak samo.

Athleta
08-09-2011, 16:21
Ja mam tylko nadzieje ze bedzie tak jak zawsze, wspanialy doping. Jak narazie frekwencja mnie przeraza, czyzby jakis strajk grup kibicowskich na polityke klubu? Czy tylko i wylacznie te 35zl i klasa przeciwnika (Osobiscie uwazam ze potyczka z beniaminkiem jest ciekawa)

PS. Jest to pierwszy mecz z Goralami, jakie jest ich nastawienie na Legie ktos sie orientuje :P ?

Q_(L)
08-09-2011, 16:47
Ja mam tylko nadzieje ze bedzie tak jak zawsze, wspanialy doping. Jak narazie frekwencja mnie przeraza, czyzby jakis strajk grup kibicowskich na polityke klubu?
:jejku: nie szukaj problemu gdzie go nie ma...

Jest to pierwszy mecz z Goralami, jakie jest ich nastawienie na Legie ktos sie orientuje :P ?
tak LL :prosze:

Sgt.
08-09-2011, 16:48
A to Podbeskidzie ma w ogóle jakiekolwiek układy z kimkolwiek? Czy to nie jest przypadkiem taka Dyskobolia Bielska-Białej jak u nas czarnuchy?

Generalnie my mamy, o ile się orientuję, poprawne stosunki z BKS-em, więc raczej nie ma o czym mówić. Natomiast jeżeli chodzi o nastroje TSP wobec nas czy innych czołowych ekip w Polsce, to pewnie wolna amerykanka jest ;)

Trener u nich czy ktoś tam jakoś niedawno się wypowiadał, że liczy na to, że nikt na Legię w brązowych getrach nie wyjdzie. Z takim podejściem, to faktycznie, góry przenosić :lol:

nevermind
08-09-2011, 16:52
A to Podbeskidzie ma w ogóle jakiekolwiek układy z kimkolwiek?

GKM Grudziądz chyba. Ale w 100% nie jestem pewny.

Czy to nie jest przypadkiem taka Dyskobolia Bielska-Białej jak u nas czarnuchy?

Tylko w przeciwienstwie do czarnulek, oni przynajmniej w sportowym aspekcie sa lepsi od BKSu.

Trener u nich czy ktoś tam jakoś niedawno się wypowiadał, że liczy na to, że nikt na Legię w brązowych getrach nie wyjdzie. Z takim podejściem, to faktycznie, góry przenosić

Tak powinni wszyscy trenerzy mowic przed meczami na Łazienkowskiej ;)

Beny
08-09-2011, 17:37
Nie no kurna, to jest Podbieskidzie. Mają się zesrać jeszcze w szatni i dostać do zera. Pora wrócić do czasów, kiedy się nas bali sporo przed meczem. Tu jest Legia i ***** z jakimiś pierdziszewami ma być 3:0 (albo wyżej).

Rzekłem :chees:.

RDorosz75
08-09-2011, 18:11
Podbeskidzie sie napnie... Oby nasi nie olali tego napięcia... Jesli dobrze zaczniemy to i dobrze skonczymy. Ważne będzie pierwsze 15 minut. Potem powinno być już z górki.

TZD
08-09-2011, 18:31
ja coś czuję, że wrzucą im na chodzonego 3:0

Chmielo
08-09-2011, 18:34
Musi być wysokie zwycięstwo!Podbeskidzie to jest klasa mniej wiecej Łódzkiego Klubu Sportowego, a takich trzeba tłuc i patrzeć czy równo puchną. Drugim składem byśmy ich pyknęli. :D

Runa
08-09-2011, 19:34
Martwi mnie tylko liczba biletów jeszcze dostępnych, juz wrzesien - ludzie z urlopow powracali i dzieci do szkoły poszły a tu jeszcze spoooro wolnych miejsc. okej okej Podbeskidzie to nie Lech, ale Legia gra!!

capital
08-09-2011, 20:06
A mnie jakoś te liczby nie martwią. Przyjdą ci którzy, którym naprawdę zależy na wspieraniu Legii, a nie wybierają sobie przeciwników i zamiast śpiewać mruczą coś pod nosem.

Co nie zmienia faktu, że od ostatniego meczu u siebie minęły trzy tygodnie, a na następny trzeba czekać prawie tak samo długo, więc jeżeli ktoś nie jeździ i nie wybiera się na Podbeskidzie to ma półtora miesiąca bez meczu Legii na żywo...

turboptyś
08-09-2011, 20:59
Martwi mnie tylko liczba biletów jeszcze dostępnych, juz wrzesien - ludzie z urlopow powracali i dzieci do szkoły poszły a tu jeszcze spoooro wolnych miejsc. okej okej Podbeskidzie to nie Lech, ale Legia gra!!

i ja się pytam, gdzie są Ci co płaczą o bilety na PSV. :roll:

RalF
08-09-2011, 21:56
ja już bilecik mam :) dzisiaj zakupiony ;)

RDorosz75
08-09-2011, 22:27
Jeszcze... Klasa rywala pozostawia wiele do życzenia, jednakże może być to przewrotnie arcyciekawe widowisko. Może być tak, ze będzie zlewka i wstyd połączony z wiocha po remisie albo pogrom ;)) Tak czy inaczej jestem przekonany, ze jak zwykle będzie wykurwiscie ;)) I tego sobie oraz przyjaciołom życzę ! A ci których nie będzie należy żałować gdyż nie wiedza co czynią ;)

RDorosz75
08-09-2011, 22:30
Runa...
Powrót do pracy, wrzesień, Szkola....

Być może w tym jest sedno. Czy ty wiesz ile kosztuje we wrześniu wyprawienie dwójki dzieci do szkoły i przedszkola .... ? Ludzkość naprawdę czasem ma cienko. Ja mam, daje tez innym ale wiem jak przejebane maja ci którzy nie maja.... A Podbeskidzie, Beskidzie czy Nadbeskidzie dla mniej zamożnych i to w tak drastycznym miesiącu nie musi być koniecznością.

Q_(L)
08-09-2011, 22:46
ale o czym mowa...

skończcie, zanim się dobrze zaczął, temat frekwencji, czy ilości biletów na mecz...

Czaruś
08-09-2011, 23:11
to temat sportowy wiec jebne se posta:

Wygramy!!

:D

Szejdi
08-09-2011, 23:45
Nie bądź taki pewien. U nas to nigdy nic nie wiadomo. :nie:

Łukasz1994
08-09-2011, 23:50
ja coś czuję, że wrzucą im na chodzonego 3:0

Oby, fajne plecy \')

RaKu1916
09-09-2011, 06:27
Witam :chuligan: Mógł by ktoś napisać którym "171" dla Woli, Jelonek i Bemowa na mecz w sobote ?

Pan Artysta
09-09-2011, 07:15
jak nie będzie 3:0 > to chvjnia do kwadratu :lol:

Hubalczyk
09-09-2011, 08:36
jak nie będzie 3:0 > to chvjnia do kwadratu :lol:
Chyba do przerwy bo po 90 minutach to dwucyfrowym wynikiem powinniśmy pożegnać TSP :paker:

Citlivu
09-09-2011, 09:06
Taki hiperoptymizm, że jeszcze naszym wpierdolem się skończy. Murowanka Podbeskidzia, a następnie farfocel w 90 minucie dla nich

Hubalczyk
09-09-2011, 09:24
Megahiperoptymizm to remis dla Podbeskidzia. My jesteśmy Legia Warszawa i te 3 pkt mają być nasze. To inni obsrywają się w tunelach i szatniach a my napierdalamy bo od tego jesteśmy! W takim meczu to nawet Manu hattricka powinien strzelić.

Marek.Only
09-09-2011, 09:31
Nie wiem na ile Hubnik jest gotowy do gry ale chcialbym go zobaczyc z Ljuboja w skladzie, Rybusem i Zyro na bokach i Rado w srodku

Marecky
09-09-2011, 10:02
TSP zapowiada parkowanie autobusu w swojej bramce ,tak więc oby do pierwszego gola,a potem to już pójdzie z górki ;)

skierki
09-09-2011, 10:03
Pogrom mile widziany, ale zadowoli mnie każde zwycięstwo, mówię to zwłaszcza z myślą o synu, z którym kiedy jesteśmy na meczu to zawsze baty. (z wyjątkiem Lecha ). I weź tu wytłumacz 10 latkowi, jak to jest, że śpiewamy Nasza Legia najlepsza w Polsce jest, a bierzemy baty od Bełchatowa, Ruchu, Lechii, Śląska... :leze:.

Na szczęście młody jest bardzo kumaty i przyjął bez dalszych pytań, że chodzi to o nasz doping. :konfetti:

karpen
09-09-2011, 11:34
Dawno nie było takiej sytuacji gdzie każdy zastanawia się wyłącznie nad tym ile bramek dostaną przyjezdni.

Od jutra zaczyna się maraton meczowy i trochę dziwi mnie że w poniedziałek zaplanowany jest jeszcze sparing, jacy pracowici się zrobili w tym sezonie.

Space Jam
09-09-2011, 11:35
Wieszczę wbitego Goralom czwóraka i inaczej być nie może.
A napinać to się może Podbeskidzie na Cracvoię czy innego Górnika, nie na LEGIĘ z miasta Warszawy! Tyle!

foo
09-09-2011, 11:37
zaczynam sie bac mega wtopy... wjada pare razy brzydko Danielowi i go pilnie rozboli pachwinka i tyle bedziemy mieli z niego pozytku
ktos jeszcze w tej druzynie potrafi strzelic z wolnego bezposrednio?

a maratonik dobrze im zrobi, tak powinni grac caly czas

Sgt.
09-09-2011, 11:52
ktos jeszcze w tej druzynie potrafi strzelic z wolnego bezposrednio?

Tylko tym się meczów nie wygrywa ;) Poza tym z wolnego potrafią strzelać Borysiuk, Rybus i Kiełbowicz, trafiać Rybus i Kiełbowicz, a zdobywać bramki Kiełbowicz ;)

foo
09-09-2011, 12:10
jezeli bedziesz mial 9 drwali w polu karnym i skopia Daniela, to niewiele niz rzuty wolne/rozne pozostanie :)

wiec Kielbika do skladu!

dev80
09-09-2011, 12:16
Czy tylko i wylacznie te 35zl i klasa przeciwnika

"Kla..." co przeciwnika :D?

Runa
09-09-2011, 12:19
Jako że Podbeskidzie dopiero co zawitało do Ekstraklasy, oczywiste może być, iż Legia nie powinna mieć problemu z wywalczeniem 3 punktów. Są teraz na fali, grają w LE, mecz jest na Ł3, etc.
Piłka nożna jednak jest dość przewrotną grą i tak na prawdę do końcowego gwizdka sędziego wszystko się może zdarzyć (jak to z resztą ostatnio było widać przy grze naszej Reprezentacji ;) ).
Nie mniej jednak, Legia jutro powinna wygrać, a Podbeskidzie i tak już jest dumne z siebie, że awansowali.

detoxizer
09-09-2011, 12:23
Zawsze źle się kończyło takie stawianie Legii w roli murowanego faworyta. Szczególnie, że przerwa na drużynę Dyzmy, mogła ich trochę wytrącić z rytmu meczowego. Wawrzyniak niech odpocznie.

e(L)egion
09-09-2011, 12:37
Zawsze źle się kończyło takie stawianie Legii w roli murowanego faworyta. Szczególnie, że przerwa na drużynę Dyzmy, mogła ich trochę wytrącić z rytmu meczowego. Wawrzyniak niech odpocznie.
Trudno ich jednak przed takim meczem, w roli murowanych faworytów, nie stawiać. Jeszcze gdybyśmy grali na wyjeździe to można by się czegoś obawiać, ale jeśli jutro nie zdobędą trzech punktów, to zaliczą totalną kompromitację.

wiara
09-09-2011, 12:43
Ja tylko przypominam, że Podbeskidzie mimo wszystko wyeliminowało Wisłę z PP w tamtym sezonie, z Lechem też jako tako grało (no dobra, próbowało grać)... więc mimo tego, że są Benjaminkiem- jako takie doświadczenie w grze z mocniejszymi rywalami mają... Co najważniejsze, nie poddają się tylko mobilizują przy ważnych meczach...
Tabela też pokazuje, że z nieco "lepszymi" rywalami nie odpuszczają, a są nawet w stanie zremisować...
No ale patrząc z drugiej strony...jak od takiego GKS-u dostali 6 goli w dupę na wyjeździe... nam wypadałoby dołożyć do tego minimum drugie tyle:]

Chociaż ja w tą drużynę szczerze wierzę i gdzieś tam jednak mocno z nią sympatyzuję, dlatego uważam że lekceważenie rywala może okazać się dla nas największą zgubą...

Sgt.
09-09-2011, 12:52
Wisłę z PP w tamtym sezonie, z Lechem też jako tako grało (no dobra, próbowało grać)...

Jeżeli dobrze pamiętam, to z Lechem jak grali, to w rewanżu przez długi czas utrzymywał się wynik dający awans TSP. No ale to było co innego jednak, puchary rządzą się własnymi prawami.

mimo tego, że są Benjaminkiem

Benjaminkiem, to mógł być mały Franklin, oni są beniaminkiem ;)

wiara
09-09-2011, 13:01
Jeżeli dobrze pamiętam, to z Lechem jak grali, to w rewanżu przez długi czas utrzymywał się wynik dający awans TSP. No ale to było co innego jednak, puchary rządzą się własnymi prawami
Dobrze pamiętasz. Puchary rządzą się własnymi prawami, jednakże mecze półfinałowe są już meczami "o coś", a oni sromotnej porażki nie ponieśli... W pierwszym meczu na Lechu potrafili nawet zremisować, a w drugim pod koniec spotkania stracili w szybkim czasie 2 gole (jeśli dobrze pamiętam), ale mimo wszystko swój (dający awans) wynik dość długo potrafili utrzymać...

Benjaminkiem, to mógł być mały Franklin, oni są beniaminkiem ;)
Co nie zmienia faktu, że jakiś potencjał ta drużyna ma. I moim zdaniem są w stanie nie tylko zremisować, ale i wygrać na Ł3:chytry:

edit. pisząc "próbowało grać" miałam na myśli fakt, że jednak brak doświadczenia tej drużyny był widoczny w meczu rewanżowym z Lechem, w związku z czym perspektywa historycznego awansu została im w błyskawiczny sposób odebrana... Co nie zmienia faktu, że jest to jedyny nasz rywal z ekstraklasy, któremu nie życzę źle:)

e(L)egion
09-09-2011, 13:07
I moim zdaniem są w stanie nie tylko zremisować, ale i wygrać na Ł3:chytry:
To nic odkrywczego, bo w piłce można wygrac, przegrac, a nawet zremisować. Jednak jeśli zaczniemy zakładać zwycięstwo Podbeskidzia na Ł3 to lepiej chyba wcale się w grę o mistrzostwo nie bawić.

foo
09-09-2011, 13:10
(...)

Benjaminkiem, to mógł być mały Franklin (...)

:leze:

wiara
09-09-2011, 13:17
To nic odkrywczego, bo w piłce można wygrac, przegrac, a nawet zremisować. Jednak jeśli zaczniemy zakładać zwycięstwo Podbeskidzia na Ł3 to lepiej chyba wcale się w grę o mistrzostwo nie bawić.
Po ostatnim sezonie widać najlepiej, że nastawianie się na "pewne zwycięstwo" zazwyczaj kończyło się spektakularną porażką z dziwnymi drużynami...
Ja tylko wnioskuję o nielekceważenie rywala, bo widzę zbyt wiele entuzjazmu w Waszych wypowiedziach:efoch: I obawiam się, że podobne rozentuzjazmowane podejście może udzielić się piłkarzom, a to wiemy czym się kończy:zszokowany:

majusL
09-09-2011, 13:39
Mam nadzieję, że Maciuś nie zacznie oszczędzania "gwiazd" na wazniejsze (czyt. bardziej opłacalne) mecze w LE.
Kosa skończył 21 lat powinien powoli stanowić o sile drużyny, a nie być wiecznie młodym talentem. Albo jest chujowy i go wywalić niech spróbuje rozwinąć skrzydełka gdzie indziej, albo dac szansę pokazania się w pełnym wymiarze czasowym.

uwazam podobnie

przy Ljuboi i Rado Kosa sie moze jeszcze duzo nauczyc - i powinni na niego stawiac !!!

a co do wyniku - powinnismy byc spokojni o 3 pkt

tak jak Ktos tu napisal - mniej niz 5 goli - bedzie rozczarowaniem :)

pozdro

majusL
09-09-2011, 13:43
witam ponownie

poniewaz nie moge jeszze napisac swojego posta - mam pytanie

czy jedzie ktos samochodem ne mecz sobotni z podbeskidziem z okolic sandomierza, opatowa, tarnobrzegu, polanca ??

TUNE
09-09-2011, 14:23
4;0 bedzie:awantura::awantura:

Sgt.
09-09-2011, 15:04
4;0 bedzie

Idź do buków i stawiaj miliony, skoro wynik pewny.

klinton
09-09-2011, 16:05
Za legia.com :

"Jak poinformował Maciej Skorża napastnik Legii - Michal Hunik doznał poważnej kontuzji. Czech zerwał ścięgno Achillesa. Napastnik Legii będzie pauzował do końca rundy jesiennej."

Aryam
09-09-2011, 16:10
Za legia.com :

"Jak poinformował Maciej Skorża napastnik Legii - Michal Hunik doznał poważnej kontuzji. Czech zerwał ścięgno Achillesa. Napastnik Legii będzie pauzował do końca rundy jesiennej."

Nie wierze :ucieka: ..........

Szejdi
09-09-2011, 16:10
żesz kvrwa :wkurzony:

Chmielo
09-09-2011, 16:11
Za legia.com :

To jest jakaś kpina! :zszokowany:

nevermind
09-09-2011, 16:13
No to w sumie mozemy sie z Michałem pozegnac, bo watpie zeby został u nas. :poddaje:

W ataku zostaje nam Ljuboja i 4 szczyli. Pieknie ;)

Majkisek
09-09-2011, 16:13
W Czechach to mu się nic nie działo. Magia jakaś -_-

Aryam
09-09-2011, 16:15
No to w sumie mozemy sie z Michałem pozegnac, bo watpie zeby został u nas. :poddaje:

Teraz to rzeczywiście będzie mu ciężko...wypożyczenie ma chyba do końca czerwca to musiałby co najmniej eksplodować na wiosnę. Bardzo na niego liczyłem bo przydałby się drugi porządny napastnik obok Ljuboji.

Tuzin
09-09-2011, 16:16
Niech spierdala z powrotem do tych Czech. Nawet nie pamiętam jak on wygląda. Kolejny połamaniec za dziesiątki tysięcy euro miesięcznie.

nevermind
09-09-2011, 16:18
Niech spierdala z powrotem do tych Czech. Nawet nie pamiętam jak on wygląda. Kolejny połamaniec za dziesiątki tysięcy euro miesięcznie.

http://legionisci.com/zdjecia/hubnikOFI_d.jpg

:pokemon:

A tak na serio.

Ja to bym pierwsze co zrobil to wypierdolil tego znachora. :jejku:

To nie moze byc przypadek ze tyle chlopaków u nas sie notorycznie łamało, a po odejsciu, lub przed przyjsciem do Legii nie mieli z tym problemów. Czy w tym klubie ktos w ogole mysli?

Tuzin
09-09-2011, 16:19

To nie moze byc przypadek ze tyle chlopakjów u nas sie notorycznie łamało, a po odejsciu, lub przed przyjsciem do Legii nie mieli z tym problemów. Czy w tym klubie ktos w ogole mysli?

Ja już pisałem kiedyś, że to nie jest problem "znachora", tylko właśnie tych chłopaków.
Większość chorób to się zaczyna i kończy w głowie.

Chmielo
09-09-2011, 16:28
To zostaliśmy z Serbem i Kucharczykiem do wiosny. Teraz tylko czekać aż któryś złapie kontuzję.

Dzięki ***** za szeroką kadrę. :-

Aryam
09-09-2011, 16:32
A jeszcze dziś w zapowiedzi meczu z Podbeskidziem, która pojawiła się o północy było:

Pozytywną informacją jest powrót do pełnej sprawności Michala Hubnika.

I człowiek się cieszył, że wkrótce złapie formę i będzie atak marzenie. Hubnika polubiłem odkąd przyszedł, w pierwszych meczach potwierdził, że jest wzmocnieniem. Ale teraz to chyba jego koniec przygody... Chyba, że cudownie wyzdrowieje w krótszym okresie czasu.

Filozof Ursynów
09-09-2011, 16:33
:pokemon:

A tak na serio.

+i co teraz panie Mikas?

jajcarz
09-09-2011, 16:37
Znachor znachorem, są konsultacje, tysiące lekarzy.

Ale jak ktoś wraca do treningów i za 2 dni zrywa achillesa to nie znachor raczej jest winny.

księciuniu
09-09-2011, 16:41
8-0

Golimy frajerów po kolei jak leci :fajek:

Senatorze, co się stało z Twoim avatarem ?? :chytry:

LioneL
09-09-2011, 16:42
Za legia.com :

na oficjalnej jest napisane, że naderwał. Lepiej naderwać niż zerwać. Ale i tak jeden ch*j

midzi
09-09-2011, 16:43
Też nie winiłbym lekarza. Uprawiałem trochę sportu i wiem, że to zawodnik powinien widzieć, czy może wrócić do treningu czy nie. Jeśli faktycznie po dwóch dnia po powrocie łapie taką kontuzję, która nie jest przypadkowa, ani przeciążeniowa to musi oznaczać, że Hubnik będzie na wylocie.

Sgt.
09-09-2011, 16:53
Ja pierdolę... cholernie mi szkoda tego gościa. Powinien pozwać tego fiuta w kitlu za uszczerbek na zdrowiu, bo to przechodzi ludzkie pojęcie.

Ale jak ktoś wraca do treningów i za 2 dni zrywa achillesa to nie znachor raczej jest winny.

Co, sam sobie zerwał? Weź się zastanów.

jajcarz
09-09-2011, 16:54
Co, sam sobie zerwał? Weź się zastanów.

Eee nie doktor Stefan mu zerwał :D

pablos
09-09-2011, 16:57
Co, sam sobie zerwał?
:prawi:
Ponoć są fotki, że Machowski z sekatorem polował.:lol:

daimler
09-09-2011, 16:59
**** tam. Jarzębowski w Legii się leczył, gdzie indziej grał. Szałachowski w Legii się leczył, gdzie indziej grał i gra. To nie są przypadki, mamy w klubie jakiegoś dywersanta :o

nie wierzę w taki cuda, zresztą niejednokrotnie było jużtak, że zawodnicy wracali do zdrowia dopiero wtedy, gdy rezygnowali z "usług" Machowskiego. On powinien zostać z tej drużyny wypierdolony dyscyplinarnie, chociażby za to, że przynosi pecha :ucieka:

midzi
09-09-2011, 17:03
Ja mu na pewno nic nie zrywałem. Znajomy grał w juniorskiej kadrze w kosza, pośliznął się na meczu unihokeja, wykręcił nogę w kolanie i tak zakończył karierę. Różne przypadki chodzą po ludziach.

WESOŁY DIABEŁ
09-09-2011, 17:16
Uraz Ljuboji lub znizka formy (nie daj Boże) i na trzech frontach zostajemy z małolatami z małym lub zerowym doświadczeniem. Nieciekawie:grr:

Skw_
09-09-2011, 17:23
Ja również nie winiłbym w tym przypadku lekarza, na swoim przykładzie wiem, że takie przypadki się zdarzają (skręciłem kostkę, a kilka dni po wyleczeniu kontuzji naderwałem więzadło w kolanie).

nie wierzę w taki cuda, zresztą niejednokrotnie było jużtak, że zawodnicy wracali do zdrowia dopiero wtedy, gdy rezygnowali z "usług" Machowskiego. On powinien zostać z tej drużyny wypierdolony dyscyplinarnie, chociażby za to, że przynosi pecha :ucieka:

:prawi:

BlackAdder
09-09-2011, 18:35
Uraz Ljuboji lub znizka formy (nie daj Boże) i na trzech frontach zostajemy z małolatami z małym lub zerowym doświadczeniem. Nieciekawie:grr:

Właśnie to miałem napisać :(

Playboy
09-09-2011, 18:49
I jak tu nie pisać, że to drugi Grzelak? Niech wraca w pizdu do Czech i ludzi już nie denerwuje! No to zostajemy z jednym świetnym Ljuboją, a jak się mu coś stanie to zostaje Michał "Ćwielong" Kucharczyk. :wymioty:

Noris
09-09-2011, 18:57
**** tam. Jarzębowski w Legii się leczył, gdzie indziej grał. Szałachowski w Legii się leczył, gdzie indziej grał i gra.

...nie mówiąc o Łapińskim, który tu skończył karierę:\\. Nie wiem czyja to wina, ale pecha to Machowski przynosi na pewno.

voytek
09-09-2011, 19:01
Ja również nie winiłbym w tym przypadku lekarza, na swoim przykładzie wiem, że takie przypadki się zdarzają

Ale to nie przypadek, bo chłopak leczył się od dawna, więc widocznie ktoś za wcześnie wypuszcza go na głęboką wodę albo nie potrafi odpowiednio zdiagnozować i zaleczyć urazu. Dobrze wiadomo, że z jednego urazu można łatwo nabawić drugiego jeśli jest źle leczony lub niedoleczony. To są ścięgna. Przykłady Jarzębowskiego i Bąka na kadrze to najlepsza laurka dla naszego doktora.

Edyta: Kolejny raz brawa dla Marka i Leszka za duże pole manewru w ataku.

Lillo
09-09-2011, 19:16
Drugi Grzelak.

johnflower
09-09-2011, 19:24
Żal Hubnika, liczyłem na niego. Teraz Skorża tym bardziej powinien postawić w meczu z Podbeskidziem na młodych, żeby się trochę ograli. Nie pamiętam, żebym ich widział w akcji, więc o nich nie mogę się wypowiadać, ale i tak będzie ch**nia w razie kontuzji Ljuboji lub Kucharczyka (Efir chyba teraz kontuzjowany, czyż nie?).
Naprawdę, nie wiem co Miklas robi z tą kasą, a przydałby się ktoś jeszcze w ataku.

Jutro musi być pogrom, i to całkiem widowiskowy, bo chcę zachęcić dziewczynę do częstszego wpadania na Łazienkowską :)

Eman
09-09-2011, 19:36
Naprawdę, nie wiem co Miklas robi z tą kasą, a przydałby się ktoś jeszcze w ataku.

Wlasnie Miklas gdzie jest kasa?

Lillo
09-09-2011, 19:41
Co by było gdyby...

Skw_
09-09-2011, 20:16
Ale to nie przypadek, bo chłopak leczył się od dawna, więc widocznie ktoś za wcześnie wypuszcza go na głęboką wodę albo nie potrafi odpowiednio zdiagnozować i zaleczyć urazu. Dobrze wiadomo, że z jednego urazu można łatwo nabawić drugiego jeśli jest źle leczony lub niedoleczony. To są ścięgna. Przykłady Jarzębowskiego i Bąka na kadrze to najlepsza laurka dla naszego doktora.

Edyta: Kolejny raz brawa dla Marka i Leszka za duże pole manewru w ataku.

Nie bronię Machowskiego, bo dla mnie to **** a nie specjalista, ale nie znamy szczegółów, może USG wykazało, że wszystko jest w porządku. Gorzej jakby powtórzył się ten samo uraz, ale z tego co pamiętam Hubnik wcześniej miał problem ze stawem skokowym, a teraz Maciek powiedział o achillesie. Blisko siebie ale nie to samo.
Ciemną przyszłość widzę, stawiając Kucharczyka, Górskiego czy Żyrę w LE...

rodrigocarbone
09-09-2011, 20:32
No to po Hubniku. W weekend przypomnę nicki osób, które przegrały zakład i wybiorę dom dziecka, na który pójdzie kasa.

ormo
09-09-2011, 21:24
Nie zapomnij Stachowi odpalić działkę :fajek:

wiara
09-09-2011, 22:32
Wisła wygrała, także tabela nam się układa pięknie:)
Wystarczy jutro wygrać i mamy szansę wysunąć się na chwilkę na lidera:P
Panienki osłabione, Bruno ma poważną kontuzję (18-tego też nie zagra),więc jutro na ich zwycięstwo bym nie liczyła...

Jeśli wyciągniemy w dwóch najbliższych meczach 6pkt...nie pozostaje nam nic innego jak iść po Mistrza:fajek:

Sgt.
09-09-2011, 23:38
Koleżanko, w zeszłym sezonie mistrza po 6 kolejkach miały już czarnuchy i już się zastanawiały, czy starczy dla ich wyjazdowiczów miejsca na sektorach gości w Lidze Mistrzów ;) Po mistrza gładko, to my będziemy szli niestety dopiero wtedy, kiedy już nie będzie matematycznych szans na to, żeby nas wyprzedzić... ;)

wiara
10-09-2011, 11:18
Koleżanko, w zeszłym sezonie mistrza po 6 kolejkach miały już czarnuchy i już się zastanawiały, czy starczy dla ich wyjazdowiczów miejsca na sektorach gości w Lidze Mistrzów ;) Po mistrza gładko, to my będziemy szli niestety dopiero wtedy, kiedy już nie będzie matematycznych szans na to, żeby nas wyprzedzić... ;)

Oj przecież wiem8)
Nawet pocieszyć się człowiekowi przez chwilę nie pozwolą:yeah: Trzeba się cieszyć z dobrego początku i z przychylnej matematyki.
Do bojuuu Legio marsz!!! Zwycięstwo czeka nas!!!! Marsz marsz marsz... stawiam na 4:2 dla nas:D

(L)eoncin(L)
10-09-2011, 11:20
z forum Podbeskidzia

Kazdy pozytyw z tego meczu to bedzie cud. Co do dopingu, ja wiem ze jest jeszcze duzo czasu, ale ruszac sie i zapisywac bo narazie jest pogrom...
Rekord ma byc a jest wstyd.
Brac dziadkow, babcie, wujkow, kuzynow itp itd.

Idzie idzie podbeskidzie o kulach balkonikach i na wozkach inwalidzkich hahaha z rozancem klepiac zdrowaski :D:D:D

Czaruś
10-09-2011, 11:33
z forum Podbeskidzia

Kazdy pozytyw z tego meczu to bedzie cud. Co do dopingu, ja wiem ze jest jeszcze duzo czasu, ale ruszac sie i zapisywac bo narazie jest pogrom...
Rekord ma byc a jest wstyd.
Brac dziadkow, babcie, wujkow, kuzynow itp itd.

Idzie idzie podbeskidzie o kulach balkonikach i na wozkach inwalidzkich hahaha z rozancem klepiac zdrowaski :D:D:D
co Cię w tym bawi?

(L)eoncin(L)
10-09-2011, 11:36
Brac dziadkow, babcie to mnie bawi !!!

siekan
10-09-2011, 11:37
Fajnie, ale zachowaj takie odkrywcze stwierdzenia dla siebie.

Czaruś
10-09-2011, 11:39
Brac dziadkow, babcie to mnie bawi !!!to z łaski swojej napinaj się na onecie a nie tu. Poza tym to temat piłkarski nie kibicowski!
edit: to tak gdybyś nie zrozumiał co siekan wyżej napisał

Yanks
10-09-2011, 11:46
stawiam na 4:2 dla nas:D

W mistrzostwo wierzysz, ale już w naszego bramkarza, Wiara Twoja jest mała ... :hyhy:

ormo
10-09-2011, 12:17
Z racji tego, że nie ma wątku kibicowskiego dam tutaj:

Na dobre rusza ogólnopolska akcja zbierania podpisów pod obywatelskim projektem nowelizacji ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych, która po ostatnich zmianach dokonanych przez rząd jest najbardziej restrykcyjna w Europie. Projekt został złożony miesiąc temu w Sejmie, kibice z całej Polski muszą zebrać 100 tys. podpisów, by mogły się rozpocząć nad nim prace.

Wakacje się skończyły, więc legioniści ruszają na całego. Wszystkie szczegóły znajdziecie na www.kibicezabezpieczenstwem.pl . Przed dzisiejszym meczem w kilku miejscach w okolicy stadionu, ze Źródłem na czele oczywiście, będzie można podpisać listę z poparciem, a także otrzymać kibicowską gazetkę, gdzie m.in. przedstawiciele autorów nowelizacji – prezesi Ogólnopolskiego Związku Stowarzyszeń Kibiców i Fundacji Republikańskiej, która dała zaplecze prawne – wyjaśniają skąd w ogóle się wziął pomysł inicjatywy ustawodawczej. Przypominamy, że – mimo różnych form – cały czas trwa protest przeciwko stosowaniu przez władze odpowiedzialności zbiorowej wobec kibiców, którego kolejne przypadki są bardziej absurdalne od poprzednich. A my swoje – jak nie transparentem to ustawą. Multimedia związane z protestem znajdziecie na www.kibole.info .

http://zyleta.info/?p=2958

detoxizer
10-09-2011, 13:53
No to po Hubniku. W weekend przypomnę nicki osób, które przegrały zakład i wybiorę dom dziecka, na który pójdzie kasa.

Staszek, to Ty?

PS. Swoją drogą to Machowskiego powinni wysyłać na 2-3 tygodnie przed podpisaniem kontraktu z zawodnikiem, aby z nim pobył. Jeżeli się w tym czasie nie połamie to brać.

egyptlion
10-09-2011, 15:51
Ja tak szybko, z doskoku.
Ten kolega, z którym chciałem założyć się o 2 flaszki, że będzie 20 tys. na Podbeskidziu, przyjął zakład? Pytam, bo nie pamiętam w którym wątku była ta dyskusja, a chcę honorowo zakończyć ewentualny zakład.
Jeżeli przyjął, to proszę o linka do tego posta, bo wszystko wskazuje na to, że wygra.
pzdr

LioneL
10-09-2011, 16:19
Nie doszliście do kompromisu odnośnie zakładu. On chciał założyć się, że będzie ponad 23 tysiące, a ty, że 20. Na tym się skończyło.

dyskusja była tu http://forum.legionisci.com/showthread.php?t=3021&page=464

egyptlion
10-09-2011, 16:33
OK, dzięki za info.

Mini
10-09-2011, 18:01
link pilnie poszukiwany

ormo
10-09-2011, 18:02
http://activepl.tv/
http://www.transmisje.info/index.php?option=com_content&view=article&id=106&Itemid=49
http://www.transmisje.info/index.php?option=com_content&view=article&id=105&Itemid=48

Mini
10-09-2011, 18:03
http://activepl.tv/

Ten znam ale tnie strasznie.
Najlepiej taki do którego plugin vshare jest potrzebny bo te zajebiście chodziły zawsze ale dziś na elivesports.net nic nie ma :(

ormo
10-09-2011, 18:04
To pewnie tu http://huckenbusch.dbv.pl/viewpage.php?page_id=12

hummel
10-09-2011, 18:19
Co ten Wawrzyniak gra to jakaś masakra...

Kawa
10-09-2011, 18:23
link pilnie poszukiwany
http://olek-tv.pl/otv.php

nevermind
10-09-2011, 18:24
Ja pierdole... :jejku:

detoxizer
10-09-2011, 18:25
Zaczyna się :lol:

ormo
:roll: Chyba nie myśleli, że na stojąco się wygra ten mecz.

hummel
No i pięknie

Nazgul

Wawrzyniak, Radović...

adrianek
10-09-2011, 18:26
Jezu, minuta nie minęła, a tu tyle wpisów :)

hummel
Sodówka znów im do głowy sie wjebała;] Już w meczu z ŁKS-em im się nie chciało...

tomekk

co on gra od dłuższego czasu powinno byc!!! - ŻENADA!!!!

detoxizer
10-09-2011, 18:30
Normalnie jak ze Śląskiem ta pierwsza połowa... :roll:

hummel
Wawrzyniak *********** do Widzewa ...;/

Nazgul
co on gra od dłuższego czasu powinno byc!!! - ŻENADA!!!!

Aśwyebaem... :hyhy:

Jeszcze Vrdoljak i mamy trzech muszkieterów...

R.
No to powrot do rzeczywistosci...

CWKS1916
10-09-2011, 18:31
Który to już błąd Wawrzyniaka od ostatnich kilku spotkań? Błąd, przez który tracimy bramkę? 4,5? ŻENADA. Wawrzyniak ŁAWA

hummel
10-09-2011, 18:31
Ale zobaczcie teraz dopiero zaczeli biegać , głupie grajki jakby nie mogli tak od poczatku !

Mini
10-09-2011, 18:32
http://olek-tv.pl/otv.php

o to to dzięki :)

CWKS1916
10-09-2011, 18:35
Czy oni kiedyś zaczną biegać i grać ofensywnie?

W ogóle Rzeźnik popełnił 1 błąd, trudno to nazwać błędem (faul, rzut wolny po ktorym padl gol) a Wawrzyniak popelnia co mecz co najmniej 1 mecz i nadal gra... kto tu widzi logikę? :))

FelixOgbuke
10-09-2011, 18:38
Oni myśleli, że pójdzie tak łatwo jak z ŁKS-em... :efoch:

70% do 30% posiadania piłki dla nas, ale g.... z tego wynika. Mimo wszystko jestem pewien, że wygramy :)

hummel
10-09-2011, 18:39
Boże kochany ...

Efcia
10-09-2011, 18:40
brakowało centymetrów ...

hummel
10-09-2011, 18:42
Mam nadzieje , że te cierpienie oglądania Legii wynagrodzi dzisiaj Adamek ;]

Skw_
10-09-2011, 18:43
jak ta ***** Skorża ich zmotywował, przecież tego się nie da oglądać!!! To samo co ze Śląskiem, a myślałem że ten pajac dwa razy tych samych błędów nie popełnia...

hummel
10-09-2011, 18:44
A co ma Skorża do tego , że tym baranom sie grać nie chce ?

owca
10-09-2011, 18:44
Rado, Vrdoljak nic nie grają. Zero pomysłu to i zero bramek.

jajcarz
10-09-2011, 18:46
Więcej głaskania, powitań itp

Zagrali 1 dobry mecz ze słabym Spartakiem, a teraz kolejne 3 lata odpierdalania pańszczyzny.

Przecież oni ***** nawet nie udają, że walczą.

nevermind
10-09-2011, 18:47
:lol: Jakis wstyd...

owca
Przynajmniej ładna brama

Nazgul
:rotfl2:

Robson(L)
Trzeba wpuścić drugiego napastnika...
... jakbyśmy jakiegoś mieli :ok:

Rumiany :pociesza:

detoxizer
Brawo! Gwiazdorstwo. Jakoś mnie to nie dziwi. Śląsk bis.

hummel
2 gole Warzywniaka ******* mać

R.
10-09-2011, 18:48
Co za ***** wstyd...

Skw_
10-09-2011, 18:48
A co ma Skorża do tego , że tym baranom sie grać nie chce ?

Jak to co, a od czego między innymi jest trener? Jeśli trzeba to wydrzeć japę i ogarnąć zawodników, Vuko by z tymi piłkarzynami zrobił porządek...

0:2 ja pierdolę, wypierdolić tego pajaca na zbity ryj...

Mini
10-09-2011, 18:49
Przynajmniej ładna brama

ale oczywiście tego który strzelał to "krył" Wawrzyniak.... :help:

CWKS1916
Przez Warzywniaka tracimy co mecz 1-2 gole, dzisiaj nawet jakbyśmy stracili przez niego 10 bramek, to w następnym meczu wiadomo kogo wpuści Maciuś :)

Slyboots
Przyjeżdża Patejuk z Demjanem i robią co chcą :lol:

siekan
Ale przyjebał :o

Fa(L)angista
Przegrywamy 0:2, ale patologia :D. Przecież tez mecz do przerwy powinniśmy zdominować ze 3:0.

Kujawiak
10-09-2011, 18:50
Mecz się jeszcze nie skończył ;)

detoxizer
ale oczywiście tego który strzelał to "krył" Wawrzyniak.... :help:

:lol:
Jesteś niepoważny- przecież Kuba chciał i nie zrobił tego specjalnie :lol:
Przynajmniej PSV nas oleje, po tym co zobaczą :)

Marecky
Co to qrwa ma być?!?!?! to jest LEGIA???? dawno takiego gówna nie widziałem w ich wykonaniu... jak w drugiej połowie się nie obudzą to ja im dziękuję za takie mecze... qrwa Podbeskidzie 2-0 na Legii????? to się w pale nie mieści!

jajcarz
10-09-2011, 18:51
Przez Warzywniaka tracimy co mecz 1-2 gole, dzisiaj nawet jakbyśmy stracili przez niego 10 bramek, to w następnym meczu wiadomo kogo wpuści Maciuś :)

Pisałem to samo od x meczów wcześniej to dojebał się do mnie jakiś fan Kubusia, że Kubuś wrzucił piłkę Golowi na główkę w Moskwie i mam się od Kubusia odpierdolić bo Kubuś jest the best.

A Kubuś dalej co mecz 1-2 bramki spierdolone , do tego ślini się w studio PolSport jak mu Kowal komplementami jedzie.

nevermind

No dokladnie. Metelka nam jeszcze pierdolnie trzecią :ok:

FelixOgbuke
Będzie 3-2, oni tylko chcą nas troszkę zdenerwować:prawi:

Ga(L)a
10-09-2011, 18:52
Czemu oni wyglądają jakby wszyscy byli wkopani w ziemię ?? Takie Podbeskidzia powinni łykać jak młode pelikany. Wawrzyniak to jakaś masakra jest ;/

(L)ukas
10-09-2011, 18:52

Co innego gdyby grali dobrze i brakowało szczęścia, a co innego jak nic nie grają. Kto ma strzelić te bramki? Chyba Podbeskidzie 3 samobóje.

Mini
10-09-2011, 18:53
przecież Kuba chciał i nie zrobił tego specjalnie :lol:

:lol: :lol: :lol:

Skw_
Wawrzyniak: "poślizgnąłem się" :rotfl::rotfl::rotfl::rotfl:
Co ten człowiek wyprawia przechodzi ludzkie pojęcie, po co podpisywali kontrakt z Kiełbikiem?

Aryam
Ale skuteczność Podbeskidzia niesamowita, tej niby przewrotki to by nie powtórzył na 20 razy ani razu.
Legia w 1 połowie grała piach. Zaangażowania nie widać było. Znowu paradoksalnie najbardziej chciało się temu, o którego się najbardziej obawiano - Ljuboji.

Obrona jakoś tak słabo się dziś ustawia. Chaos tam panuje niesamowity. Z ŁKS tak nie było chociaż grali na pół gwizdka. Bramka padła tylko po super-strzale Szałachowskiego, a tak praktycznie nie było zagrożenia dla nas.

Luke
10-09-2011, 18:56
Do przerwy dno dna i 5 kilometrów mułu. :poddaje:

Jak będzie remis to przy takiej grze to sukces. Już się boję na myśl co Holendrzy w czwartek zrobią z Wawrzyniakiem...

Breados
10-09-2011, 18:58
Mam nadzieje , że te cierpienie oglądania Legii wynagrodzi dzisiaj Adamek ;]

No, też mam nadzieję że dostanie wpierdol \')

Ogólnie dzięki wam z góry gwiazdeczki, piłkarzyki za zjebany już weekend, 3/4 powinno wylądować na miesiąc w ME i zapierdalać tam bez pensji, bo mieć tak wyłożone na mecz jak dziś to się bardziej nie da.

karakan
10-09-2011, 18:58
Mam nadzieję ,że Wawrzyniak będzie już tylko grzał ławę.

Fa(L)angista
10-09-2011, 18:59
Jedyny pozytyw to jest to ze PSV ogląda taki piach. A tak na serio to jak drużyna która wygrywa ze Spartakiem Moskwa od 0:2 na 3:2 przegrywa z takimi leszczami jak Podbeskidzie... Mamy duży problem z motywacja na takich leszczy. Przegrana w ogóle nie wchodzi w grę.

siekan
10-09-2011, 18:59
No, też mam nadzieję że dostanie wpierdol \')

Ogólnie dzięki wam z góry gwiazdeczki, piłkarzyki za zjebany już weekend, 3/4 powinno wylądować na miesiąc w ME i zapierdalać tam bez pensji, bo mieć tak wyłożone na mecz jak dziś to się bardziej nie da.

Oby :modli:

jajcarz
10-09-2011, 19:00
Mam nadzieję ,że Wawrzyniak będzie już tylko grzał ławę.

Jak mu nikt nie dosypie czegoś i go nie wypierdolą to będzie grał do końca swojej kariery.

JeLonek
10-09-2011, 19:01
"poślizgnąłem się" :rotfl::rotfl::rotfl::rotfl:

Aś wyebaem :help:

Nazgul
10-09-2011, 19:02
Najlepsze jest coś innego - obydwa gole dla Podbeskidzia to czysty przypadek...

hummel
10-09-2011, 19:02
Oho Astiz za Warzywniaka :D

Tuzin
10-09-2011, 19:03
Eleganckie kobiety w pięknych toaletach, eleganccy mężczyźni, białe koszule, wspaniałe krawaty, a jednak nie będzie radości...

(L)ukas
10-09-2011, 19:04
Jest Ku***

Skw_
10-09-2011, 19:04
Wawrzyn na ławce, jest szansa!!!

Paluch
10-09-2011, 19:05
wygramy:popcorn:

Homer
10-09-2011, 19:12
Pewnie Skorża w przerwie na forumie siedział :D

A podrzuci ktoś link jakiś działający? Może się ciąć i być brzydki obraz, byleby coś było, bo te z pluginem vshare mi nie działają :(

matikyo
10-09-2011, 19:12
Dajcei jakis inny link niz olek.tv bo strasznie tam zaczęło ciąć:/

FelixOgbuke
10-09-2011, 19:16
Soccer-live.pl i link do Sopcasta

Public Sport 3 - transmisja z C+ bez zacinki

http://soccer-live.pl/transmisje.php?id=sobota

(L)ukas
10-09-2011, 19:16
http://www.meczyki.pl/

hummel
10-09-2011, 19:21
Kompletnie nic nie grają zero pomysły...

Mini
10-09-2011, 19:24
Dajcei jakis inny link niz olek.tv bo strasznie tam zaczęło ciąć:/

tak się zacięło że zaczęli na żużlu jeździć :foch:

R.
10-09-2011, 19:28
Przyjezdza prawie najgorsza druzyna ekstraklasy a Ci nie maja zadnego pomyslu jak w pole karne wejsc... :jejku:

ormo
10-09-2011, 19:29
Oni powinni WJEŻDZAĆ w ich pole karne. Ja pierd.olę, przyjeżdzają jakieś ogóry do Warszawy i strzelają nam 2 bramki :help:

Paluch
10-09-2011, 19:33
dysponuje ktos jakims linkiem? kur wa wszedzie ten żużel

hummel
10-09-2011, 19:34
O czym my w ogóle rozmawiamy skoro idzie piłka z boku w pole karne a w polu karnym jest tylko jeden zawodnik Legii...

nevermind
10-09-2011, 19:34
dysponuje ktos jakims linkiem? kur wa wszedzie ten żużel

http://www.polstacja.com.pl/viewpage.php?page_id=1

hummel
10-09-2011, 19:38
Spotkanie na dzisiaj z kursem na pol/koniec spotkania ok 30 .Cena 50PLN kontakt email : miroo81@gazeta.pl
Wczesniejsze mecze:

http://skr9.pl/da42e1
http://skr9.pl/37d612
http://skr9.pl/f143b3

Wypie.rdalaj

Aryam
10-09-2011, 19:39
Niech oni wreszcie to wbiją na 2:2 bo to jest kompromitacja.....

jajcarz
Spotkanie na dzisiaj z kursem na pol/koniec spotkania ok 30 .Cena 50PLN kontakt email : miroo81@gazeta.pl
Wczesniejsze mecze:

http://skr9.pl/da42e1
http://skr9.pl/37d612
http://skr9.pl/f143b3

A za kiszonego w dupie ile pedale bierzesz? Też 50?

R.
Czlowiek myslal, ze te wkurwiajace porazki z zeszlego sezonu ma za soba. A tu takiego wala...

siekan
10-09-2011, 19:40
Mnie ciekawi ki uj na boisku jest Ohayon? Biegać nie biega, jakiegoś przyśpieszenia też u niego nie widać, podania beznadziejne, z reguły do najbliższego, próbuje grać długie piłki, ale z marnym skutkiem. Juz lepiej byłoby wpuścić na boisko Koseckiego bądź Zyro, a w środku zostawić Radovicia, który wyraźnie czuje się lepiej w tej strefie boiska niż na boku.

Kamilos
10-09-2011, 19:43
Oni powinni WJEŻDZAĆ w ich pole karne. Ja pierd.olę, przyjeżdzają jakieś ogóry do Warszawy i strzelają nam 2 bramki :help:

Kiedyś rola ogóra była przypisana Odrze Wodzisław i ta też z nami nie raz wygrała. Oni chyba zawsze mieli, mają i mieć będą problemy z takimi właśnie ogórami. A powód jest chyba bardzo prosty... brak jakiejkolwiek mobilizacji z ich strony. Oni przed każdym meczem z takimi drużynami myślą że mecz sam się wygra niestety rzeczywistość jest zupełnie inna.

hummel
10-09-2011, 19:45
Czlowiek myslal, ze te wkurwiajace porazki z zeszlego sezonu ma za soba. A tu takiego wala...

Dokładnie. Do tego dojdzie liga europy to w lidze 5-8 miejsce jak uj będzie

Aryam
10-09-2011, 19:45
Mnie ciekawi ki uj na boisku jest Ohayon? Biegać nie biega, jakiegoś przyśpieszenia też u niego nie widać, podania beznadziejne, z reguły do najbliższego, próbuje grać długie piłki, ale z marnym skutkiem. Juz lepiej byłoby wpuścić na boisko Koseckiego bądź Zyro, a w środku zostawić Radovicia, który wyraźnie czuje się lepiej w tej strefie boiska niż na boku.

Co do podań to się nie zgodzę bo nie ma takich złych. Co do reszty pełna zgoda. Też jak Kucharczyk schodził myślałem, że lepszy Kosecki i się sprawdziło. Ohayon biega zagubiony.

hummel
10-09-2011, 19:46
2 porażka z rzędu u siebie w tym sezonie. Ładnie :)

jajcarz
10-09-2011, 19:48
2 porażka z rzędu u siebie w tym sezonie. Ładnie :)

I to z kim :D
Dziś słaba Korona pokazała jak się ze Śląskiem gra.

Tyle lat było takie dziadostwo to i kolejny sezon będzie. Nic się nie zmienia. Teraz zremisują z PSV i 3 tys ludzi pojedzie na Okęcie.

nevermind
10-09-2011, 19:48
Chyba bedzie odświeżyć skorżowy wątek :D

hummel
10-09-2011, 19:49
Chyba bedzie odświeżyć skorżowy wątek :D

Ja zamierzam odświeżyć temat pijacki :D

Szefoszap
10-09-2011, 19:50
sie podniecacie obgadanym scenariuszem meczu 5 min. w kawiarence przed meczem, z dnia na dzien nei zapomina sie jak sie gra Radovic, Ljuboja

Orzech
10-09-2011, 19:51
Jędrzejczyk w swojej karierze dośrodkował kiedyś? Bez jaj, ale w porównaniu do Rzeźniczaka to on drużynie nie daje absolutnie nic.

siekan
10-09-2011, 19:53
To chujki :grr:

Nazgul
10-09-2011, 19:54
wygramy:popcorn:

Tiaaaa, gorzkie żale na fujarce :)

hummel
Dziękuje Wam głupie barany za porażke nie drugą w sezonie ale za porażke z najgorszą drużyną ligi i to u siebie. Grajta tak dalej ... ;/

Fa(L)angista
Ale wstyd... 3 pkt poszły się :wkurzony:

P.S. Ljuboja mógłby dać Ohayonowi wykonywać wolne, tak to się nigdy nie dowiemy co ten chłopak potrafi.

Szefoszap
10-09-2011, 19:55
"Podbeskidzie sprawia niespodziankę, a przecież nikt na nią w tym meczu złamanego grosza nie postawił"

świetny żart, bukmacherzy już wiedzą co i jak, pozdrawiam i bez odbioru czekam na walkę

Kujawiak
10-09-2011, 19:57
Piłkarze Podbeskidzia chyba dużo leżakowania mieli w przedszkolu.

detoxizer
10-09-2011, 19:57
Ja pierdolę... :jejku:

cisza954
10-09-2011, 19:58
Ku*** nic nie grali, ale coś czuje ze w Eindhoven będzie dobrze:foch:

Aryam
Bilans meczów 3-0-2... No ku*!!!! Nie da się zrobić mistrzostwa jak się tyle przegrywa. Już nawet jak nie idzie w ogóle tak jak w tym meczu to chociaż remisować, potem tych punktów będzie brakować.

Tak w ogóle to to przedłużanie gry w piłce nożnej przez słabsze drużyny to jest przegięcie. Te doliczone 5minut wygląda śmiesznie przy tych, które Podbeskidzie przedłużało, wywracało się, symulowało, nagle paralityki jeśli chodzi o łapanie piłki itp itd.

Sagitarius
Czy ta drużyna kiedykolwiek będzie umiała wygrać mecz będąc faworytem u siebie (sic!)?

ormo
Jeśli kontuzja Kucharczyka jest poważna to zostajemy z Ljuboją i Żyro. Brawo Marku i Leszku

gadzior
10-09-2011, 19:59
A Wolski, Górski czy Kosecki zagraliby nie gorzej niż nasze "gwiazdy".
Na takie drużyny trzeba wystawiać tych co będą walczyć i mają coś do udowodnienia.

Bida z nędzą.....

Ryku
10-09-2011, 20:00
Tak w ogóle to to przedłużanie gry w piłce nożnej przez słabsze drużyny to jest przegięcie. Te doliczone 5minut wygląda śmiesznie przy tych, które Podbeskidzie przedłużało, wywracało się, symulowało, nagle paralityki jeśli chodzi o łapanie piłki itp itd.
też mnie to strasznie zawsze wkurwia, ale z drugiej strony gra się przez cały mecz, a nie dopiero wtedy gdy się pali koło dupy..
sami są ***** sobie winni

Paluch
ZASŁONA DYMNA PRZED PRZEDSTAWICIELAMI PSV:chytry:

Fa(L)angista
Ja jestem zszokowany tyn wynikiem, seryjnie : /... Jeszcze zrozumiem wtopić 2:1 np. z Lechem ale z Podbeskidziem... Kolejne punkty poszły się walić, a miało być tak pięknie.

((L))ukasz
10-09-2011, 20:01
***** mac ja pierdole!

jak można wpierdolić taki mecz.

ide sie najebac bo nie wytrzymuje czegos takiego, z beniaminkiem u siebie wjebac. nic tylko jebnąc głową w sciane.

Tyler_Durden
10-09-2011, 20:02
Brakowało mi Manu... i pisze to chyba bez ironii nawet...

Luke
10-09-2011, 20:06
Żal było patrzeć. Bez pomysłu i zaangażowania. Poza jednym rzutem rożnym w 2 połowie ani trochę nie zagroziliśmy bramce Podbeskidzia jakimś celnym strzałem.

A z PSV sobie żyły wyprują...

FanatykLegii
10-09-2011, 20:08
http://pilkarskie-newsy.pl/news.php?readmore=14 dokładnie.. kto by przypuszczał.

Kamilos
10-09-2011, 20:11
Teraz trzeba czekać na wymówki typu że oni są już myślami w Holandii i stąd też taka a nie inna gra. Coś tak czułem że przerwa na reprezentacje na dobre im nie wyjdzie ale to ich nie usprawiedliwia. Takie mecze powinny być rozstrzygnięte na naszą korzyść po pierwszej połowie. Trzeba mieć nadzieje że to nie jest początek zmory z poprzedniego sezonu gdzie albo wygrywali albo przegrywali co dało efekt końcowy jaki dało.

e(L)egion
10-09-2011, 20:18
Jeszcze wczoraj jakiejś legionistce tutaj sugerowałem żeby nie pisała głupot o jakiś szansach Podbeskidzia, a tutaj się okazało że zostaliśmy koncertowo załadowani w dupkę przez naszych piłkarzy. Nie pokazali dzisiaj zupełnie nic, zgrali jak banda frajerów.

Już mecz z ŁKS pokazał coś niepokojącego. Oto nasze "gwiazdy" będą sobie wybierać mecze gdzie zagrają na poważnie. Po bezbarwnym zwycięstwie z ŁKS pojawiły się głosy że wszystko jest ok, że tak właśnie powinno się "golić frajerów"- bez większego wysiłku. No to dzisiaj dostaliśmy odpowiedź czy tak się powinno podchodzić do meczów ligowych. Jeżeli ceną za wielką victorię w Moskwie mają być takie upokorzenia w lidze, to ja mam w dupie te puchary. Wkurwia mnie niesamowicie że w Moskwie potrafili się sprężyć, a takie Podbeskidzie traktują jak jakąś grupę kelnerów, która powinna sobie praktycznie sama wbić pare bramek i ewentualnie podziękować ze nie było dwucyfrówki. Wstyd i upokorzenie, Maciuś mimo "słodkiego" wywiadu w PS i zapewnieniom że się wiele nauczył, gówno się nauczył. Zespół dalej traci dużo goli, a atak opiera się na "klepaniu" w środku i gdy rywal nie za bardzo się kwapi do odkrycia to mamy "dzidę do przodu". Za tydzień derby...

Tuzin
10-09-2011, 20:28
Co za tempe huje.

dyha
10-09-2011, 20:29
Kolejne dwie bramki Wawrzyniaka. Jeśli w kolejnym meczy wyjdzie w podstawowym składzie to Skorża jest kompletnym ********.

klinton
10-09-2011, 20:31
Brakowało mi Manu... i pisze to chyba bez ironii nawet...

Widziałem go dziś w Arkadii ;) O dziwo nie biegał, tylko chodził.

Kamilos
10-09-2011, 20:33
Kolejne dwie bramki Wawrzyniaka. Jeśli w kolejnym meczy wyjdzie w podstawowym składzie to Skorża jest kompletnym ********.

Pytanie tylko kto za tego Wawrzyniaka ? Do dyspozycji na tą pozycje jest Kiełbowicz któremu już bliżej niż dalej do końca kariery...

Slyboots
10-09-2011, 20:36
Mecze właśnie z takimi rywali dobitnie pokazują, że pod względem mentalnym w zasadzie to jednak nic się w tej drużynie nie zmieniło.

klinton
10-09-2011, 20:38
Jebana amatorszczyzna... Na koniec sezonu jeszcze zapłaczą, jak punktów do pucharów zabraknie...

jajcarz
10-09-2011, 20:38
Nie przyzwyczailiście się?
Przecież dalej jest to samo co było. Wyszedł im 1 mecz na 10 lat ze słabym Spartakiem i gwiazdeczki stwierdziły, że norma na ten sezon wykonana.
Premie są? Są.

Gra w lidze jak była tak dalej jest chujowa.
Cracovia , fartowne bramki ułożyły mecz. Gra chujowa.
Górnik, fartowna główka Rado, bo inaczej by klepali do 90 minuty i ***** by było.
Śląsk wiadomo.
ŁKS - dobrze, że oni tacy słabi.

No i dzisiejsza wisienka na torcie.
Wisła może i nic nie gra, Lech może i nic nie gra ale jak trzeba to oni frajerów koszą z punktów.

Mini
10-09-2011, 20:40
Jebana amatorszczyzna... Na koniec sezonu jeszcze zapłaczą, jak punktów do pucharów zabraknie...

taaaaa oni zapłaczą

Układ
10-09-2011, 20:41
Niech sprobuja ***** derby przegrac...

Orzech
10-09-2011, 20:41
Plus jest taki, że jakby dzisiaj wygrali na stojąco, czyli tak jak z ŁKSem ostatnio, to jeszcze by im przyszło do łbów tak wyjść na grodziszczan za tydzień. Ma być urwa krew na boisku, tak jak jest krew na ulicach Bełchatowa:wsciekly:

raven
10-09-2011, 20:52
Wisła może i nic nie gra, Lech może i nic nie gra ale jak trzeba to oni frajerów koszą z punktów.
Bez przesady, na razie to cała ta liga jest buraczana, a lideruje Korona...

Łódzki KS 0-5 Lech Poznań
Zagłębie Lubin 1-1 Lech Poznań
GKS Bełchatów 0-3 Lech Poznań
Lech Poznań 3-0 Ruch Chorzów
Górnik Zabrze 2-1 Lech Poznań

Widzew Łódź 1-1 Wisła Kraków
Polonia Warszawa 1-1 Wisła Kraków
Wisła Kraków 1-0 Zagłębie Lubin
Korona Kielce 0-0 Wisła Kraków
Wisła Kraków 0-1 Lechia Gdańsk

detoxizer
10-09-2011, 21:01
Jak sobie pomyślę, że za zwycięstwo TSP płacono 11,50 zeta (!!) to jestem w stanie uwierzyć w taki scenariusz, jaki napisał szefoszap... :ucieka:
Wcale nie uważam, aby ten Ohayon był tak tragiczny. Po prostu nie było z kim pograć, bo nikt się nie pokazywał, a na pewno nie do gry z klepy ( czasami Ljuboja). Jak mnie wkurwia ta wieczna gra na 3 miliony kontaktów z piłką- Radović, Rybus i Gol...

MuchaWCH
10-09-2011, 21:01
Jak widać nasi kopacze zbyt pewnie się poczuli i są znowu takie wpadki jak były kiedyś z Odrą... :kac:

Szejdi
10-09-2011, 21:11
No i wykrakałem. Ja pierdole. Nic więcej się nie da napisać...

wiara
10-09-2011, 21:11
Niestety miałam rację z tym zmotywowaniem Podbeskidzia i z tym, że oni nie boją się grać z silniejszymi rywalami...
Nawet te *** 2 gole strzeliłam:jejku:

Wnioski?
Moim zdaniem ten cały Ohayon pod względem sytuacji przypomina Manu z początku tamtego sezonu- boi się strzelać i zamiast oddać strzał na bramkę- cofa piłkę do tyłu...

Inną sprawą jest to, że patrząc na to notoryczne upadanie Podbeskidzia w drugiej połowie krew się w żyłach gotowała... No ale cóż...taka taktyka drużyny słabszej na utrzymanie wyniku... Najgorsze jest to, że te gwiazdeczki totalnie nie potrafią wygrywać... Przecież *****, schodzili do szatni z 2 golami w dupę!!! Z beniaminkiem (dobrze?:P)!!! Przecież po przerwie oni powinni wyjść zmotywowani jak nikt i przez 45 minut zapierdalać!!! A nie zmotywować się na kilka minut drugiej połowy, strzelić 1 gola i ****!!!
ŻENADA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Czaruś
10-09-2011, 21:15
to temat sportowy wiec jebne se posta:

Wygramy!!

:D
jebne se i teraz:
pomyliłem się

Kamilos
10-09-2011, 21:19
Bez przesady, na razie to cała ta liga jest buraczana, a lideruje Korona...

Jak dziewczęta nie zdobędą w Białymstoku kompletu. A my wygramy zaległy mecz z Zagłębiem to będziemy na równi z Koroną. Ta liga zamiast iść poziomem w górę to idzie w dół i my z taką grą jak dzisiaj możemy być liderem...\')

e(L)egion
10-09-2011, 21:28
Jak dziewczęta nie zdobędą w Białymstoku kompletu. A my wygramy zaległy mecz z Zagłębiem to będziemy na równi z Koroną. Ta liga zamiast iść poziomem w górę to idzie w dół i my z taką grą jak dzisiaj możemy być liderem...\')
Jakim liderem? Chłopie nie rób se jaj, jak przyjdzie do zaległego meczu z Lubinem, to my być może będziemy mieć liderowanie z głowy. Wystarczy że za tydzień z dziewuchami znowu umoczymy i się zrobi niezła sraka. Miklas albo Jóźwiak znowu udzielą jakiegoś elokwentnego wywiadu w PS, Skorża się odgryzie i będziemy mieli taki sam burdel jak rok temu. Zresztą patrząc na wyniki, z wyłączeniem pucharów, to mamy powtórkę z rozrywki.