PDA

Zobacz pełną wersję : Prośba o pomoc, szukam grafika

Julek
07-09-2011, 19:34
Hej,

Witam forumek. Miałbym do was ogromną prośbę; uproszczę sprawę. Zacząłem nowe studia, na uczelni której jednym z wymogów jest mieszkanie w akademiku.

Akademik jest znakomicie wyposażony, mamy nawet własny bar. Bar który jednak musimy (jeżeli chcemy :) ) prowadzić sami, na własną odpowiedzialność, sprzedając samym sobie alkohol po cenach sklepowych.

Utworzyliśmy komitet barowy (jestem jego częścią, a jakże) który ma się zając jego prowadzeniem: od logistyki, poprzez sprzedaż, sprzątanie itp.

Patronem mojego rocznika (każdy rocznik ma własnego patrona) jest Maria Skłodowska - Curie.

Wymyśliliśmy już nazwę naszego baru: "Blody Marie" (Marie, nie Mary!).

Brakuje nam jednak chwytliwego logo dla naszego baru. Czegoś co moglibyśmy wydrukować, oprawić i powiesić nad barem, względnie jakiegoś bannera itp.

Niestety, nikt z nas nie zna się na grafice (humaniści :) ). Stąd prośba; czy ktoś z was podjąłby się zrobienia czegoś fajnego?

Może liczyć na naszą dużą wdzięczność!

Niestety, musimy to zrealizować do piątku rano maks (w piątek czeka nas oficjalne otwarcie!).

Będę wam bardzo wdzięczny za ewentualną pomoc!

Pozdro :)

PS: Z góry uprzedzając pytanie, jakby kogoś zżerała ciekawość co to za szkoła, niech wali na PW.