PDA

Zobacz pełną wersję : Gdzie można obejrzeć mecz Legia vs Lech (barki, puby itp...)

Dyer
19-05-2003, 14:25
Znacie takie miejsca gdzie mają C+ (jakieś przyzwoite lokale - barki, puby....) może najlepiej wymieniajcie je dzielnicami.
Mnie najbardziej interesuje Ochota i Centrum !!

MaxyM
19-05-2003, 14:27
A nie lepiej: Live?

Starówka: Marcinek

Cube
19-05-2003, 14:32
Na stadion marsz !!! Co jak co , sam nie jestem na kazdym meczu , ale na Lechu ma byc PELNY stadion !!! :zyleta:

Ostry
19-05-2003, 14:36
Zgadzam się z przedmówcami ;) Na tym spotkaniu nawet na łuku nie może być ani jednego wolnego miejsca.Biletów powinno zabraknąć już w przedsprzedaży.

legart
19-05-2003, 14:37
Właśnie na stadionie najlepiej obejrzyć mecz (i to taki), a piwko po meczyku ;)

elvi
19-05-2003, 15:10
Bielany: bilbao

Cipciuś
19-05-2003, 15:32
Wola : GOl-Bar - POLECAM :D

c_zary
19-05-2003, 15:33
Jedyne mozliwe miejsce to Lazienkowska 3
:cf0: :vulkany: :zyleta: :tle:

kamyk
19-05-2003, 15:46
tak jest lazienkowska 3 ! ja tez tez nie jestem na wszystkich meczach ale na lechu bede ! wiec na stadia wlaimy pannowie!

yakuza
19-05-2003, 15:52
Wróce do biletów o których ktos tu wspomniał. Byłem dzisiaj na Łazienkowskiej ale ruch jest jak narazie praktycznie zerowy. Miłe panie od sprzedazy biletów konwersują caly czas z ochroniarzem a co jakies kilka minut pojawia sie ktos po bilet wiec narazie pustki. Ale sprzedaz dopiero dzisiaj ruszyła...

E_L_K_T_R_Y_K
19-05-2003, 16:18
Wróce do biletów o których ktos tu wspomniał. Byłem dzisiaj na Łazienkowskiej ale ruch jest jak narazie praktycznie zerowy. Miłe panie od sprzedazy biletów konwersują caly czas z ochroniarzem a co jakies kilka minut pojawia sie ktos po bilet wiec narazie pustki. Ale sprzedaz dopiero dzisiaj ruszyła...
dokładnie pustki
a zamiast do pubu to na stadion przyjdz !!!

LU
19-05-2003, 16:21
Ja też byłem i babka mówiła, że nie pamięta, kiedy tak bilety się rozchodziło, że poszło bardzo bardzo bardzo dużo i na pewno znikną wszystkie dłuuuuugo przed 1-szym gwizdkiem!

yakuza
19-05-2003, 16:22
Skoro nie chcesz jednak isc na mecz to ja proponuje tak jak Cipcius GolBar. Klimacik jak talala '8
To jest na Żelaznej mniej wiecej prostopadle do pałacu kultury

Luk@s
19-05-2003, 17:33
Na Lazienkowskiej 3 najlepiej, a jak juz naprewde nie da tam rady to z polecam np Bilbao na Bielanach, Zrodelko kolo stadionu i ... pare jeszcze, swoja droga to czy sa juz na parasolach TV ?

Co jak co , sam nie jestem na kazdym meczu , ale na Lechu ma byc PELNY stadion !!! :zyleta:

Co do ilosci osob to bedzie dobrze, odemnie takie "niedzielniaki" ida ze szok :oho: a do tego troche panienek, ( w tym moja 8) )

yakuza
19-05-2003, 18:58
Na Lazienkowskiej 3 najlepiej, a jak juz naprewde nie da tam rady to z polecam np Bilbao na Bielanach, Zrodelko kolo stadionu i ... pare jeszcze, swoja droga to czy sa juz na parasolach TV ?

Co jak co , sam nie jestem na kazdym meczu , ale na Lechu ma byc PELNY stadion !!! :zyleta:

Co do ilosci osob to bedzie dobrze, odemnie takie "niedzielniaki" ida ze szok :oho: a do tego troche panienek, ( w tym moja 8) )
No i prawidłowo. Ja chciałem zwerbować kilku polonistów ode mnie z osiedla ale się nie skusili '8 8- :rotfl: Powiedzieli że moze innym razem :oho: