PDA

Zobacz pełną wersję : Legia Warszawa - Górnik Zabrze 12.08.11 godz. 20.30

Mario
12-08-2011, 11:25
Już dzisiaj Legia zagra kolejne spotkanie, tym razem z Górnikiem Zabrze w ramach trzeciej kolejki Ekstraklasy.

Kadry meczowe:
Bramkarze: Wojciech Skaba, Dusan Kuciak

Obrońcy: Jakub Rzeźniczak, Artur Jędrzejczyk, Marcin Komorowski, Marcin Żewłakow, Inaki Astiz, Jakub Wawrzyniak, Tomasz Kiełbowicz

Pomocnicy: Manu, Miroslav Radović, Jakub Kosecki, Ivica Vrdoljak, Janusz Gol, Ariel Borysiuk, Maciej Rybus, Moshe Ohayon

Napastnicy: Danijel Ljuboja, Michał Żyro

Górnik:
Bramkarze: Boris Pesković, Łukasz Skorupski

Obrońcy: Adam Banaś, Michał Bemben, Adam Danch, Adam Marciniak, Paweł Olkowski, Kamil Szymura

Pomocnicy: Michal Gasparik, Piotr Gierczak, Aleksander Kwiek, Krzysztof Mączyński, Michał Pazdan, Paweł Thomik, Marcin Wodecki

Napastnicy: Arkadiusz Milik, Idan Shriky, Tomasz Zahorski

Dzisiaj najprawdopodobniej nie zagra Wawrzyniak, którego zastąpi Kiełbowicz, szansę "debiutu" być może otrzyma Kosecki. Liczymy na kolejny komplet punktów i marsz na szczyt tabeli.

Beny
12-08-2011, 11:52
Innej opcji niż pewne trzy punkty nie widzę.
Jesteśmy lepsi, gramy u siebie, nie ma się co oszczędzać na Spartak.

Sgt.
12-08-2011, 11:57
Trzeba kuć żelazo póki gorące - wygrana z Górnikiem da nam dzisiaj prowadzenie w tabeli (chociażby i przejściowe) lub 2 miejsce (jeżeli w meczu Ruch-Śląsk nie padnie remis) oraz będziemy mieli jako jedyni zachowany komplet punktów po dwóch meczach. Żadnej drużyny lekceważyć nie można, ale tegoroczny Górnik jest drużyną słabszą niż w zeszłym roku, więc nie wyobrażam sobie za bardzo innego wyniku, niż zwycięstwo. Nie stracić koncentracji i będzie dobrze.

rey
12-08-2011, 12:02
Nie stracić koncentracji i, przede wszystkim, nie poczuć się zbyt pewnie, bo będzie to prowadzić do zlekceważenia przeciwnika i stąd już prosta droga do 0-1... Trzeba wygrać.

milton
12-08-2011, 12:07
Nasza kadra w formacji NAPAD nie wygląda zbyt okazale. Mam nadzieję, że DL zagra tak jak w Turcji, a nie jak w Wawie.

Sgt.
12-08-2011, 12:12
Nasza kadra w formacji NAPAD nie wygląda zbyt okazale. Mam nadzieję, że DL zagra tak jak w Turcji, a nie jak w Wawie.

DL, Żyro, Rado, Manu - gorsze ofensywne formacje strzelają gole w ekstraklasie.

milton
12-08-2011, 12:14
DL, Żyro, Rado, Manu - gorsze ofensywne formacje strzelają gole w ekstraklasie.

Jak zaliczysz Rado i Manu do NAPADU to z kolei nasza POMOC nie wygląda zbyt okazale:)

1916TaFu
12-08-2011, 12:26
Jeżeli wierzyć prognozie pogody to dziś w prawie całej Polsce ma padać.. . W Warszawie dopiero około 22.00 ma zacząć. Mam tylko nadzieje, że dzisiaj się mecz odbędzie..

Innej opcji niż pewne trzy punkty nie widzę.
Jesteśmy lepsi, gramy u siebie, nie ma się co oszczędzać na Spartak.

Oczywiście.:bauns: Jeżeli z takim osłabionym Górnikiem (w porównaniu do zeszłego sezonu) nie będzie 3 punktów to słabo widze rywalizacje o mistrzostwo. Z tego co kojarze to tam grają piłkarze młodsi ode mnie. Wątpie żeby Oni stanowili zagrożenie..

LimaK
12-08-2011, 12:28
Oczywiście liczę na 3 pkt, powinno być dobrze.
Patrzyłem pogodę i ma być ciepło ok. 20 stopni w godzinie meczu, a deszcz dopiero później, więc warunki powinny być idealne.
Widzimy się na meczu - 20:30 !

BlackAdder
12-08-2011, 12:40
No to dziś prawdziwy probierz Legii na ten sezon - mecz u siebie z drużyną, która będzie się bronić. A jak niestety pamiętamy, w ubiegłym sezonie to właśnie podczas takich meczów można było rozpłakać się z bezsilnej wściekłości. Mam nadzieję, że zagrają to, co zaczęło im w tym sezonie wychodzić - na zero z tyłu, a z przodu może coś wpadnie. I wówczas powinno być w sumie 6 punktów, a co za tym idzie miodny start w walce o Mistrzostwo Polski :klaszcze:

Sgt.
12-08-2011, 12:56
Jak zaliczysz Rado i Manu do NAPADU to z kolei nasza POMOC nie wygląda zbyt okazale

Miałem na myśli ofensywnie grających zawodników :) Oczywiście gdyby liczyć samą formację napadu, to kończymy dyskusję na DL, chyba że skrzydłowych w nowym ustawieniu Skorży potraktować jako cofniętych napastników ;)

Tzn. wymieniłem tych czterech, bo takiej 4 bym się spodziewał z przodu z górnikiem, ale cholera tam Skorżę wie :)

Tak nawiasem mówiąc, terminarz mamy wymarzony na start, zwłaszcza przy odwołanym meczu z Zagłębiem. Dwóch raczej słabszych średniaków na dzień dobry, potem równie zmęczony pucharami co my Śląsk (a my mamy chyba szerszą kadrę, czy przynajmniej bardziej wartościowych zmienników), a potem na deser dwóch beniaminków.

nevermind
12-08-2011, 13:15
No to dziś prawdziwy probierz Legii na ten sezon - mecz u siebie z drużyną, która będzie się bronić.

No i niestety boje sie ze znów beda meczarnie w wykonaniu naszych kopaczy. To ze krupnioki przyjadą i postawia autobus w bramce to jest pewne. Wiec całe tworzenie gry pozostaje na naszych barkach, a z tym niestety ciezko za czasów Skorzy. Trzeba szybko otworzyc wynik spotkania i oddac inicjatywe Gornikowi, wtedy nam sie bedzie lepiej gralo, bo trudno sobie wyobrazic zeby przy stanie 1:0 dla Legii, zawodnicy gosci dalej bedą stać na 16 metrze ograniczajac swoja "taktyke" do przeszkadzania. A tak niestety ich gra bedzie wygladac od pierwszej minuty.

Chcialbym zeby wygrali czterema, piecioma bramkami. Zawsze to poprawi morale przed meczem ze Spartakiem.

kaLasz
12-08-2011, 13:21
Jeśli nasi kopacze będą się tak prezentować jak w meczu z Cracovią to będzie dobrze i spokojne 3 punkty.

Nie chcę zapeszać, ale wydaje mi się, że mentalnie trochę się zmieniło w Legii na plus.

e(L)egion
12-08-2011, 13:31
No i niestety boje sie ze znów beda meczarnie w wykonaniu naszych kopaczy. To ze krupnioki przyjadą i postawia autobus w bramce to jest pewne. Wiec całe tworzenie gry pozostaje na naszych barkach, a z tym niestety ciezko za czasów Skorzy. Trzeba szybko otworzyc wynik spotkania i oddac inicjatywe Gornikowi, wtedy nam sie bedzie lepiej gralo, bo trudno sobie wyobrazic zeby przy stanie 1:0 dla Legii, zawodnicy gosci dalej bedą stać na 16 metrze ograniczajac swoja "taktyke" do przeszkadzania. A tak niestety ich gra bedzie wygladac od pierwszej minuty.
ioma bramkami.
Jezeli dzisiaj sobie nie poradzą z "autobusem" to będzie można powiedzieć że sezon znowu będzie zmierzał w kierunku porażki, bo Górnik da sygnał pozostałym jak u nas grać. Mam jednak nadzieję że w końcu przestanie być dla nas problemem skomasowana obrona rywala na Łazienkowskiej i będziemy u siebie regularnie ogrywać zespoły gości. W tamtym roku przegraliśmy mistrzostwo głównie żenadą u siebie. W tym roku to się nie może powtórzyć.

ivan
12-08-2011, 13:44
Lekarstwem na PKS z Zabrza może być Kiełbowicz który powinien dziś zagrać . Dobrze wykonany stały fragment gry na początku i rozkład jazdy autobusu się rozsypie . Drużyna myśląca o MP musi wygrywać takie mecze , trzeba wykorzystać korzystny terminarz i nałapać punktów co przełoży się na atmosferę w drużynie . Dziś 3 pkt , nie widzę inaczej .

SirKruszon
12-08-2011, 13:48
Chcialbym zeby wygrali czterema, piecioma bramkami. Zawsze to poprawi morale przed meczem ze Spartakiem.

A kto by nie chciał :) ale żeby tak się stało to po strzeleniu bramki muszą pójść za ciosem i strzelać kolejne gole by przypieczętować swoje zwycięstwo.Ale po ostatnim meczu z Cracovią niepotrzebnie się cofneli i stracili głupio bramkę. Jako że jest to ostatni mecz przed pucharami obawiam się że przebieg meczu może okazać się całkowicie podobny.

księciuniu
12-08-2011, 13:52
Oj już tak nie trzęśmy się przed tym autobusem - z tego co ostanio widziałem, to w Totenhamie też ktoś miał taki pomysł - i nie mu nie pomogło :chytry:

http://i55.tinypic.com/33mwlqa.jpg

Jak widać zaparkowanie autobusu nie załatwia sprawy :lol:

Jak nie zlekceważą i nie pomyślą, że mecz sam się wygra, to coś tam wcisną. Muszą.

Mini
12-08-2011, 13:57
minimalizm straszny niektórych ogarnął... żeby wcisnęli, będzie ciężko, chociaż 1-0.... Barcelona do nas przyjeżdża czy Górnik który stracił Jeża i Sikorskiego który nam obie bramki w zeszłym chujowym sezonie strzelił ?

Pitbull w kurnik i jazda z nimi na pełnejkurwie:lol3:

ivan
12-08-2011, 13:58
Oj już tak nie trzęśmy się przed tym autobusem - z tego co ostanio widziałem, to w Totenhamie też ktoś miał taki pomysł - i nie mu nie pomogło :chytry:

http://i55.tinypic.com/33mwlqa.jpg

Dixon w kapturze z koktajlem Mołotowa w dłoni ?:lol3:

księciuniu
12-08-2011, 14:02
...

Taką flagę proponuję :trans2:
:lol:

Citlivu
12-08-2011, 14:04

I w tym momencie przypomniałem sobie fotę Rzeżniczaka :gwiazda:

Lillo
12-08-2011, 15:12
Przecież Kosecki to napastnik, mnie tam bardziej dziwi że Wolskiego kolejny raz wyjebali i dali żyda.

ultra(L)ights
12-08-2011, 16:17
Przecież Kosecki to napastnik, mnie tam bardziej dziwi że Wolskiego kolejny raz wyjebali i dali żyda.

jeśli już to Żyda...tak jak ja jestem Polakiem a nie "polakiem"...

a tak w ogóle, to też się zastanawiam, kiedy ma się Wolski ogrywać...może zmieni Żyda w 60 minucie ?

TYLKO ZWYCIĘSTWO

do zobaczenia na Ł3 !

Toony
12-08-2011, 16:21

a tak w ogóle, to też się zastanawiam, kiedy ma się Wolski ogrywać...może zmieni Żyda w 60 minucie ?

TYLKO ZWYCIĘSTWO

do zobaczenia na Ł3 !

Wolski nie da rady zmienić żyda w 60 minucie, bo nie został uwzględniony w kadrze na ten mecz jak się nie mylę.

Sgt.
12-08-2011, 16:48

On może być Żydem tak jak Ty Polakiem, ale może być też żydem, tak jak Ty katolikiem... ;)

Playboy
12-08-2011, 17:11
W Zabrzu w poprzedniej rundzie zagraliśmy jeden z najlepszych meczów w tamtym sezonie. Cisneliśmy, cisneliśmy wpadła tylko jedna bramka, Kucharczyk nei trafił z metra do pustej i w końcu Skaba zrobił babola w ostatniej akcji i po zabawie. Od tego czasu Legia jest coraz mocniejsza, a Górnik już bez Jeża, Sikorskiego i Bonina. Skorupski będzie w końcu miał prawdziwy chrzest bojowy. Tzn. mam nadzieje, że będzie miał i Ljuboja coś ustrzeli.

a-d-a-m
12-08-2011, 17:15

1. Kosa to prawoskrzydłowy, a nie napastnik
2. Ohayon ma zastąpić w czwartek Ivice... Rozumiem, że wg Ciebie Wolski się do tej roli tez nadaje???

R.
12-08-2011, 17:21
2. Ohayon ma zastąpić w czwartek Ivice... Rozumiem, że wg Ciebie Wolski się do tej roli tez nadaje???

Kosecki to nominalny napastnik, dopiero w Legii zrobiono z niego skrzydlowego co moim zdaniem jest slabym pomyslem. Tak samo jak zrobienie lewoskrzydlowego z Kucharczyka...

a-d-a-m
12-08-2011, 17:27
Kosecki to nominalny napastnik, dopiero w Legii zrobiono z niego skrzydlowego co moim zdaniem jest slabym pomyslem. Tak samo jak zrobienie lewoskrzydlowego z Kucharczyka...

Dopiero w Legii... :hmm: czyli w Kosie Konstancin był tym napastnikiem, tak? To rzeczywiście rasowy z niego napadzior, tam się na nim poznali...

Z tego co się orientuję to Kuba do Legii trafił w 2008 roku, a cały sezon 2010/2011 rozegrał jako skrzydłowy w ŁKS ...

R.
12-08-2011, 17:31
Dopiero w Legii... :hmm: czyli w Kosie Konstancin był tym napastnikiem, tak? To rzeczywiście rasowy z niego napadzior, tam się na nim poznali...

Z tego co się orientuję to Kuba do Legii trafił w 2008 roku, a cały sezon 2010/2011 rozegrał jako skrzydłowy w ŁKS ...

Tak, w Kosie gral jako napastnik. I moim zdaniem to dla niego najlepsza pozycja. Jak na skrzydlowego jest troche za wolny i nie ma najlepszego dosrodkowania.

a-d-a-m
12-08-2011, 17:35
Tak, w Kosie gral jako napastnik. I moim zdaniem to dla niego najlepsza pozycja. Jak na skrzydlowego jest troche za wolny i nie ma najlepszego dosrodkowania.

No może wyskoczysz jeszcze z pozycją na jakiej grał w Montpellier?
Proszę Cię... W Kosie to on grał jako dziecko...
Wiekszość drużyn w Europie gra teraz jednym napastnikiem, wyobrażasz sobie Kubę w takiej roli (168 cm/59 kg)?
Do tej pory myslałem, że to własnie szybkość jest atutem młodego Koseckiego, ale musiałem się mylić...

Yevaud
12-08-2011, 17:39
W Zabrzu w poprzedniej rundzie zagraliśmy jeden z najlepszych meczów w tamtym sezonie. Cisneliśmy, cisneliśmy wpadła tylko jedna bramka, Kucharczyk nei trafił z metra do pustej i w końcu Skaba zrobił babola w ostatniej akcji i po zabawie. Od tego czasu Legia jest coraz mocniejsza, a Górnik już bez Jeża, Sikorskiego i Bonina. Skorupski będzie w końcu miał prawdziwy chrzest bojowy. Tzn. mam nadzieje, że będzie miał i Ljuboja coś ustrzeli.

A tu chcialbym wiedziec, na jakiej podstawie twierdzenie, ze Legia coraz mocniejsza?
Koncowka poprzedniego sezonu? To przypomne, ze niemaly udzialw zwyciestwach mieli m.in. Cabral i Szalachowski (mimo brzuszka), ktorych w Legii nie ma.
Czy tez o tej mocy Legii mialby swiadczyc dwumecz z Turkami? Legii grajacej w pilke tam za bardzo widac nei bylo - calkiem sprawnie przeszkadzala.
A moze to mecz z Cracovia sprawil, ze uznajesz, ze Legia jest coraz mocniejsza?
Czy sama magia nazwisk: Zewlakow i Ljuboja?

Nie chcialbym byc zle zrozumiany. Byc moze Legia rzeczywiscie jest znacznie mocniejsza niz wtedy - ale wg mnie narazie nie ma podstaw by tak twierdzic.

johnflower
12-08-2011, 18:31
Nie chcialbym byc zle zrozumiany. Byc moze Legia rzeczywiscie jest znacznie mocniejsza niz wtedy - ale wg mnie narazie nie ma podstaw by tak twierdzic.

Myślę jednak, że mocniejsza jest - a na pewno bardziej ułożona - blok defensywny, chociaż to były mecze z przereklamowanymi Turkami i cienkimi Pasami, wyglądał nieźle (wiem, że to żadne sprawdziany i żadne dowody).
Zobaczymy jeszcze jakim wzmocnieniem jest Ohayon, DL trochę potrenuje (póki co siada w 70 minucie).
A, i Kuciak, oby był lepszy od Skaby (do Wojtka nic nie mam, ale nie jest pewny i nigdy nie jestem tak spokojny jak byłem przy Janku).

Wygrają, jeśli będą grać twardo w obronie i dziarsko w ataku, ale bez zbędnej nonszalancji.

Lillo
12-08-2011, 18:32

Czy napisałem o meczu czwartkowym?:awanti:
A Kosa przy obecnym ustawieniu może grać na miejscu Manu lub Rybusa, czyli cofniętego prawego bądź lewego napastnika.

Fa(L)angista
12-08-2011, 20:38
Jest! :konfetti:

Jasper121
12-08-2011, 21:19
No niestety fajna gra przez 15minut, a później zastój. Ładna gra Wawrzyniaka. Cieszy bramka Ljuboji i widać że skrzydło to teraz nie najmocniejszy punkt Rado. W drugiej wpuściłbym Żyro albo Ohayona za Gola. Przy Michale Rado by wszedł na środek. No i może Maciuś dałby odpocząć Wawrzyniakowi bo pewnie w czwartek szybko się zmęczy..

e(L)egion
12-08-2011, 21:27
Najbardziej mnie irytowały te niepotrzebne faule w okolicach pola karnego, bo Górnik widać że dzisiaj to najgroźniejszy może być właśnie z takich wrzutek w pole karne. Póki co na szczęście ma je kiepskie. Co do nas to sprawiają mi spory zawód. Owszem prowadzimy ale ten wynik mocno niepewny. Powinniśmy tego Górnika stłamsić a tymczasem oni na spokojnie rozbijają nasze ataki. Dobrze że prowadzimy. Trzeba tylko podwyższyć bo ciśnienie ma dosyć wysokie.

Nazgul
12-08-2011, 21:29
Mam nieodparte przeczucie że będzie dziś powtórka z wiosny: Śląsk i Ruch. Oby nie...

Adin
12-08-2011, 21:39
zaczyna się.

Playboy
Pierdolony sędzia dopiął swego. Enty wolny z niczego blisko pola karnego i wreszcie gol dla Górnika. Jeszcze nie widziałem sędziego, który gwiżdże po każdym upadku. Co za ***** z niego.

Ytong
Mam nieodparte przeczucie że będzie dziś powtórka z wiosny: Śląsk i Ruch. Oby nie...

Oby nie...

symbicort
Nazgul wykrakałeś :lol:

CWKS1916
12-08-2011, 21:40
Maciej Skorża w I połowie krzyczał: -Długa piła, panowie, długa piła!!!
Ale mu wychodzi ta taktyka... że-na-da!!! 4 defensywnych chcemy :)

Playboy
12-08-2011, 21:44
No ten sędzia jest niedorozwinięty. Gdzie on ciągle faule Legionistów widzi?

CWKS1916
12-08-2011, 21:46
Sędzia sędzią, a co przy straconej bramce zdobył "doświadczony" Żewłakow?
Nasz gra to żenada, może na Cracovię starczy ale do kogo mieć pretensje jak ma się 3 defensorów a ani jednego rozgrywającego...

Playboy
12-08-2011, 21:51
Żyro wspomagał dwójkę środkowych obrońców? Co ten Dziewicki pieprzy? Ta nasza kadra taka szeroka, że środkowych pomocników mamy nieprzygotowanego Ohayona, a napastnika żadnego...

Edit: fuck ta nasza zdolna młodzież i ich puste bramki w meczu z Górnikiem...
Edit2: Rado mordo ty moja!

Nazgul
12-08-2011, 22:16
No ten sędzia jest niedorozwinięty. Gdzie on ciągle faule Legionistów widzi?

Były były. Wylazło dreptactwo Legii i gra na najmniejszy wydatek energetyczny przed Spartakiem. W większości sytuacji spóźnieni - stąd faule...

Jasper121
12-08-2011, 22:24
No i jest zwycięstwo. Widać od razu jak zmienia się wartość tego zespołu gdy Rado schodzi ze skrzydła na środek pomocy i tak powinien grać.

GregorAE
12-08-2011, 22:24
Ameryki nie odkryję:

Skada - szok! Myślałem że już się nie doczekam kiedy w końcu odpali.
Wawrzyniak - najlepszy (lewy) obrońca w naszej lidze.
Vdorljak - człowiek alibi, sił na 25minut
Rybys - dno dna
Ljuboja - wreszcie jest napastnik
Radovic - on gra od dziecka z Ljuboja?

Nazgul
12-08-2011, 22:27
No i jest zwycięstwo. Widać od razu jak zmienia się wartość tego zespołu gdy Rado schodzi ze skrzydła na środek pomocy i tak powinien grać.

Racja. Radović na skrzydle (którymkolwiek) to brak Radovicia czyli stara, urbanowska łamaga.

Rybys - dno dna

Nie przesadzaj. To od jego wejścia Legia zaczęła grać.

Adin
12-08-2011, 22:28
Racja. Radović na skrzydle (którymkolwiek) to brak Radovicia czyli stara, urbanowska łamaga.

niestety ze Spartakiem pewnie znów zobaczymy 3 defensywnych w środku ..:help:

Fa(L)angista
12-08-2011, 22:28
Radovic z Ljuboją wyglądają jak gdyby byli stworzeni do gry ze sobą... Powiem szczerze ze przy 1:1 bylem przerażony, myślałem ze nie będzie kompletu punktów ale jednak Legia udowodniła po 90 minutach ze jest lepszym zespołem. Pod katem spotkania ze Spartakiem to słabo ten mecz wyglądał, może Skorża im powiedział ze mają się oszczędzać.

((L))ukasz
12-08-2011, 22:29
może odrobili( bo remis z Górnikiem nazwałbym porażka) ale po strzale 1 bramy brakło nam jaj, wycofali się i nie wiem na co czekali zamiast pizgać 2 i mieć mecz pod kontrolą.

a tak nerwówa, i myślę ze w miarę zasłużone 3:1

ps. z powodu choroby mecz w TV oglądałem, i pytanie mojej mamy, czy oni muszą non-stop tak się drzeć? :D

GregorAE
12-08-2011, 22:34
Nie przesadzaj. To od jego wejścia Legia zaczęła grać.

Ale to akurat nie zasługa Rybusa.
Tak wiem, to on dośrodkował do Radovica. I tyle.

Playboy
12-08-2011, 22:36
niestety ze Spartakiem pewnie znów zobaczymy 3 defensywnych w środku ..:help:

Nie zobaczymy, bo nasza szeroka kadra nie ma czterech defensywnych pomocników, a Ivica pauzuje za kartki.

Gra nie powaliła, ale pozytyw taki, że nacisnęli przez 20 minut i spokojnie strzelili 2 bramki, a mogli jeszcze ze 2.

Bootleg
12-08-2011, 22:39
Nie wiem, czy takie było założenie, ale w piłkę to graliśmy przez pierwsze i ostatnie 15 minut... reszta meczu przespana. Można było odnieść wrażenie, zwłaszcza tak po rozpoczęciu drugiej połowy, że chcą wygrać jak najmniejszym nakładem sił... mamy 1-0 jakoś się to dowiezie... a niestety tak się nie da Panowie...;) ale grunt, że mamy komplet pkt.

Nazgul
12-08-2011, 22:39
Ale to akurat nie zasługa Rybusa.
Tak wiem, to on dośrodkował do Radovica. I tyle.

Jego wejście pozwoliło Radoviciowi zejść do środka. Poza tym musi grać więcej. Jest poza rytmem meczowym. natomiast bardzo rozczarowali mnie Vrdoljak i Borysiuk. Sam Gol to mało - Górnik w środku chwilami robił co chciał.

GregorAE
12-08-2011, 22:43
Jego wejście pozwoliło Radoviciowi zejść do środka.

Ja Cię proszę... To wynika z ustawienia. Gdyby wszedł dajmy na to Ogbuke (sic!) to Radovic też zszedłby do środka.

Nazgul
12-08-2011, 22:47
Ja Cię proszę... To wynika z ustawienia. Gdyby wszedł dajmy na to Ogbuke (sic!) to Radovic też zszedłby do środka.

Ogbuke to historia. Na lewej ma grac Rybus i trzeba zacząć od niego wymagać.

Tyler_Durden
12-08-2011, 22:52

A nie Kucharczyk? Wiem, że lepiej wygląda(ł) w ataku, ale gdy Ljuboja jest w formie to chyba nie jest zła opcja.

Brajek
12-08-2011, 22:53
I gdzie Wy macie tego "walczaka" Manu?? Tragedię zagrał
Ljuboja robi wielką różnicę. Napastnik nie z tej ligi. Fajnie, że gra u nas.
Skaba - skreśliłem go już, a On jest rewelacją. brawo!

arczi
12-08-2011, 22:53
Nowa Legia 30 min - Stara Legia 60 min 2:1
Na Górnik na razie wystarczyło.

Cieszy znowu skuteczność. 6 celnych, 3 gole. Mamy wreszcie rasowego egzekutora. Strzeż go Panie Boże przed Machowskim.
Jak im się chce biegać i zagęszczają środek, jest dobrze. Gdy im się nie chce, robią się luki, czego efektem było mnóstwo głupich fauli. Ponad 20 w tym meczu. Prawie wszystkie z nich to sprezentowanie Górnikowi sytuacji bramkowych. Stałe fragmenty, gra szarpana, przestoje, wtedy im nie idzie. Muszą dużo grać piłką, ale najpierw muszą przy niej być.
Rzeźniczak < Jędrzejczyk
Gol < ***** ktokolwiek
Vrdoljak dziś < Vrdoljak wczoraj
Rado na skrzydle < Rado w środku
Cała Ekstraklasa < Wawrzyniak
Skaba < Skaba
Rybus < Pan Kazio z pod monopolowego

Slyboots
12-08-2011, 22:54
Wynik lepszy niż gra. Na Górnika z jakimiś Thomikami w składzie to wystarczy, ale w meczu ze Śląskiem czy Wisłą tak różowo już może nie być. Zdecydowanie za często oddawaliśmy inicjatywę. Poza tym potwierdziły się dwie stare prawdy:

Manu to jednak karykatura piłkarza. Nie ma sensu trzymać na murawie gościa, który w 26 na 30 meczów ligowych jest bezproduktywny w ofensywie. Owszem, fajnie się wraca i zapełnia lukę po Rzeźniczaku, ale to przecież skrzydłowy i trzeba go rozliczać z bramek i asyst. Wypad.

Rybus - to samo. Ratuje go asysta kiedy kopnął przed siebie, ale poza tym to jakaś katastrofa. Typ nie powinien łapać się do pierwszego składu Górnika, gdzie od kelnerów w pomocy aż się roi. Nie myśli, nie podnosi głowy, podejmuje złe decyzje. Nawet szybkością już jakoś nie góruje nad obrońcami. Out.

W ataku Radovic, Ljuboja plus Kucharczyk/Kosecki/Żyro - kolejność nieprzypadkowa. W pomocy w meczu z rywalem murującym bramkę zamiast Gola ten Mosiek, o ile potrafi grać i potwierdzi imponujące statystyki ze swojej ligi. Obrona zostaje, chociaż dzisiaj nie obyło się bez błędów. No i jakoś to może będzie wyglądać ;)

Nazgul
12-08-2011, 22:56
A nie Kucharczyk? Wiem, że lepiej wygląda(ł) w ataku, ale gdy Ljuboja jest w formie to chyba nie jest zła opcja.

Skrzydło to IMO marnowanie chłopaka, ale na razie nie ma tematu - kontuzja. Manu - padaka.

Playboy
12-08-2011, 22:56

No właśnie trzeba od niego w końcu zacząć wymagać. Brawa za asystę, ale bura za te podanie gdzie Gol i Ljuboja mieli pustą bramkę i potem jeszcze beznadziejny strzał. Jak na prawie pół godziny to trochę za mało? To ma być nasz podstawowy zawodnik, kandydat na EURO. Chyba najwyższy czas, żeby się ogarnął?

Ljuboja niech jeszcze dojdzie do pełni formy fizycznej i będzie w tej lidze miazgę robił. Tylko dać mu do gry za plecami Radovica, a nie osamotniony przeciwko pięciu zawodnikom. Była obawa, że przyjedzie odcinać kupony i sprawiać problemy. Widać było po bramce na 1-1, że ma charakter i mu zależy.

karpen
12-08-2011, 22:58
Zdążyłem obejrzeć ostatnie 10 minut i skrót ale i tak jestem pod wrażeniem, Ljuboja + Radovic kręcą jak chcą, Wawrzyniak w życiowej formie nic tylko się cieszyć.

Jeden z bardziej udanych początków sezonu od lat.W Czwartek kacapy będą miały małe piekiełko.

Playboy
12-08-2011, 23:02
Gdy im się nie chce, robią się luki, czego efektem było mnóstwo głupich fauli. Ponad 20 w tym meczu.

Z czego połowa to zasługa pana Piaseckiego. To ma być liga panienek? Kładzie mu lekko rękę na klacie, a tu już gwiżdże (po takim czymś Górnik gola nam strzelił). Tylko zabija i tak nie najwyższe tempo meczów w polskiej lidze. W pizdu z takimi sędziami. :jejku:

Luke
12-08-2011, 23:03
Cieszą trzy punkty i dość dobry wynik, ale martwi trochę gra. Jak już było wspominane pierwszy i ostatni kwadrans bardzo dobrze, ale środkowa część meczu nieciekawie. Można jednak rozgrzeszyć, za brak pełnego zaangażowania "bo Spartak".
Wawrzyniak jak dla mnie nie dość, że najlepszy w lidze to jeszcze pewniak w kadrze.
Ljuboja:brawo:

ŁUKASZ.
12-08-2011, 23:06
Co by dużo nie mówić. Przespali, nie przespali, oszczedzali siły i Bóg wie co tam jeszcze robili- wygrali 3-1 i to się liczy. Skoro tak odpoczywali przed potyczką z Ruskimi trzeba poczekać do tego spotkania i wtedy oceni się czy dziś oszczędzali siły. Muszą to udowodnić niczym innym jak walką na całego przez 90 minut.
Ja się dziś cieszę z 3 punktów, a nie ze stylu. Fajnie, że Ljuboja puknął 2 bramki. Kogo jak kogo, ale napastnika nam potrzeba już od dawna. Może dzisiejsze gole go nieco odblokują i zacznie strzelać regularnie. Oby...

bloniaq
12-08-2011, 23:11
Rybus < Pan Kazio z pod monopolowego

chyba "spod". pozdro

wiem że nie temat o kibicach, ale chyba takowego nie ma: te momenty mniej donośnego śpiewania a następujące później pierdolnięcia to była przekurwazajebista masakra. (!!!) I myślę, że dobry sposób na końcówki meczy, kiedy niektórym już gardła wysiadają, i potrzeba chwilę odsapnąć. Jak to powiedział gniazdowy: wyśpiewaliśmy te gole. :D

Skomentowałbym grę, ale nie wczuwałem się za bardzo. Widziałem tylko, że DL nie gra w obronie, Rybus wcale, a Skaba to jakiś inny (na razie średniak) Skaba niż w tamtym sezonie. Na plus zaliczyłbym Rumianego. ADHD :D

midzi
12-08-2011, 23:17
Nie ma co się oszukiwać, ale początek sezonu zaskakujący. Bardzo pozytywne zaskoczenie. Oby tylko za ponad dwa tygodnie nastroje były podobne.

niktwazny
12-08-2011, 23:23
Ja jedyną bramkę jaką widziałem to ta dla Górnika, bo akurat pod Żyletą, ale chyba źle nie jest, mimo straty potrafili się podnieść, o to chodzi :D

ivan
12-08-2011, 23:25
Wreszcie zobaczyłem na Ł3 prawdziwego napastnika . :konfetti: Skaba mile zaskakuje , może to oddech Kuciaka tak dobrze na niego działa ? Rybus masakra , to ma być reprezentant Polski ? Żyro się spalił na początku i już nic z niego potem nie było . Vrdoljak przeczłapał 2/3 meczu , Rzeźniczak też wyglądał jakby balował całą noc . Cieszy komplet punktów , mam nadzieję że będzie tylko lepiej .

Szefoszap
12-08-2011, 23:26
Mam pytanie:
czy ten Dziewicki o którego się tu rozchodzi to ten grający niedawno w Polonii i witany na starym stadionie: "ch. Ci na imie" ?

Beny
12-08-2011, 23:29
Jeszcze ze dwóch takich grajków, jak Ljuboja (w tym jeden musowo za Rybusa) i mistrza mamy najdalej w marcu. Choć trudno się nie cieszyć po komplecie punktów póki co i przynajmniej do czwartku szansach na grupową LE ;).

piechudawid
12-08-2011, 23:33
Pięknie mamy już 6 pkt i jest gites:konfetti:
Tylko tak dalej to będzie szansa na Mistrza Polski.

e(L)egion
12-08-2011, 23:33
Wygraliśmy, ufff. W ataku mamy parę Radovic, Ljuboja i długo, długo nic. Niestety. Manu kiepsko, Rybus, poza asystą, porażka, Żyro wszedł i wyglądał na zupełnie zagubionego. Szkoda, bo jak rywale się połapią o co biega to nam tych zawodników konkretnie przykryją i się zaczną problemy.

Schodząc "niżej" to totalnie zawiodła mnie dziś pomoc i nasi środkowi pomocnicy. Wydawało by się że nasza trójka spokojnie powinna sobie poradzić z Górnikiem, zwłaszcza że grają tam same drewniaki z Kwiekiem na czele. Niestety Vrdoljak to zawodnik, który całymi minutami ma przestoje i praktycznie nie ma go na boisku. Borysiuk dalej fauluje bez sensu, w dodatku ostro. Jego wejścia "na raz" powodują tylko napływy złości. Gol to zawodnik stosunkowo miękki i w takiej rąbance ciężko mu się odnaleźć. W grze do przodu, uważam że bije na głowę Borysiuka i Vrdoljaka ale pare ostrych wjazdów w niego i się kończy jego granie. Taki trochę Piotrek Giza z niego. Oby nie poszedł jego drogą.

W obronie denerwowały liczne faule, które niestety w sporej większości wcale nie były wydumane przez sędziego. Najsłabszy, moim zdaniem, jest w tej chwili Rzeźnik. Gościu wygląda jakby słaniał się na nogach. Jego faul, po którym Górnik strzelił gola, był zupełnie bez sensu. Dała się załatwić jak c.ipka. Przy golu udział brał Żewłakow. W ogóle nasi środkowi obrońcy przegrywali większość pojedynków główkowych, co irytowało, bo taki Banaś z Danchem skutecznie kasowali nasze wszelkie "dzidy do przodu" i przez długi czas wyglądało to nie ciekawie. Na plus Wawrzyniak. Facet się nieźle wyrabia. Oby tak dalej.

Co do pozytywów to na pewno Skaba. Wyciągnął cudownie tę "setkę" Zahorskiego i co ważniejsze każde jego wyjście do piłki było pewne. Oby tak dalej. Cieszy też że jak nasi chcą to potrafią "depnąć" i walczącego Górnika mimo wszystko spokojnie rozbić. Pokazał to początek meczu i końcówka. Widać więc że zespół ma potencjał. Musimy chuchać i dmuchać na naszych Serbów, bo bez nich, na dzień dzisiejszy, raczej leżymy i kwiczymy.

ZeMario
12-08-2011, 23:41
Ljuboja jest zajebisty. Niech ci idioci sypną kasą na jakieś klasowego ofensywnego zawodnika, najlepiej skrzydłowego, żeby Serbowie mieli z kim grać to będziemy panować w lidze.

Sgt.
12-08-2011, 23:46
Kto to był ten nowy napadzior z Żewłakowem w koszulce Żewłakowa? :) Jakiś dzieciak z MW? Widać, że rasowy, będą z niego ludzie, dobrą bramę sieknął ;)

To co robili Ljuboja z Radovićem, to momentami przestawało być piłką, a stawało się poezją ;) No, może przesadzam z egzaltacją, ale wyraźnie ci dwaj siebie nawzajem potrzebowali, ich współpraca wygląda fenomenalnie, a to dopiero początek sezonu. Jeszcze Hubnik z Kucharczykiem w formie na skrzydłach i będzie masakra w ofensywie :) Wawrzyniak to przekot, 90 minut w reprze jakby nie istniało. Tyle pozytywów.

Reszta przeciętnie lub marnie. Parę ostatnich meczów obrona dawała nadzieję na naprawdę solidną i stabilną grę, a dzisiaj było poniżej przeciętności. Komorowski mnie zaskoczył in minus, ale on akurat ma stabilną i solidną formę już od dawna, więc niech będzie mu, że jeden słabszy mecz mu przepuszczę. Żewłakow chyba im bardziej w głowach jest potrzebny niż na boisku, bo póki co gra na poziomie Astiza w umiarkowanej formie. Środek Vrdoljak-Gol-Borysiuk - 50% tego, co pokazywali w Krakowie. Rybusa szkoda komentować, Żyro dzisiaj nic zupełnie nie pokazał (taka okazja, a cygaro czeka...), Manu przeciętnie, marnie w ofensywie, ale nagle nauczył się kiwać skubany. Mimo wszystko dużo daje, nie zjeżdżałbym go tak jak niektórzy.

Wynik najważniejszy. I jeszcze jedno: w zeszłym sezonie wdupiliby 1:2.

slebek
12-08-2011, 23:47
Skaba Wawrzyniak Radović i Ljuboja naprawdę dobrze wyglądają. Jeszcze ze 2 zawodników na ich poziomie i bedzie pięknie jeśli nie w LE to chociaż w Ekstraklasie.

nevermind
12-08-2011, 23:47
Kto to był ten nowy napadzior z Żewłakowem w koszulce Żewłakowa? Jakiś dzieciak z MW? Widać, że rasowy, będą z niego ludzie, dobrą bramę siekną

Synek Michała.

Dzieki Bogu, ze mamy Ljuboje.
Dzięki Bogu, ze Radovic wkoncu sie ogarnał i ustabilizował forme.
Dzieki Bogu, że wkoncu mamy bramkarza ktory potrafi cos wiecej wyciagnac niz to co powinien.

Widac bylo ze beda sie oszczedzac do meczu ze Spartakiem. Odniosłem takie wrazenie po tej szybko strzelonej bramce, gdzie totalnie gre odpuscili. Dobrze ze obudzili sie pod koniec i nie bylo nerwowki, ze kurpnioki nam zaaplikuja drugą bramke i wyjada z kompletem oczek.

Sgt.
12-08-2011, 23:49
Synek Michała.

Fajny berbeć :) Fajnie, że sobie pobiegał na murawie z kibicami na stadionie, niech się dzieciak przyzwyczaja :D

je_martin
12-08-2011, 23:52
Ej no, Janek rozegrał dobre zawody jak na niego ;) Gol może się podobać. Ale ja przecieram oczy ze zdumienia jak widzę w tym sezonie Komorowskiego i Skabę, nie mam pytań. Jest dobrze chłopaki, ale będzie jeszcze lepiej... ;)

(L)eniuch
13-08-2011, 00:03
Mam pytanie:
czy ten Dziewicki o którego się tu rozchodzi to ten grający niedawno w Polonii i witany na starym stadionie: "ch. Ci na imie" ?

Ten sam.

Nazgul
13-08-2011, 00:03
Górnikowi tez należy się szacun za to, że bardzo chcieli wygrać w Warszawie...

RDorosz75
13-08-2011, 00:05
Nie wiem czemu wielu tak narzeka na Manu. Jest na pewno lepiej niż w poprzednim sezone. Rozkręca się chłopak. W dupie z tymi jego bramkami nie o to mi tutaj chodzi. Ale mam takie wrażenie, że chyba zaczął uzywać mózgu a to poskutkowało i po mózgu pokazały się nogi. Daj Boże jeśli Mister Manu nie siądzie za moment - jeśli będzie w druga stronę i jeszcze bardziej się obudzi to w połączeniu z Misterem Lubojem oraz Misterem Radowicem będzie de lux. A tak wogle to Radovic chyba niebawem będzie Radowicz :)) Tak czy inaczej nie ma frajerni jest drugi mecz do przodu. Szkoda, że nie było tego z Zagłębiem - mogli by nas w dupsko cmoknąć niektórzy :) Gratulacje ponownie dla Żylety. Piknie. Śmiem jednak postawić śmiałe stwierdzenie, że cały stadion poza Zachodnim ciulostwem zaczyna żyć i wszystko idzie w dobrym kierunku. Oby sę tylko nie zesrawszy :)

Slyboots
13-08-2011, 00:08

Intryguje mnie Twoja słabość do Rybusa. :roll: W Legii wymagam od każdego, nieważne czy debiutuje w lidze czy jest starym wyjadaczem. Gdy ktoś rokuje dobrze, ale nie jest jeszcze gotowy na Legię, to się go wypożycza.

Tymczasem gość wszedł do zespołu ponad 3 lata temu. Ktoś mu wmówił że potrafi grać w piłkę i od tej pory nie poszedł do przodu tylko się cofnął. Na dobrą sprawę, nie ma żadnego elementu gry w którym by się jakoś wyróżniał. Wszystko robi przeciętnie. Do tego dochodzi saturator w głowie. Ma jeszcze zadatki, ale tylko na solidnego ligowego skrzydłowego z zespołu środka tabeli, ot taki Sokołowski drugi. Tyle, że on z czasów Kubickiego był dwa razy lepszy od dzisiejszego Rybusa. ;)

Legia go przerosła, po prostu. Zresztą nie jego pierwszego i nie jego ostatniego. Nie ten charakter i również nie te umiejętności.

bloniaq
To co robili Ljuboja z Radovićem, to momentami przestawało być piłką, a stawało się poezją

Robisz nadzieje :P

Żewłakow chyba im bardziej w głowach jest potrzebny niż na boisku

Ja tylko tyle od niego wymagam :D

Sgt.
Szkoda tego spalonego Ljuboi, byłby hattrick i trzy gole [uwaga, nowum w grze Legii!] po szybkiej grze z klepy w polu karnym przeciwnika. Nie wiem, czy to nie ten progres w ataku pozycyjnym nie cieszy najbardziej (tzn. jak im się chce tak grać, a nie jak przez pół meczu - Górnik gra, a my dzida na DL).

Górnikowi tez należy się szacun za to, że bardzo chcieli wygrać w Warszawie...

Podpisuję się pod tymi słowami: wyraźnie słabsza ekipa, która chyba wyszła na miękkich nogach na mecz, a jak się spięli a naszym się odechciało, to naprawdę dawali radę. Fajnie, że grali z zaangażowaniem, bez Jeża, Sikorskiego i Bonina to jest pół tej drużyny z zeszłego roku, a jednak nie przyjechali do nas po najniższy wymiar kary.

Kar(L)ik
13-08-2011, 00:10
Największy pozytyw to Wojtek Skaba. Największy minus, że nie chcieli Górnika wdeptać w ziemię jak to zrobili z kebabami i Cracovią.

Ale dla mnie najważniejsze w tym meczu było to co po poczuli NASI młodzi mistrzowie z akademii. Napewno nie zapomną dopingu z nami i oby chociaż paru dostało się do dorosłej Legii.

Legia mistrz.

Nazgul
13-08-2011, 00:17
Intryguje mnie Twoja słabość do Rybusa.

Ja wiem, że z niego Messi nigdy nie będzie ale tez pamiętam, jak jeszcze rok temu skreśliłem Radovicia a on okazał się lepszy niż sądziłem i bardo odporny psychicznie. Rybus moim zdaniem też w końcu wypali. Może jeszcze w tym sezonie? Może tak jak Radoviciowi trzeba mu poszukać innej pozycji?

ForzaJuve
13-08-2011, 00:17
Zgadzam się w 100% z postem e(L)egiona Spóźniłem się na mecz i oglądałem od 40 minuty, ale to co grał Manu (przynajmniej od tego czasu) to conajmniej 2 poziomy ponizej naszych Serbów. Większość podań niecelnych - po prostu brak techniki a z jego szybkości też nie wiele wynikało. Dobrze, że został zmieniony. Jestem za to pod wrażeniem gry Ljuboji. Klasa!

SirKruszon
13-08-2011, 00:24
Szkoda tego spalonego Ljuboi, byłby hattrick i trzy gole

Spalony spalonym szkoda że ten strzał z rzutu wolnego nie wpadł do siatki bo byśmy mieli bramkę kolejki :)

Playboy
13-08-2011, 00:26
Swoją drogą to dobrze, że oni nam tak szybko tego gola strzelili, bo jakby tak dalej stali to jeszcze znowu w końcówce by coś wpadło i nie zdążyliby odrobić.

Żewłakow miał łatać dziury w obronie, a tutaj się okazuje, że to Komorowski musi łatać po nim. Jakby Astiz czy Choto wrócili do formy to w miejsce Żewłaka, a nie Komora :chytry:

detoxizer
13-08-2011, 00:28
Nie wiem, czy z Żylety tak widać, ale z perspektywy Wschodniej to akurat Manu wyglądał, co najmniej, przyzwoicie. Gość jest bardzo, bardzo solidny taktycznie i często ratuje dupe Rzeźniczakowi, który akurat formą nie grzeszy od początku sezonu i bardziej krytykowałbym jego za grę. Całe mnóstwo idiotycznych zagrań zanotował dzisiaj Kubuś Rz. :jejku:

Z.
13-08-2011, 00:28
Manu to jednak karykatura piłkarza. Nie ma sensu trzymać na murawie gościa, który w 26 na 30 meczów ligowych jest bezproduktywny w ofensywie. Owszem, fajnie się wraca i zapełnia lukę po Rzeźniczaku, ale to przecież skrzydłowy i trzeba go rozliczać z bramek i asyst. Wypad.

A ja czekam aż polska myśl szkoleniowa wpadnie na pomysł ustawienia go jako quasi Roberto Carlosa. Bo facet jak nikt nadaje się właśnie na ofensywnego bocznego obrońce. Dośrodkowanie ma średnie, ale dysponuje niesamowitą wydolnością, niezłą szybkością i dobrym odbiorem. Niestety nikt tego nie widzi i wciąż marnuje go na skrzydle. Tymczasem jak obrońca na obieg byłby świetny. Poza tym ile on razy ratuje dupę Rzeźniczakowi czy Wawrzyniakowi..

A apropos całego meczu - widać jaka jest różnica między Rado na skrzydle, a Rado na środku pomocy. Niebo, a ziemia. W pierwszej połowie go nie było. Od wejścia Rybusa i Żyro, poza Ljuboją był najlepszy w ofensywie.

Legia ma niestety gdzieś 12 piłkarzy do grania i kompletny brak rezerw, które mogłyby zrobić różnice (piszę to mając świadomość asysty Rybusa). Dlatego mistrza nie będzie..

Sgt.
13-08-2011, 00:30
Żewłakow miał łatać dziury w obronie, a tutaj się okazuje, że to Komorowski musi łatać po nim. Jakby Astiz czy Choto wrócili do formy to w miejsce Żewłaka, a nie Komora

Problem w tym, ze ani Astiz, ani Choto ich tak nie poukładają jak Żewłak.

Legia ma niestety gdzieś 12 piłkarzy do grania i kompletny brak rezerw, które mogłyby zrobić różnice (piszę to mając świadomość asysty Rybusa). Dlatego mistrza nie będzie..

Polemizowałbym. Wiadomo, że zmiennicy są zazwyczaj słabsi od podstawowego składu, ale... Drugi skład Legii spokojnie by o środek tabeli mógł pograć:

Kuciak
Jędrzejczyk - Choto - Astiz - Kiełbowicz
Kosecki - Ohayon (zobaczymy co z niego będzie) - Wolski - Żyro
Hubnik - Kucharczyk

Patrz, nawet Rybusa wystawiać nie trzeba. Wyraźny brak konkretnego zawodnika w środku niestety.

W podstawowym składzie - Skaba, Rzeźniczak, Komorowski, Żewłakow, Wawrzyniak, Borysiuk, Vrdoljak, Gol, Manu, Radović, Ljuboja.

Kar(L)ik
13-08-2011, 00:34
Manu jak Manu, ale Rado już chyba na tyle przywykł do roli gracza tuż za napastnikiem, że na skrzydle nie istniał. taktyka 3 DM to owszem może być dobra na Spartak, czy inną Barcelonę, ale nie na Górnik Zabrze z cały m szacunkiem dla nich( zagrali dobry mecze)

:piwko:

zizou
13-08-2011, 00:36
Nie ma co narzekać - 2 mecze, 6 punktów - oby tak dalej.

Zmiana ustawienia po wejściu Rybusa i Żyro była kluczowa - Górnik nie potrafił poradzić sobie z Radovicem atakującym ze środka boiska.

Druga ważna sprawa - przygotowanie fizyczne; od około 65-70 minuty zabrzanie oddychali rękawami, a nasi grali swoje:klaszcze:

Oby tak dalej:impreza:

Slyboots
13-08-2011, 00:38
A ja czekam aż polska myśl szkoleniowa wpadnie na pomysł ustawienia go jako quasi Roberto Carlosa. Bo facet jak nikt nadaje się właśnie na ofensywnego bocznego obrońce.

Faktycznie mogłoby to wypalić. Pamiętam że o tym pisałeś, ale w kontekście dobrej gry Rzeźniczaka ( bardzo solidny ostatni sezon, jako jeden z nielicznych, i to z kapitalnymi przebłyskami) wydawało się że trochę mijałoby się to z celem. Co innego teraz, gdy Rzeźnik na razie spisuje się najsłabiej z całej czwórki obrońców.

jarcyś
13-08-2011, 00:39
bravo Daniel ! to było wielkie, a może być lepiej

je_martin
13-08-2011, 00:39
taktyka 3 DM to owszem może być dobra na Spartak, czy inną Barcelonę, ale nie na Górnik Zabrze z cały m szacunkiem dla nich( zagrali dobry mecze)

3 DM z reguły oznacza bronienie wyniku, ew. gra na kontre. A na grę z Górnikiem, zwłaszcza u siebie, nie wolno grać asekuracyjnie tylko dominować rywala, strzelając szybko bramki ustawiające mecz. Tak można i należy grać na wyjeździe ale nie u siebie mając atut własnego boiska i trybuny za sobą :)

gizo
13-08-2011, 00:43
Mnie najbardziej martwią przestoje w grze całej drużyny. Brak jest grania w tempie przez cały mecz. Pocieszające jest, że skuteczność strzelecka nam się poprawia. Liubo, Rado zagrali bardzo ambitnie i poprawnie. Rybus zagrał tak jakby całą noc balował. Skaba na plus.
Muszę obejżeć ten mecz jeszcze raz w TV. Szkoda, że powtórka jest dopiero o 4.30.
A ruskich i tak przewieziemy:klaszcze:

pleba
13-08-2011, 00:44

Tutaj się nie zgodzę, to prawda, że większość zawodników z ławki trochę odstaje pierwszej jedenastce, ale szczególnie w obronie, rezerwy wyglądają baaardzo, bardzo solidnie.
Co innego w pomocy i w ataku, ale pamiętajmy, że kontuzjowani są Kucharczyk i Hubnik, a w pełni dyspozycji są pewniakami do gry od początku.

Prawdę mówiąc spodziewałem się dzisiaj lepszej gry, o dziwo Górnik nie bronił się aż tak mocno, jak można się było tego spodziewać, dlatego też martwi trochę to, że składnych akcji ofensywnych nie było za wiele.
Co do poszczególnych zawodników:
-Vrdoljak jest tylko cieniem samego siebie z tamtego sezonu
-Skaba super, ale ciągle mam wrażenie, że Kuciak szybko zastąpi go w bramce
-Żewłakow jest bardzo niepewny, z obrońców jest pierwszy do wymiany, jeśli tylko wróci Choto
-Radović mimo pochwał nie przekonywał mnie, dużo lepiej po zejściu na środek, ale to nadal nie było to, czego od niego oczekuję, masa błędów
-Z Ljuboji będzie jeszcze dużo radości w tym sezonie

1916TaFu
13-08-2011, 00:45
Gdy Legia strzeliła na początku meczu myślałem, że pójdzie gładko i łatwo wygramy ten mecz. Do pierwszej połowy wynik dowieziony. Na początku drugiej połowy to Górnik ,,cisnął'' aż w końcu wyrównał. Co chwila rzut wolny i dośrodkowania w pole karne Legii. Przy stanie 1:1 (nie pamiętam który - przypomnijcie) zawodnik Legii jak przestrzelił z 1-2 metrów z woleja nad bramką to myślałem, że wyrwe krzesełko przed sobą.
Wielkie brawa dla Skaby za tę setke Górnika, bo gdyby nie to, to nie wiadomo jakby się mecz skończył..:uklony: Radovic i Ljuboja pokazali klase.

Szkoda, że kibice Górnika nie dojechali na mecz, ale cóż - siła wyższa. Ale brawo za pomoc jaką udzielili rannym w wypadku.:brawo:

midzi
13-08-2011, 00:47
Szkoda, że wcześniej nie wrzuciliśmy jednej, albo dwóch bramek to Skorża mógłby przetestować ustawienie bez Vrdoljaka na środku pomocy. Czy wrzuci Ohayona, czy jednak pozostanie w tym samym ustawieniu i wrzuci Jędrzejczyka do środka. Ciekaw jestem co wymyśli, aby zagęścić środek, a zarazek kasować ataki na skrzydłach. Naprawdę kupa roboty czeka graczy defensywnych.

Co do Manu to pisałem już dawno, że to idealny kandydat na polskiego Roberto Carlosa. Niestety Maciuś nie słucha :)

Kar(L)ik
13-08-2011, 00:48
3 DM z reguły oznacza bronienie wyniku, ew. gra na kontre. A na grę z Górnikiem, zwłaszcza u siebie, nie wolno grać asekuracyjnie tylko dominować rywala, strzelając szybko bramki ustawiające mecz. Tak można i należy grać na wyjeździe ale nie u siebie mając atut własnego boiska i trybuny za sobą :)

Tak też napisałem ;) Gol nie jest, nie był i nie będzie rozgrywającym. Taka prawda.

Na 1 mecz z kacapami nie ma Ivicy więc Rado środek, a lewa Kucharczyk lub Żyro. Aby grali cały sezon na ambicji i woli walki to wygraj naszą ligę.

Pleba: Jeśli dla Ciebie Skaba jest teraz niepewny to nie wiem czego oczekujesz w bramce Cecha,Buffona ?
Jak dla mnie zrobił zajebisty postęp W.S.

ivan
13-08-2011, 00:48
Cieszy 6 bramek po dwóch kolejkach , w poprzednim sezonie taki dorobek udało się uzyskać chyba ok. 7 kolejki .

Z.
13-08-2011, 00:54
Tutaj się nie zgodzę, to prawda, że większość zawodników z ławki trochę odstaje pierwszej jedenastce, ale szczególnie w obronie, rezerwy wyglądają baaardzo, bardzo solidnie.
Co innego w pomocy i w ataku, ale pamiętajmy, że kontuzjowani są Kucharczyk i Hubnik, a w pełni dyspozycji są pewniakami do gry od początku.

W obronie. A w ofensywie jest dramat. Wyobraźmy sobie kontuzję Rado i dupa. Musimy u siebie grać 3 defensywnymi pomocnikami i osamotnionym napastnikiem. Na wyjazdach to jest ok, ale u siebie różnie może być. Zreszta dziś też tak było, bo trzeba było zmarnować Rado na skrzydle z braku laku.

Chodzi mi o to, że w takim klubie jak Legia zmiany są potrzebne wtedy, gdy jest na boisku słabo. 0-1, strata gola na 1-1 itp. Wtedy wpowadza się napastnika, ofensywnego pomocnika, skrzydłowego by dać impuls. Legia może wpuścić fatalnego (najgorszy mecz w Legii chyba! + asysta) Rybusa, wciąż bardziej juniora Żyrę czy mającego nadwagę jak kiedyś Takesure Hubnika. Sorry, ale w przypadku słabej opcji ze Spartakiem, Wisła, Lechem czy Polonią to jest gówno, a nie dobra zmiana z impulsem.

Faktycznie mogłoby to wypalić. Pamiętam że o tym pisałeś, ale w kontekście dobrej gry Rzeźniczaka ( bardzo solidny ostatni sezon, jako jeden z nielicznych, i to z kapitalnymi przebłyskami) wydawało się że trochę mijałoby się to z celem. Co innego teraz, gdy Rzeźnik na razie spisuje się najsłabiej z całej czwórki obrońców.

Rzeźniczak gra teraz do dupy, więc może nareszcie ;) Skoro forum czyta Marketing to może i Janas albo Beret ;)

A poważnie to i tak nie ma na to szans, bo jak pisałem wyżej brak ofensywnych pomocników. Wrzucenie Manu na obronę spowoduje, że Rado do konca sezonu nie zagra na środku, a Rybus będzie mial pewny plac, więc... już chyba wole męczyć się z Manu w ofensywie - zwłaszcza, że w sumie i tak często gra w obronie np. przy zwalonych rogach i kontrach.

pleba
13-08-2011, 00:58
Pleba: Jeśli dla Ciebie Skaba jest teraz niepewny to nie wiem czego oczekujesz w bramce Cecha,Buffona ?
Jak dla mnie zrobił zajebisty postęp W.S.
Na razie broni pewnie, ale trzy, cztery dobre mecze to za mało, żeby mnie przekonać. W pamięci mam też jego wyczyny z poprzedniego sezonu, więc o jego dalszą grę w następnych spotkaniach po prostu nie jestem pewny. Tym bardziej, ze Kuciak wygląda na solidnego bramkarza i na ławkę go nie sprowadzali.

Kar(L)ik
13-08-2011, 01:03
Na razie broni pewnie, ale trzy, cztery dobre mecze to za mało, żeby mnie przekonać. W pamięci mam też jego wyczyny z poprzedniego sezonu, więc o jego dalszą grę w następnych spotkaniach po prostu nie jestem pewny. Tym bardziej, ze Kuciak wygląda na solidnego bramkarza i na ławkę go nie sprowadzali.

Zapytam tak: Widziałeś Kuciak w live ?
Widziałeś jaki postęp zrobiła nasza graja w obronie ?
Wszystko się składa na to, że bronienie bramki jest dla NaS łatwiejsze.
Naprawdę zaufajmy Skabie na poważnie. Przypomnę co robił Mucha w Wilnie czyt. puszczał gorsze niż szmaty.

Kolejny pozytyw:
Bramkarz - Polak
Obrona - Polska

ZeMario
13-08-2011, 01:07
[...]wciąż bardziej juniora Żyrę [...]

Żyro nie Żyrę!:prawi: Wczorajszego newsa o Michale nie czytałeś? ;)

gizo
13-08-2011, 01:11
Nie wiem co wy chcecie od Skaby. Dla mnie gra bardzo poprawnie. W czterech ostatnich meczach spisał się jak należy. O ile w poprzednim sezonie drżałem przed każdą jego interwencją, tak teraz jestem spokojny.
Jeśli będzie Kuciak i okaże się jeszcze lepszy, to będziemy mieli dwóch pewnych bramkarzy. Obyśmy tylko takie problemy mieli.

Z.
13-08-2011, 01:12
Skaba nam dziś uratował cztery litery na początku drugiej połowy.

Żyro nie Żyrę!:prawi: Wczorajszego newsa o Michale nie czytałeś? ;)

Szczerze mówiąc przeczytałem dopiero teraz. Ok, Żyro.

midzi
13-08-2011, 01:14
Obrona mimo wszystko jest pewniejsza od tej z poprzedniego sezonu. Gdyby Skaba miał takiego Astiza z poprzedniej rundy przed sobą to nie byłoby tak kolorowo. Wszystko musi się zazębiać, ale chwilowo Skaba w każdym meczu gra powyżej 100% swojej dawnej normy. Co cieszy, bo ja już go skreśliłem.

SirKruszon
13-08-2011, 01:20
Ja też nie mogę się przekonać w dalszym ciągu do umiejętności Skaby.Jak dla mnie to brakuje mu odwagi i pewności na boisku.Większość dośrodkowań piąstkuje albo łapie na dwa razy.

Kar(L)ik
13-08-2011, 01:25
Oglądając mecze lig zagranicznych na C+ większość bramkarzy woli piąstkować piłkę niż łapać mniejsze ryzyko.

Tak na prawdę jeśli My w niego nie wierzymy to kto ..... ma w niego uwierzyć ?

je_martin
13-08-2011, 01:27
Ja też nie mogę się przekonać w dalszym ciągu do umiejętności Skaby.Jak dla mnie to brakuje mu odwagi i pewności na boisku.Większość dośrodkowań piąstkuje albo łapie na dwa razy.

Jeżeli ma tak piąstkować czy bronić na dwa raty jak teraz, to dla mnie może i do końca kariery. To co miał wybronić wybronił (patrz setka Zahorskiego), przy bramce bez szans, więc nie rozumiem nagonki po tym meczu na niego, skoro zagrał na bardzo wielki plus :)

Playboy
13-08-2011, 01:36
Ciągłość zostanie zachowana i Skaba po rocznym poślizgu zajmie miejsce Muchy po czym sprzedamy go do Gazientesporu za jakieś 3 mln euro, a wtedy w jego miejsce wskoczy Antolović i po dwóch latach za zapowiadane grube miliony sprzedamy go do Chelsea :ok:

A tak na poważnie na Skabie jest ostra presja broni dobrze, ale zawali jakąś bramkę i znowu się zacznie jazda. Też mam wrażenie, że prędzej czy później Kuciak wskoczy w jego miejsce.

PeCe
13-08-2011, 01:39
Nie ma tematu kibicowskiego, to wrzucę tu. Ja rozumiem, że trzeba koniecznie przybić piątkę z idolem Rzeźniczakiem, ale jak ktoś zna, to niech powie koledze sympatycznemu, żeby nie wpierdalał z butami na flagę i to jeszcze narodową :jejku:

http://legionisci.com/photos12j/12gornik1_f84.jpg

raven
13-08-2011, 01:54
Czy ktoś zauważył czy Jędrzejczyk po gwizdku poleciał do szatni?
Kumpel zwrócił na to uwagę - rzeczywiście tu go nie ma...
http://legionisci.com/photos12j/12gornik1_f79.jpg

Łukasz1994
13-08-2011, 02:08
Nie ma tematu kibicowskiego, to wrzucę tu. Ja rozumiem, że trzeba koniecznie przybić piątkę z idolem Rzeźniczakiem, ale jak ktoś zna, to niech powie koledze sympatycznemu, żeby nie wpierdalał z butami na flagę i to jeszcze narodową :jejku:

http://legionisci.com/photos12j/12gornik1_f84.jpg

No idiota, skończony idiota... :jejku:
Mecz bardzo mi się podobał i 6 pkt po 2 kolejkach o wiele lepiej niż w poprzednim sezonie! Legia Mistrz!

Z.
13-08-2011, 02:15

Poleciał jeszcze zanim piłkarze podbieli pod Żyletę. Odszedł gdy byli na środku i zbierali się do rozpoczęcia obchodu wokół trybun. Też zwróciłem na to uwagę, zwłaszcza że schodził dość szybkim krokiem, więc myślałem, że jakiś foszek.

Cielo
13-08-2011, 02:21

może dlatego, że jego słaba psychika wysłała mu maila do nadciągającej kupy, że spotkanie jest w spodniach i musiał się ewakuować :lol2:
http://www.youtube.com/watch?v=l_B86ESv-LQ :lol2:

ZeMario
13-08-2011, 02:21
[...] Borysiuk dalej fauluje bez sensu, w dodatku ostro. Jego wejścia "na raz" powodują tylko napływy złości. Gol to zawodnik stosunkowo miękki i w takiej rąbance ciężko mu się odnaleźć. W grze do przodu, uważam że bije na głowę Borysiuka i Vrdoljaka ale pare ostrych wjazdów w niego i się kończy jego granie. Taki trochę Piotrek Giza z niego. Oby nie poszedł jego drogą.
[...]

http://legia.com/www/index.php?zdj=1&dir=legia/2011-08-12gornik&img=1053.JPG

http://legia.com/www/index.php?zdj=1&dir=legia/2011-08-12gornik&img=1053.JPG

:lol2:

Skw_
13-08-2011, 02:34
Mecz w miarę wyrównany, Górnik miał swoje okazje i my mieliśmy swoje.
Cieszy wygrana, aczkolwiek pozostaje wielki niedosyt przed Spartakiem. Po szybkiej bramce cały czas robimy to samo, czyli cofamy się oczekując na działania rywala zamiast go zwyczajnie dobić. Przypomina mi to zeszły sezon, nikt nie pokazuje się do gry, chowają się za obrońcami, długie dzidy, siadamy i czekamy aż wbiją nam gola i wtedy zaczynają się huraganowe ataki... Nawet przez chwilę pomyślałem, że Legia Skorży faktycznie zaczęła działać.
Ljuboja i Rado kapitalny mecz. Danijel rzeczywiście robi różnicę i bez niego myślę, że byśmy co najwyżej zremisowali.
Pochwała dla Żylety, świetny doping (jak zawsze:) ) i dobra współpraca z resztą stadionu. Tego mi brakowało przez te kilka miesięcy :)

Mario
13-08-2011, 09:08
Mecz bez historii, stylu praktycznie zero, mało kombinacyjnej gry, wczoraj Manu pokazał swoje prawdziwe oblicze. Ljuboja naprawdę bardzo dobry zawodnik, widać, że długo występował na zachodnich boiskach i potrafi strzelić do bramki, takiego napastnika u nas dawno nie było. Cieszą kolejne trzy punkty i oby tak dalej.

Cibor
13-08-2011, 09:19
Na Legia.net piszą że PSY zgarneły osoby zbierające kasę na oprawę ze Spartakiem?Wiadomo coś?

BlackAdder
13-08-2011, 09:19
Moim zdaniem zagrali dużo lepiej niż w poprzednim sezonie. Szczególnie przez pierwsze trzydzieści minut Górnikowi ciężko było powąchać piłkę, a jak już to zrobił, to ewentualne kontry były duszone w zarodku wysokim pressingiem. A górnik wcale nie grał źle, z tak grającym Górnikiem w ubiegłym sezonie dostalibyśmy ze dwie bramki z gry. No i mentalnie jest o niebo lepiej: po pierwsze podjęli walkę z dużo biegającą i ostro grającą drużyną, po drugie nie podłamała ich bramka na 1:1, dalej grali swoje.
Natomiast dramatem są stałe fragmenty gry, w jedną i w drugą stronę. Nasz wolny- zero zagrożenia. Ich rożny- siwy dym w naszym polu karnym. I to trzeba jak naszybciej poprawić.
Niemniej generalnie widzę światełko na Mistrzostwo Polski :yeah:

zizou
13-08-2011, 09:42
...Niemniej generalnie widzę światełko na Mistrzostwo Polski :yeah:

Ja tam "widzę światełko na Mistrzostwo Polski" co roku przed sezonem, tylko że z reguły z każdą kolejką to światełko jakby gaśnie, zanika, bledsze się robi:chees:

W tym roku z wynikami na razie jest ok i oby tak dalej:bravo:

klinton
13-08-2011, 10:02
Wstrzymajmy się z tym mega optymizmem. To dopiero II ligowe spotkanie. Póki co jest nieźle i oby tak dalej.

bloniaq
13-08-2011, 10:56
Właśnie. Lepiej używajmy słowa "mistrzostwo" najwcześniej w kwietniu. Takie zapeszanie i hurraoptymizm nigdy nic dobrego nie przynosi...

PLX
13-08-2011, 11:06
Skandowanie "Mistrz, mistrz, Legia mistrz" zdecydowanie za wczesnie...w zeszłym sezonie na derbach z Polonią tez było skandowane...a co było potem...wiadomo...:)

arczi
13-08-2011, 11:13
To może w ogóle przestańmy śpiewać Mistrzem Polski...?

zizou
13-08-2011, 11:19
Właśnie. Lepiej używajmy słowa "mistrzostwo" najwcześniej w kwietniu. Takie zapeszanie i hurraoptymizm nigdy nic dobrego nie przynosi...

Nie no, jakie zapeszanie? Jaki wpływ ma to co my mówimy na wynik meczu?
My jako kibice możemy wpłynąć dopingiem (nie raz widzieliśmy przykłady zarówno na + jaki i na -), ale nie tym co tam sobie w sieci piszemy...

Idąc tym tropem proponuję żebyśmy nie golili się w dniu meczu, bo to też podobno pecha przynosi\')

detoxizer
13-08-2011, 11:54
Wygląda na to, że wreszcie mamy zawodnika, który w ofensywie robi wielką różnicę. O ile szybkość nie jest jego mocną stroną to nadrabia to niesamowitym, jak na naszą ligę, wyszkoleniem technicznym. Tak jak ktoś wcześniej napisał, dokupić jemu i Rado jeszcze jednego sensownego zawodnika i będą wymiatać. Chyba, że ten Ohayon w formie to będzie taki zawodnik, bo rzeczywiście bardzo brakuje środkowego pomocnika, który niespodziewanie, po ziemi byłby w stanie zagrać prostopadłą piłkę.

gawron
13-08-2011, 12:39
Na Legia.net piszą że PSY zgarneły osoby zbierające kasę na oprawę ze Spartakiem?Wiadomo coś?

Chłopaków wypuścili (było pozwolenie na zbiórkę), ale puszek jeszcze nie oddali

Don Carlos
13-08-2011, 12:40
wezmą dla siebie odpowiednią prowizję to oddadzą

Kadyr
13-08-2011, 15:24
Gadałem dziś z jednym z żaboli torcidy... ci to dopiero mieli udany wyjazd na meczyk. Pociąg im cofnięto z powodu katastrofy...
Na meczyk dotarło około 25 pacjentów samochodami, z czego 6-u nie wpuszczono na trybuny ze względu na alk... więc w 17-19 sterczeli na tej trybunie jak widły w gnoju... Generalnie mają wesołą polewkę z wyjazdu...

Mieli rzekomo umówioną jakąś pomeczową "dogrywkę na pięści" ..ale tutaj też los spier...dolił nabożeństwo...

Krawczol
13-08-2011, 15:45
Sam mecz niezły, Górnik był od nas lepszy przez jakieś 20 minut więc nasze zwycięstwo zasłużone. Ljuboja udowadnia, że nie przyjechał do Warszawy na emeryturę, zresztą pewnie w Katarze dostałby z 2 razy większe pieniądze więc miło, że wybrał nas i chce mu się zapieprzać. Cieszy też dobra forma Radovica, który trzyma ją od końcówki zeszłego sezonu, widać też, że dobrze rozumieją się z Ljuboją. Co do mistzrostwa to poczekajmy na mecz z jakimś poważnym rywalem. Póki co ograliśmy dwie ekipy, które raczej nie wyjdą ponad 10 miejsce w końcowej tabeli. Najbliższy mecz ze Śląskiem będzie już jakimś wyznacznikiem czy potrafimy się dobrze zaprezentować na tle rywali z którymi powalczymy o to mistrzostwo.

johnflower
13-08-2011, 19:17
6 punktów, super, ale poczekajmy na mecze z rywalami "wyższej klasy".

Co do meczu, to brawa dla Komorowskiego i Skaby (Wojtek, przepraszam!:)), Ljuboja porządnie, Rado zgodnie z oczekiwaniami:)
Gol miejscami mnie strasznie w****iał.

Ładnie zagrali, zobaczymy jak będzie w czwartek, ale jestem nastawiony całkiem optymistycznie.

Mini
13-08-2011, 20:58
Gadałem dziś z jednym z żaboli torcidy... ci to dopiero mieli udany wyjazd na meczyk. Pociąg im cofnięto z powodu katastrofy...
Na meczyk dotarło około 25 pacjentów samochodami, z czego 6-u nie wpuszczono na trybuny ze względu na alk... więc w 17-19 sterczeli na tej trybunie jak widły w gnoju... Generalnie mają wesołą polewkę z wyjazdu...

Mieli rzekomo umówioną jakąś pomeczową "dogrywkę na pięści" ..ale tutaj też los spier...dolił nabożeństwo...

Idealne sformułowania do zaistniałej sytuacji....

syrokomla
13-08-2011, 21:47
Mini, zostaw. Widzisz jaki kumaty

Kadyr
13-08-2011, 23:23
Czepiacie się z tą poprawnością polityczną...
Już tak jest na świecie, że pomimo pewnych zasmucających okoliczności (tragedii komunikacyjnych).... ludzie śmieją się z przeróżnych epizodów, które ich osobiście spotykają...

raf2106
16-08-2011, 01:07
Takie pytanie, bo ja nie w temacie - drugi mecz Legia gra z Komorowskim i Żewłakiem, a co z Choto i Astizem? Na dłużej wypadli ze składu? No i jest jeszcze Knezevic przecież...

Kujawiak
16-08-2011, 01:11
No i jest jeszcze Knezevic przecież...

:ucieka:

raf2106
16-08-2011, 01:42
Chyba, że on na stałe jako defensywny pomocnik - chyba że jeszcze coś innego :D
Poważnie nie jestem w temacie!

Sgt.
16-08-2011, 09:15
Chyba, że on na stałe jako defensywny pomocnik - chyba że jeszcze coś innego
Poważnie nie jestem w temacie!

Kneżević teraz robi za mobilny pachołek w gierkach wewnętrznych.

Lillo
16-08-2011, 12:14
Takie pytanie, bo ja nie w temacie - drugi mecz Legia gra z Komorowskim i Żewłakiem, a co z Choto i Astizem? Na dłużej wypadli ze składu? No i jest jeszcze Knezevic przecież...

Żewłakow musi grać, a Aztiz i Choto przegrali rywalizacje z Komorowskim i raczej się to nie zmieni w najbliższym czasie,a Knezevic no cóż jego dni w Legii są policzone.:kawa:

Senator
16-08-2011, 23:19
a Knezevic no cóż jego dni w Legii są policzone

do końca kontraktu już tylko 684 dni :imprezowicz:

księciuniu
16-08-2011, 23:22
do końca kontraktu już tylko 684 dni :imprezowicz:

:gwiazda:

LegiaMaster
19-08-2011, 12:53
Mam gorącą prośbę do kogoś, kto ma rozeznanie na temat meczu z ŁKSem w dniu 29.08.2011 r. - robię sobie rowerową eskapadę do Łodzi w tym okresie. Z tego co sie przypadkiem dowiedziałem mecz nie odbędzie się w Łodzi tylko w Bełchatowie. Nie wiem, czy to prawda i czy na ten mecz zostanie wpuszczona ekipa gości - jeśli tak, to czy da radę jakoś ogarnąć bilet. Będę wdzięczny za jakieś informację..

Pako
19-08-2011, 13:43
ŁKS gra w Bełchatowie. Pierwszy mecz grali bez kibiców.

maatek
19-08-2011, 22:30
Mam gorącą prośbę do kogoś, kto ma rozeznanie na temat meczu z ŁKSem w dniu 29.08.2011 r. - robię sobie rowerową eskapadę do Łodzi w tym okresie. Z tego co sie przypadkiem dowiedziałem mecz nie odbędzie się w Łodzi tylko w Bełchatowie. Nie wiem, czy to prawda i czy na ten mecz zostanie wpuszczona ekipa gości - jeśli tak, to czy da radę jakoś ogarnąć bilet. Będę wdzięczny za jakieś informację..

Na LegiaLive! masz artykuł o sektorach gości, masz odpowiedź.