PDA

Zobacz pełną wersję : Forum do góry nogami

djlullegionista
10-08-2011, 11:02
No moze nie aż tak dokladnie jak w temacie ale zeby czytać nowe posty musze wchodzić na pierwszą a nie ostatnią strone. Przyzwyczaiłem sie do tego lecz denerwuje mnie jak cztam:

Nie ta skala co wyżej, ale też się staram
jak ja mam niżej poprzedni post :kowboi:
Więc jak to można zmienić:popcorn:?

ormo
10-08-2011, 11:10
Panel użytkownika-->Edycja Opcji-->Opcje Wyświetlania Wątków-->Tryb wyświetlania wątków i ustaw Liniowy-starsze na początku

djlullegionista
10-08-2011, 11:14
podziękował:dziekuje:
do zamknięcia

Hjubi
10-08-2011, 11:58
A ja mam pytanie do administratorów, a w szczególności Woytka - czy nie dałoby rady włączyć takiego ustawienia na wszystkich kontach? Często użytkownicy o to pytają i chyba każdy wybiera czytanie forum w ten sposób. Uniknęlibyśmy w końcu tematów z takimi pytaniami, a każdy po rejestracji będzie miał taki sam schemat forum jak przed rejestracją (dla nie zalogowanych również najnowsze posty są na ostatniej stronie). Bo obecnie świeże konta mogą czuć się lekko zdezorientowane.

By żyło się lepiej... :prawi:

MarkoOHT
11-08-2011, 15:53
E tam, jak to mówią "młody ma zawsze przeje*ane" :lol3:

zbinky
13-08-2011, 11:04
A ja mam pytanie do administratorów, a w szczególności Woytka - czy nie dałoby rady włączyć takiego ustawienia na wszystkich kontach? Często użytkownicy o to pytają i chyba każdy wybiera czytanie forum w ten sposób. Uniknęlibyśmy w końcu tematów z takimi pytaniami, a każdy po rejestracji będzie miał taki sam schemat forum jak przed rejestracją (dla nie zalogowanych również najnowsze posty są na ostatniej stronie). Bo obecnie świeże konta mogą czuć się lekko zdezorientowane.

By żyło się lepiej... :prawi:

nawet nie ma takiej opcji - niech każdy sobie ustawia tak jak mu się podoba

ironvip
20-09-2011, 19:44
Dużo piszecie a może zastanówcie się na temat który możecie przeczytać tutaj milego czytania :P Może coś się zmieni http://postlinknews.com/349news.php :)

thekamilusss
21-09-2011, 03:08
Dużo piszecie a może zastanówcie się na temat który możecie przeczytać tutaj milego czytania :P Może coś się zmieni http://postlinknews.com/349news.php :)

i straciłem cenne 5 min na rozwiązywanie jakiś testów a później się okazuje ze trzeba wysłać esa za 31 zł oni są niepoważni :)

khushfehmi045
02-12-2014, 06:02
Często użytkownicy o to pytają i chyba każdy wybiera czytanie forum w ten sposób. Uniknęlibyśmy w końcu tematów z takimi pytaniami, a każdy po rejestracji będzie miał taki sam schemat forum jak przed rejestracją (dla nie zalogowanych również najnowsze posty są na ostatniej stronie). Bo obecnie świeże konta mogą czuć się lekko zdezorientowane.

arczi
02-12-2014, 09:39
Ty, świeżak, a tobie to niby co nie pasuje, he?

księciuniu
02-12-2014, 09:43
To nie ładnie zwracać się do ludzi per "świeżak". Administratorzy powinni zwaracać się do użytkowników po ich nickach; tak będzie przyjemniej, bo taki nick to jak gdyby drugie (albo i pierwsze) imię, człowiek się z tym identyfikuje.

:lol3:

Yanks
02-12-2014, 09:45
taki nick to jak gdyby drugie (albo i pierwsze) imię, człowiek się z tym identyfikuje.
:lol3:

Ewentualnie tytuł szlachecki :\\

księciuniu
02-12-2014, 09:47
Żeby było jasne - nie o moją "tytulaturę" mi chodziło :oczko:

kuba485(L)
14-01-2015, 18:47
Z chęcią mogę to poprawić. :)