PDA

Zobacz pełną wersję : Legia - Lech

Aureliusz
18-05-2003, 12:49
No to już w środę mecz z Lechem. Trzeba podtrzymać dobrą passę meczów zwycięskich. Czy wiadomo już coś o biletach na ten mecz? Ja co prawda mam karnet, ale namawiam kilku kolegów.

Kawa
18-05-2003, 12:56
Pewnie bedą w sprzedaży od poniedziałku. ja wybieram się bilet we wtorek.
Jeśli legioniści myslą jeszcze o pucharach( w co nie wątpie) to muszą wygrać. Teraz każda strata punktu przekreśla gre w UEFA. Mecz z Lechem bedzie podobny to tego z Widzewm, tyle tylko, że to Legia MUSI atakowac.

Aureliusz
18-05-2003, 13:00
To może być najważniejszy mecz rundy. Jakby dziś GKS puknął Wisełkę (co jest możliwe :help: ) no to będą już tylko 4 punkty, 4 mecze i jeszcze szanse... wiadomo na co (żeby nie zapeszać)

kamyk
18-05-2003, 14:59
jesli dzis gks puknie wisle to jest jeszcze szansa na majstra! wiec wszytko mozliwe! duzo tez bedzie zalezec od meczu z lechem mam nadzieje ze nasi pilkarze zagraja znow z taka determinacja jak z widzewem!! nio i zycze im zwyciestwa nawet jedna bramka ! ale obstawiam wynik 4-1 dla legii!

(L)W SERCU MAM
18-05-2003, 15:18
:fu: :fu: :fu: ;) :/ WIECIE CO ??? TEN MECZ TRZEBA WYGRAC I TO BEZGADANIA !!! LECH BEDZIE NA KOLANACH !!! WYGRAMY WYGRAMY WYGRAMY KOLEJORZA POKONAMY !!! WTEDY PRZY EWNTUALNEJ POAZCE WISLY MOZNA JESZCZE POMYSLEC O FOTELU MISTRZOWSKIM ...

Adiq
18-05-2003, 15:22
[u[/u][color=green] :fu: :fu: :fu: ;) :/ WIECIE CO ??? TEN MECZ TRZEBA WYGRAC I TO BEZGADANIA !!! LECH BEDZIE NA KOLANACH !!! WYGRAMY WYGRAMY WYGRAMY KOLEJORZA POKONAMY !!! WTEDY PRZY EWNTUALNEJ POAZCE SKISLY MOZNA JESZCZE POMYSLEC O FOTELU MISTRZOWSKIM ...

:o
1.Pisze się Wisła
2.Nie pisz drukowanymi literami
3.Nie pogrubiaj czcionki
4.Nie używaj ikonek bez sensu
5.Nie napinaj się aż tak

Witamy na forum.

1916
18-05-2003, 17:21
No i korzystając z okazji chciałem poprawić kolege " Kawa " i powiedzieć mu że " nie " z czasownikami piszemy oddzielnie ;)
w co nie można wątpic .

Pozdrawiam.

Kawa
18-05-2003, 17:26
No i korzystając z okazji chciałem poprawić kolege " Kawa " i powiedzieć mu że " nie " z czasownikami piszemy oddzielnie ;)
w co nie można wątpic .

Pozdrawiam.
ehhh to nie jest moją słabą storną podobnie jak fizyka( dobrze, że już się skonczyła:))

S(L)ASKI
18-05-2003, 17:28
. . . ma szanse na mistrzostwo ale gdy gks puknie wisle a wisla nie straci potem 4 pkt to moze byc nieciekawie bo groclin i odra sa w lepszej sytuacji !!! :* ;) :box:

swierqu
19-05-2003, 22:18
Legia-Lech 3-0!!! i trzy bramki Saganowskiego :tb:

Raffi
19-05-2003, 22:58
Legia-Lech 3-0!!! i trzy bramki Saganowskiego :tb:

Widzę że kolega optymista ;) ;) A mnie tam wystarczy jakiekolwiek zwycięstwo, może być jedną brameczką. Lech tanio skóry nie sprzeda, nie są pewni utrzymania......
Byleby były 3 punkty :>

Łysolek
20-05-2003, 06:54
Chłopaki temat dotyczy meczu Legia - Lech , a widzę ze skręciliście troszkę na gramatykę :D:D A wieć bilety rozchodzą się bardzo szybko , wiec kupujcie szybciutko .POZDRO !!!!

Ostry
20-05-2003, 10:05
Mam nadzieję,że Lech nie zamuruje swojej bramki i nie zrobią "obrony Częstochowy'.Ale pewno tak będzie,będą czychać na kontry.Liczę,że Legia podtrzyma passę meczów bez porażki i zagra z taką pasją jak ostatnio.Wciąż jest szansa na mistrza :)
Legia-Lech 4:1 !

szczepan
20-05-2003, 15:51
Kupowalem dzisiaj bluze w sklepiku i z tego co widzialem to naprawde ruch jest duzy :D a do tego wypogodzilo sie :D

aaadamm
20-05-2003, 18:05
a ja powiem cos moze szokujacego...ten mecz jest taki wazny a to dlateg oze jest wazny dla kibicow.... teoretycznie rzecz biorac popatrzmy na tabele...Legia 5 Lech w jej dole...i zmyciestwo Legii na stadionie Mistrz Polski nad beniaminkiem ekstraklasy...no ja sobie inaczej nie wyobrazam......

Artur z Poznania
21-05-2003, 08:00
Lech ten mecz zagra bardzo ofensywnie i to wasi piłkarze będą bronć bramki jak Częstochowy. Nie będzie to łatwy mecz dla żadnej z drużyn, ale wierzę, że Lech wygra to 0:1 po brame Czeresia w 90 minucie. Szkoda, że nie ma niebiesko-białej buźki :)

Raffi
21-05-2003, 08:08
Lech ten mecz zagra bardzo ofensywnie
Tez mam taką nadzieję :> :> Sądzę jednak, ze Lech przynajmniej trochę wierzy w swoj blok defensywny i nie musi tylko atakować.....

Nie będzie to łatwy mecz dla żadnej z drużyn, ale wierzę, że Lech wygra to 0:1 po bramce Czeresia w 90 minucie. Szkoda, że nie ma niebiesko-białej buźki :)

Nie ma i nie będzie 8) 8)

[marcin]
21-05-2003, 16:58
legia wygra zlechem 3:0 bramki saganowski. kucharski i czereszewski :buhaha: pokarze jaki jest dobroczyny :]

yusta
21-05-2003, 20:45
No i pięknie. 2:0 dla Legii, a mogło być jeszcze więcej. Wielki pechowiec -Saganowski, naprawdę zasłużył na bramkę. No i Stanko wreszcie się obudził :+:

Legia_____
21-05-2003, 20:48
Lech ten mecz zagra bardzo ofensywnie i to wasi piłkarze będą bronć bramki jak Częstochowy. Nie będzie to łatwy mecz dla żadnej z drużyn, ale wierzę, że Lech wygra to 0:1 po brame Czeresia w 90 minucie. Szkoda, że nie ma niebiesko-białej buźki :)

Buahahahahah!!! :rotfl: :rotfl: :buhaha: :buhaha: Gdzie te 1-0 dla Poznaniaków?

Sinuhe
21-05-2003, 20:58
Mecz super, doping super, oprawa super...

:)

Przed meczem całkiem miło... Kto był ten wie o co mi chodzi... :+:

Loki
21-05-2003, 21:00
Przed chwilą wróciłem z meczu i było zajebuście.Oprawa była najlepsza ze wszystkich, a sam mecz jeszcze lepszy, a najważniejsze że wygraliśmy i to 2:0.

(L)egia Warszawa :tb: :cf1: :tle:

emde
21-05-2003, 21:36
Sagan zasluzyl na bramke. Stanko wolne drewno ale ponad 20 bramek juz ma...

Podobala mi sie gra Lecha bo nie byla to obrona czestochowy jak chocby gks lub gornik, i byl tam taki kolezka co niezle dryblowal, ale nie kojarze nazwiska... :hmm:

Cube
21-05-2003, 21:37
Bardzo dobry mecz Legii w II polowie. Powinno sie skonczyc z 4:0. Siedzialem dokladnie na linii pola karnego bramki na ktora gole w II polowce strzelala Legia i tak jak dwa razy sie liniowy pomylil dajac spalonego gdy Sagan 2 razy wychodzil sam na sam to zenada . Te dwie sytuacje , plus dwa FATALNE pudla Sagana, plud dwie bramki Stanko plus kilka jeszcze sytuacji oddaja przewage jaka miala Legia w tym meczu 8)

Jest dobrze !

Nazgul
21-05-2003, 21:40
Sagan zasluzyl na bramke. Stanko wolne drewno ale ponad 20 bramek juz ma...

Wolny to on jest, ale drewnem go nie nazywaj. Potrafi kiwnąć, sporo widzi choć akurat dziś miał dzień strzałów i nie podawał kiedy aż się o to prosiło. IMO jest wart sporo więcej niż ten milion Eu który ma w kontrakcie...

szczepan
21-05-2003, 22:24
chcialem napisac duzo o meczu :look: ... ale chyba jestem za bardzo zmeczony... oprawa super... naprawde duze brawa :+: dla wszystkich ktorzy to przygotowali! te oczy sa super!
co do gry mecz raczej sredni... gra lecha to racej walnie glowa w mur... nasi troche nie skutecznie ale wazne ze poprawili gre w srodku i ze nie ejst to juz kopanina... Majewskiemu chyba dobrze zrobil podbyt na lawce :D

c_zary
21-05-2003, 23:10
Legia___: Dostales upomnienie za ten temat i o Czereszewskim (kwestia nazwy stadionu). Bacz na slowa.

yusta
22-05-2003, 00:36
Własnie oglądam sobie na spokojnie powtórkę. Ten karny dla Lecha troszkę wątpliwy Był walka bark w bark, aczkolwiek w ostatniej fazie Jóźwiak wykonal ruch łokciem, który sugerował że Reissa popychał. Tak czy siak, ja bym go nie gwizdnęła.

c_zary
22-05-2003, 00:42
A co z karnym dla Legii?

Raffi
22-05-2003, 00:45
W lidze+ pokazywali: Saganowski kopnął piłkę, zresztą gdyby Kaliszan ją kopnął, to poszłaby trochę w bok, a ona poleciała prościutko do przodu i nie zmieniła kierunku; bezwzględnie widać moment kopnięcia piłki przez Sagana. Prawdę mówiąc, dopiero widząc tą powtórkę nabrałem większej pewności, że karny był. Choć nie mam 100% pewności, że Kaliszan nie musnał tej piłki.
No i faul w polu karnym w 2. połowie(88'), za który dostaliśmy tylko rzut wolny......500% ewidentnie w polu karnym.
Generalnie sędzia słaby, zdarzały mu się pomyłki w obie strony.

yusta
22-05-2003, 00:48
Nie wiem, dopiero pierwsza połowa sie skończyła :] BTW Reiss w przerwie powiedział, że cała Polska widziała, chyba był jeszcze pod wrażeniem kartoniady :rotfl: Engel i Smokowski powiedzieli, że Reiss sam sie podłożył pod Jóźwiaka i karnego by nie gwizdneli.

Aha, jeżeli chodzi Ci o faul na Kiełbiku to powinien być karny. Sedzia dał przywilej. Głupi jakiś czy co? :hmm:

_Bart
22-05-2003, 03:05
Ja akurat napisze po obejrzeniu powtórki w C+ że meczyk był jak na Polske całkiem niezły (jak podkreślili komentatorzy rzadko sie zdarza 35 strzałów w meczu 21 Legii + 15Lecha), a duga połowa była wrecz bardzo dobra w naszym wykonaniu. W sumie to załuje że nie mam mozliwości nagrania :(
Karny dla Lecha mógł być ale jak nie było to nie ma.
Karny dla Legii jak dla mnie też taki ciutke naciągnięty, ale już częściej sie cos takiego gwiżdzę niż to z Reisem.
Drugi karny pod koniec meczu ewidentny na 100% i tu niestety sedzia sie pomylił.

Najlepsi byli Saganowski, Svitlica, Sokołowski ( :+: za wybronienie bramki), Zieliński, Kiełbik i znowu Boruc.

Co do wypowiedzi Reisa że cała Polska widziała to chyba żeczywiście był pod wrażeniem, dalsza cześć jego wypowiedzi jednak mnie juz rozbawiła na maxa (sedzowie gwizdają :rotfl: )

ps. Kuva jest 4 w nocy a ja nie spie, coś mi sie jebie po tym meczu :P

JA KOCHAM LEGIE lalalalalala.....

jarcyś
22-05-2003, 08:22
heh, byłem na meczu ale widziałem tylko karnego :) . ani chwili więcej .

domyślałem się tylko , że sędzia raczej nam nie sprzyja .

"drukuj k...o drukuj" :rotfl:

kamyk
22-05-2003, 08:29
nio wiec tak moje wrazenie bylo zajbeiscie naparwd enie zaluje ze pojechalem ! nigdy nie zaluje ze jestem an legii! wygrali oprawa wyjebana w kosmos! normnie szok a co do wyniku to stanko stanko i 2-0 szkoda ze sagan nic nie pukna bo poprostu mial tyle okazi ale mniejsza z tym wlaczyl biegal i byl wyrozniajacym sie graczem! boruc zajebisty chlopak sie wyrobi jak teraz sie nie boj wychodzic do dosrotkowan to jest glancus!

legart
22-05-2003, 11:05
W lidze+ pokazywali: Saganowski kopnął piłkę, zresztą gdyby Kaliszan ją kopnął, to poszłaby trochę w bok, a ona poleciała prościutko do przodu i nie zmieniła kierunku; bezwzględnie widać moment kopnięcia piłki przez Sagana. Prawdę mówiąc, dopiero widząc tą powtórkę nabrałem większej pewności, że karny był. Choć nie mam 100% pewności, że Kaliszan nie musnał tej piłki.
No i faul w polu karnym w 2. połowie(88'), za który dostaliśmy tylko rzut wolny......500% ewidentnie w polu karnym.
Generalnie sędzia słaby, zdarzały mu się pomyłki w obie strony.

Siedziałem na wprost pola karnego Lecha (w drugiej połowie) i wydaje mnie się że karny jednak był - Kaliszan troszkę spóźnił się ze wślizgiem i ciął Sagana. A tak wogóle toże nie widziałem pierwszej bramki. Jak Lech się trochę odsłonił po stracie bramki to mecz całkiem fajny się zrobił, poza tym zawsze cieszy 2:0 z Lechem :) .

aaadamm
22-05-2003, 11:26
moim zdaniem najlpeszy na boisku - Sagan - non stop szarpal, atakowal, probowal, pokazywal sie.... wogole kazdy zawodnik byl bardzo waleczny, podobal mi sie gra kielbika, opanowanie boruca, pewnosc Zieinskiego, nawet Stanko gral inaczej niz zwykle....nie tylko pikla go szukala, ale i on staral sie szukac pilki, szkoda tylko ze Legionisci bali sie od poczatku zaatakowac wieksza iloscia graczy, bo wynik moglby byc lepszy

1916
28-05-2003, 02:46
Siedzialem dokladnie na linii pola karnego bramki na ktora gole w II polowce strzelala Legia i tak jak dwa razy sie liniowy pomylil dajac spalonego gdy Sagan 2 razy wychodzil sam na sam to zenada .

To siedzielismy koło siebie, bo widziałem to tak samo.

pzdr.