PDA

Zobacz pełną wersję : Ultras Jesień 2003: Najlepszy wyjazd Legii

Adiq
28-11-2003, 08:14
Tym razem wybieramy najlepszy wyjazd Legii tej jesieni. Oczywiście nie chodzi tutaj o samą oprawę, ale też o doping, atmosferę no i prywatne względy. ;)

Ja wybieram Płock. Chyba nikt nie spodziewał się 2500 kibiców kiedy to na tydzień przed meczem bilety prawie nie schodziły. Poza tym chyba do końca życia nie zapomnę tej kolumny samochodów w barwach Legii. Ponadto na samym stadionie super atmosfera, doping i oprawa.

legionista z wmb
28-11-2003, 10:43
Wisla plock i Widzew lodz

Ostry
28-11-2003, 10:52
Zdecydowanie mecz w Płocku :) Liczba 2500 osób przeszła najśmielsze oczekiwania nas i kibiców w całej Polsce.A do tego ta świetna jak na wyjazd oprawa,po prostu numer jeden ;)

Lulek
28-11-2003, 11:08
Najlepszym naszym jesiennym wyjazdem był Płock.Nikt nie spodziewał się,że tylu nas tam pojedzie.Najpierw cieszyłem się,że będzie nas 1000,a potem stopniowo rosły nadzieje-może uda się wyjechać w ponad 1000 osób,może przekroczymy 1500,ale 2500?Nawet o tym nie marzyłem...Do tego super oprawa(piro,transy,kartony,małe flagi itd.),a do tego całkiem dobry doping.Do tego w drodze,na meczu i w powrocie non-stop melanż:-)Drugi najlepszy wyjazd to Łódź.Jak zwykle przed tego typu meczami wielkie ciśnienie,odliczanie dni do meczu...No i trzeba przyznać,że był to bardzo dobry wyjazd.To,że było nas ponad "biletową normę" to normalka,ale trzeba zwrócić uwagą na naszą dobrą prezentacją(szczególnie motyw z "Krzyku").Poza tym gorąca atmosfera jaka nas tam spotkała sprawi,że długo zapamiętamy ten mecz.Zawiódł mnie jednak trochę doping.Na takich meczach trzeba śpiewać non-stop.Trzeci wyjazd to Kielce,a czwarty to Polkowice ze względu na zajebisty doping przez cały mecz.Ogólnie wyjazdy w naszym wykonaniu tej jesieni były zajebiste!Oby tak dalej!Tylko Zabrze mnie trochę zawiodło...Pozdro

Adam-oldboy
28-11-2003, 11:29
Płock jest chyba nie do pobicia jesienią, dobra oprawa, gospodarze nie mieli szansy zaistnieć. Jak zwykle ciekawie było w Łodzi (sądząc z relacji).
A na wiosnę: Poznań, Kraków no i Konwiktorska '8 .

Raffi
28-11-2003, 11:42
A czemu to niby Konwiktorska? :> Mecz na wyjeździe już był '8

disco
28-11-2003, 11:50
Płock i Łodz.
Ja z Płocka najbardziej zapamietam obstawioną przez nas trasę i setki samochodów, no i zajebista pogoda była. :) A po meczu ten ciąg białych świateł za sobą a czerwonych przed sobą. :)
Co do Widzewa to najbardziej utkwiła mi i nie tylko mi pewna sprawa, nie bedę się rozpisywał :buhaha:

Mini
28-11-2003, 11:52
akiete mogłes sobie darowac bo wynik z góry jest wiadomy. a własne przezycia?
najgorzej było w Wodzisławiu a najlepiej w Płocku.

Adam-oldboy
28-11-2003, 11:54
A czemu to niby Konwiktorska? :> Mecz na wyjeździe już był '8
No tak zagalopowałem się jakoś.
Chociaż trochę szkoda. To może być ich ostatni sezon w lidze. :/

emde
28-11-2003, 12:28
Widzew - wieksze emocje

Mazi
28-11-2003, 14:19
Jak dla mnie , to kibice Legii najlepiej sie zaprezentowali na wyjazdach w tej rundzie !!

Widzew- wspaniała oprawa , max. ludzi
Kielce - max. ludzi
Polkowice(bardzo daleki wyjazd ! ) - full ludzi

Przyzwoicie pokazaliśmy się na Górnym Śląsku i tu wypada również podziękować ziomkom z Sosnowca :+:

Jednak majstersztykiem był mecz z Wisłą w Płocku ... po prostu pięknie :D. Na ten mecz zagłosowałem .

Żeby nie było tak różowo , to przypomne również nasze "wpadki" - Radom ( chociaż to był sparing ,ale i tak gorąco było ) i napisze ,ze myslalem ,ze wiecej ludzi bedzie wspierac Pogoń w Białymstoku , chociaż liczba 20-30 osób nie była taka zła ...

Pamiętajmy ,zawsze może być lepiej !!!

domber
28-11-2003, 14:36
ja tez stawiam na Plocka b.dobra oprawa liczny wyjazd jedeny na jakim bylem w tej rundzie moze dlatego

Herman
28-11-2003, 15:08
Ja oddałem głos na Lódź, z takich względów, że to jedyny mecz na którym byłem na wyjezdzie w tej rundzie.

brevery
28-11-2003, 15:19
Ja tam mówie Radom rullezz:D

MTP
28-11-2003, 17:22
Jak dla mnie
1 Płock wg mnie było ponad 2500.Oprawa byłaby jeszcze lepsza lecz nikt z nas się takiej ilosci nie spodziewał.troche doping lipny jak na taką ilość.
2 Łódz ~700.Oprawa b.dobra jak na te warunki(butelki race kamienie)tym wieksze brawa dla twórców.Macha z krzyku i ogniste oczy.Doping też mógł byc lepszy
3 Kielce 400 Wiadomo bez oprawy ale dobre oflagowanie w miare dobry doping no i debiut Scootera.
3 ex Polkowice Wild West oprwa dobra.Śpiew dobry i Aeaeaea Lega Warszawa.
Nic tylko czekac na Poznań

Mrozik
28-11-2003, 17:57
Wynik ankiety mówi sam za siebie :]

Płock i to z kilku powodów :] :
1.Liczba - 2500 chyba nikt saie nie sdoziewał, czuliśmy sie jak u siebie na stadionie
2.Oprawa
3.Trasa Warszawa-Płock cała w Legijnych samoichodach :+:
4.Wesoły samochód :) , mimo że na 3 godz przed wyjazdem nie miałem transportu
'8 Pozdro Dla Kumatych
5. Po piąte i może najważniejsze to był to mój pierwszy wyjazd :]

Afgan
28-11-2003, 18:04
jak dla mnie Widzew, adrenalina bardzo duza :]

dyha
28-11-2003, 19:18
Polkowice - Legia , niewiem czemu jest pominięty , bo atmosfera napewno lepsza niz na Odrze , a z tych co są to Płock.

c_zary
28-11-2003, 19:37
Polkowice - Legia , niewiem czemu jest pominięty , bo atmosfera napewno lepsza niz na Odrze , a z tych co są to Płock.
No ja tez nie wiem czemu. Zawsze mozesz za to zaglosowac na Gornik P. - Legia - Opcja nr 3 :look: 8)

Yankes
28-11-2003, 19:37
jak dla mnie zdecydowanie widzew bo do plocka to chyba tylko na rowerze na ten mecz nikt nie jechal 8) a moze?? :>

Adams_
28-11-2003, 19:46
jak dla mnie zdecydowanie widzew bo do plocka to chyba tylko na rowerze na ten mecz nikt nie jechal 8) a moze?? :>

Dalem Widzew bo Plocka nie pamietam 8- tzn mam przeblyski :(

kamyk
28-11-2003, 20:16
dlamnie też Płock jest na 1- miejscu normanie kozacki wyjazd był! przerosło chyba wszytkich ze stawiło się tam nas 2500! normalnie zajebiscie!

2.wyjazd to Łodzi wiadomo jakie są mecz z Widzewem i oprawa wrescie zrobiona na stadionie w Łodzi na naszym pozniomie i chyba samych Widzewiaków zaskoczyła!

Crammer
28-11-2003, 20:29
ja zaglosowalem na mecz z Wisla Plock - wiadomo ta ilosc i oprawa mowi sama za siebie. drugim najlepszym wyjazdem byl mecz w... Gorzycach. z powodu mojego miejsca zamieszkania byl to moj pierwszy oficjalny mecz Legiuni za zywo. mimo ze musialem siedziec w sektorze miejscowych bylo to najwspanialsze przezycie w moim zyciu.

p.s.
mam nadzieje ze spotkamy sie w nadchodzacej rundzie na meczu w Wawie

dyha
28-11-2003, 20:42
No ja tez nie wiem czemu. Zawsze mozesz za to zaglosowac na Gornik P. - Legia - Opcja nr 3 :look: 8)

o ***** 8- nie zauwazylem :D

MaK_ŁuKóW
28-11-2003, 21:31
ja zaglosowalem na Plock bo nieczesto zdarzaja sie takie wypady,na drugim Widzew,3 Polkowice,4 Polonia :)

Afgan
28-11-2003, 21:35
Polonia to nie wyjezd :]

foks
28-11-2003, 22:17
dla mnie wygrywa widzew, to wyjazd z prawdziwego zdazenia. plock byl mistrzowy, ale to byl lekki piknik, dominacja na stadionie i zabicie ultrasow petry dopingiem ;) mile wspomnienia ale nie porownuje sie to do widzewa gdzie w 700 osob zrobilismy tyl elementow oprawy ze glowa boli. i to jaki prestiz wyjazdu :P
mini: wodzislaw nie byl taki zly, mi sie podobalo, bylo tak fajnie cieplo:) choc doping taki jakiego sie mozna spodziewac po takich wyjazdach :)

MateuszL
28-11-2003, 22:32
Ja bylem na trzech jesiennych wyjazdach. Kielce, Płock i Łódź. a zaglosowalem na Plock. w ogole liczba, atmosfera, kozak. w lodzi tez super, tylko strasznie mi sie skora(kortka) rozerwala i musialem baniaka wybulic na naprawe, ale bylo super! kielce- szkoda, ze byl ten wypadek w pociagu, ale ogolnie fajnie. a teraz dochodze do wniosku, ze chyba jednak Łódź byla najlepsza, najwieksze napiecie

Cipciuś
28-11-2003, 22:40
mini: wodzislaw nie byl taki zly, mi sie podobalo, bylo tak fajnie cieplo:)
Mini podkreslil - Własne przezycia - najgorsze Wodzislaw - potwierdzam - pozdro dla kumatych 8)

Mrozik
28-11-2003, 22:55
Mini podkreslil - Własne przezycia - najgorsze Wodzislaw - potwierdzam - pozdro dla kumatych 8)
A Zajacc już głosował 8)

Porter
29-11-2003, 11:51
Wisłą Płock i Widzew Łódź :krol: szacunek dla ULtRAS
Poczekajcie do marca , zobaczycie co sie bedzie działo w Łęcznej '8

foks
29-11-2003, 12:13
kumam o co chodzilo koledze Miniemu:) nie mniej ja mialem to szczescie ze z meczu najbardziej zapamietalem piekna pogode, ktorej mi teraz brakuje;)
pozdr
foks

Zajacc
29-11-2003, 12:16
A Zajacc już głosował 8)

Jeszcze nie, ale juz glosuje :D

... Wodzislaw rzecz jasna... 8)

Zajacc
29-11-2003, 12:19
Ale nie ze wzgledu na pogode :D

kamyk
29-11-2003, 13:18
Wisłą Płock i Widzew Łódź :krol: szacunek dla ULtRAS
Poczekajcie do marca , zobaczycie co sie bedzie działo w Łęcznej '8

potwierdzam i nie zaprzeczam bedzie sie działo w Łęczneij......:) kumaci wiedza o co chodzi :)

PRASKI
29-11-2003, 14:43
najlepszy wyjazd to był chyba do Łodzi :+: :pijany:

heh, a ciekawe co sie będzie działo w Katowicach....

Joker
29-11-2003, 20:09
Wisła Płock. 2 miejsce Widzew.

Wiosna pod wzgledem wyjazdow zapowiada sie fascynujaco.

Mrozik
29-11-2003, 22:33
najlepszy wyjazd to był chyba do Łodzi :+: :pijany:

heh, a ciekawe co sie będzie działo w Katowicach....

To bedzie wyjazd decydujący o mistrzostwie :P Chociaż wolałbym żebyśmy mogli świętować już po Widzewie :P[/b]

Jawor_CDR
30-11-2003, 00:09
hmm ja nie moge sie zdecydowac pomiedzy łodzia a plockiem wiec postawie na remis :D

szczepan
30-11-2003, 12:50
jednak mi sie bardziej podobala Lodz... Plock mial swoj klimat ale to byl taki ogolny mix natomiast Lodz :D ta maska i pozostale rzeczy :D

legionista z wmb
02-12-2003, 21:41
łodz najlepszy wyjazd dla mnie od kilku lad tam zawsze jest klimat kibicow <kto tam nie byl niech zaluje > :zyleta:

rkwa
02-12-2003, 22:17
1.Widzew.
2.Korona [lipa tylko z tym wypadkiem,po za tym bardzo fajny wyjazd]

Kosiasz
02-12-2003, 23:12
zagłosowałem na Płock, chociaż kazdy wyjazd na którym byłem w tej rundzie podobał mi się (tj. Polkowice, Płock, Łodź, Kielce, Radom)