PDA

Zobacz pełną wersję : Transferowe S-fi, czyli gdybym był bogaty. .

Adin
06-07-2011, 21:19
Z racji tego, że temat "Transfery" co okienko staję się jednym wielkim gadaniem o nic postanowiłem stworzyć temat w którym wielbiciele Tomaszków mogli by pisać o Morientesach, Kezmanach, oraz innych piłkarzach, którzy już prawię są na Ł3 :) Pozwoliło by to oszczędzić temat "transfery" na same konkretne wypowiedzi.Oczywiście gdyby ten pomysł nie spodobał się modom, to proszę o kasację.

Bootleg
06-07-2011, 21:36
hmm jeżeli już doszłoby do rozdzielenia tematów; to chyba lepiej stworzyć taki odnośnie konkretnych i potwierdzonych informacji dotyczących transferów/wypożyczeń/testów... temat transfery, który i tak żyje własnym życiem, jest już rozmyty do niebotycznych granic. Łatwiej byłoby trzymać porządek w temacie gdzie byłyby news z internetu/prasy czy tv. :hmm:

Adin
06-07-2011, 21:39
chodziło mi o to, że w temacie transfery można byłoby rozmawiać o piłkarzach, którzy już na pewno odeszli/przyszli, a w tym temacie o różnych informacjach z portali/tv, czy nawet Tomaszków:lol3: pozwoliło by to oczyścić podwieszony temat na temat ruchów do/z klubu.Kto by chciał się dowiedzieć czegoś konkretnego, to ten temat omijał by szerokim łukiem :)

wojdus1916
06-07-2011, 21:52
Przy tak różnorodnym poziomie na forum, oba tematy będą różnić się tylko z nazwy. Dobre chęci to nie wszystko, przynajmniej tutaj :)

nevermind
06-07-2011, 22:02
Ale tytuł tematu zerzniety z wiślackiej forumki :efoch:

Ja wiem o co chodzi, tylko nadmieniam ze na Wisle chlopaki mieli tytuł taki sam... dosłownie :p

Adin
06-07-2011, 22:06
nie widzę drugiego tematu, w którym można pogadać o spekulacjach transferowych do Legii:prawi:

never: nie wiem o co chodzi, ale tytuł zawsze można zmienić:prosze: chodzi o sam fakt.

E:
nie czytam forum innego po za tym, także..przypadek ;)?

matx
06-07-2011, 23:07
Coś mi się wydaje, że w ten sposób na forum będą dwa tematy o tym samym i czytać się nie da żadnego..

niktwazny
06-07-2011, 23:20
Niepotrzebnie spinacie odbytnice, możemy założyć siedem tematów, o dziwo, nie zagwarantuje to podwyższenia standardu konwersacji w tym jednym konkretnym :)

Jak kogoś tak boli czytanie to niech nie czyta, bo i po co się denerwować... Ja tam sobie lubię czasem poczytać ten bełkot, poprawia mi humor.

slebek
06-07-2011, 23:44
Jest tak czasem że kazdy się nudzi czy to w robocie czy to w domu, więc taki temat jest potrzebny:D

midzi
06-07-2011, 23:55
Też nie widzę sensu tworzenia odrębnego tematu.

Oddzielny temat z newsami? A skąd wiadomo które są prawdziwe, a które nie. Całe to transferowe szaleństwo to jedno wielkie S-fi.

cffan
07-07-2011, 09:10
Jest już taki temat -> http://forum.legionisci.com/showthread.php?t=5647&page=48

Kamilos
07-07-2011, 11:24
Chyba że podział byłby na temat o spekulacjach transferowych i transferach dokonanych. Wtedy może by się udało co nieco uporządkować.

Adin
07-07-2011, 11:45
Chyba że podział byłby na temat o spekulacjach transferowych i transferach dokonanych. Wtedy może by się udało co nieco uporządkować.

o to mi od początku chodzi.. wtedy temat transfery, który jest podwieszony nie był by taki zaśmiecony.

eLdorado
09-07-2011, 09:11
Tym sposobem dojdziemy do tego ze co drugi temat trzeba bedzie rozdzielac. Wpisy pokemonów wywalać i starczy.

bloniaq
09-07-2011, 14:11
A nie masz wrażenia, że ten temat będzie jakby nieodwiedzany?

Bo to trochę tak jakby zrobić dwa razy temat Oświadczenia: jeden "oświadczenia debili", a drugi "oświadczenia prawilnych", gdzie w pierwszym mają pisać debile, a w drugim prawilni. Nikt by w tym pierwszym nie napisał, bo nikt nie uważa się za debila... Mam wrażenie, że opis tematu sugeruje, że tu mają się wypowiadać ludzie o czymś nierealnym, gdzie każdy "swoje" tomaszkowe info traktuje jak najbardziej realnie, bo jeśli by go tak nie traktował, to by o nim nie pisał...

matx
09-07-2011, 14:24
Bo to trochę tak jakby zrobić dwa razy temat Oświadczenia: jeden "oświadczenia debili", a drugi "oświadczenia prawilnych", gdzie w pierwszym mają pisać debile, a w drugim prawilni. Nikt by w tym pierwszym nie napisał..

Sądzę, że wątpię.. :lol: