PDA

Zobacz pełną wersję : Telenowela, czyli jak Superpuchar organizowali: Legia Warszawa - Wisła Kraków 23.07.2011-11.02.2012

Strony : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10

m82
16-06-2011, 10:10
Mecz o Superpuchar Polski ma zostać rozegrany 23 lipca, jednak na razie nie wiadomo, na którym stadionie. Ekstraklasa SA ma problem ze znalezieniem neutralnego stadionu, który spełniałby wymogi bezpieczeństwa i nie byłby w tym czasie remontowany. Wiceprezes Legii zastanawia się, czy w takim razie jest sens, by mecz o to trofeum w ogóle rozgrywać.

Miklas: Może zrezygnować z meczu o SP?
"Superpuchar każdy klub chciałby mieć w swojej gablocie, ale jeśli zorganizowanie meczu jest takim problemem, bo nie ma neutralnego stadionu gwarantującego bezpieczeństwo, to może lepiej zrezygnować z gry o to trofeum? W ostatnich latach mecze odbywały się od przypadku do przypadku" - mówi Sport.pl Leszek Miklas. "Czekamy na decyzję Ekstraklasy. Mam nadzieję, że obiekt się znajdzie, a już od przyszłego roku Superpuchar trafi na Stadion Narodowy. Wisła chce zagrać o Superpuchar normalny mecz" - mówi tymczasem prezes Wisły, Bogdan Basałaj.

Na otwarcie PGE Arena?
Jeden z pomysłów Ekstraklasy jest taki, by meczem o Superpuchar otworzyć budowany na Euro 2012 stadion w Gdańsku. "Doskonałe miejsce i okazja, by walce o to trofeum nadać należną rangę. Telewizja, tysiące kibiców, same plusy" - ocenia Adrian Skubis. Tyle, że w Gdańsku na 23 lipca planują organizację meczu Lechii z Atletico Madryt lub Liverpoolem (jeszcze wcześniej mówiło się o Juventusie Turyn).

Lubin chętny, ale murawy brak
"Myślę, że w najbliższych dniach ogłosimy gospodarza" - mówi rzecznik prasowy Ekstraklasy SA, która rozmawiała z właścicielami ponad 10 stadionów. Wiadomo, że myślano o rozegraniu meczu w Gliwicach, ale tam stadion nie będzie gotowy do 23 lipca. Podobnie wygląda sytuacja ze stadionem Śląskim. Z kolei w Lubinie w tym czasie wymieniana będzie murawa.

Bełchatów nie otrzymał propozycji
W Kielcach nie chcą się zgodzić na organizację meczu Wisły z Legią, więc niewykluczone, że mecz odbędzie się w Bełchatowie. Tam przed trzema laty Legia z Wisłą rywalizowała o Puchar Polski. Bełchatowianie nie otrzymali jednak oferty od Ekstraklasy.

"Nie dostaliśmy na razie żadnej oferty, ale gdyby wpłynęła, warto by się było zastanowić. Stadion zmienił się przez te trzy lata. Mamy dwie trybuny po przeciwległych stronach, moglibyśmy łatwo odseparować grupy z Krakowa i Warszawy" - mówi Michał Antczak, rzecznik GKS.

Legia nie zgodzi się na plan awaryjny
Plan awaryjny to rozegranie meczu na stadionie jednej z zainteresowanych drużyn - Legii lub Wisły. Wątpliwe jednak, by zgodziły się na to kluby. "Oczywistym jest, że ani Legia, ani Wisła nie zgodzi się zagrać jednego spotkania na stadionie rywala" - mówi Sport.pl Leszek Miklas, który uważa, że rozgrywanie meczu w małej miejscowości na kilkutysięcznym stadionie nie ma sensu.

Nie na kameralnym stadionie
"Powinno to być widowisko godne trofeum. Mecz w małej miejscowości na kilkutysięcznym kameralnym obiekcie nie ma sensu. Może Stadion Narodowy będzie rozwiązaniem na przyszłość? Może warto rozgrywać dwa mecze?" - zastanawia się Miklas.

Początkowo mówiło się, że mecz Wisły z Legią odbędzie się na 5-tysięcznym stadionie w Ostródzie. Przed trzema laty Legia z Wisłą o Superpuchar zagrały w Ostrowcu Świętokrzyskim. Na mogącym pomieścić 8 tysięcy widzów stadionie KSZO zasiadły 4 tysiące kibiców, z czego 600 osób stanowili fani Legii, 519 wiślacy, a zdecydowana większość na trybunach zasiadła w neutralnych sektorach.

Rozgrywki o Superpuchar w Polsce odbywają się od 1980 roku. Od pięciu lat organizatorem meczu jest Ekstraklasa SA, a spotkanie rozgrywane jest na tydzień przed startem rozgrywek ligowych.

Według mnie najlepszym "neutralnym" miejscem do rozegrania tego meczu byłyby Kielce.

wiara
16-06-2011, 10:24
W zacytowanym artykule masz jasno napisane, że w Kielcach organizatorzy nie wyrażają zgody na rozegranie tam meczu...

bloniaq
16-06-2011, 10:37
Ostrowiec Świętokrzyski :D

1916TaFu
16-06-2011, 10:41
A Gdynia, Poznań, ewentualnie stadion Cracovii?..

Tyle stadionów w Polsce powstało a nie ma gdzie rozegrać jednego meczu..:poddaje:

wojdus1916
16-06-2011, 11:30
Stadion Cracovii odpada z przyczyn wiadomych.
Ja osobiście jestem za Gdynią.

Morza szum, ptaków śpiew, złota plaża pośród drzew.

Chmielo
16-06-2011, 11:47
No w Gdyni nie byłoby źle.. wakacje i taki wyjazd nad morze :bauns:

Jarson23
16-06-2011, 11:52
23 to idziemy na Boca Juniors :D

m82
16-06-2011, 12:10
W zacytowanym artykule masz jasno napisane, że w Kielcach organizatorzy nie wyrażają zgody na rozegranie tam meczu...

Wiem, jednak mimo wszystko uważam, że Kielce i Bełchatów z logistycznego punktu widzenia mają najlepszą lokalizację. Na korzyść Kielc przemawia nowocześniejszy stadion.

Poza tym jak to ktoś na głównej komentarza napisał w oryginale nie ma napisane, że Kielce się nie zgadzają tylko

Niemal w połowie drogi między Krakowem i Warszawą jest stadion Korony, ale w Kielcach wciąż nie mogą zapomnieć, że bandyci spod znaku Białej Gwiazdy zadźgali miejscowego szalikowca.

Jak dla mnie to mało rzetelna informacja bo nie wiadomo kto to powiedział i czy nie jest to jakaś fikcja literacka autora tego artykułu.

b.
16-06-2011, 12:24
czy nie jest to jakaś fikcja literacka autora tego artykułu.

nie jest to fikcja literacka, jakbyś choć trochę był w temacie to byś wiedział

chociażby tej wiosny, gdy działacze nie zgodzii się na wpuszczenie kibiców Wisły a pzpn to przyklepał

daimler
16-06-2011, 12:49
23 to idziemy na Boca Juniors
dokładnie. ***** ten superpuchar w sytuacji, gdy tak pasjonujące czysto sportowe :zlosliwy: widowisko się zapowiada w Warszawie :look:

wojdus1916
16-06-2011, 12:57
Możemy zaliczyć dwie imprezy jednocześnie, tylko postulować trzeba o to aby mecz odbył się w Bełchatowie :wleb:

Bary89
16-06-2011, 13:12
Gdańsk i Gdynia odpadają bo Wisła ma prawie dwa razy tyle co my. Fakt najlepsze byłyby Kielce, ale Wisły tam nie wpuszczą więc jak dla mnie albo stadion Lecha albo Widzewa ewentualnie Śląski.

daimler
16-06-2011, 13:19
Widzewa
jasne :lol: :lol:

R.
16-06-2011, 13:22
Gdańsk i Gdynia odpadają bo Wisła ma prawie dwa razy tyle co my. Fakt najlepsze byłyby Kielce, ale Wisły tam nie wpuszczą więc jak dla mnie albo stadion Lecha albo Widzewa ewentualnie Śląski.

Ale co z tego, ze maja dwa razy tyle? A gdyby byl gotowy Narodowy, na ktorym jak sami gadali, beda grane te superpuchary i inne finaly PP, to co? Przeciez wtedy mieliby 100000x dalej. :lol:

casual
16-06-2011, 13:27
Pewnie będzie Bełchatów i obie ekipy za bramkami.

Zakładajac rzecz jasna, że Miłościwie Nam Panujący Donald Tusk zezwoli na rozegranie tych zawodów z udziałem publiczności.

Swoja drogą juz dziś warto zaapelować do właściwego miejscowo wojewody o zamknięcie stadionu. Uniknijmy kolejnej tragedii, Panie Wojewodo.

wojdus1916
16-06-2011, 13:27
To zostaje Gdynia :fy:

wiara
16-06-2011, 13:31

Lecha odpada bo w tym okresie będzie tam prawdopodobnie wymieniana murawa. Śląski jest remontowany, więc też odpada...

To naprawdę chore że takiego meczu nie ma gdzie zorganizować, że wszyscy się "boją":leze: itp...

Z Kielcami też moim zdaniem trochę przesada... Stosowanie przez klub odpowiedzialności zbiorowej w stosunku do wszystkich kibiców Wisły za wydarzenia sprzed 4 lat...:| Ja rozumiem, że Wiślaki zachowywali się potem na Koronie niegodnie (przyśpiewki typu "Rachu ciachu..." itp.), no ale bądźmy poważni... to nie jest powód do dożywotniego ograniczania wstępu na stadion... Są jakieś granice absurdu...

Piotrek z Woli
16-06-2011, 13:57
Po tym co się stało:
http://sport.wp.pl/kat,1821,title,Zamieszki-po-meczu-Pucharu-Stanleya,wid,13514319,wiadomosc.html :
napewno nie dojdzie do rozegrania meczu o super-puchar, i ja się zastanawiam czy nie zlikwidują wogóle rozgrywek w sportach drużynowych zostawią szachy, brydż sportowy, z gier towarzyskich zakazem będzie objęty Chińczyk bo się będzie kojarzył z wyborem budowniczych autostrady.

m82
16-06-2011, 15:02
nie jest to fikcja literacka, jakbyś choć trochę był w temacie to byś wiedział

chociażby tej wiosny, gdy działacze nie zgodzii się na wpuszczenie kibiców Wisły a pzpn to przyklepał

"Trochę" się orientuje :) Przyczyną nie wpuszczenia kibiców Wisły była obawa przed burdami na stadionie, a nie bezpośrednio przez to co stało się cztery lata temu.

bloniaq
16-06-2011, 15:08
Zakładajac rzecz jasna, że Miłościwie Nam Panujący Donald Tusk zezwoli na rozegranie tych zawodów z udziałem publiczności.

Obstawiam że jednak zezwoli, w nadziei że w trakcie meczu dziewczyn na Ł3 nie będzie nas w mieście...

Furiat
16-06-2011, 15:19
Olać superpuchar i lepiej obejrzeć mecz z Boca Juniors ;)

Dixon
16-06-2011, 15:27
Uwielbiam oglądać latynoską piłkę :oczko:

casual
16-06-2011, 15:42
Obstawiam że jednak zezwoli, w nadziei że w trakcie meczu dziewczyn na Ł3 nie będzie nas w mieście...

Na szczęście "nas w mieście" jest "nieco" więcej niż te powiedzmy dwa tysie, które pojadą do Bełchatowa (czy gdziekolwiek indziej).

Jestem przekonany, że fanów argentyńskiej piłki jest bardzo wielu.

kubabca
16-06-2011, 15:48
czuję że zrobią gdzieś blisko by czarne panienki zagrożone na Ł3nie były a my wszyscy na wyjeździe. Swoją drogą 23lipca moje urodziny chyba trzeba będzie oblewać Superpuchar:D

casual
16-06-2011, 17:29
czuję że zrobią gdzieś blisko by czarne panienki zagrożone na Ł3nie były a my wszyscy na wyjeździe. Swoją drogą 23lipca moje urodziny chyba trzeba będzie oblewać Superpuchar:D

Nie ma stadionu w tym kraju który pomieści "nas wszystkich", więc spokojnie- na ewentualnym meczu z drużyną z Argentyny stawi się adekwatna do rangi i prestiżu tego meczu reprezentacja libiców spod znaku czarnej eLki.

(L)uksus
16-06-2011, 17:51
Wczoraj w OSI mówili że Polonia nie będzie mogła zagrać tego meczu 23 lipca, ponieważ międzynarodowe spotkania towarzyskie nie mogą kolidować z oficjalnymi rozgrywkami PZPN, jakimi jest Superpuchar. Dlatego też dziwi mnie to stwierdzenie,

Na otwarcie PGE Arena?
Jeden z pomysłów Ekstraklasy jest taki, by meczem o Superpuchar otworzyć budowany na Euro 2012 stadion w Gdańsku. "Doskonałe miejsce i okazja, by walce o to trofeum nadać należną rangę. Telewizja, tysiące kibiców, same plusy" - ocenia Adrian Skubis. Tyle, że w Gdańsku na 23 lipca planują organizację meczu Lechii z Atletico Madryt lub Liverpoolem (jeszcze wcześniej mówiło się o Juventusie Turyn).

no chyba że dziadki zrobią przysługę matołkowi ....

mark1916
16-06-2011, 18:28
A może Szczecin :)

radzior
16-06-2011, 18:52
Dywagacja odnośnie lokalizacji meczu o superpuchar to tak jak trafienie w totka. Może być tak , że mecz zostanie rozegrany bez kibiców w jakiejś małej miejscowości ze stadionem na 5tys.ludzi, tudzież zupełnie odwrotnie np na stadionie Śląskim(jeżeli nie jest w remoncie) z pełnymi trybunami..a pomiędzy tym jest szereg innych możliwości dziadków z pzpn.
Odnośnie czarnulek i ich meczu na 3 "urodziny" to szkoda gadać

Marcin ZŻB
16-06-2011, 19:17
Ja czekam na Boca Juniors :D

WESOŁY DIABEŁ
16-06-2011, 20:34
Możliwe jest kilka scenariuszy, superpuchar to niby marne trofeum ale jednak jest. U nas jednak więcej ludzi chciałoby "zobaczyć" południowo amerykański futbol. Terminy mogą się rozjechać to by było najlepsze rozwiązanie i szansa na finał jak i emocje "czysto" piłkarskie.

Ćwirek
16-06-2011, 20:38
zdecydowanie połączenie futbolu południowoamerykańskiego i superpucharu - z mojej skromnej strony mam sentyment do Bełchatowa - byłoby świetne. nie wiem tylko czy wypowiedzi leszka z Iławy nie należy odczytać jako jawnej zgody na brak meczu o Superpuchar ze strony naszego klubu... swoją drogą - kraj w którym za rok ma być najważniejsza impreza piłkarska starego kontynentu, ma TAKI problem, o tempora, o mores... ;)

brn
16-06-2011, 21:45
Bełchatów ok! :D

m82
17-06-2011, 00:42
Wczoraj w OSI mówili że Polonia nie będzie mogła zagrać tego meczu 23 lipca, ponieważ międzynarodowe spotkania towarzyskie nie mogą kolidować z oficjalnymi rozgrywkami PZPN, jakimi jest Superpuchar.

A my graliśmy w zeszłym roku z Arsenalem w terminie rozgrywek Ekstraklasy, więc wszystko jest do dogadania.

LegijnyPatriota
18-06-2011, 13:26
No w Gdyni nie byłoby źle.. wakacje i taki wyjazd nad morze :bauns:

To jak już o morzu mowa to może lepiej w Kołobrzegu na nowym obiekcie Kotwicy?:hmm:
I tam dość Legijne tereny. :oczko:

Chmielo
18-06-2011, 13:51
To jak już o morzu mowa to może lepiej w Kołobrzegu na nowym obiekcie Kotwicy?:hmm:
I tam dość Legijne tereny. :oczko:

Teren pod wyjazd dobry i do Szczecina blisko ale stadion przymały :kurde:

wojdus1916
18-06-2011, 14:41
W Kołobrzegu jest stadion gigant :cinkciarz:

szczup(L)ak
18-06-2011, 14:55
Ja akurat nie z biegających :niebij: ale dla sportowców to obiekt dający pewne możliwości :oczko: Ooooo Kotwica Ooooo Kołobrzeg!!!

mak35
18-06-2011, 15:10
Kołobrzeg w dniu 23 lipca na 200 % odpada , ponieważ w tych dniach odbywa się już jedna duża impreza i może nieść ze sobą wiele kłopotów ( Sunrise Festival ) więc pewnie tego nawet nie uwzględniają w rozważaniach.

Ale... jak dla mnie to świetny pomysł i jestem za ! ;)

mort
18-06-2011, 15:13
idzcie sobie na oneta klikac ok?

jak Was ekspresja roznosi to tam sobie napiszcie "Legia i Polonia - czas na zgodę!!!" albo "CWKS na zawsze z KSC!!!" czy co Wam tam jeszcze przyjdzie do głowy.

czytając ten temat mam wrażenie,że macie duzo do zaoferowania komentarzom na tym portalu.

Lisek_S(L)G
20-06-2011, 22:35
apropo dziewczyn

"Polonia Warszawa nie zagra 23 lipca meczu towarzyskiego z Boca Juniors z okazji stulecia klubu" - poinformował rzecznik prasowy, Jakub Krupa. Jak tłumaczy, powodem takiej decyzji są względy bezpieczeństwa i brak możliwości swobodnej organizacji piłkarskiego święta "Czarnych Koszul".
"Miasto poinformowało nas, że grupy kibiców Legii już zgłaszają zgromadzenia publiczne pod stadionem na ten dzień. Oficjalnie argumentują, że chodzi o 95-lecie klubu z Łazienkowskiej, ale jasne wydaje się być o co tak naprawdę chodzi" - wyjaśnił Krupa.

"To z kolei sprawia, że wydarzenie nie miałoby charakteru piłkarskiego święta i show, ale bezsensownych przepychanek o prawo do gry na miejskim stadionie, co nie ma sensu, tym bardziej że policja już informowała, że może wnioskować o rozegranie tego meczu bez udziału kibiców, co oczywiście mija się z celem" - dodał.

więc już wyboru njee ma i powinniśmy wrócić do tematu dyskusji :)

Maciek
20-06-2011, 22:44
Stadion jest Nasz i spierdalać do kurnika - tyle w temacie dziewczyn.
A co do Superpucharu to ciekawe jaki stadion PZPN znajdzie.

Kamilos
21-06-2011, 01:35
Nie dobrze że dziewczyny nie przyjdą już myślałem że będę mógł obejrzeć Boca Juniors w akcji a tu taki psikus :lol2:
A tłumaczenie pana Krupy a szczególnie jego druga część:

To z kolei sprawia, że wydarzenie nie miałoby charakteru piłkarskiego święta i show, ale bezsensownych przepychanek o prawo do gry na miejskim stadionie, co nie ma sensu, tym bardziej że policja już informowała, że może wnioskować o rozegranie tego meczu bez udziału kibiców, co oczywiście mija się z celem
Jest co najmniej śmieszne.
A żeby nie rozmywać to każdy plus ma swój minus a plus w tym przypadku jest taki że będzie można pojechać na Superpuchar no o ile w ogóle będą mogli pojawić się na nim kibice... :|

Marcin ZŻB
21-06-2011, 02:04
Jestem ciekaw kiedy będą pierwsze przecieki dotyczące SPP. Czekają nas "bombowe" informacje http://www.vlepiamy.pl/images/smiles/02%20Laugh.png

bloniaq
21-06-2011, 02:38
No i było pisać na forum... Takie atrakcje nas omijają jak Boca Juniors przez czyjąś niewyparzoną gębę... :hyhy:

panzer77
21-06-2011, 10:30
Ciekawe czy Boca Juniors wiedziało że w lipcu grają mecz w Warszawie :)

norullez
21-06-2011, 21:10
Ciekawe czy Boca Juniors wiedziało że w lipcu grają mecz w Warszawie :)

Jozwiak ich poinformował jak był na "wyprawie" ( czyt. wakacjach) po gwiazde z Ameryki Południowej wartą conajmniej tyle co Vrdoljak :lw:

LegiaNoweMiasto
21-06-2011, 21:29
tA Zara .. Kolejny Bambo-Gwiazdor , czy tymczasem nowy messi ?

Zohan
21-06-2011, 22:46
Jozwiak ich poinformował jak był na "wyprawie" ( czyt. wakacjach) po gwiazde z Ameryki Południowej wartą conajmniej tyle co Vrdoljak :lw:

Ale ta gwiazda miała być warta tyle co Vrdoljak czy "wyprawa" Jóźwiaka miała tyle kosztować? :hmm:

norullez
23-06-2011, 14:31
Według mnie zdanie jest złozone poprawnie, i raczej wiadomo o co chodzi... Przeczytaj jeszcze raz...:gupi:

Radek_
23-06-2011, 17:00
Zohan , kolega napisał 'był na "wyprawie" ( czyt. wakacjach)' , a dalej 'wartą conajmniej tyle co Vrdoljak' . Gdyby pisał o tej wyprawie napisałby by 'wartej'(chodziłoby mu o 'wyprawie') lub 'wartych'(chodziłoby mu o 'wakacjach') . Chłopie poćwicz czytanie ze zrozumieniem :)

Jean
23-06-2011, 17:20
Zohan , kolega napisał 'był na "wyprawie" ( czyt. wakacjach)' , a dalej 'wartą conajmniej tyle co Vrdoljak' . Gdyby pisał o tej wyprawie napisałby by 'wartej'(chodziłoby mu o 'wyprawie') lub 'wartych'(chodziłoby mu o 'wakacjach') . Chłopie poćwicz czytanie ze zrozumieniem :)

Słyszałeś w swoim życiu kiedyś takie trudne słowo jak sarkazm?

Radek_
23-06-2011, 19:39
Słyszałem , wiem co to oznacza , dobrzę kolegi nie zrozumiałem więc napisałem ... każdy błedy popełnia

Zohan
23-06-2011, 19:54
Wyluzujcie... żart taki :) Wiem o co chodziło koledze, chciałem wytknąć znikomą przydatność wszelkich podobnych wyjazdów Jóźwiaka. A co do Sarkazmu...więcej dr Housa polecam:D

A tak w ogóle cała offtop'owa dyskusja do skasowania.

Tarchomin(L)
01-07-2011, 12:14
Czy już wiadomo gdzie odbędzie się mecz?

Cielo
01-07-2011, 12:20

Mecz o Superpuchar, pomiędzy mistrzem kraju a zdobywcą Pucharu Polski, tradycyjnie otwiera w Polsce sezon piłkarski. Tradycyjnie też są z jego organizacją trudności. - Robimy wszystko, aby wyznaczony na 23 lipca mecz o Superpuchar pomiędzy Wisłą Kraków a Legią Warszawa się odbył. Są jednak trudności - mówi Adrian Skubis, dyrektor do spraw komunikacji Ekstraklasy S.A.

W tym roku dotyczą problemy dotyczą przede wszystkim lokalizacji spotkania. Założenie jest takie, by mecz odbył się na neutralnym terenie, a z różnych względów odpadają kolejne lokalizacje. - Problem wynika z tego, że w kilku miejscach, gdzie buduje się nowe obiekty zaistniały opóźnienia. Do tego w związku z wydarzeniami do jakich doszło w ostatnich kilkunastu tygodniach bardzo istotne znaczenie mają kwestie bezpieczeństwa. Istotne są opinie policji dotyczące niebezpieczeństwa związanego z przyjazdem kibiców i późniejsze decyzje administracyjne. Chcemy, aby mecz był rozgrywany na stadionie godnym rangi spotkania. Tę rangę staramy się budować. Wariantów jest rozpatrywanych wiele. Z kolei wiele z nich już się wykluczyło. Nie ukrywam, że mamy kłopot - stwierdza przedstawiciel spółki zajmującej się organizacją rozgrywek. Gdyby na czas został wybudowany Stadion Narodowy w Warszawie mecz mógłby się odbyć właśnie tam. Co prawda w Warszawie, czyli siedzibie jednego z uczestników spotkania, ale to jednak co innego, niż gdyby miał zostać rozegrany na obiekcie Legii.

- Mamy założenie, by to wydarzenie przypisać do jednego miejsca. Budujemy rangę wydarzenia, a rozgrywanie meczu na Stadionie Narodowym rangę tę by niewątpliwie podniosło. Co byłoby, gdyby znowu miała w nim uczestniczyć Legia? Nie zakładajmy przedwcześnie kto będzie mistrzem, a kto zdobędzie puchar. Ale zobaczmy na Francję, gdzie takie spotkania - bez względu na to kto bierze w nich udział - rozgrywane są w podparyskiej dzielnicy St. Denis. W Anglii to zawsze było Wembley w Londynie. Chodzi o stadion duży, mogący pomieścić jak najwięcej kibiców. Nie tylko obydwu drużyn, bo taki mecz obejrzą chętnie także kibice neutralni. Wzorem najsilniejszych lig dochód ze spotkania przeznaczony jest na Fundację Ekstraklasy. Robimy tak wzorem najsilniejszych lig. W Anglii grają o Tarczę Dobroczynności - mówi Skubis. - Kluby chętnie biorą udział w tym wydarzeniu. Doświadczenia pokazują, że zespoły wystawiają mocne. Spotkanie odbywa się na tydzień przed rozpoczęciem sezonu ligowego. To mocne przetarcie przed sezonem ligowym - dodaje.

Dodał: Marcin Szymczyk Źródło: AS Info

Chmielo
01-07-2011, 12:41

Jak chcesz licznik bić to leć sobie na onet.. co to ***** za pytania z dupy? "Gdzie mecz, wie ktoś może gdzie przejdzie Neymar?"

Ogłady :hyy:

bANIAQ
01-07-2011, 12:43
Ekstraklasa S.A. zmieniła datę meczu o Superpuchar Ekstraklasy. Spotkanie Wisły Kraków z Legią zostanie rozegrane w lutym na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Początkowo potyczka o to trofeum miała odbyć się 23 lipca. Pojawiły się jednak problemy z lokalizacją, dlatego władze ligi zdecydowały się zmienić termin meczu.

detoxizer
01-07-2011, 12:43
W lutym na Narodowym.

RadO
01-07-2011, 12:48
nobla powinni im za to dać :lol: :lol: :lol:

a kluby powinny odmówić udziału w tej szopce.

maatek
01-07-2011, 12:50
HAH :D ale rozwiazali, sezon symbolicznie zostanie otwarty w lutym :D

wiara
01-07-2011, 12:51
W lutym na Narodowym.

:brawo:
Za 2 lata niech najlepiej zrobią, po euro:lol:

"Matołów u władzy dostatek"... hasło jakże wszechstronne...

No porażka!!!

bANIAQ
01-07-2011, 12:54
..superpuchar rozpoczyna sezon piłkarski w Polsce :)

matx
01-07-2011, 13:04
Leje. :leze:

Ja pierdole, co za banda jebanych nieudaczników.

Bugi B.
01-07-2011, 13:04
A czemu nie można grać w Bydgoszczy :hmm:

Zajebiści są:D

kaLasz
01-07-2011, 13:07
Przełożyć sezon! :prawi:

Chmielo
01-07-2011, 13:07
Szkoda, że na gwiazdkę nie zrobili.. :lol:

raven
01-07-2011, 13:09
Może liczą że będzie śnieżyca i nikt nie przyjedzie - na dziś to zgodnie z wytycznymi matołków i tak by musieli robić mecz bez kibiców 'przyjezdnych'... :[

symbicort
01-07-2011, 13:13
Bo oni myślą, że jak mecz odbędzie się w lutym to Wisła będzie miała problem by dojechać do Warszawy. Wiecie pociągi będą opóźnione bo zima, bo oblodzona trakcja, bo dużo śniegu na torach. Oni dobrze to wykombinowali :cinkciarz:
Zastanawiam się, który to taki mądry jest, żeby biednych kiboli na mróz wyciągać :ucieka:

Czcibor
01-07-2011, 14:14
Zakład, że w obu zespołach wybiegną chłopacy z ME ? :leze:

Patowrajter
01-07-2011, 14:19
Banda debili :lol:

faifer
01-07-2011, 14:33
Paranoja !Na stadionie w Lubinie nie można meczu rozegrać? rok temu chyba tam był finał..jeśli się mylę poprawcie mnie... To by była najlepsza opcja.

Julek
01-07-2011, 14:51
A mi się tam podoba, będzie pretekst by zobaczyć*narodowy, bo na reprę leję ;-)

FelixOgbuke
01-07-2011, 15:00
Paranoja !Na stadionie w Lubinie nie można meczu rozegrać? rok temu chyba tam był finał..jeśli się mylę poprawcie mnie... To by była najlepsza opcja.

W zeszłym roku finał pomiędzy Lechem a Jagiellonią był rozgrywany pierwszego sierpnia w Płocku.

faifer
01-07-2011, 15:07
Racja ! dwa lata temu był finał w Lubinie...

wojdus1916
01-07-2011, 17:02
Ja osobiście widzę dwa powody rozegrania tego meczu w lutym na Narodowym.
Chcą aby coś się na nim działo, a dwa w zimę mniej kibiców Wisły przyjedzie.
Oni to dobrze wykombinowali. :pimp:

Z.
01-07-2011, 17:24
A moim zdaniem to dobra decyzja. Jeśli ten puchar ma być poważny to finał musi być w poważnym mieście na poważnym stadionie, a nie gdzieś na prowincji. A że Narodowy będzie dopiero gotowy w lutym to i SP będzie w lutym. Jeżeli miesiąc jest podyktowany wyłącznie kwestią Narodowego i za rok finał będzie już normalnie w lecie na Narodowym to nic lepszego się wymyślić nie dało.

rey
01-07-2011, 17:28
Jeżeli miesiąc jest podyktowany wyłącznie kwestią Narodowego i za rok finał będzie już normalnie w lecie na Narodowym to nic lepszego się wymyślić nie dało.

Jeżeli masz rację to zgoda, natomiast obawiam się, że wątpię ;) Rozegrają to w lutym na SN, a po następnym sezonie będzie znowu rozkmina Płock/Bełchatów/Kielce/Lubin itp. itd.

matx
01-07-2011, 17:30
To niech grają od następnego sezonu na Narodowym, a nie teraz takie szopki robią. Z., no litości. Dla mnie to są jaja, że nie potrafią znaleźć żadnego neutralnego stadionu w Polsce, na którym można byłoby ten mecz rozegrać w normalnym terminie. To jest Superpuchar za sezon 2010/2011 i rozgrywanie go w przerwie sezonu 2011/2012 jest cytując klasyka takie yyyyy nieekskluzywne. :D

edyta: Rey, też tak myślę, tym bardziej, ze na Narodowym ma być obligatoryjnie finał PP.

ormo
01-07-2011, 17:35
Przez takie szopki to Superpuchar nigdy nie będzie miał jakiejkolwiek rangi. Ot, taki mecz o pietruszkę w sumie.

Z.
01-07-2011, 17:48
Jeżeli masz rację to zgoda, natomiast obawiam się, że wątpię ;) Rozegrają to w lutym na SN, a po następnym sezonie będzie znowu rozkmina Płock/Bełchatów/Kielce/Lubin itp. itd.

No, jeżeli okaże się, że to nie jest pomysł polegający na stałej opcji w Warszawie, wyjątkowo przełożonej na luty ze względu na 'kryzys' Narodowego to faktycznie mamy lipę. I wtedy nie ma w ogóle sensu rozgrywać tego pucharu. Ja jednak cenie sobie jego istnienie, bo pamiętam pierwszą potrójną koronę i radość z tego, więc mam sentyment i do superpucharu ;)

Fizi
01-07-2011, 18:04
..superpuchar rozpoczyna sezon piłkarski w Polsce :)

może to przygrywka do zmiany systemu rozgrywek na wiosna - jesień :imprezowicz:

Qhar
01-07-2011, 20:47
Ja nie kumam jak od miesiecy mają taki dramatyczny problem ze znalezieniem neutralnego boiska, którego gospodarz chciałby to zorganizować, który to obiekt byłby godny "rangi" spotkania, gdzie policja odważyłaby się zabezpieczyć imprezę to czemu nie zrobić dwumeczu?
Środa, sobota wszyscy zarobią, będzie bezpiecznie i obie ekipy wyjazdowe równo potraktowane ale lepiej przełożyć na termin, który ze względów atmosferycznych wielce prawdopodobnie będzie przekładany.
Nie piszcie już o nadawaniu rangi jakimś, konkretnym meczom o krajowe trofea. Skoro te mózgi nie potrafią tak ułożyć kalendarza, żeby finał PP zadomowił się 3 V to czemu SPP miałby mieć jakieś większe względy PiaRowe?

maatek
01-07-2011, 21:05
3 maja to akurat chujowy termin na rozgrywanie finału PP.

Qhar
01-07-2011, 21:21
Porażająca siła argumentów :)
Nie chodzi o to czy to będzie 3 V czy 29 II ale o wprowadzanie "nowej świeckiej tradycji" dla podniesienia rangi.

kosciesz
01-07-2011, 21:34
3 maja to akurat chujowy termin na rozgrywanie finału PP.

Rozwiniesz?
IMHO jest to niezły termin
- Zawsze jest to dzień wolny.
- Zazwyczaj termin wypada na parę kolejek przed końcem ligi - nie ma odpuszczania pucharu jak to bywało, albo narzekania na zmęczenie pucharem przed "ważnymi" meczami ligowymi.
- Końcówka ligi jest jasna - wiadomo które miejsca są premiowane pucharami.
- co prawda koliduje z wyjazdami na majówkę, ale gra się go raz na 2-3 lata albo rzadziej.
- gdyby jeszcze grali na Narodowym i włączyli go jakoś w obchody państwowe (np mecz o 20:00 z udziałem prezydenta, który PP patronuje, mógłby kończyć te obchody w Warszawie).

maatek
01-07-2011, 22:18
Święto narodowe, to święto narodowe, dla kibiców to chujowo, bo majówka, jak słusznie stwierdziłeś. Do tego nie promuje za bardzo tego wydarzenia, bo właśnie większość grilluje zamiast iść, z dziećmi :D Moim zdaniem powinno być rozgrywane po lidze, ale to moje zdanie akurat, choć niektórzy się z tym zgadzali przed Bydgoszczą.

Ardiano
02-07-2011, 13:29
ale w ramach podnoszenia rangi Pucharu Polski, przez rozgrywanie finału w stałym terminie, w tym sezonie odbędzie się on 24 kwietnia....

http://legionisci.com/news/43464_Final_Pucharu_Polski_24_kwietnia.html

Z.
02-07-2011, 13:50
I to jest decyzja tragiczna. Wtorek, dzień pracy. Przerażający debilizm. Owszem ligę trzeba skończyć wcześniej, ale naprawdę nic nie stoi na przeszkodzie, by tą jedną kolejkę wrzucić gdzieś np. na jesieni pomiędzy dwoma innymi.

Nigdy nie będzie normalnie :roll:

Kamilos
26-09-2011, 14:01
Odświeżam. Dla tych co już zapomnieli o tym meczu pojawiło się nagle pewne info:

Znany jest już dokładny termin meczu o Superpuchar Polski. Zdobywca Pucharu Polski Legia Warszawa i mistrz Polski Wisła Kraków zmierzą się 11 lutego 2012 r. Spotkanie rozegrane zostanie na Stadionie Narodowym w Warszawie. Będzie to pierwszy mecz, który zostanie rozegrany na tym obiekcie.

"Jest to mecz, który rzeczywiście dla stadionu, dla służb będzie wyzwaniem. Poza tym na pewno będzie ciekawy" - cytuję wypowiedź Rafała Kaplera, prezesa Narodowego Centrum Sportu serwis rmf24.pl. Organizatorzy zapewniają, że już trwają prace nad podzieleniem trybun tak, aby kibice Legii i Wisły zostali od siebie odseparowani.

Początkowo mecz o Superpuchar Polski miał odbyć się w lipcu w Ostródzie. Niedoszli gospodarze zrezygnowali jednak z goszczenia klubów z ekstraklasy.
Szczerze powiem że sam już o tym meczu totalnie zapomniałem, ale nie ma co się dziwić jeżeli organizatorzy tyle czasu nie mogli nic w tej kwestii ustalić. Nie wiem czy miejsce rozegrania tego meczu nie jest lekko stronnicze, ale nie ma co narzekać :)

nevermind
26-09-2011, 14:05
Nie wiem czy miejsce rozegrania tego meczu nie jest lekko stronnicze

Stronniczne byloby wtedy, gdybyśmy musieli grac w Krakowie :D

voytek
26-09-2011, 14:20
Ciekawi mnie podział biletów. Zapewne każda ze stron po max 15 tys, trzecie 15k to sektory buforowe a reszta dla sponsorów i PZPN. Tylko czy około 12k nie będzie za mało dla tych darmozjadów.

nawi
27-09-2011, 12:34
Ciekawi mnie podział biletów. Zapewne każda ze stron po max 15 tys, trzecie 15k to sektory buforowe a reszta dla sponsorów i PZPN. Tylko czy około 12k nie będzie za mało dla tych darmozjadów.

Średnio to widzę jak 15k krakusów przyjeżdża do W-wy do tego w połowie lutego.

Łukasz1994
27-09-2011, 12:39
Jeśli dojdzie do tego spotkania i sprzedaży biletów, mam nadzieje że będzie możliwość kupienia biletu w kasie.

nevermind
27-09-2011, 12:39
Średnio to widzę jak 15k krakusów przyjeżdża do W-wy do tego w połowie lutego.

Zwłaszcza ze oni maja problem uzbierać 1400 osob na najblizszy mecz ligowy. A co dopiero luty + malo znaczacy pucharek.

Adin
27-09-2011, 12:47
myśle, że spokojnie stać ich na 2-3 tyś.Nowy stadion, Legia, a więc nie powinno byc tak źle. Jestem ciekawy dystrybucji na ten mecz biletów. .

daimler
27-09-2011, 12:49
Ja średnio widzę jakiekolwiek ciśnienie na ten mecz po naszej stronie. Już marzę o sterczeniu na stadionie w solidnym mrozie, i do tego jeszcze wyłapię zakaz jak owinę twarz szalikiem :lol:

Q_(L)
27-09-2011, 13:52
Ja średnio widzę jakiekolwiek ciśnienie na ten mecz po naszej stronie. Już marzę o sterczeniu na stadionie w solidnym mrozie, i do tego jeszcze wyłapię zakaz jak owinę twarz szalikiem :lol:
jakieś tam "ciśnienie" będzie pewnie po obu stronach, bo mecz poprzedza prawie dwu miesięczna przerwa w rozgrywkach ligowych :cool:

a stadion będzie zadaszony pewnie :pokemon:

Lookash85
27-09-2011, 14:40
Ciśnienie?Ludzie prędzej przyjdą stadion zobaczyć. Szczególnie, że dla wielu to będzie jedyna okazja bo Euro i mecze Repry sobie odpuszczają. Zawsze to jakieś urozmaicenie od szarej ligi.

Rybak007
27-09-2011, 14:58
myśle, że spokojnie stać ich na 2-3 tyś.Nowy stadion, Legia, a więc nie powinno byc tak źle. Jestem ciekawy dystrybucji na ten mecz biletów. .

Czytaj post wczesniej,

Svitlica_Stanko
28-09-2011, 12:05
A nie lepiej olać ten mecz ? tak samo Wisła. Lepiej by wyszło gdyby na otwarciu pojawiło sie z 4-5 tys zwyklych widzów i atmosfera stypy. A kolejny Superpuchar 2011 bedzie 4-5 miesiecy pozniej.

Adin
28-09-2011, 12:07
Czytaj post wczesniej,

o co Ci chodzi?. . .

secur
10-10-2011, 20:42
Trudno będzie, żeby na taki mecz przyszło 4-5 tysięcy widzów. Tak jak ktoś npisał wcześniej - zdecydowana większoś, to będą pikniki, którzy zdając sobie sprawę tego, ze nie będa mieli okazji na żywo obejrzeć Mistrzostw Europy z chęcią zobaczą stadion n którym odbędzie się - co tu dużo mówić - spotkanie jednych z najlepszych piłkarskich drużyn w Polsce.

_AS_
11-10-2011, 15:45
jesli ktos mysli ze na ten mecz przyjdzie 50tys to sie ***** mocno rozczaruje :)

Mayk
11-10-2011, 15:48
jesli ktos mysli ze na ten mecz przyjdzie 50tys to sie ***** mocno rozczaruje :)

Na razie nie ma sięco marszczyć w tym temacie, bo do przyszłego roku to różne cuda mogą się dziać i to ze strony Donków, zakazów, różnych historii protestowych, jak i ogólnej zbiórki na bojkot przed Euro.

LioneL
30-12-2011, 23:10
Kibice Wisły otrzymają 10 tys biletów na finał SP. Przynajmniej sami tak twierdzą.

FiBa
31-12-2011, 00:43
Kibice Wisły otrzymają 10 tys biletów na finał SP. Przynajmniej sami tak twierdzą.

Z którym z nich się kumplujesz?:lol2:

Aryam
31-12-2011, 00:53
Z którym z nich się kumplujesz?:lol2:

Skończ... :kurde:

Svitlica_Stanko
31-12-2011, 10:11
Ten mecz ma być jednym z dwóch testów dla psów itp przed Euro. Osobiście bym wolał olać ten mecz przez obie ekipy... Następny Superpuchar i tak będzie 5 miesięcy później ;)

BladaTwarz
31-12-2011, 10:19
Z jakiego powodu mielibyśmy go olewać?

Swoją drogą ciekaw jestem jak będzie wyglądalo zestawienie cen biletów. Mogę się założyć, że nieźle będą chcieli na nas zarobić....

Majkisek
31-12-2011, 10:25
A nie sądzisz, że z drugiej strony patrząc będą chcieli mieć komplet na tym meczu?

Buzz
31-12-2011, 10:38
Pewnie, że będą chcieli mieć komplet, ale raczej mało wydaje się to prawdopodobne. Ciężko się zapełnia 55 tys. Szczególnie może być to widoczne ze strony wiślaków, którzy nawet na mecz ligowy nie potrafili 1400 zebrać.
Chociaż z drugiej strony, jak się pikniki rzucą na pierwszy, historyczny mecz na Narodowym, to kto wie... 40 tys powinno być. Dużej roli nie będzie odgrywała też pogoda (luty), bo zamkną dach i po kłopocie.

Cielo
31-12-2011, 10:44
Jak są mecze piłkarskie to dachu chyba nie można zamykać :look:

iniemamniejusz
31-12-2011, 10:46
Jak są mecze piłkarskie to dachu chyba nie można zamykać :look:

why?

Cielo
31-12-2011, 10:53
Coś mi się tak o uszy kiedyś obiło, ale teraz szybko przegooglałem i to chodzi chyba o to, że nie można zamykać w trakcie trwania meczu jeśli nagle zacznie sypać śnieg itp. itd. ;)

michal1090
31-12-2011, 11:44
Coś mi się tak o uszy kiedyś obiło, ale teraz szybko przegooglałem i to chodzi chyba o to, że nie można zamykać w trakcie trwania meczu jeśli nagle zacznie sypać śnieg itp. itd. ;)

Cielo można zamykać dach na 100% :)

Breados
31-12-2011, 12:40

Zaskoczą mnie, jak wykupią przynajmniej połowę tej puli, nie żebym wątpił w ich możliwości, ale bez licznego wsparcia zgód, moim zdaniem jest to nierealne. No chyba, że jak już było wspomniane, na bilety rzucą się Andrzeje i reszta zapaleńców przyszłorocznego "ojro".

legia_land
01-01-2012, 12:49
Myślę że 5 tys. biletów jest do ogarnięcia przez Wisłę. Tak jak niżej napisane było: magia stadionu narodowego, chęć pokazania się przed Legią. Wisła mobilizuje się ostro na ten mecz, jest on dla nich ważniejszy od tego z LE, do tego dodajmy ich zgody, to będzie luty więc nie będzie kolidujących wyjazdów ani innych utrudnień, taki czas ogórkowy więc myślę że całkiem dobry wynik mogą wykręcić.
Ciekawe ile my dostaniemy biletów, myślę ile by nie dali będzie mało :)

Qhar
01-01-2012, 13:31
Myślę że 5 tys. biletów jest do ogarnięcia przez Wisłę. Tak jak niżej napisane było: magia stadionu narodowego, chęć pokazania się przed Legią. Wisła mobilizuje się ostro na ten mecz, jest on dla nich ważniejszy od tego z LE, do tego dodajmy ich zgody, to będzie luty więc nie będzie kolidujących wyjazdów ani innych utrudnień, taki czas ogórkowy więc myślę że całkiem dobry wynik mogą wykręcić.
Ciekawe ile my dostaniemy biletów, myślę ile by nie dali będzie mało :)
Wg mnie to g...o prawda i tylko wiślaki tak piszą w celach mobilizacyjnych, a dla kapitalnej większości kibiców ważniejsza jest europejska przygoda niż jakiś trzeciorzędowe podwórkowe trofeum, którego ranga jest "wspierana" przez organizatorów.

Ytong
01-01-2012, 13:34
Co będzie to będzie, pewnie za jakiś czas podadzą ilość biletów, dla nas pewnie rozejdą się szybko, natomiast Wisła, hmmm Superpuchar taki mecz raczej mniej ważny i więcej ludzi wybierze opcje wyjazdu na LE.

mort
01-01-2012, 13:35
miałem sie nie wpisywać ale widzę,że jak zawsze niektórzy już popłyneli w swoich rozważaniach...

magia stadionu narodowego, chęć pokazania się przed Legią.

nie wiem po co Ty jeździsz za Legią (o ile jeździsz) ale ja i dziesiątki moich znajomych z trybun mają w dupie "magie" ( :lol: ) stadionów a chęć pokzania się przed Lechem / Wisła/ Widzewem / Ruchem itd. to nie jest dla nas główna motywacja.

U Wiślaków zapewne jest podobnie więc daruj sobie takie megalomańskie wrzuty.

to będzie luty więc nie będzie kolidujących wyjazdów

w lutym Wisła gra w Liege. Wyjazd może nie kolidować ale pieniądze w portfelu i owszem.

W ogóle to skończcie z tym prorokowaniem ile kogo bedzie na jakimś debilnym meczu o pietruche. Dla mnie mogą w ogóle nie przyjeżdżać i to zrozumiem.

Stout
01-01-2012, 16:30
miałem sie nie wpisywać

Postanowienie noworoczne?:lol2:

W ogóle to skończcie z tym prorokowaniem ile kogo bedzie na jakimś debilnym meczu o pietruche. Dla mnie mogą w ogóle nie przyjeżdżać i to zrozumiem.
Misiu w formie.:mf:

je_martin
01-01-2012, 19:12
Misiu w formie.:mf:

Może nie tyle w formie co wstał ;D

Piotrek z Woli
02-01-2012, 11:18
http://www.sadistic.pl/nacpane-niedzwiedzie-vt97660.htm
:)

kapsel77
02-01-2012, 12:09
już to widze, jak wiślaki sie zmobilizują, takie słodkie pierdzenie i podkręcanie atmosfery :wleb:

rolnik
02-01-2012, 12:28
Skończ już.

FiBa
02-01-2012, 19:54
http://www.sadistic.pl/nacpane-niedzwiedzie-vt97660.htm
:)

Jakie naćpane... Mrówki widocznie zaatakowały

Tysek
03-01-2012, 01:09
Witam Was Bracia. Więc mam takie pytanie. Kiedy będzie wiadomo co z dystrybucją biletów na tenże finał. Do Wawy mam sporo kilometrów, i nie za bardzo widzi mi się przejazd "na pusto" tylko po bilety. Na finał PP dostałem wejściówki na neutralną trybunę, bo wtedy nie miałem możliwości iść na trybuny z Nami. Więc sprawa wygląda mniej więcej tak, że ja KK mam, lecz jaki to wpływ na zakup biletu [?] pewnie żaden. Chciałbym zabrać na mecz swoją siostrę, która też kibicuje Legii. Będzie to jej "pierwszy raz" dlatego też nie interesuje mnie neutralna trybuna tylko wiadomo doping.
Będę bacznie obserwował temat i czekał na jakąkolwiek informację;)
Z góry Dzięki.

bloniaq
03-01-2012, 01:11
Będzie to jej "pierwszy raz" dlatego też nie interesuje mnie neutralna trybuna tylko wiadomo doping.

Tak to miało być napisane? :hmm:

Szejdi
03-01-2012, 10:38
Chyba chodzi o to że będzie pierwszy raz na meczu i chce ją od razu wkręcić ;)

@Tysek: Wszystko w swoim czasie. Sądząc że mecz 11 lutego to niedługo.

Tysek
03-01-2012, 11:35
Tak, chodzi mi o pierwszy raz na meczu.
Dobra, dzięki. Będę obserwował bacznie:)

Gregor79
03-01-2012, 21:37
Kilkadziesiąt kibiców Legii i Wisły na otwarciu Stadionu Narodowego - będzie gorąco?

11 lutego na Stadionie Narodowym Wisła Kraków zagra z Legią Warszawa o Superpuchar. Może to być najpoważniejszy sprawdzian dla organizatorów przed Euro 2012, bo kibice Wisły organizują do Warszawy rekordowy wyjazd, a przecież fani "Białej Gwiazdy" i "Wojskowych" wcale ze sobą nie sympatyzują.

Już teraz wiadomo, że do Warszawy może wybrać się nawet dziesięć tysięcy kibiców Wisły, bo po tyle biletów otrzymają oba kluby. Pozostałe będą sprzedawane na tzw. sektory neutralne, ale oczywiście można spodziewać się, że w większości wykupią je legioniści. Legia formalnie - tak jak Wisła - gra ten mecz na wyjeździe, ale w praktyce u siebie, więc siłą rzeczy będzie mogła liczyć, że większość na trybunach stanowić będą jej kibice. Dla fanów "Białej Gwiazdy" będzie to natomiast jeden z największych wyjazdów w ostatnich latach. Dlatego już teraz ostro ruszyły przygotowania do niego.

- Wszystko wskazuje na to, że większość osób pojedzie na ten mecz specjalnymi pociągami - mówi prezes Stowarzyszenia Kibiców Wisły Kraków, Robert Szymański. - Przy pomocy Ekstraklasy SA chcemy wynająć trzy, cztery specjalne składy, którymi nasi kibice będą mogli spokojnie dojechać do Warszawy.

Kibice będą mogli podróżować pociągami specjalnymi, ale jeśli ktoś będzie chciał kupić w Krakowie jedynie bilet, a do stolicy dostać się koniecznie własnym transportem, nie będzie miał z tym problemów.
- Zdajemy sobie sprawę z tego, że czeka nas rekordowy w ostatnim czasie wyjazd - dodaje Szymański. - Wiele osób pojedzie na ten mecz choćby po to, żeby zobaczyć, jak prezentuje się Stadion Narodowy. Część biletów trafi też do naszych przyjaciół z Gdańska, Tarnowa i Wrocławia.

Spotkanie w Warszawie będzie również testem dla służb porządkowych. To będzie przecież pierwszy mecz na Stadionie Narodowym. Wiadomo również nie od dzisiaj, że kibice Wisły i Legii nie pałają do siebie specjalną sympatią. Jeśli zatem przy tak licznej publiczności mecz będzie przebiegał bez zakłóceń, to będzie można być spokojniejszym również o Euro 2012.

- To ma być przede wszystkim święto polskiego futbolu - mówi rzecznik Wisły Kraków, Adrian Ochalik. - Otwierany będzie Stadion Narodowy, na którym zagrają dwie najlepsze i najbardziej popularne polskie drużyny. Ekstraklasa chciałaby, żeby atmosfera na meczu była jak najlepsza, a trybuny wypełniły się do ostatniego miejsca. Dlatego już teraz wiemy, że ceny biletów na to spotkanie dla naszych kibiców będą kształtować się w bardzo rozsądnych cenach, w przedziale 20-30 złotych. Kibice Wisły będą mogli oczywiście kupować wejściówki w Krakowie, jak tylko je otrzymamy.
Warto mieć jedynie nadzieję, że do 11 lutego zostanie położona na Stadionie Narodowym murawa, na której ma zostać rozegrany mecz. Jej wykonawca, firma Hydrobudowa, ma czas do... 10 lutego, czyli na dzień przed spotkaniem. Jeśli dojdzie zatem do najmniejszego opóźnienia prac, to meczu może w ogóle nie być.

ekstraklasa.net

Czyli można się spodziewac 10 tys biletów za bramką w cenie 20-30zł

piotyras
03-01-2012, 21:55
Warto mieć jedynie nadzieję, że do 11 lutego zostanie położona na Stadionie Narodowym murawa, na której ma zostać rozegrany mecz. Jej wykonawca, firma Hydrobudowa, ma czas do... 10 lutego, czyli na dzień przed spotkaniem. Jeśli dojdzie zatem do najmniejszego opóźnienia prac, to meczu może w ogóle nie być.

Za to kocham ten kraj:lol:

leh71
04-01-2012, 07:12
I jak znam życie to meczu jednak nie będzie.Nie wierzę aby murawa która ma się pojawić 10.02 będzie gotowa.Nie w tym kraju.Z jednej strony bardzo dobrze-każde kolejne niepowodzenie obnaża burdel panujący w Ekstraklasie S.A. i PZPN

gizo
04-01-2012, 07:40
Murawy się zachciało:oczko: Skoro polscy piloci mogą polecieć na drzwiach od stodoły to i piłkarze mogą zagrać mecz na stadionie bez murawy:fy:

cisza954
04-01-2012, 15:54
Ze strony SKWK:

Mecz o Superpuchar odbędzie się o godz. 20.30.
Wedle informacji jakie uzyskaliśmy cena biletu na mecz nie powinna przekroczyć 30 zł.
Więcej informacji podamy dziś wieczorem.

Baller
06-01-2012, 13:02
http://skwk.pl/wyjazdy/732-a-tymczasem-warszawie.html widzieliscie Panowie to ? ...

casual
06-01-2012, 13:04
http://skwk.pl/wyjazdy/732-a-tymczasem-warszawie.html widzieliscie Panowie to ? ...

A co tu jest do widzenia? I do podniecania się?

mort
06-01-2012, 13:05
chyba,że robotnicy z budowy stadionu mogą iść na superpuchar bo ich Wisła mobilizuje :lol:

nawet nie tyle robotnicy co nocni stróże :lol:

chlac
06-01-2012, 13:07
Jakieś prześcieradło, które szybciej znikło niż się pojawiło;). W ogóle zacznijmy od tego, że nie wiadomo czy murawa będzie.

karpen
06-01-2012, 13:21
W Krakowie liczą chyba na Warszawski elektorat Andrzejów w kapciach.

Ytong
06-01-2012, 13:29

Tylko dla czego zdjęcia robione nocą, a nie za dnia ? :lol:

Kawa
06-01-2012, 13:31
chyba,że robotnicy z budowy stadionu mogą iść na superpuchar bo ich Wisła mobilizuje :lol:

nawet nie tyle robotnicy co nocni stróże :lol:
Może na czasie będzie hasełko hej kurwo chamie stawiałeś stadion w Warszawie!

norullez
06-01-2012, 15:17
No i co z tego... niech ich bedzie i te 10 tysiecy, to jeszcze lepiej, wiecej krakowskich januszy zobaczy oklep na trybunach i murawie...:box:

Poza tym ich żałosna spinka na Legie, rozsmiesza mnie do bólu... Oni nawet chlubia sie tymi transparentami na stadionie :leze:

Ale niech maja troche radochy, bo jeszcze im troche do nas brakuje :gol2:

Orzech
06-01-2012, 15:21
Załóżcie sobie temat w typerku "ile przyjedzie Wisły":roll:

BladaTwarz
06-01-2012, 15:23
No i co z tego... niech ich bedzie i te 10 tysiecy, to jeszcze lepiej, wiecej krakowskich januszy zobaczy oklep na trybunach i murawie...:box:

Poza tym ich żałosna spinka na Legie, rozsmiesza mnie do bólu... Oni nawet chlubia sie tymi transparentami na stadionie :leze:

Ale niech maja troche radochy, bo jeszcze im troche do nas brakuje :gol2:

Gdzie widzisz napinke w tych transparentach? Jeżeli ktoś od nas zrobiłby to samo w Krakowie byłbyś wniebowzięty.....

Ja chciałbym żeby było ich jak najwięcej, chyba o to w tym chodzi, aby była gorąca atmosfera i dobry kibicowski pojedynek na trybunach......
A kogo, ile i dlaczego to zobaczymy na stadionie Narodowym w dniu meczu.

Yanks
06-01-2012, 15:27
Niektórzy, to jednak mają problem. Tzn ... :hmm: ... chyba nie mają problemów.

norullez
06-01-2012, 15:27
Mi tez zalezy zeby bylo ich jak najwiecej, bo o to wszystko w tym chodzi...

A takimi transparentami raczej nie bylbym nie wiem jak wniebowziety... Raczej dupy nie urywa... Wiec spokojnie...:bejsbol:

Raffi
06-01-2012, 15:36
no właśnie, tak się napiąłeś, że kupą powiało :wymioty:

mort
06-01-2012, 15:44

ty ich będziesz lał na murawie czy może jednak na trybunach?

PeCe
06-01-2012, 17:20
no właśnie, tak się napiąłeś, że kupą powiało :wymioty:

Krótko i klarownie :lol3: :lol:

Mokot
06-01-2012, 18:05
Kibice Wisły Kraków otrzymają 10 tysięcy biletów na mecz o Superpuchar Polski z Legią, który 11 lutego rozegrany zostanie na stadionie Narodowym w Warszawie. Wiadomo już, że spotkanie rozegrane zostanie o godzinie 20:30. Na razie nie znamy liczby biletów dla kibiców Legii.
Wiadomo natomiast, że wejściówki będą kosztowały ok. 30 złotych.

za legionisci.com

Ytong
06-01-2012, 19:34
Kibice Wisły Kraków otrzymają 10 tysięcy biletów na mecz o Superpuchar Polski z Legią, który 11 lutego rozegrany zostanie na stadionie Narodowym w Warszawie. Wiadomo już, że spotkanie rozegrane zostanie o godzinie 20:30. Na razie nie znamy liczby biletów dla kibiców Legii.
Wiadomo natomiast, że wejściówki będą kosztowały ok. 30 złotych.

za legionisci.com

No i się sprawa wyjaśniła...skończą się rozmyślenia ile to dostaną i w ile przyjadą. Czas zająć się sobą ;)

Yanks
06-01-2012, 19:36
Czas zająć się sobą ;)

No i tutaj możesz się zdziwić ... :hyhy: Coś mi się wydaje, że dopiero się zacznie.

pablos
10-01-2012, 18:32
SKWK:

Już teraz wiemy że pojawienie się w Warszawie w liczbie 10 tysięcy jest niemożliwe. Otrzymaliśmy dzisiaj wiadomość, że decyzją odgórną została zmniejszona nasza liczba biletów na ten mecz.
Wbrew zapowiedziom nie otrzymamy dziesięciu tysięcy wejściówek. Z nieznanych (a właściwie to każdemu doskonale znanych) powodów na ten moment pula została zredukowana do 7 tysięcy.

_karol
10-01-2012, 20:27
:rotfl2: Można się tego było spodziewać.

p kibic
11-01-2012, 08:54
SKWK:

pomijając to że powinniśmy dostać po 15 -20 tysi i reszta bufor plus pare kafli dla vipow (jak np. w Niemczech) to troszkę smiech mnie ogarnia na ten lament Wisly.. ekipa która na final PP przyjezdza w 1000 osob, na lige nie wykorzystuje 1 400 a na mecz o superpuchar ze 3 lata temu przyjezdza w kilka setek wilce pokrzywdzona bo teraz ,,ledwie" 7 tysiecy...

iniemamniejusz
11-01-2012, 09:01
Tak nawet wbijając na forum Wisły, to nie odnoszę wrażenia, żeby tam prowadzony był jakiś "lament".
Ot informacja, 7k to i tak w **** biletów.

EviLmonkey
11-01-2012, 11:52
Na forum SKWK donoszą, że my również dostaniemy 7 tys. biletów, reszta to bufory, sponsorzy i neutralni.

Przy założeniu, że rzeczywiście będzie te 7 tys. miejsc (a coś wątpię, żeby Legia miała dostać więcej biletów, niż Wiślacy), zastanawia mnie sposób dystrybucji biletów.

Na taki szlagier będzie pewnie podwójne zapotrzebowanie wśród samych fanatyków, już nie pisząc o piknikach.

Z jednej strony, przydałoby się, żeby na trybunę trafiły same konkretne osoby (patrz: dystrybucja jak na typowy wyjazd), z drugiej pojawią się zaraz głosy, że to nie fair itp. itd.

Chyba, że na biletach łapy położy klub i dystrybucję będzie prowadził przez internet/w kasach..

Pan Artysta
11-01-2012, 11:55
my również dostaniemy 7 tys. biletów,.

i po takim info powinno się na ten mecz połozyć przysłowiową laskę
7 tysi dla Nas na mecz w Warszawie ? czy kogoś nie popierdo...?

Magik2501
11-01-2012, 11:56
SKWK:

Lepiej będzie wyglądać mniejszy, ale zapełniony sektor, niż większy, ale dość przerzedzony. Bo chyba nawet oni nie wierzą, że by te 10 000 wykorzystali.

Na forum SKWK donoszą, że my również dostaniemy 7 tys. biletów, reszta to bufory, sponsorzy i neutralni.

Niemożliwe, oni chcą zarobić. Jak na finał PP dostaliśmy więcej biletów niż Lech, to myślisz, że tu dostaniemy tyle co Wisła? A jeśli jakiś demon marketingu tak wykombinuje to ci co nie dostaną biletów na sektor Legii kupią te najbliżej i po kłopocie.

Mało(L)at
11-01-2012, 11:59
i po takim info powinno się na ten mecz połozyć przysłowiową laskę
7 tysi dla Nas na mecz w Warszawie ? czy kogoś nie popierdo...?
Ale to chyba nie jest jeszcze przybite nigdzie? Znając życie to tym k.urwom się jeszcze 10 razy pozmienia. Nie ma chyba co na razie rozkminiać co kto był tylko czekać.

EviLmonkey
11-01-2012, 12:01
W ogóle dziwna jest cała sytuacja z informacjami o biletach na mecz.

SKWK uzyskało już pewne informacje o swojej puli, a my wciąż tkwimy we mgle. Czasu na promowanie w Warszawie meczu nie będzie trzeba (zainteresowanie będzie ogromne), jak to się obecnie dzieje w Krakowie, ale warto już wiedzieć na czym stoimy.

Niemożliwe, oni chcą zarobić. Jak na finał PP dostaliśmy więcej biletów niż Lech, to myślisz, że tu dostaniemy tyle co Wisła? A jeśli jakiś demon marketingu tak wykombinuje to ci co nie dostaną biletów na sektor Legii kupią te najbliżej i po kłopocie.

Tak, tylko pamiętaj, że wtedy jeszcze nie mieliśmy otwartej wojny z rządem, a euro bylo daleko. Teraz wszyscy patrzą im na łapy, więc wychodzą z założenia - im mniej niepokornych, tym lepiej.

Ale rację pisze Mało(L)at - trzeba czekać. Tylko to czekanie tak cholernie się dłuży...

Edit: trochę jednak niecierpliwy jestem i zadzwoniłem do Ekstraklasy. Nie chciałem ściemniać, że jestem z mediów, więc uzyskałem tylko ogólną informację (bardzo miła pani rozmówczyni zresztą):

- Legia i Wisła otrzymały już informacje o puli biletów (ekstra.. dobrze wiedzieć), sprzedaż tych biletów będzie prowadzona w sposób określony przez kluby (w Krakowie już wiadomo - przez SKWK, wiadomo coś o Warszawie?)

- w pozostałym zakresie sprzedaż biletów (tych tzw. neutralnych) będzie prowadziła sama Ekstraklasa (dane do nabycia biletu: imię, nazwisko, PESEL).

Chciałem jeszcze wydębić, czy Legia i Wisła dostaną po równo biletów, ale nie udało się.

"Wkrótce" mają się pojawić szczegółowe informacje na ekstraklasa.org.

arczi
11-01-2012, 12:20

Neutralni tzn kto? Kibice KSP? Sekcja orkiestry dętej Filharmonii Warszawskiej? 8)
Jakby na to nie patrzeć, muszą sprzedać bilety zwykłym Warszawiakom, jak i każdemu chętnemu który tylko zdecyduje się kupić bilet. Nie wierzę w to, że w pierwszym oficjalnym meczu na Narodowym, organizatorzy nie będą chcieli zapełnić stadionu. Każde inne rozwiązanie niż minimum 40 tyś widzów to będzie porażka nie tylko dla PZPN, ale także dla miasta/policji/zarządcy stadionu. Kilka miesięcy przed EURO taka propagandowa i organizacyjna wpadka będzie boleć podwójnie.

Z drugiej zaś strony, muszą oni wykombinować takie rozwiązanie, aby splendor tego spotkania nie spadł na kibolstwo, które rzecz jasna, nie może być stroną dominującą. No ale jak to zrobić organizując mecz Legii w Warszawie? Wpuszczać tylko z kartami kibola? Wtedy pustki na stadionie. Wpuszczać wszystkich chętnych? Wtedy gwarantowany każdy kibol z zakazem na stadionie. Tak źle i tak nie dobrze. Osobiście przewiduję, że skończy się na kibolskich pulach po te powiedzmy 7-10 tyś. z dystrybucją biletów według norm klubowych i ekstraklasowych. Natomiast na teoretycznie neutralne trybuny będą prowadzić sprzedaż w oparciu o pesel i dane ID. Jeśli dane nazwisko będzie znajdowało się na kibolskich listach = nie sprzedamy.

O, EviLmonkey edytował. Czyli dobrze myślałem.

m82
11-01-2012, 13:12
Z drugiej zaś strony, muszą oni wykombinować takie rozwiązanie, aby splendor tego spotkania nie spadł na kibolstwo, które rzecz jasna, nie może być stroną dominującą. No ale jak to zrobić organizując mecz Legii w Warszawie? Wpuszczać tylko z kartami kibola? Wtedy pustki na stadionie. Wpuszczać wszystkich chętnych? Wtedy gwarantowany każdy kibol z zakazem na stadionie. Tak źle i tak nie dobrze. Osobiście przewiduję, że skończy się na kibolskich pulach po te powiedzmy 7-10 tyś. z dystrybucją biletów według norm klubowych i ekstraklasowych. Natomiast na teoretycznie neutralne trybuny będą prowadzić sprzedaż w oparciu o pesel i dane ID. Jeśli dane nazwisko będzie znajdowało się na kibolskich listach = nie sprzedamy.

Co masz na myśli pisząc z Kartami Kibola? Większość biletów z puli dla Legii zostanie standardowo rozdysponowana przez SKLW (grupa wyjazdowa, zgody, znajomi znajomych itp.), oczywiście część trafi do otwartej sprzedaży tak jak przed Bydgoszczą, ale to nie wyjazd i chętnych będzie 3-4 razy więcej niż biletów i co wtedy? Ekstraklasa nie sprzeda biletów na sektory "neutralne" osobom które posiadają kartę kibica Legii Warszawa? Przecież Legia wyrobiła ponad 100k Kart Kibica...

matx
11-01-2012, 13:21
Co masz na myśli pisząc z Kartami Kibola? Większość biletów z puli dla Legii zostanie standardowo rozdysponowana przez SKLW (grupa wyjazdowa, zgody, znajomi znajomych itp.), oczywiście część trafi do otwartej sprzedaży tak jak przed Bydgoszczą, ale to nie wyjazd i chętnych będzie 3-4 razy więcej niż biletów i co wtedy? Ekstraklasa nie sprzeda biletów na sektory "neutralne" osobom które posiadają kartę kibica Legii Warszawa? Przecież Legia wyrobiła ponad 100k Kart Kibica...

A gdzieś Ty to wyczytał? Oczywiście, że sprzeda. Tylko nie jako kibicom Legii.

EviLmonkey
11-01-2012, 13:25
W klubie uzyskałem informację, że rzeczywiście znają pulę biletów dla Legii, ale trwają jeszcze rozmowy dotyczące sposobu dystrybucji (jak rozumiem z SKLW). W tym tygodniu ma się pojawić szczegółowe info.

Nie sądzę, żeby informacja o liczbie biletów dla Legii była jakimś dobrem narodowym podlegającym szczególnej ochronie, ale ok.. ich sprawa.

Pozostaje żywić nadzieję, że klub i SKLW dojdą do sensownego porozumienia (np. w kształcie, o którym pisze m82 - część biletów do rozdysponowania wśród wyjazdowiczów i zgód; część w ogólnej sprzedaży).

m82
11-01-2012, 13:26
A gdzieś Ty to wyczytał? Oczywiście, że sprzeda. Tylko nie jako kibicom Legii.

Nie wiem czy widziałeś magiczny znaczek "?" na końcu zdania :) Moje pytanie odnosi sie do wypowiedzi Arcziego :)

matx
11-01-2012, 13:30
Nie wiem czy widziałeś magiczny znaczek "?" na końcu zdania :) Moje pytanie odnosi sie do wypowiedzi Arcziego :)

Oczywiście, że widziałem magiczyny znaczek "?", wiem również czyjej wypowiedzi pytanie dotyczy. Dalej natomiast nie wiem skąd taki pomysł. :)

milton
11-01-2012, 13:36
Na sektory neutralne powinni nie być wpuszczani ludzie nie tylko z KK Legii, ale i każdego innego klubu od ekstraklasy do c-klasy. A jak ktoś nawet nie ma KK, to musi dodatkowo oświadczyć, że jest neutralny, że ogólnie piłką się nie interesuje i nie emocjonuje. To zagwarantowałoby pełną neutralność widowni. Dla mnie pojęcie "kibic neutralny" to trochę taki wytrych. Przecież u nas na meczach rzadko spotyka się miłośników piękna futbolu, bo i futbol w wykonaniu piłkarzy znad Wisły nie jest zbyt piękny.

m82
11-01-2012, 13:38
Oczywiście, że widziałem magiczyny znaczek "?", wiem również czyjej wypowiedzi pytanie dotyczy. Dalej natomiast nie wiem skąd taki pomysł. :)

Milton w zasadzie to wyjaśnił :)

matx
11-01-2012, 13:43
Milton w zasadzie to wyjaśnił :)

Wyjaśnił, że to jest kompletnie bez sensu, chciałem zauważyć.

arczi
11-01-2012, 13:49
Co masz na myśli pisząc z Kartami Kibola? Większość biletów z puli dla Legii zostanie standardowo rozdysponowana przez SKLW (grupa wyjazdowa, zgody, znajomi znajomych itp.)

Osobiście nie bardzo chce mi się wierzyć w to, że bilety z puli kibolskiej zostaną nam (SKLW) przekazane i dystrybuowane wszystkim bez obowiązku posiadania ajtijajowych kart kibola. Tak przynajmniej ja na ich miejscu rozgraniczyłbym kiboli od kibiców neutralnych. Kto ma kartę kibola, ten kupuje bilet z puli dla kiboli Legii. Kto nie ma, jest neutralem, kupuje bilet od Ekstraklasy.

m82
11-01-2012, 13:55
Osobiście nie bardzo chce mi się wierzyć w to, że bilety z puli kibolskiej zostaną nam (SKLW) przekazane i dystrybuowane wszystkim bez obowiązku posiadania ajtijajowych kart kibola. Tak przynajmniej ja na ich miejscu rozgraniczyłbym kiboli od kibiców neutralnych. Kto ma kartę kibola, ten kupuje bilet z puli dla kiboli Legii. Kto nie ma, jest neutralem, kupuje bilet od Ekstraklasy.

Przy takim rozwiązaniu mała szansa na zapełnienie chociaż w połowie tego stadionu, chyba że nagle Legia i Wisła dostaną po 20 tyś.

EviLmonkey
11-01-2012, 13:55
Żeby nie dywagować dalej - zadzwoniłem jeszcze raz do Ekstraklasy.

Uzyskałem info, że bilety z puli "neutralnej" dystrybuowane przez Ekstraklasa będą dostępne także dla kibiców posiadających karty klubowe Legii czy Wisły.

Wiadomo - istnieje prawdopodobieństwo, że kobieta czegoś nie wie, ale odniosłem wrażenie, że jest dobrze poinformowana.

matx
11-01-2012, 13:57
Żeby nie dywagować dalej - zadzwoniłem jeszcze raz do Ekstraklasy.

Uzyskałem info, że bilety z puli "neutralnej" dystrybuowane przez Ekstraklasa będą dostępne także dla kibiców posiadających karty klubowe Legii czy Wisły.

Wiadomo - istnieje prawdopodobieństwo, że kobieta czegoś nie wie, ale odniosłem wrażenie, że jest dobrze poinformowana.

Od samego początku była to dla mnie oczywista oczywistość.

arczi
11-01-2012, 13:59
Przy takim rozwiązaniu mała szansa na zapełnienie chociaż w połowie tego stadionu, chyba że nagle Legia i Wisła dostaną po 20 tyś.

A niby czemu nie? Legia ma wyrobione 100 tyś kart, tak?
A mieszkańców Warszawy ilu mamy? Wiadomo. Odpowiednia reklama i dobrze wyśrubowane ceny biletów i spokojnie ściągnęliby na Narodowy warszawską Andrzejadę. I to w nadkomplecie.
Ale jeśli informatorka EviLmonkeya prawdę rzecze, to nie mamy się kompletnie o co martwić 8)

Maciej_L
11-01-2012, 14:02
niezłą macie rozkminke, ale przecież skoro kluby już info dostały to pewnie jutro już wszystko będzie jasne:)

EviLmonkey
11-01-2012, 14:09
niezłą macie rozkminke, ale przecież skoro kluby już info dostały to pewnie jutro już wszystko będzie jasne:)

Już pisałem - niecierpliwiec ze mnie. ;)

A tak serio, to po prostu trochę zaczęło mnie zastanawiać, że Wiślacy już wszystko wiedzą i prowadzą sprzedaż, a u nas cisza. Wiadomo - u nich to trudny wyjazd i wymaga przygotowań, ale mimo wszystko.

AUTO
11-01-2012, 14:16
Najlepiej chyba będzie jak stali bywalcy Żylety wykupią miejsca na naszym sektorze, a ci dla których biletów zabraknie oraz mniej fanatyczni kibice (Janusze, kibice sukcesu oraz stali bywalcy pozostałych trybun na naszym stadionie) zasiądą w sektorach "neutralnych" (wiadomo, że zdecydowaną przewagę na tych sektorach będą mieli kibice Legii).

marian9871
11-01-2012, 15:15
Najlepiej chyba będzie jak stali bywalcy Żylety wykupią miejsca na naszym sektorze, a ci dla których biletów zabraknie oraz mniej fanatyczni kibice (Janusze, kibice sukcesu oraz stali bywalcy pozostałych trybun na naszym stadionie) zasiądą w sektorach "neutralnych" (wiadomo, że zdecydowaną przewagę na tych sektorach będą mieli kibice Legii).

Chociaż od paru ładnych lat nie siadam już na Żylecie zgadzam się, że jest to sensowny podział.

triqas
11-01-2012, 15:33
Ekstraklasa SA przygotowała już dla Wisły Kraków i Legii Warszawa po ponad 7 tysięcy wejściówek z przeznaczeniem dla zorganizowanych grup kibiców. Sprzedaż otwarta rozpocznie się po 23 stycznia.
źr. Ekstraklasa.org

arczi
11-01-2012, 15:37
Aż 14 tyś. z 55 tysięcznej puli dla kibolstwa i potencjalnie najbardziej zainteresowanych meczem o pietruszkę. Mają gest.

cisza954
11-01-2012, 15:43
Wykupujemy jak najbliżej naszego młyna i po kłopocie :D Może jak w Bydgoszczy uda się przedostać z nautrali we właściwe sektory, chociaż wątpię.

m82
11-01-2012, 15:46
Spotkanie o Superpuchar, które odbędzie się 11 lutego w Warszawie, będzie transmitowane przez kanały telewizyjne Polsat i Polsat Sport - informuje Ekstraklasa SA.

Mecz rozpocznie się o godz. 20:00. Zagrają mistrz Polski - Wisła Kraków i zdobywca Pucharu Polski - Legia Warszawa. Będzie to pierwsze spotkanie piłkarskie rozegrane na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Kibice obydwu drużyn otrzymają po ponad 7 tysięcy biletów. Dla pozostałych kibiców przeprowadzona zostanie sprzedaż otwarta.

źródło: 90minut.pl / Ekstraklasa SA

elmoro87
11-01-2012, 15:46
Daliby ze 25 tysięcy od razu i by było wiadomo co i jak, a tak to cudują jak zwykle. Paranoja. Przecież na tych niby neutralnych i tak będą Legioniści.

Kujawiak
11-01-2012, 15:49
Co za debile :lol:

arczi
11-01-2012, 15:51
Tak, ale już odcięci od motłochu z Żylety. Te siedem tysięcy usadowią pewnie za bramkami na górze, która nie ma żadnego styku logistycznego z dołem. Nawet jak opanujemy neutralne trybuny, to już nie będzie to samo. Nie zdziwiłbym się także, jakby jeszcze obok tych sektorów dla siedmiu tyś. kibolstwa zrobili strefy buforowe hehe

Maciej_L
11-01-2012, 16:05
Tak, ale już odcięci od motłochu z Żylety. Te siedem tysięcy usadowią pewnie za bramkami na górze, która nie ma żadnego styku logistycznego z dołem. Nawet jak opanujemy neutralne trybuny, to już nie będzie to samo. Nie zdziwiłbym się także, jakby jeszcze obok tych sektorów dla siedmiu tyś. kibolstwa zrobili strefy buforowe hehe

Jestem pewien na 100%, że nasze 7.000 będzie oddzielone dużym buforem od neutrali. Nad tym podziałem, pewnie sam Tusk z komendantem kombinowali nad tym rozkładem:D

Pag
11-01-2012, 16:06
Pajace z Ekstraklasy. Sami bicz sobie na dupsko kręcą.

elmoro87
11-01-2012, 16:08
Donek pewnie już szykuje się do zamknięcia stadionów Legii i Wisły po tym meczu...

EviLmonkey
11-01-2012, 16:09
Nie zdziwiłbym się także, jakby jeszcze obok tych sektorów dla siedmiu tyś. kibolstwa zrobili strefy buforowe hehe

Dokładnie, dlaczego mieliby pozwolić, aby skażona tkanka zarażała tą zdrową. :chuligan:

Ale jak twierdzi pan Rusko z Ekstraklasy:

"– Pojedynek Mistrza Polski ze zdobywcą Pucharu Polski to z pewnością godne sportowe otwarcie tego obiektu. Mecz o Superpuchar jest jednocześnie dla operatora stadionu oraz dla miasta doskonałym testem przed czerwcowym turniejem – mówi prezes zarządu Ekstraklasy SA, Andrzej Rusko.

– Dotyczy to nie tylko infrastruktury stadionowej, ale także pracy służb ochrony, służb medycznych, informacyjnych, policji czy wolontariuszy. Liczymy, że mecz spotka się z dużym zainteresowaniem ze strony kibiców, nie tylko Wisły i Legii. Chcemy, by zobaczyło go z trybun Stadionu Narodowego ponad pięćdziesiąt tysięcy fanów – dodaje Andrzej Rusko." (by ekstraklasa.wp.pl).

Te "ponad 50 tys." daje nam maksimum 8 tys. na bufory, co nie jest aż tak straszną liczbą.

Ciekawe, czy pozwolą nam wnieść swoje nagłośnienie. Jeżeli tak - powinno dać się zrobić konkretny doping nawet pomimo buforów.

m82
11-01-2012, 16:10
Ogólnie to nasze wspaniałe służby będą musiały się nieźle ogarnąć, bo Warszawa to nie wyludniona Bydgoszcz 3 maja :)

Ciekawe, czy pozwolą nam wnieść swoje nagłośnienie. Jeżeli tak - powinno dać się zrobić konkretny doping nawet pomimo buforów.

W Bydgoszczy nie było nagłośnienia i jakoś daliśmy radę, nawet oprawa się udała :)

cisza954
11-01-2012, 16:14
Ogólnie to nasze wspaniałe służby będą musiały się nieźle ogarnąć, bo Warszawa to nie wyludniona Bydgoszcz 3 maja :)

W Bydgoszczy nie było nagłośnienia i jakoś daliśmy radę, nawet oprawa się udała :)
W Bydgoszczy była nawet teoretycznie wprowadzona prohibicja tamtego dnia :lol:

e; więc na fetę lepiej wcześniej się zaopatrzyć :D

Szejdi
11-01-2012, 16:15
Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze. Dali po 7 000 biletów za 30zł, reszta "neutralne" po droższej cenie. Tak pewnie by musieli dać więcej po tej samej cenie a tak mogą sprzedać drożej.

leh71
11-01-2012, 16:17
A tak serio, to po prostu trochę zaczęło mnie zastanawiać, że Wiślacy już wszystko wiedzą i prowadzą sprzedaż, a u nas cisza. Wiadomo - u nich to trudny wyjazd i wymaga przygotowań, ale mimo wszystko.[/QUOTE]

Wiesz, trzeba ogarnąc pociągi, a jak wiadomo rozmowy z PKP do łatwych nie należa.
Wy macie sporo czasu bo jesteście na miejscu-odpada załatwianie transportu, te 7 tys. to sprzedacie (rozprowadzicie) w 3 godziny góra.

((L))ukasz
11-01-2012, 16:27
7 tys to jest ***** kpina, nic innego.

m82
11-01-2012, 16:33
Ekstraklasa S.A. przeznaczyła ponad 7 tysięcy biletów dla kibiców Legii na mecz o Superpuchar Ekstraklasy, który zostanie rozegrany 11 lutego na Stadionie Narodowym. Poinformowano, że sprzedaż otwarta rozpocznie się 23 stycznia.

Otwarta to te 7 tyś, czy reszta? Hm...

elmoro87
11-01-2012, 16:35

Otwarta to raczej reszta :)

Kujawiak
11-01-2012, 16:35

Reszta, ale z nimi to nigdy nic nie wiadomo, może ktoś to po pijaku pisał ;)
Tylko że rozprowadzenie tamtej puli to już nie ich zadanie, więc musi chodzić o neutralne.
E: Widzę że się spóźniłem

Mokot
11-01-2012, 16:36
A wszystko dlatego, że to mecz otwarcia... :(

Mu(L)timaster
11-01-2012, 16:47
W Polsce chyba nigdy sensowni ludzie nie będą zarządzać piłką...

CW(L)KS
11-01-2012, 17:04
W Polsce chyba nigdy sensowni ludzie nie będą zarządzać piłką...

Nie tylko piłką... Ja sie natomiast przychylam do kogoś kto niżej napisał że chodzi głównie o hajs. Bo na pewno na neutralne będzie drożej :protestuje:

radziu_mmz
11-01-2012, 17:28
Dla mnie sprawa jest jasna. Z ich punktu widzenia takie postawienie sprawy jest jak najbardziej logiczne, bo:
1. większy hajs z biletów neutralnych
2. mniej niepokornych
Nawet zakładając że ok. 15tys na neutralnych to będą nasi, będzie im łatwiej zapanować i ogarnąć tych ludzi (np. w przypadku nieprzewidzianych sytuacji :chytry:). Aczkolwiek nigdy nic nie wiadomo.
Niestety może być ciężko z ogarnięciem ludzi - zapewne bufory między naszym sektorem a neutralnym, możliwe że będą pilnowali zajętych miejsc :D Do tego wymieszanie kiboli z pseudokibicami (oczywiście mówię o piknikach). Ale damy radę.

daniotarchomin
11-01-2012, 17:31
wiem dla niektorych moze glupie pytanie ale stwierdzilem ze otrzymam prosta i jasna odpowiedz wlasnie tutaj. czy zeby kupic bilet na sektor neutralny trzeba miec karte kibica? zgory dziekuje za odp.

Magik2501
11-01-2012, 17:31
Haha parodia :lol:

Jak to pisał poeta: "ch*j im w dupe i na imię" :D

Kujawiak
11-01-2012, 17:35
wiem dla niektorych moze glupie pytanie ale stwierdzilem ze otrzymam prosta i jasna odpowiedz wlasnie tutaj. czy zeby kupic bilet na sektor neutralny trzeba miec karte kibica? zgory dziekuje za odp.

Nie, przynajmniej z tego co wiem sprzedaż będzie prowadzona na podstawie numeru PESEL

kemot
11-01-2012, 17:38
Ludzie ale co wy tak płaczecie?!

Mi też się nie podoba, że oba kluby dostały zaledwie po 7 tyś biletów, z drugiej strony jednak doskonale rozumiem, że oba kluby dostały tych biletów identyczną ilość - wszak jest to mecz na terenie neutralnym i nie może tu mieć znaczenia fakt, że gramy zaledwie 2 km od swojego stadionu!

Jednak odliczając pule dla klubów, bufory, sektory dla VIPów, sponsorów i całej reszty leśnych dziadków to do otwartej sprzedaży trafi i tak grubo ponad 30 tyś biletów i każdy zainteresowany będzie mógł bez problemu taki bilet kupić zapewne przez internet bez wychodzenia z domu, niezależnie od tego czy ma czy nie ma jakąkolwiek kartę kibica (organizatorem jest Ekstraklasa SA. a nie PZPN), a przecież wiadomo czyich kibiców na tych sektorach neutralnych będzie przygniatająca większość!

Także nie płaczcie jeśli nie macie znajomych w SKLW i nie znacie żadnych innych "kumatych" co mogliby wam zorganizować bilet, tylko po prostu kupcie na sektor neutralny, po czym załóżcie odpowiednią koszulkę, weźcie szalik, idźcie na mecz i kibicujcie w towarzystwie samych braci po szalu!

Alek
11-01-2012, 17:47
to kpina - tyle w temacie

NGA
11-01-2012, 17:56
I tak Narodowy będzie nasz tego dnia!

Budyń
11-01-2012, 18:11
...wszak jest to mecz na terenie neutralnym...

Taka mała uwaga. Neutralny to by był jakby grali z Polonią. To raz.

Dwa to to, że nie ukrywajmy, w tej sytuacji jesteśmy w uprzywilejowanej sytuacji.

Trzy, chyba nie spodziewaliście się jakiegokolwiek kibolskiego rozsądku ze strony organizatorów...

Palermo
11-01-2012, 18:27
jak na neutralny nie będą mogli kupić biletu kibole Legii albo Wisły, to paranoja.

14 tysięcy kiboli, 40 tysięcy pikników, :lol:

Mam nadzieję, że nasze kochane ITI, napiszę jakiś papier o powiększenie puli biletów, bo jak nie, to będzie straszny tłok o bilety.

kemot
11-01-2012, 18:32
jak na neutralny nie będą mogli kupić biletu kibole Legii albo Wisły, to paranoja.

Mam nadzieję, że nasze kochane ITI, napiszę jakiś papier o powiększenie puli biletów, bo jak nie, to będzie straszny tłok o bilety.
A dlaczego mieliby nie móc kupić?!

Do kupna biletu potrzebne będzie imię, nazwisko i PESEL - to wszystko!

BlondziaBLN
11-01-2012, 18:52

Trzeba oprócz tego dodać chęć dopingu. Żeby nie było tak, że stoją i patrzą zamiast dopingować...

arczi
11-01-2012, 18:56
Ja jebie, znowu zaczynacie odpływać w rejony onetu :jejku:

Hubalczyk
11-01-2012, 19:13
Czegoś tu jeszcze brakuje... :pokemon:

Będzie oprawa?
Gdzie jest Źródełko?
***** pzpn czy nie *****?
Jak ktoś nie ma PESEL-u to nie wejdzie?

matx
11-01-2012, 19:20

Będzie oprawa?
Gdzie jest Źródełko?

I jeszcze czegoś w stylu: jak myślicie czy w dniu meczu dostanę bilet, czy raczej nie? Cała (L)egia zawsze razem! :konfetti: :raca2::raca2::raca::raca:

:ucieka:

EviLmonkey
11-01-2012, 19:25
A to jest ciekawe:

"11 lutego odbędzie się mecz o Superpuchar

- Nie mówimy, że jest to ostatnie słowo. Jeśli pula się wyczerpie, jeśli będziemy mieć sygnał o większym zainteresowaniu zorganizowanych grup kibiców Legii i Wisły, jesteśmy w stanie zwiększyć liczbę biletów - tłumaczy Skubis. Liczba wejściówek wynika z inftrastruktury stadionu, czyli z rozkładu sektorów na obiekcie budowanym na Euro 2012."

by ekstraklasa.net

hummel
11-01-2012, 19:32
A to jest ciekawe:

"11 lutego odbędzie się mecz o Superpuchar

- Nie mówimy, że jest to ostatnie słowo. Jeśli pula się wyczerpie, jeśli będziemy mieć sygnał o większym zainteresowaniu zorganizowanych grup kibiców Legii i Wisły, jesteśmy w stanie zwiększyć liczbę biletów - tłumaczy Skubis. Liczba wejściówek wynika z inftrastruktury stadionu, czyli z rozkładu sektorów na obiekcie budowanym na Euro 2012."

by ekstraklasa.net

Brak słów co te gamonie mają w głowie .. smiech na sali ;]

bloniaq
11-01-2012, 19:38
Będzie oprawa?
Gdzie jest Źródełko?

Ciekawe czy ktoś się trafi z "ile zostało biletów na Żyletę?" :lol:

co do samej liczby.
Paranoja. Stadion jest duży, na ważniejsze mecze przy Ł3, jak np. PSV, Rapid czy chociażby derby bilety na Żyletę znikały z prędkością światła. Te 10K to nie jest chyba dla nich aż taki problem do ogarnięcia...

AUTO
11-01-2012, 19:59
Jeśli pula się wyczerpie, jeśli będziemy mieć sygnał o większym zainteresowaniu zorganizowanych grup kibiców Legii i Wisły, jesteśmy w stanie zwiększyć liczbę biletów

Wniosek z tego taki, że jak tylko pojawią się dla nas bilety to trzeba maksymalnie szybko wszystkie wykupić by ci "spece" łaskawie zauważyli, że jednak sporo niedoszacowali naszego potencjału.

Maciek
11-01-2012, 20:02

Będzie oprawa?
Gdzie jest Źródełko?

Jeszcze brakuje: Gdzie będzie Żyleta?

Varshava
11-01-2012, 20:17
Pomijając fakt, że 7tyś to śmiechu warte, to za pewne na neutralnych dadzą ceny biletów po 100zł... A Ci co się nie załapią na nasz sektor będą musieli bulić o (zapewne) 70zł więcej ? Mogliby dać te cholerne 15tyś i było by dobrze, ale nie bo kuźwa po co... :humorek:

Mihajlo92
11-01-2012, 20:23
Ekstraklasa S.A. przeznaczyła ponad 7 tysięcy biletów dla kibiców Legii na mecz o Superpuchar Ekstraklasy, który zostanie rozegrany 11 lutego na Stadionie Narodowym. Poinformowano, że sprzedaż otwarta rozpocznie się 23 stycznia.
Taką samą ilość wejściówek otrzymają fani z Krakowa.

Dystrybucję biletów dla klientów biznesowych (bilety VIP oraz loże) prowadzić będzie bezpośrednio Ekstraklasa SA.

źr. legia.com

maatek
11-01-2012, 20:39
Nie dadzą po 100 zł, bo najbardziej im zależy na pełnym stadionie. Nie ma co się spinać i rozkminiać stu scenariuszy. Jeszcze przed 23 stycznia pewnie podadzą ceny i będzie wszystko wiadomo, kilka dni cierpliwości ;)

MuchaWCH
11-01-2012, 20:42

przecież oto im wszystkim chodzi żeby była atmosfera jak w Anglii...

elmoro87
11-01-2012, 20:43
Czekam, żeby jeszcze wydali zakaz wnoszenia barw na sektory neutralne. To by przebiło wszystko, a znając ich pomysłowość..wszystko możliwe.

mort
11-01-2012, 20:47
to ile chcecie tych biletów?

20 tysiaków? 30?

i co k.ur.wa potem poza Waszym chceniem?

wyobrażacie sobie,ze przyjdzie 20, 30 tysiecy kiboli bo Wy tak chcecie?

dla kogo przepraszam te Wasze dodatkowe kilkanaście tysiecy biletów?

Troche pokory i umiaru. ŻADNA ekipa w tym kraju a pewnie i na świecie nie wystawi kilkunastu tysiecy ogarnietych ludzi.

PS. A może po to Wam te bilety,żeby po meczu napinac sie i pisac "ja i ziomki ogarnieci ale na naszych sektorach duuuużo pazi", wszak takie wpisy wychodzą Wam doskonale.

Pokory k.ur.wa trochę.

andzeloputi
11-01-2012, 21:19

20 tysiaków? 30?

Troche pokory i umiaru. ŻADNA ekipa w tym kraju a pewnie i na świecie nie wystawi kilkunastu tysiecy ogarnietych ludzi.

PS. A może po to Wam te bilety,żeby po meczu napinac sie i pisac "ja i ziomki ogarnieci ale na naszych sektorach duuuużo pazi", wszak takie wpisy wychodzą Wam doskonale.

Pokory k.ur.wa trochę.
O ! A gdyby tu wasz synek z grupą stuosobową odlatywał, i każdy z rodziców chciałby wejść … to jaki był by tłok … sami widzicie, i nie mówcie, że nie macie synka, bo w każdej chwili mieć możecie !!! Sprawdzić czy nie ksiądz ?!?!

Alek
11-01-2012, 21:22
:yeah:
O ! A gdyby tu wasz synek z grupą stuosobową odlatywał, i każdy z rodziców chciałby wejść … to jaki był by tłok … sami widzicie, i nie mówcie, że nie macie synka, bo w każdej chwili mieć możecie !!! Sprawdzić czy nie ksiądz ?!?!

qwarcu
11-01-2012, 21:27
7000 biletów to dobra liczba ;) w miare ogarnięty skład tak jak do Bydgoszczy, chociaż i tak już w takiej grupie będzie troche przypadkowych ludzi :kawa:

Traktorek
11-01-2012, 22:00
Trochę? Człowieku, odemnie z roboty ilu Januszy się wybiera co stadion widzieli w telewizorze tylko. Ale to nieuniknione jeśli chodzi o takie masówki, więc nie ma co płakać tylko robić swoje.

Taatar
11-01-2012, 22:05
bez napinki bo nam Wyborcza apel o odebranie biletów wysmaży :lol:- mort

To że masz robić swoje to inna kwestia.

Pozdrawiam.

PeCe
11-01-2012, 22:08

A po polsku można? :zszokowany: :ucieka:

Varshava
11-01-2012, 22:11
bez napinki - mort

To że masz robić swoje to inna kwestia.

Pozdrawiam.

I o to chodzi. Idziesz na Żyletę to z zamiarem dania z siebie wszystko dla (L), a nie się przyglądać jak jakiś przyhlast :humorek:

qwarcu
11-01-2012, 22:15
Trochę? Człowieku, odemnie z roboty ilu Januszy się wybiera co stadion widzieli w telewizorze tylko. Ale to nieuniknione jeśli chodzi o takie masówki, więc nie ma co płakać tylko robić swoje.

Ale nie jest powiedziane że każdy z chętnych dostanie bilet na nasz sektor ;)

AUTO
11-01-2012, 22:17
Trochę? Człowieku, odemnie z roboty ilu Januszy się wybiera co stadion widzieli w telewizorze tylko.

I dobrze, niech przychodzą. Tylko skoro to Janusze to poinstruuj ich co i jak (barwy, wszyscy na biało, podstawowe przyśpiewki i zachowanie podczas odśpiewywania Snu o Warszawie) i najlepiej zaproponuj trybunę neutralną. Wielu bywalców Żylety zaczynało od piknika, a to co miało być jednorazowym wypadem przerodziło się w fanatyczną miłość.

mort
11-01-2012, 22:23
żebyśmy sie dobrze zrozumieli - dla mnie to niech nas bedzie i 100 tysiecy

ale pamietam wiele akcji "Wszyscy na.....", Wy chocby z jesieni powinniscie je pamietac wiec nie ekscytujcie sie,ze na ten mecz będą ludzie walili drzwiami i oknami "bo mi sie tak wydaje"

arczi
11-01-2012, 22:28
No i darujcie sobie te gimnazjalne spekulacje i czarne proroctwa.
Na dniach będziemy wiedzieli więcej o biletach i sposobie ich dystrybuowania. Jak zawsze będzie walka o maksimum dla kibolstwa. Od zasad co do zachowania się na trybunach też nie jest to forum z nowymi użytkownikami na czele, którzy chyba myślą że Bóg zesłał ich by zbawili całą Żyletę 8)
Jak zwykle odpowiedni ludzie pracują nad tematem. Informacje na bieżąco będą tu wrzucane. Cierpliwości i mądrości kurva.

Koń Rafał
11-01-2012, 22:56
Informacja o biletach pojawi się bardzo niedługo, spokojnie :)

bloniaq
11-01-2012, 23:08
Ogólnie z tego co rozumiem, to nasza dystrybucja jest bardzo dobrze rozwiązana.

MarcinGS
11-01-2012, 23:34

20 tysiaków? 30?

Pokory k.ur.wa trochę.

mort szacunek dla ciebie wielki ale pozwol ze nie zgodze sie z toba w tej sprawie... niewazne ile przyjdzie ile nie przyjdzie i nie wazne jest czy sie ktos bedzie napinac czy nie ale na taki mecz na ponad 50 tysieczny stadion dac KIBOLA ! 14 tys biletow to skandal !

Neg
11-01-2012, 23:45
Skandal to będzie taki, że ok 14 tysięcy kiboli zapłaci za bilet ok 30 złotych a resztę Lato rozda za darmo pod stadionem :lol2:

Varshava
11-01-2012, 23:50
Skandal to będzie taki, że ok 14 tysięcy kiboli zapłaci za bilet ok 30 złotych a resztę Lato rozda za darmo pod stadionem :lol2:

Będzie stał jak cygan ze stoiskiem i będzie krzyczał. Rozdaje, Rozdaje bileciki na meczyk, na meczyk oraz oraz vlepeczki "I love PZPN" :leze:

pleba
11-01-2012, 23:52
Będzie stał jak cygan ze stoiskiem i będzie krzyczał. Rozdaje, Rozdaje bileciki na meczyk, na meczyk oraz oraz vlepeczki "I love PZPN" :leze:
Nie pisz więcej, proszę.

Varshava
11-01-2012, 23:53
Nie pisz więcej, proszę.

A jaki ma być tego powód, proszę ja Ciebie ?

MarcinGS
12-01-2012, 01:54
ale dalej mnie nie rozumiesz Neg... to znowu niechodzi oto czy rozda czy nie rozda czy ta reszta biletow sobie podetrze te swoje masne dupsko !! czy polowe ich da najwiekszemu twardzielowi z mlyna zeby sobie tez dupsko wytarl ... chodzi oto poprostu ze My ludzie ktorzy dla swoich klubow robimy najwiecej dostajemy na 50 iles tam tysieczny stadion tylko 14 tysiecy .... czyli troszke wiecej niz 1/4 jak dobrze licze i to dla mnie jest skandal !

mort
12-01-2012, 05:28
wykorzystajmy najpierw to co dostaniemy

poza tym ja jakoś nie widzę różnicy czy ludzie kupią w kasach na Ł3 bilety czy w innych, które PZPN otworzy gdziekolwiek bądź w Warszawie. Komu zależy to kupi, inny będzie tylko narzekał

ZwolSon
12-01-2012, 05:38
...poza tym ja jakoś nie widzę różnicy czy ludzie kupią w kasach na Ł3 bilety czy w innych, które PZPN otworzy gdziekolwiek bądź w Warszawie...

Obyś miał rację. Ja sie obawiam, że właśnie osoby z biletami z tej puli będą poodgradzane jakimiś bezsensownymi buforami przez co później nie będzie tak jak każdy by chciał i wyobrażał sobie ten mecz... Swoją drogą też nie ma co tak rozkminiać. Na dobra sprawe dalej nic nie wiadomo i trzeba dalej czekać. Jest ciśnienie na ten mecz każdy chce już wiedzieć co i jak, a organizatorzy na to wygląda sami za dużo jeszcze nie wiedzą jak to będzie wyglądać. Zobaczymy jak to będzie gdy zainteresowanie będzie większe biletami niż przewidywana pula biletów.

tomekk
12-01-2012, 07:05
nierozumie waszych problemów! Rzadko "Nasz" stadionik zapełnialismy choc mielismy do tego powody a teraz rozmywacie temat bo zamało biletów na stadion ,ktory pomiesci 55tys ! jak dla mnie jesli ten stadion zapełni sie chociaz w 30tys to bedzie dobrze!!!
p.s chyba ,ze polowie zależy na siedzeniu tylko i wyłacznie z "kibolami z Zylety"!! ... inaczej to Legii sie juz nie kocha?!?!?!

BladaTwarz
12-01-2012, 07:22
nierozumie waszych problemów! Rzadko "Nasz" stadionik zapełnialismy choc mielismy do tego powody a teraz rozmywacie temat bo zamało biletów na stadion ,ktory pomiesci 55tys ! jak dla mnie jesli ten stadion zapełni sie chociaz w 30tys to bedzie dobrze!!!
p.s chyba ,ze polowie zależy na siedzeniu tylko i wyłacznie z "kibolami z Zylety"!! ... inaczej to Legii sie juz nie kocha?!?!?!

pomyśl trochę.....np. o cenach na naszym stadionie, jeżeli cena biletu na finał będzie wynosiła 50 zł pamiętając ceny biletów na Żylete na tzw. hity....