PDA

Zobacz pełną wersję : Kibice podglądani na trybunach

Adam-oldboy
27-11-2003, 10:05
W dzisiejszym dodatku do Gazety Wyborczej przeczytałem coś takiego:
Policja chwali sie swoim superautem do podglądania (biały VW Transporter). Szczerze mówiąc nie wiedziałem że robią takie akcje, jeśli to nie kit.

Transmisja z meczu

Bo łapanie piratów drogowych to tylko jedna z jego funkcji. Może znacznie więcej. - O ten klient. Jaki pewny siebie... - sierżant Czarkowski pokazuje na ekranie nagrany wcześniej film. Kilku hiphopowców właśnie wchodzi na mecz Legii z Groclinem. Na "żylecie" (trybuna odkryta na stadionie przy ul. Łazienkowskiej) czują się pewni siebie. Witają się z innymi kibicami, ale wszyscy patrzą na tego ostatniego. Ten zaspokaja tęskne spojrzenia. Wyciąga spod kurtki i wymachuje wysoko torbą pełną zielonego suszu (później sprawdzili ją policjanci z laboratorium: haszysz dobrej jakości). Kibice palą skręty, popijając gorzałą. Nawet się nie chowają, bo nie wiedzą, że na filarach oświetlenia, 20 metrów nad nimi, zawieszone są kamery.

Na wyposażeniu Centrum Monitoringu oprócz kamer na maszcie wysuwanym z dachu są też trzy kamery bezprzewodowe. Mocuje się je stojakami do drzew, latarni czy elewacji. Auto może stać w bezpiecznym miejscu 500 metrów dalej i tak policjanci widzą, co się dzieje. Diler spokojnie obejrzał sobie, jak Legia remisuje z Groclinem. Potem kamery "odprowadziły" go do wyjścia, a tam czekali już policyjni wywiadowcy.

legart
27-11-2003, 10:15
Hm to jednak monitoring działa, dziwne że wybiórczo. Nie popieram narkotików, ale coś ztym jest chyba nie tak.

kamyk
27-11-2003, 10:16
nio i **** łapanka jak nic !niezle się mozna wkopac przy okazij takiego meczu bo diler mysli ze sobie troszke sprzeda i zarobi kasy (ma racje bo duzo ludu jest i na pewno duza ilosc pójdzie mu towaru!) ale jak widac mozna się niezle wkopac w bagno przez takie handlowanie maryską!ale ryzyk fizyk moze sie i uda .......

Kawa
27-11-2003, 13:27
Jak chcą to potrafia szkoda tylko, ze nie łapia tych którzy tak naprawde skodzą.

1916
27-11-2003, 14:19
Oni wszystko chcą wiedzieć
monitoring jest juz nawet na stadionie 10lecia :fu:

ale to nic - jaka płytke chcesz taką i tak dostaniesz :>

*PRZEMO*
27-11-2003, 14:44
dobrze jednak ze te kamerki cosik daja. człowiek widzi ze po cos sa przydatne.
"bezpieczny stadion" akcja trwa :rotfl:

Smiglo
27-11-2003, 15:44
"""Wyciąga spod kurtki i wymachuje wysoko torbą pełną zielonego suszu (później sprawdzili ją policjanci z laboratorium: haszysz dobrej jakości).""""

kocham tych znawcoow....zielony susz - haszysz dobrej jakosci....:):):) milego palenia:) hahaha

Tupcia
27-11-2003, 19:36
Oni wszystko chcą wiedzieć
monitoring jest juz nawet na stadionie 10lecia :fu:

ale to nic - jaka płytke chcesz taką i tak dostaniesz :>

Nawet mój mały bezbronny neiwinny bracioch chowa płyty pod kurtke, a mamuska na obcasach ucieka :buhaha:

A co do naszego stadionu.. nie no, ja to nawet nie miałam swiadomości, ze jednak cały ten monitoring istnieje :/ hieh, będą musieli uważać ;)

Młody
27-11-2003, 19:55
W zasadzie genialnie policjanci wychwycili ze to diler. Kazdy diler w Warszawie odrazu jak wchodzi czy t na osiedle czy tym podobne to bierze staf w reke i maha reka podniesiona zeby bylo widac. Kazdy tak robi. Ale nasi policjanci wychwycili tego jednego. Ach to spryciulki a nawet i cfaniurki ;> wydaje mi sie ze ta cala opowiesc jest z doopy wyssana i ma to na celu zastraszyc, ostrzec itp. Mozliwe ze jest to prawda ale jezeli tak to raczej troche inaczej to wygladalo. Kiedys obok mnie sciemniono na zylecie typkowi tel. Szkoda ze wtedy monitoring nie zadzialal chodz telefon chodzil po polowie zylety (a naprawde szkoda, typ nie odzyskal telefonu) zdarzaja sie i takie przypadki chodz jest to przykre... Jesli ktos mnie zapyta czemu nie zareagowalem to wystarczylo sie przysluchac ich gadce i popatrzyc na nich. To takie moje drobne spostrzezenia na temat monitoringu

MTP
27-11-2003, 20:13
Monitoring wychwytuje jak ktos jara zioło i co?Nic mu nie robią bo jeśli nie ma przy sobie to mu nie udowodnią.Policja i tak wie kto jest chuliganem a kto piknik.I wcale im do tego monitoring nie jest potrzebny.

yzerman
28-11-2003, 00:20
wiem wiem czesto stoi po Torwarem zwroccie uwage zwlaszcza Ci ktory sa duzo wczesniej przed meczem podjezdza taki bialy wv ale nie transporter tylko LTek taki duzy na jakis obcych blachach,a wlasnie sie zastanawialem co to takiego .....

Sharn
03-12-2003, 11:21
Z tym VW to nie wiem do końca, natomiast jest pewne, że chodzą tajni po Żylecie (zresztą nie tylko). Kiedyś, chyba po jakiejś Odrze, widziałem jak powinęli po wyjściu z 10 chłopaków - na bank za siurpas, bo dokładnie ich przefiskali. Na szczęscie (lub może nieszczęście) wysyłają młodych obsranych jeszcze gnojków, łatwo ich wyczaić. Na Widzewie w Łodzi jeden mi kazał ( :buhaha: ) zgasić racę - jak się kapnął w swojej głupocie to od razu gdzieś zniknął.

P.S. Myślę że lepiej skończyć temat baranków na forum. 8)

Joker
03-12-2003, 11:33
Szkoda ze nie potrafia tak wyłąpywac zadymiarzy, albo handlarzy bronia. Ci to dopiero machaja ale nie torba zielonego suczu tylko siekierami, bejsbolami i czyms tam jeszcze. Ale oni nie sa spokojni dlatego nie da sie ich złapac. I nie wychodza spokojni ze stadionu nieczego sie nie spodziewajac.

Q_(L)
03-12-2003, 11:48
Ostatnio kumpel powiedział, że jak szedł do pracy to widział stojacy biały transporter... Jak przechodził obok, zerknął do środka (drzwi były otwarte) i zobaczył jak psy wpartuja się w duży monitor :hmm:

Glaca
03-12-2003, 12:04
Ostatnio kumpel powiedział, że jak szedł do pracy to widział stojacy biały transporter... Jak przechodził obok, zerknął do środka (drzwi były otwarte) i zobaczył jak psy wpartuja się w duży monitor :hmm:

pewnie ogladali "Wybacz mi" :buhaha:

Q_(L)
03-12-2003, 12:17

pewnie ogladali "Wybacz mi" :buhaha:

:] Albo "Z kamerą wśród zwierząt"

Jawor_CDR
09-12-2003, 08:43
wiem wiem czesto stoi po Torwarem zwroccie uwage zwlaszcza Ci ktory sa duzo wczesniej przed meczem podjezdza taki bialy wv ale nie transporter tylko LTek taki duzy na jakis obcych blachach,a wlasnie sie zastanawialem co to takiego .....

Ta, jest taka fura. Stoi nieco na tyłach Torwaru, mogą ją zobaczyc np. Ci co jadą na mecze od metra i ida na Zylete przechodzac miedzy kościołem a Trasą Łazienkowską. Ma na dachu jakis radar czy cuś, jak w tych amerykanskich samolotach szpiegowskich 8)

Stanixon
23-12-2003, 11:07
nio i ch** łapanka jak nic !niezle się mozna wkopac przy okazij takiego meczu bo diler mysli ze sobie troszke sprzeda i zarobi kasy (ma racje bo duzo ludu jest i na pewno duza ilosc pójdzie mu towaru!) ale jak widac mozna się niezle wkopac w bagno przez takie handlowanie maryską!ale ryzyk fizyk moze sie i uda ....... :hmm: Jaki diler??? jakie handlowanie....czy człowiek który idzie na mecz ze skrętem jest zły bo nie robi tegoco inni...gorzała.Nioe chodzi tutaj o dilerów a szeroko rozumianą wolność. :hmm:

el majoneze
23-12-2003, 20:41
:hmm: ..taa..to taka jazda jest??czemu nikt nie powiedział :rotfl: heh,to ja myslałem ze gdzie jak gdzie ale na meczu to nie ma takich przypałow a tajne psy juz teraz wszedzie sie wkręcą.ale to dziwne bo na kazdym meczu rowno z pierwszym gwizdkiem sedziego wszedzie unosi sie dobrze znany zapach :>

Raffi
23-12-2003, 21:31
Chyba mam jakieś kłopoty z powonieniem :hmm: '8

Sharn
23-12-2003, 21:52
Chyba mam jakieś kłopoty z powonieniem :hmm: '8

Właśnie, narkotyki i sport - phii... Gupki... 8o