PDA

Zobacz pełn± wersję : antyvir i firewall

yusta
25-11-2003, 18:34
Co polecacie w tym temacie? Ja miałam zaistalowanego Nortona, ale jakos nie jestem przekonana do tego, chciałabym zmienić ale nie bardzo wiem na co :help:

Sharn
25-11-2003, 18:43
Jako antywir do przeskanowania używam
==>> Mks vir - on line (http://skaner.mks.com.pl/skaner.html) <<==

Ładnie czesze. 8)

Thomas
25-11-2003, 18:53
A znacie jaki¶ dobry antivir na twardziela ? :fu:

:nova3:

Sharn
25-11-2003, 18:57

Durex. :]

Thomas
25-11-2003, 19:35
8) :rotfl: :buhaha: '8

M_I_G
25-11-2003, 21:47
a ja mam taka muke ze jak wchodze na strone skanera mksu to wywala mi blad expolera i musze restartowac kompa.

pewnie jakis skorywysn wirus!!!

przeklinam cie kurwo co zes go zrobil i mi podeslal/ wrzucil - zycze ci z calego serca aby ci te skuriwale rece ktorymi waliles w klawiature olegly jakiemus paralizowi i zeby kurwo lezal na wyciagu z nimi az sie nie nauczysz!!!!!

rzucam na ciebie klatwe kurwo :>

PS: dobra juz sie opanowalem 8-

szczepan
25-11-2003, 21:48

Durex. :]

:+: :+: :buhaha: :/ :> :rotfl: 8)

Sharn teraz to mnie rozwaliles :D

Luk@s
25-11-2003, 22:28
Co polecacie w tym temacie? Ja miałam zaistalowanego Nortona, ale jakos nie jestem przekonana do tego, chciałabym zmienić ale nie bardzo wiem na co :help:

jako antyvira uzywam SKANERA online ze strony mks_vira, co do firewalla teraz mam sprzetowego, wczesniej uzywalem segate (lub sygate :) ) firewall i bardzo bylem zadowolonym, ztego co pamieetam dla zwyklych uzytkownikow za free, prosty w obsludze.

yusta
25-11-2003, 22:31

jako antyvira uzywam SKANERA online ze strony mks_vira, co do firewalla teraz mam sprzetowego, wczesniej uzywalem segate (lub sygate :) ) firewall i bardzo bylem zadowolonym, ztego co pamieetam dla zwyklych uzytkownikow za free, prosty w obsludze.

Zainstalowałam raz i jak ustawiłam Enable to blokował mi wszystko, czyli nic mi się nie otwierało, może jaki¶ wybrakowany byl bo w ustawieniach nie było czego zmieniać :/

Luk@s
25-11-2003, 22:39

Zainstalowałam raz i jak ustawiłam Enable to blokował mi wszystko, czyli nic mi się nie otwierało, może jaki¶ wybrakowany byl bo w ustawieniach nie było czego zmieniać :/

ale jakiego instalowalas?

yusta
25-11-2003, 22:41

ale jakiego instalowalas?

Hmm... nazywał się własnie sygate, ale jak s± różne wersje to nie powiem Ci która bo nie pamiętam

Luk@s
25-11-2003, 22:44
sa rozne, ale to raczej nie istotne, z tego co pamietam a pamietam srednio juz :) to jakos tak bylo ze poprostu kazda aplikacja ktora chciala cos wyslac przez siec byla blokowana i padalo pytanie od firewalla czy przepuscic/zablokowac/przepuszczac zawsze i jak sie dalo jakas odpowiedz to potem ten program mogl dzialac, musialbym poszukac go i zainstalowac i popatrzec co i jak dokladnie, to wtedy moglbym pomuc lepiej, ale to dopiero jutro jak juz bo padam na pysk a zajecia na rano

yusta
25-11-2003, 22:51
sa rozne, ale to raczej nie istotne, z tego co pamietam a pamietam srednio juz :) to jakos tak bylo ze poprostu kazda aplikacja ktora chciala cos wyslac przez siec byla blokowana i padalo pytanie od firewalla czy przepuscic/zablokowac/przepuszczac zawsze i jak sie dalo jakas odpowiedz to potem ten program mogl dzialac, musialbym poszukac go i zainstalowac i popatrzec co i jak dokladnie, to wtedy moglbym pomuc lepiej, ale to dopiero jutro jak juz bo padam na pysk a zajecia na rano

No własnie tak powinno być, a u mnie nie było. Mam chwilowo Norton Internet Security i własnie tak się pyta, tamto się nie pytało nic a nic, tylko od razu blokers na wszystko '8

Adams_
25-11-2003, 22:54
1. Norton Antywirus 2004 PL
2. Ad-aware 6.0 z uruchomionym Ad-watch
3. Google Toolbar

AD1.
Chroni przed wirusami, trojanami itp

AD2.
Chroni przed trojanami, czysci niepotrzebne wpisy do rejestru i inne gowna z netu

AD3.
Blokuje pop-up'y

marecki
25-11-2003, 22:58
ha! wszystko mam :P

Adams dobrze prawi :]

Luk@s
25-11-2003, 23:12
AD 2 fakt przydaje sie
narzedzi nortona nie lubie jakos :)

Czaru¶
24-06-2008, 13:38
od¶wieżę troszkę;) na rynku pojawiło się chyba pare antywir od czasu ostatniego posta ;),na moim sprzęcie działa avast home, ale jakos tak nie do końca mu ufam ;) możecie polecić co¶ lepsiejszego?

Pietia
27-06-2008, 18:20
http://www.eset.pl/nod32---skuteczny-antywirus.html masz do wyboru NOD32 lub Eset Smart Security korzystam z tego drugiego programu działa jak narazie bez zarzutu.

Grzechu_1990
27-06-2008, 19:27
BitDefender, mam i jest całkiem spoko :)

zbinky
27-06-2008, 21:04
mogę Ci polecić antywirusa, który wg mnie jest jednym z najbardziej stabilnych i najmniej upierdliwych - Avira AntiVir PE Premium.

Jeszcze do niedawna byłem wyznawc± Symantec'a - ale ten czas już min±ł.
Generalnie nawet najlepszy antywirus *uja Ci da jak go kiepsko skonfigurujesz. Popróbuj z tym co napisałem. pzdr

Francais
27-06-2008, 21:17
uzywal ktos Kasperskiego,wlasnie zainstalowalem darmowa wersje na 30 dni...jakies opnie?

Perła
27-06-2008, 21:48
Dla mnie najlepszy antywir. :)