PDA

Zobacz pełną wersję : Dyżurne wyróżnienie

Jaco
05-05-2011, 21:41
Zakładam taki temat sobie (ksero). Można wyróżnić sobie kogo się tylko chce.
Ja dziś wyróżniam Donalda Tuska za skonsolidowanie ruchu kibicowskiego w Polsce. :]

ormo
05-05-2011, 21:43
Stefka Niesiołowskiego za nazwanie kiboli lumpami :pokemon:

slebek
05-05-2011, 21:45
Pana wojewode za wypowiedź o "rozbujanym wagonie metra":]

ivan
05-05-2011, 21:47
Wyróżnię pana Jacka Kozłowskiego za to że był na meczu KSP I że mu się doping podobał .:lol:

iniemamniejusz
05-05-2011, 21:49
R. Grobelnego za "Służby i ich prowokacje doprowadziły do zamieszek"

Orzeł
05-05-2011, 21:50
Prof. Monika Płatek za głos rozsądku i dużą wiedzę w temacie kibiców w wywiadzie dla TOK.FM.

klinton
05-05-2011, 21:51
Stefka Niesiołowskiego za nazwanie kiboli lumpami :pokemon:

Przyłączam się do wyróżnienia tej oto osoby za nazwanie kiboli nie tylko lumpami, ale również żulią (cokolwiek to znaczy).

slebek
Wyróżnię pana Jacka Kozłowskiego za to że był na meczu KSP I że mu się doping podobał .:lol:
No w końcu taki kulturalny i wzorowy:lol3:

casual
A ja wyróżniam i serdecznie pozdrawiam wszystkich kiboli głosujących na PO.

:lol: :lol: :lol:

Ja mam czyste łapki, w życiu na tą sitwę nie głosowałem i nie zagłosuje. Nie jest wam troche wstyd, tak po ludzku i tak po kibolsku?

Bootleg
05-05-2011, 22:22
Wyróżnienie dla kome(n)d(i)anta policji za to sformułowanie: nieobyczajne wybryki na stadionie Legii - no naprawdę gość się nadaje do maratonu uśmiechu z takimi tekstami

Wyróżnienie numer dwa dla donalda, za przekazanie obywatelom przesłania: Służby mundurowe nie potrafią zapewnić bezpieczeństwa ludziom, na najbezpieczniejszym stadionie w Polsce... ale nie bójcie się obywatele. Na euro 2012 będziemy gotowi zapewnić bezpieczeństwo milionom kibiców z całego świata - a jeśli nawet nie, to zawsze pozostaje as w rękawie :prawi: wydamy decyzję o zamknięciu stadionów - i basta! tako rzecze wasz wódz!

Ps. Pamiętajcie zapłacić podatki :prawi:

reverte
05-05-2011, 22:58
Nie wyróżniam nikogo. Nieosiołowskiemu, Kozłowskiemu i Nowakowi życzę gry przeciw Arboleidzie.

MeLa
05-05-2011, 23:01
Jacka za temat wyróżniam :piwo:

Cielo
05-05-2011, 23:01
Wyróżniam Olejniczaka za miłość do futbolu poprzez uczęszczanie na mecze kilku drużyn <3

Yanks
05-05-2011, 23:02
Dybalskiego ...za całokształt bredni

b.
05-05-2011, 23:20
Ja wyróżniam miłościwie nam panującego pana prezydenta bronisława komorowskiego za bycie elokwentnym erudytą :]

adrianek
05-05-2011, 23:27
Ja przyłączam się do Orła.

Ponadto chciałbym wyróżnić czołowych POlityków za POlityczne kurewstwo, które prezentują - jestem pewien, że sprzedaliby niejednego bliskiego za kolejne lata przy korycie.

Cielo
05-05-2011, 23:31
wyróżniam weszło za poczucie humoru :]

[telefon]

- Donald, słucham?
- (zachrypnięty głos) Synu, co ty odpierdalasz?
- ale…
- Chłopcze, jest 21:00, ja teraz zaczynam czytać program wyborczy SLD, a ty spotkaj się ze swoimi i przemyśl, czy na te parę miesięcy przed wyborami chcesz, żeby w You Can Dance po wakacjach sędziował Kalisz.
- Ale… przecież mamy umowę…
- Tak, *****, i właśnie ukradłeś mi milion netto z biletów!
- Przecież musiałem działać…
- Przestań beczeć, synek. Deal jest prosty: o 8 rano Biuro Prasowe ode mnie wydaje komunikat o wydaniu 302 zakazów stadionowych na podstawie precyzyjnych zapisów bydgoskiego monitoringu, informując, że jest to 98 procent uczestniczących w burdach kibiców. Któryś z twoich może się podłączyć, że to dzięki jego nieprzespanej nocy, ale ma czas do dziś do trzeciej i niech nie gwiazdorzy jak ostatnio, bo Fakty powiedzą, że twój komendant wydał na helikoptery więcej, niż na pielgrzymkę Papieża.
- I zdołacie ich wszystkich przez noc… złapać? Zidentyfikować?
- **** Cię obchodzi, skąd i co to będą za ludzie. Ty masz jutro rano 300 zakazów na tacy i konferencję prasową z okazji wygranej wojny z kibolstwem, a ja wysyłam człowieka na pokojowe negocjacje z twoim wojewodą. Kończą o 13 obustronnym porozumieniem, otwarciem stadionów, masażem pleców i triumfalnym raportem o gotowości do Euro. Jakieś pytania?
- Nie zjedzą mnie media?
- A wiesz, że ten program SLD naprawdę mi się zaczyna podobać?

b.
05-05-2011, 23:33
wyróżniam weszło za poczucie humoru :]

je bać weszło

MeLa
05-05-2011, 23:33
Wyróżniam Olejniczaka za miłość do futbolu poprzez uczęszczanie na mecze kilku drużyn <3

Chu.j w dupę temu kto oddał głos Kwaśniewskiemu

arczi
05-05-2011, 23:36
Wyróżniam Melę :prawi:

Cielo
05-05-2011, 23:36
je bać weszło

weszlo szmaciarze:ok:

Orzeł
05-05-2011, 23:38
Wyróżniam Melę :prawi:

W takim razie nie sposób pominąć jeden z najlepszych postów w ostatnim czasie (choć akurat dziś pojawiło się ich dosyć sporo;))

Po wczorajszym dniu przysłoniętym tumanami kurzu powstałego przez tupanie wściekłymi nóżkami mediów i rządu, dziś, po zaskakującym strzale we własną potylice przez tych drugich, nagle i niespodziewanie wracamy do gry :D

Wyróżniam !

McDoune
06-05-2011, 00:16
A ja wyróżniam i serdecznie pozdrawiam wszystkich kiboli głosujących na PO.

:lol: :lol: :lol:

Ja mam czyste łapki, w życiu na tą sitwę nie głosowałem i nie zagłosuje. Nie jest wam trochę wstyd, tak po ludzku i tak po kibolsku?

Mi jest, bardziej po ludzku niż po kibolsku bo piknik w opinii wielu pewnie bardziej ze mnie niż kibol (i PiS też nie jest moją partą ;) ), ale serio jest mi wstyd :-/ Zrobiłem to nie z przekonania, ale jako wybór mniejszego zła, a teraz nie jestem pewien czy to zło było mniejsze. Również przyznaje liczyłem że mnie czymś pozytywnie zaskoczą, zaskoczyli ale nie tak jak tego oczekiwałem.

Dobra żeby nie było zbyt dramatycznie po takim wyznaniu, nominuje Niesiołowskiego za żulie i odpowiedzialność zbiorową. To co jak pedał jedzie po pijanemu to zabierzmy wszystkim pedałom prawo jazdy, a jak murzyn zabije to powieśmy wszystkich murzynów i może jeszcze wszystkich praworęcznych ?

Ja per*le, nie wierzę, że to się dzieje na prawdę, ale też nie chce mi się wierzyć, że pierwsze piwo mi tak zmieniło percepcje tego co słyszę.

pozdrawiam Was, ja żulia, oraz mój sześcio letni syn, też żulia :hipis:

karakan
06-05-2011, 06:15
pozdrawiam Was, ja żulia, oraz mój sześcio letni syn, też żulia :hipis:

I dealer! :prawi:

Ja wyróżniam całe ITI za to ,że zostali wydymani na sporą kasę z biletów przez ich własnego sługusa.Dobrze wam tak! :pociesza:

jarecki_
06-05-2011, 09:53
A ja wyróżniam wszystkich kiboli, którzy żyją i działają bo dzięki nam jest... dobrze:]

A szczególne wyróżnienie dla wszystkich płaczków, którzy mówili, że Bydgoszcz to był strzał w stope/kolano/moszne(!) . Jak widać, jeden mecz na zakazie sprawi wiecej pozytku dla ruchu kibicowskiego w Polsce niż 10 lat ordnungu i lizania dupy działaczom.

matx
06-05-2011, 09:58
. To co jak pedał jedzie po pijanemu to zabierzmy wszystkim pedałom prawo jazdy, a jak murzyn zabije to powieśmy wszystkich murzynów...?

:prawi:

:lol3:

Fester
06-05-2011, 09:58
Ale sobie kanapkę zrobiłem! Wyróżniam!

PeCe
06-05-2011, 13:12
Wyróżniam wujka, który zadzwonił i pytał czy " robiłem rozróbę " w Bydgoszczy :jejku: :lol:
Wyróżniam też spaghetti, które mam na obiad i jednego z forumowiczów, któremu przyszedł do głowy " Lany poniedziałek " już w środę, na powrocie w pociągu drugim, składzie drugim. S. masz najebane pod kopułą :lol:

siekan
06-05-2011, 13:36
Ciesz się, że Cię wcześniej nie dopadłem :lol:

Ale, nie bój nic, co się odwlecze to nie uciecze :lol3:

p(L)m
06-05-2011, 16:34
Ja wyróżniam miłościwie nam panującego pana prezydenta bronisława komorowskiego za bycie elokwentnym erudytą :]

a także za przemowę na Litwie, Klicha za wypowiedź o bundeswerze i żeby nie było, łaskawie panującego nam premiera za bycie nieugiętym w swych przekonaniach. Zapomniał bym o prezesie Kaczyńskim, tutaj za całokształt.
Pozdrawiam GóWno i PZPN ;)

marol6
06-05-2011, 16:52
a w Wilnie walki nadal trwają, kto im dowiezie prowiant? :hyy:

ŁUKASZ.
06-05-2011, 19:22
A ja wyróżniam Pawła Zarzecznego. Miło było go dziś posłuchać w TVN24 :)

" Bez chuliganów nie ma emocji"

E: Przy okazji chciałem wyróżnić moją babcię. Kobieta, która nienawidzi wszystkich.
Na początku totalnie zmieszała z błotem `kiboli`. Różne epitety padały. Na ostro. Później dziennikarze. Uwierzcie, że babcia nienawidzi ich sto razy bardziej niż my wszyscy na forum wzięci :D Aż się pociła jak o nich mówiła. Po dziennikarzolach przyszedł czas na polityków- chociaż to udzielało się jej już wcześniej. Na koniec dostało się policji. Co to był za monolog :D Babcia ma w tym całym zamieszaniu jeszcze bardziej skomplikowane stanowisko niż to całe zamieszanie :)

raafaL
06-05-2011, 19:30
Zarzeczny pozytywnie, ale ja wyróżnię Kucharskiego za :
"Piłkarze są terroryzowani przez kiboli.." :foto:

karpen
06-05-2011, 21:23
I ja chciałbym wyróżnić ludzi odpowiedzialnych za stan dróg i ruchu drogowego w tym pięknym mieście które zostało zamienione w wykopki.Mieliście budować drogi a nie robić Polityki popaprańce!Ile jeszcze człowiek będzie się męczył i patrzył na te wasze wykopki!

Piotrek WWY
06-05-2011, 23:21
Wyróżniam starsze Panie, które stały (aktywnie) z nami koło Źródła.

turboptyś
06-05-2011, 23:25
Wyróżniam trzy, może czteroletnią dziewczynkę, która swoim dopingiem wywołała burzę oklasków, pod 'gniazdem'. :ok:

Intimissimi
06-05-2011, 23:36
Wyróżniam trzy, może czteroletnią dziewczynkę, która swoim dopingiem wywołała burzę oklasków, pod 'gniazdem'. :ok:

Dołączam się
Swoją drogą stałam obok niej przez dość długi czas i tak jak ona zawzięcie śpiewała to niektórzy powinni brać przykład

ivan
07-05-2011, 07:41
Wyróżniam Bronka za to że chciał się napić z królewskiego kieliszka .:gwiazda:http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Kolejna-gafa-Komorowskiego-Zabral-kieliszek-krolowej,wid,13384859,wiadomosc.html?ticaid=1c428

szczup(L)ak
07-05-2011, 07:58
[QUOTE=Jaco;798322] Można wyróżnić sobie kogo się tylko chce.
Hooligansów, dilerów, faszystów, terrorystów wszystkich ,,zboczeńców" którzy mają czelność, myśleć inaczej niż tuskowa swołocz, a przede wszystkim kiboli i całe z nimi związane środowisko. Ot, tak sobie pragnę wyróżnić. I jest mi z tym dobrze:mpiwo:

Bartoszek
07-05-2011, 10:36

Była na rękach swojego ojca?

turboptyś
07-05-2011, 11:12
Była na rękach swojego ojca?

owszem. :bauns:

Bartoszek
07-05-2011, 11:13
owszem. :bauns:

W koszulce z buldogiem? (dziecięcej)

Kujawiak
07-05-2011, 11:28
W koszulce z buldogiem? (dziecięcej)

Ja pierdole, o numer buta też zapytasz?

Bartoszek
07-05-2011, 11:30
Ja pierdole, o numer buta też zapytasz?

Sklej pizde. Skoro nie rozmawiam z Toba nie wpierdalaj sie, **** Cie to obchodzi o co jeszcze zapytam , bo nie pytam Ciebie.

Bartoszek przestań hulyganić na forum gangsterze bo znów zjedziesz z banem.

Kujawiak
07-05-2011, 11:31
Sklej pizde. Skoro nie rozmawiam z Toba nie wpierdalaj sie, **** Cie to obchodzi o co jeszcze zapytam , bo nie pytam Ciebie.

To jest Bartoszek :hasao:

kubaurs
07-05-2011, 11:31
a w Wilnie walki nadal trwają, kto im dowiezie prowiant? :hyy:

Oddziały Wileńskie niestety spisaliśmy na straty.W tej chwili całe siły i dostawy przerzucamy na Bydgoszczy ale wciąż brakuje wiader...
Ja wyróżniam ochrone za debilizm dnia(w normalnych warunkach byłby debilizm tygodnia, ale rząd nie daje za wygraną).Obywatel chce wyjść na ulice, ale nie wolno. A w ogóle kto tym idiotom zabronił wypuszczać ludzi ze stadionu.Chyba,że to była ich oddolna inicjatywa, wtedy debilizm tygodnia mimo wszystko jest dla nich...

Bartoszek
07-05-2011, 11:32
To jest Bartoszek :hasao:

Sam się do tego przygłupie przyznałem, a teraz wyłącz forum i nie zaśmiecaj tego tematu swoimi prowokującymi postami.

lans
07-05-2011, 11:33

:lol:
Dajesz tygrysie

Kujawiak
07-05-2011, 11:37
Wyróżniam Bartoszka za to że jest wśród nas i kończę jakąkolwiek wymianę zdań z tym osobnikiem. Z dwóch głupich jeden musi być mądry \')

Jaco
08-05-2011, 20:05
Wyróżniam oprawę meczową Śląska Wrocław. Mimo drobnych usterek przy nazwiskach bohaterów, doceniam pomysł i serce.

Bootleg
08-05-2011, 21:47
Wyróżniam i to w sensie jak najbardziej pozytywnym dwóch moich wykładowców z uczelni:

- Doktora od postępowania administracyjnego
- Panią Prof. od postępowania karnego

a za co? za to, że oboje uznali decyzję o zamykaniu stadionów Legii i Lecha za totalną głupotę, zwłaszcza gość od admina nieźle cisnął (jest szeroko pojętym fanem piłki nożnej). Karnistka, stwierdziła również, że ta decyzja była chora i tu cytat: "ewidentnie zagrywkę pod publiczkę". Ponadto stwierdziła, że prasa która rozpisywała się o meczu w Bydgoszczy nie za bardzo ogarnia temat bijąc pianę np. z udziału S. na meczu PP. Tu cytat: "Jeżeli Pan X dostaje zakaz stadionowy orzeczony przez sąd i dotyczy on meczów ligowych, to nie ma takiej siły która zakazałaby mu iść na mecz pucharowy, bo byłaby to wykładnia rozszerzająca takiego orzeczenia, co jest niedopuszczalne ;)... tym bardziej, że rozgrywki ligowe prowadzi ekstraklasa.sa a puchar organizował pzpn." naprawdę brawa dla tej dwójki moich wykładowców :brawo:

ŁUKASZ.
09-05-2011, 21:14
A ja wyróżniam- również jaknajbardziej pozytywnie- kiboli Falubazu. Często fajnie się prezentują pod względem Ultras. Ekipa z potencjałem. Zaliczają dobre wyjazdy do Gorzowa, na których fajnie się prezentują ;) Oni zamiast, np. dziewczyn z Grodziska byliby jaknajbardziej odpowiednią ekipą na "naszym podwórku".

eM_xjj_JCGY

ŁUKASZ.
09-05-2011, 21:15
Do usunięcia, sorry.

iron
09-05-2011, 21:43
Wyróżniam miłościwie piastującego role jednego z najlepszych w Polsce dziennikarzy Pana Tomasza Lisa za to, że mimo wszystkich niedogodności potrafi zachować swój niespotykany nigdzie indziej obiektywizm.

Poza tym chciałem wyróżnić Pana Jana Tomaszewskiego za " Starucha terrorystę" :rotfl2:

Jaco
13-05-2011, 21:30
Reprezentację hokejową Finlandii wyróżniam bardzo. :krolewskie:

b.
14-05-2011, 02:10
Wyróżniam Jaca, bo wie co dobre :]

gol Granlunda - mistrzostwo świata :o

edit: a, i wyróżniam małolatę z Ochoty :D dzięki Tobie dzień był piękniejszy ;)

no i wyróżniam wszystkich judoków, szczególnie tych, co nie wylewają za kołnierz :pije:

Jaco
14-05-2011, 18:12
Wyróżniam dzieciaki i personel z Domu Dziecka przy Korotyńskiego za świetnie zorganizowany dzisiejszy festyn.
Ogromne brawa i szacunek dla inicjatorów i koordynatorów pomysłu. :oczko:
Warto było. :dziekuje:

Yanks
15-05-2011, 22:39
Wyróżniam Kosiastego za rozbujanie forum :ucieka:

Bartoszek
15-05-2011, 22:39

Bo tutaj się nic ***** nie dzieje...

SirKruszon
15-05-2011, 22:50

12 dni 99 postów toż to szybciej lecą te numerki niż w dystrybutorze :lol2:

Zulus
15-05-2011, 22:55
Obrotny chłopak. Powinien zap*erdala* na akord. :lol:

Don Carlos
16-05-2011, 07:23
płacą mu od posta to jedzie na ilość, bo przecież inaczej by z głodu nam tu padł. A za bany pewnie jakieś specjalne premie dostaje :)

Jaco
21-05-2011, 18:45
Rolnika wyróżniam za mądrą decyzję (mocno spóźnioną co prawda) :look:
Wyróżniam też wszystkich ofiarodawców na cel patriotycznej akcji czerwcowej.
J. - vlepki zabezpieczyłem.

Hubalczyk
19-06-2011, 18:23
Oficjalnie chciałbym za pomocą tego zacnego tematu wyróżnić i podziękować kilkunastu osobom z którymi mieliśmy wczoraj okazję się spotkać, pozwiedzać, porozmawiać i przede wszystkim pomóc tym którzy pomocy potrzebują :dziekuje:

StMo priv :oczko:

RadO
19-06-2011, 19:06
Oficjalnie chciałbym za pomocą tego zacnego tematu wyróżnić i podziękować kilkunastu osobom z którymi mieliśmy wczoraj okazję się spotkać, pozwiedzać, porozmawiać i przede wszystkim pomóc tym którzy pomocy potrzebują

Oficjalnie chciałbym przekazać to samo w drugą stronę.
Wielki dzięki Panowie!

Jaco
30-06-2011, 09:53
Wyróżniam kolegę Marcina21 za poświęcenie. :piwo:DoceniaMY.

ŁUKASZ.
08-07-2011, 20:45
Pozwolę sobie odgrzebać temat, w celu wyróżnienia naszego nowego super snajpera- Michała Żewłakowa :hasao:

Co za wejście do zespołu! :mistrz:

PS. Oczywiście życzę mu tylko lepszych występów i nie skreślam go za te dwa swojaki ;)

Viola
09-07-2011, 21:54
Dyżurnie wyróżniam Beny'ego za zaplanowanie spaceru po planie Getta 7 godzin spaceru z historią było fantastyczne :)

Gawriosz
10-07-2011, 20:39
Jako, że wątek poświęcony wyróżnieniom, to pozwolę sobie wyróżnić maestro Waltera D'Arcangelo, który to dał wspaniały koncert w Bazylice Archikatedralnej w Warszawie p. w. Męczeństwa Św. Jana Chrzciciela. Odbył się on w ramach XVIII Międzynarodowego Festiwalu - Organy Archikatedry.

Dla zainteresowanych szerzej tu:

http://www.placdefilad.com/w/53301/xviii-midzynarodowy-festiwal-muzyki-organowej-organy-archikatedry

lub tu:

http://www.katedra.mkw.pl/

MałaMi
20-07-2011, 20:15
Special wyróżnienie dla Jasina za pomoc przy wyciągnięciu mnie z domu :) Dzięki chłopie jak nie wiem co :)
Drugie dla Piotrka z Woli - zawsze chętny pomóc - :)
Kolejne dla malarzy ;)

P.S. Na braci po szalu zawsze można liczyć :)

Jaco
25-07-2011, 08:16
Ogromne wyróżnienie dla grupy legionistów z woj. świętokrzyskiego za skuteczne prace przy elektryczności w pewnym domku. 8)
Brawo, Panowie!

rolnik
28-07-2011, 10:02
Mega wyróżnienie dla chłopaków z Pragi za tegoroczne plakaty związane w obchodami PW :brawo:

Jak ktoś posiada fotę lub projekt to warto wrzucić bo są naprawdę kozackie!

turboptyś
08-08-2011, 09:16
wyróżniam grubego z kałuży :lol2: + ekipę z Sosnowcaa. :raca2:

Yanks
26-08-2011, 09:46
Wyróżnienie ... dla wszystkich, którzy są w stanie pisać na tym forum, w dniu dzisiejszym ...

Rafał
30-08-2011, 16:49
Wielkie wyróżnienie, brawa i pokłony dla Trąby oraz wszystkich tych, którzy wsparli jego ideę!

Yanks
03-10-2011, 09:13
Za poczucie humoru ...

Zapisy prowadzimy na forum na tej samej zasadzie, co przy zakupach innych gadżetów, tj.:
1. Aaron Szechter - 1szt.
2-3. Rafał Stec - 2szt.
4. Seweryn Blumsztajn - 1szt.

:mistrz:

http://forum.legionisci.com/showpost.php?p=871763&postcount=1

szczup(L)ak
02-02-2012, 16:34
Pragnę wyróżnić Jaco, za całokształt osiągnięć na forum. Temat "Pokemony i inni tacy ......" to prawdziwy majstersztyk. Chylę czoła, i pobieram nauki, jeśli kiedykolwiek się jeszcze zdecyduję na założenie tematu, (już raz jebnąłem babola :zdziwiony: ) to mistrzu prowadź! Jaco :uklony::uklony::uklony:

ŁukaszD
15-02-2012, 10:27
Chcę z tego miejsca swoim wyróżnieniem zwrócić uwagę i podkreślić fakt jak szybko wczoraj (pomimo walentynek) a może właśnie dlatego? ;) został zamalowany świeży szablon sąsiadek w przejściu między peronami Rembertowskiego dworca PKP. Także wyróżniam chłopaków z Rembertowa, za czujność zorganizowanie i czas reakcji :) :lp:

księciuniu
27-03-2012, 10:47
Chciałem wyróżnić Mat-a za wspieranie domowej produkcji browarniczej i zaprojektowanie zajebistej etykietki (przy delikatnym natchnieniu z innego piwa).

WIELKIE DZIĘKI :dziekuje:

A etykietka prezentuje się tak (oczywiście „znak wodny” to już moja sprawka :lol: ):
http://i42.tinypic.com/5nw0ur.jpg

casual
10-07-2012, 14:56
Wyróżnienie i spóznione podziękowania dla Twaroga z Brodnicy (konto twarog1987)- uczciwy człowiek, polecam interesy z tym forumowiczem :prosze:

I drugie dla merasia za polecenie pewnego fachowca- dzięki!

Kusza
04-09-2012, 09:29
Wyróżnienie, świadectwo z czerwonym paskiem i ogólnie szeroko pojęte propsy dodatnie dla użytkownika Rey za perfekcyjne ogarnięcie tematu poker-koszulek.
Wujku Rey - dziękujemy :hasao: :klaszcze:

Peter
04-09-2012, 09:35
Wyróżnienie, świadectwo z czerwonym paskiem i ogólnie szeroko pojęte propsy dodatnie dla użytkownika Rey za perfekcyjne ogarnięcie tematu poker-koszulek.

+1 :hyhy:

Człenio
04-09-2012, 09:36

pochwalta się ...chlory ;)

Kusza
04-09-2012, 09:38
W Źródle zobaczysz na żywo w akcji \')
Ciemne chmury to MY :bauns:

Człenio
04-09-2012, 09:43
W Źródle zobaczysz na żywo w akcji \')
Ciemne chmury to MY :bauns:

to może jakiś pokaz "przedpremierowy" zakończony after party :mpiwo: ?

księciuniu
04-09-2012, 09:46
http://i48.tinypic.com/ajmjnr.png

\')

rey
04-09-2012, 09:47
Dziękuję za propsy, faktycznie, fajnie wyszły :)

A co do pokazu przedpremierowego, to będziemy w kontakcie... :piwo:

Edit: księciuniu się prosi o pokerową vendette... ;)

Peter
04-09-2012, 09:47
Prawie, na dole jeszcze napis "Monte". :lol:

księciuniu
04-09-2012, 09:49
Edit: księciuniu się prosi o pokerową vendette... ;)

Takie miałem info ... niepotwierdzone ... telefoniczne :?

Kusza
04-09-2012, 09:52
księciuniu kradnie nasze autorskie projekty! :metromacho: Tyle nieprzespanych nocy ślęczenia nad koszulką... :kraty:

księciuniu
04-09-2012, 09:57

:nie:
"Monte" jest na plecach

http://i45.tinypic.com/34q5ljm.png

midzi
04-09-2012, 09:57
A jest wersja różowa tego deseru? :D

Również dopisuję się do podziękowań i wyróżnień. Koszulka w realu robi jeszcze lepsze wrażenie niż w fazie projektowej.

Danoo
04-09-2012, 10:10
Dziękowałem już ze 3 razy, ale nie zaszkodzi jeszcze raz.

Dziękujemy Dźeju- kawał dobrej roboty :cinkciarz:

księciuniu
24-09-2012, 13:19
Chciałem powiedzieć, że jak Yanks przytnie płytkę, to … nie ma to tamto.
Wyróżnienie, podziękowanie i medal z ziemniaka :piwo:

Człenio
13-12-2012, 12:30
Chciałem wyróżnic i tym samym bardzo podziękować Angeli !! :dziekuje:
W imieniu swoim i całej Legijnej braci z Osiedla Derby, bardzo Ci dziękujemy za projekt, dzięki któremu udała się nasza "wspólna sprawa" i tym samym mogliśmy wesprzeć zbiórkę dla Kombatantów :)
WIEEEELKIE DZIĘKI :kwiaty:

Yanks
13-12-2012, 13:14
Chciałem powiedzieć, że jak Yanks przytnie płytkę, to … nie ma to tamto.
Wyróżnienie, podziękowanie i medal z ziemniaka :piwo:

:zszokowany: ... żem zauważył dopiero.

Angela
13-12-2012, 23:19
Chciałem wyróżnic i tym samym bardzo podziękować Angeli !! :dziekuje:
W imieniu swoim i całej Legijnej braci z Osiedla Derby, bardzo Ci dziękujemy za projekt, dzięki któremu udała się nasza "wspólna sprawa" i tym samym mogliśmy wesprzeć zbiórkę dla Kombatantów :)
WIEEEELKIE DZIĘKI :kwiaty:

Cała przyjemność po mojej stronie i polecam się na przyszłość :) Fajnie że się wszystko udało :)

Alek
27-03-2013, 21:48
Dyżurne wyróżnienie otrzymuje użytkownik Bugi - właściwa osoba na odpowiednim stanowisku.

:brawo:

Jaco
30-03-2013, 12:31
Ogromne wyróżnienie dla forumowicza B3nito i jego ko(L)egów. :dziekuje:

Sosen
05-04-2013, 13:58
Ogromne podziękowania i wyróżnienie dla Rolnika za pomoc w ogarnięciu tematu. Wielkie dzięki od całej ekipy :ok:

Jaco
06-04-2013, 22:14
Wyróżniam wszystkie osoby, które podłączyły się do akcji pomocy poszkodowanym w pożarze w Hucie Czechy.
Nie wyróżniam zaś tych, którzy mogli się włączyć a największym problemem życiowym dla nich jest to, że mają kaca, niewygodne buty albo kiepską pogodę.:kac: Pamiętajcie: Jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie. :cinkciarz:

NGA
18-04-2013, 12:34
Pragnę wyróżnić Mitura za wyjście z pomocną ręką w kwestii dostarczenia darów od Włochowskich Fanatyków dla pogorzelców z HC. Sytuacja wymagała nagłej pomocy, bez wcześniejszego planowania czy dogadywania. Tą pomoc otrzymaliśmy właśnie od forumowicza Mitur. Serdeczne dzięki!!!

Paw(L)ak
25-05-2013, 16:46
Pragnę wyróżnić piłkarzy Lecha za oddanie walkowerem MISTRZOSTWA POLSKI! Dzięki Poznaniaki!

MISTRZ! MISTRZ! LEGIA MISTRZ!

bloniaq
14-06-2013, 08:12
Wyróżniam użytkownika Xtreme. który postem:

http://forum.legionisci.com/showthread.php?t=4788&p=1181934&viewfull=1#post1181934

Bartłomiej Pawłowski na lawę jak najbardziej, z czasem może coś z nieGo być, zresztą ławka na 3 frontach to mus być dłuuuga i szeroka, im więcej nazwisk tym spokojniej

zakładam, ze wielkie G, napisał wzorując się na hasłach "PamiętaMY", "JedzieMY", itd, oraz na wpisach użytkowników którzy wszystkie zaimki (a nie tylko apostroficzne) piszą wielką literą. Jakoś mnie to niesamowicie rozbawiło.

księciuniu
14-06-2013, 11:20
wszystkie zaimki (a nie tylko apostroficzne)

Czy Ty nas przypadkiem nie obrażasz? :o

bloniaq
14-06-2013, 12:33
Wydaje mi się, że dopiero gdybyś napisał "Czy Ty Nas przypadkiem nie obrażasz", mógłbyś poczuć się dotknięty... :) Tak czy inaczej, nie miałem zamiaru nikogo obrażać... :)

księciuniu
14-06-2013, 12:54
Ale mnie się o te za przeproszeniem "zaimki apostolarne" czy tam inne "apostroficzne" rozchodziło. To forum kibolskie :D

bloniaq
14-06-2013, 13:27
Hehe. No żeby sam Twórca tematu o meandrach rodzimego języka mnie o to posądzał... :lol:

maatek
14-06-2013, 15:45
Pośmiali się, ale z tymi zaimkami nadal nikt nie wie ocb :D

szczup(L)ak
14-06-2013, 15:54
Ale mnie się o te za przeproszeniem "zaimki apostolarne" czy tam inne "apostroficzne" rozchodziło. To forum kibolskie :D

Do książek! :lol: Wielkie Księstwo Kibolskie :chytry: wyróżnienie oczywiście dla księciunia, żeby nie było.

NGA
22-10-2013, 20:21
Dyżurne wyróżnienie i podziękowanie dla SEKCJI POKEROWEJ!!!
Panowie kolejny raz udowodniliście, że bezinteresowna pomoc nie jest Wam obca!
Szacunek!

księciuniu
22-10-2013, 20:40
Właśnie też miałem odświeżyć temat.

Chciałbym wyróżnić wszystkich którzy wzięli udział w licytacjach butelek i vlepek na akcje „powstańcze” Żoliborskich Fanatyków, a w szczególności zwycięzców obu aukcji: PuciPuci-ego;), sokolastego, Skubańca, ArturaBemowo i Fionę. I Yanksa, który mimo, że nie wszedł do pierwszej dwójki licytujących vlepki to i tak zapłacił, i to więcej niż zalicytował.
Anonimowo chciałbym wyróżnić też darczyńcę vlepek hasko-legijnych (dodatkowo dla Yanksa znalazł też jakiś bonus). No i w sumie siebie samego też :chees:

Łącznie za 10 butelek (a właściwie 11, bo za dzielne licytowanie coś sokolastemu dorzuciłem) i dwadzieścia kilka vlepek udało się zebrać 1020 złotych :o :o :o
System rozpiertolony, rekord świata i okolic pobity, słów brak (kwota większa niż to wynika z zsumowania zalicytownaych kwot, bo Artur i Fiona się nie rozdrabniają :brawo: ).

Całość kasy zebrana i przekazana Żoliborskim Fanatykom.

Dziękuję wszystkim za udział, hojność, współpracę przy odbiorach. I za prezenty :)

P.S. Wróble na mieście ćwierkają, że to jeszcze nie koniec w tym temacie, więc „zostańcie Państwo z nami” (ale to już zupełnie inna, i nie moja, historia :cicho: ).

księciuniu
31-10-2013, 16:53
W uzupełnieniu wcześniejszych wyróżnień, żeby nie było wątpliwości co do wykorzystania zbieranej kasy :prosze: http://legionisci.com/news/55525_Zoliborscy_Fanatycy_Podsumowanie_i_rozliczen ie_ostatnich_akcji.html

Alek
08-07-2015, 22:56
https://app.twojbudzet.um.warszawa.pl/votingResult/taskList?regionId=36

projekt 1121

Dyżurne wyróżnienie i podziękowania dla forumowiczów , którzy wsparli akcję , bo udało się :)

Ciuniek
09-07-2015, 09:30
Gratulacje! :brawo: :box:

Benek
09-07-2015, 09:39
Tak swoją drogą to jak człowiek patrzy na te koszty projektów to się za głowę łapię. Przykładowo powstanie ścieżki rowerowej o długości kilkuset metrów kosztuje prawie 300 tys złotych...

spotter_spotterow
09-07-2015, 10:34
Bo cała 'budowlanka' to jeden wielki przekręt?

ZającWola
09-07-2015, 10:48
Tak swoją drogą to jak człowiek patrzy na te koszty projektów to się za głowę łapię. Przykładowo powstanie ścieżki rowerowej o długości kilkuset metrów kosztuje prawie 300 tys złotych...

Na Woli zrobienie przejścia dla pieszych na drodze, która ma jeden pas ruchu w jedną stronę i jeden w drugą ma kosztować 100 tysięcy. :kurde:

Jaco
29-06-2016, 14:48
Wyróżniam Jacka Kurskiego za wyjebanie z TVP tego piździelca Kreta Jarosława. :gwiazda:

bloniaq
13-08-2016, 19:00
Wyróżniam Arka Malarza za wywiad pomeczowy :D Wyszło tak naturalnie

szczup(L)ak
02-09-2016, 16:35
Wyróżnienie i medal z kartofla dla wszystkich osób które przyczyniły się do takiej, a nie innej, dystrybucji pakietów na krysię i całą tzw. ligę mistrzów. Zarząd, Leśny i całe Kibolstwo, wszyscy którzy maczali w tym palce - jest wzorcowo. No i przy okazji wyróżnię se morta, za wiadomy temat, który "mejk maj dej" od kilku juz dejów.

Jaco
09-09-2016, 16:43
Siebie wyróżniam, za odnalezienie starej ballady:

Żył na Syberii major Gagarin
W chatynce z brzozy karelskiej,
Hodował żonę i córek parę,
Co oczy miały niebieskie.
La, la, ole, co oczy miały niebieskie
Codziennie rano zwierzał się żonie:
Nuda€, powiada, €žniezmierna€,
Potem przed chatkę wynosił leżak
I czytał książki Żil Verna.
La, la, ole...
Raz wyniósł leżak aż na pagórek,
Żeby odpocząć po pracy,
Tam go dobiegły wołania córek:
Tato, ach tato, Kozacy!
La, la, ole...
Patrzy€” faktycznie, z kopyt tętentem
Kibitka przed chatą staje,
A z niej wysiada w burce rozpiętej
Kozak z olbrzymim nahajem.
La, la, ole...
Jurij w tri miga jaszczik spakował,
Pożegnał żonę i chatę,
Potem w kibitce usiadł bez słowa
I w dal pojechał z sołdatem.
La, la, ole...
Długo jechali tak na trzy zmiany,
Jurij i Kozak z jamszczykiem,
Kraj Rad łopotał transparentami,
A lud ich witał okrzykiem.
La, la, ole...
W ciemnej ziemiance, gdzieś za Uralem,
Do pracy zagnany z mety
Siedem instrukcji przeczytać musiał,
Wypełnić cztery ankiety.
La, la, ole...
Na kark mu wdziali waciak kosmiczny,
Co złote miał epolety,
Jurij wziął jeszcze butelkę whisky,
I wsiadł do wnętrza rakiety.
La, la, ole...
Potem mu dali nagan nabity,
Torbę z lornetką i mapą.
W kabinie wisiał portret Nikity
Nad pozłacaną kanapą.
La, la, ole...
Przybył sekretarz, dwóch gienierałów,
I kilku cywilów z Czeka,
Wszystko sprawdzili, zamknęli włazy
I zanitowali wieka.
La, la, ole...
Jakiś marszałek nacisnął pedał,
Ogień ukazał się w rurze,
Jurij się zdążył trzykroć przeżegnać
I poszybował ku górze.
La, la, ole...
Nad Ameryką jęki okropne
Wstrząsnęły jego uszami,
To kapitalizm lud tam katuje,
Ciskając weń dolarami.
La, la, ole...
Gdy nad Australią tuż przelatywał,
Widział przez lornetkę z góry,
Jak akademik Makłucho Makłaj
Sam obrączkował kangury.
La, la, ole...
Gdzieś nad Afryką fetor straszliwy
W nos Sybiraka uderzył,
To kolonializm gnije okrutny,
A dobrze”, powiada, „cholerze€.
La, la, ole...
Nad Antarktydą widział z orbity,
Pośrodku lodów krainy,
Jak komsomolcy, w ciepłych walonkach,
Z nudów bezczeszczą pingwiny.
La, la, ole...
Nad Morzem Żółtym morze Chińczyków
W kucki po krzakach siedziało
I nawet przy tej ważnej czynności
Czytało zbiorek dzieł Mao
La, la, ole...
A nad Tajwanem wychodka użył,
Zapisał, że stolec zdrowy,
A że się zbliżał koniec podróży,
Przeszedł na lot docelowy.
La, la, ole...
Gdzieś w kukurydzy statek zlądował,
W miejscu obranym od dawna,
Jurij wyskoczył, zasalutował:
Gdie tu kammanda jesť glawna?
La, la, ole...
Były ministry, był i Nikita,
Salutowali Kozacy,
I krzyczał €žHurra lud co przygnano
Z pobliskich obozów pracy.
La, la, ole...
Jakiś pop z brodą szczerze się wzruszył:
Chwała Ci, o Gagarinie!
Socjalizm sczeźnie, komunizm zgnije,
A Twoja sława nie minie
La, la, ole...
I szkoda tylko, że w noc kwietniową
Ciągnąc za sobą smród spalin
Nie cały Związek w kosmos wyleciał,
A tylko jeden Gagarin.
La, la, ole, a tylko jeden Gagarin.

Na melodię "Ballady o jednej Wiśniewskiej". :bounce:

BlackAdder
10-09-2016, 08:53
Dobre, nie znałem tego ;)

Jaco
22-12-2016, 22:02
Duże wyróżnienie dla Pana Antoniego i dla mnie, za założenie tego tematu. Polecam poczytać od pierwszej strony.
http://telewizjarepublika.pl/min-macierewicz-ostro-mamy-bunt-i,42342.html

(http://telewizjarepublika.pl/min-macierewicz-ostro-mamy-bunt-i,42342.html)

Jaco
30-12-2016, 21:29
Wyróżniam oficjalnie ten profil na Twitterze i zachęcam do przeglądania:
https://twitter.com/WspieramRozwoj

Cydr Lubelski jest niemiecki. :ucieka:

I jeszcze takie kwiatki:
http://hutnictwo.wnp.pl/gpc-platforma-chciala-sprzedac-zbrojeniowke,288826_1_0_0.html

Jaco
05-01-2017, 21:03
Z historii Legialive:
http://forum.legionisci.com/showthread.php?t=393

Kiedyś to było o czym pisać. :dziekuje:

CW(L)KS
05-01-2017, 23:20
Z historii Legialive:
http://forum.legionisci.com/showthread.php?t=393

Kiedyś to było o czym pisać. :dziekuje:

Przez 13 lat to od groma "nowych" forumowiczów sie urodziło. Myśle że temat ma potencjał! :prawi:

Seba.Kolos
06-01-2017, 14:18
Dla forumowiczki Amandy, dyżurne wyróżnienie za ogarnięcie lekarstw dla córki! :uklony:

amanda
06-01-2017, 14:44
Dla forumowiczki Amandy, dyżurne wyróżnienie za ogarnięcie lekarstw dla córki! :uklony:

:wstyd: Dziękuję, ale naprawdę nie ma za co. Cieszę się, że mogłam pomóc! :)

SKL
06-01-2017, 19:36

Korzystając z okazji ja też się dołączę, ale dla mnie nie leki, a kiedyś koszulkę pomogła ogarnąć :)
Amanda :lol2:

amanda
07-01-2017, 06:50
Ojoj, SKL Tobie też bardzo dziękuję za pamięć. :lol2:

Jaco
10-01-2017, 09:57
Taka ciekawostka z Gór Świętokrzyskich. Kto poogląda, na pewno będzie zadowolony:
https://www.youtube.com/user/adolfkudlinski

Polecam wakacje u tego pana. \')

Jaco
20-01-2017, 06:36
Dorodną mamy młodzież w Pszczelej Woli:
https://www.youtube.com/watch?v=nIQQBMaLpDc

:piwo:
(https://www.youtube.com/watch?v=nIQQBMaLpDc)

Stout
22-02-2017, 16:05
Dyżurne wyróżnienie dla kolegi Alka.
Za to,że ma cierpliwość poprawiać błędy swoich kolegów po fachu.
Jeszcze raz -dzięki:ok:

Yanks
22-03-2017, 08:36
Dyżurne wyróżnienie dla MałejMi za ogarnięcie pitów :kwiaty:

Jaco
22-04-2017, 17:35
Radosława Sylwestrzaka z Siarki Tarnobrzeg wyróżniam. :brawo:

Kujawiak
22-04-2017, 18:00
Wyróżniam Jędrzejczyka, za to, że odszedł od zmysłów, pomylił dyscypliny sportu i wprowadził elementy piłki siatkowej do kopanej.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

MałaMi
22-04-2017, 20:36
Dyżurne wyróżnienie dla MałejMi za ogarnięcie pitów :kwiaty:

Nie zawstydzaj mnie 😂

casual
06-05-2017, 17:12
Radosława Sylwestrzaka z Siarki Tarnobrzeg wyróżniam. :brawo:

A ja Piotrusia Stawarczyka z zawsze groźnej Puszczy Niepołomice! :D :brawo:

amanda
25-08-2017, 18:19
Dyżurne wyróżnienie dla ogromnej liczby osób, które zechciały odpowiedzieć mi na pytania, dzięki którym mogłam sfinazlizować swoją pracę licencjacką! Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękuję! :dziekuje::dziekuje::dziekuje:

BlackAdder
25-08-2017, 18:58
Wyróżniam Kolegę i jego Żonę, którzy 15 sierpnia podwieźli mnie, żonę i córkę z Ustrzyk do Widełek. Niby tylko 5 kilometrów, ale po 7 i pół godzinach w górach to dłuuuga droga.
Samochód z rejestracją z Bemowa, spodenki z Herbem Legii - więc może czyta forum :cool:

brawurka
10-10-2017, 19:20
Wyróżnienie jak i ogromne podziękowania dla wszystkich którzy odpowiedzieli na sprawę z 1%. :dziekuje:

NGA
14-04-2019, 13:45
Pragnę wyróżnić i podziękować za pomoc w słusznej sprawie.

Jaco i Foxx dziękujemy!