PDA

Zobacz pełną wersję : Widzew - LEGIA

peyek
17-05-2003, 18:08
Widze ze nie ma takiego tematu wiec prosze tu ;).

1-3 dla nas ale szczerze mowiac w pierwsze polowie to i remis bralbym w ciemno.

Kawa
17-05-2003, 18:12
No po pierwsze to ja remis obstawiałem, a tu prosze taka niespodzianka. Teraz trzeba wygrac z lechem i bedzie juz z górki.

Ostry
17-05-2003, 18:16
Jestem niesamowicie szczęśliwy ;) Dwubramkowego zwycięstwa to się nie spodziewałem.Forma rośnie z meczu na mecz i mam nadzieję,że nikt nam już nie stanie na przeszkodzie do pucharów.Chociaż we mnie tli się jeszcze nadzieja na mistrzostwo :)

peyek
17-05-2003, 18:20
Jestem niesamowicie szczęśliwy ;) Dwubramkowego zwycięstwa to się nie spodziewałem.Forma rośnie z meczu na mecz i mam nadzieję,że nikt nam już nie stanie na przeszkodzie do pucharów.Chociaż we mnie tli się jeszcze nadzieja na mistrzostwo :)
A wrecz z polowy na polowe :D . Piekna brama Sagana i tylko szkoda ze uderzenie Sokola (to tuz przed bramka) nie wpadlo - znow by Oscara dostal ;). W drugiej polowie nasi troche odwazniej zagrali i nie dali widzewiakom dojsc do takich czystych akcji jak w pierwszej (ale i tak pare sztuk mieli). Swietny mecz po obu stronach!

ange(L)
17-05-2003, 18:47
podsumuje w punktach:

-dobry wynik
-gra tylko momentami dobra,presingiem(ale dopiero po drugiej bramce)
-szkoda tej bramki dla Widzewa,ale to bylo to przewidzenia :/ ...wygrywamy 3-0 to mozna sobie wszystko olac i grac na stojaco...3-0 to jednak inaczej brzmi ;) ale nie ma co narzekac,wazne ze passa zostala przelamana
-Saganowski i Boruc to 50 procent wartosci tej druzyny
-Kibice Widzewa niezli,glosni,ale nasi tez byli czasem imponujaco glosni i zagluszali skutecznie miejscowych
-podsumowujac:nie jest zle :)
:zyleta: :pijany: :pijany: :pijany:

yakuza
17-05-2003, 18:54
Odczarowaliśmy kolejny stadion. Najpierw KSP a teraz Widzew. Wielki Saganowski pokazał klasę. to jeden z najlepszych naszych napastników. Tego jestem pewien. Puchary się zbliżają :)

kamyk
17-05-2003, 19:04
piekny mecz ciesze sie ogromnie ze zwyciestwa naszych pilkarzy bo wiadomo od 26 lat chyba tam nie wygralismy! boruc zow zagral kapitalny mecz chlopak chyba nawet jest lepszy niz stanew! widac jak broni na przed polu lapie pilki trudne! jak by mial wiecej szczescia to i by ta bramke dla widzewa obrobil:) sagan tym meczem chyba przekonal juz okuke na 20000% ZE MIEJSCE PIERSZEJ LINI MU SIE NALEZY . sagan chyba powraca do formy z przed lat cieszmy sie z tego bo jest mlody i ambitny i dobry interes sie na nim zrobilo ze go legia przygarnela:) gratulacie dla naszych pilkarzy pokazali dzis harakter! a co do kibicow widzewa to poraz koleiny pokazali glupote swoja jak atakuja kibicow przyjezdnych!

aaadamm
17-05-2003, 19:09
Odczarowaliśmy kolejny stadion. Najpierw KSP a teraz Widzew. Wielki Saganowski pokazał klasę. to jeden z najlepszych naszych napastników. Tego jestem pewien. Puchary się zbliżają :)

dokładnie - DRAGO - Jesteś WIELKI !!!!.... Sagan i Boruc - dla mnie 10 !!!!! troche nerwow w obronie ale wszyscy zagrali z niesamowita ambicja.....malo widoczny byl Vuko....duzo pilek tracil Kucharz...ale wlasnei ta ambicja pokazala ze na lige polska w wiekszosci to wystarcza....

jak Sokol na poczatku 2 polowy pokazal ze chce zmiany t omialem stracha o wynik...bo kto by gral na jego stronie ???

Widzew - Legia 1:3

spiller
17-05-2003, 19:14
Gratuluje zwyciestwa. Kibicuje Widzewowi, ale musze przyznac, ze Legia zagrala dzisiaj bardzo madrze. W pierwszej polowie to Widzew mial wiecej z gry (minimalnie), ale nie potrafil wpakowac pilki do bramki (Wlodarczyk). Legia rowniez miala sytuacje, jednak podobnie jak Widzew nie potrafila ich wykorzystac (Vukovic po bledzie Wegrzyna). W drugiej polowie, do momentu strzelenia przez Legie pierwszej bramki, gra byla jeszcze wyrownana, ale po golu zarysowala sie przewaga w madrosci taktycznej zespolu z Warszawy. Druga i trzecia bramka to konsekwencja bramki Kucharskiego i tego, ze Widzew musial sie odslonic. Na oslode mnie, i kibicom Widzewa, pozostal gol Dymkowskiego. Nie zmienilo to jednak fakt, ze Widzew przegral pierwszy mecz ligowy z Legia u siebie od 26 lat.
Zolta kartka dla pikinikow, ktorzy wyszli po trzeciej bramce!!!

legiamistrz!!!
17-05-2003, 20:00
;) LEEEEEEGGGGGGIIIIIIAAAAAAA MIIIIISSSSSSTTTTTRZZZZZ!!!!!!!!!!!!!!!!!
ZAJEBISRY wynik i mecz 3 : 1 i legia pokazala kto rzadzi .MAm wielka satysfakcje ze po 26 latach LEGIA dokopala widzewowi a ja kibicuje jej od 13 lat Moja dziewczyna sie wkurza i to tyle ale pozdrzawiam wszystkich kibicow LEgII (ona jest z wroclawia) WE wroclawiu Legia tez jest!!!!!![/img]

Mrozo
17-05-2003, 20:45
Chcecie obejrzeć zdjęcia z meczu robione przez kibica Widzewa to wejdźcie na www.tylkowidzew.prv.pl
Przegraliśmy 1:3... Szkoda :fu: Atmosfera na meczu znakomita, tylko wynik beznadziejny (przynajmniej dla nas).

krzysiek_
17-05-2003, 21:27
mieli nam dokopac :buhaha: kopali kopali nic nie wykopali-terlecki-oferma .KUCHARSKI był trochę lepszy od terleckiego bynajmniej ładną bramkę strzelił :+: :+: .pierwsza połowa na remis,druga była MISTRZA POLSKI :+: :+: TAK TRZYMAĆ DO KOŃCA RUNDY :zyleta:

c_zary
17-05-2003, 21:50
No to sie w koncu doczekalem :pijok: :flaga: :pijany: Drago zdobyl kolejna twierdze :pijany:

yeah
17-05-2003, 22:16
I dobrze się stało

szczepan
17-05-2003, 23:42
ktos ogladal Lige+?? w koncu ktos powiedzial o tym co sie dzieje z biletami... a dokladnie Zarzeczny jako komentarz do meczu stwierdzil ze nie powinno byc tak ze kluby daja tylko 5% bo przez to traci widowisko i jako przyklad dal mecze Legii z Widzewem i Legii z Polonia... choc pewnie to i tak nic nie zmieni... :(

Jackos
17-05-2003, 23:51
My im daliśmy 1400 biletów!!! i co? bydło przyjechało i zachować się nie umiało! Docenić nawet nie umieją co się robi dla widowiska!!! Zarzeczny wreszcie coś mądrego powiedział!!! Brawo panie Pawle!
P.S. Było prawie ( gdyby nie tak mało bieltów:( ) jak w raju nie ma co :)

yusta
18-05-2003, 00:15
To ja troszkę o meczu. Saganowski, po prostu mistrzostwo świata. Ten gość nie zastanawia się w szesnastce, nie kalkuluje tylko strzela i to jak :+: Jedna brama, ładniejsza od drugiej. Boruc, przyznam że troszę go zrównałam z ziemią po babolach jakie wpuszczał, byłam też zwolenniczką transferu Piątka do Legii, ale dzisiaj nadszedł czas na posypanie główki popiołem, co z przyjemnoscią czynię ;) Artur, tak trzymaj!!! Na wyróżnienie zasługują jeszcze: Zielek, Sokół i Surma. O reszcie nie wspominam, wszak zwycięzców sie nie sądzi.
Co do Zarzecznego, to dzisiaj wyjatkowo mądrze gadał. Zdecydownie do myslenia dał Prezesowi Polonii (teraz pewnie rozmysla jaką furę mógł kupić :> )

Gutek
18-05-2003, 11:21
Siupeł :)Heh... Szkoda troche ,że tak późno się Legia obudziła :/

misiekd
18-05-2003, 11:59
Brawo brawo. Okazałe wyjazdowe zwycięstwo.
Bardzo dobry mecz Sagana i Boruca (szkoda że nie rzucił w ciemno w lewo ,a nie w prawo bo jakby wyciągnął ten strzał Dymkowskiego to byłoby mistrzostwo świata), piękna asysta Surmy przy drugiej bramce.
Do poprawki: Vuko i Svitlica. no i Wróbel miał za dużo fauli.
LEGIA MISTRZ

Yevaud
18-05-2003, 13:34
Wróbel dopiero wraca do poważnej gry w pierwszej lidze. Dlatego można mu narazie jeszcze wybaczyć głupie straty i głupie faule.
Vuko jest do poprawki od początku sezonu, niestety. Svitlica ostatni dobry mecz zagrał chyba z KSZO - to martwi.

Keleborn
18-05-2003, 20:15
Wspaniale! Po prostu wspaniale! Wreszcie Łódź zdobyta - i życie jest znów piękne.

Nazgul
18-05-2003, 22:52
Bałem się tego meczu. Wiadomo, że Groclin, Odra i Gieksa maja minimalną przewagę i że mogły próbować wywierać naciski na sędziów. Dalej - sędziował Fujarczyk. Trzy - wiadomo czym dla Widzewa są mecze z Legią... A ten mecz MUSIELIŚMY wygrać. Myślałem, że mi pikawa stanie - jeszcze przed meczem...

1916
18-05-2003, 23:15
no poprostu pieknie!!!!!! gadałem z jednym kibicem widzewa na jakims chacie i byli tacy pewni ze wygraja, a tu Legiunia sprawila im solidne manto, mimo ze typowałem 2:0, 3:1 ladniej wyglada ale tak samo satysfakcjonuje :) nooo i czekamy na Lecha

pzdr.

Siupeł :)Heh... Szkoda troche ,że tak późno się Legia obudziła :/

...

Raffi
19-05-2003, 01:37
Jak zagrali piłkarze Legii w meczu z Widzewem.

Artur Boruc 5 - pewny, spokojny, niemal bezbłędny. Przy golu nie miał szans, a w pierwszej połowie zahipnotyzował Piotra Włodarczyka, który podał mu piłkę, stojąc sześć metrów przed bramką.

Marek Jóźwiak 4 - w pierwszej połowie dwa razy nie upilnował Piotra Włodarczyka. Poza tym duży spokój, świetny odbiór piłki.

Jacek Zieliński 4 - pewna gra, kilka razy zażegnał niebezpieczeństwo. Martwiła, ale u wszystkich legionistów, duża liczba przegranych pojedynków o górne piłki.

Tomasz Jarzębowski 3+ - mało widoczny, mało efektywny. Obrońcy za mało angażowali się w grę ofensywną. No i stracił czujność przy Dymkowskim, kiedy padł gol dla Widzewa.

Łukasz Surma 4+ - świetny, zwłaszcza w pierwszej połowie. Odebrał mnóstwo piłek, rządził i dzielił w środku pola, parę razy zabrakło dokładności, ale za to jaka asysta przy pierwszym golu Marka Saganowskiego.

Tomasz Sokołowski 4- - w pierwszej połowie trochę chyba zszokowany tym, że pierwszy raz w tej rundzie grał w podstawowym składzie. Nie mógł odnaleźć właściwego rytmu, nie wykorzystał znakomitego podania Svitlicy. W drugiej zdecydowanie groźniejszy. On wywalczył róg, po którym padł pierwszy gol. On podał do Cezarego Kucharskiego.

Radosław Wróblewski 2+ - słaby występ. Mało pożytku w ataku (Saganowski pokazał, jak strzela się nad bramkarzem), mało kreatywny, mało dobrych dośrodkowań.

Aleksandar Vuković 3 - nierówny mecz. Kilka razy poderwał zespół do walki, przerwał ataki łodzian. Ale miał za dużo przestojów w grze.

Cezary Kucharski 4+ - gdy grał w pomocy, brakowało dokładności, kiedy poszedł do ataku, Legia zaczęła strzelać gole.

Marek Saganowski 5+ - dwa piękne gole na stadionie Widzewa. Bohater Legii.

Stanko Svitlica 2 - śpi od paru kolejek. Jedno świetne podanie do Sokołowskiego, jeden dobry strzał. To wszystko. Poza tym zmarnował podanie-prezent od Kazimierza Węgrzyna. Trener Okuka nakrzyczał na niego kilka razy, aż w końcu zdjął z boiska.

Adam Majewski 5- - odmienił, uspokoił grę Legii w drugiej połowie. Procent celnych podań - prawie 100. Poza tym wiele odbiorów.

Wojciech Szala - grał za krótko, żeby go oceniać.

MaxyM
19-05-2003, 02:40
Piłkarze na boisku powinni myśleć tylko o grze. Część z nas zamiast skupić się na rywalach, patrzyła, jak widzowie rozwijają wielką flagę. I od razu straciliśmy gola. Właśnie w tym momencie zabrakło nam profesjonalizmu.

:rotfl: :rotfl: :rotfl:

c_zary
19-05-2003, 02:48
:buhaha: On to powaznie powiedzial? Co za typ :rotfl:

_Bart
19-05-2003, 02:51
Piłkarze na boisku powinni myśleć tylko o grze. Część z nas zamiast skupić się na rywalach, patrzyła, jak widzowie rozwijają wielką flagę. I od razu straciliśmy gola. Właśnie w tym momencie zabrakło nam profesjonalizmu.

:rotfl: :rotfl: :rotfl:

Nie no kurva to jest jakiś żart chyba, jeśli oni zamiast grać oglądali to co robią kibice Widzewa to :rotfl: :buhaha: .

Dobrze ze Nasi to profejsonaliści pełną gębą :rotfl: bo co by było jakby sie zapatrzyli na kartoniade, czy cuś ???

A niektórzy dziwili się że piro PZPN pozala odpalac tylko przed i w przeriwe meczu. Jakby się niektórzy zapatrzyli to... aż strach sie bać co by się działo.

MaxyM
19-05-2003, 02:53
To jest cytat z Gazety Wyborczej.

Coś w tym jest, bo: poszła flaga - gol, poszły race-gol, poszły świece-gol.

M@Xo
19-05-2003, 10:23
Wida u nich zacofanie ogromne... :-)

legart
19-05-2003, 12:12
Jestem ogromnie szczęśliwy, że udało się wygrać na Widzewie (a nie mówiłem Jarcyś :> ), niestety samego meczu nie oglądałem w Canalu z przyczyn obiektywnych, na szczęście chociaż 2 piękne bramki Sagan widziałem w TVP.

MaxyM
19-05-2003, 12:29
Kucharski: Uznanie dla naszych kibiców

„Byliśmy po prostu lepsi i mogliśmy już w pierwszej połowie rozstrzygnąć spotkanie na swoją korzyść. Szkoda jednak straconej bramki” – powiedział Cezary Kucharski po wygranym 3:1 meczu Legii Warszawa z Widzewem Łódź.

„Wygraliśmy czwarte spotkanie z rzędu, pokonaliśmy Widzew na ich terenie po 26 latach i to musi cieszyć. Widzew to nie jest jakaś tuzinkowa drużyna, ma swoją markę. Ciężko grało się przeciwko nim, ale w sobotę mieliśmy więcej atutów od łodzian” – powiedział Kucharski.

„Ktoś z kolegów rzucił propozycję, żeby podarować koszulki naszym kibicom i wszyscy to podchwycili. Naszym sympatykom należy się uznanie. Przecież jeżdżą za nami po całej Polsce, dopingują nas, więc chcieliśmy im w ten sposób podziękować. Wiemy, że koszulka któregoś z nas jest czymś wielkim dla szczęśliwca, który ją złapał. Oddaliśmy je w godne ręce” – dodał Kucharski.

swierqu
19-05-2003, 13:16
Tak sie bawi stolica!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!