PDA

Zobacz pełną wersję : 11.06.2011 - Manifestacja przeciwko "paradzie równości"

MKB89
05-05-2011, 00:24
11 czerwca odbędzie się kolejna tzw. parada równości w Warszawie: http://paradarownosci.eu/?page_id=535&event=3

Trasa przemarszu i godzina rozpoczęcia nie jest jeszcze znana, jednak chętni na kontrmanifestację mogą się już mobilizować. Przed kontrmanifestacją w Centrum, planowany jest również protest pod ratuszem Ursynowa "na rozgrzewkę". Burmistrz Ursynowa chce w tym dniu wywiesić tam "tęczową flagę" - symbol pederastów:
http://warszawa.gazeta.pl/warszawa/1,34862,9438288,Teczowa_flaga_na_ratuszu_Ursynowa_ _Za_zgoda_PiS_u.html
(wybaczcie, że linkuje z wybiórczej, ale możecie zobaczyć jak oni się tym tutaj podniecają).

Po tym proteście można wybrać się na planowaną manifestację w centrum. Jest zrobione wydarzenie na FB: http://www.facebook.com/event.php?eid=154316074628295&ref=ts

Dokładne terminy będą podawane niebawem, jednak warto aby chętni już teraz pomyśleli o wygospodarowaniu kilku godzin czasu, przy okazji może to być również forma protestu przeciwko działalności GóWna, które oczywiście paradę pederastów popierać będzie całym sercem. Pokażmy, że Warszawa nie jest miejscem przyjaznym dewiantom.

http://i52.tinypic.com/ofocpw.png

11 czerwca w Warszawie odbędzie się kolejna w tym roku, po spędach w Łodzi i Krakowie, demonstracja zboczeńców określana mianem „parady równości”. Tym razem jednak do promowania podnoszonych przez pederastów postulatów postanowiła dołączyć część urzędników - i to w najbardziej godzącej we wszystkich warszawiaków formie.
Burmistrz dzielnicy Warszawa-Ursynów, Piotr Guział (członek SLD i założyciel jej młodzieżówki), w ramach solidarności z wychodzącymi tego dnia na ulice homoseksualistami zapowiedział wywieszenie na maszcie ursynowskiego urzędu tęczowej flagi, będącej symbolem zwolenników „walczącego homoseksualizmu”. Za sprawą podekscytowanych tą informacją zboczeńców, wieść o planie burmistrza Guziała szybko się rozniosła, gromadząc jednocześnie grupy przeciwników, które w haniebnym dniu wywieszenia na urzędowym maszcie flagi pederastów zamierzają dobitnie ukazać, iż nie ma i nie będzie społecznego przyzwolenia na szerzenie homoseksualnej propagandy za pośrednictwem państwowych instytucji.

Stowarzyszenie Patriotyczne Zjednoczony Ursynów oraz warszawscy Autonomiczni Nacjonaliści zapraszają wszystkich zwolenników tradycyjnych wartości na demonstrację, której celem jest ukazanie sprzeciwu dla tego typu posunięć lokalnych urzędników. Zbiórka o godzinie 11:00 przy stacji metra Ursynów (obok pasażu przy al. KEN). Patronat medialny nad akcją obejmują serwisy Autonom.pl, Nacjonalista.pl oraz kibicowsko-narodowy e-zine Droga Legionisty.

lans
05-05-2011, 15:24
Ogarniać się i wbijać, że idea słuszna chyba mówić nie muszę.

Gawriosz
05-05-2011, 16:49
http://www.youtube.com/watch?v=GuA0tKc91N4

:look:

Magik2501
05-05-2011, 19:09
Proponuję przykleić temat, myślę, że warszawiacy są zainteresowani tym, by pokazać swój sprzeciw wobec takiego haniebnego marszu w stolicy.

GizioR
05-05-2011, 19:11
Proponuję przykleić temat, myślę, że warszawiacy są zainteresowani tym, by pokazać swój sprzeciw wobec takiego haniebnego marszu w stolicy.

A uważasz, że w Warszawie nie ma tolerancyjnych ludzi?

Kujawiak
05-05-2011, 19:48

:lol: Nieźle

Michu
05-05-2011, 19:51

Krótko i zwięźle - popierasz pedalstwo?

Orzech
05-05-2011, 19:53

Pewnie, że są. Dodatkowo są czarni i kulturalni. I wojewoda chodzi na ich mecze:lol:

GizioR
05-05-2011, 19:56
Krótko i zwięźle - popierasz pedalstwo?

Nie. Ale jestem tolerancyjny, nie śmieje się z Turków, nie wyzywam Romów, nie mówię na murzynów - Małpa, nie popieram gejów ale nie mam prawa skracać im ich praw obywatelskich.

Nie jestem za tym żeby geje adoptowali dzieci itp... ale nie można też stanowczo wyrzucić ich z społeczeństwa.

Potem w wiadomościach pokazują "kiboli" Legii śpiewających: "Zrobimy to z wami co Hitler z Żydami" ...

Dwa słowa: JESTEM TOLERANCYJNY. I tyle.

ormo
05-05-2011, 19:57
Nie. Ale jestem tolerancyjny, nie śmieje się z Turków, nie wyzywam Romów, nie mówię na murzynów - Małpa, nie popieram gejów ale nie mam prawa skracać im ich praw obywatelskich.

Nie jestem za tym żeby geje adoptowali dzieci itp... ale nie można też stanowczo wyrzucić ich z społeczeństwa.

Potem w wiadomościach pokazują "kiboli" Legii śpiewających: "Zrobimy to z wami co Hitler z Żydami" ...

Co Ty robisz na Legii?

Kujawiak
05-05-2011, 19:57
JESTEM TOLERANCYJNY

A my nie, więc pewnie niedługo będziemy musieli się pożegnać. :poddaje:

GizioR
05-05-2011, 19:58
Pewnie, że są. Dodatkowo są czarni i kulturalni. I wojewoda chodzi na ich mecze:lol:

Hmm dziwne, że gdy "czarny" tejksiur strzelał gole to się cieszymy, gdy Choto gra dobry mecz na obronie się cieszymy jest "czarny" a teraz co? Tzn, że są czarni i czarniejsi?

GizioR
05-05-2011, 20:00
Co Ty robisz na Legii?

Czyli wszyscy kibice Legii to rasiści i ludzie bez tolerancji dla innych? ;>

ormo
05-05-2011, 20:02
Czyli wszyscy kibice Legii to rasiści i ludzie bez tolerancji dla innych? ;>

Ci prawdziwi kibice tak :]

GizioR
05-05-2011, 20:03
Ci prawdziwi kibice tak :]

A potem dlaczego mylą Kibiców z Kibolami ...

Mini
05-05-2011, 20:11

Zadaj sobie pytanie PO CO jest ta ich manifestacja. Jak znajdziesz odpowiedź to zrozumiesz powód kontrmanifestacji.

Tak. Jestem nietolerancyjny. I cytując jednego z naszych forumowych klasyków:
ch. mnie interesuje jak ktoś sie z tym czuje bo ja czuje się wyśmienicie :lol:

raafaL
05-05-2011, 20:12
A potem dlaczego mylą Kibiców z Kibolami ...

Ok. Mało mnie obchodzi Twoja tolerancja dla dewiantów. Idź się tym szczycić na onecie i nie roz.pierdalaj już tematu.

GizioR
05-05-2011, 20:13
Żałosne ... widać cała Legia to Kibole :D

Michu
05-05-2011, 20:15
Żałosne ... widać cała Legia to Kibole :D

Koleś, odpuść sobie kibicowanie, a tym bardziej kibicowanie Legii Warszawa.

lans
Parafrazując klasyka:
lepiej być kibolem niż pedałem czy lewakiem! :prawi:

księciuniu
Hmm dziwne, że gdy "czarny" tejksiur strzelał gole to się cieszymy, gdy Choto gra dobry mecz na obronie się cieszymy jest "czarny" a teraz co? Tzn, że są czarni i czarniejsi?

Nasz murzyn jest biały, reszta to pedały !! :rzut:

Orzech
05-05-2011, 20:20

Chyba delikatnie nie zatrybiłeś o co mi chodzi. Szczerze? Nie dziwię się, bo nie wyglądasz na zbyt inteligentnego:lol:

Fester
05-05-2011, 20:21
To tejksiur strzelił jaką bramkę?

StefanMW
05-05-2011, 20:25
Bo to nasze murzyny :popcorn:

Śwwięty
05-05-2011, 20:38
Oburza mnie wasza nietolerancja :gupi:

Śpiewają miasta, śpiewają wioski! Legia Warszawa, klub rasistowski!

Gonzalez
05-05-2011, 20:41
Nie wiem po co tyle osób się napina że przyjdze itp. .Będzie nas tyle co w lipcu ? 100 osób ? Czy teraz więcej ? Może 120 ?

Gawriosz
05-05-2011, 20:48
Oburza mnie wasza nietolerancja :gupi:

Śpiewają miasta, śpiewają wioski! Legia Warszawa, klub rasistowski!

http://nsm88records.com/theshop/images/kkkwhitepower.jpg

:cool:

deszcz
05-05-2011, 21:00
http://www.youtube.com/watch?v=pp-5tHooBfI

To są nasze murzyny!

aaaaaa
05-05-2011, 21:22

Dlatego też manifestujemy, bo metodą małych kroczków chcą adoptować dzieci. Nie dość, że tolerancyjny to jeszcze głupek :).

slebek
05-05-2011, 21:27

Ja bym sie nie chwalił:nienormalny:, ale jak kto woli

Gonzalez
05-05-2011, 21:34
http://www.youtube.com/watch?v=pp-5tHooBfI

To są nasze murzyny!

BIAŁE murzyny !

Jucha
05-05-2011, 22:14
Nie możemy lekceważyć takich wydarzeń. Dzisiaj wolne manifestacje homosiów, a jutro za krzywe spojrzenie dostaniesz grzywnę i zawiasy. Nikt za nas tego nie zrobi. Trzeba teraz się organizować, żeby potem nie żałować!

Magik2501
05-05-2011, 22:17

Też jestem tolerancyjny. TOLERANCYJNY i pamiętaj, że tolerancja to nie synonim słowa akceptacja.
Toleruje to, że są, przecież się ich nie pozbędziemy, to taka przypadłość i czy komuś się podoba czy nie to będzie ona z ludźmi na zawsze. Ale tolerowanie parad równości jest chore i atakuje moją osobę, zatem mam prawo (sam chcesz go bronić) by protestować.
Nie zgadzam się, by homosie adoptowali dzieci, nie zgadzam się, by homosie indoktrynowały dzieci w podstawówce już (jak Biedroń i jego książka...). A parada równości ma na celu wywalczenie właśnie tych "praw".

karakan
06-05-2011, 06:03
GizioR : Czy Ty bierzesz udział w heteroseksualnych paradach?Latasz ze swoją kobitą po mieście z flagami i manifestujesz wszystkim to ,że uprawiasz seks?Czy Ty tumanie nie rozumiesz o co w tym wszystkim chodzi?

Tolerancyjny bezrozumny jełopo..

legart
06-05-2011, 08:31

Mnie tez nie obchodzi co dorośli ludzie robią sobie w domu za zamkniętymi drzwiami, tylko że geje metodą małych kroków domagają coraz większych praw i przywilejów dla siebie, z czym zdrowo myślący człowiek nie może się zgodzić. Homoseksualiści pragną żeby tolerancja oznaczała akceptację. Tolerancja nie jest wartością samą w sobie tylko zawsze istnieje w jakimś punkcie odniesienia.

MKB89
06-05-2011, 10:40

Idź na KSP, jak tolerujesz pedalstwo, mam na studiach kilku pedziów z liceum przy bednarskiej (główna wylęgarnia emo, bananów, pedałów itd.), co nawet naklejają na moim wydziale wlepki czarnej kurwy. Tam na KSP są też anarchiści, spodoba Ci się. :hipis: :hipis: :hipis:

Tzn. osobiście mam wyjebane co robią w swoich mieszkaniach, ale za pedalenie w miejscach publicznych to trzeba takim przywalić na dobry początek z baśki, ewent. stosować bardziej drastyczne metody

MKB89
12-05-2011, 14:30
http://narodowcy.net/pikieta-przeciwko-paradzie-rownosci-lodz-14-05-2011/2011/05/10/

http://narodowcy.net/kibole-widzewa-przeciwko-promocji-homoseksualizmu-w-lodzi/2011/05/12/

http://www.wykop.pl/link/738037/kibice-widzewa-przeciwko-promocji-homoseksualizmu-w-lodzi/

"Przed środowym meczem z GKSem Bełchatów kibice Widzewa wywiesili pod stadionem transparent „ŁÓDŹ WOLNA OD HOMO PROPAGANDY! 14.05.11, 13:30, STARY RYNEK” w związku z planowanym pochodem homoseksualistów, który odbędzie się w najbliższą sobotę o godzinie 14:00 w mieście centralnej Polski."

Nie wiem, gdzie oni tam mają Stary Rynek, ale w tym wypadku trzymam za nich kciuki. Pederaści - wspólny wróg każdego normalnego człowieka.

11 czerwca zaś manifestacja w Warszawie

michaL1916
12-05-2011, 14:48
(...)

Tzn. osobiście mam wyjebane co robią w swoich mieszkaniach, ale za pedalenie w miejscach publicznych to trzeba takim przywalić na dobry początek z baśki, ewent. stosować bardziej drastyczne metody

Dobrze napisane...To co robią w domach i to, że w ogóle są tacy ludzie, to my już na to nic nie poradzimy. Tego typu parady, są po to, aby normalna społeczność, zaczęła akceptować tego typu ludzi, oraz ich zachowanie, dodatkowo próbują wzbogacić się o prawa. Dla mnie osobiście tego typu parady są zgorszeniem...Oczywiście tak jak napisał wcześniej MKB89 za "pedalenie w miejscach publicznych" powinny być srogie i bezlitosne kary.

Snopek
12-05-2011, 15:39
Ja powiem tak. Takie działania jak wszelkie kontry, blokady itp. nie uderzają w żaden sposób w to przeciw czemu protestujemy, ale tylko to umacniają. Pamiętacie Marsz Niepodległości? Gdyby nie wściekła kampania Agory, na ten marsz nie przyszła by nawet połowa ludzi, która się na tym marszu zjawiła. A tak przyszli zwykli ludzie, zobaczyli cała prawdę o MW i ONR i więcej już w podobne brednie wypisywane w GWnie nie uwierzą. Kto na tym skorzystał? Nikt inni jak strona atakowana. Jak widzicie takie działanie to tylko reklama, przykładanie ręki do tego, żeby o tym wydarzeniu było głośno.

Świetną alternatywę w zeszłym roku wymyśliła Młodzież Wszechpolska, a mianowicie Marsz Grunwaldzki, taka konkurencyjna manifestacja, dająca patriotyczną alternatywę dla dewianckiego marszu, to naprawdę piękna inicjatywa. Problemem zeszłego roku była późna decyzja o organizacji, w wyniku czego zabrakło czasu na promocję, przez co nie była to tak liczna manifestacja jak być powinna. W tym roku na dzień 11 czerwca przypada rocznica PIERWSZEJ patriotycznej manifestacji w naszym kraju, która odbyła się właśnie w Warszawie w roku 1860, z okazji pogrzebu żony gen. Józefa Sowińskiego. Na manifestacje konkurencyjną przesłanie idealne, tym bardziej że jest to rocznica kompletnie nieznana.

lans
12-05-2011, 16:34
A moim zdaniem to jak najbardziej dobra inicjatywa. Należy tylko wystrzegać się jakichkolwiek wyzwisk czy, broń Boże, przemocy, bo wtedy to będzie strzał w stopę. Jednak pokojowy protest jak najbardziej tak.
Choć wiadomo że idealnym rozwiązaniem byłoby to, co zrobili Serbowie. Żadnych podchodów, tylko prosto z mostu. Oj więcej to oni problemów z promowaniem pedalstwa mieć nie będą :lol2:
Wiadomo jednak, że takie rozwiązanie nie wchodzi w grę, więc jakiekolwiek namiastki działania Serbów są niedpuszczalne.

MKB89
13-05-2011, 00:47
Ja powiem tak. Takie działania jak wszelkie kontry, blokady itp. nie uderzają w żaden sposób w to przeciw czemu protestujemy, ale tylko to umacniają. Pamiętacie Marsz Niepodległości? Gdyby nie wściekła kampania Agory, na ten marsz nie przyszła by nawet połowa ludzi, która się na tym marszu zjawiła. A tak przyszli zwykli ludzie, zobaczyli cała prawdę o MW i ONR i więcej już w podobne brednie wypisywane w GWnie nie uwierzą. Kto na tym skorzystał? Nikt inni jak strona atakowana. Jak widzicie takie działanie to tylko reklama, przykładanie ręki do tego, żeby o tym wydarzeniu było głośno.

Świetną alternatywę w zeszłym roku wymyśliła Młodzież Wszechpolska, a mianowicie Marsz Grunwaldzki, taka konkurencyjna manifestacja, dająca patriotyczną alternatywę dla dewianckiego marszu, to naprawdę piękna inicjatywa. Problemem zeszłego roku była późna decyzja o organizacji, w wyniku czego zabrakło czasu na promocję, przez co nie była to tak liczna manifestacja jak być powinna. W tym roku na dzień 11 czerwca przypada rocznica PIERWSZEJ patriotycznej manifestacji w naszym kraju, która odbyła się właśnie w Warszawie w roku 1860, z okazji pogrzebu żony gen. Józefa Sowińskiego. Na manifestacje konkurencyjną przesłanie idealne, tym bardziej że jest to rocznica kompletnie nieznana.

Nie zgodzę się z Tobą z prostego powodu. Tak zachowywały się środowiska, powiedzmy prawicowe w Holandii czy Skandynawii, konsekwencje są opłakane.

Nam często wpajane jest myślenie - nie słuchaj, nie dyskutuj, to najlepsza metoda - jednakże historia pokazuje, że tylko determinacja jest najskuteczniejszą metodą osiągnięcia swoich celów. Jedyne więc rozsądne posunięcie w tym zakresie to pokazać w jak największej liczbie osób - sprzeciw.

Zresztą umówmy się - o ile GW faktycznie swoim zachowaniem dopomogła Marszowi Niepodległości, to pedały co rok chodzą na paradę i tak przyjdą, nasza manifestacja ani nie zwiększy ich liczby, ani nie zmniejszy. Natomiast jest szansa, że jeśli w tym roku przyjdzie ok 1000 przeciwników, to będzie to sygnał, iż "tolerancja" (w lewackim tego słowa rozumieniu) w Polsce zaczyna się kurczyć.

Snopek
13-05-2011, 11:29
Tylko problemem tego typu kontr, jest fakt że przychodzi tam bardzo dużo ludzi, których jedynym argumentem jest "kto nie skacze jest pedałem", "nie bolą Was dupy?", "je**c was pedały". Przez tyle lat nie dało rady tego ogarnąć, to nie wierze że uda się i tym razem, a jeśli robi się kontrmanifestacje MUSI ona być zorganizowana w cywilizowany sposób.Tak jak już mówiłem, takie sranie we własne gniazdo to tylko pomaganie stronie przeciwnej. A to czy taka kontra nie zwiększy ich liczby, jednak bym się zastanowi, bo nie przychodzą tam tylko ludzie o wspomnianej orientacji, ale także ich zwolennicy, a patologiczne kontry mogą w dużym stopniu poszerzyć ich grono. Dlatego popieram formę trochę innego sprzeciwu.

Magik2501
13-05-2011, 12:30
Spokojnie Snopek, tego typu akcje, jak i cały Polski ruch narodowy skręca w dobrą stronę. Ten spirit of `90 już powoli mija.

MKB89
14-05-2011, 00:41
Tylko problemem tego typu kontr, jest fakt że przychodzi tam bardzo dużo ludzi, których jedynym argumentem jest "kto nie skacze jest pedałem", "nie bolą Was dupy?", "je**c was pedały". Przez tyle lat nie dało rady tego ogarnąć, to nie wierze że uda się i tym razem, a jeśli robi się kontrmanifestacje MUSI ona być zorganizowana w cywilizowany sposób.Tak jak już mówiłem, takie sranie we własne gniazdo to tylko pomaganie stronie przeciwnej. A to czy taka kontra nie zwiększy ich liczby, jednak bym się zastanowi, bo nie przychodzą tam tylko ludzie o wspomnianej orientacji, ale także ich zwolennicy, a patologiczne kontry mogą w dużym stopniu poszerzyć ich grono. Dlatego popieram formę trochę innego sprzeciwu.

Znowu nie zgodzę się z Tobą. Nam - żyjącym w pokoleniu dominacji medialnej GW i TVn wydaje się, że "ucywilizowane akcje" są najlepsze. To jednak efekt właśnie takiego myślenia, że trzeba do wszystkiego podchodzić z dystansem. Wbrew pozorom większość Polaków z chęcią przyjmie "prymitywne" akcje i hasła, byle były skuteczne i ludzi było dużo.

Umówmy się, że ktoś kto czyta GW albo TVN i ma zdegenrowany mózg i tak będzie źle myślał o kibicach, narodowcach, przeciwnikach pedalstwa itd. itp.

A cała reszta wręcz odwrotnie. Znam kupę PiSowców (choćby i z własnej chawiry), co niby są demokratami, ale przyjebanie mocne w pedałów przyjmą z wielkim uśmiechem na facjacie.

Po prosty namawiam aby się nie dać wmanewrować w poprawność polityczną.

Gonzalez
20-05-2011, 13:54
Będzie jakaś oficjalna manifestecja normalnych ludzi ? Wiadomo już coś ?

aaaaaa
20-05-2011, 14:55
Będzie, nieco inna niż stanie koło platform z homo w centrum (chociaż tam może też coś będzie). Info będą tu wklejane jak będzie wiadomo wszystko.

Pamiętajmy też, że każdy moze sam wykazać się inicjatywą twórczą. Jest coś takiego jak street art, plakaty... itp

Gonzalez
20-05-2011, 15:14
Pamiętajmy też, że każdy moze sam wykazać się inicjatywą twórczą. Jest coś takiego jak street art, plakaty... itp

Jajka !

kokol
21-05-2011, 09:53
W TYM ROKU PEDALY ZMIANILY KIERUNEK PRZEMARSZU. RUSZA OD SEJMU W STRONE PL. BANKOWEGO GDZIE BEDZIE ICH MIASTECZKO I BEDA SWIETOWAC 10 LECIE POCHODOW W STOLICY.
28 MAJA PO RAZ PIERWSZY W HISTORII GAY PARADA BEDZIE CHCIALA PRZEJSC PRZEZ MOSKWE. ALE NAPEWNO IM SIE TO NIE UDA :)

p.s

***** araba, ***** murzyna,
legia warszawa - biała drużyna!

TNTP
21-05-2011, 11:28
Jajka !

kup je już dziś i zostaw na słońcu:)

aaaaaa
22-05-2011, 22:51
Proszę o dodanie prócz tutaj - do pierwszego posta tematu czy coś.

http://i52.tinypic.com/ofocpw.png

mort
22-05-2011, 23:01
zrobione ;)

aaaaaa
22-05-2011, 23:11
To też w sumie można dodać: :oczko:

11 czerwca w Warszawie odbędzie się kolejna w tym roku, po spędach w Łodzi i Krakowie, demonstracja zboczeńców określana mianem „parady równości”. Tym razem jednak do promowania podnoszonych przez pederastów postulatów postanowiła dołączyć część urzędników - i to w najbardziej godzącej we wszystkich warszawiaków formie.
Burmistrz dzielnicy Warszawa-Ursynów, Piotr Guział (członek SLD i założyciel jej młodzieżówki), w ramach solidarności z wychodzącymi tego dnia na ulice homoseksualistami zapowiedział wywieszenie na maszcie ursynowskiego urzędu tęczowej flagi, będącej symbolem zwolenników „walczącego homoseksualizmu”. Za sprawą podekscytowanych tą informacją zboczeńców, wieść o planie burmistrza Guziała szybko się rozniosła, gromadząc jednocześnie grupy przeciwników, które w haniebnym dniu wywieszenia na urzędowym maszcie flagi pederastów zamierzają dobitnie ukazać, iż nie ma i nie będzie społecznego przyzwolenia na szerzenie homoseksualnej propagandy za pośrednictwem państwowych instytucji.

Stowarzyszenie Patriotyczne Zjednoczony Ursynów oraz warszawscy Autonomiczni Nacjonaliści zapraszają wszystkich zwolenników tradycyjnych wartości na demonstrację, której celem jest ukazanie sprzeciwu dla tego typu posunięć lokalnych urzędników. Zbiórka o godzinie 11:00 przy stacji metra Ursynów (obok pasażu przy al. KEN). Patronat medialny nad akcją obejmują serwisy Autonom.pl, Nacjonalista.pl oraz kibicowsko-narodowy e-zine Droga Legionisty.

http://www.autonom.pl/index.php/news/kraj/1176-warszawa-demonstracja-przeciwko-promocji-zboczen

Zapraszamy wszystkich chętnych, nie ważne czy jesteś groźnym skinem czy niegroźnym hip hopowcem :) . Weźcie kolegów i koleżanki.

mort
22-05-2011, 23:13
:)

MKB89
23-05-2011, 01:41
Z całym szacunkiem do mieszkańców Ursynowa, ale liczy się chyba cała Warszawa? Mamy się skupić na tym burmistrzu? Pedały będą sobie w najlepsze maszerować po głównych ulicach miasta, ciesząc się, że w tym roku idą bez większych problemów, podczas gdy my zrobimy sobie protest z dala od centrum.

Zaraz ktoś powie, że przecież można potem pojechać metrem do centrum, z tym, że możemy być pewni, iż psy znajdą jakiś argument, aby "ze względów bezpieczeństwa", otoczyć nas kordonem, do czasu aż pedały sobie komfortowo przejdą przez Centrum.

Ktoś inny powie, że przecież nie ma sensu robić akcji w Centrum bo policja nas otoczy od razu itd. Zgoda, ale jednak w tym roku może pojawić się dobrze ponad 1000 osób, a to już jest pewien pokaz siły. Zobaczcie, że w Krakowie ok 200 narodowców zrobiło niezły szum w ten weekend.

aaaaaa
23-05-2011, 07:27
Godzina jest tak dobrana by zdążyć do Centrum na główny marsz zboków. Jeśli "złapią nas w kordon" to trudno się mówi. Podobnie mogą nas "złapać w kordon" na zbiórce przed główną manifą pedałów i nie puścić dalej. Poza tym - jest jeszcze trochę czasu, a jest jeszcze trochę innych organizacji którym nie po drodze z tęczowymi.
Bez paniki - nie oszukujmy się, przy takiej obstawie to czy marsz przejdzie nie zależy na bank od nas. A to czy będą czuli się komfortowo to szerszy i bardziej rozłożony w czasie temat.

PS: Doprawdy nie wiem skąd masz info o 1000 osób. Też bym chciał...

kokol
23-05-2011, 10:41
Tak. Zaczynamy o 11;00 na Ursynowie. Manifa jest oficjalnie zgloszona, takze nikt nikogo nie zlapie za nielegalne zbiorowisko itd. zboki zaczynaja o 13:00 spod sejmu i ida do bankowego. Ale mi tez sie wydaje ze tym razem bedzie ans sporo wiecej niz rok temu. Jest tendencja zwyzkowa. Tak samo jak na marsz niepodleglosci z roku na rok przychodzi coraz wiecej ludzi ;)

nadchodza, nadchodza, nacjonalisci !!!

MKB89
27-05-2011, 16:04
Wiele wskazuje na to, iż właśnie usunięto na FB wydarzenie "manifestacja przeciwko paradzie równości", na które zadeklarowało się już ok 1300 osób. Z tego co przeglądałem ostatnio toczyły się tam zwykłe dyskusje, bez wulgaryzmów, bez pisania pedały do gazu itd. Czołowy portal społecznościowy po raz kolejny pokazał po czyjej stoi stronie :prawi:

gizo
27-05-2011, 16:08
Wiele wskazuje na to, iż właśnie usunięto na FB wydarzenie "manifestacja przeciwko paradzie równości", na które zadeklarowało się już ok 1300 osób. Z tego co przeglądałem ostatnio toczyły się tam zwykłe dyskusje, bez wulgaryzmów, bez pisania pedały do gazu itd. Czołowy portal społecznościowy po raz kolejny pokazał po czyjej stoi stronie :prawi:

To już powoli robi się mało smieszne. Oby nie zagieli parola na nasze forum.:oj:

febonek
27-05-2011, 16:22
TUSK będzie prowadził przemarsz jako pierwszy z transparentem tęczowym!

bić po mordach gejów!!! zamiast siedziec w domu to oni ogranizuja marsz no ***** mac to juz totalna przesada!!!!

Magik2501
27-05-2011, 16:54
Nie można bić gejów. Ludzi chorych się nie bije, tylko leczy :prawi:

febonek
27-05-2011, 17:03
leczyć poprzez bicie po mordach i kopanie po jajach!!! nie wiem czemu, ale jest meeeeeeeega wrogo nastawiony do takich ludzi!!!

Haz
27-05-2011, 17:05
Jak dla mnie to niech sobie żyją, ale niech nie wyciągają tego na światło dzienne, bo tak jak moi przedmówcy, takie wymysły doprowadzają do wkur...

Yob
27-05-2011, 17:49
Widział ktoś z Was książki dla dzieci z serii: "Mała księga o homofobii"? Szukałem książeczki z bajkami dla chrześniaka w Emipku, a pod hasłem "Dzieci" znalazłem właśnie takie cudo. Jak temat nieznany to chętnie go rozszerzę, bo jeszcze inne ciekawe książki dla dzieci tam widziałem, a nawet i zdjęcia porobiłem co lepszych fragmentów.

MKB89
27-05-2011, 19:56
http://www.youtube.com/watch?v=Qs8cF-yFkSk

Dobra ludzie, bez kitu. Ogarnijcie to - zwłaszcza mieszkańcy Ursynowa. Pedały w jakimś swoim klubie pokazują flagę, która niebawem ma zawisnąć na ursynowskim ratuszu, dzięki temu debilnemu burmistrzowi.

MKB89
27-05-2011, 20:16
Czy mógłbym prosić szanowną moderację o podpięcie tego tematu do dnia manifestacji - 11 czerwca, wszak już tylko dwa tygodnie pozostały. O tym, że idea obywatelskiego protestu przeciwko homo-aktywistom jest zacna, chyba przekonywać nie muszę? :hmm:

Saska(L)Kępa
28-05-2011, 08:23
Przypominam, że jeszcze posiadam vlepki dotyczące tego wydarzenia, sprzedawane po kosztach, odbiór jutro przed meczem w Źródle, albo jakoś się możemy dogadać, jak to już kilka osób zrobiło.

MKB89
04-06-2011, 15:07
Zwracam się z ponowną prośbą o przyklejenie tematu, to już tylko tydzień został...

Snopek
06-06-2011, 12:09
Niedawno pisałem o łagodniejszej formie protestu. Wszyscy podzielający ten pogląd mile widziani :D
http://www.facebook.com/pages/ONR-Ob%C3%B3z-Narodowo-Radykalny/120358714708565?ref=ts#!/event.php?eid=207946045909802

AdiPRG
06-06-2011, 18:16
Mobilizujcie się bo dużo czasu nie zostało, a dobrze byłoby pokazać się w konkretnej ekipie!

aaaaaa
06-06-2011, 19:31
Z marszu o 11:00 większość ludzi udaje się na kolejne manifestacje, m.in. do których link został wklejony. Także manifestacja na Ursynowie jest połączona z tą główną przeciwko zbokom. Bez podziałów, oby liczniej niż rok temu...
do zobaczyska

qazim
07-06-2011, 16:18
Do której mniej więcej będzie trwała manifestacja bo nie wiem czy zdąże na kiermasz ?

b.
07-06-2011, 16:34
Do której mniej więcej będzie trwała manifestacja bo nie wiem czy zdąże na kiermasz ?

Zdążysz :ucieka:

ALCF
07-06-2011, 17:30
Od kiedy do kiedy będzie wisieć flaga pedałów na ratuszu Ursynowa? Ma ktoś fotkę miejsca w którym będzie wisieć?

pzdr

MKB89
07-06-2011, 18:40
http://narodowcy.net/marsz-tradycji-i-kultury/2011/06/07/

O 12 Marsz z Metra Politechniki, tak więc po Ursynowie prosto do Centrum.

p.s. flaga pedalska na Ursynowie nie powiewała zbyt długo;)

Magik2501
07-06-2011, 19:18
To jak to jest, bo czegoś nie rozumie. Ludzie z ONR zapraszają na 11 na Ursynów, a potem już o 12 pod Politechnikę?

BTW - zna ktoś dokładną trasę przemarszu dewiantów?

Jaco
07-06-2011, 19:19
BTW - zna ktoś dokładną trasę przemarszu dewiantów?
Piknik-senator. :kwiaty:

kokol
07-06-2011, 20:55
Jest kilka kontr 11 czerwca !!
1) M Ursynow godz.11:00 (Autonomiczni :) )
2) M Politechnika godz. 12:00 (ONR, MW)
3) pod sejmem, tez godz. 12:00 (NOP)

Ale i tak sie potem wszyscy polaczom

MKB89
07-06-2011, 21:16
0 11 bądźmy na Ursynowie, po ok 30-40min ewakuacja do centrum na metro politechnika (nie muszę chyba dodawać, którym środkiem transportu miejskiego). Zaś pod Sejmem spotykamy resztę. Proste? Proste.

hmB.
07-06-2011, 23:21
Piknik-senator. :kwiaty:

:lol: :lol:

Jaco :mistrz:

kokol
10-06-2011, 11:27
podbijam

to juz jutro !

Saska(L)Kępa
10-06-2011, 17:14
Na miejscu powinienem mieć jeszcze resztki vlepek "zakazowych", przynajmniej jeszcze na Ursynowie.

Docent99
11-06-2011, 16:55
No panowie koniec, Ci którzy byli wiedzą że spipsywali podczas wyjścia z kordonu...
Chyba na spisaniu będzie koniec, chociaż wiadomo, co tym pedałom dowali. Jak myślicie czy będą ganiać po sądach?

A tak poza tym, czy ta impreza na pewno była legalna?

Viclav
11-06-2011, 17:17
Impreza była jak najbardziej legalna. Nic nie powinno być, chyba że kogoś rozkminią że czymś rzucał czy coś.

Docent99
11-06-2011, 17:29
Z tego co widziałem coś tam nagrywali nasi ukochani "stróże prawa"

aaaaaa
12-06-2011, 10:23
Relacja i fotki autonoma:

http://www.autonom.pl/index.php/relacje/z-kraju/1198-wspolny-opor-dla-promocji-zboczen

Relacja DL:

http://www.drogalegionisty.fuckpc.com/index.php?option=com_content&view=article&id=715:110611-zakaz-pedaowania-na-ursynowie-kontra-przeciwko-zbokom&catid=39:pozasportowe&Itemid=91

Relacja i fotki i14:

http://www.inicjatywa14.net/index.php?option=com_content&view=article&id=380:11-czerwca-2011-przeciwko-pedaowaniu-w-warszawie&catid=42:z-sieci&Itemid=60

syrokomla
12-06-2011, 10:32
Wracając z centrum po kiermaszu, zjechałem z Łaziekowskiego i na wiadukcie Saska moje oczy ucieszyło piękne płócienko :trans2:

Magik2501
12-06-2011, 10:52
No panowie koniec, Ci którzy byli wiedzą że spipsywali podczas wyjścia z kordonu...
Chyba na spisaniu będzie koniec, chociaż wiadomo, co tym pedałom dowali. Jak myślicie czy będą ganiać po sądach?

Spokojnie, człowieku. spisywanie było TYLKO po to, żeby pedały się rozeszły i żeby nas przytrzymać. Inaczej zrobiliby z 15 miejsc, gdzie by puszczali i spisywali ludzi, przecież pałom też się nie chciało tam stać. Ale były 2 "punkty" żeby to trwaaaaało.
Poseł Pięta - super! Przyjechał, wyciągnął jakieś dwie swoje znajome, a nam powiedział, że "prosił o zwiększenie liczby funkcjonariuszy spisujących" - dobra robota. Już od tego patafiana lepiej jakby jakieś zaprzyjaźnione media wpadły i nagrały to i owo o działaniu policji. Na przykład to, że kobieta w ciąży nie mogła długo stamtąd wyjść.

duchu_85
12-06-2011, 18:22
http://www.youtube.com/watch?v=APFlTOLqrfs

kokol
12-06-2011, 18:35
http://www.youtube.com/watch?v=APFlTOLqrfs

hehehe

fajny efekt dal ten achtung ;)

duchu_85
12-06-2011, 18:40
szkoda że kamera nie była ustawiona z drugiej strony peronu, ale i tak filmik oddaje wszystko.

MKB89
12-06-2011, 19:17
http://www.novilist.hr/hr/Vijesti/Hrvatska/Epilog-splitskog-Gay-pridea-8-ozlijedenih-137-privedenih-organizatori-traze-ostavku-ministra-Karamarka

W chorwackim Splicie (miasto o liczbie ludności zbliżonej do Mokotowa) odbyła się pierwsza parada pedałów. Bilans to 150 pedałów i 8000 przeciwników. Duch w narodzie chorwackim nie ginie. :bejsbol:

Magik2501
12-06-2011, 20:48
http://autonom.pl/index.php/relacje/z-kraju/1198-wspolny-opor-dla-promocji-zboczen

"Wszyscy uczestnicy, którym nie udało się wydostać z kordonu byli zmuszeni czekać nawet do godziny 17 (pikieta NOP oficjalnie skończyła się po 15:00), aż policjanci raczyli ich spisać i wypuścić. W związku z tym prezes Narodowego Odrodzenia Polski, Adam Gmurczyk, zapowiedział żłożenie pozwu zbiorowego przeciwko działaniom policji, która bezprawnie przetrzymywała uczestników kontrdemonstracji. Osoby, które zamierzają go podpisać proszone są o kontakt na adres info@nop.org.pl."

Rafus
13-06-2011, 17:40
wybiórcza dzisiaj napisała,że na kontrparade przyszło kilkadziesiąt osób

Rafus
13-06-2011, 17:50

Spisywali bo myślą,że sobie odpuścimy i za rok nieprzyjdziemy.Ciekawe czy pedałków też tak spisywali

gizo
14-06-2011, 11:32
Zastanawiam się gdzie to umieścić, ale pomyślałem sobie, że tu też może pasować. Podejrzewam, że chłopaki świętowali jeszcze paradę równości, więc wrzucam to tutaj (tak trochę do śmiech, chociaż nie wiem czy jest się z czego śmiać)
http://www.fakt.pl/Milosc-dopadla-ich-na-rozgrzanym-dachu-,artykuly,106263,1.html