PDA

Zobacz pełną wersję : Fan cluby/kibice spoza W-wy-podsumowanie

fc Legii z Brodnicy
25-11-2003, 14:37
skonczyła sie runda jesienna ,wiec czas na podsumowania.Prosze w tym temacie przedstawicieli fan clubow z danego miasta o wypisanie wyjazdow lub meczow na Łazienkowskiej ktore zaliczyli(w jakiej liczbie)a takze czy wywieszali na danym meczu swoja flage.Ja podsumuje runde w naszym wykonaniu(Brodnicy)troszke pozniej bo teraz zajety jestem.Pozdro ;)

kamyk
25-11-2003, 15:10
Puławy nie mamy oficjalnego fc ale jest tu troche Legionistów.
Legia-Łeczna-- osoby- 4 (nie mamy flagi)
Legia-Lech----osoby-- 4 ( nie było powrotu do Miasta naszego )
Legia-Wisła Kraków-osoby--16
Legia-Amica--osoby---6
Legia-Groclin--osoby--1--( z tego co wiem tylko ja byłem, nie było pociagu powrotniego)
Legia-Gks Katowice--osoby--7 ( tez powrotu nie było ale 5 kolesi zrobili sobie mała imprezke w Dęblinie do Dęblina był powrót a ja miałem samochód podstawiony w tym Miescie)

jakies to liczby nie imponujace ale zawsze ktos był z Puław na meczu przy Łazienkowskiej! ( ja byłem na wszystkich których Legia była gospodarzem )

Heli_Lukow
25-11-2003, 19:22
Napewno można powiedzieć że na każdym meczu na Łazienkowskiej był ktoś z Łukowa. Napewno zaliczyliśmy także większośc wyjazdów napisze liczby meczów o których wiem ... więcej niech napisze Adis. Niesety my nie jezdizmy grupą więc nie wiadomo ilu nas jezdzi. Jeden jest pewnie jesteśmy zawsze na Legii...
Odra - Legia (jeden od nas)
Legia - Łęczna (ok 35- 40)
Tłoki - Legia (nie wiem nic )
Polonia - Legia (myśle ze jakies 10 osób)
Legia - Lech (20 - 30)
Legia - Partizan (napewno 3 więcej nic nie słyszałem)
Górnik P. - Legia (??)
Górnik Z - Legia (???)
Legia - Wisła (ok20)
Korona - Legia(???)
Legia - Amica (napewno ktoś ale nie wiem)
Legia - Iraklis(???)
Wisła P - Legia(??)
Legia - Korona(???)
Świt - Legia(napewno kilka osób)
Legia - Groclin (to samo )
Widzew - Legia(2 osoby)
Legia - Gks (też ktoś był)
No to było by na tyle... Adis wie więcej więc napisze... :P
Pozdrówki

Porter
25-11-2003, 22:31
Z Lublina ZAWSZE na Łazienkowskiej była przynajmniej 8 osobowa ekipa (niekoniecznie wspólnie) -> fany brak , ale chyba jej debiut będzie na meczu w łęcznej
EaStSidE FANS :krol:

wiele niezapomnianych chwil w Sto(L)icy dziekóweczka wszystkim ziomom -> :krol: :ganja: szacunek

Raffi
25-11-2003, 23:38
A ilu ostatnio było (orientacyjnie)?

Adis
27-11-2003, 21:12
Z grona osob ktore znam to:

Odra - Legia (1)
Legia - Łęczna (ok. 35-40)
Tłoki - Legia (0)
Polonia - Legia ( 8 )
Legia - Lech (ok. 20)
Legia - Partizan (4)
Górnik P. - Legia (0)
Górnik Z - Legia (1)
Legia - Wisła (ok. 25)
Korona - Legia (1)
Legia - Amica (7)
Legia - Iraklis (1)
Wisła P - Legia (3)
Legia - Korona (2)
Świt - Legia (5)
Legia - Groclin (3)
Widzew - Legia (5)
Legia - Gks (10)

yzerman
28-11-2003, 00:13
przez odleglosc i male zainteresowania Legia w moim regionie nie jest nas zbyt wielu ale staramy sie ja mozemy narazie skromnie.
Legia -Lech (1)
Legia-Wisła (5)
Legia-GKS (1)
Narazie startujemy i przy okazji prosze o kontakt osoby z okolic Dębicy.Tarnow Rzeszow ,Krosno!!

Lulek
28-11-2003, 11:24
Mam prośbę do Wild Westu-napiszcie coś o Waszych jesiennych dokonaniach.Jakie macie wiosenne plany?Tzn. chodzi mi nad jakimi wyjazdami chcielibyście objąć "ultrasowski patronat" i powtórzyć np. coś takiego co było przygotowane na Polkowice.Wronki,Grodzisk?Pozdro :dz:

legart
28-11-2003, 11:57
Mam prośbę do Wild Westu-napiszcie coś o Waszych jesiennych dokonaniach.Jakie macie wiosenne plany?Tzn. chodzi mi nad jakimi wyjazdami chcielibyście objąć "ultrasowski patronat" i powtórzyć np. coś takiego co było przygotowane na Polkowice.Wronki,Grodzisk?Pozdro :dz:

Z Polkowicami gramy w Warszawie na wiosne. 8-

peyek
28-11-2003, 12:35

Ale po Polkowicach jest kropka a nie przecinek :]

legart
28-11-2003, 12:51

Ale po Polkowicach jest kropka a nie przecinek :]

Czas chyba kupić okulary 8) hehe

dyha
28-11-2003, 19:29
Jesień :

Legia - Lech (3 osoby) - flaga debiut
Legia - Patrizan ( 1 osoba) - flaga
Odra - Legia (1 osoba) - flaga byla , ale chyba nie wisiala
Polkowice - Legia ( ponad 20 osób) - flaga
Gónik Zabrze - Legia (2 osoby) - podobnie jak na Odrze
Legia - Wisła (1 osoba) - flaga
Legia - Groclin ( 1 osoba) - flaga
Legia - GKS ( 5 osob) - flaga

Mimo to :

Pogoń - Cracovia ( 3 osoby) - flaga
Zaglebie - Lech Sulma ZG ( 5 osob)

Kolejnosc jest chyba pomieszana , ale nie pamiętam wszystkich meczyków , wiec moze cos ominełem :D Co do planów na wiosne to sa owszem , ale nie bede ich zdradzał , powiem tylko ze mecze o ktorych wspomniales będą fajne :D A jesli chodzi o moje indywidualne plany na wiosne to planuje 7 meczy razem , ale na ile życie pozwoli to niewiem :D

pozdro

MaK_ŁuKóW
28-11-2003, 21:37
ja bylem w tym sezonie na 2(Lech,wisla) ;)

fc Legii z Brodnicy
29-11-2003, 14:52
Legia-Łeczna(10 osob-flaga)
Polonia-Legia(5 osob-flaga)
Legia-Lech(15 osob-flaga)
Polkowice-Legia(1 osoba)
Legia-Wisła(10 osob-flaga)
Legia-Amica(6 osob-flaga)
Płock-Legia(19 osob-flaga)
Swit-Legia(5 osob-flaga)
Legia-Groclin(2 osoby)
Widzew-Legia 3 osoby-dla SHARNA :+: )
Legia-Gks(22 osoby-flaga)
tak wyglada nasze podsumowanie,miejmy nadzieje ze wiosna bedzie jeszcze lepsza ;) Pozdro z Legijnej Brodnicy :)

Raffi
30-11-2003, 21:20
U mnie z Sokołowa na kazdy mecz jeździmy średnio w ok 20 osób choć na trzech meczach zorganizowaliśmy autokar i było nas ok 60 ale czuje ze w przyszłym sezonie setka musi pęknać Nasz flaga Sokołów Podl wisi zawsze na łuku i ma 2m x 4m. A jak jest u was?

CRW
01-12-2003, 08:43
na Łazienkowskiej wszystkie od kilku do kilkudziesieciu osób! + (o tych wiem) Gornik-Legia (PP), Pogon-Tłoki, Pogon-Cracovia, Jagiellonia-Pogon, Chemik Police-Pogon Nowa (wszystkie z flaga).

miki(L)
01-12-2003, 14:15
Witam wszystkich!!!

Legiony Sulejówka:

Wyjazdy - wszystkie, na każdym flaga. Ogólnie na każdym meczu delegacja 5 -6 osób. W Płocku 20.

Na łazienkowskie oczywiście na każdym meczu flaga i spora grupa.

Pozdrawiam

Sochaczew
01-12-2003, 18:39
U nas niestety nie ma zorganizowanej ekipy:(( Kiedyś była (100 osób w Łodzi) ale teraz dupa:(( Flaga jest lecz nie wiadmo gdzie:))

Łodż-0
Płock-20
Reszta 4 osobowa ekipa

Najwiecej było nas na Lechu gdzieś koło 60 osób....

Pozdro dla chłopaków z Błonia!!

sokołowiak01
05-12-2003, 22:37
Jeździmy zorganizowaną grupa , ale są tez ludzie którzy jeżdżą sami więc trudno powiedziec ilu nas jest na jakim meczu. Pewne jest natomiast ze na wszystkich meczach u siebie próvcz Górnika Łęczna byliśmy średnio po ok 20 osób, choć na takie mecze jak z Wisłą Kraków , Lechem Poznań czy na Amicą było nas ponad 60 osób ;) . Mamy własną flage w naszych barwach z napisem Sokołów Podl wieszaliśmy ją na każdym meczu.

SOKOŁÓW TEŻ, SOKOŁÓW TEŻ PRZYJACIELEM C.W.K.S !!! :)