PDA

Zobacz pełną wersję : Lech Poznań - Legia Warszawa 16.04.2011 15:45

Strony : [1] 2

sasza
10-04-2011, 14:06
16 kwietnia 2011 r. Legia Warszawa rozegra w Poznaniu mecz w ramach 22. kolejki piłkarskiej Ekstraklasy. Na stadionie przy ul. Bułgarskiej 5/7 warszawską Legię podejmie drużyna Lecha Poznań. Mecz rozpocznie się w sobotę o godz. 15.45.

Bilety na ten mecz będzie można kupić w kasie nr 1 w siedzibie Klubu przy ul. Łazienkowskiej 3 w poniedziałek 11 kwietnia w godz. 11:00 – 19:00. Cena biletu wraz z przejazdem pociągiem w obie strony to 115 zł (koszt biletu 35 zł, koszt przejazdu 80 zł). Przejazd pociągami na trasie Warszawa – Poznań – Warszawa organizowany jest przez SKLW.

Do sprzedaży w kasach Klubu będzie 200 biletów. Pozostałe bilety przekazane przez Klub z Poznania sprzedawane są przez SKLW.

Jedna osoba może zakupić maksymalnie 2 bilety.

W związku z tą informacją pytam czy będzie jeszcze jakaś inna forma sprzedaży biletów bezpośrednio od SKLW (np. Źródło), czy jest to jedyna "otwarta" możliwość kupna biletu.

adrianek
10-04-2011, 14:36
Jedyna

Klimek
10-04-2011, 17:23
Witam,
Czy mogę liczyć na waszą pomoc? Chciałbym wybrać się na ten mecz pociągiem razem z SKLW. Ale nie mam pojęcia w jaki sposób dołączyć do Stowarzyszenia, jakie wymogi trzeba spełnić, gdzie czy też do kogo się zgłosić... pomoże ktoś?

Pan Artysta
10-04-2011, 17:24
Witam,
Czy mogę liczyć na waszą pomoc? Chciałbym wybrać się na ten mecz pociągiem razem z SKLW. Ale nie mam pojęcia w jaki sposób dołączyć do Stowarzyszenia, jakie wymogi trzeba spełnić, gdzie czy też do kogo się zgłosić... pomoże ktoś?

walnij się mocno w baniak
policz do 20
i już jesteś w SKLW :lol:

Jaco
10-04-2011, 17:26
Witam,
Masz jakieś dziary? :look:

Klimek
10-04-2011, 17:27
policz do 20

No spoko. Nie wiedziałem, że to takie proste -_-

Pan Artysta
10-04-2011, 17:28
No spoko. Nie wiedziałem, że to takie proste -_-

to już wiesz :lol:

detoxizer
10-04-2011, 17:31
policz do 20

:lol:
Napisz jeszcze jak załatwić bilety :D

Klimek
10-04-2011, 17:41
Dobra, dzięki wam za pomoc.
Można liczyć tylko na siebie.

Trudno zrozumieć, że jestem świeżak i chciałbym aby ktoś pomógł mi w zoorientowaniu się w temacie? Wiem skąd sie bierze bilety i O DZIWO wiem nawet ile kosztują!!! Ale niestety jestem na tyle niepełnosprawny umysłowo, że nie potrafię się domyśleć jak wygląda wyjazd organizowany przez SKLW bo nigdy na wyjazdach nie byłem.

Do sprzedaży w kasach Klubu będzie 200 biletów. Pozostałe bilety przekazane przez Klub z Poznania sprzedawane są przez SKLW.
W kasie klubowej to dla mnie nie problem kupić bilet, ale naprawdę nie rozumiem do końca gdzie mam nabyć bilet który jest sprzedawany przez SKLW.

Ehhh, chyba jednak daruję sobie pytanie o pomoc. I kupię normalnie bilet w kasie i sam rowerem pojadę do Poznania, a co!

Dedes
10-04-2011, 17:41
Witam,

Masz jakieś dziary? :look:

Ja słyszałem coś o 100 wyjazdach:lol2:

arczi
10-04-2011, 17:45
Ale niestety jestem na tyle niepełnosprawny umysłowo, że nie potrafię się domyśleć jak wygląda wyjazd organizowany przez SKLW bo nigdy na wyjazdach nie byłem.

Dlatego właśnie nie wiesz jak zdobyć bilet. I całe szczęście.
EOT

mort
10-04-2011, 17:47
I kupię normalnie bilet w kasie i sam rowerem pojadę do Poznania, a co!

wyraźnie jest napisane,że w cenie biletu w kasach jest również transport więc zakończ te gorzkie żale.

Klimek
10-04-2011, 17:50
Dobra, jakoś sobie poradzę.
Dzięki.!

mort
10-04-2011, 17:51
przeczytałeś mojego posta? albo ogłoszenie o biletach?

czy po prostu wpadasz tu siać zamęt bez zadania sobie elementarnego wysiłku i czekasz na gotowe?

masz leniu i nie zamęczaj ludzi:

do sprzedaży w kasach będzie 200 biletów. Będzie je można kupić w kasie nr 1 w siedzibie klubu przy ul. Łazienkowskiej 3 w poniedziałek 11 kwietnia w godz. 11:00 – 19:00. Jedna osoba może zakupić maksymalnie 2 bilety. Cena biletu wraz z przejazdem pociągiem w obie strony to 115 zł (koszt biletu 35 zł, koszt przejazdu 80 zł). Przejazd pociągami na trasie Warszawa – Poznań – Warszawa organizowany jest przez SKLW.

jarecki_
10-04-2011, 18:26
Rachu, ciachu ciąć te wszytskie posty, bo w tym temacie powinny dziać się dużo ciekawsze dyskusje.

Koko
10-04-2011, 22:54
Mają co niektórzy zdrowie, godzina 23, sześć osób już pod kasami ;)

Ćwirek
10-04-2011, 22:58
niczym stare czasy ;)

Cielo
10-04-2011, 23:41
Mają co niektórzy zdrowie, godzina 23, sześć osób już pod kasami ;)

Niech zajmą miejsce 8)
e. a serio jak ktoś będzie przed 7:00 to niech da do siebie namiar na prv :)

zakochana w Legii
11-04-2011, 07:40
Tacy "kumaci" Legioniści i biletów wam się nie udało ogarnąć, o nr prosicie :rotfl3:...

A z chłopaka się nabijają...
ŻENADA!!!

Kolego biletów od SKLW nie zdobędziesz, bo to towarzystwo wzajemnej adoracji... (no chyba że poznasz jakiegoś .... który Ci bilet ogarnie). Pozostaje więc stać pod kasami, choć kolejki już dawno obstawione...(więc też już raczej nie zdążysz)...

rolnik
11-04-2011, 07:45
To był laluniu Twój ostatni post na tym forum. I nie radzę zakładać nowego konta :kawa:

Pan Artysta
11-04-2011, 08:10
ile trzeba było na to czekać ? :lol:

a teraz zakochana -rowerek stacjonarny, ciężarki i jak to mawiają - zaperdalać bo lato idzie :lol: a trudno w kostiumie do nurkowania latać na plaż :lol:

kamilsson
11-04-2011, 09:59
Od dłuższego czasu zaobserwowałem przy okazji wyjazdów nazwijmy to "hitowych" dziwne zjawisko, osoby które na codzień,ni c.**** nic nie robią na Legii,nigdzie się nie udzielają,no nawet palcem nie ruszą żeby coś pomóc.
Przychodzi taki wyjazd na Lecha no i się uaktywniają prawdziwki,zaczyna się lament i płacz,taka roszczeniowa postawa pod tytułem "mi się należy"
Zamiast sobie wbić do łba że jak cały rok leżałeś torbą do góry,ew. jak w tym przypadku leżałaś dzyndzlem do góry,to nie podbijasz nawet po ten bilet tylko leżysz dalej...........to nie,muszą wylewać swoje żale ,zapisują sie do SKLW na jeden dzień i tym podobne kwiatki....
ps
Ty Panie Artysto to wogóle romantyczny nie jesteś :lol: dziewczyna ma nick "zakochana",a ty zaraz do niej że na liposukcje :lol: jak ona jest zakochana to racjonalnie nie może mysleć przecież :lol2:

daimler
11-04-2011, 10:29
Od dłuższego czasu zaobserwowałem przy okazji wyjazdów nazwijmy to "hitowych" dziwne zjawisko, osoby które na codzień,ni c.**** nic nie robią na Legii,nigdzie się nie udzielają,no nawet palcem nie ruszą żeby coś pomóc.
Przychodzi taki wyjazd na Lecha no i się uaktywniają prawdziwki,zaczyna się lament i płacz,taka roszczeniowa postawa pod tytułem "mi się należy"
przecież to był odwieczny problem. zawsze tak było i zawsze tak będzie, nie ma się czym emocjonować.

patriot
11-04-2011, 10:45
Byłem po 9 z dobrymi chęciami ale to co zobaczyłem przypomniało mi dawne czasy i kolejki do ulgowych :) .... może innym razem się uda z Wami pojechać.

pzdr

robal86
11-04-2011, 13:48
tyle lamentu a bilety jeszcze 20 minut temu były do kupienia w kasach ... nie wiem jak sytuacja wygląda teraz

e(L) Pichichi
11-04-2011, 13:57
A ja się pytam,gdzie byli Ci wszyscy którzy teraz chcą jechać do Poznania i tak narzekają na SKLW?Gdzie byliście jak był wyjazd do Wrocławia,Lubina czy na meczu pucharu Polski?Wy to chyba myślicie,że wam się należy i tyle ale zadaj sobie jeden z drugim pytanie co zrobiłeś dla Legii bo większość chłopaków którzy jadą na to poprostu zapracowali robiąc coś dla tego klubu.

adrianek
11-04-2011, 14:30
Dobrze, że napisałeś o większości. Niektórzy to uciekają od jakiejkolwiek roboty, nie? :>

mentos1920_45
11-04-2011, 14:43
ja na wyjeździe ostatnio byłem przed ITI a mogłem mieć spokojnie bilet, wystarczy znać jedną osobę co jeździ albo jak kogoś zna i tyle, do Lublina i reszty mniejszych miast jest dużo mniej chętnych a teraz 2100 osób wszyscy kumaci ha pojedzie konkretna ekipa ale też znajomi znajomych, pazie i reszta. a dla tych co będzie to 1 wyjazd może im się spodoba i będą już ciągle jeździć :) zresztą nie każdy może brać co tydzień wolne...

adrianek
11-04-2011, 14:46
Wszystkie miasta w Polsce są mniejsze od Warszawy, a akurat Lublin jest 9. w Polsce co do liczby mieszkańców, no i za często tam się nie pojawiamy... Nie, nie zawsze wystarczy znać jedną osobę...

Piotrek WWY
11-04-2011, 14:55
tyle lamentu a bilety jeszcze 20 minut temu były do kupienia w kasach ... nie wiem jak sytuacja wygląda teraz

to chyba jak sie ludzie zawineli to wyjęli spod lady ;) bo chętnych było pewnie ze dwa razy więcej

Piotrek z Woli
11-04-2011, 14:57
Wy to chyba myślicie,że wam się należy i tyle ale zadaj sobie jeden z drugim pytanie co zrobiłeś dla Legii bo większość chłopaków którzy jadą na to poprostu zapracowali robiąc coś dla tego klubu.

Jeśli można prosić o skończenie z argumentem "a co ty zrobiłeś dla tego klubu", bo każdy może się ciebie spytać co ty zrobiłeś dla tego klubu czy skosiłeś murawe, zostałeś po meczu i posprzątałeś wszystkie odapadki na trybunach, ......... .
Ktoś ci może odpowiedzieć w ten sposób : jestem z TYM KLUBEM na dobre i złe od 1978 r zaliczone wyjazdy w latach 80 i nietylko :D, i wrzutki do puszek na zbiórke na oprawy i dla braci po szalu na "wakacjach".

To ja się ciebie teraz pytam co ty takiego zrobiłeś dla tego klubu że zasługujesz bardziej żeby dostać bilet po za kolejnością, bez stania w kolejce, bez przepychanek i patrzenia na gęby 15-16 letnich "fanatyków" pijanych po dwóch Królewskich.

Bez napinki i oczywiście urazy.

adrianek
11-04-2011, 15:05
Do puszek wrzuca każdy, na mecze też chodzimy i jeździmy.

Ale jest sporo różnych zajęć związanych z meczami u siebie, wyjazdami, które ktoś musi zrobić. Dla przykładu. Jest wiele akcji, w które można się angażować, są obchody różnych uroczystości, na których warto reprezentować Legię.
Jest wielu chłopaków i dziewczyn, którzy dla Legii poświęcają wiele godzin. Co kto umie i lubi.
Na gotowe każdy chce przyjść. Jeśli chcesz wiedzieć, co on zrobił, spytaj go osobiście, choćby na privie. Może niektórzy robią niewiele, w porównaniu z innymi, ale też się staramy i nieraz trzeba poświęcić sporo czasu :)

B(L)ędów: czytaj uważnie, a dane będzie Ci zrozumieć :)

Pan Artysta
11-04-2011, 15:10
a pojedzie konkretna ekipa ale też znajomi znajomych, pazie i reszta. ..

za to powinien by ban i tyle

arczi
11-04-2011, 15:12
Właśnie kolego. Skonkretyzuj określenie "pazie". Bardzom jest ciekaw.

Kenijczyk
11-04-2011, 15:17
szczerze mówiąc nie żałuję, że sie nie ogarnąłem wczesniej i stanąłem dzisiaj pod kasami :D pierdolnik jak za dawnych czasów :D

daimler
11-04-2011, 15:24
Wracają stare dobre rozkminy :poddaje:

Pan Artysta
11-04-2011, 15:29
Wracają stare dobre rozkminy :poddaje:

ta coś w tym jest
skarga do klubu
i ja muszę mieć - wbijam na forumkę i mi dajta
a spier.dalajta :lol:

Piotrek z Woli
11-04-2011, 15:31
Nie neguje tego że ktoś reprezentuje Legie na róznego rodzaju ważnych świętach dla Warszawy i Polski, że robi jakieś prace przy oprawach i tym podobne rzeczy, ale również są ludzie którzy naprawde muszą ciężko pracować żeby utrzymać rodzinę i jak po pracy wraca do domu to nawet mu się browca niechce z lodówki sięgnąć(a żony akurat nie ma pod ręką). Są grupy od prac na murach stolicy powiedz jak będzie wyglądał ponad 40 letni facet uganiający się z puchą po mieście(w pewnym wieku niektóre rzeczy już niewchodzą w rachube).
I jeszcze tak z moich obserwacji na Ł3 czy w niektórych grupach tych co robią coś dla tego klubu są jakieś inne zasady co do przychodzenia na Żylete, lub może oni ogarniają troche inaczej bo skoro jest wszyscy na biało a oni na czarno.

mentos1920_45
11-04-2011, 15:34
z jednej strony trochę żałosne jest jak bilety od 11 a ktoś przychodzi dzień wcześniej o 23... klub powinien dostać większą pulę,( widzę tu szansę że jak ktoś pojechał pierwszy raz to mu się spodoba) z drugiej czemu klub ma mieć połowę biletów dla ludzi którzy wybierają tylko mecze z Wisłą i Lechem, a SKLW ogarnia się na każdy mecz obojętnie z kim. ja mam 100km do Wawy nie mam problemów, a znam w sumie jedną osobę zapoznaną w Wiedniu która powieedziała że nigdy nie będzie problemu, a niektórzy są urodzeni w Wawie np: na Ursynowie i nie wierzę, że nikogo nie znacie kto jeździ z waszej dzielnicy. pula powinna być zwiększana jeśli na Chorzów Gdynie Bytom w klubie co mecz jest coraz większe zapotrzebowanie a jak klub na Lechie sprzedał 3 bilety to czemu ma potem mieć 30.

Pan Artysta
11-04-2011, 15:37
Piotrek i Mentos posty roku :lol:

iniemamniejusz
11-04-2011, 15:38
Przeczytałem trzy razy i dalej nie mogę zrozumieć co "freszmejker" napisał

Pan Artysta
11-04-2011, 15:39
Przeczytałem trzy razy i dalej nie mogę zrozumieć co "freszmejker" napisał

mam tak samo
szybciej myśli jak pisze ale ma moc :lol:

mentos1920_45
11-04-2011, 15:41
mam tak samo
szybciej myśli jak pisze ale ma moc :lol:

a czego nie rozumiesz ? ;] napisałem sobie tylko swoje przemyślenia ;]
:mzk:

Piotrek z Woli
11-04-2011, 15:45
I jeszcze wg. mnie jeśli klub nie chce brać odpowiedzialności za zachowanie kibiców to nawet jednego biletu nie powinni dostać, i by niebyło teraz całej rozkminki.

Jeśli było załatwianie po znajomości na zasadzie ja i tak wale w ch... i nic nie robie ale znam tego i tego to można to różnie nazwać.

I jeszcze zaznaczam nie chodzi mi o bilet tylko o argumenty dlaczego ktoś który nie ma czasu na więcej niż przyjście na mecz piłki kopanej i każdy mecz w Warszawie sekcji(kosz, hokej) nie ma szansy zakupić normalnie biletu, tylko po znajomości.

Michu
11-04-2011, 15:45
z jednej strony trochę żałosne jest jak bilety od 11 a ktoś przychodzi dzień wcześniej o 23...

Co w tym żałosnego? Jak komuś bardzo zależy to potrafi stać nawet 12 godzin na nogach żeby dostać bilet, proste.

Reszty nie komentuję bo kompletnie nie rozumiem :D

iniemamniejusz
11-04-2011, 15:50
a czego nie rozumiesz ? ;] napisałem sobie tylko swoje przemyślenia ;]
:mzk:

Nie myśl tyle bo coś słabo idzie

daimler
11-04-2011, 15:50
Ja pierdolę, ludzie, litości...

Pan Artysta
11-04-2011, 15:52
I jeszcze zaznaczam nie chodzi mi o bilet tylko o argumenty dlaczego ktoś który nie ma czasu na więcej niż przyjście na mecz piłki kopanej i każdy mecz w Warszawie sekcji(kosz, hokej) nie ma szansy zakupić normalnie biletu, tylko po znajomości.

odpowiem ci najprościej abyś skumał

wiesz dlaczego:
bo jak dojdzie do sytuacji że trzeba wysiadac i się napierdalać to lepiej jak są to znajomi i się nie wycofają, bo ich znasz i oni ciebie znają
a banda przypadkowych osób zrobi jedno-spier.doli w pole :lol:

adrianek
11-04-2011, 15:57
Jak banda zajęcy :D

daimler
11-04-2011, 15:58
Artycha, na Boga, przecież Stec to czyta!!! :lol: :lol: :lol:

Jastrząb
11-04-2011, 16:02
Jak zwykle tabuny budzą się nawet nie za 5 dwunasta, ale 5 po.

10 lat temu też nikogo na Legii nie znałem, a jak chciałem jechać na wyjazd to zawsze się jakoś ogarnąłem. Chcieć to móc - zapamiętajta sobie - to po pierwsze.

a po drugie to Artysta wyczerpał temat :lol:

arczi
11-04-2011, 16:06
Artycha, na Boga, przecież Stec to czyta!!! :lol: :lol: :lol:

Policja właśnie szykuje dodatkowe oddziały prewencji, a GóWno ostrzy sobie ołówki. Dzięki Artycha :lol:

Piotrek z Woli
11-04-2011, 16:09
odpowiem ci najprościej abyś skumał

wiesz dlaczego:
bo jak dojdzie do sytuacji że trzeba wysiadac i się napierdalać to lepiej jak są to znajomi i się nie wycofają, bo ich znasz i oni ciebie znają
a banda przypadkowych osób zrobi jedno-spier.doli w pole :lol:

nie do tego zmierzałem

Pan Artysta
11-04-2011, 16:12
nie do tego zmierzałem

:tomasz lis na żywo:

detoxizer
11-04-2011, 17:34
Ja pierdole :lol: Jak można dalej nie ogarniac tego co napisali Arczi i Artysta? :poddaje:

Foxx
11-04-2011, 17:53
Organizacja wyjazdu na Lech – Legia, pierwsze info (http://zyleta.info/?p=2073)

;)

brn
11-04-2011, 17:56
10 lat temu też nikogo na Legii nie znałem, a jak chciałem jechać na wyjazd to zawsze się jakoś ogarnąłem

fakt faktem, że kiedyś wsiadało się w auto i jechało pod sektor gości i bez problemu kupiło bilet i jakoś weszło. teraz bez biletów raczej nie ma szans na wejście co pokazał choćby ostatni Bełchatów ;)
co do tematu, ludzie co jeżdżą bilety mają, proste. pazie którzy budzą się raz w roku jak jest wyjazd do Poznania marsz do kas albo lepiej zostańcie w domu :kawa:

el majoneze
11-04-2011, 18:18
w tym sezonie byłem tylko na jednym wyjeździe.Z powodów różnych- służbowych, rodzinnych, braku biletów i lenistwa też. Pewnie jakbym się postarał, mógłbym ogarnąć sobie bilet na Lecha. Ale nie chciałem. Po prostu było mi głupio pchać się na wyjazd sezonu, po tym jak odpuściłem sobie kolejną wycieczkę do urokliwego Lubina i jeszcze piękniejszego Bytomia. Karwa fa, rozumiem, że czasami trudno jest pojechać na wyjazd, bo sam zaliczyłem najgorszy sezon odkąd zacząłem jeździć, ale jakoś nagle okazuje się, że na mecz z Lechem wszyscy mają wolne w robocie, nie mają urodzin żony ani egzaminu na uczelni? Nie wylewajcie tutaj łez, że znajomości, że kumaci, że **** wie co. Pojedźcie do Gdańska, Chorzowa czy innego Wodzisławia i będziecie mogli ogarnąć bilety na Lecha.

adrianek
11-04-2011, 18:38
Lubię to. Zdrowe podejście. Choć ja bym na Twoim miejscu pojechał.

Przemas (L)
11-04-2011, 18:53
Lubię to. Zdrowe podejście. Choć ja bym na Twoim miejscu pojechał.

Więcej osób powinno mieć zdrowe podejście.

Pan Artysta
11-04-2011, 19:08
skończta już pier.dolić kocopały bo słabo się robi
ps:
nie byłem w Bytomiu, nie byłem w Lubinie i jadę i ch. mnie interesuje jak ktoś sie z tym czuje
bo ja czuje się wyśmienicie :lol:

Wtorek
11-04-2011, 19:12

karakan
11-04-2011, 19:15
Pusio chce do Poznania jechać , a Wy zabraniacie! :protestuje:

Mini
11-04-2011, 19:35
wiedziałem że się na wieczór uśmieje :lol:

Laser
11-04-2011, 19:45
Moja propozycja dla wszystkich płaczków jest taka żeby hajs, który chcieli wydać teraz na wyjazd poświęcili najlepiej na równie ciekawe spotkania jak: puchar z Lechią, wyjazd do Gdańska, mecz z Widzewem lub jeśli (daj Boże) dostaniemy się do finału pucharu, to na tą wyprawę do Bydgoszczy! Do wyboru, do koloru, a ceny pewnie będą nawet niższe lub porównywalne. Na dodatek przygoda, to przygoda i można na niej ogarnąć sobie kogoś do załatwiania w przyszłości wejściówek. No chyba, że ktoś lubi oglądać jak pół stadionu w Poznaniu na nich bluzga, a druga połowa to fani piłki kopanej, to powodzenia w następnym sezonie. Jeśli natomiast te propozycje komuś nie przypadną do gustu to polecam jeszcze pieniążki przekazać na Pogoń Lwów i kombatantów na kresach wschodnich. Nadal nie pasuje to kup C+ i nie płacz lub weź młotek i się nim zdrowo je**** :-)

daimler
11-04-2011, 20:02
bo ja czuje się wyśmienicie

Organizacja wyjazdu na Lech – Legia, pierwsze info
gdy w grę wchodzi wyższa matematyka, mam złe przeczucia :ucieka: :lol: :lol:
czekam na pierwszego prawdziwka który zapyta, czy jak kolega ma bilet z inny numerem to może jechać z nim :lol: :lol:

grchw(L)
ja nie byłem w gościach od 2006 i też jadę!!!!!! głupie internetowe napinki

kami(L)ek1916
jestem pełen podziwu dla Was, że macie siłę tłumaczyć gamoniom czemu nie mają biletów w szczególności, że tego typu lamenty są uskuteczniane zawsze przy takich wyjazdach.
Kto miał dostać bilet ten go ma.

meraś
11-04-2011, 20:03
trzeba mieć zajebisty tupet i zajebisty brak wyczucia, żeby upubliczniać swój lament w związku z takim wyjazdem jak ten do Poznania.

CywiL
11-04-2011, 20:40
skończta już pier.dolić kocopały bo słabo się robi
ps:
nie byłem w Bytomiu, nie byłem w Lubinie i jadę i ch. mnie interesuje jak ktoś sie z tym czuje

Czytam temat od początku....coraz bardziej wkurwiony, aż trafiłem na tego posta. :leze::leze::leze::leze::leze:

Post roku jak na razie.

daimler
11-04-2011, 21:10
A i jeszcze jedno - myślę że warto ogarniać się na drugi pociąg. **** z numerami biletów, **** z komunikatami, i tak wszyscy wpierdolą się po sufit do pierwszego :lol:

Brakowało mi tego :D

Foxx
11-04-2011, 21:12
Nie ma opcji. Odradzałbym ten wariant :cool:

daimler
11-04-2011, 21:19
Nie ma opcji. Odradzałbym ten wariant
Myślę, że warto jasno, wyraźnie i najlepiej WIELKIMI LITERAMI to napisać :)

b.
11-04-2011, 21:29
Kolego biletów od SKLW nie zdobędziesz, bo to towarzystwo wzajemnej adoracji...

Jak ktoś myśli podobnie, to zawsze może przerzucić się na ksp :cool:

Tam problemów z biletem na wyjazd do Poznania nie będzie - ostatnio było ich 50 (słownie: pięćdziesiąt) :lol:

iniemamniejusz
11-04-2011, 21:35
Jak ktoś myśli podobnie, to zawsze może przerzucić się na ksp :cool:

Tam problemów z biletem na wyjazd do Poznania nie będzie - ostatnio było ich 50 (słownie: pięćdziesiąt) :lol:

Nie kłam. Było ich 1000 tylko 950 się nie ujawniło :D

nevermind
11-04-2011, 21:37
400 stalo za kielbaskami, a 550 w kolejce do Toi-Toi'ów :lol:

iniemamniejusz
11-04-2011, 21:39
I jeszcze coś. Staram się nie czytać, ale nie mogłem się powstrzymać :)
"Zakochana" szuka klucza :)

Poszukuję kogoś kto będzie w niedzielę na Pogoni (na Warcie właściwie) i będzie wracał do Wawy autem- nie mam bowiem transportu, ciapaj jest za późno... Gdyby ktoś był na tyle uprzejmy i życzliwy... proszę o info na mail girl-1@o2.pl.

Q_(L)
11-04-2011, 21:47
skończcie proszę pier.dolić o Polonii

Koko
12-04-2011, 00:16
no ch.j biletu nie dało sie załatwić kumpel stał od rana wyszło jak wyszło. temat rozjechany, głupie jakies żale. sam biletu nie mam ale szczerze w 100% popieram działania SKLW. rzadko jezdze na wyjazdy, a argumenty ze chodze na mecze w Warszawie i wspieram działania kibiców finansowo dla mnie z dupy. predko zapewne do Poznania nie pojade bo co roku bedzie to samo, ale tu sie po prostu trzeba pogodzić z tym ze jada Ci co najbardziej zasługują. i nie wiem po co to wałkować tyle stron i tlumaczyc tym wszystkim co "sie im nagle należy". mysle ze ludzie w SKLW najlepiej wiedza komu sie należy, i niech tak zostanie ;) wiec szkoda znow rozjezdzac kolejny temat tłumaczeniami czemu tak a nie inaczej

niekumaty
12-04-2011, 00:56
Poczekajcie na puchary i wyjazd na wyspy, dopiero wtedy objawi się trochę "fanatyków" i będzie się działo na forum :)

hummel
12-04-2011, 01:26
Poczekajcie na puchary i wyjazd na wyspy, dopiero wtedy objawi się trochę "fanatyków" i będzie się działo na forum :)

Obawiam się że z grą tych pseudo-kopaczy o puchary może być ciężko a nawet jesli już będą to do tej fazy gdzie grają drużyny z wysp chyba nie dojdziemy haha :D

wrc
12-04-2011, 01:34
I jeszcze coś. Staram się nie czytać, ale nie mogłem się powstrzymać :)
"Zakochana" szuka klucza :)

Wyszczekane to na forum i tym bardziej w komentarzach pod newsami na LL, ludzi gównem poobrzucała, a teraz skamle, że nie ma czym wrócić do domu.
Taksówkę sobie weź, a potem zwyzywaj od chama taksiarza i całą jego korporację, bo to "towarzystwo wzajemnej adoracji".
PKP też zwyzywaj, bo drogo i się śmią jeszcze spóźniać za takie pieniądze. No i ciapaj do domu jest zbyt późno. To na **** się tam pchasz? Co za żenada, ludzie wracają o 7-8 rano na drugi dzień do domu z wyjazdu i nie lamentują. No, ale dla zakochanej ciapaj jest za późno!
Szczyt bezczelności.

Foxx
12-04-2011, 05:17
Myślę, że warto jasno, wyraźnie i najlepiej WIELKIMI LITERAMI to napisać :)
W ogóle sugerowałbym podporządkowanie sugestiom ogarniających grup. Jeżeli ktoś będzie chciał się pakować do składu innego, niż ten wynikający z numeru na bilecie, niech się nie zdziwi, jak będzie wchodził na samym końcu - do odpowiedniego składu rzecz jasna. Możliwa "żółta kartka" na wyjazdy.

el majoneze
12-04-2011, 07:22
ps:

dla jasności, bo się poczułem przez ten Bytom i Lubin wywołany do tablicy: ja pisałem do tych wszystkich co płaczą i narzekają na znajomości i układy:)

rolnik
12-04-2011, 07:22
Koniec tematu "zakochanej".

Przemek1990
12-04-2011, 07:34
Obawiam się że z grą tych pseudo-kopaczy o puchary może być ciężko a nawet jesli już będą to do tej fazy gdzie grają drużyny z wysp chyba nie dojdziemy haha :D
Chyba, ze z Wysp... Owczych :wdupe:

Pan Artysta
12-04-2011, 08:31
dla jasności, bo się poczułem przez ten Bytom i Lubin wywołany do tablicy: ja pisałem do tych wszystkich co płaczą i narzekają na znajomości i układy:)

całkowicie nie potrzebnie się poczułeś :lol:

Adiq
12-04-2011, 13:39
Do Poznania wcale nie jedzie 2100 najbardziej zasłużonych osób.

Z racji tego, że to SKLW jest pod każdym względem rozliczane za wyjazdy, to bilety rozdzielane są wśród legijnych grup i fan clubów. Te z kolei suwerennie decydują kogo zgłaszają na wyjazd, a co za tym idzie, za kogo biorą pełną odpowiedzialność. W ten sposób, jak mawiał klasyk - "kibice Legii nie jesteście anonimowi".

Mimo to, zawsze jakiś procencik przeznaczany jest dla ludzi, którzy są w stanie poświęcić się na tyle, żeby wywalczyć bilet w kasach.

Jeśli więc nie załatwiliście sobie biletu ani jedną ani drugą metodą, to znaczy, że na mecz nie jedziecie nieprzypadkowo. Chcecie to zmienić to walczcie o bilety na mniej oblegane wyjazdy albo w inny sposób zaangażujcie się w legijne życie kibicowskie.

Mam nadzieję, że to ostatni post w tym temacie, bo na razie jest tu kilka stron lamentów, tych którzy nie mają biletów i bezsensowne drwienie z nich przez tych, którzy je mają.

mort
12-04-2011, 20:26
wszystkim, którzy zapomnieli:

to temat kibicowski a nie słup ogłoszeniowy handlu miejscami i biletami!!!

Chaber
12-04-2011, 20:40
wszystkim, którzy zapomnieli:

to temat kibicowski a nie słup ogłoszeniowy handlu miejscami i biletami!!!

co do handlarzy biletami:
jakoś w lipcu uefa otwiera platformę wymiany/sprzedaży biletów ;)
Podbijcie do nich :)

karakan
12-04-2011, 20:46
Niech niektórzy wreszcie zrozumieją ,że życie nie jest sprawiedliwe :prawi:

swiety1916
12-04-2011, 21:55
Niech niektórzy wreszcie zrozumieją ,że życie nie jest sprawiedliwe :prawi:

Dokładnie,
Gdyby życie było sprawiedliwe to:
- ITI siedziałoby w Wiśle, a nie w Legii
- Iwański dawno siedziałby w Poznaniu, yyyyyy, we Wronkach
- na mecz w Poznaniu dostalibyśmy 41.000 biletów

:prawi:

Tymczasem, w tej szarej rzeczywistości, zapomnijmy o przemiłych fotach z Poznania na fejskiku :hyhy:

CW(L)KS
13-04-2011, 09:17
Skończ p.ierdolić bzdury.

Ostatnie ostrzeżenie.

Slaav
13-04-2011, 18:45
Co do akcji z biletami na Lecha dla Januszy - onegdaj Pyry jak grały z Manchesterem City na wyjeździe,to na ichnim forum pewien "wynalazek" zasugerował,że sposób rozprowadzania biletów tylko dla WL to jawna kradzież...nie zdziwiłoby mnie,gdyby rozżaleni nie otrzymaniem biletu próbowali podobnej argumentacji :lol:

CW(L)KS
13-04-2011, 20:09
Skończ p.ierdolić bzdury.

Ostatnie ostrzeżenie.

Sorry, może faktycznie sie zapędziłem...

Piotrek z Woli
14-04-2011, 06:39
Kużwa czy chociaż ktoś się pofatygował przeczytać o co mi kamon,że nie chodzi mi o bilet czy go dostałem czy nie, tylko o wyciąganie argumentu "co ty zrobiłeś dla tego klubu" bo jest załosny kazdy coś robi w mniejszym lub większym stopniu.

I STOP BAJERA W TYM TEMACIE BEDZIE NAJLEPIEJ

e//: bardziej od biletu mnie martwią plotki co do nazwy stadionu

mort
14-04-2011, 06:50
to po co debilnie sprowokowałeś?

głównie tym:

ale również są ludzie którzy naprawde muszą ciężko pracować żeby utrzymać rodzinę i jak po pracy wraca do domu to nawet mu się browca niechce z lodówki sięgnąć

a nam to manna z nieba spada? czy może z tranzytu dragów ze Szczecina do Sosnowca żyjemy?

bardzo mało wiesz a wypowiadasz sie bardzo kategorycznie - nie dziw się,że wk.urwiasz ludzi,którzy mają jakiekolwiek pojęcie.

Co do reszty od A do Z podpisuje sie pod postem Adiq. To, że ktos jedzie do Poznania nie musi oznaczać,że jest chocby w niewielkim stopniu "zasłuzony" - oznacza tylko,że ktoś bierze za niego odpowiedzialność.

Zresztą jak dla mnie nie ma w ogóle kategorii,że wyjazd jest nagrodą czy czymś w tym rodzaju za jakąkolwiek działalność - bo nikt tego nie robi dla zaszczytów tylko dla własnej satysfakcji. Ta własnie satysfakcja i zajawka jest najlepszą nagrodą bo gdyby ktoś tego nie odczuwał to jebnąłby to co robi w piz.du - w końcu kibicowski legijny świat to nie korporacja, która nas zatrudnia i na która jesteśmy skazani.

Wyjazd jest tylko wyjazdem. Bez zbędnej gloryfikacji.

Piotrek z Woli
14-04-2011, 07:15
Zresztą jak dla mnie nie ma w ogóle kategorii,że wyjazd jest nagrodą czy czymś w tym rodzaju za jakąkolwiek działalność - bo nikt tego nie robi dla zaszczytów tylko dla własnej satysfakcji.

Faktycznie może tym zdaniem się zagalopowałem wszystkich urażonych przepraszam, a to zdanie tłumaczy mi argument nadużywany "co ty zrobiłeś dla tego klubu"

z mojej strony kończe temat starczy tej rozkminki

Pozdrawiam i miłego dnia

mort
15-04-2011, 07:36
poszczególne składy w pociągach będą miały kartki z numerami biletów, które wchodzą do danego składu.

To samo na powrocie, kolejnośc odjazdów bedzie odwrotna niż w przypadku drogi do Poznania (dla ciężej myślących - pociąg pierwszy odjedzie jako drugi, a dla najciężej myślących: pociąg drugi odjedzie jako pierwszy).

ZACHOWAJCIE BILETY, będziemy je sprawdzać na powrocie przy wsiadaniu!!!!

Nie próbujcie numerów, że "moje ziomki są w tym składzie, ja też chcę" - nikt się nie będzie z Wami pierd.olił, nie wsiadacie w ogóle i tyle, koniec wycieczki.

Do ogarnięcia są dwa pociagi i ponad dwa tysiące ludzi więc indywidualne wnioski/prośby/skargi/żale gdyby miały być rozpatrywane zajęłyby miesiąc. Siadacie gdzie macie bilety, koniec, kropka.

Poza tym do wszystkich sprytnych inaczej - liczcie się z poważnymi konsekwencjami debilnych zachowań. Ci którzy jechali do Bydgoszczy wiedzą co mam na myśli. Zerwiesz hamulec? Proszę bardzo ale miejsce, w którym postanowiłeś to zrobić będzie Twoją stacją docelową - i w sumie najmniejszą konsekwencją tego zachowania.

Parafrazując klasyka (myślę,że sie nie obrazi :D ) : "widzisz,że koledze odp.ierdala? zajeb mu w łeb!"

daimler
15-04-2011, 07:48
Mort, ja to przewidziałem już dawno :lol:

gdy w grę wchodzi wyższa matematyka, mam złe przeczucia
czekam na pierwszego prawdziwka który zapyta, czy jak kolega ma bilet z inny numerem to może jechać z nim
kocham to :D

Zapomniałeś jeszcze napomknąć, że przedziały które w drodze DO Poznania były na początku, w drodze powrotnej będą na końcu :lol: :lol:

Foxx
15-04-2011, 08:04
http://zyleta.info/?p=2110

:prosze:

mort
15-04-2011, 08:06
wszyscy przeczytajcie info z linka od Foxxa!!!

Cypis
15-04-2011, 08:07
to jest bardzo dobre pytanie. bo pociagi moga czekac i wtedy tyl bedzie przodem a przod tylem a rowniez pociagi moga sobie robic jakies kolka po Poznaniu i wtedy przod dalej bedzie przodem a tyl tylem.

widze ze Ty mort jestes jakims z organizatorow tego wojazu. mozesz sie odniesc do tego zagadnienia?

luccc
15-04-2011, 08:09
Czyli spokojnie mogą spać ekipy z drugich składów, dla Nich nic się nie zmienia i ciężko się pomylić :)

Foxx
15-04-2011, 08:09
Cypek, przeczytaj tego linka od Foxxa ;)

mort
15-04-2011, 08:10
wbijcie sobie do głów:

Podczas całego wyjazdu i meczu godnie reprezentujemy Legię Warszawa, wszyscy na biało dopingujemy z wszystkich sił. Osoby, które zawiodą zaufanie grup kibicowskich, np. w wyniku spożycia środków różnych muszą się liczyć z problemami z zakupem biletów na kolejne wyjazdy.Grupy kibicowskie na drogę powrotną przygotowały catering w przystępnych cenach, obejmujący kanapki, wodę i napoje. W pociągu przeprowadzana będzie koleżeńska zbiórka na protezę dla Mariego (http://zyleta.info/?p=1767).

aha - jeżeli hamulec pójdzie w przedziale to nie tylko idiota od hamulca musi liczyć się z konsekwencjami ale cały przedział - bo wiadomo,że przeciez nikt nie będzie robił śledztwa.

Więc pacyfikujcie takie akcje w zarodku a jak macie problem to z łatwością znajdziecie ogarniających dany skład

mort
15-04-2011, 08:11
to jest bardzo dobre pytanie. bo pociagi moga czekac i wtedy tyl bedzie przodem a przod tylem a rowniez pociagi moga sobie robic jakies kolka po Poznaniu i wtedy przod dalej bedzie przodem a tyl tylem.

widze ze Ty mort jestes jakims z organizatorow tego wojazu. mozesz sie odniesc do tego zagadnienia?

dla najbardziej opornych:

poszczególne składy w pociągach będą miały kartki z numerami biletów, które wchodzą do danego składu

:D

daimler
15-04-2011, 08:18
Cypis, Ty to sobie bilet ZTM ogarnij tym razem :lol:

Rusfeld
15-04-2011, 09:08
Mort, należy wspomnieć, że minimalna kwota jąką powinno się wrzucać na Mariego to 5pln ;)

mort
15-04-2011, 09:26
Mort, należy wspomnieć, że minimalna kwota jąką powinno się wrzucać na Mariego to 5pln ;)

o właśnie - czegoś mi brakowało , dzięki :D

Do wszystkich - nikt nie bedzie zliczał groszy i czeskich koron tudzież rupi indyjskich.

Odmówcie sobie tego browara czy dwóch i miejcie 5 pln minimum chcociaż 10 i wiecej milej widziane ;)

BladaTwarz
15-04-2011, 12:01
Oby jutro nie było dużej selekcji, mam nadzieję że w dresach mnie wpuszczą do składu? :lol2:

Foxx
15-04-2011, 12:04
Słyszałem, że wpuszczają tylko w dresach :D

mort
15-04-2011, 12:12
ale tylko bawełniaki :D

detoxizer
15-04-2011, 12:16

Nie lepiej takie? :hmm:
http://c3.wrzuta.pl/wm7754/c0019ac7002a31134614bdc0/nowy_dres

daimler
15-04-2011, 12:23
Lepiej pozwolić ludziom na patologię, chlanie, palenie, rwanie hamulców, wtedy wejdziemy na drugą połowę, jeśli w ogóle. Zdecydowanie lepiej.

MałaMi
15-04-2011, 12:27

Najlepiej te kibo(L)skie :D

stary wyga
15-04-2011, 12:57
czytam i nie wierze ,ze tak nisko upadlismy !

gawron
15-04-2011, 13:15
Po przejrzeniu tego wątku można odnieść wrażenie że Legia jedzie na finał LM, a nie po raz n-ty do Poznania. Jeszcze jakby to był mecz decydujący o mistrzostwie ...

Spokojnie. To po prostu pierwsza od bardzo dawna masówka, dlatego ludzie są tak podjarani.

Cypis
15-04-2011, 13:44
Cypis, Ty to sobie bilet ZTM ogarnij tym razem :lol:

kwartalny tym razem posiadam :lol2:

panowie ale ja dobrze zrozumialem co i jak.

Cypis
15-04-2011, 13:58
Cypek, przeczytaj tego linka od Foxxa ;)

dla najbardziej opornych:

yyy Wy tak na powaznie?:lol:

Kawa
15-04-2011, 14:07
kwartalny tym razem posiadam :lol2:

panowie ale ja dobrze zrozumialem co i jak.

Tu się nie ma co wstydzić, lepiej, że teraz pytasz niż potem ma być zdziwka na jakiś polu 200 km za Warszawą. :]

slony7
15-04-2011, 20:28
pytanie...
straciłem dowód w piątek i nie mam...
paszportu też nie posiada...
mam ew prawo jazdy, karta kibica, legitymacja studencka noi tyle...
wpuszczą mnie jutro na stadion jeżeli nie posiadam dowodu...?

Luk_225
15-04-2011, 20:32
na prawo jazdy powinni, ew. na coś co ma imie nazwisko i PESEL. Pozdrawiam.

Bangoo
15-04-2011, 20:32
pytanie...
straciłem dowód w piątek i nie mam...
paszportu też nie posiada...
mam ew prawo jazdy, karta kibica, legitymacja studencka noi tyle...
wpuszczą mnie jutro na stadion jeżeli nie posiadam dowodu...?

Raczej na prawo jazdy wejdziesz, ale niech sie ktoś kompetentny w tych sprawach wypowie.

patriot
15-04-2011, 20:55
Prawo Jazdy to także dokument tożsamości.

slony7
15-04-2011, 20:59
ma ktoś może doświadczenie jeszcze jak to jest...

Jaco
15-04-2011, 21:01
ma ktoś może doświadczenie jeszcze jak to jest...
Obmacują Cię na wejściu na stadion, niestety bardzo intensywnie. :niebij:

mort
15-04-2011, 21:01
dokument ze zdjęciem mający wpisany pesel.

ale jak sie ******* idiota na bramce uprze to chcoćbys i miał zaświadczenie z MSWiA to Cię nie wpusci. Szanse na to oceniałbym jednak na 1%

mort
15-04-2011, 21:54
do Poznania TOTALNA PROHIBICJA

najeb.usy nie wsiadają!!!
naprawde będzie mocno pilnowane więc weźcie sobie to do serca wszyscy "czteropiwkowcy" na dobre śpiewanie"!

jalegia
15-04-2011, 22:17

najeb.usy nie wsiadają!!!
naprawde będzie mocno pilnowane więc weźcie sobie to do serca wszyscy "czteropiwkowcy" na dobre śpiewanie"!

i tak ma być!:l:

Kawa
15-04-2011, 23:18
Prawo Jazdy to także dokument tożsamości.
W kwestii formalnej, jesteś w błędzie. Prawo jazdy to jedynie dokument potwierdzający uprawnienia do kierowania pojazdami mechanicznymi.

b3nito
15-04-2011, 23:59
Obmacują Cię na wejściu na stadion, niestety bardzo intensywnie. :niebij:

Chodza sluchy ze ma to robic sam Manuel Arboleda

mort
16-04-2011, 04:49
zamykam temat do powrotu wycieczki :)

CywiL
17-04-2011, 00:40
Otwieram.

Mimo wyniku powrót był niesamowity, cały repertuar przerobiony w wersji "WOLNIEJ !!!!!" Kozacka akcja, tylko następnym razem musimy się jeszcze lepiej zaopatrzyć. \')

Paluch
17-04-2011, 00:47
podobne odczucia, nasz przedzial konduktorski zamienil sie w sale kongresową :lol:
przespiewalismy wszystkie piosenki w wersji slołmołszyn. efekt kozak
doping na meczu gitesowy choć mogłobyć nieco lepiej, ale i tak chyba pyry sie nie spodziewały ze bedziemy w stanie podjąc z nimi walke wokalną.
ogolnie wkurwiajacy byli na trasie autokarowej, na kazdym skrzyzowaniu za suką schowanych 5-10 typów napierdalających faki i sledzie, robiących zdjecia, machających, kłaniających sie, ***** czułem sie jakbym w jakims orszaku jechał :lol:

bylo bardzo godnie\')

Rusfeld
17-04-2011, 00:55
Z perspektywy kibiców z Legionowa wycieczka nudna. Wszyscy sobie wzięli do serca trzeźwy wyjazd i taki też był. Może nie do końca potrzebnie ale mniejsza z tym.

CHWDP za zajebanie fantów z pociągu podczas meczu.

Robson(L)
17-04-2011, 00:58
Nic nie przebije gość, który po meczu szedł pod stadionem wzdłuż pełnych autobusów w koszulce Lecha z torbą browarów ... po 3 minutach wracał tą samą drogą bez koszulki i torebki :hyhy:

czułem sie jakbym w jakims orszaku jechał

jakby Papieża witali :hyhy:

PoProstuJa
17-04-2011, 01:07
Dajcie spokój, przed meczem to jeszcze rozumiem, że wszyscy idą to akurat po drodze nas będą pozdrawiać, ale po meczu? 2 godziny po meczu a ci stoją i czekają na nas żeby tylko faka pokazać :hyhy: Ale wyjazd jak najbardziej na +... :)

bulbon
17-04-2011, 01:11
wyjazd na plus zdecydowanie, ale za dużo matołów typu zrób mi zdjęcie :kurde:

adrianek
17-04-2011, 01:12
Nic nie przebije gość, który po meczu szedł pod stadionem wzdłuż pełnych autobusów w koszulce Lecha z torbą browarów ... po 3 minutach wracał tą samą drogą bez koszulki i torebki :hyhy:

Był dobry, potwierdzam, że większego debila dawno nie widziałem.

rydzuuu
17-04-2011, 01:41
wyjazd na plus zdecydowanie, ale za dużo matołów typu zrób mi zdjęcie :kurde:

na fejsie fejm wzrośnie :prawi:

adrianek
17-04-2011, 01:44
A jak! Sam musiałem jedno mieć :]

MeLa
17-04-2011, 01:45
Z perspektywy kibiców z Legionowa wycieczka nudna. Wszyscy sobie wzięli do serca trzeźwy wyjazd i taki też był. Może nie do końca potrzebnie ale mniejsza z tym.

CHWDP za zajebanie fantów z pociągu podczas meczu.

:) przeczytaj raz jeszcze ;)

(L)Cichy(L)
17-04-2011, 01:54
podobne odczucia, nasz przedzial konduktorski zamienil sie w sale kongresową :lol:
przespiewalismy wszystkie piosenki w wersji slołmołszyn. efekt kozak
doping na meczu gitesowy choć mogłobyć nieco lepiej, ale i tak chyba pyry sie nie spodziewały ze bedziemy w stanie podjąc z nimi walke wokalną.
ogolnie wkurwiajacy byli na trasie autokarowej, na kazdym skrzyzowaniu za suką schowanych 5-10 typów napierdalających faki i sledzie, robiących zdjecia, machających, kłaniających sie, ***** czułem sie jakbym w jakims orszaku jechał :lol:

bylo bardzo godnie\')

Ja widziałem w drodze powrotnej jak typ w sklepie rzucił zakupy i bieg przez cały sklep żeby nam fucka pokazać. ***** pojebany!!
Ogólnie wyjazd dobry

wujek_A
17-04-2011, 02:02
Doping mógł być jeszcze lepszy, mieliśmy kilka konkretnych momentów (można? A można!) ale ogólnie całkiem w pytkę. W TV podobno jak najbardziej słyszalny. A ten "catering" na meczu to jakaś mega porażka :jejku:

niekumaty
17-04-2011, 02:06
Wychodzę z domu na mecz, a tu kolumna autobusów z białą zawartością w środku pomyka moją ulicą, na faka się nie odważyłem :box: Oby ten incydenty z napinaczami nie miały miejsca w moich okolicach, bo dziwni ludzie potrafią wylegać tego dnia z domu w niebiesko-białych barwach.

Ogólnie mecz niestety raczej dużo poniżej takich samych spotkań kilka lat temu, ale na pewno jedno z ciekawszych w tej rundzie. W drugiej połowie nie byliście u nas słyszalni, być może to akustyka. Wszystkie oprawy spoko, Szechter drukowany? Z obu stron zabrakło wiadomo czego, ale takie czasy.

Wy już w Wawie, a ja dopiero co do domu wróciłem :niebij:

Rusfeld
17-04-2011, 02:10
MeLa, jak napisałem wcześniej mniejsza z tym. Doskonale wiem ocb;)

Co do cateringu. Nie ma giętej, nie ma tematu.

Mat
17-04-2011, 02:18
Wyjazd mistrzostwo! Co się będę rozpisywał, wiadomo co kto był, atmosfera powrotu - rewelacja :>

MeLa
17-04-2011, 02:19
najważniejsze że już wiemy z kim ma kontrakt Arboleda :lol:

Posterisan !!!

Orzech
17-04-2011, 06:57
"Nam się nie macha, nas się nienawidzi":)

MałaMi
17-04-2011, 07:32
Dobrze było, ogólnie nawet na plus tempo wpuszczania przez pyrki na stadion, a i dzięki dla chłopaków co nie pozwolili mnie zgnieść.

Powrót - bezcenny

mort
17-04-2011, 07:57
"ole, to my kibole" :D

oglądam własnie powtórkę na C+ i naprawde w tv nie tyle przebijalismy sie co długimi okresami mając tylko dźwięk kłóciłbym sie kto jest gospodarzem :)

NaSze ultrasy przebiły wszystko sektorówką :prawi: brawo :)

ivan
17-04-2011, 08:22
To był bezpardonowy , antysemicki atak na największy autorytet lll RP , wszyscy biorący udział w tej obrzydliwej prowokacji powinni dostać dożywotni zakaz stadionowy , ba nawet kilkuletnie wyroki więzienia .:prawi: A na poważnie gratuluję pomysłu i wykonania .:hasao::hasao::hasao:

Mini
17-04-2011, 08:39

aparaty z mediamarkt na raty :lol:

karakan
17-04-2011, 08:40
NaSze ultrasy przebiły wszystko sektorówką :prawi: brawo :)

Nic dodać, nic ująć!

P.S.

Żydostwo z Czerskiej wpierd...o się w nieodpowiedni przedział.

Budyń
17-04-2011, 09:09
Żydostwo z Czerskiej wpierd...o się w nieodpowiedni przedział.

Dla NS wielkie :bravo: Za wykonanie, pomysł i jaja aby pokazać prawdę ludziom. Jedno to pisać na forach milion postów typu gw ble, gw chu.owe a drugie postawić i określić się jawnie wśród 36 tysięcy głów na żywo, kamer, aparatów itp :cinkciarz:

Ciekaw jestem jaka (o ile w ogóle) będzie reakcja tego szmatławca na tą oprawę. Mam nadzieję, że prawda zabolała kogo trzeba.

pawson
17-04-2011, 09:22
W drugiej połowie nie byliście u nas słyszalni, być może to akustyka.
nie jesteś obiektywny... wlasnie w drugiej połowie około 60-80 minuty pare razy Legie ładnie było słychać

Borek88
17-04-2011, 09:23

i ta panienka z szalikiem co się tak z nim woziła :P jak oni się tam znaleźli?

jakby Papieża witali :hyhy:

to samo pomyślałem :) ale z drugiej strony to do papieża nam duuuużo brakuje :P

Orzech
17-04-2011, 09:35
nie jesteś obiektywny... wlasnie w drugiej połowie około 60-80 minuty pare razy Legie ładnie było słychać

Jakby doping nie był dobry, to w młynie przeciwnika ciężko jest go usłyszeć. To samo zresztą z sektorem gości, i dopingiem gospodarzy. Takie prawa fizyki. Co do nas, to jebni.cie pełne nienawiści przy "strzelcie kur... gola", po tym jak Kotorowski dostał żółtą, było piękne:)

JP!
17-04-2011, 09:39
http://www.jp85.pl/content/view/376/350/

ABS
17-04-2011, 09:42
Dobra opcja przy samym dworcu w drodze powrotnej - stoi dwóch typów na jakimś placu pełnym firm. Jeden groźnie spięty w pantoflach i bluzie dresowej mierzy nas groźnym wzrokiem, a drugi zza niego pokazuje eLki i podbiega do jednego autobusu pokazując zdjęcia z Legii . Mina tego drugiego bezcenna :hyhy:

I ten odpowiednik naszego muru na Służewcu w Poznaniu - zacny :lol:

legia_land
17-04-2011, 09:44
Wyjazd naprawde dobry. W obie strony podróży mega wesoło. Doping bardzo dobry a pare razy to Lech został totalnie przekrzyczany na co cały stadion odpowiedział gwizdami nie intonując niczego wiedząc że sie nie przebiją. Co do Lecha to spodziewałem sie czegoś grubszego. Oprawa bez pomysłu i wykonana z poślizgiem, doping fatalny mało słyszalny, każda trybuna śpiewała co innego pewnie to wina ich stadionu który kompletnie nie ma akustyki. Stadionik nie za bardzo jak i murawa, katering normalnie trzeci świat. U nas oprawy na dobrym poziomie, fajna zabawa bez spiny, palące sie barwy Lecha na plus. Po drodze dużo napinaczy i lamusów. Ludzie z całymi rodzinami, wychodzili z domów (widać po nich że totalnie nie związani z Lechem, nawet nie sympatycy) by pokazać nam fucka i sie ponapinać. Chyba z 500 osób kręciło jak Legia wraca na dworzec - obawiam się że YT nie przjmiej takiej ilości filmików. Normalnie wydarzenie roku w WLKP. Ewidentnie przelali wczoraj swoje kompleksy aż nie chciałbym wiedzieć co by się działo jak byśmy wygrali chyba całe miasto by opustoszało. Do tego troche barw skrojonych czyni ten wyjazd naprawde udanym.

daimler
17-04-2011, 10:00
A więc, ekhm, wstałem 8)
***** mecz, doping, oprawy i wszystko. Poziom wyjazdu został zdefiniowany przez drogę powrotną i poprzeczka została zawieszona bardzowysoko :lol:

BIAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAŁYYYYYYYYYYYYYYYYYY YYYYYYYYYYYYYY MEEEEEEEEEEEEEEEEEZEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEENGAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA A... :lol:

A co do GW to idę o dobry zakład że temat przemilczą z jednej prostej przyczyny - musieliby wytłumaczyć ludziom o so cho, a tego raczej nie będą chcieli robić :]

mort
17-04-2011, 10:04
legia land - od takiej napinki to jest kibicnetownia.

mnie też oprawa Lecha nie rzuciła na kolana, ludzie z aparatami smieszyli ale na Boga - czytając Twojego posta to ktoś postronny mógłby pomysleć,że graliśmy z jakimś LZS Rzemieslnik Parzyszew.

Trzeba znać proporcje w krytyce a wychwalać siebie w sposób taki jak Ty zrobiłeś wręcz nie przystoi.

_AS_
17-04-2011, 10:19
a te czapeczki to jakas zorganizowana akcja? Mozna gdzies takową nabyć?
http://jp85.pl/galeria/sez1011/160411/slides/_DSC5342.jpg

gawron
17-04-2011, 10:20
Jeśli chodzi o doping to Lech ma podobny problem do naszego. Przez układ trybun i akustykę sprawia on wrażenie bełkotu, raz głośniejszego raz cichszego. Ciężko cokolwiek zrozumieć. Wyjazd na plus. Nasz doping dobry, szczególnie w pierwszej połowie. Lech przespał pierwszą, ale w drugiej dopingował już na dobrym poziomie.

Nasze oprawy dobre, a pierwsza już obiła się echem w kibicowskim (i nie tylko) światku. Oprawa Lecha pokazana z problemami, przez długi czas tworzyła napis "Olej" ;), estetyczna, ale jak większość ich opraw bez jakiegoś przesłania.

Zabłąkani lechici przy naszych autobusach to jakieś nieporozumienie, czego oni się tam spodziewali? Przy przejeździe przez miasto napinka szła obustronna, przynajmniej śmiesznie było :)

legia_land
17-04-2011, 10:21
No może mnie nie co poniosło. :) Ale po Lechu spodziewałem się czegoś grubszego. Tak samo jak Lech ocenia Legię to poprzeczka wędruje troche wyżej i z innego punktu się to wszystko ocenia.

kaLasz
17-04-2011, 10:24
Z mojej perspektywy Lech kilka razy pozamiatał wokalnie (wiadomo, że głównie "w nienawiści..."). Z naszej strony doping taki, jakiego dawno nie słyszałem na wyjeździe i imho taka powinna być norma. Przejazd przez miasto to 15min wielkiej beki ("Patrz synku... oni widzieli Pałac Kultury" :mf: ) Obowiazkowe atrybuty: środkowy palec Arboledy i w drugiej łapie telefon/aparat :lol2:

Nasza Sektorówka przepyszna :D

Mini
17-04-2011, 10:26
zajeb jej! i tak cię zdradzi! :lol:

mort
17-04-2011, 10:29
jedna uwaga organizacyjna w dyskusji - odnosnie naszego sektora jak musicie oceniać to piszemy WYŁĄCZNIE o dopingu i sektorówkach :)

mort
17-04-2011, 10:31
a te czapeczki to jakas zorganizowana akcja? Mozna gdzies takową nabyć?
http://jp85.pl/galeria/sez1011/160411/slides/_DSC5342.jpg

zorganizowana - organizacja jest taka, żebyś ty jej nie dostał

Gruszek
17-04-2011, 10:33
Myślałem w pewnej chwili że będzie "Olej GW" Poza tym jadąc autokarami to ziemniaki pokazywały który palec im Arboleda w tyłek wsadzał. Wesoły wyjazd :brawo:

Paluch
17-04-2011, 10:36
hitem był typ który wystawił dupko, chyba po to żeby któryś z kolegów włozył mu tam palec :lol2: a jaki był dumny z siebie:paker:
jak to sie mówi: jeden lubi pomarańcze, drugi jak mu nogi śmierdzą:lol2:

Pan Artysta
17-04-2011, 10:36
wyjazd nudny.

e tam :lol:

akustyka tego stadionu jest fatalna
Amika przereklamowana jak dla mnie
u naS konkretnie jak na wyjazdowe warunki
i bez kitu chyba wszyscy darli ryja :lubię to:

ps;
gdzie ja sie pytam były grile i kiełbasy?

_AS_
17-04-2011, 10:38
zorganizowana - organizacja jest taka, żebyś ty jej nie dostał
że tylko dla wyjazdowiczów?

Pan Artysta
17-04-2011, 10:39
że tylko dla wyjazdowiczów?

ilośc postów ----> 2 :lol:

wkurwka
17-04-2011, 10:42
wyjazd zajebisty , pozdrawiam chlopaków którzy podleczyli porannego kaca warzywniakiem i procentami!!!
Aaaaaa Deeeee Haaaaa Deeeeee :D

detoxizer
17-04-2011, 10:44
ilośc postów ----> 2 :lol:

Ale jakie zacne :lol:

Pan Artysta
17-04-2011, 10:44
wkurwka mozesz zmienić sobie nick ?

daimler
17-04-2011, 10:45
gdzie ja sie pytam były grile i kiełbasy?
osobiście czuję się oszukany a wręcz zdradzony przez GW, która narobiła mi takiego zajebistego smaka na giętą od Litara :efoch:
A tu ****, nawet bułka zimna :efoch:

AS - tak, tylko dla wyjazdowców.

wkurwka
17-04-2011, 10:47
wkurwka mozesz zmienić sobie nick ?

przeszkadza bardzo? zmienić zawsze można ...

arczi
17-04-2011, 10:48
wkurwia :lol2:

powrót epicki
na trybunach już nie tak jak niegdyś
na mieście za to bez zmian hehe

daimler
17-04-2011, 10:48
778 odwiedzających teraz

:look:

detoxizer
17-04-2011, 10:50
Sektorówka genialna. Po prostu genialna. Więcej pisać nie trzeba :brawo:

Mini
17-04-2011, 10:50
hitem był typ który wystawił dupko, chyba po to żeby któryś z kolegów włozył mu tam palec :lol2: a jaki był dumny z siebie:paker:

lepszy był ten pierwszy co sobie zdjęcie robił :lol:

MTP
17-04-2011, 10:54
Doping dobry?Raz było zajebiście głośno by po chwili śpiewało parę osób
Podzielam zdanie Variata
Na plus jeszcze Czapeczki i sunglassesy
Edit:a i dodam gitarę którą pożyczył pan K od jakiegoś poznaniaka

niekumaty
17-04-2011, 10:58

Nie jestem kumaty, obiektywny staram się być. Z dolnych rzędów II takie odniosłem wrażenie jak napisałem powyżej. W pierwszej połowie czasem, w drugiej nic do mnie z białego rogu stadion poza wizją nie doszło. Nie uważam jednak swoich obserwacji za prawdę absolutną, bo wiadomo jak jest u nas z akustyką.

daimler
17-04-2011, 10:59
sunglassesy
znaczy okulary? :D

TytusPullo
17-04-2011, 11:14
Parę zdań "z drugiej strony" ;-) Mecz generalnie na trybunach momentami gruby, tak jak Wy niekoniecznie słyszeliście nas, tak samo w miejscu gdzie stałem Was praktycznie nie słyszałem (no może kilka razy)-widać było że coś się dzieje na Waszym sektorze poprzez ruch podczas klaskania czy machania łapami. Opinie jednej czy drugiej strony że ktoś kogoś zmiażdżył dopingiem można wsadzić w cztery litery, bo wiadomo że w każdym miejscu stadionu inaczej się to niesie. Choć musimy sobie uświadomić jedno, im większe stadiony, im więcej na nich ludzi tym trudniej będzie utrzymać na nich dyscyplinę jeśli chodzi o doping, i tego już chyba nic nie zmieni. Co do opinii oglądaczy a właściwie słuchaczy dopingu via TV to pozostawię to bez komentarza ;-)
Oprawy - nasza bardzo fajna choć rzeczywiście literki trochę za długo rozwijane, Wasza z GW-mistrzostwo-pomysł i wykonanie mega szacun, druga-bardzo przeciętna-praktycznie nieczytelny napis, sektorówka bez szału do tego kiepsko rozwinięta, ( edit: cenzura z pewnych względów - mort :) )
Pozdrowienia dla dziennikarzy fajne, choć dopiero za 3 razem udało nam się zgrać :)
Ogólna wesołość u nas wzbudziła Pogoń ubrana na czarno-jednoznacznie poszło stwierdzenie że Legia przyjechała do nas razem z Polonią W. ;-)
Co do napinaczy pokazujących fucki itd, to takich matołów jest wszędzie pełno-identycznych przykładów można by przytoczyć dziesiątki choćby z ostatniej wizyty Lecha u Was-łącznie z pokazywaniem gołych dup czy tez frajerami rzucającymi jedzenieniem w naszym kierunku :) Choć i tak moim osobistym hitem jest gość sprzed kilku lat w Krakowie który na widok naszego autobusu zostawił na ulicy wózek z dzieckiem i poleciał za nami grożąc pięściami ;-) Szkoda klawiatury na opisy baranów którzy byli, są i będą obojętnie w jakim mieście.
Reasumując, na trybunach fajnie, oby więcej takich meczy, w porównaniu z Anglią czy też z tzw. Gran Derbi zupełnie inny poziom :)

mort
17-04-2011, 11:15
ile razy mam powtarzać?

piszemy WYŁĄCZNIE o dopingu i sektorówkach

nie umiesz czytac kolego B(L)edów?

swoje przemyślenia odnośnie wyjazdu, na którym NIE BYŁEŚ zachowaj dla siebie

Czaruś
17-04-2011, 11:18
doping spoko:) sektorówki bardzo spoko :D

MałaMi miło było poznać:)

TytusPullo
17-04-2011, 11:19
Oglądając z perspektywy tv w pierwszej połowie Lech słabiutko z dopingiem Legia dobrze i długo słyszalna. W drugiej połowie Lech już dużo lepiej (może nie tyle lepiej co głośniejszy bełkot) przez co Legie było słychać już rzadziej. Świetne oprawy zwłaszcza pierwsza jakość wykonania i pomysł klasa światowa:mistrz:. Oprawa Lecha mocno przeciętna, brak im pomysłu i wykonania.

Takich lubie najbardziej. Z perspektywy TV. I oczywiście ten obiektywizm nt wszystkich opraw, oczywiście oceniany na podstawie TV :hyhy: O pisaniu nazw drużyn z dużych lier nawet nie wspominam :hmm:

Pan Artysta
17-04-2011, 11:21
Morcik wywal ten wpis Błędowa i będzie luzik :lol:

mort
17-04-2011, 11:24
Morcik wywal ten wpis Błędowa i będzie luzik :lol:

głupotę najlepiej piętnować na konkretnych przykładach ;)

jak wywalę to za chwilę kolejny mądrala go powieli w nieco zmienionej formie

Maros
17-04-2011, 11:26
Wszystkie oprawy spoko, Szechter drukowany?

zgadza się, drukowany.

arczi
17-04-2011, 11:35
Szechteriady ze względu na druk i okoliczności nie można traktować jako 'oprawki'. To coś ponad to.

lans
17-04-2011, 11:53
Szechterowa sektorówka wywołała autentycznego banana na mojej twarzy :bauns:
brawo

daimler
17-04-2011, 11:53
1238 odwiedzających teraz Szechteriada.org
Grubo :D

MałaMi
17-04-2011, 12:10
doping spoko:) sektorówki bardzo spoko :D

MałaMi miło było poznać:)

Nawzajem Czaruś, nawzajem. Do następnego :)

Ciekawe jak tam relacja :lol3:

EDYTA: Pozdrowienia dla brata z Pogoni i dzięki za barwy :)

Sympatyczny gest na pamiątkę :)

marol6
17-04-2011, 12:27
albo ja byłem na innym meczu albo nie wiem co, ale doping to był conajmniej średni, motyli to chyba z 6 sztuk naliczyłem:)

Jarson23
17-04-2011, 12:35
teraz ja wyjazd jak najbardziej udany, szkoda tylko że musiałem jechać wprost z imprezy, prawie dwa dni bez spania, ale jakoś dało się radę :)
doping w naszym wykonaniu dobry, momentami zajebisty, oczywiście mogło by być lepiej, ale trzeba się cieszyć z tego co było. oprawa jak najbardziej na plus, pierwsza sektorówka coś niesamowitego, brakowało rac, ale trzeba się po woli z tym godzić, że coraz trudniej będzie je się wnosiło na stadiony.
co do przejazdu to rzeczywiście było śmiesznie, zwłaszcza jak stare baby wyglądające z okien i pokazujące nam środkowy palec, ***** oni naprawdę mają jakieś problemy ze sobą :D

co do Lecha to niczym mnie nie zaskoczyli, doping niezły, ale znając ich możliwości mogli się bardziej postarać! oprawa na plus, brakowało pirotechniki...
to tyle!

widzimy się w Gdańsku. pozdrawiam

K0W4l
17-04-2011, 12:47
Doping z naszej strony całkiem dobry, w/g mnie Lech cieniutko dopingował, ale może to tylko moje subiektywne wrażenie ;)
Obie oprawy fajne, z czym druga jak dla mnie naprawdę godna,
Wieśki z Poznania robiące zdj, filmy, pokazujące dupska czekające na palec Arboledy - bezcenne.

MTP
17-04-2011, 12:47
widzimy się w Gdańsku. pozdrawiam
Nie to żebym był pesymistą ale przeczucie mówi że Wielka Sobota w Płocku z Olimpią :)

siekan
17-04-2011, 12:54
Zarówno w drodze na stadion, jak i później na dworzec dało się zaobserwować dobry folklor na trasie naszego przejazdu. Zabawa na sektorze przednia, sam stadion jakiś taki słaby. Goły beton, tony żelastwa i pełno bajora w około. Ogólnie bardzo fajny wyjazd.

ABS
17-04-2011, 12:56
Nie to żebym był pesymistą ale przeczucie mówi że Wielka Sobota w Płocku z Olimpią :)

Aż tak to chyba wczoraj nie nabroiliśmy ;)

StefanMW
17-04-2011, 12:57
Wy piszecie, że o 11 wstaliście. My do Mławy dojechaliśmy dopiero na 10.20, a wyjeżdżaliśmy wczoraj o 4.16 :]

Hubalczyk
17-04-2011, 12:59
Pierwszy pociąg też miał postój przed Poznaniem?

PoProstuJa
17-04-2011, 12:59
Doping byłby lepszy, gdyby sektor gości nie był podzielony na 4 części... ;)
U nich pierdolnięcie było przy "w grodzie przemysława" i co jest jasne "bo w nienawiści" to trzeba przyznać :) Ale my również przyzwoicie się zaprezentowaliśmy chociaż tak jakby brakowało mi jakiejś wisienki na tym całym torcie :hyhy: A co do stadionu Lecha to przeraża mnie ilość żelastwa na dachu.
To im kiedyś pierdolnie :D

kami(L)ek1916
17-04-2011, 13:14
Wszystko na DUŻY plus:)
doping- tak jak ktoś pisał, raz było lepiej, raz gorzej ale kilka razy naprawdę dobrze pojechaliśmy
organizacja- jak zwykle duży ukłon dla SKLW, wszystko ogarnięte znakomicie i bardzo wesoło:)
pyrki- potencjał mają bo trudno go nie mieć jak jest się w liczbie 34000 ale akustyka stadionu pozostawia wieeele do życzenia, dla mnie jeden wielki szum, oprawa jak na dzisiejsze realia - normalna bez rewelacji
nasza oprawa - :bravo:

Jedno zapamiętam z tego wyjazdu - dziesiątki aparatów telefonicznych nagrywających nasz przejazd :nienormalny: i setki januszów, ktorzy zdolnosc napinki ogarneli do perefkcji. Do perfekcji ogarneli także rozstawanie sie z barwami :lol2:

Francais
17-04-2011, 13:17
Jak kazdy to kazdy,tez sobie pozwole na drobne podsumowanie.

Wyjazd udany,wydaje mi sie ze kibicowsko stanelismy na wysokości zadania,ciekawa oprawa,dopingiem kilkakrotnie przebilismy sie (milo jest dostac smsa z Warszawy ze dobrze nas slychac w tv) co jest dla mnie milym zaskonczniem bo przewaznie na takich wyjazdach jak Poznan czy Łodz bywa z tym różnie.

Lech dla mnie mocno przecietnie,Oprawa odklepana oby tylko była,dopingiem jak na taki młyn tez nie zachwycali,stadion dla mnie to moloch z trybunami ''kazdy pies z innej budy''.

Smiesznie wyglada miasto 2h po meczu gdzie przez caly przejazd do dworca towarzysza nam tlumy pokazujace jak to nas nie lubia,ale mozna bylo sie tego spodziewac-taki urok Pyrlandi

Poznaniacy ktorzy zawieruszyli sie przy wyjsciu z naszego sektora raczej wiecej tego nie powtorza.

Powrot wesoly,Polfa Tarchomin to dobre patole

Minus to brak kiełby na stadionie.

Porter
17-04-2011, 13:18
http://jp85.pl/galeria/sez1011/160411/slides/_DSC5712.jpg

Oberwąs vel Krzysztof K:lol2:

Majec
17-04-2011, 13:25
Jeśli na forum jest osoba która zostawiła czerwoną kurtkę w 2 pociągu w 2 skłądzie prosze o kontakt.

Wtorek
17-04-2011, 13:34
J

To trzeba im przyznać.
Ore ore zaraz stacje ... :lol:

Barwol
17-04-2011, 13:35

w moim autobusie ktoś go obwieścił Arnoldem Boczkiem z Kiepskich :D

Doping z mojego miejsca na sekotrze to straszna kicha .. Pozatym ogolnie wyjazd na duży + :)

iniemamniejusz
17-04-2011, 13:41
Ogólnie na plus.
Droga do, zajebiście oprócz tego kurewskiego ścisku jak się skład zjebał.
Stadion masakra, na zdjęciach widziałem że nie ciekawie, na żywo tragedia.
Katering nie istnieje (gdzie kiełbasa *****!).
O miejscowych napinaczach/fotoreporterach już wszystko zostało napisane o oprawach też mam zdanie jak reszta.
Gratuluję poczucia humoru Lechitom swobodnie wbijającym się w tłum Legii (też trzeba mieć odpowiednio w głowie nasrane).
Wielkie HWDP za zajebany "ekwipunek" powrotny.
Dobrze było być.

Borek88
17-04-2011, 14:07
Na plus jeszcze Czapeczki i sunglassesy
Edit:a i dodam gitarę którą pożyczył pan K od jakiegoś poznaniaka

no właśnie zastanawiałem się co on robi z tą gitarą :P heheh

a widzieliście metala co stał z panienką na balkonie bez koszulki i prężył "muskuły" a raczej piersi? :rotfl:

twarog1987
17-04-2011, 14:15
Był też jakiś mongoł w oknie,co jak zobaczył helikopter nad blokiem,zachowywał się co najmniej dziwacznie...;D ,strasznie strachliwy;d.Polfa Tarchomin wymiata szacunek za formę,od początku do powrotu trzymali równo formę no i Ore,Ore zaraz stacje ... Mistrz;d.Lechici pod naszymi autobusami zasługują na nominację na największych idiotów tej rundy;p Przez co browary,koszula i szal musiała zmienić właścicieli;p,ale zdziwko tego z browarami i koszulą gdy skapnął się w jakim miejscu się znalazł nie do opisania;p

Turek1233
17-04-2011, 14:22
Piosenka "Ore, ore zaraz stację opie..." Jest kozacka ;)

Chaber
17-04-2011, 14:35
Stadion-koszmar. Pierwsze skojarzenie to ogromny wielopoziomowy parking dla samochodów. Klatki schodowe to samo wrażenie. Sektor gości strasznie dziwny, właściwie składający się z 4 sektorów. Wizualnie od środka stadionu w pewnym momencie było mi niedobrze od niebieskiego. Patrząc w górę miałem wrażenie jakby dopiero co rusztowanie postawili, tyle tych rurek. Bardzo fajny wybieg dla cyrku mają koło wejścia na sektor gości (no bo jak inaczej nazwać psa na koniu:>).
Doping-6.5 w skali Bodziacha w pierwszej połowie, gdyż w miejscu gdzie Pogoń siedziała w ogóle nie było słychać co jest aktualnie zarzucane. W drugiej już znacznie lepiej przez większą ilość megafonów.
Lech natomiast, dość często słyszalny u nas jednak kompletnie nie rozumiałem co tam śpiewają. Apogeum ich dopingu to oczywiście "w nienawiści" gdy cały stadion śpiewał jednym chórem :lol:
Mają problem z akustyką, nie ma co ukrywać, ale większy problem mają z ogarnięciem trybun bocznych gdzie każdy śpiewa co chce.
Oprawy-Pierwsza sektorówka-mistrzostwo świata :bravo:. Druga oprawa to świetny pomysł, ale mam wrażenie, że czegoś zabrakło, tej kropki nad i. :raca2:
Choreografia Lecha dość przeciętna. Bez jakiegoś specjalnego zachwytu, szczerze spodziewałem się więcej. Bardzo wesoło było gdy przez dłuższy czas utrzymywał się napis "OLEJ" :lol2: Co do sektorówki, która pojawiła się dwa razy na trybunie na lewo od nas-bardzo fajna, z przekazem :bravo:
Podsumowując: po Lechu, dla którego był to mecz sezonu, spodziewałem się znacznie ciekawszych prezentacji, choć trzeba uczciwie, że oprawa, którą przygotowali była całkiem miła dla oka.
Pyry, miasto-Miałem wrażenie jakbym jechał w kondukcie. Te tłumy na ulicach i snajperzy w oknach. Pozdrowienia dla Babci, która chowała się za firanką (a to konfidentka jedna no!:bejsbol:). Tylu ludzi na ulicach opłakujących nasz wyjazd :( Ogólnie paru z nich potraciło barwy, szczególnie podobała mi się reakcja Pyrusów niedaleko stacji gdzie jeden z autobusów się popsuł (?) Najpierw podbiegają do autobusu pokazują faki, a gdy drzwi zostały otwarte rozglądają się za policją, na szczęście tej nie stwierdzono, wiec jakież było ich zdziwienie gdy nagle ogarneli się że nie mają szaliczków :lol:.
Podziękowania dla pewnego Poznaniaka, który dostarczył siatkę browarów na parking autobusowy pełen Legionistów. No i fajne było zwiedzając Poznań obejrzeć "tamtejsze Wyścigi" ;)
Jeszcze mała adnotacja dotycząca debili na stadionie koło naszego sektora::jejku::nienormalny:
Powrót-każdy robi to jak lubi ;)

Mało(L)at
17-04-2011, 15:03

ISTNIEJE:krolewskie:

Powrót na kozaku! Pięknie spędzone urodziny:)

BladaTwarz
17-04-2011, 15:24
Wyjazd naprawdę fajny...Elegancko się wizualnie zaprezentowaliśmy 26 flag (tyle naliczyłem) - wszyscy na biało (szkoda, że Pogoń nie była, ale wybaczam :)). Niestety ciężko jest skoordynować doping, bo gnizadowi nie słyszalni. Warszawa na 2 głosy idealnie wyszła. Sektorówka skierowana do GW mistrzowska ;). Powrót zajebisty!

RadO
17-04-2011, 15:29
Mam dwa słowa do tych co byli: NIENAWIDZĘ WAS!

i zazdroszczę :efoch:

Szechteriada - mistrzostwo Świata :brawo:

Bigos
17-04-2011, 15:43
A ciekawe jakby zareagował Kamil Durczok, jakby zobaczył te upierdolone krzesełka na sektorze gości. :)

Zialu
17-04-2011, 15:47
Pierwszy pociąg też miał postój przed Poznaniem?

To nie był postój, 3 skład się z***ał.

Rusfeld
17-04-2011, 15:51
Patrząc na fotki to ten sektor gości wygląda jak jakiś state kosmiczny. Star trek czy inne badziewie...

januszek
17-04-2011, 16:09
Wszyscy to wszyscy.

Wstałem.

Powrót.
Odłam praski jest patologicznie po*ebany i szacunek dla nich za to.
Totalna prohibicja.
Filipinki, filipinki

Stadion - wygląda jak pyra, ale zwany był też kondomem.

Ooprawy :) Ichniejsza jak zwykle - mają chłopcy kase, ludzi i czas, ale talentu nadal brak. Starannie przygotowane, miła dla oka, ale bez tego czegoś. Nasza z tym czymś jak najbardziej. Kiedyś w ramach ruchu Ultras pisaliśmy Listkiewicz Balas,a dziś mamy rozmach i oglądamy takie wspaniałe sektorówki.

Co do napinaczy, to "stójcie k*rwa! Patrzcie, jak szlachta jedzie.

FCB
17-04-2011, 16:15
wyjazd dla nas trwał prawie 40h bo rozpoczęliśmy go piątkową wizytą w Sosnowcu na meczu Zagłębia z Elaną dlatego momentami zmęczenie brało górę w odczuwaniu i przeżywaniu tego wypadu. Podróż przebiegła sprawnie dlatego brawo dla organizatorów bo ogarnąć 2 pociągi w jedną i drugą stronę łatwo na pewno nie było. Stadion w Poznaniu ładny aczkolwiek widać sporo niedoróbek. Na ten sektorek pod tym, na którym siedzieli Pogoniarze chyba zabrakło betonu i zrobili go z metalowych konstrukcji :D Catering to kpina. coś co miało być hot dogiem było zimne i drogie :foch: Zabrakło jednak kiełbki :D Sam mecz jak mecz. Nasz doping fajny choć na pewno mógł być 2 razy głośniejszy. Trzeba jednak przyznać,że swoje zrobiło ułożenie sektora/ów i "L" przez to nie wszędzie był słyszany.Oprawa gospodarzy ładna i estetyczna jednak jakoś liczyłem na więcej. O naszych oprawach napisano już wszystko. Ucieszyło spalenie barw Kolejorza :D O napinaczach też chyba napisano wszystko. Mnie się przypomniał ten chulygan co przed meczem ściągnął koszulinę i z muskułem na wierzchu robił se foty na pejsa na tle naszego sektora :D Powrót na zmęczeniu jednak wesoły i miły. Śmieszna akcja z Widzewiakiem w Kutnie. no i do teraz słyszę w uszach pieśni "wychwalające" dwie drużyny z Torunia :D

P.S. Kim jest Magda H. że pewna grupa musiała wystosować swoje stanowisko w jej sprawie ?? :D

Mini
17-04-2011, 16:21
http://www.jp85.pl/galeria/sez1011/160411/slides/_DSC5315.html

buciki w sam raz do wydarzenia które relacjonuje i pogody :look:

rolnik
17-04-2011, 16:29
P.S. Kim jest Magda H. że pewna grupa musiała wystosować swoje stanowisko w jej sprawie ?? :D

Bohaterka "Na Wspólnej" :hipis:

adrianek
17-04-2011, 16:33
Poznań zajął miejsce nr 1 w konkursie na najchujowszy catering.

Dokładnie.
Wybór żaden, niedolewane napoje, a hot-dogi bez komentarza.

Kamilos
17-04-2011, 16:37
Poznań zajął miejsce nr 1 w konkursie na najchujowszy catering.

Nie da się ukryć że są bezkonkurencyjni w tej kategorii... Niby nowoczesny stadion na EURO 2012 a w cateringu masz do wyboru zimnego hod doga za 8 zł który nie wiem czy jest warty połowy tej ceny i cole , neste lub wodę za 6 zł ogólnie paranoja. Co do samej sytuacji na trybunach to doping w miarę na dobrym poziomie. Oprawa myślałem że może do końca nie wyjść po tym jak co poniektórzy trzymali transparenty... Ale jak teraz patrzę na zdjęcia z nią to jak najbardziej wszystko ok było. Napinka co poniektórych kiboli gospodarzy w drodze na stadion i z powrotem dosyć śmieszna że o ekipie która przeszła się w barwach Lecha między naszymi autobusami już nie wspomnę 8) No i to chyba byłoby na tyle co do sytuacji na stadionie. A co do powrotu to po głowie chodzi jedna piosenka ore ore... :) No i jeszcze pozdrowienia dla motyli którym dupa chyba trochę spuchła po tym wyjeździe :lol2:

Chaber
17-04-2011, 16:59
http://www.jp85.pl/galeria/sez1011/160411/slides/_DSC5329.html
Tak kocha swoją kuchenkę:rotfl3:

bataLion
17-04-2011, 17:05
Odważny...hehe
http://lechpoznan.net/rys/238/DSC06643.JPG

stz
17-04-2011, 17:29
widok spier******ych żurnalistów bezcenny! :bije:

Pan Artysta
17-04-2011, 17:30
Bohaterka "Na Wspólnej" :hipis:

ale głosno nam to wyszło :lol:

Twister
17-04-2011, 17:41

"Czy te wąsy, jaja trząsly" :lol::lol:
"Pokaz wąsy, dam ci jablko"
"Dziekujemy, chodz po jablko"
itd.

nasluchal sie oj nasluchal 8)

Ćwirek
17-04-2011, 18:20
"Czy te wąsy, jaja trząsly" :lol::lol:
"Pokaz wąsy, dam ci jablko"
"Dziekujemy, chodz po jablko"
itd.

nasluchal sie oj nasluchal 8)

u nas w autobusie większą uwagę skupił jego kolega z przedszkola ;)

jarecki_
17-04-2011, 18:34
Konkretny wyjazd. Może troszke za spokojny ;) Nie będę opisywał tego co każdy, bo nie ma sensu.
Pozdro dla chłopaków z polfy, którzy na koniec grozili nam rozpierdoleniem stacji ;)
A mistrzem jest i tak dialog z dworca w Poznaniu: "czemu nie wysiadacie?""bo to chyba nie tutaj" " no to jak nie tutaj to dobrze! idźmy zrobić jakąś awanture i rozpierdolmy im miasto".
Część napewno domysli się kto był autorem :D

Piekutoszczak
17-04-2011, 18:54
To kto jest ojcem Jacka Magiery...?

PS.Pozdrawiam (http://www.youtube.com/watch?v=NAqmqhBdjBk)

daimler
17-04-2011, 18:55
***** ludzie, musicie mieć koszulki z nickami następną razą :lol:

a mewy ósemki kręęęęęęciiiłyyyyyy!

mort
17-04-2011, 19:00

PS.Pozdrawiam (http://www.youtube.com/watch?v=NAqmqhBdjBk)

powszechnie znane są jego nazistowskie korzenie :lol:

Piekutoszczak
17-04-2011, 19:06

powszechnie znane są jego nazistowskie korzenie :lol:

tak samo jak białego Bruna M. ? :bauns:

Pan Artysta
17-04-2011, 19:09
http://i52.tinypic.com/34659py.jpg
:lol3:

zaginione dziecko Arboledy i Smolarka :lol:

Mini
17-04-2011, 19:15
zaginione dziecko Arboledy i Smolarka :lol:

kur... oblałem się herbatą :lol: :lol: :lol:

Cypis
17-04-2011, 19:16
nieopisana radosc jak po powrocie do pociagu okazalo sie ze psy nie zajebaly alko. niestety za malo i tak go bylo :D

piekutoszcvzak czyzbys sobie siedzial spokojnie obok Mariusza? :D

Szawar
17-04-2011, 19:16
http://jp85.pl/galeria/sez1011/160411/slides/_DSC5324.jpg

Ku... Robert Englund, ten od Freddyego Krugera.

mort
17-04-2011, 19:18
tak samo jak białego Bruna M. ? :bauns:

to drugi z tych gagatków :D

no ale jemu coś pękło :lol:

adrianek
17-04-2011, 19:19
nieopisana radosc jak po powrocie do pociagu okazalo sie ze psy nie zajebaly alko. niestety za malo i tak go bylo :D

piekutoszcvzak czyzbys sobie siedzial spokojnie obok Mariusza? :D

Jeszcze większa radość z odzyskanych piwek ;)

A ten nieślubny palcem robiony to dostał jakąś fajną ksywę w kolejce, ale nie pamiętam niestety jaką... :(

Mini
17-04-2011, 19:21
no ale jemu coś pękło :lol:

sam sobie winien :lol2:

Paluch
17-04-2011, 19:24
***** ludzie, musicie mieć koszulki z nickami następną razą :lol:

a mewy ósemki kręęęęęęciiiłyyyyyy!

Musi byc podobny sklad na Bydgoszcz :lol3: