PDA

Zobacz pełną wersję : Idzie wojna...

Strony : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

Foxx
09-04-2011, 07:51
http://zyleta.info/?p=2044

Mitek
09-04-2011, 08:00
od zawsze było wiadomo że pismaki to ...
ale oni ostatnio na prawdęprzeginają pałę ostro ;/

mort
09-04-2011, 08:08
Leniarski, Stec i reszta...

nam to robicie? nam?

wciągacie dzieci w swoje chore wojenki?

mam nadzieje, że Bóg Wam kiedyś odpłaci - tak mocno,że będziecie przez wieki żałować każdego ze swoich wariackich pomysłów.

Proszę bardzo, my jesteśmy - walcie w nas. To wasza wojna z Nami, nie wciągajcie w to innych niszcząc przy okazji to z czego mają Ci inni chwile szczęscia i radości.

Ktoś kto w imie swojej chorej krucjaty niszczy radość i usmiech na twarzy dziecka nie jest już dla mnie człowiekiem a zwykłym zwierzęciem. Wy sami sprowadziliście się do tego poziomu.

Gdybyscie choć proponowali coś w zamian....ale nie - zniszczyc i odejść, nowa filozofia inżynierów społecznych z Czerskiej.

W jednym się pomyliliście - tu jest Polska!!! Nie przejdziecie homo-lewacko-ateistyczna bando!

karakan
09-04-2011, 08:12
Sowieckie metody!

Może czas na podobną akcję jak w Poznaniu?
Trzeba szkalować tą szmatę na każdym murze w mieście!

MałaMi
09-04-2011, 08:13
Chcecie pismaki wojny to będziecie ją mieli, wstyd mieszać do tego dzieciaki, które los z rożnych powodów i tak skrzywdził. Te uśmiechy są nasza inicjatywą i tego nie zniszczycie.

(L)egiaMaster1916
09-04-2011, 09:24
osobiście mam nadzieję, ze ten tytuł (idzie wojna) wejdzie w życie..
Wybiórcza od "iks czasu" jedzie z kibicami/kibolami w większosści przypadków łgając, manipulując, stosując zabiegi, które na pewno nie wchodzą w zakres "obiektywnego i rzetelnego dziennikarstwa"...I co gorsze nie spotykało sie to z żadną reakcją środowiska kibicowskiego (wyjatkiem jest Wiara Lecha), co tylko skłaniało dziennikarzoli wybiórczej do dalszych działan i poczucia, że dobrze czynią, jesli nie ma żadnej reakcji, głosu sprzeciwu (procz pisania na forach)//
Co innego walka z chuligaństwem, co innego z środowiskiem kibolskim - jako takim...
Ja uwazam, że jeśli tydzień temu kropla nie przelała czary goryczy, to teraz na pewno i to nie kropla a cała beczka"..
Mam nadzieję, że przyłbice zostana podniesione, że dołaczy sie do tego KP, inne kluby
Poza tym widzę, że ta czala goryczy przelała się już nawet u pikników i tych osób, które raczej nie stawały w obronie atakowanej przez GW grupie kibicowskiej.
Wybiórcza ukazuje kiboli jako zorganizowaną, silna nadal (mimo wszystkich "krucjat :-) ) grupę. No to warto pokazać jak silna to grupa, silniejsza niż sobie wyobrażali..

(....) Ktoś kto w imie swojej chorej krucjaty niszczy radość i usmiech na twarzy dziecka nie jest już dla mnie człowiekiem a zwykłym zwierzęciem.

akurat ja od dłuższego czasu uważam, że to raczej ludzie są "zwierzętami" i mają bardziej dzikie zachowania.. a zwierzęta bywają bardziej ludzkie...

detoxizer
09-04-2011, 09:29
Powiem tak, przekroczyliście po raz kolejny pewien poziom zezwierzęcenia. Jesteście podłymi, małymi ludźmi bez jakichkolwiek zasad moralnych. Jesteście ostatnimi, którzy mogą kogoś pouczać.

karakan
09-04-2011, 09:32
Nie piszcie o zezwierzęceniu.Nie obrażajcie zwierząt.

Wyborcza to sowiecka banda wyznania handlowego.

daimler
09-04-2011, 09:36
Czy możecie podać szczegóły - w sensie co usłyszeli sponsorzy i przedstawiciele tych domów dziecka?
Myślę, że nie ma co zachowywać tutaj jakiejkolwiek poprawności, nie ma co się z nimi pierdolić.

Foxx
09-04-2011, 09:49
Wszystko w swoim czasie... Chociaż znając ich teksty każdy się może domyślić. To dopiero początek.

rey
09-04-2011, 09:49
Dokładnie, pisać wszystko, kto, do kogo, co powiedział itd. Banda zwyrodnialców...

robal86
09-04-2011, 09:58
żeby dzieciakom chcieć odebrać możliwość pójścia na mecz, przeżycia przygody, oderwania się na chwilę od tej szarej rzeczywistości którą mają na co dzień a w zamian kazać im siedzieć w domu to trzeba być nie lada skur****nem ...
Miarka się przebrała. GW :fy:

TytusPullo
09-04-2011, 10:01
Przecież to stary numer tych dziennikarskich kurew, jak im sie pomysły kończą to walą w szlachetne inicjatywy kibolskie. Gdy na meczu z Jagiellonią na darmowym sektorze dla pojawiło się ponad 1300 dzieciaków ze szkół czy domów dziecka to kilka dni później któryś z tych gejów napisał że to grubsza akcja mająca na celu indoktrynację dzieci kibolstwem, ksenofobią itd (sic!). Nic że na każdym kolejnym meczu tych dzieciaków pojawia się więcej, że autentycznie się bawią, mają z tego radość, wg kurew z GW to walka o rząd dusz. Za tydzień mecz w Poznaniu z Wami, spotykają się dwie ekipy chyba będące największą solą w oku tych pierdzieli, przydałoby się to w jakiś sposób wspólnie zaakcentować, udowodnić kurwom ze możemy się ni lubić ale istnieją też wyższe wartości w obronie których stajemy bez względu na kolor barw i to co mamy w sercu...Oj by ich to zabolało bardziej niż cokolwiek innego. Wydaje mi się że coś zdziałać można jedynie tworząc wspólny kibolski front do walki z tym gównem.

Neg
09-04-2011, 10:03
Mam nadzieje że sponsorzy jak i opiekunowie domów dziecka serdecznie im podziękowali za telefony i kazali spierdalać.

Żeby dzwonić do domów dziecka ? Trzeba być jebanym skur***nem, żeby mieszać w ich chore wymysły dzieciaki.

daimler
09-04-2011, 10:06
Skoro sprawa dotarła tam gdzie dotarła to znaczy że zarówno sponsorzy klubu jak i przedstawiciele domów dziecka raczej nie podzielają poglądów tej pierdolonej gadzinówki...

nie no, wkurwiłem się :D

Kawa
09-04-2011, 10:08
nie no, wkurwiłem się :D

Spoko, poczekaj na poniedziałkowe wydanie gówna, bo chyba nie ma wątpliwości, że jutro kibole będą wzniecać zamieszki.

karakan
09-04-2011, 10:10
Czy KP/ITI też się wkur..?

Mała wojna na górze też by się przydała :pimp:

Filozof Ursynów
09-04-2011, 10:15
Zwyczajnie po ludzku ręce opadają... No ale czego można było się spodziewać?

mort
09-04-2011, 10:17
Gdy na meczu z Jagiellonią na darmowym sektorze dla pojawiło się ponad 1300 dzieciaków ze szkół czy domów dziecka to kilka dni później któryś z tych gejów napisał że to grubsza akcja mająca na celu indoktrynację dzieci kibolstwem, ksenofobią itd (sic!).

pamietam jakiego wkurwa złapałem czytając to w robocie

Za tydzień mecz w Poznaniu z Wami, spotykają się dwie ekipy chyba będące największą solą w oku tych pierdzieli, przydałoby się to w jakiś sposób wspólnie zaakcentować, udowodnić kurwom ze możemy się ni lubić ale istnieją też wyższe wartości w obronie których stajemy bez względu na kolor barw i to co mamy w sercu...Oj by ich to zabolało bardziej niż cokolwiek innego.

oj mysle,że ich zaboli :lol:

rolnik
09-04-2011, 10:20
"Kibole Lecha i Legii w internecie ustalają repertuar na festiwal chamstwa, jaki ma się odbyć za tydzień w Poznaniu"
:paker:

mort
09-04-2011, 10:29
wyborcza i KSP, które pisze od zawsze o naszej zgodzie :lol:

w sumie to zestawienie wspólnego frontu krytyków w ogóle mnie nie zaskoczy :lol:

Orzech
09-04-2011, 10:34
A mecz na TVP 2, w samym środku dnia:pociesza:

Cielo
09-04-2011, 11:07
"Kibole Lecha i Legii w internecie ustalają repertuar na festiwal chamstwa, jaki ma się odbyć za tydzień w Poznaniu"
:paker:

o kierwa haha:lol:

Mini
09-04-2011, 11:31
Jesteście podłymi, małymi ludźmi bez jakichkolwiek zasad moralnych.

a mały człowiek jak wiadomo ma głowę za blisko dupy

pierdolcy zasrani :rzut:

syrokomla
09-04-2011, 11:39
(...)wg kurew z GW to walka o rząd dusz(...). tu akurat maja racje; ale to my musimy te wojne wygrac

PeCe
09-04-2011, 11:46
Moim zdaniem każda ekipa w Polsce, powinna zrobić taką akcję bojkotową jak Lech, bo inaczej to nic nie da, jeżeli wszystko ograniczone jest do jednego miasta/województwa. Brakuje mi dalej jakichś ogólnopolskich działań, tak jak kiedyś Ultraprotest. W tych trudnych czasach, tylko to wydaje mi się rozwiązaniem w walce o nasze. Swoją drogą fajna by była w Warszawie jakaś taka manifestacja wszystkich ekip, jak kiedyś w Niemczech gdzie było 10 tys. osób z ponad 80 klubów.

Yanks
09-04-2011, 11:47
Brakuje mi dalej jakichś ogólnopolskich działań.

Prawda.

wciągacie dzieci w swoje chore wojenki?

:wleb:

BladaTwarz
09-04-2011, 11:49
Moim zdaniem każda ekipa w Polsce, powinna zrobić taką akcję bojkotową jak Lech, bo inaczej to nic nie da, jeżeli wszystko ograniczone jest do jednego miasta/województwa. Brakuje mi dalej jakichś ogólnopolskich działań, tak jak kiedyś Ultraprotest. W tych trudnych czasach, tylko to wydaje mi się rozwiązaniem w walce o nasze. Swoją drogą fajna by była w Warszawie jakaś taka manifestacja wszystkich ekip, jak kiedyś w Niemczech gdzie było 10 tys. osób z ponad 80 klubów.

Też mi się podoba Twój pomysł, ale tak jak Arczi kiedyś napisał. To nie tylko zależy od środowiska kibicowskiego tylko wszystkich, które gw atakuje.

Yanks
09-04-2011, 11:54
Też mi się podoba Twój pomysł, ale tak jak Arczi kiedyś napisał. To nie tylko zależy od środowiska kibicowskiego tylko wszystkich, które gw atakuje.

Tym razem musi to być, moim zdaniem, tylko i wyłącznie świat kibicowski.

hmB.
09-04-2011, 12:09
O GóWnianych działaniach nie będę pisał. Zrobiliście to już wcześniej a i nie mam zamiaru się wkurwiać jeszcze bardziej.

Jeśli chodzi o tekst na Żylecie.info to moim zdaniem jest naprawdę bardzo dobry. Krótko i na temat. Kulturalnie ale twardo i celnie.

Co do tego co pisze Karakan, to od razu mówię, że jestem w tym!

Magik2501
09-04-2011, 12:28
Wiosna idzie, mrozy ustąpiły, można zacząć działać także na mieście!
Na pewno każdy tutaj miał jakieś złamanie (lub ma kogoś z rodziny, kto miał) i posiada zdjęcie RTG, które jest mu już całkowicie niepotrzebne. Ale nic straconego - może się jeszcze przydać!

Otóż jak ktoś chce zrobić COŚ, a nie za bardzo wie jak może ugryźć w czerwone dupsko Gazetę Zaborczą to proponuję coś, co sam robię:
http://niepoprawni.pl/files/images/GpW_0.gif
Edytujemy na A4, drukujemy i przenosimy na RTG (każdy wie chyba o co chodzi).
Takie szablony wyglądają dużo estetyczniej niż zwykłe, koślawe tagi na murach.

Traper
09-04-2011, 12:30
Jak ktoś nie ma folii to może to zrobić na troszkę grubszym kartonie i też jest całkiem ładnie

PeCe
09-04-2011, 12:30
To bardzo dobry pomysł :) A jeśli będzie w wielu miejscach miasta to zaboli :)

KBK
09-04-2011, 12:47
Naprawdę trzeba być niezłą kurwą żeby torpedować pomoc dla domów dziecka.

Powinny to opisać większe media typu RP,URz, GP czy wPolityce, żeby wiedza o metodach stosowanych przez gejów z Czerskiej dotarła do ludzi z poza środowiska kibicowskiego.

karakan
09-04-2011, 12:52
Naprawdę trzeba być niezłą kurwą żeby torpedować pomoc dla domów dziecka.

Powinny to opisać większe media typu RP,URz, GP czy wPolityce, żeby wiedza o metodach stosowanych przez gejów z Czerskiej dotarła do ludzi z poza środowiska kibicowskiego.

Czuje w kościach ,że tak się stanie za pomocą paru forumowiczów. :pimp:

Andrés
09-04-2011, 12:59
Ludzie, co Wy z tymi gejami? To zwykłe pedały są...

Borek88
09-04-2011, 13:41
Czuje w kościach ,że tak się stanie za pomocą paru forumowiczów. :pimp:

OBY!!! Szmatławca nie kupuję, strony www nie odwiedzam!!! :protestuje:

RadO
09-04-2011, 14:12
Za tydzień mecz w Poznaniu z Wami, spotykają się dwie ekipy chyba będące największą solą w oku tych pierdzieli,

Kibolskie derby :lol:

A wciąganie w ich wojnę dzieciaków z akcji 1916 uśmiechów przypomina mi działania "bohaterskiej armii niemieckiej" - używanie żywych tarcz w czasie Powstania Warszawskiego...

musztra
09-04-2011, 15:57
Wiosna idzie, mrozy ustąpiły, można zacząć działać także na mieście!
Na pewno każdy tutaj miał jakieś złamanie (lub ma kogoś z rodziny, kto miał) i posiada zdjęcie RTG, które jest mu już całkowicie niepotrzebne. Ale nic straconego - może się jeszcze przydać!

Otóż jak ktoś chce zrobić COŚ, a nie za bardzo wie jak może ugryźć w czerwone dupsko Gazetę Zaborczą to proponuję coś, co sam robię:
http://niepoprawni.pl/files/images/GpW_0.gif
Edytujemy na A4, drukujemy i przenosimy na RTG (każdy wie chyba o co chodzi).
Takie szablony wyglądają dużo estetyczniej niż zwykłe, koślawe tagi na murach.
Hehe bardzo fajny pomysł. , u mnie już od kilku dni trwa ofensywa wlepkowa z takim motywem.
Jakby ktoś chciał również porozklejać słuszną wersję ich logo niech wali na PW:)
Ojebać im siedzibę;]

Furiat
09-04-2011, 22:04
wspomniany szablon, tylko wyciąć
http://i52.tinypic.com/eu0ym8.png

Hjubi
09-04-2011, 23:04
To może jeszcze jakaś reedycja vlepek z wiadomym przekazem? Nowe wzory?

Wojciech_Jagoda
10-04-2011, 12:06
O tym, że stec i leniarski wykonują polecenia z góry, nikogo nie trzeba przekonywać, ale pytanie dlaczego te gnoje są tak nadgorliwe w tych działaniach. Ciekawe czy wykonują polecenia pana olgierda k. (kibic disco-polo) czy kogoś jeszcze wyższego?? Ktoś w wybiórczej wymyślił sobie taką misję (walka z kibicami wszelakiej maści - stadiony mają przypominać ten angielskie i hiszpańskie) i ją realizuje. Trzeba dotrzeć do tych ludzi i szybko ich skompromitować albo wszystko będzie przybierać na sile.

karakan
10-04-2011, 12:11
Tu chodzi o niezależność dużej grupy osób o poglądach patriotycznych.

Największy koszmar dla wyznania handlowego w Polsce to patriota , który nie jest podatny na pranie móżgu.Stąd te misje społeczne dziennikarzoli.

Wojciech_Jagoda
10-04-2011, 12:16
Tematy zastępcze.... Krzyż, dopalacze, a teraz My. A w tle podwyżki akcyzy, vatu i cukier po 5 zł.
Niestety prawda jest taka jaką przedstawił ją Tomasz Lis:
"Myślicie, że ludzie są tak głupi?????"
.
.
.
.
.
.
"Mylicie się. SĄ JESZCZE GŁUPSI!!!!!"

i wierzą mediom

Sokol
10-04-2011, 12:20
http://i52.tinypic.com/2dui2p4.png

Dziwny baner..

My kibice uważamy że patriotyzm to grzech dlatego walczymy z tymi co tak nie uważają czyli - patriotycznymi gw i tvn.

Wiem ze inny jest zamysl ale dla mnie to ma taki wydzwiek.

Kawa
10-04-2011, 12:22
Gdzie to znalazłeś?

Snoopy
10-04-2011, 12:25
zgoda z Sokołem, nietrafiony baner

karakan
10-04-2011, 12:27
Co do tych dziennikarzy.

Działa to tak samo jak w WSI24. Za zaproszenie do studia dostajesz kasę.
Jak idziesz tam i gadasz jak trzeba, to zapraszają Cie cały czas.Kasa leci ,a brzuch rośnie.

Dobrym przykładem jest Kuźniar.Wazeliniarz , który przekraczał antypisowskie granice wielokrotnie.W końcu sie zlitowali nad tym czyścicielem odbytów i dali go do X factor gdzie zarobi kupę siana.

Wie to samo Mołek i reszta.

W ostatnim numerze "URZE" fajnie opisano poranek w stacji Waltera.
Wszyscy się spotykają na porannej odprawie i słuchają co ma do powiedzenia dyrektor programowy WSI24.Mówi im co dziś czytał i co uważa na temat tego i tego.Całkiem przypadkiem potem dziennikarze tworzą swoje programy pod tą poranna miłą rozmowę.

Najprostszy sposób na "werbunek" to kasa.Jak ją poczujesz to potem już Ci ciężko z niej rezygnować.Tak to działa w Agorze i ITI.Tańczysz tak jak lubi pan.

Dlatego bardzo bawią mnie teksty tej części środowiska dziennikarskiego o prawdzie czy niezależności.

adrianek
10-04-2011, 12:34
My kibice uważamy że patriotyzm to grzech dlatego walczymy z tymi co tak nie uważają czyli - patriotycznymi gw i tvn.

Ja np. w ogóle nie pomyślałem o tym tak jak Ty.

Sokol
10-04-2011, 12:42
Gdzie to znalazłeś?

Na kibicach, w podpisie w tym temacie.

Magik2501
10-04-2011, 12:43
Dziwny baner..

http://pl.wikipedia.org/wiki/Ironia (przynajmniej mam nadzieje).

Kawa
10-04-2011, 12:44
Jeśli to ma być ironia to logo gówna i tvn powinny być w serduszkach...

Sokol
10-04-2011, 12:44
Coś ciężka ta ironia

Jeśli to ma być ironia to logo gówna i tvn powinny być w serduszkach...

:prosze:

matx
10-04-2011, 13:04
Dokładnie. Pomieszane z poplątnym. Ktoś chciał dobrze, a wyszło bardzo średnio.

Mini
10-04-2011, 13:21
Na kibicach, w podpisie w tym temacie.

dokładniej - Hjubi ma to w podpisie :look:

koral
10-04-2011, 13:48
Logotyp (tylko gówna żeby nie rozmywać przekazu) i "Patriotyzm to grzech" ze znakiem zapytania na górę, "Jestem kibolem" na dół i będzie jak ta lala.

syrokomla
10-04-2011, 14:35
(...)Działa to tak samo jak w WSI24. Za zaproszenie do studia dostajesz kasę. Jak idziesz tam i gadasz jak trzeba, to zapraszają Cie cały czas.Kasa leci ,a brzuch rośnie.(...)

to jest tylko odrobinkę bardziej skomplikowane. Kasy goście nie dostają za przyjście do studia, ale jest to dla nich reklama, auto-promocja, coś znacznie ważniejszego i cennijszego niż gotówka... więc gadają, tak, zeby ich jeszcze zaprosili

Altuditu
10-04-2011, 16:03
to jest tylko odrobinkę bardziej skomplikowane. Kasy goście nie dostają za przyjście do studia, ale jest to dla nich reklama, auto-promocja, coś znacznie ważniejszego i cennijszego niż gotówka... więc gadają, tak, zeby ich jeszcze zaprosili

Mechanizm opisał Staszczyk w ostatnim wywiadzie w Rzepie:

"Był taki moment, że TVN 24 leciał u mnie non stop. Fajnie opakowali World Trade Center. Są tam fajni goście, na przykład Grzesiek Miecugow. Ciągle do mnie dzwonili, zapraszali. "Panie Muńku, to, panie Muńku, tamto". Trochę mnie to łechtało. Byłem już nie tylko muzykiem, ale mądralą od wszystkiego. Znałem się na relacjach polsko-żydowskich, redukcji armii niemieckiej. Mogłem skazać Polańskiego na niebyt albo załatwić mu niewinność. Powiedzieć coś o dopalaczach. Chcąc nie chcąc, stałem się medialną przekąską między newsem o Smoleńsku a prognozą pogody. Powiedziałem: stop."

http://www.rp.pl/artykul/9160,635413-Staszczyk--Bylem-medialna-przekaska.html

karakan
10-04-2011, 20:36

Hmm pewnie masz rację.Ja słyszałem ,że oni dostają jakiś tam hajsik.

matx
10-04-2011, 20:48
Ze dwa - trzy lata temu czytałem artykuł o tym w jaki sposób działają media, a w zasadzie o różnicach w podejściu do pewnych kwestii między Polsatem a TVN. Wg tamtego artykułu Polsat robiąc z założenia "tanią telewizję" nigdy finansowo zapraszanych gości nie gratyfikował, w odróznieniu - jak się można donyślić - od TVN. Ile w tym prawdy nie wiem. Tak to w każdym razie zostało przedstawione

robal86
11-04-2011, 13:52
wspomniany szablon, tylko wyciąć
http://i52.tinypic.com/eu0ym8.png

może ktoś ma umiejętności i oprogramowanie i przerobi to na wektor żeby można było wrzucić na koszulkę ??

adrianek
11-04-2011, 14:16
a nie lepiej zrobić to z kolorowych obrazków? zapisz jako bitmapę

Joe(L)
11-04-2011, 18:50
http://wyborcza.biz/biznes/1,100897,9410881,Ilu_pilkarzy_musi_dostac_w_twarz_ _zeby_sponsorzy_Legii.html

mijanie się z prawdą, mitomaństwo, dodawanie jakiś niestworzonych rzeczy to już standard. Ale rzucił mi się w oczy autor: Vadim Makarenko - kto to ***** jest?

Wygooglowałem - jedynym jego osiągnięciem jest napisanie niszowej książki o czasach PRL i kilka artykulików w 2009 na łamach gówna. Jak taki paź ma czelność pisania o kwestiach marketingu w sporcie i o naszym Klubie?

Jest jeszcze jeden aspekt tego pseudowywodu. Mimo, że nie jestem zwolennikiem ITI w Naszym Klubie to nie da się nie zauważyć zwalczania konkurencji przez michnika i społkę. Oczywiście do marki TVN24 musiał pojawić się odnośnik, że jego akcje spadają, a zdjęcie z Bełchatowa też tworzy atmosferę.

Bracia Jihad!

karakan
11-04-2011, 18:53
Pisałem już kiedyś ,że Agora z ITI za sobą nie przepadają.Wtedy wydało się to niektórym dziwne.

Luk_225
11-04-2011, 19:38
- Ministerstwo Środowiska płaciło za sponsorowane artykuły Gazecie Wyborczej. Kosztowało to 61,22 tyś zł. W sumie były to dwa artykuły za 47,8 tys i wyświetlenie na stronie gazety za 13,42 tys. zł.

http://www.se.pl/wydarzenia/kraj/ministerstwo-placilo-za-przychylne-artykuly_131953.html

Walczmy :)

Polak22
11-04-2011, 19:41
uuu chyba chyba boli panienki ostatnia oprawa,i ma boleć:bauns: wojnaaaaaaaaa

Bado
11-04-2011, 19:45
Walczymy, walczymy. Aż miło poczytać fora z różnych gazet :popcorn:

CeWuKaeS
11-04-2011, 20:05
O tym, że stec i leniarski wykonują polecenia z góry, nikogo nie trzeba przekonywać, ale pytanie dlaczego te gnoje są tak nadgorliwe w tych działaniach.

po ostatnim wylewie nienawiści do kiboli na łamach GóWna myślę że powinniśmy przejść do kontrataku ;) ogólnowarszawski bojkot wyborczej , jakaś akcja uświadamiająca , plakaty na mieście , hasła , banery w widocznych miejscach itp

akcja na szeroką skalę jak w Poznaniu. tam nawet zabierali darmowe metro i sprzedawali na skup makulatury :D

TNTP
11-04-2011, 20:53
ja tylko gwoli przypomnienia napisze, że Agora jest właścielem AMS..."wiecie co robić":):):)

syrokomla
11-04-2011, 21:07
http://wyborcza.biz/biznes/1,100897,9410881,Ilu_pilkarzy_musi_dostac_w_twarz_ _zeby_sponsorzy_Legii.html

mijanie się z prawdą, mitomaństwo, dodawanie jakiś niestworzonych rzeczy to już standard. Ale rzucił mi się w oczy autor: Vadim Makarenko - kto to ***** jest?

Wygooglowałem - jedynym jego osiągnięciem jest napisanie niszowej książki o czasach PRL i kilka artykulików w 2009 na łamach gówna. Jak taki paź ma czelność pisania o kwestiach marketingu w sporcie i o naszym Klubie?

Jest jeszcze jeden aspekt tego pseudowywodu. Mimo, że nie jestem zwolennikiem ITI w Naszym Klubie to nie da się nie zauważyć zwalczania konkurencji przez michnika i społkę. Oczywiście do marki TVN24 musiał pojawić się odnośnik, że jego akcje spadają, a zdjęcie z Bełchatowa też tworzy atmosferę.

Bracia Jihad!

artykul jest gowniany na maksa ale z tym "kto to ***** jest ten makatenko" to zes niezle spudlowal. wbrew pozorom to najciezsze dzialo jakie ostatnio wytoczylo gowno przeciw nam kibolom. w przeciwiensteie do dybslskiego steca cxy innego chujarskiego, ten koles to ceniony dziennikarz; specjslizuje sie w marketingu i reklamie itp. o pilce nie na pojecia o kibicach zadnego ale to znaczy ze wyborcza rozszeza front. dzihad!

Magik2501
11-04-2011, 21:53
Czyli tak, jakby do analizy przemian gospodarczych w Polsce na początku lat `90 wziąć doskonale wykształconego geologa albo światowej sławy pianistę.

Grochu
11-04-2011, 23:21
(...) ten koles to ceniony dziennikarz!(...)

a ortografy wali jak ja p***** ;)

swiety1916
12-04-2011, 22:00
A ja tam dziś rano byłem po bułki w Żabce, a baba przede mną trzyma w ręce, stojąc w kolejce do kasy, koszerną.
No to Jej mówię, że tego barachła kupować nie mozna i, że kupię jej Dziennik, jeśli to gówno odłoży na półkę z prasa pod Panią Domu. Z uśmiechem przystała na moją propozycję i spytała skąd moje zdanie, to Jej opowiedziałem najpirw o manipulacji, kłamstwach michniku, żydowskiej propagandzie.

Wychodząc ze sklepu, miała Dziennik GP w łapie i obiecywała, że GW nigdy już nie kupi :lol:

Magik2501
12-04-2011, 22:28
Z tą "żydowską propagandą" bym się nie wychylał. 95% społeczeństwa pomyśli "ee to jakiś oszołom". Argumenty normalne, a do "koszerstwa" ludzie powoli sami zaczną dochodzić tak samo jak my wszyscy...;)

Pytanie mam odnośnie klisz RTG - był ktoś może w
http://www.rentgen.pl/
tu-o? To na Waryńskiego. Może da się tam pójść i zapytać o jakieś stare/niepotrzebne/prześwietlone klisze? Takie, które oni wywalą, a nam się przydadzą.
Cholera, studiuję tuż obok, ale jakoś nie udało mi się zebrać żeby tam pójść :D no nic, jak nikt nic tu nie będzie wiedział to sam się kopsnę.

W sumie jakby podklepali nam 20 kg takich zdjęć :D można by się już pobawić...

raven
13-04-2011, 09:39
Jak miałem tam rentgen jakiś rok temu, to dostałem zdjęcia tylko na CD - klisza dodatkowo płatna... Więc z rozdawnictwem może być ciężko.

Jaco
13-04-2011, 09:51
Jak miałem tam rentgen jakiś rok temu, to dostałem zdjęcia tylko na CD - klisza dodatkowo płatna... Więc z rozdawnictwem może być ciężko.

http://allegro.pl/klisze-rtg-primax-18x24b-niebieskie-100-szt-op-i1561132973.html

Piekutoszczak
13-04-2011, 10:36
Pytanie mam odnośnie klisz RTG - był ktoś może w
http://www.rentgen.pl/
Może da się tam pójść i zapytać o jakieś stare/niepotrzebne/prześwietlone klisze? Takie, które oni wywalą, a nam się przydadzą.
Cholera, studiuję tuż obok, ale jakoś nie udało mi się zebrać żeby tam pójść :D no nic, jak nikt nic tu nie będzie wiedział to sam się kopsnę.

W sumie jakby podklepali nam 20 kg takich zdjęć :D można by się już pobawić...

z tych klisz odzyskują srebro... więc zdziwiłbym się gdyby "kopsneli z deka"...

Buziek_LG
13-04-2011, 13:37
Jak chcecie walczyć z Agorą to uderzcie w ich czuły punkt, tj. finanse.

Zacznijcie wysyłać setki maili do reklamodawców o następującej treści:
"Ze względu na reklamę zamieszczoną na łamach Gazety Wyborczej, jestem zmuszony do rezygnacji z kupna pańskich produktów. W związku z licznymi pomówieniami jakich dokonują dziennikarze tej gazety brzydzi mnie myśl bym mógł wspierać ją finansowo kupując państwa produkty.
Z poważaniem niegdyś państwa klient Iks Ygrekowski"(podpis powinien być rzeczywisty, w przypadku dużej ilości tego typu wiadomości dział marketingu danej firmy sprawdzi czy człowiek X, nie jest botem generowanym przez komputer)

Przy odpowiednio dużej ilości(2-5 tyś miesięcznie powinno wystarczyć) tego typu maili większość firm zastanowi się przed umieszczeniem tam reklam bojąc się negatywnego marketingu szeptanego możliwe że zmienią miejsce reklamowania, a nawet jeśli się zdecydują to będą mieli potężny oręż do zbicia ceny.

netterack
13-04-2011, 15:33
Jak chcecie walczyć z Agorą to uderzcie w ich czuły punkt, tj. finanse.

Zacznijcie wysyłać setki maili do reklamodawców o następującej treści:
"Ze względu na reklamę zamieszczoną na łamach Gazety Wyborczej, jestem zmuszony do rezygnacji z kupna pańskich produktów. W związku z licznymi pomówieniami jakich dokonują dziennikarze tej gazety brzydzi mnie myśl bym mógł wspierać ją finansowo kupując państwa produkty.
Z poważaniem niegdyś państwa klient Iks Ygrekowski"(podpis powinien być rzeczywisty, w przypadku dużej ilości tego typu wiadomości dział marketingu danej firmy sprawdzi czy człowiek X, nie jest botem generowanym przez komputer)

Przy odpowiednio dużej ilości(2-5 tyś miesięcznie powinno wystarczyć) tego typu maili większość firm zastanowi się przed umieszczeniem tam reklam bojąc się negatywnego marketingu szeptanego możliwe że zmienią miejsce reklamowania, a nawet jeśli się zdecydują to będą mieli potężny oręż do zbicia ceny.

Ciekawy pomysł.

Proponował bym aby taką akcję przeprowadzić tylko do firm reklamujących się w dodatkach regionalnych- tam reklamują się mniejsze firmy, które kampanii nie planują jak koncerny tzn. przez domy mediowe.

Do czego zmierzam- dom mediowy i tak wykupi taką reklamę ponieważ najważniejsze dla nich są badania (sprzedaż, nadkład, czytelnictwo, dopasowanie itp.), mniejsze firmy nie korzystają z ich usług, powierzchnie reklamową kupują same i taki komunikat może do nich trafić

m4_pusty_stadion
13-04-2011, 16:44
Ciekawy pomysł.

Proponował bym aby taką akcję przeprowadzić tylko do firm reklamujących się w dodatkach regionalnych- tam reklamują się mniejsze firmy, które kampanii nie planują jak koncerny tzn. przez domy mediowe.

Do czego zmierzam- dom mediowy i tak wykupi taką reklamę ponieważ najważniejsze dla nich są badania (sprzedaż, nadkład, czytelnictwo, dopasowanie itp.), mniejsze firmy nie korzystają z ich usług, powierzchnie reklamową kupują same i taki komunikat może do nich trafić

Dokladnie do tego nasze kibolskie forum odwiedzaja kibice w calej Polsce z roznych klubow jesli nie maja kont to napewno czytaja i napewno jak sie pojawi lista firm z logo oraz adresami www czy danymi jak do nich dotrzec napewno te klika tysiecy meili dotrze

Kujawiak
13-04-2011, 17:41
Tylko teraz skąd mamy się dowiedzieć kto się tam reklamuje jak nikt tego nie czyta ;)

Don Carlos
13-04-2011, 17:52
ktoś musi się poświęcić dla większego dobra

Yanks
13-04-2011, 17:54
ktoś musi się poświęcić dla większego dobra

I podać listę maili

Pomorze z Legią
13-04-2011, 19:09
axa.tfi@axa-polska.pl _mail do axa reklamuje się na stronie intrnetowei.Wysyłamy WSZYSCY!!!!!

Pomorze z Legią
13-04-2011, 19:11
flota-chevrolet@gm.com

Pomorze z Legią
13-04-2011, 19:26
info@volkswagen.pl

Wysyłamy!!!!!

wwwww
13-04-2011, 20:34
Nareszcie coś sensownego. Tylko że taka akcja musi być ogólnopolska !!! Cała Polska kibolska musi wysyłać maile do domów mediowych i osób odpowiedzialnych za marketing w firmach które sie w Gównie reklamują. To musi być akcja na szeroką skalę.

Greg_stm
13-04-2011, 20:47
Odnośnie szablonów

Mam do rozdania 6 sztuk wykonanych na folii (format 47x22 cm). Napis wykonany całkiem nieźle (na ploterze tnącym) Jeśli ktoś ma ochotę na takowe zapraszam na PRIV. Jak będzie zapotrzebowanie to postaram się jeszcze dorobić. http://i56.tinypic.com/2nh00wk.jpg

Magik2501
13-04-2011, 21:04
Pojedyncze maile nic nie dadzą, jakby na płocie na Legii wisiał co mecz transparent z takim przekazem, to co innego (transparent zobaczą tysiące kibiców na stadionie + na zdjęciach z meczu itp). Nie ogarniemy kilkunastu tysięcy głów, by wysyłali tego typu maile do firm.
Lokalni autonomiczni nacjonaliści na pewno będą mieć pomysł na dobre płótno, gdyby była taka potrzeba.

Greg_stm - jak masz dojście jakieś dobre to takowej folii to lepiej, każdy sam może sobie wyciąć, byle byłoby z czego.
Hmm chyba, że łamiemy komuś nogę i bierzemy jego rtg :D To cena idei godna

mlotkiew
13-04-2011, 21:24
Moim zdaniem z mailami dobry pomysł. Tylko pod jednym warunkiem. Żeby to nie był szablon, powielanie. Na pewno inaczej to będzie wyglądać, jeśli ktoś dostanie np. 100 identycznych maili, tylko ze zmienionym podpisem co wyglądają jakby jakiś bot to wysyłał, a co innego 100 indywidualnie napisanych maili, chociażby były o bardzo podobnej treści.

Magik2501
13-04-2011, 23:50
Moim zdaniem z mailami dobry pomysł. Tylko pod jednym warunkiem. Żeby to nie był szablon, powielanie. Na pewno inaczej to będzie wyglądać, jeśli ktoś dostanie np. 100 identycznych maili, tylko ze zmienionym podpisem co wyglądają jakby jakiś bot to wysyłał, a co innego 100 indywidualnie napisanych maili, chociażby były o bardzo podobnej treści.

Twoim zdaniem wielkie firmy jak Cola czy Adidas czytają każdego maila? Prezes z zastępcą siedzą i dyskutują na temat każdego otrzymanego listu? Jasne, że nie. Jest szereg ludzi zatrudnionych, którzy co najwyżej otworzą maila, rzucą okiem, przejdą dalej. Nie liczy się przekaz w tym wypadku, tylko ILOŚĆ. Jak będzie to 500 maili, ale napisanych pięknym wierszem w siedmiu językach to o całej akcji nie dowie się nikt wyżej ponad tymi gamoniami, co maile czytają.
Ale jakby było to 80 000 maili to już mogliby się zacząć zastanawiać...Tylko akcji na tak poważną skalę nie dogada się na forum internetowym.

Slaav
14-04-2011, 09:00
W rzeczy samej,akcja będzie najgłośniej komentowana w "mediach" gdy maili będzie naprawdę dużo...sama inicjatywa użytkowników forum,to piękna rzecz :hyhy: Hmm,a może by tak zrobić podobną facebook`ową akcję jak to było z Adidasem i zamalowywaniem graffiti na Służewcu? :chytry: Im więcej ludzi postronnych się dowie,tym większy pozytywny szum...

robal86
14-04-2011, 09:42
W rzeczy samej,akcja będzie najgłośniej komentowana w "mediach" gdy maili będzie naprawdę dużo...sama inicjatywa użytkowników forum,to piękna rzecz :hyhy: Hmm,a może by tak zrobić podobną facebook`ową akcję jak to było z Adidasem i zamalowywaniem graffiti na Służewcu? :chytry: Im więcej ludzi postronnych się dowie,tym większy pozytywny szum...
akcja na facebooku już jest ale nie cieszy się za dużym zainteresowaniem ...
w wyszukiwarce na FB wystarczy wpisać: Koniec z niszczeniem środowiska kibicowskiego przez GW

Pomorze z Legią
14-04-2011, 09:54
http://www.facebook.com/pages/Koniec-z-niszczeniem-%C5%9Brodowiska-kibicowskiego-przez-GW/134448936623155 Klikamy i nie Lubimy GÓWNA

RadO
15-04-2011, 10:27
a propos wojny... taki tytuł jak główny news na GóWnianej stronie:

Pepsi Arena? Jak ITI (z Marcinkiewiczem) wykiwało miasto na stadionie Legii (http://warszawa.gazeta.pl/warszawa/1,34862,9438759,Stadion_miejski_z_nazwa_Pepsi__Zlo ty_interes_na_Legii.html)

daimler
15-04-2011, 10:29
Bardzo fajnie że jadą z ITI. Bardzo fajnie.

RadO
15-04-2011, 10:38
też tak myślę :D

będzie ciekawiej :lol:

detoxizer
15-04-2011, 10:41
Wizę że gazetka idzie na wojnę totalną :D

ivan
15-04-2011, 10:44
Śmiertelne zwarcie Szechtera z Walterem , to będzie niezłe kino akcji .:lol2:

księciuniu
15-04-2011, 10:53
Czystki w Politbiurze - już to parę razy w historii przerabialiśmy 8)

A kibole stoją z boku, zniesmaczeni pełnym agresji językiem dwóch koncernów mediowych.

mort
17-04-2011, 11:32
co tak cicho? :D

www.szechteriada.org - mistrzostwo, wielkie ukłony :)

Jaco
17-04-2011, 11:58
http://rebelya.pl/discussion/23784/kibice-poszli-na-prawdziwa-wojne/

:kowboi:

Altuditu
17-04-2011, 12:22
co tak cicho? :D

Jak zobaczyłem zdjecie to oniemiałem.

Sektorówka - pomysł, wykonanie - wszystko na najwyższym poziomie!

Brawa i gratulacje za tą akcję!

Trudno było im celniej przyłożyć.

O "gówno Prawda" gryzipiórki nie wspomniały ani słowem w swoim pisemku, teraz też pewnie tematu nie podniosą, ale jestem pewien, że zabolały ich te dwie akcje wyjątkowo, jak pewnie nic od bardzo dawna.

księciuniu
17-04-2011, 12:27
http://rebelya.pl/discussion/23784/kibice-poszli-na-prawdziwa-wojne/

:kowboi:

extraneus CommentTime14 godzin temu

Tak, Legioniści powiedzieli to, co wszyscy myślą - można powiedzieć: "Dzisiaj wszyscy jesteśmy Legionistami"; ))))
:cf:

Warto chyba iść za ciosem, kuć żelazo póki gorące i takie tam - może ktoś będący w temacie dałby radę na szybko ogarnąć jakieś tematyczne vlepki (wg mnie wystarczyłoby proste "Gówno Prawda" i jakis poręczny, nieduży rozmiar), jako uzupelnienie akcji szablonowej - jakiś czas temu forumowicz musztra wspominał o jakichś takich vlepkach w tym temacie.

matx
17-04-2011, 12:28
Temat został podjęty również na wykopie. Ostrzegam jednak, że niektóre komentarze mogą podnieść ciśnienie.
http://www.wykop.pl/link/706357/redaktor-michnik-coraz-popularniejszy-na-stadionach/

sasza
17-04-2011, 12:34
Wrzuciłem tekst do "Media o kibicach", ale myślę że tu też się nada :)

http://renata.rudecka-kalinowska.salon24.pl/298864,ostrzegam-bojowki-gotowe-do-dzialania

mort
17-04-2011, 13:02
w necie twierdzą, że rzeczona Pani to emerytowana działaczka SD :D

Jaco
17-04-2011, 13:05
Faszystka, znaczy się. :hasao:

TNTP
17-04-2011, 13:23

emerytowana działaczka SD:hyhy: niezły musi mieć przebieg ta Algida, że już jest emerytowana

tygrys_warszawa
17-04-2011, 13:38
Czytam informacje o tej pseudo gazecie i nie dobrze mi sie robi...

Powiem Wam tak - wzięli sobie Was na celownik. Jesteście kolejną grupą w tym kraju, którą chcą zniszczyć. Oni robią to na wielu frontach jednocześnie - kościół, Papież Jan Paweł II, PiS, polscy patrioci. Każdy kto nie zgadza się z ich chorą ideologią. Uważajcie bo to trudny przeciwnik i jak sami wiecie stosujący nie czyste chwyty - przede wszystkim. Manipulacja, kłamstwa i prowokacje to codzienność Gazety Wyborczej.
Zapewne będą Was prowokować żebyście coś narozrabiali, to wtedy dopiero Was upieczą.
Życzę Wam powodzenia! Ludzi, którzy przejrzeli na oczy i zobaczyli prawdziwe zamiary tej gazety jest coraz więcej. Razem damy im radę! Bardzo ważne by zaangażować kibiców z całej Polski.

a na deser, taki filmik z you tube. Dobrze pokazuje po której stronie jest Michnik (a także Olejnik): http://youtu.be/7gYk-O9qhX8
i można zrozumieć - czemu media zachowują się tak a nie inaczej...

RadO
17-04-2011, 15:32
Wrzuciłem tekst do "Media o kibicach", ale myślę że tu też się nada :)

http://renata.rudecka-kalinowska.salon24.pl/298864,ostrzegam-bojowki-gotowe-do-dzialania

:lol: :lol: :lol:

Zrobili ze mnie PiS-owca :rotfl:

St. Mokotów
17-04-2011, 16:32
a na deser, taki filmik z you tube. Dobrze pokazuje po której stronie jest Michnik (a także Olejnik): http://youtu.be/7gYk-O9qhX8
i można zrozumieć - czemu media zachowują się tak a nie inaczej...

Gazeta = NIE Light - stara prawda :kawa:

Magik2501
17-04-2011, 17:05
Gazeta = NIE Light - stara prawda :kawa:

Oooo to to to! Gazeta Wyborcza i Nie! piszą mniej więcej to samo, tylko innym językiem. Urban rzuca ku*wami, pisze raczej dla chamstwa, Michnik za to przekazuje te same wartości, ale już w inny sposób.
Noo i Urban mówi głośno, jest starym komunistą, a Michnik udaje antykomunistę, opozycjonistę (ciekawa to opozycja, której dupska pilnowały służby bezpieczeństwa aparatu PRL :D )

karakan
17-04-2011, 18:47
Zrobili ze mnie PiS-owca :rotfl:

Teraz to się wypierasz?! A na obozie PIS-u to kto sztuki walki ćwiczył?

Orzech
17-04-2011, 18:50
http://www.jerzyrobertnowak.com/ksiazki/czarny_leksykon.htm

mort
17-04-2011, 18:52
oglądam "Ligę plus"

transy wszędzie widoczne :) kibolstwo oddało wreszcie rządowi :prawi:

PS. Nie muszę mówić kto nie miał jako jedyny transparentu i kto popiera wyborczą bo ta "zawsze dobrze pisze o naszym klubie" :lol: :lol: :lol:

Pan Artysta
17-04-2011, 18:54
oglądam "Ligę plus"

PS. Nie muszę mówić kto nie miał jako jedyny transparentu i kto popiera wyborczą bo ta "zawsze dobrze pisze o naszym klubie" :lol: :lol: :lol:

za mało ich było do dzwigania transu :lol:

RadO
17-04-2011, 19:15

cwaniakujesz bo mi kominiarka spadła :efoch:

karakan
17-04-2011, 19:25
Cała kibolska Polska widziała! :prawi:

RadO
17-04-2011, 19:33
Bo Jarka ciosie z półobrotu też by Ci spadła.

MKB89
17-04-2011, 19:37
Bardzo fajnie że jadą z ITI. Bardzo fajnie.

Co my się będziemy w kłótnie między Żydami wtrącać :D

detoxizer
17-04-2011, 20:43
za mało ich było do dzwigania transu :lol:

:lol:

Praha
17-04-2011, 20:49
oglądam "Ligę plus"

A ja podpowiem "nieświadomym", że chodzi o Groclin. :)

daimler
17-04-2011, 20:53
ja podpowiem "nieświadomym", że chodzi o Groclin.
Nowy szczyt schizofreni: chłopki z Muranowa jadą Lechowi od "kuchenek".
Mają poczcie humoru, jebani :lol:

A co do samej akcji - z tego co widzę zyskaliśmy kilku kibiców od soboty :D na KSP nie ma co się oglądać, oni żyją w swoim wyimaginowanym świecie, w którym pół wyjazdu ZAWSZE stoi w kolejce po giętą :lol:

Magik2501
17-04-2011, 22:00

Haha :D Kiedyś (3 latka temu?) chyba też Zaborcza pisała, że "NOP rocznie szkoli 50 000 dzieci w podmiejskich lasach" :D

Dobra panowie, późno jest, spadam na szkolenie z podkładania materiałów wybuchowych na poligon pisowski w Sękocinie.

Snopek
17-04-2011, 22:27
Nowy szczyt schizofreni: chłopki z Muranowa jadą Lechowi od "kuchenek".
Mają poczcie humoru, jebani :lol:

:nie:

http://img638.imageshack.us/img638/9028/9978x8500x500.jpg

Co do drugiego zdanie to nie zaprzeczę :leze:

Wybaczcie, ale nie mogłem się powstrzymać :)

syrokomla
18-04-2011, 06:03
GW znów atakuje tym razem pyrusowy odpowiednik Błedowskiego, niejaki Szlachetka czy cuś tłumaczy się, dlaczego pozwolił wnieść sektorówkę "szkalującą Adama Michnika"? No gdzie tu ***** szkalowania się dopatrzyli to ja nie wiem?Sama prawda. A i jeszcze news stulecia Piotrek wszedł na mecz Pogonii, na który nie miał zakazu.... :-. To jest temat? Sami sie osmieszają, to juz nawet nie zorientowany czytelnik wyczuje ze chyba ich pojebalo

mort
18-04-2011, 06:24
ale jak to Michnika?

na sektorówce padło nazwisko "Michnik" ? :D

syrokomla
18-04-2011, 06:26
ale jak to Michnika?

na sektorówce padło nazwisko "Michnik" ? :D

Rozpoznali po portrecie :lol2: syndrom wyparcia zawiódł

qwerty12345
18-04-2011, 10:14
http://www.wykop.pl/link/708003/dla-kogo-niewygodna-jest-pamiec-o-ofiarach-totalitaryzmu-kwiecien/
Wykopywać, rozsyłać, rozpowszechniać. Wojna!

Orzech
18-04-2011, 12:16
http://niezalezna.pl/9298-kibice-przeciw-rzadowi-i-michnikowi?page=1

TNTP
18-04-2011, 12:36
Gwiazdy wielkiego formatu odwiedzą dziś naszą redakcję przy Czerskiej. Gośćmi cyklu "Film-muzyka-teatr w Gazeta Cafe" będą aktorzy Jacek Poniedziałek i Maciej Stuhr będą gośćmi dzisiejszego spotkania w cyklu "Film-muzyka-teatr w Gazeta Cafe".

Do naszej redakcyjnej klubokawiarni przy Czerskiej na rozmowę poświęconą ostatniej premierze Nowego Teatru "Życie seksualne dzikich" zaprosiliśmy też reżysera Krzysztofa Garbaczewskiego, autora adaptacji - performera i poetę - Marcina Cecko oraz autorkę scenografii (koncepcja wyspy) Aleksandrę Wasilkowską. Spotkanie poprowadzi Remigiusz Grzela. Zapraszamy!

Poniedziałek, godz. 19. Gazeta Cafe (ul. Czerska 8/10), wstęp wolny

ostatnio jakiś pismak z gw, nawijał coś o tym, że kibole zachowują się jak bohaterowie "życia seksualnych dzikich", więc i nas nie może tam zabraknąć...
tylko pamiętajcie pełen orient, bo po naszych manewrach przy okazji koncertu Madonny na pewno będą się nas spodziewać:cinkciarz:

b.
18-04-2011, 12:58
Gośćmi cyklu "Film-muzyka-teatr w Gazeta Cafe" będą aktorzy Jacek Poniedziałek

Hehe, czemu mnie to nie dziwi, że zapraszają pedała poniedziałka?

Orzech
18-04-2011, 13:17
http://wiadomosci.dziennik.pl/sport/pilka-nozna/artykuly/331749,to-juz-jest-prawdziwa-wojna-kibicow-legii-z-gazeta-wyborcza.html
WOJNAAAAAAA!:)
Piękny komentarz: "NO TO TERAZ WIEM, ŻE BIJE UŚPIONE SERCE STOLICY MOJEJ UKOCHANEJ OJCZYZNY".

Bartoszek11111
18-04-2011, 13:20
Z nami nie wygrają.

arczi
18-04-2011, 14:41
Niezwykle budujące komentarze. Serce rośnie.
Nie można przerwać tego procesu. Upór i konsekwencja. Nie ma że boli.

AtoMen
18-04-2011, 18:36
Warto przeczytać

http://www.wpolityce.pl/view/10480/Ten_tekst_powstal_po_to__aby_ktos_kto_go_przeczyta _mial_spojrzenie_na_kibicow_takze_z_drugiej_strony .html

Szejdi
18-04-2011, 18:37
Bardzo fajny artykuł. W końcu ktoś zebrał te hipokryzje do kupy. :)

arczi
18-04-2011, 18:39
Panowie, czytajcie uważniej. Ten link został już wrzucony także w "Media o kibolach".

Magik2501
18-04-2011, 19:24
http://wiadomosci.dziennik.pl/sport/pilka-nozna/artykuly/331749,to-juz-jest-prawdziwa-wojna-kibicow-legii-z-gazeta-wyborcza.html
WOJNAAAAAAA!:)

Nie wierzę, wrzucili adres tej strony do swojego szmatławca :D Jeśli chociaż część jej czytelników wejdzie na stronę szechteriada.org to dzięki redaktorki za pomoc z wami :)

Swoją drogą - jeśli kobieta jest porządna i ktoś mówi o niej "ku*wa" to ją obraża, zgadza się. Ale jeśli kobieta za pieniądze oddaje się obcym ludziom, to stwierdzenie, że jest prostytutką jest na miejscu i nie ma w tym nic oczerniającego.

(L)egiaMaster1916
18-04-2011, 22:07
bardzo fajnie, że nie skończyło się na okrzykach w stronę dziennikarzy w Gdańsku,..Brawo za oprawe z Lubinem, brawo za płotno z soboty, ale nie wolno poprzestawać na laurach - dziennikarzolstwo ucichło (co tylko pokazuje, że słuszna została wybrana droga otwartej wojny, a nie tylko ujadania na nich wszem i wobec) schowało się pod kamienie tylko:)
Założę się, że gdyby nie ta oprawa i wytoczona im otwarta wojna to juz od soboty pojawiłoby sie z 7 artykułów o kibolach Legii. Mnie nie tylko raduje to co sie stało na meczu, ale ta rozbrajająca cisza GW. O ile oprawa z Lubinem mogła ich lekko dotknąc to juz ta z meczu z Lechem jak nabardziej.
wyginam śmiało ciało, wyginam śmiało ciało...2:0? mało!:)

arczi
19-04-2011, 10:04
Panowie i Pani z Rzeszowa. Usunąłem waszą polemikę. Zlitujcie się. To zbyt poważny temat by go tak rozpierdalać pierdami.

RadO
19-04-2011, 13:59
Dziennikarze "Gazety Wyborczej" nie pojawią się już w programie "Loża prasowa" w TVN24. Jak mówi Presserwisowi zastępca red. naczelnego dziennika - to z powodu krytycznych artykułów wobec Legii, która jest własnością tego samego właściciela co stacja.

"Loża prasowa" jest cotygodniowym programem TVN (http://tematy-wiadomosci.gazeta.pl/T/1723,TVN) 24, w którym spotykają się dziennikarze i publicyści, aby komentować najważniejsze wydarzenia minionych dni. Przy jednym stole spotykają się autorzy różnych redakcji, w tym m.in. dziennikarze "Gazety Wyborczej" (najczęściej - jak zauważa Presserwis - Piotr Stasiński, lecz także Paweł Wroński, Dominika Wielowieyska i Ewa Milewicz).

Klub piłkarski Legia Warszawa (http://www.sport.pl/pilka/2,70994,,,,-2975062,P_SPORT_PODMIOT.html), podobnie jak TVN 24, należy do koncernu ITI. Sama "Gazeta Wyborcza" od dłuższego czasu piętnuje na swoich łamach tzw. pseudokibiców, w tym także Legii.

Prowadząca "Lożę prasową" Małgorzata Łaszcz twierdzi, że jeszcze wielokrotnie będzie zapraszała dziennikarzy "Gazety", jednak nie chciała w rozmowie z Presserwisem komentować zarzutu o to, że zaproszenie dla Stasińskiego cofnięto z powodu Legii.

Nie chciała również odpowiedzieć na pytanie, czy w TVN 24 pojawił się zakaz zapraszania publicystów "GW".

:popcorn:

Pan Kamil
19-04-2011, 14:10
Nie róbcie tego, błagamy! :D Bez was nasz świat jest taki szary.

daimler
19-04-2011, 15:05
Dzieje się :D

i już biją pianę :lol:
http://img828.imageshack.us/img828/9417/89006825.png (http://img828.imageshack.us/i/89006825.png/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)

chuuuuuuuuj wam w dupę gamonie :lol:

Buziek_LG
19-04-2011, 15:09
http://1.bp.blogspot.com/_jLdEId-uwUE/S4cd1gfJBAI/AAAAAAAABTM/OVm9BUqsApc/s1600/Gazeta+Wyb2.jpg

Ładnie...

TytusPullo
19-04-2011, 15:12
No to mega grubo :) Twórcom-gratulacje
Powielić i kolportować gdzie się da, rozdawać jak ulotki z reklamami pizzeri, wrzucać do skrzynek, akcja to akcja :)

Luk_225
19-04-2011, 16:23
Taka drobna sugestia :)

http://kibice.net/forum/viewtopic.php?f=2&t=18199

Noris
19-04-2011, 19:19
Dzieje się :D

i już biją pianę :lol:
http://img828.imageshack.us/img828/9417/89006825.png (http://img828.imageshack.us/i/89006825.png/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)

chuuuuuuuuj wam w dupę gamonie :lol:

"GW" wzburzona, a sympatycy mainstreamu leją łzy, bo chcieliby nie musiec wybierać miedzy GW i TVN, czyli między tatą i mamą, którzy przecież powinni byc razem ;) Biorą w większosci stronę GW. Wydaje mi się, że gdyby karny zakaz dosięgnął jakiegoś medium niemainstreamowego za np.pisanie że ITI założyły służby, to ci, co teraz oburzają się na TVN, przejawialiby odmienne emocje. Byliby wniebowzięci.:kowboi:

Magik2501
19-04-2011, 19:40
Ojjj nie cieszyłbym się, o coś bardziej zawiłego tu musi chodzić. I Walter i Michnik to komunistyczne psy aparatu bezpieczeństwa, TVN postał dzięki temu, że pieniędzy Partii po `89 nie znacjonalizowano, postkomunistów stać było na potężne media.

Noris
19-04-2011, 21:33
Nic specjalnie zawiłego. ITI pogroziło palcem Michnikowi, żeby nie wpieprzał się do biznesu Łolterowi. Jestem pewien, że Czerska nie zniknie z wizji TVN-u. Takie trochę strachy na lachy. Robione zresztą rękami byłego agorowca Skworza i jego przybocznej Gluzy z Pressu, trochę pod publiczkę.

Borek88
19-04-2011, 22:18
ta strona Gówna to mistrzostwo :) brawo dla autorów/a :klaszcze:

tMadzik
20-04-2011, 10:56
Nie wiem czy było, ale tutaj chyba nie :)

http://www.youtube.com/watch?v=DCqQlR20Joo&feature=share

b.
20-04-2011, 11:14
Nie wiem czy było, ale tutaj chyba nie :)

http://www.youtube.com/watch?v=DCqQlR20Joo&feature=share

RAZ w formie ;)

szmata załgana, precz niech nie leży mi tutaj między porządnymi gazetami

:brawo:

detoxizer
20-04-2011, 11:36
No no, na ostro :D

ŁUKASZ.
20-04-2011, 13:05
Beatka była lekko w szoku :D

Generalnie krótko, mocno i na temat. I wbrew woli pajacyków z Czerskiej poleciało do szerszego grona :)

Tuzin
20-04-2011, 15:04
Mój prywatny sposób jest taki - zawsze biorę od tych staczy 5 sztuk Metra, bo mówię że dla każdego w biurze muszę wziąć, po czym ordynarnie wypierdalam do następnego śmietnika. SLU.

karakan
20-04-2011, 15:14
Dobre! Zastosuję!

Dzwonowo
20-04-2011, 15:43
W Poznaniu ("zbierałem" Metro) był prikaz u rozdawaczy, żeby dawać tylko dwa na łebka i rozdawacze faktycznie się nieźle cykali i więcej dać nie chcieli. Ale wystarczyło robić rundki - dwie poproszę - 10 metrów w lewo i nawrót - dwie poproszę - 10 metrów w prawo i nawrót - itd. Oprócz tego wyjmowanie z wózka jak się oddali rozdawacz* oraz zbieranie całych wyłożonych nakładów tam gdzie Metro było wykładane**. To ostatnie jest najskuteczniejsze ilościowo, za jednym zamachem od rana można odciąć dany punkt i zebrać 50-100 albo i więcej sztuk.

* Rozwiązanie ryzykowne, najlepiej zrobić z dogadanym rozdawaczem, jednemu z nas Agora robiła problemy i doniosła na psy prosząc o zapis z monitoringu z oskarżeniem o zabór mienia (~setka darmowych egzemplarzy gazety wyjęta z wózka)
** U nas głównie uczelnie, akademiki.

Ale ogólnie zbieranie Metra to trochę bez sensu pomysł, zwykli ludzie łykają te gazety bezwiednie, trudno zebrać naprawdę dużą ekipę żeby ich efektywnie uderzyć, a drobne ilości podbierane i wrzucane do kosza są im wręcz na rękę.

Magik2501
20-04-2011, 15:53
Prawda jest taka, że duża część Metra zbierana jest przez uczniów/studentów. W liceum jak i teraz na Polibudzie Metro się przydaje. Wciąż do tego samego - krzyżówka, narysować kilka ch*jów na mordach wydrukowanych osób i ewentualnie można jeszcze w kogoś rzucić zgniecionym egzemplarzem. Szczerze to nie spotkałem się jeszcze z innym zastosowaniem tej gazeciny, nie na swoim wydziale na pewno.

Tuzin
20-04-2011, 15:56
Tu nie chodzi o uderzanie w nich, bo nawet ekonomicznie to jest niewycenialne (przecież nie liczą każdego egzemplarza, a reklamodawcy opierają się na jakichś szacunkach). Chodzi o to, żeby ich gówniana propaganda nie dotarła do ludzi. Dobre i chociaż 5 uratowanych dusz :]

adrianek
20-04-2011, 15:58
Dobre :D Na moim wydziale już od jakiegoś czasu Metra nie biorę, ale zawsze się znajdą (wybiórcza też leży :/) chętni, to można pobazgrać i proste krzyżówki zrobić. Choć ostatnio trafiają się trudne i nawet tego nie chce się robić.

skierki
20-04-2011, 16:33
Szczerze to nie spotkałem się jeszcze z innym zastosowaniem tej gazeciny, nie na swoim wydziale na pewno.

Bardzo sympatycznie się tym rozpala trudno rozpalarne ogniska na działeczce. Myśę, że i kominek niejeden by sie udało tym rozpalić.:ok:

SPQR
20-04-2011, 16:55
Mój prywatny sposób jest taki - zawsze biorę od tych staczy 5 sztuk Metra, bo mówię że dla każdego w biurze muszę wziąć, po czym ordynarnie wypierdalam do następnego śmietnika. SLU.

Bardzo dobre!

Same korzyści:
1) staczom szybciej zejdzie (do nich pretensji nie mam - jakoś na chleb zarobić trzeba)
2) mniej ludzi to przeczyta
3) uczucie spełnionego obywatelskiego obowiązku - bezcenne

MKB89
20-04-2011, 19:55
Ojjj nie cieszyłbym się, o coś bardziej zawiłego tu musi chodzić. I Walter i Michnik to komunistyczne psy aparatu bezpieczeństwa, TVN postał dzięki temu, że pieniędzy Partii po `89 nie znacjonalizowano, postkomunistów stać było na potężne media.

Między komuchami też są rozgrywki, pamiętam jak jeden komuch na wykładzie chwalił Gomułkę m.in. za rok 68' :D

Wtedy chyba dorwał się do uczelni :kowboi:

Deltasy
20-04-2011, 21:52
Bardzo sympatycznie się tym rozpala trudno rozpalarne ogniska na działeczce. Myśę, że i kominek niejeden by sie udało tym rozpalić.:ok:

Oczywiście że tak, całą zimę rozpalam tym w centralnym :}

(L)ukasz
21-04-2011, 09:22
http://warszawa.gazeta.pl/warszawa/1,34862,9474911,Legia_przeprasza__Gazete__za_kibic ow__Zarzad_oburzony.html

daimler
21-04-2011, 09:23
W "Media o kibolach" już wrzuciłem. Proponuję w jednym miejscu komentować to gówno...

księciuniu
21-04-2011, 09:25
No to temat wojenny chyba do tego lepszy ...

Wg mnie oni musieli coś napisać, ale mogli to zrobić z trochę mniejszym zaangażowaniem.

daimler
21-04-2011, 09:29
Podaj chociaż jeden powód, dla którego "musieli" klęknąć przed Michnikiem i grzecznie przyjąć do buzi jego ******? ***** serio, jestem zszokowany...

tym bardziej w kontekście tego co pisałem w "Mediach..."

http://legia.com/www/index.php?akt=21741
List otwarty do Gazety Wyborczej
2011-04-06 16:56

szybko im przeszło, pierdoleni hipokryci... tak się podłożyć, tak klęknąć, z takim ***** połykiem... w głowie się nie mieści...

ps. oczywiście Gazetka w podzięce dziś jedzie Walterowi i Kosmali za "ceremonię" zakończenia budowy. Ale to nic, otrzyj twarz Kosmala pedale, to tylko deszcz padał!
nie rozumiem tej decyzji.

b.
21-04-2011, 09:31
Podaj chociaż jeden powód, dla którego "musieli" klęknąć przed Michnikiem i grzecznie przyjąć do buzi jego ******? ***** serio, jestem zszokowany...

Też się tego nie spodziewałem, tym bardziej po ostatnich wydarzeniach - liście otwartym i braku zaproszenia dziennikarzoli gówna do jakiegoś pragramu na tvn.

Kubeł zimnej wody na łeb dla tych, którzy myśleli, że iti zmieniło się z okupanta na przyjaciela.

Kto raz okazał się kurwą nigdy nie będzie ziomkiem!

daimler
21-04-2011, 09:34
Jebani schizofrenicy, mistrzowie bicia się w cudze piersi.
Jebał ich wszystkich pies, i możecie mnie kurwy z Czerskiej cytować do woli.

b.
21-04-2011, 09:40
Daimos - chyba komuchom z iti na chwilę się zapomniało kto w tym momencie rozdaje karty.

Drużyna chujowa - nikt nie przyjdzie na Ł3 aby "fetować kakę".

Jedno oświadczenie SKLW i na następnym meczu będzie 8 tys. ludzi.

Chyba poczuli się zbyt pewnie -a ja bym radził im uważać i nie wkurwiać kiboli ;)

detoxizer
21-04-2011, 09:43
Ja nie byłem zszokowany, ja byłem zażenowany. Czy GóWno przeprosiło za swoje nierzetelne dziennikarstwo? Wystosowało list otwarty z przeprosinami? Na **** się przed nimi płaszczyć? :roll:

RadO
21-04-2011, 09:44
Oni sami nie wiedzą po której stanąć stronie...

A przyjacielem naszym nigdy nie będą... Po prostu miło by było patrzeć z boku na ich wojenkę.

syrokomla
21-04-2011, 09:45
Jeszcze gdyby tam były jakieś inwektywy, nie wiem, złorzeczenia, złośliwa karykatura, cokolwiek? Nie musieli im nie powinni przepraszać, a poza tym sektorówka nie była skierowana do Adama Michnika tylko do Aarona Szechtera! :fy:

księciuniu
21-04-2011, 09:50
Ja od początku pisałem, że to tylko markowany konflikt (gw-iti), bo gra idzie o zbyt dużą stawkę, żeby z powodu takich „błahych” spraw jak kibice lub dobre imię klubu piłkarskiego robić rozłam we Froncie Jedności. Ot, takie drobne przekomarzania w gminie wyznaniowej.

Ale nawet bez takich spiskowych teorii, to wydaje mi się, że jakieś ogólnobiznesowe reguły nakazywały im zabrać glos (chociaż zastrzegam, że nie mam jakiejś większej wiedzy w tej materii) – inaczej pisemko zwane „gazetą” smarowałoby, że się utożsamiają, popierają, akceptują, bo nic nie robią (oprawa na Lubinie i w Poznaniu). Jak chcą działać na salonach, to muszą choćby stwarzać pozory – a w ich przypadku, to nie są nawet pozory, tylko działanie z głębi serca.

Czy nam się to podoba czy nie, to o ile w przypadku ataków na klub iti może jeszcze będzie starało się jakoś odgryzać, o tyle w przypadku szkalowania kibiców nie kiwnie nawet palcem. A i w walce nie pomoże.

NIe wiem tylko czemu przepraszają Michnika za sektorówke dot. rodziny Szechtera ? :hmm: - czyżby coś sugerowali ?

edit: Ale przynajmniej gazietka chwaląc się przeprosinami przy okazji reklamuje naszą oprawę - wcześniej chyba o niej nie pisali ?

W czasie meczu kibice wywiesili gigantyczną płachtę ze zdjęciem Adama Michnika i hasłem: "Szechter przeproś za ojca i brata". Transparent imitował pierwszą stronę " Gazety Wyborczej".

legiaursus21
21-04-2011, 09:53
Przecież to jest szczyt chamstwa ... Jeszcze ten pajac przepraszał Szechtera.
Następnym razem niech się zastanowią co piszą , a nie obsmarowują kogo popadnie.
GÓWNO PRAWDA

_AS_
21-04-2011, 10:44
bo gra idzie o zbyt dużą stawkę, żeby z powodu takich „błahych” spraw jak kibice lub dobre imię klubu piłkarskiego robić rozłam we Froncie Jedności. no ale zeby z powodu tych "błahych" spraw dać sobie wsadzić obcemu facetowi???

księciuniu
21-04-2011, 10:54
Nie, wsadzić sobie dali z powodu Frontu Jedności :wdupe:

mafioso
21-04-2011, 12:31
Kolejny tekst z GW. Tym razem pióra Michała Wojtczuka.

Dlaczego podniosłą uroczystość zakończenia budowy stadionu przy Łazienkowskiej zorganizowano w tajemnicy przed dziennikarzami i radnymi? Czy ratusz wstydzi się stadionu Legii? Czy jest się czego wstydzić?

- Znaleźliśmy się w kolejnym historycznym momencie. Dzisiaj w sposób symboliczny zakończyliśmy budowę miejskiego stadionu Legii. Jesteśmy pewni, że wpisze się on w architekturę stolicy i będzie służył warszawiakom. Liczę, że nieraz przeżyjemy na nim wielkie emocje - powiedział w środę wiceprezydent Warszawy, Jacek Wojciechowicz wmurowując wewnątrz trybuny zachodniej stadionu przy Łazienkowskiej akt erekcyjny. Taki uroczysty dokument na ogół umieszcza się, gdy budowa się rozpoczyna, nie kończy. Ale nie to było najdziwniejsze. Otóż podniosła uroczystość zakończenia budowy jednej z najbardziej widowiskowych miejskich inwestycji odbyła się... w tajemnicy. Milczy o niej strona internetowa ratusza. Nie zaproszono na nią radnych ani mediów, chyba, że pod tą kategorię podciągnąć szefów koncernu ITI, właściciela Legii. Nie było też architektów z pracowni JSK, która zaprojektowała stadion. O imprezie zawiadomiono ich w ostatniej chwili i nie dotrli.

Wygląda to tak, jakby ratusz wstydził się tej inwestycji.

Czy jest czego? Wielokrotnie krytykowaliśmy w Gazecie koszt tej inwestycji (456 mln zł, po odliczeniu podatku VAT - 374 mln). Przetarg rozstrzygano latem 2008 r, w szczycie boomu budowlanego. Być może, gdyby go powtórzono, udałoby się uzyskać niższą cenę - w 2009 r. usługi budowlane staniały. Z chwilą zakończenia budowy (formalnie nastąpi to prawdopodobnie na przełomie kwietnia i maja) Legia zacznie płacić pełny czynsz - 3,7 mln zł rocznie, zamiast dzisiejszych 1,1 mln. Czy to dużo? Z jednej strony to najwyższa kwota, jaką płaci polski klub piłkarski. Z drugiej - to prawie dwa razy mniej, niż Legia chce dostać za sprzedaż praw do nazwy stadionu. Klub twierdzi, że na taką operację pozwala jej umowa dzierżawy, za której ostateczny kształt odpowiada ekipa Hanny Gronkiewicz-Waltz. Stadion Legii trudno nazwać miejskim - ratusz nie zorganizował na nim jeszcze żadnej miejskiej imprezy (ceremonii otwarcia olimpiady specjalnej nie liczę). Jego potencjał wykorzysta za to koncern ITI, który latem urządzi na nim swoją dwudniową komercyjną imprezę muzyczną Warsaw Orange Festival - nota bene jeszcze dwa lata temu imprezę miejską. Udowodni w ten sposób słuszność obaw o to, że stadion Legii będzie odbierać część imprez Stadionowi Narodowemu, który potrzebuje ich jak tlenu, by zdobyć pieniądze na swoje utrzymanie. Na nowoczesny, piękny stadion zapewniający wspaniałą widoczność zaczęli przychodzić prawdziwi kibice, których obchodzi gra piłkarzy, a nie "zgody" i "kosy" kiboli poszczególnych klubów. To sprawiło, że na meczach trybuny zaczęły się zapełniać - tego, że stanie się to tak szybko, nikt się nie spodziewał. Ale nie wiadomo, jak długo ta frekwencja się utrzyma, bo nowy stadion nie wpłynął na zmianę zachowań stadionowych chuliganów. Ten, kto zabrał dziecko na ostatnie derby Warszawy na Łazienkowskiej, na pewno gorzko tego żałuje, bo z trybun płynął huragan bluzgów.

Ten stadion za drogo nas, warszawiaków kosztował, żeby się na niego obrażać, albo się go wstydzić. Teraz ratusz, kibice i przede wszystkim piłkarze powinni zrobić wszystko, żebyśmy mogli być z niego dumni.

księciuniu
21-04-2011, 12:35
Na nowoczesny, piękny stadion zapewniający wspaniałą widoczność zaczęli przychodzić prawdziwi kibice, których obchodzi gra piłkarzy, a nie "zgody" i "kosy" kiboli poszczególnych klubów.

Tjaaa
A gdzie oni byli w ubiegłym sezonie ? :hmm:

To sprawiło, że na meczach trybuny zaczęły się zapełniać - tego, że stanie się to tak szybko, nikt się nie spodziewał.

"to" czyli ?
Samo się zrobiło ??

KBK
21-04-2011, 14:27
Warto zwrócić uwagę na jeszcze jeden fragment z oświadczenia.

Pragniemy zapewnić Pana, iż Klub Piłkarski Legia Warszawa nie ustał w swojej walce z chuligaństwem na stadionach, a do takich należy zaliczyć ostatnie ,,oprawy'' meczowe i naganne zachowanie fanów Legii.

Zaliczyli ostatnie oprawy do chuligaństwa, z którym walka jest teraz priorytetowa.

swiety1916
21-04-2011, 19:33
Ja od początku pisałem, że to tylko markowany konflikt (gw-iti), bo gra idzie o zbyt dużą stawkę, żeby z powodu takich „błahych” spraw jak kibice lub dobre imię klubu piłkarskiego robić rozłam we Froncie Jedności. Ot, takie drobne przekomarzania w gminie wyznaniowej.

Ale nawet bez takich spiskowych teorii, to wydaje mi się, że jakieś ogólnobiznesowe reguły nakazywały im zabrać glos (chociaż zastrzegam, że nie mam jakiejś większej wiedzy w tej materii) – inaczej pisemko zwane „gazetą” smarowałoby, że się utożsamiają, popierają, akceptują, bo nic nie robią (oprawa na Lubinie i w Poznaniu). Jak chcą działać na salonach, to muszą choćby stwarzać pozory – a w ich przypadku, to nie są nawet pozory, tylko działanie z głębi serca.

Czy nam się to podoba czy nie, to o ile w przypadku ataków na klub iti może jeszcze będzie starało się jakoś odgryzać, o tyle w przypadku szkalowania kibiców nie kiwnie nawet palcem. A i w walce nie pomoże.

NIe wiem tylko czemu przepraszają Michnika za sektorówke dot. rodziny Szechtera ? :hmm: - czyżby coś sugerowali ?

edit: Ale przynajmniej gazietka chwaląc się przeprosinami przy okazji reklamuje naszą oprawę - wcześniej chyba o niej nie pisali ?

Bo mają to szczerze w dupie, a nawet jest im to na rękę. Z reszta, tak jak napisałeś, konflikt jest markowany i obustronnie, wspólnie, kontrolowany. Podobnie jak na szczytach władzy: jeden drugiedo na Wiejskiej czy w TV bluzga, a potem w hoteliku razem chleją i pukają do Sandry :pije:

karakan
22-04-2011, 11:29
Niech Żydzi dołożą..

bloniaq
22-04-2011, 11:40
Oni żeby dołożyć to najpierw chcą zabrać...

karakan
22-04-2011, 11:53
Ja żartowałem z tym dokładaniem kasy przez Żydów :lol2:

To nierealne.Nawet po wcześniejszym zabraniu.

bloniaq
22-04-2011, 13:43
Pewnie nie dołożą. Ale zabiorą na 99% :P

Ataman
23-04-2011, 13:15
Niech Żydzi dołożą..
Napewno coś się w kasie miejskiej znajdzie...
Potraktuj to jako element naszych przeprosin za Jedwabne :lol3:

St. Mokotów
23-04-2011, 16:13
Czy ja dobrze widzę, reklama Gazietki na stadionie :rotfl2:

Maciej_(L)_Gst
25-04-2011, 13:30
Grafiki w formacie Corel 9.0 krzywe (136 KB)
http://legia1916.pl/gw/gw_corel90.cdr

Grafiki w formacie PDF (31,5 KB)
http://legia1916.pl/gw/gw_gfx_pdf.pdf

Grafiki w formacie JPG 150mm x 50mm 300dpi
http://legia1916.pl/gw/gw_vlepka_150mm_x_50mm_v1.jpg

Grafiki w formacie JPG 70mm x 70mm 300dpi (31,5 KB)
http://legia1916.pl/gw/gw_vlepka_70mm_x_70mm_v1.jpg
http://legia1916.pl/gw/gw_vlepka_70mm_x_70mm_v2.jpg
http://legia1916.pl/gw/gw_vlepka_70mm_x_70mm_v3.jpg

Grafiki w formacie Avart 120px x 120px
http://legia1916.pl/gw/gw_avatar_120px_120px_v1.jpg
http://legia1916.pl/gw/gw_avatar_120px_120px_v2.jpg

Grafika 150mm x 50mm v1
http://legia1916.pl/gw/gw_vlepka_150mm_x_50mm_v1a.jpg

Grafika 70mm x 70mm v1
http://legia1916.pl/gw/gw_vlepka_70mm_x_70mm_v1a.jpg

Grafika 70mm x 70mm v2
http:/llegia1916.pl/gw/gw_vlepka_70mm_x_70mm_v2a.jpg

Grafika 70mm x 70mm v3
http://legia1916.pl/gw/gw_vlepka_70mm_x_70mm_v3a.jpg

Projekt v3 nie został umieszczony w pliku w formacie Corel i Pdf ze względu na to, że nie jest to mój autorski projekt.

:bauns::bounce::bauns:

Maciej_(L)_Gst
25-04-2011, 14:10
http://legia1916.pl/gw/szechteriada_v1.jpg

adrianek
25-04-2011, 14:53
Jeśli już piszesz "czytaj", to powinno być: wyciągaj wnioski. Może szczegół, ale mi się w oczy rzuciło.

Maciej_(L)_Gst
25-04-2011, 17:10
Jeśli już piszesz "czytaj", to powinno być: wyciągaj wnioski. Może szczegół, ale mi się w oczy rzuciło.

Poprawione, przepraszam za błąd.

marol6
26-04-2011, 12:18
dostałem odp od Biedronki kooperującej z GóWnem:

Szanowny Panie,

Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą oraz za przesłaną
korespondencję.

Chcielibyśmy podziękować za przekazanie do nas Pana opinii.
Podkreślamy,
że przy planowaniu kampanii reklamowych w mediach, kierujemy się nie
tylko nakładem danego medium, ale również jego renomą i
opiniotwórczą
rolą. Uznajemy jednocześnie, że obowiązujące przepisy prawa
gwarantują
prasie prawo do krytyki i wolności wypowiedzi, oraz oferują odpowiednie
instrumenty prawne w przypadku przekroczenia granic tej wolności.

Pragniemy podkreślić, że w swojej codziennej działalności handlowej
skupiamy się na naszych Klientach i jak najlepszym zaspokajaniu ich
potrzeb. Mamy nadzieję, że najlepszą zachętą do pozostania naszym
klientem jest i będzie jakość oferowanych przez nas produktów oraz
codziennie niskie ceny.

Mając także świadomość, iż przesłana do nas wiadomość jest
elementem
akcji kibiców polskiej piłki nożnej, nie zgadzających się w
niektórych
aspektach z polityką redakcyjną wymienionego dziennika, chcemy
przypomnieć, iż firma Jeronimo Martins Dystrybucja, właściciel marki
Biedronka, jest Oficjalnym Sponsorem Narodowej Reprezentacji Polski w
piłce nożnej. W ramach swojego zaangażowania w ten duży projekt
społeczny wspieramy zarówno polskich piłkarzy, jak również ich
kibiców.

Jeszcze raz bardzo dziękujemy za kontakt z Biurem Obsługi Klienta.

--
Z poważaniem
Biuro Obsługi Klienta

Magik2501
27-04-2011, 16:22
Wspierają kibiców? Jakby publicznie powiedzieli, że zrywają współpracę z GóWnem to chyba naganiałbym ludzi, żeby kupowali wyłącznie w Biedronce.

Wczoraj w Gazecie Polskiej artykuł:

http://images49.fotosik.pl/829/bc5a286e49712f6agen.jpg

:D
Sorry za jakość, nie mogłem lepiej, ale wiadomo o co chodzi :)

emeresce
02-05-2011, 09:18
http://www.youtube.com/watch?v=G7IsoaqT_Mc

pozdro z Sosnowca :lz: walczmy z nimi!

Mini
04-05-2011, 10:44
nie ukrywam, że teraz trwają prace w administracji rządowej nad zmianą przepisów i wprowadzeniem bardzo istotnej modyfikacji. Dzisiaj na tego typu imprezę masową, na mecz, taką zgodę wydaje wójt, burmistrz, prezydent danego miasta, gdzie mecz się rozgrywa. Chcemy zmienić, żeby tę zgodę mogła na przykład wydawać administracja rządowa, dajmy na to - wojewoda.

Co tam wojewoda, premier powinien, albo przynajmniej minister spraw wewnętrznych. Przecież w Polsce jest rocznie pięć imprez na krzyż i ogarnie to wszystko bez kłopotu :prawi:

Będę tym, który poprosi o opinię tych, którzy krytykowali sądy odmiejscowione, rozprawy, które by się toczyły bezpośrednio na stadionie
yeah :bauns:
ciekawe czy zauważył że jego sąd nikogo by nie osądził bo nikt nie został zatrzymany :zapomnialem:

Nie może być tak, jak dzisiaj czytam w gazetach, że - przepraszam, zacytuję z imienia i nazwiska - piłkarz Legii Jakub Wawrzyniak mówi: "Dużo się ostatnio pisze o kibicach. Ja nie mam zastrzeżeń, u nas to jest nagonka". Albo wszyscy wspólnie będziemy te działania podejmować, albo rzeczywiście z tym problemem będzie nam sobie trudno poradzić
brawo Kuba :lol3:

Legion Wilanów
05-05-2011, 15:06
Powiem tak , nie wyobrażam sobie abym jutro nie był na meczu. Ogarnięte towarzystwo wie o co chodzi.:raca2:

legia-bemowo
05-05-2011, 15:10
ja to samo nie wyobrazam sobie!!!!!!!!!! specjalnie zalozylem konto na forum i sledze gdzie idziemy robic protest czy cos takiego bo sie caly trzese!!!!

klinton
05-05-2011, 15:16
ja to samo nie wyobrazam sobie!!!!!!!!!! specjalnie zalozylem konto na forum i sledze gdzie idziemy robic protest czy cos takiego bo sie caly trzese!!!!

O 19:42 mają zostać podane szczegółowe instrukcje dotyczące akcji spalenia sejmu przed jutrzejszym meczem. Śledź uważnie dział Hyde Park i czekaj na stosowne info w tej sprawie!

Powiem tak , nie wyobrażam sobie abym jutro nie był na meczu. Ogarnięte towarzystwo wie o co chodzi.:raca2:

Ja nie jestem ogarnięty... O co chodzi? Powie mi ktoś? :kawa:

Legion Wilanów
05-05-2011, 15:17
Ogladajcie tvn24 ... zamkneli nam stadion bo jest to kara za krytyke rządu... przecież to tylko spowoduje nasilenie tego procederu ;] :flaga:

legia-bemowo
05-05-2011, 15:18
jamer wez ty sie kur** ogarnij pikniku!!!! pewnie bylem w bydgoszczy na sektorze lecha i rzucales krzesełkami i biles fotoreporterow

Game Over

arczi
05-05-2011, 15:18
Legion Wilanów i legia-bemowo, ogarnijcie się.

Edit.
No i się doigrałeś.

W-wa-je(L)onki
05-05-2011, 15:31
własnie widziałem w wiadomosciach w TV jak górnicy protestowali i perfidnie pokazli jak typ kopie w morde policjanta, pewnie zamknal KGHM

Legion Wilanów
05-05-2011, 15:34
zamkna kopalnie .. po Tusk przeciez niewie do czego słuzy ;]:prawi:

W-wa-je(L)onki
05-05-2011, 15:37
teraz wlasnie w TV powiedzieli ze wojewoda jutro bedzie rozmawial z wladzami Legii wiec moze otworza w ostatniej chwili, ale lipa totalna bo Ci co chcieli dzisiaj kupic bilety to nie kupia!!!!!

Mariusz-wawer
05-05-2011, 15:52
Nie otworzą. Chcą dla przykładu ukarać klub i kibiców pokazując, że mają władzę. Tylko co to jest za 'władza'.

Proszę z mojej strony: nie piszcie nic o spalaniu sejmu itd. I bez tego jest przypał na całą Polskę.

Arkan
05-05-2011, 16:00
Ja bym nie liczył ,że wojewoda wycofa się ze swojego genialnego pomysłu, zastanawiam się czy nie ma się do kogo odwołać czy coś? Chętnie dopingował bym jutro z pod stadionu.. eh może sie przejde..

Legion Wilanów
05-05-2011, 16:05
LUDZIE ONI MUSZĄ OTWORZYĆ STADION !

PONIEWAŻ USTAWA MÓWI IŻ NIE MOŻE BYC ORGANIZOWANY MECZ MIN. 7 DNI PRZED WYDANIEM DECYZJI TJ. wydali ja za wczesnie bez okresu 7 dni :bounce:

Arkan
05-05-2011, 16:11
No niby taki przepis jest ale w Naszym Kraju to przecie: ,,robią co chcą,, :(

siekan
05-05-2011, 16:19
LUDZIE ONI MUSZĄ OTWORZYĆ STADION !

PONIEWAŻ USTAWA MÓWI IŻ NIE MOŻE BYC ORGANIZOWANY MECZ MIN. 7 DNI PRZED WYDANIEM DECYZJI TJ. wydali ja za wczesnie bez okresu 7 dni :bounce:

***** czy ty jakiś ograniczony jesteś?

4love
05-05-2011, 16:32
nie ma co nawet marzyć że otworzą. Przecież to wszystko odgórne rozkazy. Chcieli Nas ukarać i to zrobili...

Lillo
05-05-2011, 16:38
Tusk to frajer.
Ciekawe czy zamknął by stadion Lechii.

Lillo
05-05-2011, 16:56
Witamy w Tuskolandii.

kamilo88
05-05-2011, 16:57
Tusk to frajer.
Ciekawe czy zamknął by stadion Lechii.

Człowiek bez honoru jest zdolny do wszystkiego, więc pytanie trochę nie na miejscu! Tyle razy już oszukał Polaków skąd wiesz, że jest kibicem Lechii, może też kłamał!

tomekk
05-05-2011, 16:58
ja to bym sie nieździwił jesli stwierdzą ze w Poznaniu jest Ok i bedzie otwarty!!!

ZwolSon
05-05-2011, 17:06
Człowiek bez honoru jest zdolny do wszystkiego, więc pytanie trochę nie na miejscu! Tyle razy już oszukał Polaków skąd wiesz, że jest kibicem Lechii, może też kłamał!

Szkoda, że stoczni na allegro nie wystawił :)

dars
05-05-2011, 17:08
Stadion Lecha też zamknęli, banda niedouczonych platformersów z płaczkiem Tuskiem na czele. Mam nadzieję że ktoś kiedyś się odważy i napluje temu mendzie prosto w pysk. Debile nie potrafią łapać bandytów to na porządnych kibicach się mszczą. Życzę tym sukinsynom wszystkiego co najgorsze.
Ale sobie ulżyłem. :D

Piotrek z Woli
05-05-2011, 17:26
Idąc za ciosem i ich tokiem myślenia po dzisiejszej rozróbie powinni zamknąć KGHM i wszystkie skupy złomu (a na wszystkie pytania Dlaczego skupy złomu? odpowiadam A dlaczego nie)

Don Carlos
05-05-2011, 17:29
To chyba lepiej wszystko zamknąć, wtedy na pewno będzie bezpiecznie. Nie będzie, zabójstw, kradzieży, wypadków gwałtów i innych złych rzeczy

Bangoo
05-05-2011, 17:30
I niech żyje Kononowicz ! Nie będzie niczego i ch** :lol:

Don Carlos
05-05-2011, 17:32
Kononowicz na prezydenta

Piotrek z Woli
05-05-2011, 17:35
a to on już nie jest prezydentem tylko zmienił nazwisko "Kiedy mnie pytają >>>>"

Fizi
05-05-2011, 18:05
Ryży zapowiadał, że jeśli policja uzna, że nie jest w stanie zapewnić bezpieczeństwa na obiektach Legii i Lecha, to zostaną one zamknięte.

Tak też się stało i zamknięto dwa obiekty, nowo wybudowane, należace do najbezpieczniejszych w kraju.

Wnioski z tego są następujące:

1. jezeli policja nie jest w stanie zapewnić bezpieczeństwa na najbezpieczniejszych obiektach - nalezy w konsekwencji zamknąc wszystkie inne obiekty - ponieważ sa mniej bezpieczne, więc tym bardziej policja nie może zapewnić na nich bezpieczeństwa

2. jezeli policja nie jest w stanie zapewnić bezpieczeństwa nawet na najbezpieczniejszych obiektach, to znaczy, że to banda nieudaczników, z komendantem głownym na czele, a w następnej kolejności nieudacznikami kompletnymi są - odpowiedzialni za to następujący osobnicy : minister spraw wewnętrznych oraz premier, którzy są głównymi przyczynami i "mózgami" tej totalnej nieudolności

3. w związku z powyższym oczekuję podania się do dymisji przez ww. nieudaczników, którzy właśnie publicznie oświadczyli, że nie potrafią wywiązywać się ze swoich podstawowych obowiązków.

4. EURO 2012 się nie odbędzie ponieważ ryży i jego patałachy nie są w stanie zapewnić bezpieczeństwa na jakimkolwiek stadionie , no chyba , że ryży i wpadł na genialny pomysł pierwszych mistrzostw europy bez publiczności, w sumie nie zdziwiłbym się - przecież to taki premier jaki piłkarz - czyli kompletny amator

:lol:

RadO
05-05-2011, 18:12
jest jeszcze jedna możliwość:

5. Punkty 1-4 są nieprawdziwe a policja działa na polityczne zlecenie partii rządzącej. Co jako niezgodne z prawem powinno skutkować dymisjami premiera, ministra SWiA oraz komendanta głównego i stołecznego.

Chaz Warsaw Devil
05-05-2011, 18:19
Sejm niech zamkną a nie stadiony !!! To się nazywa debilizm !!! Kibice z Całej Polski powinni zjechać do Warszawy i strajk pod sejmem

je_martin
05-05-2011, 18:25
Może tak troche odbiegając od tego o czym piszecie, ale co jest w sumie wspólne z tematem.

http://www.gownoprawda-koszulka.za.pl/

Znalezione w necie, nie wiem na co idą pieniądze na jaki cel. Ale koszulka "firmowa" jest :D

Kujawiak
05-05-2011, 18:30
Może tak troche odbiegając od tego o czym piszecie, ale co jest w sumie wspólne z tematem.

Znalezione w necie, nie wiem na co idą pieniądze na jaki cel. Ale koszulka "firmowa" jest :D

Jeśli ktoś będzie wiedział coś więcej, kto to ogarnia etc. proszę o info. Na pewno mocno się zastanowię nad kupnem :)

Bugi B.
05-05-2011, 18:33
Stanowiska Lecha w sprawie decyzji o zamknięciu. Ciekawe, czy Legia też już przed finałem miała pozytywna opinię od wojewody i policji na rozegranie jutrzejszego meczu?

http://www.lechpoznan.pl/art,17743,stanowisko_klubu_w_sprawie_decyzji_wojew ody.htm

Poza tym:)
- Lech udostępni stadion dla kibiców - dla wszystkich posiadaczy karnetów, biletów i 1200 zaproszonych dzieci - cytuje prezesa Lecha Poznań Andrzeja Kadzińskiego portal interia.pl.

MałaMi
05-05-2011, 18:44
Jeśli ktoś będzie wiedział coś więcej, kto to ogarnia etc. proszę o info. Na pewno mocno się zastanowię nad kupnem :)

Wiem kto to ogarnia, ogarnia to ten sam chłopak co nasze koszulki dzielnicowe wcześniej .

Edyta: Tu macie link do wydarzenia

http://www.facebook.com/profile.php?id=100000848157341#!/event.php?eid=117444011671548

Edyta: To nie jest ściema :)

GizioR
05-05-2011, 18:54

Sądzicie, że to nie jakaś ściema ;d chętnie bym nabył taką koszulkę :D

W-wa-je(L)onki
05-05-2011, 19:11
to nie jest sciema!!!!! kupujcie!!!!

Więcej wykrzykników!

Magik2501
05-05-2011, 19:16
Dziś był debata o budżecie na rok 2012, stąd to całe gadanie o Bydgoszczy, rząd potrzebuje kolejnej zasłony (jak krzyż czy dopalacze) by naród mu za bardzo nie patrzył na ręce.
Proponuję, by każdy uświadamiał otoczenia co i dlaczego się dzieje, skąd te kłamstwa. Myślę, że to również interesująca informacja dla ludzi mających coś do powiedzenia w kwestii przyszłych opraw itp...

zbinky
05-05-2011, 19:18
kurrwa co tu się dzieje ? :zagubiony:

mody zamknijcie rejestrację

W-wa-je(L)onki
05-05-2011, 19:33
do tego co sie do mnie spinał!!!

http://zyleta.info/?p=2254

czytaj i na stadion!!!!!!!!

Dziękuję. Dobranoc.

Kujawiak
05-05-2011, 19:40
Siema bracia pytanko gdzie kupić biały komin w WWA taki jak rozdawali na Widzew? Nie mogę nic znaleźć.. :ultras2:

Na drutach se zrób ;)

arek(L)
05-05-2011, 19:48
są jeszcze jakieś pytania do POpaprańców.

jarecki_
05-05-2011, 19:51
Zrób ze skarpetki.
Ewentualnie popytaj na Slunsku, ale białych tam nie widziałem :popcorn:

jarecki_
05-05-2011, 19:52
są jeszcze jakieś pytania do POpaprańców.

po co to napisałeś?

arek(L)
05-05-2011, 19:57
po co to napisałeś?

żeby było wiadomo kto robi zakazy

Mini
05-05-2011, 19:59
do tego co sie do mnie spinał!!!

http://zyleta.info/?p=2254

czytaj i na stadion!!!!!!!!

to chyba był Q_(L).... napisz na skargę do Pana Artysty to on już sprawę załatwi

Mariusz-wawer
05-05-2011, 20:08
arek(L) a może się tak przedstawisz tam gdzie trzeba?

:nl:

arek(L)
05-05-2011, 20:18
arek(L) a może się tak przedstawisz tam gdzie trzeba?

:nl:

a gdzie trzeba?

Mariusz-wawer
05-05-2011, 20:18
Szukaj-ka nie boli. Ukryte to nie jest. :ok:

arczi
05-05-2011, 20:20
Siema bracia pytanko gdzie kupić biały komin w WWA taki jak rozdawali na Widzew? Nie mogę nic znaleźć.. :ultras2:

W dupie!
Czwarty ban dziś. Dziękuję, dobranoc.

Kto następny?

adrianek
05-05-2011, 20:24
jest jeszcze jedna możliwość:

5. Punkty 1-4 są nieprawdziwe a policja działa na polityczne zlecenie partii rządzącej. Co jako niezgodne z prawem powinno skutkować dymisjami premiera, ministra SWiA oraz komendanta głównego i stołecznego.

Dlatego nie powinno się tego odpuścić i zadowalać ewentualnym powrotem do status quo ante - trzeba patrzeć im na ręce i zwalczać ich hipokryzję ich własną bronią

Społeczeństwo ma prawo domagać się poniesienia odpowiedzialności za błędne decyzje i co za tym idzie dymisje wojewodów i ww. lub tych, którzy chwalili się stadionem na EURO w Poznaniu (czyli połowa wyżej wymienionych:rotfl3:) i okłamywali opinię publiczną.

Fester
W temacie o paradzie ktoś się prosi :)

mort
o k..urw.a :ucieka:

ale Rymanowski do spółki z Hoffmanem w tvn 24 rozjechali Niesiołowskiego i Tuska.

a to się Walter chyba wkur.wił :lol: :lol: :lol:

voytek
05-05-2011, 20:28
ale Rymanowski do spółki z Hoffmanem w tvn 24 rozjechali Niesiołowskiego i Tuska.

No i doczekaliśmy się zapowiadanych przez Tuska cudów :)