PDA

Zobacz pełną wersję : Tragedia

MaxyM_
24-11-2003, 17:22
Ząb mnie napierdala. ::/::

I to napierdala, a nie tam pobolewa. ::evil::

wojtencjo
24-11-2003, 17:25
WYRWIJ GO!! chyba że to jedynka to musisz się męczyć!! Albo... po co Ci zęby do trumny :-) można na stare lata nosić protezę, RWIJ!!!

MaxyM_
24-11-2003, 17:27
WYRWIJ GO!

::o::

Te, to nie XIII wiek, żeby zęba od razu wyrywać! ::/::

Dziubek
24-11-2003, 17:31
To sie znieczul i może zapijesz ten ból!!!

A który to?

Luk@s
24-11-2003, 17:32
ja tak mialem w okolicach 11.11 tez mnie bolal, wiec zamast bronxow namowilem znajomkow na wodzie, przeszlo na pare dni, znowu zaczelo bolec znowu wodeczka, od tamtej pory nie boli. Ale i tak bede musial isc do dentysty, a nienawidze tego...

MaxyM_
24-11-2003, 17:33
Jakiś z tyłu! ::o::

Ciul niewdzięczny, dziś zajebistego kebaba szamał i mi tak się odpłaca. ::/::

MaxyM_
24-11-2003, 17:34
ja tak mialem w okolicach 11.11 tez mnie bolal, wiec zamast bronxow namowilem znajomkow na wodzie, przeszlo na pare dni, znowu zaczelo bolec znowu wodeczka, od tamtej pory nie boli. Ale i tak bede musial isc do dentysty, a nienawidze tego...

Też nie chcę iść, bo jak ostatnio poszedłem to mi grafik na dwa lata dała, bo ona widzi możliwość dziur, które mogą być za pare lat. ::o::

Dziubek
24-11-2003, 17:39
Też tam mam często bóle ta jak jutro lub pojutrze nie przejdzie to idź.
A czy Cie boli ząb czy dziąsło?

kamyk
24-11-2003, 17:42
mie jak napierdala ząb to jest tragednia zadna tabletka zwykła nie pomaga, ale jesli ma cie napierd..... to wes sobie ketanol -dobra tabletka normanie ząbek przestaje bolec i na drugi dzien do dentysty wal!

legart
24-11-2003, 17:55
Do dentysty trza iść :D

Nova
24-11-2003, 18:04
Raz w życiu bolał mnie ząb i najgorszemu wrogowi tego nie życze!!!
Zjadłam wiaderko srodków przeciwbólowych a i tak po ścianach z bólu chodziłam :/ Poszłam na następny dzień do dentystki bo nie mogłam normalnie egzystować.Rozwiercila mi pół szczęki i zapisała antybiotyk bo normalne środki przeciwbólowe nie pomagają.(Jak znów o tym myśle to zaczyna mnie boleć :help: )
Max idz lepiej do dentysty,nie ma co się męczyć.
Pzdr :)

Skanda(L)
24-11-2003, 18:10
ja tez sie wybieram do dentysty :/ nic mnie w prawdzie nie boli ale dawno nie bylem tz. ze dwa lata chyba no i na kontrolke trzeba wkoncu isc. napewno cos mi znajdzie do roboty 8o . ostatnio jak bylem chciala mi zeby madrosci wyrwac. oczywisice nie dalem jeszcze mnie nie pojebalo :>

*PRZEMO*
24-11-2003, 18:11
nie przejmuj sie ziom ;) bol przejdzie jebnij sobie setke i pojdz spac jak bedzie dalej bolec to niestety musisz isc do dentysty :/

Kempes
24-11-2003, 18:17
nie życze wiercenia 8-

ale do kata trza sie udać 8o

arczi
24-11-2003, 18:20
http://www.panadol.pl/images/p_extra.jpg Ci pomoże :>

Cipciuś
24-11-2003, 18:34
ostatnio jak bylem chciala mi zeby madrosci wyrwac. oczywisice nie dalem jeszcze mnie nie pojebalo :>

Mi jakis z tylu jusz usuneli bo dziąsło ząb obrosło 8-
Który to ząb mądrości ?

kozer
24-11-2003, 18:37
Ząb mądrości to 8 chyba. 4 takowe posiadam ale jakoś nie oczuwam przyrostu mądrości z tego powodu.

Wasil
24-11-2003, 18:41
Moja mama jest dentystką !! :+:

lamia
24-11-2003, 19:19
heh Max ale jakbys juz szedl do dentysty to sie nie wybieraj na ul. Hery (czy jakos tak) - mam zle doswiadczenia 8o
przed wyjazdem na placowke, trzeba przejsc kontrole lekarska i m.in. miec wszystkie zeby zdrowe. wiec na miesiac wczesniej zaczelo sie chodzenie po lekarzach i dentystach. dentystka z tejze ulicy zweszyla ze mozna od nas kasy wyciagnac wiec kazala zrobic jakies przeswietlenia i doszla do wniowsku ze 12 plomb trzeba robic koniecznie. zdziwiona bylam bo zeby zawsze zdrowie i bieluskie mialam ale co tam, ona studia skonczyla, wiec wie lepiej 8- . jak robila bolalo strasznie, znieczulenie za doplata dawala ale bolalo dalej. po paru wizytach bylam wykonczona, portfel szczuplejszy o ok 1000 zl ale trudno.. przynajmniej zeby mialam zdrowe. tylko, ze babka z MSZetu jak zobaczyla na przegladzie te plomby to sie przerazila :/ nieoszlifowane, za duze, az mi dziasla spuchly. zapytala co i jak i pokazalismy przesweitlenia. babka wyklela poprzednia strasznie bo... okazuje sie ze mi zdrowe zeby borowala :/ wszystko dla kasy 8o

M_I_G
24-11-2003, 19:38
mnie tez niedawno zaczal kurewsko napierdalac zab , a ze bylo to tuz przed wyjazdem zecydowalem sie na odwiedzenie dentysty pierwszy raz od 7 lat!!
w stanie przed zawalowym poszedlem tam i dostalem wspaniale znieczulenie , koles wiercil mi w jedynce a ja nic!!!! nic nie czule, leciutkie laskotanie!! wyleczyl jeszcze pare innych zebow przy zerowym bolu !!!

do dzisiaj nie wierze......

a musze powiedziec ze jestem z rodzinki szczegolnie uczulonej na dentystow:

moj ojciec tak sie bal ze samemu wyrwal sobie zeba pociagajac za sznurek , mdlejac przy tym z bolu (trafil do szpitala)

moj wujek , tez sie bal wiec przywiozal sznurek do samochodu swojego starego w niewiedzy przed nim - zab wyrwany on rowniez zaslabl z bolu

moj drugi wujek ma dzis 47 lat i byl 2 razy w zyciu u denstysty - raz w wieku malolata za drugim razem pobil dentyste i ten chcial mu wytoczyc sprawe w sadzie

Kawa
24-11-2003, 19:44
Chyba z 4 paczki panadola nie stracza. Sam musze sie wybrac ale az mnie skreca na mysl o tym. Moze zamówie sobie dentyste pod całkowitym znieczuleniem :hmm: znaczy spaniem ;)

Nazgul
24-11-2003, 20:40
http://www.panadol.pl/images/p_extra.jpg Ci pomoże :>

A to:

http://www.dafresh.com/Usmiech/Grafika/img570.jpg

to już na pewno.

:D

A na poważnie - współczuję.

Luk@s
24-11-2003, 20:41
mie jak napierdala ząb to jest tragednia zadna tabletka zwykła nie pomaga, ale jesli ma cie napierd..... to wes sobie ketanol -dobra tabletka normanie ząbek przestaje bolec i na drugi dzien do dentysty wal!

e ja tam wole procentami tlumic bol, nie dosc ze przechodzi, wodka odkarza, to jeszcze przyjemniej niz po proszku :)

M_I_G a gdzie taki genialny dentysta?

KAWA - myslalem o tym samym :) znaczy sie narkoza :) ale podobno droga sprawa, wkoncu trza to jakos przejsc, wiec musze sie wybrac... chociaz narazie nie boli, wiec poczekam, a wtedy znowu zapije to, i tak wkolko az picie nie bedzie pomagac :)

Joker
24-11-2003, 20:55
heh Max ale jakbys juz szedl do dentysty to sie nie wybieraj na ul. Hery (czy jakos tak) - mam zle doswiadczenia 8o
przed wyjazdem na placowke, trzeba przejsc kontrole lekarska i m.in. miec wszystkie zeby zdrowe. wiec na miesiac wczesniej zaczelo sie chodzenie po lekarzach i dentystach. dentystka z tejze ulicy zweszyla ze mozna od nas kasy wyciagnac wiec kazala zrobic jakies przeswietlenia i doszla do wniowsku ze 12 plomb trzeba robic koniecznie. zdziwiona bylam bo zeby zawsze zdrowie i bieluskie mialam ale co tam, ona studia skonczyla, wiec wie lepiej 8- . jak robila bolalo strasznie, znieczulenie za doplata dawala ale bolalo dalej. po paru wizytach bylam wykonczona, portfel szczuplejszy o ok 1000 zl ale trudno.. przynajmniej zeby mialam zdrowe. tylko, ze babka z MSZetu jak zobaczyla na przegladzie te plomby to sie przerazila :/ nieoszlifowane, za duze, az mi dziasla spuchly. zapytala co i jak i pokazalismy przesweitlenia. babka wyklela poprzednia strasznie bo... okazuje sie ze mi zdrowe zeby borowala :/ wszystko dla kasy 8o

To rzeczywiscie kiepsko trafiłas na tą Herę. Pierwsze slysze ze tam jest jakis gabinet.
Dlatego najlepiej jest zawsze miec jakiegos znanego albo poleconego dentyste zeby nie było ryfy. dla wszystkich których bolą zęby polecam bardzo dobra pania fachowiec która gabinet ma na Gocławiu. Na ulicy Poligonowej 2 lok. 2 bodajze. Jeszcze nie slyszałem zeby ktos sie poskarzył.
Ja na szczescie nie mam problemów z zebami i nigdy raczej nie miałem, w kazdym razie łacze sie w bólu z wszytskimi cierpiącymi, bo to ch... uczucie

Sharn
24-11-2003, 20:57
eeejjj - przeskalujcie obrazki przed wstawieniem... :lepper:

Nazgul
24-11-2003, 22:00
eeejjj - przeskalujcie obrazki przed wstawieniem... :lepper:

Zobacz gdzie leży ten obrazek. Nie da się.

Sharn
24-11-2003, 22:24
Nie da się ściągnąć na dysk przeskalować i wrzucić na swój serwer? Pytam bo średnio się na tym znam, ale tak kiedyś robiłem... :hmm:

*PRZEMO*
25-11-2003, 07:17
Chyba z 4 paczki panadola nie stracza. Sam musze sie wybrac ale az mnie skreca na mysl o tym. Moze zamówie sobie dentyste pod całkowitym znieczuleniem :hmm: znaczy spaniem ;)

jak chcesz spiocha to idz do Łysolka oon ma specjalizacje w sprzedawaniu spiochow :rotfl:

Kawa
25-11-2003, 07:24

jak chcesz spiocha to idz do Łysolka oon ma specjalizacje w sprzedawaniu spiochow :rotfl:
bardzo smieszne ;) :/ Ja tu poważnie- bo to wkoncu poważne forum- a ty mi z takimi radami ehhh ta młodziez. :>

*PRZEMO*
25-11-2003, 07:28
uhahahhah powazny sie odezwał 8) :buhaha:

Włóczykij
25-11-2003, 16:57
Najlepszym sposobem aby zapomniec o bolu jest myslenie, o kims na kim Ci zalezy i robisz to dla niej/niego z milosci. I chcesz pokazac jak wiele jestes w stanie zniesc dla tego uczucia. Ja tak zrobilem jak mi polowe szczeki wiercila i zalepiala 8) POLECAM to NIEZAWODNY SPOSÓB!

legart
25-11-2003, 17:00
Najlepszym sposobem aby zapomniec o bolu jest myslenie, o kims na kim Ci zalezy i robisz to dla niej/niego z milosci. I chcesz pokazac jak wiele jestes w stanie zniesc dla tego uczucia. Ja tak zrobilem jak mi polowe szczeki wiercila i zalepiala 8) POLECAM to NIEZAWODNY SPOSÓB!

Ja tam zamiast mysleć o swojej żonie u dentysty (a nuż jeszcze jeden ząbek rozboli) biore zastrzyk znieczulający.

arczi
25-11-2003, 17:41
Ja tak samo. Bez znieczulenia to ja nawet aaaa nie powiem ;)

Adam-oldboy
26-11-2003, 08:28
A mi zaraz znieczulenie przestaje działać jak przychodzi do uregulowania rachunku. 8o

ems
26-11-2003, 11:49

konkretny przejaw autohipnozy :D

Włóczykij
26-11-2003, 14:27
Ja jak juz pisalem mialem polowe szczek reperowanych i nie potrzebowalem zastrzykow narkotyzujacych :) Naprawde mój sposób jest najlepszy, bo nie tylko prze ze mnie wykorzystywany 8)

legart
26-11-2003, 14:41
Ja jak juz pisalem mialem polowe szczek reperowanych i nie potrzebowalem zastrzykow narkotyzujacych :) Naprawde mój sposób jest najlepszy, bo nie tylko prze ze mnie wykorzystywany 8)

Myślałem człowiek ma jedną szczękę 8- (ewntualnie górną i dolną) .

Rikitiki narkotiki :]

Beny
26-11-2003, 14:55
Jak boli to trzeba iść do zębologa - nie ma, że boli...
A ja się ssssstrasznie boję dentysty...

Jakieś trzy lata temu też mnie bolał i chodziłem z bólem kilka miesięcy. 8-
W końcu, jak już nie mogłem jeść, pić i spać :/ , poszedłem do stomatologa, usiadłem na fotelu i mówię, że ja płacę, a pani doktor stomatolog ma spowodować, że przestanie boleć...

Przestało.

Ze znieczuleniem.

100 zł,

plus pięćdziesiąt za wizytę...

Nastepnym razem idę od razu.

Zapłacę pewnie to samo, a nie będzie bolało przez tyle czasu. 8)

Włóczykij
27-11-2003, 19:02

Myślałem człowiek ma jedną szczękę 8- (ewntualnie górną i dolną) .

Rikitiki narkotiki :]

Takie male przejezyczenie, prosze mnie nie lapac za slowka :]

Mrozik
27-11-2003, 19:07
Ja sie panicznie boje dentystów od kiedy miałęm dwie ósemki prosto z kości wyrywane ... Rozcinanie dziąsła i dłubanie w tym... Żeby jeden ząb wyjąć to godzine trwalo... Potem pare dni miałem bulwe wielkości jabłka. I to tak dwa razy bo za jednym razem sie da 1 wyrwać. :/