PDA

Zobacz pełną wersję : "Sposób" na żonę

c_zary
24-11-2003, 12:53
Sąd w amerykańskiej miejscowości Medina skazał 41-letniego Jeffreya Andrewsa na dwa lata więzienia za "wyjątkowo perwersyjne znęcanie się nad małżonką". Cóż takiego wymyślił skazany?. Otóż - pragnąc "ukarać" za coś swoją małżonkę - w lutynm tego roku wszedł na czata i przedstawiając się jako... własna żona zaczał poszukiwać miłośników brutalnego seksu.

"Zwiąż mnie i zgwałć, ja to uwielbiam. Nie przejmuj się jeśli będę krzyczeć czy stawiać opór - to mnie podnieca" - informował potencjalnych chętnych. Dokonawszy wyboru - ustalił szczegóły "randki" po czym wyjechał "w delegację" zostawiając otwarte drzwi do domu. Nieświadoma niczego małżonka zobaczywszy przy sobie w środku nocy nieznanego mężczyznę broniła sie jednak dzielnie, a gdy kopnęła nieustalonego dotąd miłośnika mocnych wrażeń w najbardziej bolesne miejsce - ten uciekł.
Sprawa może nie wyszłaby na jaw, gdyby nie to, że Andrews pozostawił maile wymieniane z niedoszłym gwałcicielem na domowym komputerze i przypadkowo zobaczyła je tam w dwa tygodnie później napastowana małżonka.

Najwidoczniej mieli w domu tylko jedna lazienke ::/::

arczi
24-11-2003, 12:56
ło ciul! 8- Ma facet łeb :buhaha:

kozer
24-11-2003, 12:58
Musiała mu nieźle podpaść to raz. Dwa to jakaś pwenie stara i zużyta była bo inaczej to by ją sam zgwałcił a nie jakiegoś gościa nasyłał :buhaha:

legart
24-11-2003, 12:59
ło ciul! 8- Ma facet łeb :buhaha:

Tylko mógł skasować te maile 8- :buhaha:

Kempes
24-11-2003, 14:23
Teraz żonka może rzucić pare $ gangowi murzynów

a oni w więźniu zrobią identyczną kare :rotfl:

Nova
24-11-2003, 15:14
Ma facet łeb
...zryty :/

*PRZEMO*
24-11-2003, 16:26
eeeee gupkowate.
chociaz nie powiem gosc powinien dostac piatke za inwencje :)

MaxyM_
24-11-2003, 16:36
Dobrze, że nie umówił jej na gang bang, bo by sobie nie poradziła. :]

lamia
24-11-2003, 19:03
ciekawa jestem tylko za co on te zona chcial ukarac, bo artykul nie wiedziec czemu to pomija 8-

Joker
24-11-2003, 20:30
ciekawa jestem tylko za co on te zona chcial ukarac, bo artykul nie wiedziec czemu to pomija 8-

Nie ogladałas "Psów"??? Tam był taki fajny tekst "za co" mozna karac. 8) :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Joker
24-11-2003, 20:36

MaxyM tu młodziez i kobitki bywaja nie demoralizujmy ich. :rotfl: Tym bardziej że to słownictwo specjalistyczne. :rotfl: :rotfl: :rotfl:

*PRZEMO*
25-11-2003, 07:18

MaxyM tu młodziez i kobitki bywaja nie demoralizujmy ich. :rotfl: Tym bardziej że to słownictwo specjalistyczne. :rotfl: :rotfl: :rotfl:

no jakie specjalistyczne kazde dziecko i niedziecko wie o co biega 8)

Joker
25-11-2003, 09:36

A to przepraszam :rotfl: :rotfl: :rotfl: Zapomniałem ze młodziez teraz szybko dojrzewa :rotfl: :rotfl: 8-

Kawa
25-11-2003, 09:55

A nie prawda bo u mnie w klasie dziwczołki nie kumaja o co chodzi ;) To słownictwo jest znane przez interrnautów raczej 8)

legionista z wmb
25-11-2003, 22:59
:hmm: zona to skarbonka bez dna wzucisz 50 zl a nawet reszty nie dostaniesz :zyleta:

szczepan
25-11-2003, 23:09
Ma facet łeb

sztywna... :/

Nova
26-11-2003, 11:13
Ma facet łeb

Sztywna?No raczej mnie nie znasz...Ostatnim tematem do zartów wg mnie jest gwałt.Nie wiem jakim trzeba być debilem zeby na taki pomysł wpaść i świadomie narażać własną zone na coś takiego!Nie podobalo wam się jak żona trzymała faceta w łazience?!A jakiś psychol moze traktowac własną zone jak szmate i nie mysleć wogóle o jej bezpieczeństwie!Nie jestem sztywna,jestem altruistką.Być moze sama kiedyś będe żoną i co?!Mam się bać ze mężowi strzeli coś takiego do głowy?!Nie,dziekuje...
Pozdro.

Adam-oldboy
26-11-2003, 11:28
Ma facet łeb

Sztywna?No raczej mnie nie znasz...Ostatnim tematem do zartów wg mnie jest gwałt.Nie wiem jakim trzeba być debilem zeby na taki pomysł wpaść i świadomie narażać własną zone na coś takiego!Nie podobalo wam się jak żona trzymała faceta w łazience?!A jakiś psychol moze traktowac własną zone jak szmate i nie mysleć wogóle o jej bezpieczeństwie!Nie jestem sztywna,jestem altruistką.Być moze sama kiedyś będe żoną i co?!Mam się bać ze mężowi strzeli coś takiego do głowy?!Nie,dziekuje...
Pozdro.

Nie unoś się. Jeżeli faceci prezentują cyniczne i plugawe poczucie humoru to tylko taka maska , która skrywa czułe serduszka. :>
P.S. 1 Altruistka, a potrafi też w szlachetnym odruchu pomyśleć o sobie.
P.S. 2 Chyba nic takiego Ci nie grozi. Bo tamta to po prostu chyba zła kobieta była.

Nova
26-11-2003, 11:38
:)
Ano uniosłam się bo jak pisalam-gwalt to dla mnie nie jest temat do żartów....No i na miejscu tej żony doznała bym ciężkiego szoku iż człowiek z którym mieszkam i żyje to psychopata.
Pozdrawiam :)

Q_(L)
26-11-2003, 11:43
Ano uniosłam się bo jak pisalam-gwalt to dla mnie nie jest temat do żartów....No i na miejscu tej żony doznała bym ciężkiego szoku iż człowiek z którym mieszkam i żyje to psychopata.

On pewnie też doznał szoku, jak okazało się, że kobieta, z którą mieszka i zyje to... "zła kobieta" :]

p.s. Mimo, że nie powinno się żartować... ja to zrobiłem '8

legart
26-11-2003, 11:50

Oczywiście gwałt jest rzeczą smutną, tym niemniej trzeba przyznać że facet był pomysłowy, a szanownej małżonce na szczęście nic się nie stało.

Włóczykij
26-11-2003, 14:47
Mozliwe ze ja ukaral az tak surowo BO ZUPA BYLA ZA SLONA :rotfl:

Beny
26-11-2003, 14:56

To mógł ją sobie sam ugotować... :/

szczepan
26-11-2003, 15:04
Nova: ja odebralem to co Arczi napisal jako cynizm... a nie pochwale

c_zary
26-11-2003, 15:15
8-
Albo za durne wpisy na forum :wleb:

arczi
26-11-2003, 15:29

Dziwne. Ja też tak to odebrałem 8- :>

ems
26-11-2003, 17:41
kto daje i odbiera ten sie w słoniu poniewiera

yyy

:wnogi:

Nova
26-11-2003, 18:04

Dziwne. Ja też tak to odebrałem 8- :>
No a ja dopisałam do tego to co myśle,nawet emoty z Arcziego wypowiedzi wykasowałam zeby nie było ;) A tak btw to prosze mnie nie drażnić,trudne dni mam przed sobą :>

jarcyś
26-11-2003, 18:09
A tak btw to prosze mnie nie drażnić,trudne dni mam przed sobą :>

trzymaj się Robert

arczi
26-11-2003, 18:22
Jesteśmy z Tobą, hej Robert jesteśmy z Tobą... ;)

Nova
26-11-2003, 18:24
Damy rade :rotfl:

ems
26-11-2003, 18:24
Ich Troje ? :D

Nova
26-11-2003, 18:29
:P2 :tututu: :krzeslo: :jebsie: [stefan]

Kempes
26-11-2003, 18:53
:P2 :tututu: :krzeslo: :jebsie: [stefan]