PDA

Zobacz pełną wersję : Jak przetrzymać zimę bez meczów?

Adam-oldboy
24-11-2003, 13:15
Jak w temacie. Co zrobić, żeby doczekać do wiosny? Nie lubię kosza (ani skoków narciarskich), a ile można czytać "NL".

*PRZEMO*
24-11-2003, 13:18
ooo dobry temat... :)

zostaje picie zziomkami..

albo ogladanie meczy w TV. ale czasami to tez nie wystarczy, prpoonuje jednak kosza :)

Adam-oldboy
24-11-2003, 13:31
ooo dobry temat... :)

zostaje picie zziomkami..

albo ogladanie meczy w TV. ale czasami to tez nie wystarczy, prpoonuje jednak kosza :)
Picie z ziomkami O.K., ale nie ma dreszczyka sportowej emocji. Wynik jest z góry przesądzony.
Kosz to taka ostateczna ostateczność. Jakieś to takie zbyt murzyńskie jak dla mnie.

Kawa
24-11-2003, 13:37
Pozostaje wykupienie sobie Polsat Sport albo C+ i ogladanie zachodnich lig bo tam graja rawie bez przerwy.

Dżon Łejn
24-11-2003, 13:39
szkoda ze nie macie hokeja
Adam by się ucieszył bo raczej nie qmam żadnego murzyna na łyżwach '8

Adam-oldboy
24-11-2003, 13:45
Murzyni mają zakaz gry, bo nie ma pomarańczowych krążków.
E heja, heja Zagłębie mistrzem hokeja!

Kawa
24-11-2003, 13:47
Murzyni mają zakaz gry, bo nie ma pomarańczowych krążków.
wykopmy rasizm ze stadionów ;)

Beny
24-11-2003, 13:51
Ze sportowych: kosz, C+.

Z ogólnych: kino, teatr, książka oraz wypady i imprezki z przyjaciółmi.

Oby do marca... 8-

Ehh... :fu:

kamyk
24-11-2003, 13:53
ja też się włąsnie zastanawiam co ja bedę robił pzrez ten czas zadnych emocij nic ehh! pozostaje ogładanie C+ i powtorek meczów Legii przez zime i ogladanie zachodnich lig! i odliczanie miesiacy , tygodni, dni , godzin, minut , sekund do najbliszego oficialnego meczu naszego kochanego klubu!

arczi
24-11-2003, 14:03
A Ja się cieszę że jest już przerwa. No... mogła by być może nie co krótsza. Ale looz. Dam radę. :>
To była ciężka runda dla Nas. Ja osobiście póki co, nie chce nic słyszeć o ultras przez najbliższy miesiąc ;)

Koko
24-11-2003, 14:05
Pozostaje wykupienie sobie Polsat Sport albo C+ i ogladanie zachodnich lig bo tam graja rawie bez przerwy.

Ligi zagraniczne ok, ale ile można? Dla mnie nawet mecze typu Barca-Real czy Juve-Inter to nie to samo co nasza szara, prosta, biedna, ale najwspanialsza liga :)

Kawa
24-11-2003, 14:06
A Ja się cieszę że jest już przerwa. No... mogła by być może nie co krótsza. Ale looz. Dam radę. :>
To była ciężka runda dla Nas. Ja osobiście póki co, nie chce nic słyszeć o ultras przez najbliższy miesiąc ;)
Arczi bo bycie ultrasem to cięzka sprawa. '8

Grochów
24-11-2003, 14:06
Sa jeszcze sparingi,mozna jezdzic do S-ca na hokej,na kosza chodzic.Jakies tam rozwiazania sa,choc to i tak za malo,duzo za malo :/
Najlepiej polozyc sie spac,obudzic sie na swieta i na sylwestra,znowu sie polozyc spac i do marca :D

Dżon Łejn
24-11-2003, 14:08
Sa jeszcze sparingi,mozna jezdzic do S-ca na hokej,na kosza chodzic.Jakies tam rozwiazania sa,choc to i tak za malo,duzo za malo :/
Najlepiej polozyc sie spac,obudzic sie na swieta i na sylwestra,znowu sie polozyc spac i do marca :D

nie da się tyle wypić :P

Adam-oldboy
24-11-2003, 14:10

Dałoby radę, ale można się w porę nie obudzić.

Grochów
24-11-2003, 14:17

Dla chcacego nic trudnego,co BAS ? :rotfl:

Kempes
24-11-2003, 15:13
Załączyć Fife czy Managera i mścić sie na Płocku czy Groclinie :rotfl:

Raffi
24-11-2003, 15:14
Trzeba chodzić na kosza. Howgh.

PS Nie ma Murzynów :rotfl:

bemowiak
24-11-2003, 15:16
8- co Wy macie z tymi murzynami :hmm: do tej pory ani jedna drużyna która u nas grała niemiała murzyna a już o Legii niemówiąc.

Murzyni sie boją do nas (na kosza) przyjeżdżać bo wiedzą że jestem rasistą ;)

Kawa
24-11-2003, 15:17
8- co Wy macie z tymi murzynami :hmm: do tej pory ani jedna drużyna która u nas grała niemiała murzyna a już o Legii niemówiąc.

Bo w 1 lidze( de facto w 2 8) ) jest zakaz zatrudniania obcokarjowców.

Adam-oldboy
24-11-2003, 15:20
Trzeba chodzić na kosza. Howgh.

PS Nie ma Murzynów :rotfl:

A Afroamerykanów?

bemowiak
24-11-2003, 15:22
8- co Wy macie z tymi murzynami :hmm: do tej pory ani jedna drużyna która u nas grała nie miała murzyna a już o Legii nie mówiąc.

Bo w 1 lidze( de facto w 2 8) ) jest zakaz zatrudniania obcokarjowców.

8- Nawet nie wiedziałem... w zeszłym sezonie jeszcze można było ich zatrudniać...

A propos tematu: jeszcze jest siatkówka i piłka ręczna ;)

Koko
24-11-2003, 15:52
Sory ale może ktoś powiedzieć jaki jest dojazd na kosza. Ja mieszkam na Służewiu i nie bardzo orientuje się w dojazdach w tamtą stronę. Qrwa ja mam ciężo z czasem a dojazd też trochę zajmuje, więc pewnie często na koszu nie będę ale może czasami znajdę czas.

Raffi
24-11-2003, 16:55
autobusami:
105 106 122 167 171 184 384 406 507 E-2
oraz tramwajami:
1, 12, 13, 23
do przystanku Wrocławska chyba najlepiej.

Możesz pojechać metrem do Placu Bankowego i tam będziesz miał dużo tramwajów i autobusów

Kasja
24-11-2003, 16:56
Sory ale może ktoś powiedzieć jaki jest dojazd na kosza. Ja mieszkam na Służewiu i nie bardzo orientuje się w dojazdach w tamtą stronę. Qrwa ja mam ciężo z czasem a dojazd też trochę zajmuje, więc pewnie często na koszu nie będę ale może czasami znajdę czas.
dojazd to wiesz... ja mieszkam na Imielinie i jakos dojechalam... hehe ale gorzej bylo z dojsciem na sama hale :P
Nie no w sumie mi to zostaje ten kosz i czytanie NL bo C+ nie posiadam :(
ehhh no coz...
(L) A
(L) więc
(L) do
(L)(L) MARCA!!
pozdr dla wszystkich :D:D:D

Koko
24-11-2003, 17:10
autobusami:
105 106 122 167 171 184 384 406 507 E-2
oraz tramwajami:
1, 12, 13, 23
do przystanku Wrocławska chyba najlepiej.

Możesz pojechać metrem do Placu Bankowego i tam będziesz miał dużo tramwajów i autobusów

Dzięki!!! Może już w sobotę się wybiorę.

*PRZEMO*
24-11-2003, 17:22

a gdzie dla kumatych? :rotfl: :D

Maku
24-11-2003, 17:29
Też nie jestem jakimś wielkim fanem kosza...to jednak nie to samo co piłka...ale co nam pozostaje...będę jeździł...Już tęsknię za meczykami na Legii...ale trzeba przetrwać te 4 miesiące.Damy radę!!!Sen zimowy po spozyciu odpowiednich ilości alkoholu też powinien wystarczyć...byle by się obudzić w odpowiednim momencie :) :) :) Pozdro dla wszystkich ;)

MaxyM_
24-11-2003, 17:31
Zostaje C+

Mecze z archiwum Ligi Polskiej i powtórki spotkań tej części sezonu.

Mecze ligi hiszpańskiej i włoskiej (których nie lubię).

Mecze Premiership, którą uwielbiam. '8

Jakoś to będzie...

Kasja
24-11-2003, 17:35

a gdzie dla kumatych? :rotfl: :D
hehe ja tam nie zawsze kumata jestem :buhaha: wiec na wszelki wypadek wole dla wszystkich :)

Beny
24-11-2003, 17:35
Ej, Ci co nie lubią kosza!
A Wy to kibicujecie dyscyplinie, czy LEGII?
Może to nie to samo dla Was, ale Legia to Legia. Doping zawsze się przyda. Darmo bilety, a ci jeszcze narzekają. Emocje, walka, szansa na awans... Naprawdę idzie przetrzymać zimę!

Kasja
24-11-2003, 17:37
Może to nie to samo dla Was, ale Legia to Legia. Doping zawsze się przyda. Darmo bilety, a ci jeszcze narzekają. Emocje, walka, szansa na awans... Naprawdę idzie przetrzymać zimę!
ooooo normalnie sie musze zgodzic :D:D:D

MaxyM_
24-11-2003, 17:42

Nie zgadzam się. ::8::

Dla mnie Legia to klub piłki nożnej, a nie koszykówka, zapasy itd.

Pewni, że mam uśmiech na gębie gdy słyszę, że Kowalski Jan z klubu Legia wygrał w ping ponga... ale to tylko uśmiech.

Mój ojciec w młodości był kolarzem Legii, co nie zmienia faktu, że mam gdzieś inne dyscypliny.

Legia dla mnie istnieje tylko na Łazienkowskiej 3.

Kosza nie lubię i nie będe chodził tylko dlatego, że zespół nazywa się Legia.

Maku
24-11-2003, 17:51
Ja nie narzekam i nie mówię że kosza nie lubię.Po prostu nie przepadam za nim tak bardzo jak za piłką nożną.Lubię kosza...po prostu nie tk bardzo ale lubię.A na mecze będę chodził właśnie dla Legii :)Pewnie że idzie przetrwać zimę :) No to co teraz akcja "Pełna hala"?? ;) To będzie chyba prostsze :)Pozdro dla wszystkich :)

E(L)mirka
24-11-2003, 17:56
jak ktos nie lubi kosza to niech przyjdzie chociaz dla samej atmosfery, wcale nie jest duzo gorsza niz na meczach 8) :)pozdro :)

Lakers
24-11-2003, 18:22
Zdecydowanie pozostaje tylko kosz jezeli w sobonim meczu bedze tak głosno jak z Albą i przyjdzie komplet (bardzo mozliwe) to w dopingu bedze ma sie płypominała Żyleta

domber
24-11-2003, 19:31
jak przetrzymac zime bez meczow ? proste trzeba zapasc w sen zimowy :rotfl:

Adiq
24-11-2003, 19:43
Dokładnie. Ja się również cieszę. 8)

Proponuję przez przerwę zimową... odpoczywać. :D

Tupcia
24-11-2003, 19:54
Nooo...
Ja tam bedę na kosza chodzić, tam tez może być całkiem smiesznie, szczegolnie jak się potem łapie stopa, nie Kasja?? :buhaha:
Następnym razem tez musimy zapolować ;)
Nooo...a tak w ogole, to równo za miesiąc gwiazdka... Boż, jak ten czas szybko leci!!! ;)

Crammer
24-11-2003, 19:55
a wiadomo kiedy liga startuje?? :hmm:

Porter
24-11-2003, 20:06
Piłka rusza w marcu -> na głównej legialive masz dział "Terminarz" bodajze i masz tam terminy poszczególnych kolejek
AMEN -> :krol:

sqrzany
24-11-2003, 22:49
Mam pytanie posrednio dotyczące tematu ale dotyczące Kosza :) a pytanie brzmi :) Jak wyglada sytuacja z wnoszeniem konfetti na hale?

VASCO
24-11-2003, 22:59
Oczywiście nikt nie wspomniał o ukochanym klubie milionów czyli Lazio, W Italii gra sie całą zimę, a więc możemy emocjonować się jak rozwalamy te parówy z Romy. A poza tym dużo seksu i usmiechu......

Seba(L)
25-11-2003, 00:58
Oczywiście nikt nie wspomniał o ukochanym klubie milionów czyli Lazio, W Italii gra sie całą zimę, a więc możemy emocjonować się jak rozwalamy te parówy z Romy. A poza tym dużo seksu i usmiechu......

Lazio to typowa włoska prawicówka! Kibice to spoko kolesie, ale wole Juve bo mają zgode z DEN HAAAG i to jest dla mnie wystarczające.Roma to lewica i też ich nie lubie.

Koko
25-11-2003, 13:27
Lazio to typowa włoska prawicówka! Kibice to spoko kolesie, ale wole Juve bo mają zgode z DEN HAAAG i to jest dla mnie wystarczające.Roma to lewica i też ich nie lubie.

To widzę, że mamy identyczne gusta :pijemydalej: ja też wolę Lazio od Romy, ale najbardzije lubię Juve ;)

Kasja
25-11-2003, 15:49

To widzę, że mamy identyczne gusta :pijemydalej: ja też wolę Lazio od Romy, ale najbardzije lubię Juve ;)
a ja w ogole lubie wloska lige i staram sie na jej podzialy nie patrzec :P ale Milan to Milan... :D

Koko
25-11-2003, 16:05
a ja w ogole lubie wloska lige i staram sie na jej podzialy nie patrzec :P ale Milan to Milan... :D

No faktycznie Milan to Milan... czyli MERDA :rotfl:

Kasja
25-11-2003, 16:06

No faktycznie Milan to Milan... czyli MERDA :rotfl:
buuu :( e tam nie znasz sie :P

sqrzany
25-11-2003, 19:52
Krótki LEGIA dziekówka :)

Raffi
25-11-2003, 20:17
Co do dojazdu, to oprócz przystanku Wrocławska ( i z niego: w prawo, w głąb bloków po tej samej stronie ulicy Powstańców Śl., gdzie wysiedliśmy, trochę tak 'na ukos') można wysiąść przystanek wcześniej (jeżeli ktoś jedzie np E-2 lub 167 czy 171) na przystanku "Widawska". Stamtąd idziemy parę metrów prosto do tejże Widawskiej, przechodzimy przez światła i skręcamy w prawo. Idziemy cały czas Widawską(wzdłuż parkingów), aż zobaczymy hangar - tam skręcamy lekko w lewo (to też Widawska notabene) i idziemy wzdłuż hangaru prościutko do takiego budynku ze śmieszną wieżą na szczycie. Po jego lewej stronie jest otwarta brama -przechodzimy przez nią, idziemy prosto wzdłuż budynku i wychodzimy wprost na tylną furtkę terenu OSiR Bemowo! Jeżeli brama jest zamknięta (ale nie powinna), to obchodzimy budynek z prawej ścieżką po trawniku , jakieś 50 m. aż do ulicy Obrońców Tobruku. [ CZyli mówiąc w skrócie: wysiadamy przy Widawskiej i idziemy tą ulicą aż do jej końca, a stamtąd jest juz 100 metrów do hali] i stamtąd jest niecałe 100 m do hali. Przetestowałem wszystkie możliwe rozwiązania(także: Wrocławska, pętla i Carrefour) i to jest zdecydowanie najszybsze ze wszystkich (o 5-6 minut - przetestowane :P) dla ludzi, którzy dojeżdżają od strony Śródmieścia autobusami. Mniej jest przy tym kluczenia w ciemnościach wsród bloków

legionista z wmb
25-11-2003, 23:54
grac na kompa z kumplami w fife 2004 :zyleta:

Beny
26-11-2003, 09:10
Co do dojazdu, to oprócz przystanku Wrocławska ( i z niego: w prawo, w głąb bloków po tej samej stronie ulicy Powstańców Śl., gdzie wysiedliśmy, trochę tak 'na ukos') można wysiąść przystanek wcześniej (jeżeli ktoś jedzie np E-2 lub 167 czy 171) na przystanku "Widawska". Stamtąd idziemy parę metrów prosto do tejże Widawskiej, przechodzimy przez światła i skręcamy w prawo. Idziemy cały czas Widawską(wzdłuż parkingów), aż zobaczymy hangar - tam skręcamy lekko w lewo (to też Widawska notabene) i idziemy wzdłuż hangaru prościutko do takiego budynku ze śmieszną wieżą na szczycie. Po jego lewej stronie jest otwarta brama -przechodzimy przez nią, idziemy prosto wzdłuż budynku i wychodzimy wprost na tylną furtkę terenu OSiR Bemowo! Jeżeli brama jest zamknięta (ale nie powinna), to obchodzimy budynek z prawej ścieżką po trawniku , jakieś 50 m. aż do ulicy Obrońców Tobruku. [ CZyli mówiąc w skrócie: wysiadamy przy Widawskiej i idziemy tą ulicą aż do jej końca, a stamtąd jest juz 100 metrów do hali] i stamtąd jest niecałe 100 m do hali. Przetestowałem wszystkie możliwe rozwiązania(także: Wrocławska, pętla i Carrefour) i to jest zdecydowanie najszybsze ze wszystkich (o 5-6 minut - przetestowane :P) dla ludzi, którzy dojeżdżają od strony Śródmieścia autobusami. Mniej jest przy tym kluczenia w ciemnościach wsród bloków

Otóż to. 8) I na jednej z tych ulic grasuje Beny. '8

Q_(L)
26-11-2003, 09:17
[ CZyli mówiąc w skrócie: wysiadamy przy Widawskiej i idziemy tą ulicą aż do jej końca, a stamtąd jest juz 100 metrów do hali] i stamtąd jest niecałe 100 m do hali. Przetestowałem wszystkie możliwe rozwiązania(także: Wrocławska, pętla i Carrefour) i to jest zdecydowanie najszybsze ze wszystkich (o 5-6 minut - przetestowane :P) dla ludzi, którzy dojeżdżają od strony Śródmieścia autobusami. Mniej jest przy tym kluczenia w ciemnościach wsród bloków

Otóż to. 8) I na jednej z tych ulic grasuje Beny. '8

:auau:

Crammer
26-11-2003, 15:46
Piłka rusza w marcu -> na głównej legialive masz dział "Terminarz" bodajze i masz tam terminy poszczególnych kolejek

a wiadomo kiedy dokladnie?? bo myslalem zeby zrobic licznik odmierzajacy czas do poczatku rundy i potrzebuje przynajmniej dzien.

co do LL to dzial terminarz jest z rundy jesiennej :/

p.s.
wielkie dzieki :+: :piwo2:

pozdr.
c.

Smiglo
26-11-2003, 16:07
na hokej Panowie!!!
Zapraszamy do Gdanska!

Raffi
26-11-2003, 16:36
Termin meczu nie jest chyba jeszcze ustalony (13/14 marca) ze względu na transmisję w TV

kamyk
26-11-2003, 17:44

a wiadomo kiedy dokladnie?? bo myslalem zeby zrobic licznik odmierzajacy czas do poczatku rundy i potrzebuje przynajmniej dzien.

co do LL to dzial terminarz jest z rundy jesiennej :/

p.s.
wielkie dzieki :+: :piwo2:

pozdr.
c.

jak bys robił ten licznik to i bys zapodał taki :)

Crammer
26-11-2003, 18:39
Termin meczu nie jest chyba jeszcze ustalony (13/14 marca) ze względu na transmisję w TV
juz lepiej ;)

jak bys robił ten licznik to i bys zapodał taki
jak wyjdzie to zapodam. nie ma sprawy.

Crammer
26-11-2003, 19:01
ok. jest tak: musicie zrobic nawy dokument tekstowy i wkleic to:

<html>
<HEAD>
<META http-equiv="Content-Type" content="text/html;charset=windows-1250">
<TITLE>--==PIERWSZY MECZ==--</TITLE>
<SCRIPT type="text/javascript"><!-- // start hiding
//BigDay = new Date("January 1, 2000");
BigDay = new Date("March, 13 2004 20:00 UTC+0100");
msPerDay = 24 * 60 * 60 * 1000 ;
var id,pause=0, position=0;
function showtime() {
today = new Date();
timeLeft = (BigDay.getTime() - today.getTime());
e_daysLeft = timeLeft / msPerDay;
daysLeft = Math.floor(e_daysLeft);
tdays = Math.floor(e_daysLeft);
e_hrsLeft = (e_daysLeft - daysLeft)*24;
hrsLeft = Math.floor(e_hrsLeft);
minsLeft = Math.floor((e_hrsLeft - hrsLeft)*60);
}
function Liczebnik( ile, rdzen, konc1, konc2, konc5 ) {
var N0, N1, N2, R0;
N0 = Math.floor( Math.abs( ile ) );
N1 = N0 % 10;
N2 = N0 % 100;
R0 = konc1;
if (N0 == 1) R0 = konc1
else if ((N2 > 4) && (N2 < 22)) R0 = konc5
else if ((N1 > 1) && (N1 <= 4)) R0 = konc2
else R0 = konc5;
return rdzen + R0;
}
function imascroller() {
var i, k;
showtime();
var msg= " "+Liczebnik( daysLeft, "Został"," ","y ","o " ) +
daysLeft+Liczebnik( daysLeft, " ","dzien, ","dni, ","dni, " ) +
hrsLeft +Liczebnik( hrsLeft," godzin", "a","y","" ) +" i "+
minsLeft+Liczebnik( minsLeft," minut", "a ","y "," " )+"do meczu!"+
" ";
k=(150/msg.length)+1;
for(i=0;i<=k;i++) msg+=" "+msg;
document.forms[0].imascroller.value=msg.substring(position,position +300);
if (position ++== 300) position = 0;
id = setTimeout( "imascroller()", 200 );
}
</script>
</head>
<body>
<body onload="imascroller()"><center>
<form ID="form2" action=get>
<input type="text" name="imascroller" size="40" value="" frame="0">
</form></CENTER>
</BODY></HTML>

i zapisac to jako wszystkie pliki, nazwa.html
p.s. da sie to wkleic na stronie glownej forum??