PDA

Zobacz pełną wersję : Mam pomysl na piosenke...

ma(L)ek
24-11-2003, 08:14
e(L)o
kumple mówia ze zajebista a co wy na to?

na pocztku melodia jak do
snu o Waqrszawie

Zyleta:Mam tak samo jak ty miasto moje a w nim
Kryta: Legie
Zyleta: kogo:
Kryta Legie
Zyleta :kogo
Kryta + Zyleta: Legie Legie Legie
(a potem jak przy melodii "Legiaaaa Warszawaaaaaaa i "Jacekk Magieraaa ")
Legie Kocham ja . Legia kocham ja aea ea ea ea Legie kocham ja...

mozna ja troche ulatwic i zamiast "Legie kocham ja" spiewac po prostu "ja kocham Legie la la la la la la" ....wtedy ludzie latwiej pojma o co chodzi.....
i jak wam sie podoba???

Kasja
24-11-2003, 08:17
heh... no ja mysle ze jaklby udalo sie to zgrac to jest naprawde spoko :)
ale to wymaga i skupienia i checi i przede wszystkim tego zeby wszyscy ta piosenke poznali...
ale moim zdaniem jest naprawde spoko :)

yakuza
24-11-2003, 08:45
Może i jest spoko ale raczej nie do wykonania ;) Choc mozna sprobowac.

kamyk
24-11-2003, 08:53
fajna jest ale chyba trudna do wykonania! jesli teraz z tych piosenek co są spiewane na stadionie (te nowsze) to nie wychodzi to tak jak powinno wiec z tą tez mogłby byc problemy!

ma(L)ek
24-11-2003, 09:34
mozna ja troche ulatwic i zamiast "Legie kocham ja" spiewac po prostu "ja kocham Legie la la la la la la" ....wtedy ludzie latwiej pojma o co chodzi.....

Najbarsziej mi zalezy na snie i warszawie......bo to bybl fajny poczatek..... :+:

Adam-oldboy
24-11-2003, 09:44
Cholernie trudna sprawa. Początek idzie bardzo wolno i zmienny rytm tzn. niektóre sylaby są "przeciagnięte". Żeby było to słyszalne i był odzew, musiałoby równo zacząć duuużo ludzi. Może niech zaczyna Pan Włodek 8) ?

ma(L)ek
24-11-2003, 09:47
ty ale przeciez nie musi byc identyczna melodia jak w snie o warszawie....nir trzeba tak przeciagac.......
ja to sobie spierwalem cala noc i bylo super...
ta piosenka w90% procentach sklada sie z tego co juz znamy.trzeba to tylko polaczyc... ;)

Kawa
24-11-2003, 09:54
przeciaganie by niewyszło ze zdolnosciami wokalnymi wielu osób. Wogóle cięzko bedzie nauczyc ludzi na Zylecie i Krytej w jednym czasie czegos takiego.

witek
24-11-2003, 11:23
pomysl bardzo mi sie podoba, ale wydaje mi sie, ze nie udaloby sie tego wprowadzic w zycie. tak jak napisaliscie wyzej, przyspiewka jest zbyt skomplikowana.
co nie zmienia faktu, ze przydaloby sie na Legii cos do spiewania przez dwie trybuny na zmiane. moim zdaniem takie piosenki daja najlepszy efekt, a jedno jedyne "kto wygra mecz?..." to troszke za malo (pomijam MEGAHIT ostatnich czasow "ktos jest w krzakach..." :/ )

ma(L)ek
24-11-2003, 14:20
Zawsze można zmienić istniejące piosenki np.
Legia Warszawa możnaby zacząć śpiewać "na zmiane"
Zyleta " Legia " a Kryta "Warszawa" byłoiby CIEKAWIEJ!!!!
Co wy na to?

Adam-oldboy
24-11-2003, 14:59
Zawsze można zmienić istniejące piosenki np.
Legia Warszawa możnaby zacząć śpiewać "na zmiane"
Zyleta " Legia " a Kryta "Warszawa" byłoiby CIEKAWIEJ!!!!
Co wy na to?
Jeśli pytasz, to odpowiem.
Piszesz 4 posty, a w każdym masz już inny pomysł, a każdy następny moim zdaniem słabszy. Tym gorzej widzę jakiś konkret. Ale jeśli to nie jest słomiany zapał to pracuj dalej. Jeśli uda Ci się coś z tych pomysłów sprzedać to :+: . Uznanie kumpli rzecz ważna, ale do zadziwienia mas kibicowskich droga jeszcze daleka.

Wasil
24-11-2003, 15:04
Najpierw niech się wprowadzi "Legia Gol aleale" ,bo to mało osób umie jak się okazało na meczu.

Kempes
24-11-2003, 15:09
Pomysł dobry nawet bardzo , zresztą już nie pierwszy ale obawiam sie że
dopuki nie uda sie zsynchronizować dobrze żyLety , to tym bardziej nie wyjda ''wiązane'' pieśni wraz z krytą.

8o

Koko
24-11-2003, 15:21
Pomysł fajny, ale chyba ciężki do zrealizowania. Tym bardziej, że ostatnio trochę słabo z dopingiem, więc ta piosenka to w ogóle duże wyzwanie, ale w sumie czemu nie mielibyśmy sobie poradzić ;)

ma(L)ek
24-11-2003, 15:39
hmmmmm...

Wczoraj sluchalem "Snu o ..." i doznalem olsnienia.... :oho:

Bede pacowal dalej [chociaz to sama przyjemnosc a nie praca ] dla naszej kochanej Legii.... :+:

pozdro

MTP
24-11-2003, 17:05
Najpierw niech się wprowadzi "Legia Gol aleale" ,bo to mało osób umie jak się okazało na meczu.
Dokładnie i Marecki by sie ucieszył
A jeśli chodzi o śpiew między trybunami to w zeszłym sezonie we Wronkach sektor podzielił sie na pół i raz jedna strona raz druga bez żadnych odstępów a szło tak Hej Legia gol Hej Legia gol
Nie róbmy nic przeciągłego tak jak to na Wiśle bo jak przyjechali tam mistrzowie dopingu to wprowadzili(był moment odstępu że idealnie się mieścił) txt o genetycznym pochodzeniu Wisły.

Dziubek
24-11-2003, 17:23
Bardzo truden oj bardzo!!!
Długi ten pierwszy wers i dlatego trudno by to było w miare równo zaśpiewać (znając życie G będzie na końcu a E i I dopiero zaczynały) :/

Pomysł bardzo dobry, ale ciężki w wykonaniu :+:

kozer
24-11-2003, 17:36
Po pierwsze trzeba zsynchronizować śpierw.

Po drugie wprowadzić Legia gol ale ale

Po trzecie Legiunio ma nie możesz poddać się

Po czwarte ktoś tu kiedyś dał propozycje przerobienia piosenki HEY i to też by się przydało wprowadzić

A więc pomysłów jest dużo ale ciężko z wprowadzaniem trzeba czekać i uczyć ludzi śpiewać a nie tylko krzyczeć.

Maku
24-11-2003, 17:43
Pomysł bardzo dobry...ciężki do zrealizowania ale dobry :+: Trzeba spróbować...jak nie spróbujemy to się nie dowiemy...wiadomo, że na początku będzie okrutnie nierówno ale kiedyś przecież trzeba zgrać Żyletę z Krytą:)...a żeby zgrać to trzeba ćwiczyć i m.in. takie piosenki w tym pomagają.Musimy tylko zebrać na Żylecie i na Krytej kumatych żeby ludzi uswiadomili co i jak i zapodali tekst i wtedy możnaby zacząć próbować...jak będziemy się starać to może kiedyś nam to wyjdzie tak jak trzeba czyli równo i głośno :)Pozdro dla wszystkich ;)

domber
24-11-2003, 19:33
ale jak to teraz sprawdzimy jak juz nie ma meczy nie da sie namowic 10tys ludzi zeby przyszli sobie na stadion potrenowac spiewanie

Maku
24-11-2003, 19:55
ale jak to teraz sprawdzimy jak juz nie ma meczy nie da sie namowic 10tys ludzi zeby przyszli sobie na stadion potrenowac spiewanie

Ale ja nie mówię że teraz.Trzeba z tym pomysłem przezimować i zacząć z nim coś działać od rundy wiosennej.Tylko żeby to kiedyś wychodziło to będzie trzeba właśnie ćwiczyć od wiosny na meczach. :) :) :)

ma(L)ek
24-11-2003, 20:40
mam dwa nowe pomysly....
1. Piosenka Scootera.... tu tu tu tu ru...
mozna spiewac tak :"le le le le le Legiunia le le le le le le Legiunia.......

2.Rytm jak do piosenki "My pierwsza brygada..."

My warszawscy fani w Legii zakochani
Zawsze bedziemy z nia na zawsze z nia w sercu z eLka na zawsze z nia.
My kiibice Legii wierni i oddani
za Legie pójdziemy My, Pojdziemy az na swiata kres. (ta linijke trzeba jeszcze jakos przerobic ;] )

Mam ostanio plodny umysl ;]
w ciagu 2 dni 3 piosenki... 8) :hmm:

marecki
24-11-2003, 20:51
mam dwa nowe pomysly....
1. Piosenka Scootera.... tu tu tu tu ru...
mozna spiewac tak :"le le le le le Legiunia le le le le le le Legiunia.......

2.Rytm jak do piosenki "My pierwsza brygada..."

My warszawscy fani w Legii zakochani
Zawsze bedziemy z nia na zawsze z nia w sercu z eLka na zawsze z nia.
My kiibice Legii wierni i oddani
za Legie pójdziemy My, Pojdziemy az na swiata kres. (ta linijke trzeba jeszcze jakos przerobic ;] )

Mam ostanio plodny umysl ;]
w ciagu 2 dni 3 piosenki... 8) :hmm:

nie takie nowe :D

1. Scooter jest juz na Legii od meczu w Kielcach
2. idzie mniejwiecej tak "To my warszawscy fani! wiecznie najebani ! za Legie CWKS pojdziemy az po zycia kres/tam gdzie wodka jest :]

kombinuj dalej :P

ma(L)ek
24-11-2003, 21:04
No tak ale Scooter nie byB z tego co wiem z Legia...tylko z tu ru ru;]
alewiecznie najebani jest malo Legijne....
Dobra raczej na podroz pociagiem niz na mecz... '8

Kasja
24-11-2003, 21:11
o nie nie nie... hehe Scootera prosze mi nie zmianiac ;)
narazie jest kilka osob ktore go spiewaja w naszej (pozdr Tupcia) ukochanej wersji czyli "Legia gol, Legia, Legia gol... itd" i jak dla mnie to tak jest najlepiej :D

marecki
24-11-2003, 21:12
No tak ale Scooter nie byB z tego co wiem z Legia...tylko z tu ru ru;]
alewiecznie najebani jest malo Legijne....
Dobra raczej na podroz pociagiem niz na mecz... '8

a ja wlasnie uwazam ,ze to jest jej urok :]

Mrozik
24-11-2003, 21:16
Jest też "My Warszawscy fani, wierni i oddani, za LEgie ! CWKS! Pójdziemy aż po życia kres"

ma(L)ek
24-11-2003, 21:19
ok...to ju| nic nie zmieniammm...
moze chociaz pierwszy dwuwers jest ok...
co do drugiego to macie racje.....

Kempes
24-11-2003, 22:43
dla mnie to ze scootera powinno zniknac ze stadionu bo to nijakie jakies takie ale to moje zdanie :>

Raffi
24-11-2003, 22:49
... a nagle na wszystkich stadionach probują to śpiewać.....Mniej lub bardziej udanie...I to nagle tak jakoś :hmm:

Romex
26-11-2003, 18:44
:tb: siema ale ten ma(L)ek jest namolny [;)] Wiekszosc z jego pomyslow to totalne niewypaly nadajace sie tylko do :kspsz: nie zartuje probuj dalej chlopcze moze wreszcie sie cos uda :gol2:

KOLEGA ma(L)ka

ems
26-11-2003, 18:48
Jest też "My Warszawscy fani, wierni i oddani, za LEgie ! CWKS! Pójdziemy aż po życia kres"

zywcem zerzniete ze Slaska zdaje sie...

ma(L)ek
26-11-2003, 19:31
:tb: siema ale ten ma(L)ek jest namolny [;)] Wiekszosc z jego pomyslow to totalne niewypaly nadajace sie tylko do :kspsz: nie zartuje probuj dalej chlopcze moze wreszcie sie cos uda :gol2:

KOLEGA ma(L)ka

te romex...jutro pogadamy w WSC...zaliczylem pierwsza lekcje samoiobrony...i juz wiem na kim popróbuje... :wleb:

Maku
26-11-2003, 20:20
Sam tak napisałem wcześniej:

Pomysł bardzo dobry...ciężki do zrealizowania ale dobry Trzeba spróbować...jak nie spróbujemy to się nie dowiemy...wiadomo, że na początku będzie okrutnie nierówno ale kiedyś przecież trzeba zgrać Żyletę z Krytą:)...a żeby zgrać to trzeba ćwiczyć i m.in. takie piosenki w tym pomagają.Musimy tylko zebrać na Żylecie i na Krytej kumatych żeby ludzi uswiadomili co i jak i zapodali tekst i wtedy możnaby zacząć próbować...jak będziemy się starać to może kiedyś nam to wyjdzie tak jak trzeba czyli równo i głośno :)Pozdro dla wszystkich

I nadal tak myślę o tym śnie o Warszawie...trudne ale można spróbować.Tak od wiosny...mogłaby juz przyjść :) Oj ma(L)ek nie zrób mu zbytniej krzywdy...w końcu to samoobrona...hehe...ale z drugiej strony gdzieś trenować trzeba :)

ma(L)ek
26-11-2003, 20:26
my[lisz |e samoobrona polega na uciekaniu???

Grubo sie mylisz...
to polaczenie kilku sztuk walki miedzy innymi kick boxingu...tylko rozni sie tym ze ty sie najpierw bronisz a potem wyprowadzasz kontre ;]
:krzeslo:
:>

Porter
27-11-2003, 08:39
malek masz denerwujące posty, do tego rozmywasz.... :/

My Warszawscy Fani ściągnięte jest ze Śląska ? Wiele ekip śpiewa tą piosenkę , wie moze ktos kto był jej prekursorem ?

ma(L)ek
27-11-2003, 08:43
No coz nie ka|dy jest idealny...przepraszam za rozmycie.... :/

Raffi
27-11-2003, 09:13
'My Warszawscy Fani' to dla mnie piosenka tego sortu, co "Dopóki na Górczewskiej Żyrafa będzie stać..." '8 Chyba właśnie Śląsk a potem bodajże Ruch pierwsze ją śpiewały w oryginale, chociaż już nie pamiętam dokładnie.

legart
27-11-2003, 09:19
malek masz denerwujące posty, do tego rozmywasz.... :/

My Warszawscy Fani ściągnięte jest ze Śląska ? Wiele ekip śpiewa tą piosenkę , wie moze ktos kto był jej prekursorem ?

ALe wielu starszym kibicom ta pieśń ewidentnie kojarzy się ze Śląskiem (np. mi :) ) i reczę Ci że Śląsk o bardzo dawna to śpiewa :) .