PDA

Zobacz pełną wersję : Mecz w Płocku

Grochów
23-11-2003, 17:58
W Środę 26 listopada o godzinie 18.00 Legioniści zagrają ponownie mecz z Wisłą Płock. Tym razem spotkanie nie będzie o punkty ligowe lecz będzie "darem serca" - dochód z meczu zostanie przekazany na cele charytatywne.
Źródło : www.Legia.pl
No to jeszcze nie koniec :D Mimo,że to środa to licze,że troche nas pojedzie . Blisko jest i nielicząc ew.sparingów to 4 miechy przerwy więc jedziemyyy ! ! !
Szkoda tylko,że ten sparing wyszedł tak w ostatniej chwili,mało osób o tym wie . . . ;/

rkwa
23-11-2003, 18:13
Zajebista wiadomosc.Nic tylko jechac.

PS.Wszyscy beda marudzic ze trzeba czekac na mecze do wiosny,wiec sie zmobilizujcie [powiadomcie znajomych] zeby nie bylo tak ze znowu bedzie nas 60 osob.W koncu Legia jestesmy i nie wypada schodzic ponizej setki.

pzdr. dla 'jezdzacych' :]

PRASKI
23-11-2003, 18:18
ja pewnie nie pojade, szkoda 8o
PS. kiedy losowanie półfinałów PP ? I kiedy będą rozgrywane ?

rkwa
23-11-2003, 18:32
1.Nie musisz o tym wszystkich informowac,zrob wszystko zeby pojechac,jak chcesz i sie postarasz to moze cie sie uda,a nie 3 dni przed meczem z gory zakladasz ze nie jedziesz - wnioskuje ze nie bardzo ci sie chce jechac.
2.Mecze pp rozgrywane beda na wiosne,a losowane nie wiem kiedy ale pewnie tez na wiosne.

Mini
23-11-2003, 18:34
ja pewnie nie pojade, szkoda 8o
PS. kiedy losowanie półfinałów PP ? I kiedy będą rozgrywane ?
ja pewnie nie pojade, szkoŁa 8o

jakoś pod koniec roku lub na początku przyszłego bedzie losowanie a mecze to chyab w kwietniu.

kozer
23-11-2003, 18:37
Ja postaram się zrobić wszystko żeby pojechać, tylko mam nadzieje, że będzie jakiś zorganiznowany wyjazd.

Raffi
23-11-2003, 18:40
I mała prośba: Nie pytajcie się , "czy będzie nudno?" Bo potencjalną odpowiedź na to pytanie już znamy. :]

rkwa
23-11-2003, 18:49
Petra wchodzi za free,mozna wrzucac becel do puszek.Skoro oni wchodza za darmo to my pewnie tez.

Grochów
23-11-2003, 19:12
...i powtórzy sie Radom?? :fu: Niektórym chyba brakuje wyobrażni...
Dlatego musi pojechać nas jak najwięcej ! Bo chyba nie sugerujesz,żeby odpuścić ? 8- :>

Grochów
23-11-2003, 20:50
A wiesz o której jest ten mecz?????
No ,przecież jest w 1 poście - o 18:00 . . . i co . . ? ;)

Grochów
23-11-2003, 21:02
Jak tylko będę miał możliwości i nie będzie żadnych problemów to pewnie,że wszystkie . To nie marudź tylko jedź < tak jak ziomki od Ciebie 8) > ;) . Jakby tak zawsze myśleć,że możemy zostać oklepani itp.to nie ma co jechać to wyjazdy nie miałyby sensu.To jest wkalkulowane w każdą wyprawe . Damy raade ! :)

_Bart
23-11-2003, 21:37
No ale ja myślę w drugą stronę...tak bardziej krytycznie...już nie raz było akcja typu "co to nie my..." ... i różnie sie to kończyło!!!A więc życzę powodzenia na wyjeżdzie :] a swoją drogą to ja sie muszę tutaj chyba zalogować jako "KRYTYK" albo...iść do psychola :]

nie powinnienes
poprostu masz racje ale to nie jest temat na forum

rkwa
23-11-2003, 22:17
Byl kiedys temat 'czego sie spodziewasz jadac na wyjazd' czy cos podobnego i oczywiscie wiekszosc napisala ze liczy sie z tym ze mozna wylapac po pysku.Nastepuje wyjazd i co sie dzieje,lepiej zostac w domu bo to sparing to po co jechac.

Zgodze sie tylko z Bartem ze nie ma co tego dalej tu rozkminiac,kto ma jechac to pojedzie.

Grochów
24-11-2003, 14:15
No to jedż,nikt Ci nie broni,a najlepiej wez jeszcze ze sobą flagę...
Nie rozumiem czemu sie od razu tak obuzasz i wymyslasz jakies flagi ? :hmm: ;/
Czy sugerujesz,ze lepiej odpuscic ten wyjazd . . . ? Co my Polonia jestesmy czy jakes inne Polkowice < bez obrazy dla tych klubów,chodz nawet ten pierwszy sie stara jezdzic wszedzie> .
Jak boisz sie powtórki z Radomia to lepiej sam sie zmotywuj i pojedz ;)

Pozdro.dla ekipy wyjazdowej .

Grochów
24-11-2003, 21:50
To chyba normalne jest ze jak jedziesz na wyjazd to bierzesz flagę??Więc nic tu nie wymyślam.Wasza sprawa czy pojedziecie czy nie.Ale jak widze to ten mecz cieszy sie bardzo małym zainteresowaniem,i watpie czy znajdzie sie choc 50 osób które tam pojedzie,a prawda jest taka ze duzo osob nawet o tym meczu niewie...Niewiem ,może ja jestem przewrażliwiony,ale nie lubię przegrywać,a niektóre działania niektórych osób mnie normalnie rozbrajają.Już nieraz było tak że jakaś grupa sie uważała za mocną ,chodziła swoimi ścieżkami,a potem było oklep,i szło na konto całej Legii.Róbta co chceta :] Dla mnie to jest zwykły sparing...Tak jakich przez najbliższe 4 miechy będzie wiele,i mam nadzieje że będziesz na każdym z nich...No bo przecież wyjazdów nie można odpuszczać.Koniec.Hehe,bez przesady,dobrze wiadomo o co Ci chodzilo z ta flaga . . ;]
Dla mnie przypal by byl jakby Legia odpuscila ten mecz,mimo,ze to sparing ! A ja sam tez sie postaram zaliczyc jak najwiecej spraingów,proste . . .

Joker
24-11-2003, 22:02
Ja sie wybieram. słyszałem ze beda jaki(e)s autokar(y) ale nie wiem czy to nie plotka. Warto by było pojechac w konkretnej liczbie.

Grochów
25-11-2003, 13:16
To o co chodziło mi z tą flagą????Bo teraz nie rozkminiam :oho:
To była taka ironia z Twojej strony,ze niedosc,ze jeszcze po oklep jedzie to niech wemie do tego flage,zeby ja stracic - chyba o cos takiego,prawda?

rkwa
25-11-2003, 18:41
To była taka ironia z Twojej strony,ze niedosc,ze jeszcze po oklep jedzie to niech wemie do tego flage,zeby ja stracic - chyba o cos takiego,prawda?
Nie,a skąd...przecież on jedzie an wyjazd...A jak się jedzie to trzeba zaznaczyć swoja obecność poprzez wywieszanie flagi np. :oho:

Nie wszyscy tak akcentuja swoja obecnosc,nie pomiescily by sie wszystkie fany :] ale skoro ty tak zaznaczasz swoja obecnosc to sie pochwal swoja flaga.

A do tematu to spojz na sparingi chociazby z zeszlych przerw.

Grochów
25-11-2003, 21:26
Nie,a skąd...przecież on jedzie an wyjazd...A jak się jedzie to trzeba zaznaczyć swoja obecność poprzez wywieszanie flagi np. :oho:

Nie wszyscy tak akcentuja swoja obecnosc,nie pomiescily by sie wszystkie fany :] ale skoro ty tak zaznaczasz swoja obecnosc to sie pochwal swoja flaga.

A do tematu to spojz na sparingi chociazby z zeszlych przerw.
A kto Ci powiedział,że rkwa ma swoją flage? 8- Bez obrazy,ale żeś przyjebałeś z tą flagą . . :/ 8)
Ps.W Płocku wisiało 2500 flag :rotfl:
Pozdro. ;)