PDA

Zobacz pełną wersję : Wyjazd do Chorzowa (PP)

Koń Rafał
28-02-2011, 22:06
Zbiórka jutro (1.03) o godzinie 15:00 w Sosnowcu na patelni.

Pozdrawiam :)

peterson
01-03-2011, 23:02
Pierwsze zdjęcia z Chorzowa http://www.waszapilka.pl/galleries,651,0

http://waszapilka.pl/pictures/smallGalleries/651/vbig/18055.jpg?rand=33463949

hummel
01-03-2011, 23:43
Jedyne co można powiedzieć po tym meczu to dużo smiechu na trybunach i najważniejsze chyba poj.eb.ane zachowanie psów w powrocie na dworzec bezpodstawnie zaczeli nas pałować i gazować a potem się dziwią dlaczego my ich tak nienawidzimy.

os.potok
02-03-2011, 02:21
Jedyne co można powiedzieć po tym meczu to dużo smiechu na trybunach i najważniejsze chyba poj.eb.ane zachowanie psów w powrocie na dworzec bezpodstawnie zaczeli nas pałować i gazować a potem się dziwią dlaczego my ich tak nienawidzimy.

**** w dupe katowickiej prewencji za frajerska akcje

e(L) Pichichi
02-03-2011, 03:47
Jeszcze czuje gaz na ubraniu,to co pokazały psy to był skandal jak można pałować ludzi którzy sobie normalnie idą,a napier*****kobiet to już jest wogóle szczyt wszystkiego,mam nadzieje że nic nikomu się nie stało a psy poniosą tego konsekwencje.Pozdrawiam wszystkim wyjazdowiczów i dziewczynę która dostała pałą w głowe(mam nadzieję,ze wszystko ok z Tobą).

ABS
02-03-2011, 09:29
Gaz to i tak był jeden ze słabszych jakich używają, ale to co robili przechodzi ludzkie pojęcie. A teksty w stylu "To nie jest Warszawka ku*wo" z ust pe*ała, który jest opłacany z naszych pieniędzy to szczyt.

Ale o czym tu rozmawiać skoro oni nie słuchali nawet własnych dowódców, którzy kazali skończyć "zabawę".

marol6
02-03-2011, 10:22
tajniacy nie byli lepsi

żyła
02-03-2011, 10:53
dlaczego w relacji LL nie ma ani słowa o tych zajściach po meczu?

os.potok
02-03-2011, 11:01
dlaczego w relacji LL nie ma ani słowa o tych zajściach po meczu?

bo ten co pisze jak widac jest tak obsrany ze bal sie o tym wspomniec.zenada

Wtorek
02-03-2011, 12:02
Podobnie było w Krakowie o tym też nikt nie wspominał.
Tylko że tam obeszło sie bez gazu.

Kubal
02-03-2011, 12:14
Trzeba dodać,że dostała jeszcze dziewczyna,która spokojnie wchodziła sobie na schody w tym przejściu podziemnym.Jak ktoś to złapał (fota,film) niech da znać.Ogólnie wielkie JP,za akcje psiarni na Batorym :chuligan:

januszek
02-03-2011, 12:42
bo ten co pisze jak widac jest tak obsrany ze bal sie o tym wspomniec.zenada

Jest już napisane.

Kamilos
02-03-2011, 14:34
Jak tutaj z nimi żyć skoro traktują nas jak to sami powiedzieli jak bydło ? Lecą z tymi pałami i gazem na oślep przez co obrywają nie winni tak jakby chociaż dziewczyna której się oberwało. Po raz kolejny pokazują jakimi są totalnymi bezmózgami...

GóRny Ślonsk
02-03-2011, 14:56
psy na Slasku sa chyba najgrosze w całej Polsce, dziwie sie ze nie mieliscie problemow z ochrona "Scorpion" ktora rowniez jest znana juz na calym GŚ...

Ładnie sie zaprezentowaliscie, choc nie powiem, dawno tak napinkowej ekipy u Nas nie bylo

ZdziCHu
02-03-2011, 15:06
Wyjazd dobry, dużo radochy na sektorze ;), i zajebista napinka - Nasza Legia najlepiej rucha Rucha :D , no i....policja jak zwykle musiała dodać swoje trzy grosze.

hummel
02-03-2011, 15:20
psy na Slasku sa chyba najgrosze w całej Polsce, dziwie sie ze nie mieliscie problemow z ochrona "Scorpion" ktora rowniez jest znana juz na calym GŚ...

Ładnie sie zaprezentowaliscie, choc nie powiem, dawno tak napinkowej ekipy u Nas nie bylo

U Was zawsze się mówi " Pastwisko " na tę polane przed sektorem gości ? Czy to tylko taka nazwa wymyślona przez psów ?:)

Foxx
02-03-2011, 16:50
http://zyleta.info/?p=1602

tyteks
02-03-2011, 18:02
Co do policji może nie będę sie odnosił bo uważam że szkoda słów na temat ich "wyczynu" ;] z 2 strony wyjazd na pewno zostanie zapisany na duży plus nowa przyśpiewka , pastwisko ("muuuuuuuuuuu") oraz masa innych rzeczy wprowadziły wesołą atmosfere na trybuny;) pozdrowienia z Sosnowca ;)

FCB
02-03-2011, 18:17
nasz doping baaardzo przeciętny. Można było na pewno ryknąć nieco głośniej. Tym bardziej, że gospodarze na pewno byli do przekrzyczenia. Wyjazd się odbył i chyba tyle. Gdyby nie marne zachowanie psiaków to można by śmiało o nim zapomnieć.
No i kilka słów do chłopaka, który w pociągu wycierał sobie kipę szalikiem - barwy Legii to nie chusteczka higieniczna !!

(L)egionek
02-03-2011, 18:35
No i kilka słów do chłopaka z Sochaczewa, który w pociągu wycierał sobie kipę szalikiem - barwy Legii to nie chusteczka higieniczna !!Trzeba było mu powiedzieć to w pociagu, a nie na forum żale wylewać.

hummel
02-03-2011, 18:38
nasz doping baaardzo przeciętny. Można było na pewno ryknąć nieco głośniej. Tym bardziej, że gospodarze na pewno byli do przekrzyczenia. Wyjazd się odbył i chyba tyle. Gdyby nie marne zachowanie psiaków to można by śmiało o nim zapomnieć.
No i kilka słów do chłopaka z Sochaczewa, który w pociągu wycierał sobie kipę szalikiem - barwy Legii to nie chusteczka higieniczna !!

Nie wiem o czym mówisz ale jeśli gość miał gaz w oczach to Ty chyba nie wiesz jak Cie oko na pierdala po gazie.. Co do dopingu to ja uważam , że było dobrze jak na taką pogodę na tak marny mecz to git. Po za tym nasza liczba na plus, środek tygodnia 500sztuk elegancko.
No i najważniejsze wielkie brawa za to , że na każdym meczu Legii odpalane jest jakieś piro ! Jeb ać to całe "ojro" niech już się to gówno skończy:)

Hubalczyk
02-03-2011, 18:51
Nie wiem o czym mówisz ale ...
Jak nie wiesz o czym napisał to się nie wypowiadaj może na ten temat? :roll:

hummel
02-03-2011, 18:55
Jak nie wiesz o czym napisał to się nie wypowiadaj może na ten temat? :roll:

Napisałem , że nie wiem o czym mówi ale jeśli gość miał gaz w oczach to u mnie ma usprawidliwienie .

GóRny Ślonsk
02-03-2011, 19:02
U Was zawsze się mówi " Pastwisko " na tę polane przed sektorem gości ? Czy to tylko taka nazwa wymyślona przez psów ?:)

pierwszy raz slysze taka nazwe, widocznie to oni sobie tak to miejsce nazwali. Czesto wlasnie tam zaczynaja pałowania i inne tego typu atrakcje, czego przykladem moze byc ostatnio Lech

brn
03-03-2011, 17:24
No i najważniejsze wielkie brawa za to , że na każdym meczu Legii odpalane jest jakieś piro ! Jeb ać to całe "ojro" niech już się to gówno skończy:)
szkoda tylko że co mecz jest ktoś zatrzymany :(