PDA

Zobacz pełną wersję : Muzyka - ogólnie

bkt
24-02-2011, 15:39
Hip Hop ma swoj temat, ale jako ze klimat tej muzyki juz od dawna nie jest jedynym jaki mi odpowiada (a i znaczna czesc nowych kawalkow porpsotu jest czyms zupelnie innym niz kiedys K44 czy Molesta) ale tez od jakiegos czasu nie mam tajmu, zeby polazic po YT i poszukac fajnych kawalkow to zaptam tutaj - czy ktos zna fajna nutke do samochodu i do posluchania ogolnie w stylu Tiesto Elements of life czy Dark Angel.

jesli podobny temat gdzies istnieje to polaczcie to poprostu z nim, nie znalazlem chociaz w sumie niezbyt szukalem:)

bloniaq
13-12-2011, 15:55
Od razu na wstępie: tak, wiem, że odkopuję. Tu macie link do złotej łopaty jakby ktoś chciał mi wręczyć: http://static.frazpc.pl/board/2011/10/b2d444afd374669c.jpg

Co do pytania (bo wypadałoby odpowiedzieć):
Filterheadz - [Yimanya] Yimanya (Tdr Mix)
Rio Addicts - [Crossroads (Incl Probspot Rem] Crossroads (Probspot Remix)
Svenson - [ Inside Outside the Devil LSD] The Devils Lsd
Andain - EMG - [Dj Tiesto - Nyana CD2 #03] Beautiful Things
Westbam and Nena - Oldschool Baby (Main Mix Englisch]
Ian Van Dahl - [Best of Trance, Vol. 4 #05] Reason
Paul Va Dyk feat. Hemstock & Jennings - [Best of Trance, Vol. 4 #11] Nothing But You
Sash! - [Trance Classics #01] Encore Line Fois
Paul Van Dyk - [Trance Classics #11] For An Angel

Mam nadzieję, że trafiłem, bo kierowałem się tylko słowem "Tiesto". Ja tam wolę do jazdy dobrego rocka. Na przykład Deep Purple - Highway Star, albo Dire Straits - Sultans of Swing.

A czemu odkopałem ten temat? Chciałem spytać czy ktokolwiek używa tu last.fm i jak go oceniacie?

Raffels
13-12-2011, 16:54
Ja uzywam od dobrych 4 lat. Jak oceniam? Jako dobra baze wlasnej przesluchanej muzyki, odkrywanie nowosci/staroci (strona automatycznie poleca Ci autorow wg twojego gustu uzyskanego z odsluchow) czy porownania ze znajomymi, info o koncertach itp.

szczepaneq
13-12-2011, 16:59
last.fm, świetna rzecz. Jak kolega wyżej napisałem. Mi od jakiegoś czasu przestało prześwietlać to co słucham, potem format, reinstall, znowu coś nie tak i jakoś zrezygnowałem z użytkowania programu, ale przez czas który używałem zrobiłem niezłą statystykę tego czego i ile słucham. Dodatkowo, jak kolega wyżej napisał, mamy tam znajomych, widzimy czego oni słuchają, komentujemy, informacje o koncertach. Polecam, chyba do niego wrócę :chytry:

Szawar
13-12-2011, 17:02
Podobny temat juz istnieje. Czesto kawałki dobre do jadzy autem zamieszcza Domino23.

Nie ma tematu np scisle dotyczacej muzyce filmowej czyli tzw Soundtracków.