PDA

Zobacz pełną wersję : Cracovia-Legia(boisko) 25.02.11 godz.20 (piątek)

Strony : [1] 2 3

zinger
21-02-2011, 17:07
Teraz Ja już jakiś czas się nie logował, a mecz już tuż, tuż... Gdybać chyba już można zacząć?

Orzech
21-02-2011, 17:28
Teraz Ja już jakiś czas się nie logował, a mecz już tuż, tuż... Gdybać chyba już można zacząć?

Można rzec, że dał plame:lol:

Mini
21-02-2011, 19:41
....
zamknąć i czekamy na TerazJa

b.
21-02-2011, 20:03
zamknąć i czekamy na TerazJa

Na TerazJA raczej się nie doczekacie :]

Dał plamę, że tak powiem :lol:

edit: nie widziałem postu Orzecha :]

kimball
21-02-2011, 20:10
po wielkich męczarniach 1-0 dla nas gol rado

Mini
21-02-2011, 20:11
to takie buty....

deszcz
21-02-2011, 20:12
po wielkich męczarniach 1-0 dla nas gol rado

To mecz już był?

daimler
21-02-2011, 20:13
Po zatrważająco żenującym widowisku wymęczone na ciężkim terenie 0:0 będzie sukcesem, szczególnie w kontekście kontuzji i zmian personalnych w przerwie zimowej :look:

kimball
21-02-2011, 20:18
deszczu ciężko się domyślić że typuje ? :rzut:

deszcz
21-02-2011, 20:21
To może rób to w odpowiednim wątku?

http://forum.legionisci.com/showthread.php?t=12518

kimball
21-02-2011, 20:22
nie interesują mnie inne mecze.

nevermind
21-02-2011, 20:23
nie interesują mnie inne mecze.

Zawsze mozesz typowac tylko mecze Legii :rzut:

hummel
21-02-2011, 20:42
Ciekaw jestem gry w meczu ligowym Hubnika , Kelhara i Cabrala :)
Co by nie było jednak myśle , że będzie 0-2 Hubnik , Kucharczyk:)

CWKS1916LEGIA
21-02-2011, 21:12
Po zatrważająco żenującym widowisku wymęczone na ciężkim terenie 0:0 będzie sukcesem, szczególnie w kontekście kontuzji i zmian personalnych w przerwie zimowej :look:

http://i53.tinypic.com/8x8sd5.png

za 90minut.pl

Sporo osób pisze że Cracovia będzie wiosną mocniejsza...a dla mnie to jedna wielka niewiadoma , jakoś te ich transfery nie rzucają na kolana , kogo mamy się obawiać ?

Piotrka Gizy który w Warszawie bał się własnego cienia ?

Łatwiejszego przeciwnika nie można sobie wyobrazić na obecną chwilę , z inauguracją rundy różnie bywało ostatnimi czasy , ale jakoś jestem dziwnie spokojny o 3 punkty...

Szkoda jedynie że ubyło trochę tych drewnianych obrońców Cracovii...takie drewniane kołki jakie grały tam jesienią w obronie to nawet Hubnik by mijał jak tyczki...;)

:kibice:

iniemamniejusz
21-02-2011, 21:20
Sporo osób pisze że Cracovia będzie wiosną mocniejsza...a dla mnie to jedna wielka niewiadoma , jakoś te ich transfery nie rzucają na kolana , kogo mamy się obawiać ?

Piotrka Gizy który w Warszawie bał się własnego cienia ?

Dokładnie tego Piotrka, tak samo jak Grzelaka w Jagiellonii. Historia już nie raz pokazała, że Ci niesprawdzający się zawodnicy u nas strzelali nam grając gdzie indziej. Nie zdziwię się specjalnie jak Giza strzeli w piątek.

Gruszek
21-02-2011, 21:26
Pamiętając mecz na Łazienkowskiej śmiem stwierdzić że taki spacerek to nie był. A teraz jeszcze się wzmocnili. No zobaczymy... Oby 3 pkt. Obstawiam 0:2 dla Legii Hubnik i Cabral :bauns:

DeLarge
21-02-2011, 21:35
liczę na wymęczone zwycięstwo, Hubnik wbije coś z 1m

Tuzin
21-02-2011, 21:37
Jakby mecz się odbył jesienią to byśmy ich pchnęli. Teraz to wszystko jest możliwe.

lans
21-02-2011, 22:02
Ciężko tu cokolwiek prorokować w kwestii wyniku, ale "niedokładne zagrania", "długie piłki" i "gra na którą pozwala przeciwnik" na pewno nas nie ominą :lol2:

(L)uksus
21-02-2011, 22:22
Coś czuję że ciężki mecz nas czeka, prawie dla każdego gracza Cracovii to będzie pierwszy oficjalny występ, będą zapierdzielać na 110% żeby się pokazać

arczi
21-02-2011, 22:23
Nie Urbanuj

księciuniu
21-02-2011, 22:29
Jakby mecz się odbył jesienią to byśmy ich pchnęli. Teraz to wszystko jest możliwe.

100% racji;
wtedy Szatałow był na świeżo, a Cracovia w dołku, teraz miał czas żeby to jakos poukładać, dokupić jakichś zawodników do swojej koncepcji i ich odpowiednio zmotywować. Dla nich to prawie mecz o wszystko - jak nie zaczną od początku zdobywać punktów, to ....
A nasi - jakby co, to powiedzą, że ten mecz niczego w walce o tytuł nie przesądza, a jedynie komplikuje sytuację.

Cóż, pozostaje mieć nadzieję, że Cracovia nie wytrzyma presji, a Hubnik nie zdąży zarazić się od kolegów z drużyny bylejakością.
Tak czy siak boiskowych fajerwerków bym się nie spodziewał ;)

casual
21-02-2011, 22:30
Ma być strasznie zimno, a jak wiadomo nasi przygotowywali się w ciepłej Hiszpanii i na ciepłym Cyprze, więc bardzo możliwy jest swego rodzaju szok termiczny, w konsekwencji którego wywiezienie jakichkolwiek punktów z Grodu Kraka może okazać się zadaniem nade trudnym czy wręcz awykonalnym.

No ale zobaczymy.

księciuniu
21-02-2011, 22:33
Mają teraz tydzień na "wychłodzenie się" - po to m.in. były sparingi w takicg warunkach z Olimpią i Widzewem (bo przecież nie dla kibiców :nie: )

Sgt.
22-02-2011, 00:31
A Cracovia nie trenowała pod jakimiś palmami przypadkiem też?

W każdym razie Cracovia wymieniła właśnie pół składu - co to u nas oznaczało, widzieliśmy wczesną wiosną - a oni się dozbroili w zawodników, którzy przebojem to będą wygrywać w I lidze. My tymczasem mamy skład względnie poukładany, więc powinno być ok.

Mini
22-02-2011, 07:41
Cracovia - 8 przyszło, 13 odeszło...
Mamy nie wygrać z drużyną która wymieniła pół składu i zawodnicy się pewnie jeszcze dobrze z nazwiska nie znają ?

rey
22-02-2011, 07:46
Jak nie z takimi drużynami to z kim? :? Trzeba ich pojechać, nie widze inaczej.

księciuniu
22-02-2011, 08:06
No już dobra, dobra - wygraMY ! :paker:

Citlivu
22-02-2011, 08:31
A nasi - jakby co, to powiedzą, że ten mecz niczego w walce o tytuł nie przesądza, a jedynie komplikuje sytuację.

;)

Pierwsze sliwki robaczywki :popcorn:

Tak jak księciuniu napisal, na jesieni bysmy ich pchneli, teraz jak Szatalow mial czas poukladac ta druzyne moze byc slabo. Do wybijania pilki i taktyki kopnij-biegnij, wielkiego zgrania nie potrzeba. Nasi, chcieli grać jesienią brazyliane :lol3: to i czasu na zgranie potrzebowali, Cracovia moim zdaniem jest w innej sytuacji i bedzie grała na wiosne bardziej ala Arka.

Orzech
22-02-2011, 08:38
Pierwsze sliwki robaczywki :popcorn:

Tak jak księciuniu napisal, na jesieni bysmy ich pchneli, teraz jak Szatalow mial czas poukladac ta druzyne moze byc slabo. Do wybijania pilki i taktyki kopnij-biegnij, wielkiego zgrania nie potrzeba. Nasi, chcieli grać jesienią brazyliane :lol3: to i czasu na zgranie potrzebowali, Cracovia moim zdaniem jest w innej sytuacji i bedzie grała na wiosne bardziej ala Arka.

Cracovia nie może grać kopnij-biegnij, bo jeśli już ktoś musi wygrać piątkowy mecz to oni. Nie mają nic do stracenia, mając 9 punktów straty do bezpiecznego miejsca muszą wygrywać wszystkie mecze u siebie.

kaLasz
22-02-2011, 08:51
Craxa wygrać MUSI a my MOŻEMY ;) Co o tyle nam ułatwia zadanie, że możemy zagrać z kontry z zawsze najszybszym Manu i nowym Michałem "wpycham piłki do bramki" Hubnikiem.

Dlatego powiadam wam iż zwycięzymy jedną bramką. :prawi:

Chyba, że odwołają mecz z powodu mrozu :]

Bootleg
22-02-2011, 08:57
Jak nie z takimi drużynami to z kim? :? Trzeba ich pojechać, nie widze inaczej.

I tego się trzymajmy :kawa: Jeżeli chcą coś osiągnąć w tej gównianej lidze muszą odpalić od samego początku. Wystarczająco pkt pogubili na jesieni, żeby teraz remisować/przegrywać na starcie.

detoxizer
22-02-2011, 09:51
Remis biorę w ciemno :p

Marek.Only
22-02-2011, 09:51
Przewidywane conajmniej -10 stopni. Nie wiem jaki sens ma rozgrywanie meczu w takiej temperaturrze. To nie bedzie miec nic wspolnego z pilka nozna.

Sgt.
22-02-2011, 10:00
Michałem "wpycham piłki do bramki" Hubnikiem.

Michał "wturlak" Hubnik? :D Nawet podobny ;)

rey
22-02-2011, 10:03
Przewidywane conajmniej -10 stopni. Nie wiem jaki sens ma rozgrywanie meczu w takiej temperaturrze. To nie bedzie miec nic wspolnego z pilka nozna.

To po kiego wuja ustalać taki terminarz? Co roku ta sama historia. Kiedyś, gdy jeszcze nie było podgrzewanych muraw, było jakieś wytłumaczenie, ale teraz z powodzeniem mogą grać.

Huxley
22-02-2011, 10:11
W Cracovii po zimowym castingu mają kompletnie nowy skład, wydaje mi się, że Szatałow raczej nie dał rady ich jeszcze zgrać.
W Legii na minus-brak lewej strony...jeżeli zapakujemy bramkę w pierwsze 20 min. będzie do przodu, jeżeli do 70 min. będzie 0-0 to pewnie wpadnie im jakiś farfocel, albo przeprowadzą kontrę ktoś z naszych obrońców nie zdąży i będzie w plecy.

Ytong
22-02-2011, 10:20
Myślę, że Legia wygra. Tak jak mówili poprzednicy, skład Cracovii jest zupełnie nowy i mogę nie zdążyć się dotrzeć. Oby Hubnik potrzymał passe i ustrzelił coś.

Marek.Only
22-02-2011, 10:22
To po kiego wuja ustalać taki terminarz? Co roku ta sama historia. Kiedyś, gdy jeszcze nie było podgrzewanych muraw, było jakieś wytłumaczenie, ale teraz z powodzeniem mogą grać.

wiosna-jesien i tyle w temacie

rey
22-02-2011, 10:31
Bzdura. Tak naprawdę problemem jest 1-2 kolejki w roku i nie widzę powodu do zmiany systemu rozgrywek z tego powodu. Pomijając nawet już te podgrzewane murawy, które miały zapobioec takim problemom, to skoro jest jak jest, niech zaplanują w przyszłym sezonie rozpoczęcie rundy wiosennej o 2 tygodnie później, a dwie kolejki zaplanują na środy. Wiosenne rozgrywki europejskie większej ilości naszych drużyn nie grozi raczej.

(L)uksus
22-02-2011, 10:41

Sprawdziłem prognozę pogody i nie jest tak źle przewidują tylko -1 stopień

Koby(L)czanin
22-02-2011, 13:02
Cracovia nasprowadzala jakis Lotyszow Litwinow itp, nie byli to wyrozniajacy sie pilkarze w sowich ligach poza Trivunoviciem. Poza tym Giza, Kaczmarek, Gasinski i Nawotczynski, na utrzymanie moze im starczy, ale my nie mamy prawa sie ich bac. Hubnik moze cos wepchnie, moze Cabral zaliczy wejscie smoka i jakos to bedzie.

midzi
22-02-2011, 13:06
Czy poprzednik czyta wcześniej to co pisze? Jakie utrzymanie Cracovii? Oni mają obecnie 8 punktów, a do bezpiecznego miejsca potrzebują zdobyć o 12 punktów więcej od dwóch zespołów mających obecnie po 17 punktów.

Oni walczą o godne pożegnanie z ekstraklasą, bądź załatwienie sobie przy zielonym stoliku utrzymania. O nic więcej.

Koby(L)czanin
22-02-2011, 13:14
Czy poprzednik czyta wcześniej to co pisze? Jakie utrzymanie Cracovii? Oni mają obecnie 8 punktów, a do bezpiecznego miejsca potrzebują zdobyć o 12 punktów więcej od dwóch zespołów mających obecnie po 17 punktów.

Oni walczą o godne pożegnanie z ekstraklasą, bądź załatwienie sobie przy zielonym stoliku utrzymania. O nic więcej.
Owszem czytam. 12 punktow to 3 zywciestwa, z ich rywali tylko Arka zrobila jako takie transfery. Jesli wbija sie na przedostatnie miejsce to spokojnie zostana, bo Polonia Bytom bedzie miec roblemy z licencja. Zreszta, jesli pokonaja wszystkich od 9 miejsca w dol (nie liczac Lecha) a w meczach z czolowka zdobeda jakies 10 pkt to jakiekolwiek szanse maja. W sportowej walce ich szanse na utrzymanie sa marne (Gornik i Odra juz to udowadnialy), ale przy zielonym stoliku juz jak najbardziej sa w stanie zostac w lidze. Nie wiadomo tez co zrobia z Ruchem, takze nawet zajmujac ostatnie miejsce moga zostac. Niestety taka prawda, kurewski zwiazek nie da im spasc...

iniemamniejusz
22-02-2011, 13:18

A kolega to się trochę interesuje ligą?
Cracovii punkty do utrzymania nie będą prawdopodobnie niezbędne do utrzymania.

midzi
22-02-2011, 13:28

Przecież sam o tym napisałem. Tak, interesuję się.

Po pierwsze 12 punktów to 4 zwycięstwa, a nie 3.
Po drugie to jest tak naprawdę 6 zwycięstw, gdyż na starcie mają 1 punkt za remis.
Po trzecie nie wierzę, że PZPN spuści więcej niż 1 klub przy zielonym stoliku, więc muszą przynajmniej jeden wyprzedzić.
Po czwarte w tym sezonie jest specyficzna sytuacja, gdyż tabela jest na tyle spłaszczona, że do utrzymania może nie wystarczyć 32-34 punkty. To znaczy, że Cracovia musi zdobyć w tej rundzie ponad 25 punktów na 45 możliwych co jest bardzo mało prawdopodobne.

Andrés
22-02-2011, 13:36
12 punktow to 3 zywciestwa

No tak, ale trzeba wygrać minimum 3 bramkami w tym jedna musi być ze spalonego na niebieskiej...

Koby(L)czanin
22-02-2011, 13:47
Przecież sam o tym napisałem. Tak, interesuję się.

Po pierwsze 12 punktów to 4 zwycięstwa, a nie 3.

Dzieki za poprawke oczywisice moj blad.
Szanse maja male, i zapewne spadna, ale wracajac do tematu to wlasnie dlatego nie mamy prawa bac sie takich zespolow. Zreszta, co mnie obchodzi czy Cracovia sie utrzyma, z takimi rywalami musimy wygrywac jesli chcemy myslec o mistrzostwie.

kaLasz
22-02-2011, 14:40
Dzieki za poprawke oczywisice moj blad.
Szanse maja male, i zapewne spadna, ale wracajac do tematu do wlasnie dlatego nie mamy prawa bac sie takich zespolow. Zreszta, co mnie obchodzi czy Cracovia sie utrzyma, z takimi rywalami musimy wygrywac jesli chcemy myslec o mistrzostwie.

Akurat ja się nie boję ich czy jakiegokolwiek innego zespołu. Ja się boję tego, że nasi będą się kopać po czołach jak w poprzedniej rundzie. W Cracovii nie ma już Cabaja, nie ma kto tańczyć i trzymać piłkę 2 sekundy za długo. Sędzia też może nam nie pomóc.

Tak więc jak nasi kopacze nie wyjdą z wolą rozpi*rdolenia ich w drobny mak to boję się, że może być problem "grając swoje".

Adi
22-02-2011, 15:52
I tego się trzymajmy :kawa: Jeżeli chcą coś osiągnąć w tej gównianej lidze muszą odpalić od samego początku. Wystarczająco pkt pogubili na jesieni, żeby teraz remisować/przegrywać na starcie.

Dokladnie!
Cracovia jakby nie patrzec to najgorszy zespol w ekstraklasie i raczej pewny spadek, wiec jak tego meczu nie wygraja to bedzie tragedia. W takim meczu powinni wygrac 2-0, 3-0 i spokojnie sie przygotowywac na mecz z dyskopolo(po drodze oczywiscie PP).

Hubalczyk
22-02-2011, 15:54
Śniło mi się ostatnio, że przegraliśmy ten mecz 1:0. Pamiętam, że w tym śnie przegrywaliśmy już do przerwy... więc wygraMY minimum 3:0 :fajek:

Mini
22-02-2011, 16:21
Remis biorę w ciemno :p

9-0-6 - remisy są dla mięczaków ;)

Dokładnie. Wałkowaliśmy ten temat w dziale Sport i wyszło chyba ze 20 terminów w których można zagrać nawet jak się sezon kończy Mistrzostwami, tylko trzeba puścić mimo uszu marudzenie panienek że co trzy dni nie są w stanie grać

Zreszta, jesli pokonaja wszystkich od 9 miejsca w dol (nie liczac Lecha) a w meczach z czolowka zdobeda jakies 10 pkt to jakiekolwiek szanse maja.
:lol: :lol: :lol: jakaś Barcelona po cichu nam się narodziła ?
Odkąd ja osiągnąłem wiek rozeznania jak to ładnie George Carlin nazwał, to tylko raz się taki cud u nas wydarzył i Dyskobolia była jego bohaterem, ale dziś już koleżka z niedalekiej innej wielkopolskiej wioski który zapewne był wtedy bardzo pomocny już siedzi więc żegnajcie nożownicy :fy:

szyszkownik_kilkujadek
22-02-2011, 16:27
Nie ma co się zastanawiać, mają być 3 pkt i tyle. O ile mnie pamięć nie zawodzi to zwykle inauguracja wiosny w Krakowie (czy to kiedyś z Hutnikiem czy z Pasami ostatnio) wychodziło raczej dodatnio. Jakiekolwiek inne roztrzygnięcie uznam za kompromitację.

MałaMi
22-02-2011, 16:32
Ja też mam nadzieje że jestem dobrym prorokiem i jadę z myślą na 2-1 dla nas, oby nas tylko nie zamroziło :)

arthuro
22-02-2011, 17:14
O ile mnie pamięć nie zawodzi to zwykle inauguracja wiosny w Krakowie (czy to kiedyś z Hutnikiem czy z Pasami ostatnio) wychodziło raczej dodatnio.

Inauguracje rundy wiosennej:

2009/2010 Cracovia - Legia 1:2
2008/2009 Polonia W. - Legia 0:0
2007/2008 Groclin - Legia 1:0
2006/2007 Cracovia - Legia 0:0
2005/2006 Legia - GKS Bełchatów 1:0
2004/2005 Legia - Pogoń 3:0

Tak się składa, że przez ostatnie 4 lata zawsze 1 mecz rundy wiosennej graliśmy na wyjeździe.

Bilans meczowy:

2005 Cracovia - Legia 1:0
2005 Cracovia - Legia 0:0
2007 Cracovia - Legia 0:0
2007 Cracovia - Legia 0:2
2008 Cracovia - Legia 0:3
2010 Cracovia - Legia 1:2

Statystyki przemawiają na naszą korzyść, ale wszystko zweryfikuje boisku.
Przy naszym dopingu :kibice::gol2: wygramy 2:0!

Koby(L)czanin
22-02-2011, 17:30
Coz, aj bym sie statyztykami nie kierowal, ale dobrze, ze choc one sa po naszej stronie. Musimy z nimi wygrac, i nie ma co sie zastanawiac nad tym. Jesli myslimy powaznie o mistrozstiwie to takie zespoly trzeba pokonywac, a punkty tracic jedynie z czolowka. Bootleg idealnie to ujal, nie mozemy pozwolic sobie chocby na remis. I tego sie trzymajmy

egyptlion
22-02-2011, 17:37
Jesli myslimy powaznie o mistrozstiwie to takie zespoly trzeba pokonywac, a punkty tracic jedynie z czolowka.

No tak... nie ma to jak wypowiedź fachowca.

Koby(L)czanin
22-02-2011, 17:46
Ok, zle to ujalem, chodzilo o to, ze punkty mozemy tracic w niektorych meczach z czolowymi zespolami. Owszem moga sie zdarzac okazjonalne potkinecia, ale nie moze byc ich tyle co w poprzedniej rundzie (1 wygrany mecz z Ruchem czy Zaglebiem i bylibysmy liderami).

syrokomla
22-02-2011, 17:59
[QUOTE=Mini;761935]9-0-6 - remisy są dla mięczaków ;)

QUOTE/]

detoxizer pewnie gra progresje :-)

egyptlion
22-02-2011, 18:00
chodzilo o to, ze punkty mozemy tracic w niektorych meczach z czolowymi zespolami.

Jeżeli w rundzie wiosennej będziemy tracić punkty z zespołami z czołówki, to możemy zapomnieć o mistrzostwie.
Ja wiem, o co tobie chodzi. Że niby mistrzostwo wygrywa się, zdobywając punkty z najsłabszymi. Tak, to działa, ale nie w rundzie wiosennej, w której zespoły z dolnej części tabeli walczą o utrzymanie i niejednokrotnie są trudniejszymi rywalami niż ci ze środka.

Playboy
22-02-2011, 18:03
Gdyby nie ten sparing z Widzewem i transfer Hubnika to zapewne podchodzilibyśmy do tego meczu zdecydowanie bardziej sceptycznie. Chociaż ja bym złamanego grosza nie postawił, bo wynik to jedna, wielka niewiadoma. Po pierwsze wiadome jak startował w ostatnich latach Skorża, po drugie zupełnie nie wiadomo jak będzie się prezentowała zupełnie inna Cracovia. W ofensywie może i nadal to cienkie bolki, ale jednak ta bajeczna formacja obronna Cabaj - Janus, Polczak, Jarabica, Wasiluk już nie istnieje. Chociaż akurat w meczu w Warszawie Polczak chyba mecz życia rozegrał. Zarówno może być 1-0, 0-1 jak i 0-3. Jeśli chcemy liczyć się w walce o mistrzostwo to takie mecze po prostu musimy wygrywać. Jeszcze tylko 3 dni i zobaczymy na co będzie stać Legię.

egyptlion
22-02-2011, 18:29
Jeśli chcemy liczyć się w walce o mistrzostwo to takie mecze po prostu musimy wygrywać.

Oooo widzisz... teraz jasno napisałeś, a nie że:

możemy punkty tracic jedynie z czolowka.

Mini
22-02-2011, 18:40
Jesli myslimy powaznie o mistrozstiwie to takie zespoly trzeba pokonywac, a punkty tracic jedynie z czolowka.

Ok, zle to ujalem, chodzilo o to, ze punkty mozemy tracic w niektorych meczach z czolowymi zespolami

Dalej źle to ujmujesz.
Najlepiej jakbyś polskich znaków używał... to by trochę pomogło w ujmowaniu tych złotych myśli o porażkach w drodze po tytuł

Z.
22-02-2011, 18:59
Mecz wyjazdowy, co dla Legii od paru sezonów jest problemem. Czyli zamiast oczekiwanego 2-0 dla nas, zapewne będą okrutne męczarnie i.. każdy wynik możliwy. W zasadzie to nawet nie umiem wskazać, które z trzech możliwych rozstrzygnięć jest bardziej prawdopodobne od pozostałych dwóch.

Mario
22-02-2011, 19:12
Będzie ciężki mecz ale trzeba zdobyć trzy punkty, dobry start rundy może tylko pozytywnie podbudować morale drużyny. Jestem ciekaw jak zaprezentują się nowi zawodnicy, jeżeli tylko Hubnik zapewni nam zwycięstwo to będzie można mówić, że to naprawdę dobry transfer (nie mówię, żeby oceniać po jednym spotkaniu, ale pierwszy ligowy mecz może wiele zobrazować). Martwi nieco brak lewej pomocy.

midzi
22-02-2011, 19:32
I lewej obrony, czyli całej lewej strony.

Z konieczności zagra koksu Wawrzyniak, gdyż kontuzjowany jest emeryt Kiełbowicz. Jeśli Kiełbowicz się szybko nie wykuruje to może grać na tej pozycji Komorowski co też nie do końca może być dla nas szczęśliwe.

O lewej pomocy nie ma co nawet mówić bo chwilowo jej nie mamy.

Raffi
22-02-2011, 20:18
tak czy tak w najbliższym meczu Skorża raczej na pewno mając wybór Wawrzyniak-Żyro zdecyduje się na tego pierwszego

Huxley
22-02-2011, 20:18
A w Cracovii jakieś szalone zakupy last minute...

Mario
22-02-2011, 20:32
tak czy tak w najbliższym meczu Skorża raczej na pewno mając wybór Wawrzyniak-Żyro zdecyduje się na tego pierwszego

Właśnie mecz z Cracovią byłby idealną okazją do tego, by dać szansę temu drugiemu

Luke
22-02-2011, 20:44
A ja podchodzę optymistycznie. Czekam już niecierpliwie na tą ligę od dawna i marzy mi się efektowne, a przede wszystkim efektywne rozpoczęcie. :yeah:

nicole91
22-02-2011, 20:56
Fajnie by byłoby jakby właśnie z Cracovią dobrze zacząć bo grunt to odpowiedni początek. Mam nadzieję że wygrają efektownie i nie trzeba będzie mówić że wygrali ale w stylu nie dość zadowalającym.

Robson1916
23-02-2011, 08:44
Patrząc na tabelę powiniśmy Cracovie zmiarzdzyć, patrząc na umiejętności już tak ciekawie nie jest, oby czarne prognozy się nie sprawdziły i 3 pkt zgarniemy.

niktwazny
23-02-2011, 11:12
jak te temperatury się utrzymają to kupa nie gra będzie. Może wpadnie jakaś jedna bramka po jakimś stałym fragmencie, zobaczymy komu się będzie chciało bardziej walczyć...

Mecz w Białymstoku już odwołali, nie zdziwiłbym się jakby w naszym przypadku postąpili podobnie.

e(L)egion
23-02-2011, 12:20
Mecz w Białymstoku już odwołali, nie zdziwiłbym się jakby w naszym przypadku postąpili podobnie.
Zwłaszcza że na dzisiaj w Krakowie zapowiadali chyba spore opady śniegu. Tam chyba jednak nie bedzie takiego mrozu, a śnieg zawsze można odgarnać, chociaż gdyby się te wszystkie prognozy potwierdzyły to pewnie przyjdzie nam grac na takim boisku jakie było w Poznaniu, a wtedy to trudno będzie nazwać normalnym meczem.

Playboy
23-02-2011, 12:30
Mecz w Białymstoku nie odwołali przez minusowe temperatury tylko przez fatalny stan boiska. W tym momencie jest tam gruba warstwa lodu na której leży śnieg. Płyta boiska jest twarda jak beton, a przez niskie temperatury nie rozpuści się tylko dlaczego do takiego stanu doprowadzili tę murawę? Jedynie mogą jeszcze odwołać mecz na ruinie dyskopolo, bo też sobie poradzić nie mogą.

Mecz Jagi odwołany, cudzoziemska Wisła gra trudny mecz w Gdyni. Czyżby po 16 kolejkach Legia liderem?

kaLasz
23-02-2011, 12:38
http://i52.tinypic.com/6gk384.jpg

czyli minimum -10 st C i padać do piątku nie będzie :)

a-d-a-m
23-02-2011, 12:44
czyli minimum -10 st C i padać do piątku nie będzie :)

wg WP i Interii ma być w godzinie meczu ok. -6... mam nadzieję, że to oni sa bliżsi prawdy, bo ciężko będzie nam wytrzymać te kilka godzin przy odczuwalnej -15

kaLasz
23-02-2011, 12:47
nikogo nie strasząc, bo samemu mi się nie uśmiecha tam marznąć, ale niestety z ICMu się sprawdzało zawsze...

rolnik
23-02-2011, 12:51
Ja mam ogromną nadzieję, że jak już się liga zacznie to zejdzie Wam ciśnienie bo do tych postów brakuje jeszcze tylko astrologicznych rozkminek czy przypadkiem dla Hubnika będzie dobra faza księżyca do strzelania bramek :ucieka:

R.
23-02-2011, 12:54
wg WP i Interii ma być w godzinie meczu ok. -6... mam nadzieję, że to oni sa bliżsi prawdy, bo ciężko będzie nam wytrzymać te kilka godzin przy odczuwalnej -15

A co to za filozofia? Trzeba byc twardym a nie mientkim. Panienki to sa za miedza. :)

kaLasz
23-02-2011, 12:56
Ja mam ogromną nadzieję, że jak już się liga zacznie to zejdzie Wam ciśnienie bo do tych postów brakuje jeszcze tylko astrologicznych rozkminek czy przypadkiem dla Hubnika będzie dobra faza księżyca do strzelania bramek :ucieka:

sprawdziłem.. może być ciężko :chees:

edyta: tarok też nie jest pocieszający... wisielec w parze z diabłem na drugim miejscu oznaczają niepowodzenie oraz brak zgrania z partnerami, czego nie można powiedzieć o Leszku i Mariuszku. U nich magik w połączeniu z kochankami dają wyraźny obraz tego ci się będzie działo... :mistrz:

CWKS1916LEGIA
23-02-2011, 13:21
A w Cracovii jakieś szalone zakupy last minute...

nie to co u nas...;)

Mario
23-02-2011, 15:29
nie to co u nas...;)

Ty jesteś chyba za całą ligą tylko nie za Legią.

Breados
23-02-2011, 16:02
Co nie zmienia faktu, ze ma racje.

Mario
23-02-2011, 16:06
Co nie zmienia faktu, ze ma racje.

8 nowych zawodników w czasie zimowej sesji transferowej nie może wróżyć niczego dobrego, zwłaszcza, że niektórzy z tych zawodników trafili do Cracovii parę dni wcześniej i ich zgranie jest raczej na marnym poziomie co jest dla nas dobrą wiadomością. Gdyby nie taki problem z obsadą lewej strony boiska to liczyłbym na spokojne zwycięstwo, jednak w obliczu braku lewego obrońcy i pomocnika to może być różnie.

egyptlion
23-02-2011, 18:02
brakuje jeszcze tylko astrologicznych rozkminek czy przypadkiem dla Hubnika będzie dobra faza księżyca do strzelania bramek :ucieka:

25 lutego będziemy mieć ostatnią kwadrę...
http://i54.tinypic.com/2q0t4hz.jpg

...która "sprzyja aktywności i gromadzeniu sił. Organizm łatwo przyswaja środki odżywcze i magazynuje energię."

Źródło http://urbanzen.pl/content/95-FAZY

Także wg powyższego, Wawrzyniak zagra na lewej obronie.

Tydzień przerwy.

MaCieJeWski
23-02-2011, 18:04
:jejku:

szajba85
23-02-2011, 18:45
Bracia mam prośbę, nie wiedziałem w którym temacie zapytać więc wklejam tu. Czy wie ktoś na którym programie TV można obejrzeć meczy i czy są jakieś szczegóły na temat wyjazdu do Krakowa?

rolnik
23-02-2011, 18:49
Mecz jest na Orange Sport. A o jakie szczegóły wyjazdu Ci chodzi?

szajba85
23-02-2011, 18:51
No to pięknie jak ja kasuje Orange sport i kupuje pakiet canal+ sport to oni mi taki nr robią :) a co do szczegółów to z jakiego dworca wyjazd i o której?

rolnik
23-02-2011, 18:55
http://legionisci.com/news/41558_Informacje_o_wyjezdzie_do_Krakowa.html :kawa:

szajba85
23-02-2011, 18:59
Dzięki wielkie

Beny
24-02-2011, 18:03
Wreszcie coś się będzie działo, bo już za długo ta przerwa trwała.

Patrząc jedynie na wzmocnienia nasze i KSC jestem spokojny o wynik, nawet biorąc pod uwagę kontuzje u nas. Minimalne, ale pewne i niezagrożone zwycięstwo. Ciekaw jestem gry zwłaszcza Kelhara. Nie wydaje mnie się, by Hubnik zagrał od początku.

detoxizer
24-02-2011, 18:22
Od początku pewnie zagra Chinyama. Nie wiem, jakoś nie lubię spotkań, w których Legia jest zdecydowanym faworytem, bo potem lekko można się zdziwić.

daimler
24-02-2011, 18:26
Mecze z Craxą w Krakowie mają jedną zaletę.

Zagramy na zielono :D

Francais
24-02-2011, 18:46
Też na to zawsze zwracam uwagę:D
Co do meczu to obstawiam wygrana jedną bramką,nie sądzę żeby juz jutro Hubnik zagral od początku i jeszcze do tego sie rostrzelał na dzień sobry wiec raczej trzeba liczyc na starą gwardię,która jakby nie patrzeć musi wygrać z ostatnią drużyna w lidze,jaka by ona przebudowana nie była

nst
24-02-2011, 19:17
Mecz pewnie bedzie nudny jak moda na sukces.

Jak to zwykle bywa, bedzie gadka o "wejsciu w rytm meczowy" i takie tam.

Grunt to wygrac chocby jedna bramka, no i by bylo wskazane zeby Gizmo nie poszedl w slady Grosickiego :D

Playboy
24-02-2011, 23:52
Arkę z cudzoziemską Wisłą pokazuje pewnie przez nowy stadion w Gdyni. Szkoda, bo jednak na Canal + się zdecydowanie lepiej mecze ogląda i niech tylko na OS nie dają Iwana do komentowania, bo będzie trzeba głos wyłączyć.

Z wypowiedzi Skorży wynika, że któryś z nowych wejdzie w drugiej połowie, czyli najpierw zdrowo powkurza nas Chinyama, a potem mam nadzieje wejdzie Hubnik i strzeli bramkę na wagę trzech punktów. No to już nawet nie musi być Hubnik, ale mam nadzieje, że 3 punkty będą i lider po weekendzie w Warszawie.

Adin
25-02-2011, 00:06
Jak boisko będzie słabo, to czuje, że nawet Czecha zobaczymy od początku.

Playboy
25-02-2011, 01:05
Oglądałem powtórkę Ekstraklasa Raport i niestety komentować będzie wiślak Iwan :placze: Trzeba będzie mecz bez głosu oglądać, a że mecz na Cracovii to wiele nie stracę.

qaz123
25-02-2011, 07:59
Wreszcie wraca Liga dla tych co nie mają Orange Sport daje link do wykazu transmisji
20:00 25.02.2011 Cracovia Kraków - Legia Warszawa - LIGA POLSKA W NECIE PIŁKA NOZNA
http://transmisje-sportowe.cba.pl/viewtopic.php?p=673#673

adrianek
25-02-2011, 08:04
Pokazują Wisłę, bo jest wyżej niż my, a Cracovia dołuje. Jeśli chodzi o stadiony, to krakowski też nie najstarszy i dużo nowocześniejszy od gdyńskiego :)

Korosiak
25-02-2011, 12:23
0-3 i tyle w temacie...

arczi
25-02-2011, 12:28
Bukmacherka jest gdzie indziej.
I tyle w temacie...

Playboy
25-02-2011, 13:10
Pokazują Wisłę, bo jest wyżej niż my, a Cracovia dołuje. Jeśli chodzi o stadiony, to krakowski też nie najstarszy i dużo nowocześniejszy od gdyńskiego :)

No Wisła jest wyżej niż my i ma aż 0 punktów więcej od nas. Stadion Cracovii nie jest dużo starszy, ale ich mecz otwarcia w lidze pokazywali na C+ (Cracovia-Arka), a więc teraz pokazują i Arki. A jako hit kolejki wszędzie zapowiadają nasz mecz.

Breados
25-02-2011, 14:38
Dokladnie, sadze tez ze C+ mialoby wieksza ilosc widzow z naszego meczu, niz Arka-Wisla. No ale nic, oby tylko Iwan nie pierdzielil bez polotu, jak to mu sie czesto zdarza.

legiunia1916cwks
25-02-2011, 17:04
gdzie w internecie obejrze transmisje w dobrej jakosci?

rumun1990
25-02-2011, 17:10
http://www.soccer-live.pl/transmisje.php?id=pon-pia Do wyboru, do koloru.

MaCieJeWski
25-02-2011, 17:11
Ma ktoś kontakt z chłopakami w Krakowie??.

Playboy
25-02-2011, 18:31
Legia: 84. Wojciech Skaba - 25. Jakub Rzeźniczak, 13. Dejan Kelhar, 15. Inaki Astiz, 14. Jakub Wawrzyniak - 9. Manu, 21. Ivica Vrdoljak, 16. Ariel Borysiuk, 32. Miroslav Radović, 18. Michał Kucharczyk - 7. Michal Hubnik

Jednak bez Cabrala?

Adin
25-02-2011, 18:36
ma ktoś linka do sopcasta? bo te transmisje w necie, to średnio jakościowo.

Maciek
25-02-2011, 18:44
Ktoś napisał że orange sport można oglądać za friko w necie no i można tylko, że orange sport info a tam chyba nie ma transmisji. Mam rację?;p
edit:
Teraz na Orange Spor Info ejst studio przedmeczowe więc może będzie tam transmisja.

Yevaud
25-02-2011, 18:45
Legia: 84. Wojciech Skaba - 25. Jakub Rzeźniczak, 13. Dejan Kelhar, 15. Inaki Astiz, 14. Jakub Wawrzyniak - 9. Manu, 21. Ivica Vrdoljak, 16. Ariel Borysiuk, 32. Miroslav Radović, 18. Michał Kucharczyk - 7. Michal Hubnik

Jednak bez Cabrala?

I Kucharczyk i Hubnik w pierwszym skladzie?
Nono. Moze byc ciekawie

odiesel
25-02-2011, 18:47
ma ktoś linka do sopcasta? bo te transmisje w necie, to średnio jakościowo.

Tu masz z dobrą jakością
http://www.astv.aaf.pl/viewpage.php?page_id=4

MaCieJeWski
25-02-2011, 18:49
ja oglądam tu
http://www.vipfast.fr/ch1.html

Playboy
25-02-2011, 18:50
Nono. Moze byc ciekawie

Kucharczyk jako lewy pomocnik.

Mini
25-02-2011, 18:52
Nono. Moze byc ciekawie

no tak to powinno wyglądać że wprowadzamy 1-2 grajków do stabilnego składu a nie wymieniamy na raz połowę.... tylko gdyby w parze z tym szła jakość...

Złotousty: Ariel Cabral po przerwie

MaCieJeWski
25-02-2011, 18:54
Właśnie po co MS zapowiadał jakie dokona zmiany.

Adin
25-02-2011, 19:20
na razie mało ciekawie to wygląda..

ormo
25-02-2011, 19:20
Rzeźniczak jaki brutal :ucieka:

odiesel
25-02-2011, 19:22
To Rzeźniczak tak potrafi. Wow, b. ładnie ich położył

Danoo
25-02-2011, 19:22
Hubnik:o

deszcz
25-02-2011, 19:23
Giza w formie :lol:

jajcarz
25-02-2011, 19:24
To Rzeźniczak tak potrafi

Stracił głowę.
Miał położonych dwóch obrońców mógł lepiej zakończyć to.

Giza :D :pijemy:

PeCe
Kapitalna akcja Manu z Rzeźniczakiem i strzał Hubnika. Nie wierzę w to co widzę. Strasznie ten cośtamkiza wnerwia, bo dużo miesza. Straszna nerwówka z tyłu.

Mini
Giza w formie :rotfl3:

raafaL
Rzeźniczak jaki brutal :ucieka:

A jaki technik, dwóch pojechał :bravo: Nie wierze :)

padre
25-02-2011, 19:26
na plus akcja Rzeźnika po której Hubnik ładnie się złożył, tyle że Rzeźniczak jak już ograł dwóch typów to nie może pociągnąć dalej w pole karne???:ucieka:

Adin
25-02-2011, 19:27
na plus akcja Rzeźnika po której Hubnik ładnie się złożył, tyle że Rzeźniczak jak już ograł dwóch typów to nie może pociągnąć dalej w pole karne???:ucieka:

przestraszył się, że ma ich z tyłu:ucieka:

E:

Zauważyliście, że IV dalej jakoś jest "pod grą"..

PeCe
25-02-2011, 19:28
Czekam na wpis Siekana odnośnie Rzeźniczaka :lol3: Dobrze naszych słychać ;)

Edit: Był czy nie?

odiesel
25-02-2011, 19:32
Już sędziowie robią nas w *****

padre
kierwa....liniowy:rzut:

rumun1990
ajjj szkoda... ale według mnie nie przeszła całym obwodem.

Szefoszap
Była bramka! Złodzieje!!!

Playboy
25-02-2011, 19:33
Za linią była chyba! Bartos to ten co nas z Zagłębiem opieprzył na karnego, a może i dwa?

Danoo
Była,była w tej ostatniej powtórce ewidentnie widać:bat:

ormo
ajjj szkoda... ale według mnie nie przeszła całym obwodem.

Przeszła przeszła.

triqas
25-02-2011, 19:34
Za linią była chyba! Bartos to ten co nas z Zagłębiem opieprzył na karnego, a może i dwa?

Ten sam.

Mini

od tego ma liniowego, a poza tym na razie sędziuje dobrze

Blatter ty starakurwo gdzie powtórki telewizyjne ?

rumun1990
Przeszła przeszła.

Z takiej kamery ciężko ocenić czy całym obwodem przeszła...to jest inna płaszczyzna z góry a z boku pod kątem.

Kawa
Każdy wykop Skaby kończy się stratą...

jajcarz
25-02-2011, 19:35
Kiedyś na c+ fajnie tłumaczyli co oznacza pełnym obwodem.
Niby piłka była za linią a od góry kilka milimetrów piłka jest na linii.

Mógł uznać , nie uznał.

rumun1990
25-02-2011, 19:36
Skorża puścił Hubnika tylko na 45 minut ? biega po boisku aż miło.

Playboy
25-02-2011, 19:36
Jaki ty był faul?! Hubnik miałby sam na sam! TO już wiem jaki sposób Filipiak znalazł na utrzymanie!

ormo
25-02-2011, 19:37
Każdy wykop Skaby kończy się stratą...

Czyli wszystko po staremu. A Manu znowu zalicza głupie straty.

lans
Jezus Maria, co za ogóry...

ZeMario
Z tych powtórek ciężko ocenić. Wygląda, że niby gol, ale decydowały centrymetry.

K**** i gol:/

PeCe
25-02-2011, 19:38
" Back to reality " :zly:

Playboy
Piłkę miał w rękach! No ***** co to jest!

nozo
k***a mać! :/

Ytong
Skaba...jak to ktoś tam napisał jego łapanie piłki...

padre
25-02-2011, 19:39
błąd Skaby.

ale ten sędzia to i tak chu... czereśniak .
i jeszcze nas łajza wykartkuje... IV żółtko za gadanie.

edit: do tego ten ich golkipejro ma dzień konia.

Adin
boję się dziś Skaby:\\

Kawa
Co to było *****?! Sędzia ty chuju!

Poluzuj gumkę.

rumun1990
***** moim zdaniem już kontrolował piłkę Skaba i ten ogór pasiasty nie miał prawa już kopać!

lans
Skaba ciągle wypluwa, pewnie nie lubi z połykiem
:lol2:

jajcarz

taaa :D

oparzyła go piłka

Mini
25-02-2011, 19:40
***** moim zdaniem już kontrolował piłkę Skaba i ten ogór pasiasty nie miał prawa już kopać!

www.visionexpress.pl

Zawsze(L)
25-02-2011, 19:41
Jedziemy po majstra :bauns:

Fakt faktem sędzia pomaga krakusom żeby nie spadli przypadkiem...

SPQR
25-02-2011, 19:41
No to muszą nasze panny spiąć odbyty... . :]

Porażka na Cracovii to będzie megakompromitacja.

Maciek
25-02-2011, 19:42
brak Cabaja też daje o sobie znać ;/

ormo
Czemu Cabaj odszedł? :-/

rumun1990
www.visionexpress.pl

Tak samo jak bramkarz trzyma piłkę w otwartej dłoni to napastnik nie może mu jej wybić tak samo było teraz miał rękę skaba na piłce...

Szefoszap
To jest ten zespół idący na misia i na wojnę w europie?
Toż to mięso armatnie :/

deszcz
25-02-2011, 19:43
Pierwsze śliwki robaczywki? :roll:

ŻbiQ
Jak tak dalej pójdzie to będę musiał iść do sklepu po białą, bo na browarach tego nie zniese...:jejku:

Ytong
Oby Hubnik ustrzelił Kaczmarka, bo jak na razie to całkiem sobie radzi.

lans
25-02-2011, 19:44
Czy tylko mi zaczął klatkować obraz w necie?

Belit
Czy tylko mi zaczął klatkować obraz w necie?
Mi też.

Edit: wszystko już działa :)

Humptey Dumptey
Wypada tylko przeprosić kibiców.

ormo
25-02-2011, 19:45
Ciekawe co tam Cabraldinho pokaże :strach:

odiesel
25-02-2011, 19:45
Wypada tylko przeprosić kibiców.

I liga będzie ciekawsza:prawi:

Mini
25-02-2011, 19:46
Jak tak dalej pójdzie to będę musiał iść do sklepu po białą, bo na browarach tego nie zniese...:jejku:

o właśnie! browar !

(L)Cichy(L)
25-02-2011, 19:47
I liga będzie ciekawsza:prawi:

ekstraklasa :D

padre
miejmy nadzieję, że jednak limitu szczęścia jeszcze nie wyczerpaliśmy w zeszłej rundzie...

ja p..., ale oni "elektryczni" dziś w tej obronie...
Craksa wyszła na pełnej k..., a naszym się głowy grzeją niestety.

edit: JEST *****!!! Kucharz!! BRAWO!

Playboy
Kapitalnie Rzeźnik! Jest! Jest!

deszcz
JEst *****!

Maciek
Kucharczyk I GOL !!!!!!!
będzie dobrze bracia

Szefoszap
jest kurcze jest!

ŻbiQ
Tak *****!

odiesel
JEST! Brawo Kucharczyk :hasao:

lans
25-02-2011, 19:48
Ładnie to zrobili, trzeba przyznać!
Brawo Włodarojarzogrzelaku i Michał

triqas
Kucharczyk :raca2:

nozo
No, dobra, już spokojniej można żyć ;d

Danoo
:raca2:

Maciek
Ładnie to zrobili, trzeba przyznać!
Brawo Włodarojarzogrzelaku!

też Cię zmylili w Orange ;)

Szawar

Faul bezdyskusyjny. Ci innego ze albo łapie takie pilki, albo piąstkuje.

1-1

(L)Cichy(L)
jeeeee

piekny gol Kucharczyka

Adin
Rzeźnik ćwiczył wrzutki:lol3:

oby to było światełko w tunelu!

Orzelek
Kucharczyk :piwo:

Ytong
25-02-2011, 19:49
Gol do szatni to jest to :D

SPQR
Całkiem ciekawy meczyk :pimp:

MaCieJeWski
Super Kucharczyk

Jeszcze jeden jeszcze jeden

lans
Nie, zmyliła mnie ultrajakość HD w Internecie
:lol2:

jajcarz
25-02-2011, 19:50
Jak ładnie bramkarz się wypowiada :D

Luke
25-02-2011, 19:51
Sędzia ****, ale i tak wygramy :prawi:

Ytong
25-02-2011, 19:51
Całkiem składne te wypowiedzi Kaczmarka ;)

Szyman
25-02-2011, 19:52
Rzeźnik elegancko dziś sobie radzi, jestem pełen podziwu... Ale jak tak dalej pójdzie im wszystkim razem do kupy wziętych to czarno to widzę.

ŻbiQ
25-02-2011, 19:52
Co by nie mówić Kubuś ładnie w ataku pogrywa, dwie akcje na naprawdę wysokim poziomie. No nic byle wcisnąć kolejną w drugiej połowie i do przodu ;)

ZeMario
25-02-2011, 19:53
Kehlar, Rzeźniczak(szok) pozytyw. Kucharczyk pokazuje, że żaden nigeryjczyk na lewą stronę nie jest potrzebny. Martwi to, że wciąż tworzymy mało sytuacji, ale to być może jest związane z tym, że ciągle gramy w 10(Manu).

kimball
25-02-2011, 19:53
wszystkie ładne akcje po wrzutkach rzeźnika.. czy to sen?

na marginesie 2-1

Edit: MANU?! a kto będzie podawał do rzeźnika? :)

ormo
25-02-2011, 19:54
Niby grają ładniej niż na jesieni, ale nadal jest mocna średniawka.

Playboy
25-02-2011, 19:54
Ale co robi dzisiaj Skaba to jest jakaś farsa! Już pomijam, że piłki złapać nie może, ale każdy jego wykop to okazja dla Cracovii. Co on robi?! :lw:

detoxizer
25-02-2011, 19:55
Niby grają ładniej niż na jesieni, ale nadal jest mocna średniawka.

To zerknij co gra ta "boska" Wisła :lol:

Szefoszap
25-02-2011, 19:56
Wąsacz w słuchawkach powinien jeszcze założyć szal pasow

padre
25-02-2011, 19:56
Trzeba przyznać, że Hubnik wygląda nieźle. Może ma przestoje, ale jest blisko - zobaczcie gdzie był przy tej nieuznanej bramce dla nas ;)

dobra Maciuś, wpuszczaj Czarnego i jazda z k....Ni mo casu krucabomba!

nict
25-02-2011, 19:59
dobrze jest! Kucharczyk świetnie, Hubnik, bedą z niego ludzie jeszcze! druga połowa musi być Nasza!

Bootleg
25-02-2011, 20:00
Suma szczęścia i pecha zawsze w futbolu równa się zero ;) to tak ku informacji o "nieuznanej bramce". Nie wiem, może była, może i nie... Chciałbym tylko przypomnieć jak zdobyliśmy zwycięską bramkę w meczu z Cracovią na jesieni... No właśnie :kawa:

Skaba jak w przedszkolnej grze piłka parzy :roll:

Nie ma opcji muszą ich pojechać w drugiej połowie... inaczej będzie złość. A po co?

odiesel
25-02-2011, 20:00
dobra Maciuś, wpuszczaj Czarnego i jazda z k....Ni mo casu krucabomba

Teraz wchodzi nasz gwiazdor- Cabral :pokemon:

Playboy
25-02-2011, 20:03
Manu na początku meczu też mnie wkurzał, ale pod koniec się ogarnął tylko niech zostawia piłkę częściej Rzeźniczakowi, bo ten jak widać nauczył się dośrodkowywać, a Manu jeszcze nie...

Mini
25-02-2011, 20:04
Suma szczęścia i pecha zawsze w futbolu równa się zero ;) to tak ku informacji o "nieuznanej bramce". Nie wiem, może była, może i nie...

heheheh chłopaki czytają forum nawet w trakcie komentowania meczu :lol:

(L)Cichy(L)
25-02-2011, 20:07
Dobra zaczynamy drga polowe. Jak na pierwszy mecz rundy to uwazam ze nie jest zle musza sie rozegrac

MaCieJeWski
25-02-2011, 20:08
Lepiej nas słychać niż krakusów

legion81
***** mac

odiesel
Odchodząc od boiska, nasi zdominowali doping w Krakowie:raca2:

Karny... i c ***

(L)Cichy(L)
k**** karny

Playboy
25-02-2011, 20:09
Co to miało być Astiz? Co kur**!

MaCieJeWski
Jak skabe piłka parzy to może i ja walnie

E ********

padre
limit szczęścia...

swoją drogą ten kapucyn żółty lubi karne gwizdać przeciw nam.
sędziował z Zagłębiem...był aut, nie zobaczył liniowy, padła bramka.

teraz - znowu liniowy nie zobaczył. tym razem bramki.

potem karny dla Zagłębia. teraz dla Cracovii. a wcześniej ewidentna ręka Ntibazonkizy.

poza tym więcej wymagam od IV. a właśnie się chyba złamał chłopak...oby to nie było nic poważnego

:(ja pierdole, bardzo źle to wygląda

legion81
jaka amatora, jak mozna w polu karnym pojsc na raz?

Mini
25-02-2011, 20:10
***** mac

jaki debiut :|

(L)Cichy(L)
pieknie zaczelismy druga polowe k****

R.
Nie zmienilo sie zupelnie nic. Dalej graja jak patalachy. :)

ormo
25-02-2011, 20:11
jaka amatora, jak mozna w polu karnym pojsc na raz?

To nie jest amatorka. To jest po prostu Legia.

nozo
I znowu horror się szykuję:)

Mini
zaczyna się leżakowanie

detoxizer
25-02-2011, 20:12
Atiz jak junior... Ja pierdolę :roll:

Ytong
Chyba już jest sensacja....drużyna która ma zupełnie nowy skład, walczy o utrzymanie, strzela 2 bramki drużynie z aspiracjami na mistrza?? Coś mi się zdaje, że jest nie tak...czyli tradycyjnie gonimy wynik...

Playboy
Chciałbym zobaczyć czy Saidi tam ręką nie przyjął...

legion81
25-02-2011, 20:13
Znów brak obrony :/

Playboy
Ivica jak dyńka w murawę...

Jeszcze tego nam brakowało...

RĘKA mówiłem!

Tyler_Durden
Boję się...

MaCieJeWski
25-02-2011, 20:14
No to ma nagrane..

Ytong
25-02-2011, 20:15
Kurde zle to wygląda...

legion81
HA czarny ręką zagrał

Adin

była ewidentna ręka.

ŻbiQ
Jebnął jak kamień o ziemie...

Szyman
a sędzia ch*j...

ormo

Ależ oczywiście, że rąsia była

odiesel
*****, ten murzyn zagrał ewidentnie ręką... już sędziowie -2 dla nas

ZeMario
Co za pechowy mecz.
Ivica zdrowia!

deszcz
Murzyn przyjął ręką...

I jeszcze teraz Ivica :roll:

Maciek
Niedobrze to wygląda z Ivicą.

kimball
25-02-2011, 20:16
sędzia sprzedaje Pan Filipiak kupił utrzymanie!

Bury
25-02-2011, 20:16
Murzyn przyjął ręką...

I jeszcze teraz Ivica :roll:

w chuy dziwny ten mecz...

Ytong
25-02-2011, 20:17
Sędziowie, obrona, kontuzja Ivicy co jeszcze ? Szczęście THE END :)

Belit
Sędzia ewidentnie w uja leci...

R.
Od dlugiego juz czasu da sie w grze Legii zauwazyc jedno: bieganie bez ladu i skladu po boisku. A juz dzisiaj to widac jak na dloni, zwlaszcza w obronie, gdzie Borysiuk i Vrdoljak potrafia atakowac jednego zawodnika, zostawiajac jednoczesnie miejsce po drugiej stronie boiska. Nie ma ostrego pressingu, krycie na radar... Skorza w ogole tego nie zmienil.

odiesel
25-02-2011, 20:18
Pan profesor Filipiak "utrzymuje" drużynę :protestuje:

(L)Cichy(L)
25-02-2011, 20:18
Cabral wszedl zobaczymy czy on cos ustrzeli