PDA

Zobacz pełną wersję : Legia znowu w Płocku

bemowiak
21-11-2003, 16:23
Niewiedziałem czy zakładać nowy temat więc jak już to gdzieś jest to prosze o wykasowanie

W Środę 26 listopada o godzinie 18.00 Legioniści zagrają ponownie mecz z Wisłą Płock. Tym razem spotkanie nie będzie o punkty ligowe lecz będzie "darem serca" - dochód z meczu zostanie przekazany na cele charytatywne.

kamyk
21-11-2003, 17:13
jak iwdac Legia to towar który najwiecej jest wykorzystywany zeby jak najwiecej ludzi do swojego miasta na trybuny sciagnac! mysle ze nie potrzebnie ten sparing jest bo juz nasi kopacze chyba maja dosc tej rundy i boiska się nie nadaja już zbytnio!

Beny
21-11-2003, 17:22
A może taki był ukryty warunek wpuszczenia przez DMO naszych kibiców? :hmm:

Beny
22-11-2003, 10:25
Spontanicznie, to się można.. eee... zreszta nieważne. ;)

Nie wiem, ale nagle sprawa by tak wyszła. Mecz charytatywny? Wporzo. Ale na jaki cel. I dlaczego pięć dni przed jego rozegraniem dopiero dają info. Coś mi tu nie gra.

Z kontuzjami faktycznie trzeba uważać. Poza tym chłopaki to pewnie mają jeszcze za mało gier, to sobie muszą pokopać towarzysko. :fu:
A później będzie, że przepracowani, że krótsze urlopy itd. itp. 8-

Kawa
22-11-2003, 10:28
Takie sparingi to kompletna głupota. Legia nagle zrobiła sie najwiekszym filantropem w lidze. Co wolny termin to charytatywnie.

wojtencjo
22-11-2003, 10:45
kto zorganizował ten mecz, bo jak PAni Kwaśniewska to nie jadę. Precz z Niąn prezydenta, to byłaby KATASTROFA!!!

ems
22-11-2003, 11:36
tja mecz za meczem a pilkarze protestuja ze im nie placa

i jeszcze jazdy jak z Radomiakiem

Joker
27-11-2003, 15:30
Byłem wczoraj w Płocku. Sam mecz marny Widac było ze rezerwowi z Legii, nie daja rady pierwszemu składowi Wisły. Mimo strzelenia bramki Saganowski grał bardzo słabo. Kubickiemu i Gilerowi podobał sie ten albański obronca ale wg mnie padaka. Mielismy juz takiego wysokiego drągala w obronie nazywał sie Sebastian Nowak i równiez nie był zbyt dobry. Zreszta cały ten zaciga tych przecietnych grajków to zaciąg Olędzkiego, który był na meczu. Ludzi mało. legionistów przyjechało 12. Dopingu praktycznie zadnego chyba ze 2 razy płoczczanie pospiewali cos na Legie. jednym slowem bez historii.

kamyk
27-11-2003, 17:22
Byłem wczoraj w Płocku. Sam mecz marny Widac było ze rezerwowi z Legii, nie daja rady pierwszemu składowi Wisły. Mimo strzelenia bramki Saganowski grał bardzo słabo. Kubickiemu i Gilerowi podobał sie ten albański obronca ale wg mnie padaka. Mielismy juz takiego wysokiego drągala w obronie nazywał sie Sebastian Nowak i równiez nie był zbyt dobry. Zreszta cały ten zaciga tych przecietnych grajków to zaciąg Olędzkiego, który był na meczu. Ludzi mało. legionistów przyjechało 12. Dopingu praktycznie zadnego chyba ze 2 razy płoczczanie pospiewali cos na Legie. jednym slowem bez historii.

jak napisane bezsensowne sa te sparingi, tylko dobrze ze chociaz troszke kasy na tego chłopaka zostało zebrane!

yusta
27-11-2003, 17:43
Joker możesz napisać coś o grze Pulkowskiego? Z relacji live wywnioskowałam, że znowu zaprezentował się z bardzo dobrej strony, czego nie można powiedzieć o całym testowanym zaciągu.

m84
27-11-2003, 18:09
Joker możesz napisać coś o grze Pulkowskiego? Z relacji live wywnioskowałam, że znowu zaprezentował się z bardzo dobrej strony, czego nie można powiedzieć o całym testowanym zaciągu.

Właśnie mnie to też by ciekawiło. Bo zamiast kogoś sprowadzać i testować to może warto się przyjrzeć Naszym zdolnym zawodnikom z rezerw w stylu Gmitrzuk czy wspomniany Pulkowski.Oni są naprawdę nieźli!

Joker
28-11-2003, 00:38

Hmm powiem tak, nic rewelacyjnego. grał z nr 21 (Michał Pulkowski) i nic nadzwyczajnego nie pokazał. a szkoda bo myslałem ze pokaze co fajnego. najgorsze było to ze Kubicki wpuscił tylu rezerwowych ze gra całkie siadła i znalezienie kogos wyrózniajacego sie było naprawde cudem. Saganowski grał cały mecz i niczym sie nie wyrózniał od zawodników z 3, 4 ligi szkoda. tak naprawde to ten sparing bardzo mnie rozczarował. Kubicki chwalił Albańca z obrony ale zawalił on bramke więc sam juz nie wiem co myslec?? moze jestem mądrzejszy od Kuby??? :/ byłem ciekawy gry Pulkowskiego bo słyszałem o nim duzo dobrego, niestety niczym sie nie wyróznił. No ale pograł przynajmniej troszke.