PDA

Zobacz pełną wersję : Ciekawe...

Sharn
21-11-2003, 14:53
Kiedy bylem ostatnio w Gdansku, dowiedzialem sie ze kibice Lechii w miejscowym ZOO sponsoruja wyzywienie foczki. Ona zywi sie sledziami, a "sledzie" czy "sledziuchy" to pogardliwe okreslenie kibicow arki Gdynia.
Oczywiscie arka natychmiast skopiowala pomysl (bo tam jest podobnie jak u nas - kiedy my cos wymyslamy to natychmiast kopiuja to Pejsy a w Trojmiescie Lechie malpuje arka) i Gdynianie zaczeli placic za pokarm dla papugi ary, ktora zreszta nazwali Arka.

Moze my bysmy sprawili sobie w ten sposob jakas maskotke, co by troche odciazyc Smoka .
Jesli nie zdecydujemy sie na slonia czy innego lwa to nie wynioslo by to tak duzo, a jest to dobry krok w kierunku promowania pozytywnego wizerunku kibica w Krakowie! I w ogole milo tak sobie myslec spacerujac po zoologu, ze ten zwierzak to tak troche nasz.
Tylko jakie zwierze wybrac? Ja bym z oczywistych wzgledow chcial rekina, ale w krakowskim ZOO oceanarium nie mamy...

Co prawda jest pewne ryzyko ze zachlysniete nienawiscia polglowki z drugiej strony Blon moglyby otruc naszego pupila, ale chyba warto zaryzykowac.

No to slucham - jakie zwierzatko byscie chcieli i dlaczego?

Pomysł prima sort. Może nakarmimy nasze praskie piranie? '8

legart
21-11-2003, 14:56
Dobre tylko nie wiem co Legia by mogła karmić.

PS Pawiany sponsoruje browar Jabłonowo 8-

yusta
21-11-2003, 14:58
Mi się podoba, ale pamiętam, że jak kiedyś rzuciłam propozycję by nadwyżkę z pewnej zbiórki przeznaczyć na jakieś żarcie dla biednych zwierzątek to........ :help:

Sharn
21-11-2003, 15:03

I co im podają? :hehehe:

Ja bym wybrał krokodyle. Zielone i mają wszystkich w d... :D

Adams_
21-11-2003, 15:06

zje sobie krolika raz na miesiac i mu wystarczy. Kiedys karmilem kajmana okularowego, kilo watroby wszamal i wiecej do szczescia mu nie bylo potrzeba.

legart
21-11-2003, 15:07

A mnie pasują pytony, misie (niezależnie od barw), żubry i ... camele :)

Mini
21-11-2003, 15:10
krokodyl to zajebisty pomysł. kolory sam raz i tani w utrzymaniu więc może byc. :)

Adams_
21-11-2003, 15:10
Zubry sa debesciaki, podobno potrafia biegac z vmax 40km/h i przeskoczyc 2m przeszkode 8- Zubr wystepuje w puszczy i tego sie trzymajmy :)

Sharn
21-11-2003, 15:11

zje sobie krolika raz na miesiac i mu wystarczy. Kiedys karmilem kajmana okularowego, kilo watroby wszamal i wiecej do szczescia mu nie bylo potrzeba.

Niee - te to chyba żarte bestie. Ale baranów w Warszawie dostatek... 8)

Adams_
21-11-2003, 15:13
bedziem karmic czarnymi owcami ooo!

Grzywa
21-11-2003, 15:24
Hehe dzięki za cynk Sharn 8)

Pozdro dla kumatych :]

Sharn
21-11-2003, 15:26

:co:

Jaki cynk?

Grzywa
21-11-2003, 15:33

:co:

Jaki cynk?

Zajrzyj do tematu o którym piszesz może zakumkumasz :>

kamyk
21-11-2003, 16:23
oj nie lądnie tak kopiowac czyjs pomyslow '8 ale jesli by to dało rade mozemy kogos karmic :P :oho:

Grzywa
21-11-2003, 16:37
oj nie lądnie tak kopiowac czyjs pomyslow '8 ale jesli by to dało rade mozemy kogos karmic :P :oho:

Myślę że warto dokarmiać Warszawiaków... bo chodzą w Polsce słuchy... że w Warszawie nie ma Pajacyka :( ... :cheesy:

Pozdro dla kumatych :>

Ewelina
21-11-2003, 17:29
Jak byłam jeszcze w liceum to z racji tego ze chodziłam do klasy biologiczno-chemicznej, cała społecznosc klasowa sponsorowała Leosia, który był tygrysem. Niestety po pewnym czasie, kiedy Leoś urósł i zaczał przybierac na wadze, jego potrzeby żywieniowe zaczeły przerastac nasze mozliwosci finansowe. Wkrótce, nawet samo krakowskie zoo nie było w stanie go wyzywic i Leoś pojechał do zoo do Wrocławia :) Poniewaz było nam smutno bez zwierzaczka to kiedy narodziły sie małe szympanse postanowilismy zasponsorowac jednego z nich, lecz duza pani szympansica nie chciała w ogole pokazac swojego dziecka na widok publiczny i przez 2 miesiace placilismy za cos czego płec nie była nam znana bo ta szympansica była złosliwa. Po tym czasie zrezygnowaliśmy a miesiac pozniej to szympansiatko ponoc zdechło... tak zakonczyła sie historia sponsorowania zwierzat przez nasza klase :)

Dodam jeszcze ze jak sie sponsoruje jakies zwirzatko w zoo to wstep sie ma tam za darmo :D

ems
21-11-2003, 18:47

Myślę że warto dokarmiać Warszawiaków... bo chodzą w Polsce słuchy... że w Warszawie nie ma Pajacyka :( ... :cheesy:

cos ty sie taki wyszczekany zrobil ostatnio ? :P

Grzywa
23-11-2003, 15:08

cos ty sie taki wyszczekany zrobil ostatnio ? :P

Bo...

To My To My Wściekłe Psy !!! :cheesy: :> '8

I again Pozdro dla kumatych :]

*PRZEMO*
23-11-2003, 15:18
krokodyl to zajebisty pomysł. kolory sam raz i tani w utrzymaniu więc może byc. :)

Proponuje kratę Kró(L)ewszczaków dla Wally'ego. Niech też ma trochę przyjemności od życia '8

odrazu widac ze to pijackie forum '8 :rotfl:

Swierzy
23-11-2003, 20:19
Krokodyl dobry pomysl :) Bedziemy mu rzucac na pozarcie schwytanych polonistow.[kratki]
Ciekawe co na to konwencja genewska :buhaha:

Sharn
23-11-2003, 21:50
Krokodyl dobry pomysl :) Bedziemy mu rzucac na pozarcie schwytanych polonistow.[kratki]
Ciekawe co na to konwencja genewska :buhaha:

Chcesz żeby zdechły z głodu? [bdj]

wonsz
03-12-2018, 12:44
musze napisać 10 takich aby móc założyć temat

wonsz
03-12-2018, 12:45
jeszcze 9

wonsz
03-12-2018, 12:46
jeszcze 8

PopcornTen
03-01-2019, 22:14
Cześć, nie mogę założyć osobnego postu, dlatego piszę tutaj. Siemanko, koledzy. Proste pytanie, dobry i sprawdzony notariusz z woj. Pomorskiego? Ziomek polecił mi jednego ( http://www.kancelarianotarialna.gdynia.pl/o-kancelarii-biuro-notarialne/notariusz ), ale wiadomo, najlepiej zapytać was :)

crucify
20-01-2019, 10:18
Witam,
a ktoś może spotkał się z sytuacją w której używał myjek ciśnieniowych, takich jak na http://myjultradzwiekami.pl/ opisują? Potrzebuję opinii na ten temat.