PDA

Zobacz pełną wersję : Gazety innych klubow?

szczepan
17-05-2003, 12:02
Wczoraj bylem w empiku i chcialem cos sprawdzic w tmk i przy okazji zauwazylem ze pojawily sie u nas dwa mowe pisme (pomijam "polnie ole") a mianowicie jeden to widzewiak a drugi to cos o wisle krakow (tytulu nei pamietam ale wiem ze bylo to chyba "oficjalne pismo wisly krakow")... i patrzacna ilosc bylo tego duzo (sztuka). zastanawia mnie jedno czy naprawde osoby ktore zamowily to cos (badz przyjely w empiku) naprawde uwazaj ze to sie sprzeda? i ze bedze dla nich oplacalne?

no chyba ze dostali to za darmo?

Endrju
17-05-2003, 12:22
Wczoraj bylem w empiku i chcialem cos sprawdzic w tmk i przy okazji zauwazylem ze pojawily sie u nas dwa mowe pisme (pomijam "polnie ole") a mianowicie jeden to widzewiak a drugi to cos o wisle krakow (tytulu nei pamietam ale wiem ze bylo to chyba "oficjalne pismo wisly krakow")... i patrzacna ilosc bylo tego duzo (sztuka). zastanawia mnie jedno czy naprawde osoby ktore zamowily to cos (badz przyjely w empiku) naprawde uwazaj ze to sie sprzeda? i ze bedze dla nich oplacalne?

Też widziałem te pisemka do NL dużó im brakuje a Widzewiak w wawce może się rozejść :>

Ostry
17-05-2003, 14:53

Też wczoraj byłem w Empiku.Ja również zauważyłem te gazetki,Widzewiaka to nawet kupiłem,żeby go zobaczyć ;) Dużo mu brakuje do NL.A co do "Białej Gwiazdy",to wątpię by to ktoś kupował.

szczepan
17-05-2003, 17:15
Też wczoraj byłem w Empiku.Ja również zauważyłem te gazetki,Widzewiaka to nawet kupiłem,żeby go zobaczyć ;) Dużo mu brakuje do NL.A co do "Białej Gwiazdy",to wątpię by to ktoś kupował.

w ktorym empiku? i co czy przegladales tmk?

Gazda
17-05-2003, 17:20
Niestety Biała Gwiazda to przerost formy nad treścią... kreda, masa fotek, a interesujących informacji mało :(

Ostry
17-05-2003, 17:27

Byłem w tym na Marszałkowskiej,tak około 13.00.TMK nie przeglądałem,tylko od razu wziąłem :P

szczepan
17-05-2003, 18:04

Byłem w tym na Marszałkowskiej,tak około 13.00.TMK nie przeglądałem,tylko od razu wziąłem :P[/quote]

a to nie ja pojawilem sie pozniej...

Mrozik
17-05-2003, 20:44
Ale Widzewiaka to w Empiku w Galerii , widziałem już dawno temu, i naprade ciekawi mnie, kto to kupuje :/

Krzpac
17-05-2003, 23:43
nie martwcie się, sa osoby które kupują WIDZEWiaka w Wwie...

co do jakości gazetki... moze nie jest (jeszcze) rewelacyjna, ale dajcie nam czas... z kazdym numerem bedzie coraz lepsza... dopiero się uczymy...

Kiju
18-05-2003, 01:33

co do jakości gazetki... moze nie jest (jeszcze) rewelacyjna, ale dajcie nam czas... z kazdym numerem bedzie coraz lepsza... dopiero się uczymy...
Oyoz to.Wasza Legia tez na poczatku nie byla rewelacją........no chyna ze wierzycie w cuda...
Widzewika startuje z pewnego,dosc wysokego puapu,wiec zachecam do czytania....nie tylko Widzewiakow,bo czasm warto poznac zdanie wroga!

szczepan
18-05-2003, 01:36

Oyoz to.Wasza Legia tez na poczatku nie byla rewelacją........no chyna ze wierzycie w cuda...
Widzewika startuje z pewnego,dosc wysokego puapu,wiec zachecam do czytania....nie tylko Widzewiakow,bo czasm warto poznac zdanie wroga!

powiem szczerze nawet chetnie wybiore sie do empiku po nastepny numer zeby na miejscu przeczytac co piszecie o meczu z nami i paru sytuacjach... :D ale napewno nie kupie :D

c_zary
18-05-2003, 01:51
Poczatki zawsze sa trudne, NL tez nie zawsze wygladala tak jak obecnie.

Kiju
18-05-2003, 02:01
Poczatki zawsze sa trudne, NL tez nie zawsze wygladala tak jak obecnie.

Otoz to Cezary...NL ma juz ugruntowana pozycje....jest jedynym sensownym czasopismem kibicowskim....Widzewiak dopiero startuje w tym klimacie.Przeczytajcuie i dopiro ocencie Widzewiaka....

Luk@s
18-05-2003, 08:05
Przejde sie i przejze, a co do zbytu to Widzewiak bedzie mial, o to bym sie nie martwil :rotfl: na miejscu Widzewiakow :D

Łysolek
18-05-2003, 08:51
Zastanawiam się czy kupić soie kolejny numer Widzewiaka , bo czuję ze będzie duzó o meczu z Nami ... Zobaczymy obiektywizm łódzki przy okazji ...

Kiju
18-05-2003, 18:40
Zastanawiam się czy kupić soie kolejny numer Widzewiaka , bo czuję ze będzie duzó o meczu z Nami ... Zobaczymy obiektywizm łódzki przy okazji ...

hehe.....a ja mam zamiar kupic NL z tych samych wzgledów.

Radio
18-05-2003, 20:26
O zbyt Widzewiaka też bym sie nie bał. Myślę że jest miejsce na rynku dla kilku klubowo-kibicowskich pism. Oczywiście wdsystko zależy od losci czytelników (kibiców), ale jeżeli Polonia Ole się utrzymuje bez dotacji czy innego wsparcia tzn przynajmniej się zwracają koszta druku i dystrybucji to niedługho możemy sie spodziewać kilkudziesięciu oficjalnych pism.
Inna sprawa że w przypadku Legii może powstać nowe pismo, a raczej program meczowy, wydawany przez klub i naniego też byłby zbyt.

Kiju
18-05-2003, 21:17

8o ładnie utoczony byłem jak to pisałem :oho: ...hhehehe..niezle bzdury 8- :buhaha:

szczepan
18-05-2003, 22:49
O zbyt Widzewiaka też bym sie nie bał. Myślę że jest miejsce na rynku dla kilku klubowo-kibicowskich pism. Oczywiście wdsystko zależy od losci czytelników (kibiców), ale jeżeli Polonia Ole się utrzymuje bez dotacji czy innego wsparcia tzn przynajmniej się zwracają koszta druku i dystrybucji to niedługho możemy sie spodziewać kilkudziesięciu oficjalnych pism.
Inna sprawa że w przypadku Legii może powstać nowe pismo, a raczej program meczowy, wydawany przez klub i naniego też byłby zbyt.

no tak ale mi chodzilo o to czy i jaki "zbyt" mialoby/ma to pismo w Warszawie...

bemowiak
19-05-2003, 11:50
Ja troche nie na temat ale
Empik nic na tym nie stracą poprostu jak nie sprzedadzą to mogą oddać do jakiegoś magazynu i tyle a jak sprzedadzą to dopiero placą.
Wiem to od znajomej która miała kiosk

Radio
19-05-2003, 19:56
Co do ilości to max kilkanaście-kilkadziesiąt sztuk w Warszawie. Ja kiedyś NL kupilem w Krakowie i w Ustce bo taki był mus. W Ustce t opewnie wykupiłem z 10 % dostępnych egzemplarzy che che.

szczepan
19-05-2003, 20:17
Ja troche nie na temat ale
Empik nic na tym nie stracą poprostu jak nie sprzedadzą to mogą oddać do jakiegoś magazynu i tyle a jak sprzedadzą to dopiero placą.
Wiem to od znajomej która miała kiosk

aha :D ciekawe :D czlowiek zawsze i wszedzie sie uczy :D