PDA

Zobacz pełną wersję : To są skutki picia wódki....

yusta
20-11-2003, 17:44
Tragicznie skończyły się zawody w piciu wódki zorganizowane w Wołgodońsku na południu Rosji: zwycięzca zmarł, a kilku zawodników wylądowało na intensywnej terapii.

"Konkurs" ogłosił właściciel jednego ze sklepów, oferując 10 litrów wódki temu, kto wypije najwięcej w najkrótszym czasie.

Zawody trwały 30-40 minut. Zwycięzca pochłonął trzy półlitrówki. Koledzy zabrali go do domu, ale zmarł w ciągu 20 minut.

Pozostałych zawodników zawieziono do szpitala, ale następnego dnia już ich tam nie było. "Najprawdopodobniej poszli szukać następnej okazji do wypicia" - przypuszcza prowadzący sprawę prokurator Roman Popow.

Według niego, organizator zawodów zostanie oskarżony o zabójstwo.

W Rosji pije się najwięcej na świecie - rocznie 15 litrów czystego alkoholu na osobę. Według niektórych ocen, co siódmy Rosjanin jest alkoholikiem.

8- :rotfl:

R@dek (L)
20-11-2003, 17:46
Nie pamętam w jakim poście ale już to dzisiaj było :]

Ale koleś swoją drogą ma najebane wełbie :/

Kempes
20-11-2003, 17:47
Mają rozmach ********** :rotfl:

Poważnie mówiąc ,konkurs był dobrowolny i nie upatrywałbym winy w osobie organizatora 8o

Nova
20-11-2003, 17:49
Poważnie mówiąc ,konkurs był dobrowolny i nie upatrywałbym winy w osobie organizatora 8o
A oskarżenie o zabójstwo to absurd!Co on im wóde w gardło lał :hmm: :fu:

ems
20-11-2003, 17:53
to jest rosja, tam sie zamyka

za wszystko

Dziubek
20-11-2003, 18:14

za wszystko

Dokładnie, a ten najbogatszy rusek, zamkneli go pod pretekstem oszust podatkowych, a każdy wie że chciał startować w wyborach prezydenckich i udzielał sie w opozycji!!!
Tam to mają k...a kompleksy!!! :fu:

lamia
20-11-2003, 18:21

za wszystko

Dokładnie, a ten najbogatszy rusek, zamkneli go pod pretekstem oszust podatkowych, a każdy wie że chciał startować w wyborach prezydenckich i udzielał sie w opozycji!!!
Tam to mają k...a kompleksy!!! :fu:
e tam, narzekacie. w rosji oskarzac beda wlasciciela sklepu, w ameryce wzieli by sie za tworcow filmu "wielkie zarcie" albo "wladce pierscieni" bo tam elfy pija cos przezroczystego :hmm: po prostu co kraj to obyczaj.

Sharn
20-11-2003, 18:22
3 flaszki w 40 minut... Szacunek... :+: Ja kiedyś na maksymalnej k...e wypiłem z kumplem w lato we Władku butlę w 10 minut (na 2 razy :D ) i po wyjściu z baru (trzeba było zobaczyć minę barmanki - przyszli i wyszli w czasie teleekspressu :D ) już widziałem kolorowe światełka. Wychodzi na to, że na 6 butli (po 3 na czerep) byśmy potrzebowali 60 minut 8o .
Chrzanię taki poziom zawodów - dalej będę hardamatorem. 8o

Peace. 8)

Dziubek
20-11-2003, 18:27
:hmm: po prostu co kraj to obyczaj.

Tu się akurat zgodze, wczoraj oglądając "Druga Twarz" na TVN-ie robili w Afryce Pólnocnej jakieś zdjecia modelce i podjechał jakiś arab i chcial ją porwać na żone :) Nieźle nie? :buhaha:

A po za tym Rosja to jest tkai specyficzny kraj w którym pozostałości po komuniźmie robią swoje - opozycje likidować!!!

Gruby
20-11-2003, 18:42
Ciekawe czy sie chlopak pozygal przed smiercia :/ :D

Sharn
20-11-2003, 18:44
Ciekawe czy sie chlopak pozygal przed smiercia :/ :D

Ta, wypluł butelki... 8)

*PRZEMO*
20-11-2003, 18:56
no chyba konkurs był bez zwracania ;)

emde
20-11-2003, 20:24
:hmm: po prostu co kraj to obyczaj.

Tu się akurat zgodze, wczoraj oglądając "Druga Twarz" na TVN-ie robili w Afryce Pólnocnej jakieś zdjecia modelce i podjechał jakiś arab i chcial ją porwać na żone :) Nieźle nie? :buhaha:

Akurat to bylo zaplanowane. Taki zarcik robiony turystom. gladalem ten fragment.

Ale stwierdzenie i z co kraj to obyczaj jest jak najbardziej trafne.

Joker
20-11-2003, 22:24
kit im w oko :P przeciez nikt im nie kazał pic i brac udział w jakims głupim konkursie?? A naparzac się po mordach w klatkach to sie mozna??? ale faktem jest ze organizatora powinni wsadzic!! wiedział ze moze skonczyc sie to smiercia wiec niech teraz beknie. ajkby im kazał sie wysadzic w Waszyngtonie to tez by to zrobili :/ :/ :/???

Sharn
20-11-2003, 22:31
Te Joker - Thorgal to many Aarcii, a ona była blondi z tego co pamietam. Co on za postać u Ciebie w av obściskuje, he? :co:

:D

Joker
20-11-2003, 22:42
Te Joker - Thorgal to many Aarcii, a ona była blondi z tego co pamietam. Co on za postać u Ciebie w av obściskuje, he? :co:

:D

nie wiem czy wiesz ale Thorgal był dosc popularny wsród płci zenskiej a ta panienka która go obsciskuje kochała go chyba równie mocno jak Aricia.

a wracajac do tematu to nie uwazam by robienie sobie krzywdy za jakas nagrode było zgodne z prawem??? Nawet w Polsce :/ chyba ze sie myle poprawcie mnie :/

Sharn
20-11-2003, 22:52
No i wszystko jasne. Ten Thorgal to klawe życie miał.

A w temacie to mylisz się - jak się rozbiegnę i baniem w murek jebnę to mnie zamkną? Nieee...

8)

yusta
20-11-2003, 22:58

A w temacie to mylisz się - jak się rozbiegnę i baniem w murek jebnę to mnie zamkną? Nieee...

8)

Nie Ciebie.... Murek pójdzie siedzieć 8)

Joker
20-11-2003, 23:04

8)

NIe zamkna Cie ale w tym wypadku nikt cie do tego nie podpuszcza. Po prostu sam sobie walniesz to jest dozwolone. Ale w tym wypadku jest nagroda i ktos cie namawia do złego proponujac jakis tam profit. to juz jest niezgodne z prawem w kazdym normalnym panstwie. rosja moze do takich sie nie zalicza ale widzę ze dążą do normalnosci.

arczi
20-11-2003, 23:04
Dawid Murek? ;)

Jak już to tego majstra który owy murek postawił.
Pozatym drogi panie kolego,jak tak jebniesz w ten murek, to wcale Cie nie wsadzą... imho do szpitala zawiozą na sygnale. No chyba że byś jebnał w Łodzi. Wtedy to by cię łódzka ośmiornica na cmentarz wywiozła ;)

Sharn
20-11-2003, 23:07

8)

NIe zamkna Cie ale w tym wypadku nikt cie do tego nie podpuszcza. Po prostu sam sobie walniesz to jest dozwolone. Ale w tym wypadku jest nagroda i ktos cie namawia do złego proponujac jakis tam profit. to juz jest niezgodne z prawem w kazdym normalnym panstwie. rosja moze do takich sie nei zalicza ale widza ze dążą do normalnosci.

Ej a może sobie wlezę na dechę w jakimś konkursie streeta? Wtedy posadzą KillBilla bo dokonałem tego pod wpływem Tony Hawk Pro Skater II a to chyba gra Microsoftu? '8

Dżon Łejn
20-11-2003, 23:07
murek dożywocie w zawiasach :lo:

Dżon Łejn
22-11-2003, 15:16
skutki picia wódki i browarów w ilości mocnej dkończyły się dla nas G , M , S , D , D ija dosyć niemiło
siedze u Sharna i już walimy na meczyk
a wczorajszej nocy nie zapomnę jak tylko sobie ją przypomne :P
kto z nami nie był niech się cieszy i żałuje :lo:
miasto nocą :pijaki:
do zoba na meczu

ems
23-11-2003, 03:59
POLSKA WODKA NAJLEPSZA W SWIECIE JEST
A KTO JEJ NIE SZANUJE TEN ***** JEST THE BEST ! :D

Sharn
23-11-2003, 14:03
:lz:

Zagłębie jest wszędzie!!! :D

To był bardzo ciekawy weekend...

:banan:

P.S. HWDP w głupich okularkach... :zly:

Dżon Łejn
23-11-2003, 20:39
:lz:

Zagłębie jest wszędzie!!! :D

To był bardzo ciekawy weekend...

:banan:

P.S. HWDP w głupich okularkach... :zly:

dobrze prawisz
jeden z lepszych w moim życiu

Zagłębie jest wszędzie :lz:

Grochów
23-11-2003, 23:13
No, !@$ w !@#! szmacie w okularkach,ręka mu uschnie !
Fajnie było,bardzo fajnie,tylko szkoda wiadomo czego . . . :/
Ps.Cola w puszce najlepsza w Polsce jest ! :D

jarcyś
24-11-2003, 12:58
k.... mać

tak się w piątek nawaliłem, że wstałem w sobotę o 16.00, wypiłem browara i poszedłem dalej spać. ostatecznie odpaliłem w niedziele o 8.00

ani meczu , ani szkoły.

nędzny weekend

legart
24-11-2003, 13:01
k.... mać

tak się w piątek nawaliłem, że wstałem w sobotę o 16.00, wypiłem browara i poszedłem dalej spać. ostatecznie odpaliłem w niedziele o 8.00

ani meczu , ani szkoły.

nędzny weekend

Żałuj synu że nie byłeś na meczu, a zwłaszcza po 8- ;)

kozer
24-11-2003, 13:03
Ja na weekend nie narzekam. W piątek miałem otrzęsiny w szkole i pamiętam tylko wcześniejszą zaprawę w akademiku potem czarna dziura bełt i dalej już mniej więcej wiem co robiłem. I nawet kaca nie miałem szczególnie dużego.
A wogóle to zna ktoś jakiś sposób, żeby odzwyczaić się od picia browarów, bo ja przez to, że na uczelni w bufecie mam browar to przestałem na wykłady chodzić tylko ciągle tam siedze.

jarcyś
24-11-2003, 13:04
żałuję . głupim

w piątki zawsze dostaję małpiego rozumu

c_zary
24-11-2003, 13:07
No jaz tez nie narzekam. Niezly klimat na browarkowanie byl :piwo5:

Włóczykij
24-11-2003, 20:41
Piwko to jest to co warszawiacy lubia przechylac najbardziej.

A wracając do tego walenia w głowa mur to by cię zamknęliale w psyhiatryku :buhaha: :buhaha: :buhaha: ach te moje poczucie humoru 8)