PDA

Zobacz pełn± wersję : B±k widzi w kadrze Sobolewskiego

c_zary
17-05-2003, 02:24
futbol.pl

Grodzisk Wlkp. - Z zaskakuj±c± propozycj± wyst±pił obrońca Lens i reprezentacji Polski Jacek B±k. W odpowiedzi na wypowiedĽ selekcjonera Pawła Janasa o możliwo¶ci wystawienia go w pomocy w najbliższym meczu, B±k zaproponował na pozycję defensywnego pomocnika Piotra ¦wierczewskiego lub... Radosława Sobolewskiego.

"Nie gram w pomocy! Jestem obrońc± z krwi i ko¶ci", mówił B±k, "Trzeba poszukać innych na to miejsce. Moim faworytem jest ¦wierczewski, a jak nie on, to kto¶ z polskiej ligi. Sobolewski z Grodziska jest dobry". Taka sugestia zadziwia nawet kibiców Groclinu, gdzie Sobolewski wystepuje. Na stronie internetowej tego klubu w komentarzu do cytowanych powyżej słów B±ka przeczytać można nawet stwierdzenie, że "Sobol" jest jednym z najsłabszych pomocników w Grodzisku.

To ja proponuje Magica z Majewskim w pakiecie :D

Krzpac
17-05-2003, 11:12
ja bym proponował Terleckiego :] 8)

Luqas
17-05-2003, 11:48
ej no bez przesady jak Sobolewski miałby grać w kadrze to to jest ¶miechu warte :buhaha: bez przesady Reprezentacja powinna się opierać się o klasowych zawodników, a nie o takich którzy parę razy kopn± dobrze piłkę :hmm: :oho:
już wolę Burkhardta niż jego

Endrju
17-05-2003, 12:14
a może lepiej zagarć w 10 '8 :rotfl:

Gutek
18-05-2003, 15:26
Jezeli u nas mieli by grać tylko klasowi zawodnicy to bysmy musieli zmienic dyscypline na piłkę 5 osobow± :)

Yevaud
19-05-2003, 09:07
A mi się gra Sobola z kolei podoba. (przynajmniej w tych wygranych meczach z Odr± i Wisł±). Dużo odbiorów, a także potrafi zainicjować akcje ofensywne. ambitny, silny, odważny.
W zasadzie na tej pozycji tylko Surma jeszcze prezentuje podobne walory. Surma jest dodatkowo lepszy technicznie. Z kolei Sobolewski lepiej gra głow±.