PDA

Zobacz pełną wersję : Baraże do Euro

Kempes
19-11-2003, 22:11
Odświeżyć ten temat chyba warto

Na pierwszy plan wysuwa sie sensacyjny awans Łotwy 8-

Turcy przy prowadzeniu 2-0 pozwolili naszym niedawnym rywalom na zremisowanie meczu.

Bitwa bałkanska na korzyść Chorwatów 0-1 w Słowenii

Hiszpanie pojechali do Norwegii i zrobili użytek ze swego potencjału 0-3

Holandia na 10 minut przed końcem miażdży Szkocje 6-0

a Walijczycy by awansować muszą teraz Ruskim strzelić 2 bramki gdyż Ci wygrywają u nich 0-1

choć sporo było zapowiedzi , sensacja padła jedna i chyba taka której sie wszyscy najmniej spodziewali ps. Mi osobiście żal nie mija ,lecz drastycznie sie powiększył ,że nie my graliśmy z Turasami w naszej i ich obecnej formie.

Adams_
19-11-2003, 22:41
Lotwa 2:2 w Turcji i ... witamy Lotwe w Euro 2004 8-

crolick
20-11-2003, 00:29
qrde to moze ci lotysze to moze jednak nie tacy kelnerzy jak nam sie wydawalo 8-

Adams_
20-11-2003, 00:48
Lotysze kelnerzy, bialoruskie tez kelnerzy, Polska debesciaki :]

yusta
20-11-2003, 00:54
Lotysze kelnerzy, bialoruskie tez kelnerzy, Polska debesciaki :]

:rotfl:

heh. to wcale nie jest śmieszne :/

Sharn
20-11-2003, 01:33
On ma rację - mój ziomuś co u mnie mieszka powiedział trafnie, że Łotwa miała taki sam fart, jak my w eliminacjach do Koreii i Japonii.

No bo popatrzcie z perspektywy - np. mecz Norge - Polska, fart jak moja matura w mordę... '8

Adams_
20-11-2003, 01:46
Fart? jaki tam fart... pilka nozna jest taka gra, ze wygrywa ten kto strzeli wiecej bramek.

Fart.. a co powiesz o finale LM Bayern - MUFC z 99 roku? 8 minuta 1:0 Bayern. 83 minuta Bayern strzela w slupek, 88 minuta Jancer z przewrotki laduje pilka w poprzeczke. 90 minuta Bayern ma puchar, 93 minuta Bayern pucharu juz nie ma i przegrywa 1:2
To jest fart :D

Sharn
20-11-2003, 01:48
I za to kochamy piłke nożną... :+:

Adams_
20-11-2003, 01:49
I za to kochamy piłke nożną... :+:

łan handret persent tru!

legart
20-11-2003, 08:56
Coraz bardziej żałuje że nie zremisowaliśmy z Łotwą w Warszawie. :/

Q_(L)
20-11-2003, 09:31
Fart? jaki tam fart... pilka nozna jest taka gra, ze wygrywa ten kto strzeli wiecej bramek.

Fart.. a co powiesz o finale LM Bayern - MUFC z 99 roku? 8 minuta 1:0 Bayern. 83 minuta Bayern strzela w slupek, 88 minuta Jancer z przewrotki laduje pilka w poprzeczke. 90 minuta Bayern ma puchar, 93 minuta Bayern pucharu juz nie ma i przegrywa 1:2

To nie fart... Oni strzelili po prostu o jedną bramkę więcej '8

Ad. tematu... zajebiście grała Holandia

Beny
20-11-2003, 09:39

Fakt, ale muszę przyznać, że opadła mi kopara, jak zobaczyłem ich ławkę rezerwowych. 8-

Q_(L)
20-11-2003, 09:44

Fakt, ale muszę przyznać, że opadła mi kopara, jak zobaczyłem ich ławkę rezerwowych. 8-

Na ławkę nie zwróciłem uwagi, ale pewnie chodzi o to, że siedziały na niej uznane nazwiska '8

"Nieoczekiwana" zmiana miejsc.. kiedyś musi to nastapić, a Ci co siedzieli zapisali już swoją kartę w historii reprezentacjii Holandii...

Beny
20-11-2003, 09:53

Na ławkę nie zwróciłem uwagi, ale pewnie chodzi o to, że siedziały na niej uznane nazwiska '8

"Nieoczekiwana" zmiana miejsc.. kiedyś musi to nastapić, a Ci co siedzieli zapisali już swoją kartę w historii reprezentacjii Holandii...

Jasne, ale jak porównałem grę ich "młodzieniaszków" z naszymi, to... :fu: Trzeba czekać co pokażą Burhardt, Mila i Smolarek w kadrze A.

Mini
20-11-2003, 11:35
burkardta po jednym meczu okrzyknięto jakimś cudownym dzieckiem a z białorusią widac było że jeszcze musi się dużo uczyć. póki co w meczach o stawkę robi po nogach.

Koko
20-11-2003, 14:24
Ja to jestem pod wrażeniem gry Sneijdera z Holandii. Qrwa chłopak ma 18 lat, a gra zajebiście :+: :+: :+: W ogóle Holendrzy mi wczoraj zaimponowali, naprawdę grali cudownie!!!!!!!

Glaca
20-11-2003, 14:52

nie moj drogi... to jest opis jednego z najcudowniejszych meczy w historii futbolu... i jakie zakonczenie '8

Beny
20-11-2003, 14:53

nie moj drogi... to jest opis jednego z najcudowniejszych meczy w historii futbolu... i jakie zakonczenie '8

I w dodatku wygrali ci co mieli wygrać. '8

Q_(L)
20-11-2003, 15:00

Pewnie wszystko było ukartowane 8o

Beny
20-11-2003, 15:01

Tylko kto w tym maczał palce? :help:

Q_(L)
20-11-2003, 15:07

Tylko kto w tym maczał palce? :help:

Pewnie jakaś MERDO-PUTA :buhaha:

Dobra... nie rozmywam, bo jestem na cenzurowanym :>

Beny
20-11-2003, 15:12
Pewnie jakaś MERDO-PUTA :buhaha:

Dobra... nie rozmywam, bo jestem na cenzurowanym :>

Ty na cenzurowanym? Cholera to i ja muszę uważać. Nie rozmywamy. :)

Szkoda mi Turków, ale jestem bardzo ciekawy, co pokażą Łotysze na Euro. Moim zdaniem wystąpią tak, jak Słowenia swego czasu.

---------------
update:

TK/inf. własna/20 listopada 2003 10:55

Losowanie ME: Podział na koszyki

Po środowych meczach rewanżowych w barażach do ME znamy już komplet finalistów. Wiemy też jak będzie wyglądał podział na koszyki podczas losowania grup turnieju finałowego, które odbędzie się 30 listopada w Lizbonie - pisze jedna z agencji.

UEFA podzieliła 16 zespołów na cztery koszyki według rankingu ustalonego na podstawie dwóch ostatnich eliminacji do ME.

Podział na koszyki:

Koszyk 1: Portugalia, Francja, Szwecja, Czechy
Koszyk 2: Anglia, Włochy, Hiszpania, Niemcy
Koszyk 3: Holandia, Chorwacja, Dania, Rosja
Koszyk 4: Bułgaria, Szwajcaria, Grecja, Łotwa.

kamyk
20-11-2003, 17:13
Łotwa w ME2004 PIEKNIE NIE PRAWDASZ?nie wiem czy zasłuzenie ale jak bysmy u siebie chociasz zremisowali unas by było teraz pewnie swieto.Holandia wczoraj mi zainponowała i ci jej młodzi gracze te 19 latek normalnie co on wyprawiał wczoraj na boisku cudo.... dobrze ze Hiszpanie awansowali

Adams_
20-11-2003, 17:22
A bede lotyszom kibicowal, lubie ich.

Kempes
20-11-2003, 17:41
Ktoś widział pościg Norweskiego bramkarze i wspaniały wślizg w kibica który wbiegł na murawe ? :rotfl:

R@dek (L)
20-11-2003, 18:28
Ktoś widział pościg Norweskiego bramkarze i wspaniały wślizg w kibica który wbiegł na murawe ? :rotfl:

Widziałem na ES artysta jest nie przeciętny dziwne że w głowe nie celował :rotfl:

Q_(L)
21-11-2003, 12:56
Koszyki przed losowaniem Euro 2004. Będzie "grupa śmierci"

Francja, Włochy, Holandia i Bułgaria w jednej grupie na Euro 2004? Czemu nie - UEFA tak ułożyła koszyki przed losowaniem grup turnieju finałowego mistrzostw Europy w Portugalii, że taka konfiguracja jest możliwa

Gospodarzem rozgrywek o mistrzostwo Europy będzie Portugalia, zatem jej reprezentacja trafiła do pierwszego koszyka i będzie drużyną rozstawioną w grupie A. Obok niej na swoich rywali czekać będą broniący mistrzowskiego tytułu Francuzi oraz Szwedzi i Czesi, ponieważ UEFA brała pod uwagę przede wszystkim wyniki eliminacji do mistrzostw Europy i mistrzostw świata.

Holandia znalazła się dopiero w trzecim koszyku, ponieważ awans do Euro 2004 wywalczyła dopiero w barażach. Obok niej w koszyku C rozstawiono Danię oraz dwa inne zespoły z baraży - Chorwację i Rosję.

Podział na koszyki przed losowaniem Euro 2004:

koszyk A:
Portugalia (gospodarz), Francja (obrońca tytułu), Szwecja, Czechy

koszyk B:
Włochy, Hiszpania, Anglia, Niemcy

koszyk C:
Holandia, Chorwacja, Rosja, Dania

koszyk D:
Bułgaria, Szwajcaria, Grecja, Łotwa

Notowania bukmacherów z firmy Williama Hilla

Francja - 100-30

Włochy 11-2

Portugalia - 6-1

Anglia, Hiszpania - 7-1

Hoalndia - 8 -1

Czechy - 9-1

Niemcy - 14-1

Szwecja - 20-1

Dania - 33-1

Grecja - 50-1

Bułgaria, Szwajcaria, Chorwacja, Rosja - 66-1

Łotwa - 200-1

Q_(L)
21-11-2003, 13:17
Semb zrezygnował

Nils Johan Semb zrezygnował z prowadzenia piłkarskiej reprezentacji Norwegii. Jego podopieczni nie zakwalifikowali się do przyszłorocznych finałów mistrzostw Europy. W rewanżowym meczu barażowym Norwegia przegrała w środę w Oslo z Hiszpanią 0:3 (najwyższa porażka u siebie od 1989 r, od meczu z Polską zakończonego takim samym rezultatem). Pierwsze spotkanie zakończyło się również zwycięstwem drużyny z Półwyspu Iberyjskiego - 2:1.
44-letni Semb był trenerem drużyny narodowej Norwegii od 1998 r. Pod jego wodzą Norwegia wygrała 29 meczów, 21 zremisowała, a 18 przegrała.

PAP