PDA

Zobacz pełną wersję : Kto z Legii powinien grać w S-Kadrze

Tomek Giler
19-11-2003, 17:54
;) Moim zdaniem do Reprezentacji z naszego klubu mogło by dojść paru zawodników np. Artur Boruc (Czasem popełnia błędy ale jest dobrym bramkarzem. Jego atutem jest młody wiek 23 lata), Tomasz Kiełbowicz (Prezentuje równą formę przez czła rundę i pomoże przy stałych fragmętach gru) , Tomasz Sokołowski 1 ( Zaczyna powracać do dobrej formy po kontuzji a strzela bramki jak niebyle kto! Jego bramka z Odrą i Magiery z Wisłą są dla mnie strzałami sezonu.) , Jacek Magiera (Z wisłą pokał co potrafi i pokazuje to dalej. Poprawił technikę co jest jego atutem.) :)
:look:

Kempes
19-11-2003, 18:06
:fu:

Kiełbowicz i Magiera do kadry ?

8o

m84
19-11-2003, 18:14
Ja bym widział w kadrez Tomka Jarzębowskiego przede wszystkim. Poza tym to myślę że Łukasz Surma.

MaxyM_
19-11-2003, 18:16
Dobrze grają... Nikogo nie dawać, bo znów będzie tragedia.

Kempes
19-11-2003, 18:26
z Jarzą sie zdecydowanie zgodze

Mini
19-11-2003, 19:04
pisze sie LegII a co do tematu to chyba pożytek dla polskiej piłki mógłby być z Boruca i Jarzy

Walek_C.Z.K
19-11-2003, 19:09
Ja tez jestem za Jarzą, to dobry i młody zawodnik a co najważniejsze Warszawiak!

Kawa
19-11-2003, 19:18
Zaden z grupy przez Ciebie wymienionej.
Sokól juz za stary na kadre. Potrzeban jest młoda krew.
Kiełbowicz to gra kaszane a skrzydła w reprze sa teraz mocna jak nigdy.
Magiera nieskomentuje.
Boruc duzo błedów. W PL moze aż tak nie raza ale brazylijczycy czy angole tylko na takie prezenty czekaja.
Jarza czy ja wiem :/ Niby niezły, ale w ofensywie cienki jest.

R@dek (L)
19-11-2003, 20:21
Boruc i Jarza a zapomiałeś jeszcze o Saganie który przeżywa chwilowy kryzys

Yevaud
19-11-2003, 20:26
Z Legii do kadry pasuje tylko 3: Sagan, Surma, Jarza - Boruc za słaby (jeszcze), Magiera ma ogromną konkurencję, od której też jest gorszy (Surma, Szymkowiak, Sobolewski, Burkhardt, Kukiełka, Mila). Kiełbowicz podobnie (Krzynówek :+: , Kosowski, także Mila, a jeszcze lepszy na tej pozycji jest Zieńczuk i Wróblewski, jeśli jest w pełni zdrowia,a także Nowacki). Sokół, czy pierwszy czy drugi też jakoś do kadry nie pasują. Tu konkurencji tak dużej nie ma, ba nie ma wogóle w kadrze prawego pomocnika z prawdziwego zdarzenia, ale jakoś nie sądzę, aby Sokół kadrę zawojował, tym bardziej, że ostatnio loty obniżył także ze względu na kłopoty zdrowotne.

szczepan
20-11-2003, 01:17
Sokolowski ten przed kontuzja... teraz nie wiadomo jaka forme bedzie prezentowal...

Koko
20-11-2003, 14:11
Zdecydowanie Tomek Jarzębowski i Artur Boruc, choć ten drugi na rezerwę (tymczasowo). Myślę, że są to dwaj naprawdę świetni piłkarze i byliby bardzo dużym wzmocnieniem.

legionista z czernina
21-11-2003, 15:59
;) W S kadrze powinien grac Artur Boruc poniwarz jest dużo lepszy od Szamotulskiego :* :look: on by obronił te brami które Szamotulski wpóścił w meczu z Serbią. :fu:

legionista z czernina
21-11-2003, 16:03
:box: Boruc do kadry! Boruc jest lepszy i ma większe możliwości niż Mojżesz :)

Q_(L)
21-11-2003, 16:06
:box: Boruc do kadry! Boruc jest lepszy i ma większe możliwości niż Mojżesz :)

8-

Witaj na forum 8)

p.s. Wyluzuj troszke :sars:

jarcyś
21-11-2003, 16:18
po rezygnacji maestro J. Zielińskiego nie mamy obecnie żadnego zawodnika z umiejętnościami na pierwszą jedenastkę

najbliżej jest Sagan - nr 4 wśród napastników

za 2-3 sezony może dołączyc Jarzębowski, może Boruc - choć wiele pracy przed nimi

Greebo
21-11-2003, 18:24
Patrząc z perspektywy Krakowa to najblizej do kadry powinien miec Jarzebowski. Albo Svitlica - tyle ze do Serbskiej.

A co do kandydatury Magiery :rotfl:

Aureliusz
22-11-2003, 15:41
Jesli już ktoś miałby grać w reprze oprócz Surmy i Sagana to... nikt. niestety nie ma takiego piłkarza. Boruc niezły, ale przy Dudku, Liberdzie i Szamo nie ma szans. Jarza pewnie gdzieś dopiero za 2 lata.

:fu: I niech niekt nie pisze wyrazu S-kadra. Bo to poziom jaki prezentuje... BravoSport. :fu:

legart
24-11-2003, 12:54
po rezygnacji maestro J. Zielińskiego nie mamy obecnie żadnego zawodnika z umiejętnościami na pierwszą jedenastkę

najbliżej jest Sagan - nr 4 wśród napastników

za 2-3 sezony może dołączyc Jarzębowski, może Boruc - choć wiele pracy przed nimi

Amen.

Saganowski jak odzyska skuteczność w klubie to wtedy zasłuży na kadrę. Jarzębowskiego niestety prześladują kontuzję. A odnoszę wrażenie że Boruc jest ciut lepszy od Szamotulskiego, co nie znaczy że już widzę Artura w kadrze tylko Szamo powinien z niej wylecieć.

*PRZEMO*
24-11-2003, 13:15
Moim zdaniem nikt no moze sokół ale taz go nie widze w kadze, :)

Kawa
24-11-2003, 13:42
Skoro Jopa sie powołuje to czemu nie Magiere :rotfl:

miks1
26-11-2003, 19:55
CHOTO do reprezentacji.niezly bydlaczek z niego!!wiec moglby zastapic hajte!!!a tak poza to jarza i boruc!!no i moze magiera 8) ;)

Greebo
26-11-2003, 20:19
Skoro Jopa sie powołuje to czemu nie Magiere :rotfl:

Bo jedna głupota nie powinna byc usprawiedliwieniem dla kolejnej 8)
Kandydatura Jopa do kadry tez jest dla mnie smieszna.

bayo
26-11-2003, 23:46
Jeśli w kadrze może być Szamotulski - obecnie słaby a i wcześnie nie zachwycał - nie potrafi grać na przedpolu, nie wychodzi do dośrodkowań, "przyspawany" do linii bramkowej, kiepska gra nogami [nie wszystko da się nadrobić wygimnastykowaniem i refleksem], to tym bardziej powinno znaleźć się miejsce dla Artura Boruca, na którego też oddałem swój głos. To chyba najlepiej [poza Dudkiem] grający nogami polski goalkeeper, na pewno dużo pewniejszy od ociężałego Liberdy, brakuje mu jeszcze doświadczenia ale te przychodzi z wiekiem i jest wprost proporcjonalne do ilości meczów rozegranych o stawkę.

LegiaSoldier
17-12-2003, 12:20
To oczywiste,że Boruc powinien grać w kadrze."Szamo" co tu ukrywać, nie jest już na tyle dobry jak niegdyś.Mam do niego wielki sentyment,ale naprawdę są lepsi od niego.
I tak powinni powołać Kaló Ócze.Kalu na prezydenta :rotfl: .(ciekawe jak on teraz wygląda,może jak Kepm,albo lepiej-jak Olivier Miller z Pruszkowa :rotfl:

Adiq
17-12-2003, 12:23
To oczywiste,że Boruc powinien grać w kadrze."Szamo" co tu ukrywać, nie jest już na tyle dobry jak niegdyś.Mam do niego wielki sentyment,ale naprawdę są lepsi od niego.
I tak powinni powołać Kaló Ócze.Kalu na prezydenta :rotfl: .(ciekawe jak on teraz wygląda,może jak Kepm,albo lepiej-jak Olivier Miller z Pruszkowa :rotfl:
Witam na forum. :piwo:

BTW: Kemp ostatnio schudł... :>

Raffi
17-12-2003, 12:46
Olivier Miller właśnie powrócił do NBA 8-

hashek
17-12-2003, 15:28
Z perspektywy Kielc:
Powołania Jopa? Płakać powinniśmy a nie śmiać się. Przecież on jest z Ostrowca!
Co do powołania Magiery to się nie wypowiadam bo strzelił bramke Koronie w PP, a tak łatwo nie jest ;).
A tak na poważnie to Sagan i oczywiście Zielu, ale jak go przekonać?

Q_(L)
17-12-2003, 15:36
Z perspektywy Kielc:
Powołania Jopa? Płakać powinniśmy a nie śmiać się. Przecież on jest z Ostrowca!

Skąd to chyba nie ma znaczenia. Ale obrońca z niego słaby 8o

Co do powołania Magiery to się nie wypowiadam bo strzelił bramke Koronie w PP, a tak łatwo nie jest ;).
A tak na poważnie to Sagan i oczywiście Zielu, ale jak go przekonać?

Zielu - może momo wszystko jeszcze zagra :hmm:
Sagan - niech ustrzeli troszke więcej bramek w lidze 8)

MaK_ŁuKóW
03-01-2004, 11:36
8- Magiera jest dobry ale czy napewno do kadry go? :hmm: