PDA

Zobacz pełną wersję : Rozdanie Marvinów 2010

b.
16-01-2011, 15:49
No, w końcu podliczyłem. Pierdolę, ostatni raz się czegoś takiego podjąłem :D

Forumowicz roku: Foxx

Miss forum: wblekicienieba

Mister forum (tylko dla kobiet): adrianek, mort, CywiL

Innowierca: Buziek LG

Chlor: arczi, Korniszon, Harcerz, Foxx i ogólnie całe forum

Jajcarz: Pan Artysta

Najmądrzejsze posty: Foxx

Debiut: os.potok

Największy postęp: rey, Mayday

Zaginiony w akcji: Fizi

Pokemon: elo123

Największy zonk: Wysyp pokemonów na forum i niekumaci

Wydarzenie: Legia - Den Haag i koniec protestu

Nadzieja forum: Jaco na admina, Gawriosz

Najbardziej druzgocący post:
Oczywiście na temat zajebistości prac nie ma co się wypowiadać, bo jak jest każdy widzi.

Ale trochę razi mnie w herbie Legii (który sam w sobie wyszedł super) czarna plama w górnym prawym rogu. Pewnie to jakiś Wasz znak rozpoznawczy (nie pierwszy raz widzę takie coś), ale jadnak herb Legii jest tylko jeden i każdy wie jak powinien wyglądać- bez żadnych udziwnień Ktoś kto nie wie jak wygląda herb Legii zakoduje sobie po grafie, że jego wygląd jest właśnie taki.

Najweselszy post: http://forum.legialive.pl/showpost.php?p=615405&postcount=7991 + posty Artysty

Najgłupszy post: posty Piknika (senatora)

Najmądrzejszy post:
Posłuchaj mnie uważnie bananowcu...

karnetów sobie moge kilka kupić co miesiąc i jeszcze mi sporo zostanie.

Wiec nie sap tu ile to masz kwitu i nie lansuj się na króla życia co to mu forsa na przyjemności płynie przez palce bo bardziej mi wyglądasz na melanżowego Michnika.

Dla mnie liczy sie Legia. Wielka Legia. Na osiedlach , w szkołach, autobusach, dyskotekach, fabrykach i biurowcach tego miasta.

Żeby ta Legia tam była najpierw Legią musi się stać. Więc szczylu głupi tanie bilety nie są potrzebne mi czy Vanowi.

One są potrzebne 10 małolatom z Bemowa, Grochowa, Ursynowa czy Ursusa, którzy siedzą pod blokiem i nie mają co robić a lubią piłkę. Pojadą na Legię jeżeli kasa, którą dostali od starych na sobotę wystarczy im,żeby wejść na stadion. Jeżeli z tych 10 trójka zostanie na stałe a trójka okazyjnie to już jest dobrze. Jest Legia.

Jeżeli tych 10 małolatów policzy hajs i stwierdzi,że każdemu do biletu brakuje 10 lub 20 złotych to na stałe zostanie zero i okazyjnie również zero. Progres zero.

A potem zamiast jeździć na wyjazdy lub mecze u siebie będą siedzieć na tej ławce i któregos dnia obiją Ci ten bananowy ryj, zajumają kasę, z którą jechałeś akurat po karnet i zamiast progresu lub nawet zera Legia będzie minus jeden na trybunach (chociaż akurat jeżeli chodzi o Ciebie ta strata będzie niewielka).

Rozmywacz pozytywny: Gawriosz

Rozmywacz negatywny: Mayday

Najlepszy temat: Kibicowski Światek

Najlepszy avatar: Dyzio

Najlepszy podpis: Jaco

Nocny "marek": Numer

-----------------------------------------------------

W razie błędow w liczeniu pisać do TNTP - on się zobowiązał, że będzie komisją rewizyjną :lol2:

Przypominam, że na galę przychodzimy na trzeźwo i na galowo!!!

pzdr i gratulejszym dla zwycięzców ;)

ps. Rey - Ty wiesz co :)

arczi
16-01-2011, 17:30
Ekhm... Stawianie mnie na równi z kornim w kategorii największy chlor, zdecydowanie uwłacza temu drugiemu hehe

TNTP
16-01-2011, 17:57
W razie błędow w liczeniu pisać do TNTP - on się zobowiązał, że będzie komisją rewizyjną :lol2:

to jakieś nieporozumienie:nie: chodziło mi o to, że tą komisją rewizyjną, która przeprowadziłaby pełną lustracje to mogę być w stosunku do kategorii Miss forum:yeah:

adrianek
16-01-2011, 17:57
A kiedy ta gala? :rotfl2:
Chciałbym zaprosić na nią forumowiczkę wblekicienieba :mistrz:

Jaco
16-01-2011, 18:22
Ekhm... Stawianie mnie na równi z kornim w kategorii największy chlor, zdecydowanie uwłacza temu drugiemu hehe
Potwierdzam. 8)

RadO
16-01-2011, 18:53
wałek!

nie wiem dlaczego ale z pewnością wałek :lol:

mort
16-01-2011, 18:55
Arczi wśród chlorów - fiu, fiu :lol:

on nam nawet z przedłużki Sylwestra uciekł :lol:

Rafał
16-01-2011, 19:17
Arczi wśród chlorów - fiu, fiu :lol:

on nam nawet z przedłużki Sylwestra uciekł :lol:

dobra dobra-nawiń lepiej kiedy gala!:)

Budyń
16-01-2011, 19:20
A ja tak może trochę z innej beczki.

W tym roku dane mi było spotkać paru ludzi dzięki którym da się dalej wierzyć, że ten świat to nie tylko plastik tv i czarne plamki ;) Zdecydowałem się napisać o tym tu gdyż ich działalność zahacza również o forum. Ludzie, którzy poświęcają swoje własne środki i czas by realizować swoje idee, idee piękne również z mojego punktu widzenia.

Z mojej strony zatem jeden wielki Szacunek i Marvin dla wszystkich, którzy z upływem nadal pamiętają, działają i nie dają się stłamsić mimo, że media starają się zaciemniać prawdę lub nie dostrzegać sprawy, dla tych dzięki którym można się poczuć dumnym z przynależności do (L) i bycia Polakiem.

Dzięki wielkie i do zobaczenia ludzie cif-y i inne pozytywne twory w tym roku, w miejscach tak ważnych dla Warszawy i Polski.

:) !

Jaco
16-01-2011, 19:25
A ja tak może trochę z innej beczki.

W tym roku dane mi było spotkać paru ludzi dzięki którym da się dalej wierzyć, że ten świat to nie tylko plastik tv i czarne plamki ;) Zdecydowałem się napisać o tym tu gdyż ich działalność zahacza również o forum. Ludzie, którzy poświęcają swoje własne środki i czas by realizować swoje idee, idee piękne również z mojego punktu widzenia.

Z mojej strony zatem jeden wielki Szacunek i Marvin dla wszystkich, którzy z upływem nadal pamiętają, działają i nie dają się stłamsić mimo, że media starają się zaciemniać prawdę lub nie dostrzegać sprawy, dla tych dzięki którym można się poczuć dumnym z przynależności do (L) i bycia Polakiem.

Dzięki wielkie i do zobaczenia ludzie cif-y i inne pozytywne twory w tym roku, w miejscach tak ważnych dla Warszawy i Polski.

:) !
Piękny post... Nic dodać, nic ująć..

Francais
16-01-2011, 19:40
Dobrze przypomniec sobie najweselszy post :lol2: jeszcze raz brawa dla autora

rey
17-01-2011, 10:15
ps. Rey - Ty wiesz co :)

Wiem :) Organizuj tą galę i pijemy :pijemy:

Pan Artysta
17-01-2011, 11:36
dobra dobra-nawiń lepiej kiedy gala!:)

przeczytałem gała :lol:
i se myśle to sie chłopy pobawią :kawa:

Rafał
17-01-2011, 21:11
przeczytałem gała :lol:
i se myśle to sie chłopy pobawią :kawa:

:lol:
widzę że Marvina sobie wziąłeś mocno do serca i z początkiem roku już intensywnie pracujesz na kolejnego :)

Buziek_LG
17-01-2011, 22:08
Gdzie pieniądze są za popularność ?

MAYDAY
18-01-2011, 08:43
he,he dziękuje za nominacje:) rozmywacz negatywny i największy postęp ida z sobą w parze :hyhy:

żyła
18-01-2011, 10:24
a ja przyznam, że mnie trochę nominacje jako zaginionego w akcji zmotywowały żeby tak łatwo z fourma nie znikać... :)

b.
18-01-2011, 10:48
a ja przyznam, że mnie trochę nominacje jako zaginionego w akcji zmotywowały żeby tak łatwo z fourma nie znikać... :)

Jeśli dobrze pamiętam to przegrałeś jednym głosem z Fizim :oczko:

żyła
18-01-2011, 10:57
no to...Fizi stawiasz browar :lol3:

Dyzio
18-01-2011, 12:26
Może kategoria nie najbardziej zaszczytna, stąd mało się o niej mówi ale mimo wszystko dzięki za głosy :hyhy:

pzk
18-01-2011, 13:13
rey w jednej kategorii z mayday`em :lol2: dobrze, że największy postęp a nie rozmywacz negatywny ;)

rey
18-01-2011, 13:18
:hyhy: (...) to chyba ludzie decydują... To dowiedz się jacy ludzie i porozmawiaj z nimi po swojemu.

pzk
18-01-2011, 14:35
Rey, jasna sprawa. Nawet nie muszę z nikim rozmawiać. Sam fakt jest o tyle zabawny, że postęp mayday`a polega na tym, że nie podaje dwóch odpowiedzi w zagadkach warszawskich razem z trzema znakami zapytania, nie wkleja samych artykułów i nie recenzuje filmów max trzema słowami :lol2:
Mayday, ja naprawdę doceniam Twój postęp, żeby nie było :)

http://i25.tinypic.com/axif6.jpg zajebisty film o grafiti
http://i29.tinypic.com/33epoc4.jpg kozacki film sf
http://i30.tinypic.com/2e5m5bm.jpg super siekanka
http://i25.tinypic.com/91cqao.jpg dobra wkrętka
http://i30.tinypic.com/2ltri47.jpg fajny film
http://i29.tinypic.com/2irmdxl.jpg zajebiste sceny walk

:leze:

korniszon
18-01-2011, 16:13

Zbędna skromność z Twojej strony. Jak chcesz to potrafisz. ;)

adrianek
06-02-2011, 23:22
Kiedy ta gala? :imprezowicz: