PDA

Zobacz pełną wersję : Co się dzieje z Kucharskim?

yeah
16-05-2003, 20:18
Ja jednej rzeczy nie rozumiem, piłłkarz (chodzi mi mi o Kucharskiego), który grał w kadrze, zbierał tylko pozytywne oceny tak siadł. Szykuje się na drugi wzlot formy 2 młodość i nagle dupa. Nie może się odnaleźć i to nawet mało powiedziane... poprostu piepshy akcję za akcją. Jak myślicie co się stało?

R@dek (L)
16-05-2003, 20:23
Niestety nie widziałem meczu z Wisłą i niewiem jak grał uważam jednak że legie niestać na odsunięcie Kucharza i to przed dwoma tak ważnymi meczami I po drugie niema kogo wstawić na jego miejsce :>

Tomi
16-05-2003, 20:47
No właśnie, jesli ma nie grać to kto za niego :hmm: ...w tej chwili nie ma zawodnika który mógłby go zastąpić z lepszym skutkiem. Moim zdaniem powinien grać bo może jeszcze pokazać kawałek dobrej piłki.....

Unico
16-05-2003, 20:56
Ja jednej rzeczy nie rozumiem, piłłkarz (chodzi mi mi o Kucharskiego), który grał w kadrze, zbierał tylko pozytywne oceny tak siadł. [...]

Pozytywne oceny? Chyba tylko od kibiców i dziennikarzy z Warszawy. :>
Ale niech gra, yyyyyee NIE skreślajcie go, dajcie mu szansę :rotfl:

Tomi
16-05-2003, 20:59

Nie no ten mecz z USA na MŚ kiedy dostał szansę to rzeczywiście spierdolił :fu: .......... bądź obiektywny, kucharz był jednym z najlepszych na boisku !!!

Mazi
16-05-2003, 22:00
Mam nadzieję,że to chwilowy kryzys formy ... "Czarek jest z nami (...) !!!"

Yevaud
16-05-2003, 22:39
Można na to spojrzeć i z tej strony: Kucharski dla Legii wiele dobrego zrobił (chociz nie wiem, czy to jednak Legia nie zrobiła więcej dla Czarka) i teraz należy mu się przynajmniej jeden mecz odpoczynku.

że nie ma kto zastąpić? Tego nie wiadomo. Trzeba najpierw spróbować, żeby ferować wyroki. Skoro cały czas grał Kucharz to nie wiadomo, kto mógłby grać zamiast niego.

Dla przykładu - Kucharz grła w ataku i wydawało się że jego pozycja jest niepodwazalna. Potem go wycofał Okuka do pomocy i okazało się że Kucharza z bardzo dobrym skutkiem w ataku zastępuje Sagan.

Mrk
16-05-2003, 22:45
(...) .......... bądź obiektywny(...)
Nie za wiele wymagasz od krakusa? :>

c_zary
16-05-2003, 23:20
Odsuniecie Czarka od skladu akurat na mecze z Widzewem i Lechem to na pewno nie jest najlepszy pomysl. Warto tez wziac pod uwage to kto siedzi teraz na lawie. Dla mnie Kucharz to firma, sama jego obecnosc na boisku wystarczy, zeby absorbowac uwage obroncow. Teraz bez sensu jest zmieniac cokolwiek bo nie ma zadnego pola manewru. Obecny wariant sprawdza sie lepiej niz gra z Vuko za napastnikami, a watpie czy Zganiacz, ktory do tej pory zagral pol godziny w lidze udzwignalby ciezar prowadzenia gry w takim momencie. Ze zmianami trzeba poczekac do przyszlego sezonu. Czarek ma odpowiedni charakter i sama jego obecnosc na boisku ma pozytywny wplyw na druzyne. Nie przesadzalbym z tym wieszaniem psow na jego osobe bo przeciez nie tylko on prezentuje sie teraz gorzej, a ambicji i woli walki na pewno nie mozna mu odmowic. Licze na to, ze jutro sie w koncu przelamie ;)

Adiq
16-05-2003, 23:50
Kucharski niestety po zdobyciu Mistrza wyraźnie "siadł". Na początku sezonu wszyscy myśleli, że to przemęczenie przygotowaniami, ale teraz już wiadomo, że nie o to chodzi, bo wciąż tak samo wolno sie rusza. Drepcze po boisku, wywala się i tylko podaję piłki. Pamiętam Kucharza jak grał w Legii jakieś 6-7 lat temu. Całkiem inny styl gry wtedy preferował. Może się postarzał, a może poczuł się gwiazdą? W każdym razie wciąż jako nieliczny z Legii potrafi zagrać coś niekowencjonalnego i jest podstawą drużyny więc powinien grać w pierwszej jedenastce. Z resztą i tak nie ma szszczególnie kim go zastąpić.

Unico
17-05-2003, 07:36
(...) .......... bądź obiektywny(...)
Nie za wiele wymagasz od krakusa? :>

To właśnie była obiektywna :> ocena kogoś z poza Warszawy. Ja poprostu patrzę na to z dystansu, a nie z pozycji kibica Legii. :>

Raffi
17-05-2003, 07:51
Nooo.mamy nadzieję :>
Ja jednak optował bym za opcją drugą ankiety

-bodzio-
17-05-2003, 10:03
Ja mam nadzieje że na te ostatnie kolejki wróci mu dobra forma i bramkę strzeli Widzewowi ;)

Kawa
17-05-2003, 12:24
W chwili obecnej Kucharz gra strasznie. Powinien posiedzieć na ławie moze wtedy odzyskałby świezość, tyle tylko , ze Okuka nie bardzo ma kogo wstawić do składu.

kamyk
17-05-2003, 14:16
ja tez mysle ze nie mozna go skreslac bo on jest nadal czolowym pilkarzem legii! wiec jak bym mial nie grac kto za niego w tej chiwli nie ma nikogo innego kto by ten zespul pociagnal mze w nastepnej rundzie piekarski ale to gdybanie tylko...

Jackos
17-05-2003, 19:16
Mam nadzieję że się przebudził! Strzelił bramkę Widzewowi, chociarz wcześniej miał kilka nieudanych zagrań, oby to nie był jednorazowy wyskok tylko zapowiedź zwyżkującej formy!!!

peyek
17-05-2003, 20:21
Fakt ze strzelil bramke nic nie zmienia. Oczywiscie to plus dla niego ale patrylem i naprawde 98% jego pilek bylo straconych. Widac ze mu nie lezy gra i juz nawet ten Majewski mnie mniej denerwowal jak byl na boisku. Czas odpoczac panie Czarku! Ale trzymaj sie i wiedz ze kibice sa z toba ;)

c_zary
17-05-2003, 20:53
Fakt ze strzelil bramke nic nie zmienia. Oczywiscie to plus dla niego ale patrylem i naprawde 98% jego pilek bylo straconych. Widac ze mu nie lezy gra i juz nawet ten Majewski mnie mniej denerwowal jak byl na boisku. Czas odpoczac panie Czarku! Ale trzymaj sie i wiedz ze kibice sa z toba ;)
Niech mu tak zawsze nie lezy i wyrywajmy zawsze po 3:1 w Lodzi :pijany:

yusta
17-05-2003, 23:34
W obecnej sytuacji dyskusja jest troszkę bezsensowna. Nie ma kto go zastąpić i Okuka musi go wystawiać w pierwszej "11", jeżeli byliby zmiennicy, to jestem za tym, żeby odpoczął.

Keleborn
19-05-2003, 07:55
Spokojnie. Byli tacy co chcieli wieszać Boruca po pierwszych meczach, a teraz ci sami gotowi są nosić go na rękach.
Na początku rundy Czarek był jednym z nielicznych którzy coś grali.
Niemniej zgoda - może powinien odpocząć jeden mecz, by potem pociągnąć drużynę do końca. Tak czy inaczej:

:+: Czarek Kucharski :+:

Yevaud
19-05-2003, 08:01
Ale chyba nikt nie mówi, żeby gio wyrzucić z drużyny! Włśnie jeden-dwa mecze odpoczynku by się przydały.
Proszę jaki dobroczynny skutek odniosła ta terapia wobec Majewskiego!

Gorzej, że naprawde nie ma czarka kto zastąpić. Zdjąć go z pomocy mozna. Ale w ataku Stanko nie gra nic od paru ładnych meczów. Jemu w pierwszej kolejności się odpoczynek należy.