PDA

Zobacz pełną wersję : Instrukcja do gumy

MaxyM_
18-11-2003, 10:12
Od początku...

W niedzielę miałem fajną imprezę... Wróciłem o 3 nad ranem. A o 8 na studia. Dojechałem i musiałem iść zapłacić za listopad. Oddech miałem taki, że upijał wszystkich w promieniu 2m.
Dochodzę wpakowałem sobie dwie gumy miętowe do gęby i przed drzwiami wyplułem w papierek i do kieszeni.
Po jakimś czasie sięgam do kieszeni i łapa mi się przykleiła... Patrzę, komórka w gumie, dowód w gumie, kieszeń w gumie...

Jak to sprać?

Bo dziś rano jechałem na ćwiczenia i w autobusie wyciągam łapę z kieszeni i coś mi się ciągnie... Guma. Ludzie w śmiech, a ja na wqurwie.

Jak się pozbyć gumy z kieszeni?

Beny
18-11-2003, 10:17
Kiedyś mi się skutecznie udało w gorącej wodzie zdrapać/sciągnąć nożem do masła. 8-

arczi
18-11-2003, 10:24
8- :rotfl:
Ja miałem kiedyś podobny problem. Tylko nie z gumą, a jakąs tam czekoladką.
Wsadzilem do kieszeni i.. zapomnialem o niej. Po jakimś czasie(a lato to było) wsadziłem raczkę... no i wiadomo... Cała łapa w czekoladzie. A dzialo się to na chwile przed podaniem reki kumplowi... hehe...Na szczescie sie sprało jakoś ;)

Dżon Łejn
18-11-2003, 10:25
porady pochodzą z jakiejś pani czy cuś :lo:

1-Tkaninę włożyć do zamrażalnika lub obłożyć kostkami lodu i wykruszyć gumę do żucia. Pozostałe plamy wyczyścić alkoholem metylowym lub benzyną do czyszczenia.

2-guma do żucia – na świeżo wdeptaną gumę przykładamy lód, po przemrożeniu kruszącą się gumę usuwamy zdrapując ją krawędzią łyżki lub nożem

beny mam inne źródła 8)

Beny
18-11-2003, 10:27
Źródła nie ważna, byle sposoby skuteczne były... :P

Mój sposób testowałem na własnej koszuli i dało radę. Plam nie było.
Te Twoje też podobno są skuteczne.

kamyk
18-11-2003, 10:45
ja miałem taka akcje kiedys siadłem na ławce pijany i przykleiła mi sie do dupy heh do spodni:) i nie mogłem jebanej sprac! jak spralem został taki czarny slad i starsza jakos to moja sprala :>)

Grzywa
18-11-2003, 10:49
To jeszcze nic... Były czasy że chodziłem do szkoły mniej regularnie niż dziś a będąc szczery to w ogóle... :> oczywiście starzy o tym nie wiedzieli codziennie wychodziłem z domu razem z nimi a później po godzinie wracałem... No i jakoś było tak że się wydupcało 2 śniadanie albo chowało po domu (inna sprawa że kiedyś znalazłem kromki w woreczku po roku chyba... myślałem że to jakiś Criters takie puchate i kolorowe :lol: ) dostałem pewnego razu banany do szkoły nie wiem co mnie napadło ale schowałem je do plecaka do książek z zamiarem zjedzenia ich później. Oczywiście zapomniałem o nich... a że były dojrzałe szybko się rozwaliły w plecaku... 8o historia chciała że był to okres kiedy przez około miesiąca nie otwierałem plecaka tylko chodziłem na lewo z nim do tej szkoły nie sprawdzając zawartości... 8o Nawet nie jesteście sobie w stanie wyobrazić jak mój plecak wyglądał w środku gdy go otworzyłem wszystkie książki doszczętnie ujebane w zgniecionym bananie który dawno już wyschnął oblepiając wszystko i zaczął już dawno się psuć... capiło nie miłosiernie do tej pory ten plecak capi bananem... :lol: a mnie odrzuca od tego zapachu... :help: i owocu... wszystkie zeszyty były do wyrzucenia... ale i tak wielkiej straty nie było bo mnie wydupcyli ze szkoły :> :lol:

Adam-oldboy
18-11-2003, 10:51
ja miałem taka akcje kiedys siadłem na ławce pijany i przykleiła mi sie do dupy heh do spodni:) i nie mogłem je*** sprac! jak spralem został taki czarny slad i starsza jakos to moja sprala :>)

A długo z tą ławką chodziłeś?

Nova
18-11-2003, 10:53
Bas zapodał najlepszy sposób-zamrozic i łatwo odejdzie.Gorzej jak sie guma we włosy wklei to trzeba czymś tłustym np.masłem posmarowac i elegancko zejdzie :D

kamyk
18-11-2003, 10:57
to a mam jeszcze lepsza historie! dzien wczesniej kolega mi zart zrobił i mi buty pozwiazywa sznorówki! i mu powiedziałem zeby na drugi dzien uwazał!i ja rano wstalem kupiłem w sklepie 1kg mąki i przed w-f wziołem jego plecak i wsypałem mu tą cała mąke i poszedłem do łązienki i nalałem mu wody i zrobilem małe mieszanko i powstało ciasto ksiazkowo-spodenkowo-butowo-sportowe! miałem tylko za to nagane ale **** już do konca mojej szkoły czyli do 5 klasy Technikum nic nie zrobił (zadnego zartu)

arczi
18-11-2003, 10:59
Bas zapodał najlepszy sposób-zamrozic i łatwo odejdzie.Gorzej jak sie guma we włosy wklei to trzeba czymś tłustym np.masłem posmarowac i elegancko zejdzie :D

eee tam... Jest lepszy sposób. Ogolić łeb! ;)

Grzywa
18-11-2003, 11:27
to a mam jeszcze lepsza historie! dzien wczesniej kolega mi zart zrobił i mi buty pozwiazywa sznorówki! i mu powiedziałem zeby na drugi dzien uwazał!i ja rano wstalem kupiłem w sklepie 1kg mąki i przed w-f wziołem jego plecak i wsypałem mu tą cała mąke i poszedłem do łązienki i nalałem mu wody i zrobilem małe mieszanko i powstało ciasto ksiazkowo-spodenkowo-butowo-sportowe! miałem tylko za to nagane ale ch** już do konca mojej szkoły czyli do 5 klasy Technikum nic nie zrobił (zadnego zartu)

Hehe i co nie najebał ci ? :hmm: 8- :buhaha: Ja bym ci coś zrobił bez dwóch zdań :lol: :P

c_zary
18-11-2003, 12:29
I po **** zes gume do kieszeni wkladal?! :D

legart
18-11-2003, 12:49
I po ch** zes gume do kieszeni wkladal?! :D

chciał przyoszczędzić :rotfl:

Beny
18-11-2003, 12:51

...poprzez zostawienie na później. :buhaha:

kamyk
18-11-2003, 12:52
to a mam jeszcze lepsza historie! dzien wczesniej kolega mi zart zrobił i mi buty pozwiazywa sznorówki! i mu powiedziałem zeby na drugi dzien uwazał!i ja rano wstalem kupiłem w sklepie 1kg mąki i przed w-f wziołem jego plecak i wsypałem mu tą cała mąke i poszedłem do łązienki i nalałem mu wody i zrobilem małe mieszanko i powstało ciasto ksiazkowo-spodenkowo-butowo-sportowe! miałem tylko za to nagane ale ch** już do konca mojej szkoły czyli do 5 klasy Technikum nic nie zrobił (zadnego zartu)

Hehe i co nie najebał ci ? :hmm: 8- :buhaha: Ja bym ci coś zrobił bez dwóch zdań :lol: :P

coś tam się bulwersował ale do niczego powaznego nie doszło :)

Dżon Łejn
18-11-2003, 12:52

w domu dorzuciłby wkład z kredki i szpan z kolorową gumą na osiedlu :P

Tupcia
18-11-2003, 13:10
Rrrety, gumy to koszmar!!1 Ileż ja już sobei ciuchów przez to popsułam!!! A jak bylam mala, to foteli, kanap i krzeseł... Ale i tak jestem uzalezniona, w zsadzie tlyko i wyłącznie prawdiziwie uzalezniona jestem od gumy do zucia... Straszne ;) A gdzies jest zakaz spozywania gum do zucia, bo za bardzo miasto zasmiecily... Gdzies w Azji mi sie kojarzy... Wie ktos gdzie?

legart
18-11-2003, 13:12
Rrrety, gumy to koszmar!!1 Ileż ja już sobei ciuchów przez to popsułam!!! A jak bylam mala, to foteli, kanap i krzeseł... Ale i tak jestem uzalezniona, w zsadzie tlyko i wyłącznie prawdiziwie uzalezniona jestem od gumy do zucia... Straszne ;) A gdzies jest zakaz spozywania gum do zucia, bo za bardzo miasto zasmiecily... Gdzies w Azji mi sie kojarzy... Wie ktos gdzie?

Singapur :)

Dżon Łejn
18-11-2003, 13:13
w Singapurze się mi zdaje

Mini
18-11-2003, 14:12
8- :rotfl:
Ja miałem kiedyś podobny problem. Tylko nie z gumą, a jakąs tam czekoladką.
Wsadzilem do kieszeni i.. zapomnialem o niej. Po jakimś czasie(a lato to było) wsadziłem raczkę... no i wiadomo... Cała łapa w czekoladzie. A dzialo się to na chwile przed podaniem reki kumplowi... hehe...Na szczescie sie sprało jakoś ;)

:buhaha: :buhaha: :buhaha: gumę w papierek i do kieszeni to jeszcze mogę sobie wyobrazić ale czekoladę? :rotfl:
"rozpuszcza sie i w kieszeni i w dłoni"

Tupcia
18-11-2003, 15:00
Singapur :)

Dzięki, wiedziałam ;)
a co do walki z gumami to nie wiem co się robi... myślałam, że przez papier toaletowy się prasuje, ale z woskiem mi się pomyliło :)

MaxyM_
18-11-2003, 15:44
Qrwa! mać!

Kieszeń mi przymarzła do kraty w zamrażarce!

No ja pierdolę!

Gdybym to nie był ja... To zeszczałbym się ze smiechu. ::/::

Ewelina
18-11-2003, 15:48

chyba ze złosliwa siostra wetrze gume we włosy to wtedy nie pozostaje nic innego jak delikatnie obciąc.. :/

domber
18-11-2003, 16:10
Qrwa! mać!

No ja pierdolę!

:buhaha: to chyba musisz rozmrazac zamrazarke

Beny
18-11-2003, 17:42
Qrwa! mać!

No ja pierdolę!

Trzeba było spróbować z gorącą wodą. :P :rotfl:

*PRZEMO*
18-11-2003, 19:24
a ja miałem kiedys gume we włosach.. :zly: wyobrazacie to sobie....
byłem na jakiej dyskotece i tylko widziałem przemeszczajacy siepunkt. z jednego konca sali az na mój łeb 8-
no i pozniej sie zaczeło walczenie z guma... goraca woda zimna nie pomagało skonczyło sie goleniem..
ale takiego ***** co to zrobił to bym normalnie wykastrował skurwysyna :box:

Kempes
18-11-2003, 23:31
Qrwa! mać!

No ja pierdolę!

Może pomoże :rotfl:

legart
19-11-2003, 08:50
Qrwa! mać!

No ja pierdolę!

:buhaha: :buhaha: nie ma to jak słuchać dobrych rad

PS A mnie lodówka się zepsuła i mroże piwo na balkonie :fu: :czary:

HWDMinsk

Sezar
19-11-2003, 17:31
Maxym kup se nowe spodnia czy kurtke...bo nie uscisliles w cos zes najebal ta gume :hmm:

ja w lato dostalem czekolade od kumpla (czekoladka lecha poznan) i zapomnialem o niej, wczesniej wsadzajac ja do kieszeni spodenek '8

efekt....przez centrum Katowic z brazowa plama na spodenkach musialem cisnac do auta :/

MaxyM_
19-11-2003, 17:36
Sezar - dzimsy.

Jutro ci GKSu herb dam pod nick, bo dziś się już nie wyrobię. ::8::

Sezar
19-11-2003, 18:02
co za bydle!!

jaka potwarz!!

jestem zniesmaczony!!

:} '8 '8 '8

EDIT: podobno Legionista pod nickiem pojawia sie automatem...wiec maxym...to co powyzej anuluje... na razie 8) '8

Dżon Łejn
19-11-2003, 18:03
co za bydle!!

jaka potwarz!!

jestem zniesmaczony!!

:} '8 '8 '8

8-

MaxyM_
20-11-2003, 11:05
Sezar nygusie, zaraz ci domaluje co trzeba. ::8::

Sezar
20-11-2003, 16:14
te nie przeciagaj struny ::8::

PS herr Plankton sie do mnie wlasnie odezwal, ze na plazy siedzi i piwsko pije :hmm: bydle ::8::

MaxyM_
20-11-2003, 16:17
te nie przeciagaj struny ::8::

PS herr Plankton sie do mnie wlasnie odezwal, ze na plazy siedzi i piwsko pije :hmm: bydle ::8::

To co oni tam mają net na plaży :o

Sezar
20-11-2003, 17:51
bo lajkonik ma komorke ::8::

Sharn
20-11-2003, 19:30

Łoo cwaniura. Jedna komóra a czasem coś fajnego chlapnie na forum... '8

yusta
20-11-2003, 19:40

Łoo cwaniura. Jedna komóra a czasem coś fajnego chlapnie na forum... '8

Czy Plankton to jest ten sam gość co Planc?

Sharn
20-11-2003, 19:41
Tak. I 7 kotów z forum Wisły np.

Kempes
20-11-2003, 19:42

7 gatti tera też :rotfl:

yusta
20-11-2003, 19:43

To ta jego forumowa twórczość jest najfajniejsza po meczu Legii z Wisłą. Prostak na maksa....

legart
21-11-2003, 08:12

To ta jego forumowa twórczość jest najfajniejsza po meczu Legii z Wisłą. Prostak na maksa....

Normalnie obuz 8- , ale za karę został deportowany do Włoch :)

Monia
21-11-2003, 10:22

ojjj

znasz go sobiscie zeby tak twierdzic ?? 8)

ty to mu dziewczyno nawet do piet nie siegasz...

to jest jedna z najinteligentniejszych osob jaka spotkalam, a pozatym ma niesamowite poczucie humoru..tylko trzeba bys choc troszke madrym zeby je zrozumiec :>

pozdrawiam

legart
21-11-2003, 10:26

ojjj

to jest jedna z najinteligentniejszych osob jaka spotkalam, a pozatym ma niesamowite poczucie humoru..tylko trzeba bys choc troszke madrym zeby je zrozumiec :>

pozdrawiam

Nie zaczynaj Ag... tj. Moniu :>

Raffi
21-11-2003, 10:26
myślę, że nie wszystkie są równie wyrafinowane :> :/

Nova
21-11-2003, 11:55
ojjj

pozdrawiam
:rotfl:
Już moge przestać się śmiać?
Znasz osobiście Yuste i wiesz ze ona mu do pięt nie sięga?
A to ostatnie zdanie to ma byc pointa,tak? :oho:

lamia
21-11-2003, 12:10

ojjj

pozdrawiam
Moniu, choc troszke madrym to trzeba byc zeby zrozumiec, ze kazdy ma prawo do innego poczucia humoru... i ze nie wszystkim odpowiadaja zarty polegajace na obrazaniu innych.

yusta
21-11-2003, 14:37

ojjj

pozdrawiam

Jasne, teksty typu: Legia *******, Surma życzę Ci żebyś zdechł i całej Twojej rodzinie też, itp... itd..., faktycznie wymagają głebszego zrozumienia, bo koleżka Plankton znany jest z poczucia humoru i na bank się zgrywa, tylko trzeba być tak mądrym jak on żeby to zrozumieć. No może jeszcze żeby się posmiać styknie poziom inteligencji Agusi, Moni, niepowtarzalnej i co tam sobie jeszcze wymyslisz debilko żeby się tu rejestrowac i raczyc nas swoją głupotą.

Q_(L)
21-11-2003, 14:47

ojjj

pozdrawiam

Jasne, teksty typu: Legia *******, Surma życzę Ci żebyś zdechł i całej Twojej rodzinie też, itp... itd..., faktycznie wymagają głebszego zrozumienia, bo koleżka Plankton znany jest z poczucia humoru i na bank się zgrywa, tylko trzeba być tak mądrym jak on żeby to zrozumieć. No może jeszcze żeby się posmiać styknie poziom inteligencji Agusi, Moni, niepowtarzalnej i co tam sobie jeszcze wymyslisz debilko żeby się tu rejestrowac i raczyc nas swoją głupotą.

:cichosza: 8)

Adams_
21-11-2003, 14:49
Yusta z cala stanowczoscia podpisuje sie pod Twoim zdaniem na temat niekolegi Planca. Serdeczny kij mu w oko i niech sobie na tej plazy zostanie po wsze czasy amen!

PS: Sezar :piwo5: , osobnik P :box: . na tym forum nie jest mile widziany. :look: