PDA

Zobacz pełną wersję : cierpiarze :>

Afgan
18-11-2003, 08:05
nie moge znalezc tematu o cierpiarzach ale chlopaki znow maja zamiar dzisiaj protestowac... :box:

maja zablokowac cale Centrum. :help:

taksowkarze chuy wam w twarze :/

bemowiak
18-11-2003, 08:08
niech wogóle zaczną te strajki co dziennie robić... nieza często przypadkiem :/

Afgan
18-11-2003, 08:11
jeszcze piguly maja zamiar protestowac. beda sobie szly o 11 Marszalkowska :oho:

Grzywa
18-11-2003, 08:36
Jakby to powiedział mój kumpel Piegu... *****!! *****!!

Tych taksówkarzy to powinni poczęstować mandatami za tamowanie ruchu 8o a przede wszystkim chujom zrobić by szybciej musieli kupić te kasy... jak kupią to się skończy babci sranie pierdolone złodzieje już oszukiwać nie będziecie jak się wraca po pijaku Taxi!!! :lol: Co do pielęgniarek bo chyba o nie chodzi ta cała baba z mordą jak tuńczyk wszystko to nakręca taki drugi Lepper... babsztyl myśli że zrobi karierę na tych protestach i w sumie ma racje :( i to jest smutne w tym kraju... Nie ustępować strajkującym bo dziś w Polsce to wszystkim się wydaje że wszystko się im należy jak za komuny! Raz się ustąpi (niestety już nie raz to zrobili) to później wszyscy będą myśleli że w ten sposób sobie coś wywalczą... za nic...

Luk@s
18-11-2003, 08:38
kuzwa... szlag bi ich wszystkich trafil... i tak to nic im nie da, a gdyby sie nie wyglupiali to moze by cos zarobili, mojego ziomka sasiad jest taxiarzem, i mowi ze on to wcale nie chce isc na ten strajk, bo wie ze to nic nie da, i tylko strata czasu, ale musi, bo by go kumple z pracy wykleli...

musze dojechac na PW dzisiaj, jak sie spoznie to nie wiem co znimi zrobie...

Grzywa
18-11-2003, 08:43
Hmm ciekawe czy jakby uczniowie szkół ponad podstawowych przyjechali do Warszawy w liczbie 15 tyś pokrzyczeli pod sejmem (czy **** tam wie gdzie) porzucali jajkami, petardami... zajebali trąbki z stadionów i zaczęli trąbić... :> tamowali ruch w Stolicy oraz rozkręcili dym z Policją (później by się zwaliło na chuliganów Legii :lol: ) To czy by nam powiększyli Wakacje o miesiąc? :hmm: '8

bemowiak
18-11-2003, 08:44
Hmm ciekawe czy jakby uczniowie szkół ponad podstawowych przyjechali do Warszawy w liczbie 15 tyś pokrzyczeli pod sejmem (czy ch** tam wie gdzie) porzucali jajkami, petardami... zajebali trąbki z stadionów i zaczęli trąbić... :> tamowali ruch w Stolicy oraz rozkręcili dym z Policją (później by się zwaliło na chuliganów Legii :lol: ) To czy by nam powiększyli Wakacje o miesiąc? :hmm: '8

To kiedy rozpoczynamy strajk 8) ;)

Luk@s
18-11-2003, 08:45
Hmm ciekawe czy jakby uczniowie szkół ponad podstawowych przyjechali do Warszawy w liczbie 15 tyś pokrzyczeli pod sejmem (czy ch** tam wie gdzie) porzucali jajkami, petardami... zajebali trąbki z stadionów i zaczęli trąbić... :> tamowali ruch w Stolicy oraz rozkręcili dym z Policją (później by się zwaliło na chuliganów Legii :lol: ) To czy by nam powiększyli Wakacje o miesiąc? :hmm: '8

jak studenci strajkowali jak zmiejszali ulge na PKP to bylem i bylo smiesznie, jak by tak sie zachowywali kibice to by odrazu psy pojechaly z taka demonstracja, a tak to bylo smiesznie, jakies przepychanki, jaja nieziemskie...

Q_(L)
18-11-2003, 08:45

Walczcie... będziecie sławni :oho:

bemowiak
18-11-2003, 08:51

Może przewodniczący strajku zostanie prezydętem '8
Albo będzie 2 w sądażach :oho:

Grzywa
18-11-2003, 08:52

Ja zaczynam od dzisiaj strajk głodowy ale taki o jakim opowiadał Skowroński u Wojewódzkiego (ktoś oglądał?) Opowiadał o tym że jacyś tam górnicy zrobili głodówkę zleciały się ekipy TV, radio, gazety no i wywiady, kamery, plenery, tunery, szpanery, penery i **** wie jeszcze co :P Nakręcono materiał jak to górnicy głodują na materacach trzymają się za brzuch i w ogóle a Skowroński mówił że oni później do samochodów latali i w samochodzie :lol: kiełbaska, jajeczko, majonezik, chlebuś itd. 8) Właśnie zacząłem strajkować '8

Q_(L)
18-11-2003, 08:53

Chyba "Przekrętem" :P

Grzywa
18-11-2003, 08:57

No to ja się zgłaszam na przewodniczącego strajku :} :lol:

Kto chce zostać moją Jolantą? :cheesy: Jest szansa na odziedziczenie stołka!! tylko że ci Kwaśniewscy... 8- trzeba ich jakoś wygryźć... '8

Kempes
18-11-2003, 10:12

Ja zaczynam od dzisiaj strajk głodowy ale taki o jakim opowiadał Skowroński u Wojewódzkiego (ktoś oglądał?) Opowiadał o tym że jacyś tam górnicy zrobili głodówkę zleciały się ekipy TV, radio, gazety no i wywiady, kamery, plenery, tunery, szpanery, penery i ch** wie jeszcze co :P Nakręcono materiał jak to górnicy głodują na materacach trzymają się za brzuch i w ogóle a Skowroński mówił że oni później do samochodów latali i w samochodzie :lol: kiełbaska, jajeczko, majonezik, chlebuś itd. 8) Właśnie zacząłem strajkować '8

Beger ?! ... to za z wasami ? 8-

:buhaha:

MaxyM_
18-11-2003, 10:24
Bo to teraz taka nowa tradycja nastała w Polsce. Kiedyś było kobiety na traktory, teraz – Wszyscy do strajku.
Kto strajkuje? Uczciwa złotówa, czy ta niezbyt czysta? Raczej ta druga. Ostatnio jechałem sobie taxi z kasą fiskalną i dostałem piękny rachunek z wyliczonymi kilometrami, czasem, odległością i ceną... Średni czas przejazdu itd. Bardzo mi się to podobało. A sam taryfiarz powiedział, że nieuczciwe chamy strajkują, bo nie będą mogli oszukiwać.

Niech strajkują... Czasy się zmieniły.
Nie ma teraz... Gdzie Pan chcesz jechać?
Na Żoliborz.
Nie jadę, jadę na Grochów.

Nowa rzeczywistość...

A ja strajkuje przeciwko ich strajkom...

Fester
18-11-2003, 11:24
***** musialem jechac na Nowowiejska do lekarza... dojechalem prawie do metra politechniki a tam korek jak skur*** no to skrecilem i pojechalem w strone woloskiej tak zostawilem samochod i wsiadlem w tramwaj... dojechalem nim do niepodlegosci patrze a tu zero korka normalny ruch... zalamalem sie normalnie a u lekarza i tak nic nie zalatwilem i musze jeszcze raz jechac ;/

legart
18-11-2003, 11:45
Pielęgniarki w słusznej sile idą na Ministerstwo Zdrowia 8- over

Mini
18-11-2003, 11:46

a niech sobie biorą. i niech ida z dala od stadionów z tymi trąbkami.

Dżon Łejn
18-11-2003, 11:47

przyjąłem. roger. 8)

Grzywa
18-11-2003, 11:47

Jebnij że doniczką w tą blondynę z mordą co nie wypał... jak będą gdzieś przechodzić blisko twojego domu czy cusik albo niech ja ktoś przejedzie :>

legart
18-11-2003, 11:51

Jebnij że doniczką w tą blondynę z mordą co nie wypał... jak będą gdzieś przechodzić blisko twojego domu czy cusik albo niech ja ktoś przejedzie :>

Nie będą przechodzić koło mojego domu, ale koło mojej pracy :> .

PS Jakbym jej jebnął, to raczej na forum bym się juz nie pojawił 8-

Grzywa
18-11-2003, 11:51
Ehehhe jazda z ******* ;)

http://www.pielegniarki.most.org.pl/imdf70539.jpg

Tylko jeszcze niewiem z którymi :P :cheesy:

Grzywa
18-11-2003, 11:54
Zawsze wierni i oddani Pielengniarscy chuligani !! '8

http://www.pielegniarki.most.org.pl/capt_poland_nurses_protest_cu3.jpg

:cheesy:

Beny
18-11-2003, 11:56
8- E, no siła ich jest!

I mają sprzęt.

legart
18-11-2003, 11:59
Grzywa to zdjęcia z dzisiaj czy sprzed paru sezonów ? 8-

marecki
18-11-2003, 11:59

jakto?
chuligani zawsze razem! i kibice i lekarze :oho:

MaxyM_
18-11-2003, 12:00
:rotfl:

Grzywa
18-11-2003, 12:00
To zdjęcia archiwalne są :> Ale teraz tak przeglądam zdjęcia z strajków sierpnia 80 i klimat wam powiem musi tam być niezły jak na wyjazdach... :] kordon Policji, okrzyki, przyśpiewki, flagi, pirotechnika :lol: tylko kurde ich tak nie pałują za nic jak nas :( A czym to się niby różnimy? :hmm: Że ich za to samo... traktują o wiele lepiej i obchodzą się jak z śmierdzącym jajem...

Grzywa
18-11-2003, 12:03

jakto?

Napisałem jazda z kur'wa'mi :> tylko że zaznaczyłem przy zdjęciu że jeszcze niewiem z którymi... czy tymi niebieskimi czy tymi krzykliwymi... :>

A co do chuliganów to tak mi się tylko skojarzyło apropo tego zdjęcia :]

Dżon Łejn
18-11-2003, 12:04

jakto?

Napisałem jazda z kur'wa'mi :> tylko że zaznaczyłem przy zdjęciu że jeszcze niewiem z którymi... czy tymi niebieskimi czy tymi krzykliwymi... :>

obważanek :fu:

Grzywa
18-11-2003, 12:07

jakto?

obważanek :fu:

Co chcesz specyficzny dziś humor mam :lol: 8)

Ekipa wyjazdowa

http://www.wzz.org.pl/pfa/foto//0001g/.pfa/pfa_midi_Obraz_007.jpg ;)

A tu jakiś dym :lol: patrzcie się na tych po prawej pewnie później poszli na solo...

http://www.wzz.org.pl/pfa/foto//0001g/.pfa/pfa_midi_Obraz_015.jpg

Wojownicze żółwie Ninja 8) Skądś znam ten widok :>
http://www.wzz.org.pl/pfa/foto//0001g/.pfa/pfa_midi_Obraz_039.jpg

W trakcie meczu avantura z Policją...

http://www.wzz.org.pl/pfa/foto//0001g/.pfa/pfa_midi_Obraz_070.jpg

i po meczu :)

http://www.wzz.org.pl/pfa/foto//0001g/.pfa/pfa_midi_Obraz_071.jpg

legart
18-11-2003, 12:09
O kurde Łazienkowska 8-

Beny
18-11-2003, 12:13
O kurde Łazienkowska 8-

Fakt! Tylko czemu oni idą w drugą stronę? :oho:

Grzywa - ekipy wyjazdowe prowadzone są inną ulicą. :> :rotfl:

Dżon Łejn
18-11-2003, 12:15
O kurde Łazienkowska 8-

Fakt! Tylko czemu oni idą w drugą stronę? :oho:

wsteczni goście :lo:

Grzywa
18-11-2003, 12:23
O kurde Łazienkowska 8-

Sorry ale jeszcze u was nie byłem na meczu :fu: a z tą Łazienkowską to czysty przypadek 8-

Beny
18-11-2003, 12:25
O kurde Łazienkowska 8-

Sorry ale jeszcze u was nie byłem na meczu :fu: a z tą Łazienkowską to czysty przypadek 8-

Jaaasne przypadek. :) Zamierzona prowokacja. W dodatku w porozumieniu ze związkami zawodowymi. :buhaha:

Jaco
18-11-2003, 17:47
Plan jest taki:
1. Wzywamy przez telefon taksówkę
2. Czekamy, aż pani z korporacji zadzwoni i spyta, dlaczego nas nie ma w miejscu wezwania taksówki
3. Odpowiadamy, że jest strajk pasażerów.
4. Precz z taksówkarzami-terrorystami!

Adams_
18-11-2003, 17:51
Mam nadzieje, ze taki cierpiarz przyjdzie do domu i dostanie walkiem w leb od starej....
- gdzies byl gamoniu?!
- strajkowali my stara mowie Ci ogien!
- dzieci glodne ile dzis zarobiles?!
- no nic! Ale strajkowalimy po calosci...
- Ty nierobie, dziadzie jeden (bach, sruu, bęc, jeb)

MaxyM_
18-11-2003, 17:51
Plan jest taki:
2. Czekamy, aż pani z korporacji zadzwoni i spyta, dlaczego nas nie ma w miejscu wezwania taksówki

Nie zadziała...

Halo?

-Chciałem zamówić taxi

Mamy Strajk!

No nie powaleni?

Jaco
18-11-2003, 17:57
Plan jest taki:

Nie zadziała...

Halo?

-Chciałem zamówić taxi

Mamy Strajk!

No nie powaleni?
Już zadziałało ;) . Przedwczoraj 2 razy 8)

MaxyM_
18-11-2003, 18:04
Plan jest taki:

Nie zadziała...

Halo?

-Chciałem zamówić taxi

Mamy Strajk!

No nie powaleni?
Już zadziałało ;) . Przedwczoraj 2 razy 8)

I dobrze!

Pacany!
Niech sobie na rowerze po mieszkaniu jeżdżą i blokują ubikacje rodzinie.
Co mnie to obchodzi, że nie chcą kas! Nie podoba się... Niech sobie taryfy na łódki pozamieniają i pływają po Wiśle.

Jakiś ***** z wąsem powiedział, że będą tak blokować Warszawę do skutku... Bydle głupie, nie ma kasy na kasę za 1,500 złoty, ale na urlop i spalanie benzyny na darmo pozwolić sobie może.

Jeden wąsaty ****** bzdur nawymyślał, a reszta jak stado baranów w taryfach jeździ w tą i z powrotem myśląc, że są większymi cwaniakami niż na co dzień.

Na Wot(cie) widziałem, że przez wąsatych karetka przejechać nie mogła i stała na sygnale.

Nova
18-11-2003, 18:16
Nie lubie taksókarzy!!Mądrzejsi od wszystkich świętych,miasto znają najlepiej i są mistrzami kierownicy.Innych użytkowników dróg maja w...Najbardziej zasyfiają powietrze,nie spelniają norm bo leją co popadnie do baku,byle by jechać!!! :box:
Do roboty a nie strajkować!!!!

(się uniosłam :/ )

Swierzy
18-11-2003, 18:55
taksowkarze chuy wam w twarze :/

Amen! :ks:
Przez tych bydlakow spoznilem sie dzisiaj na burakowoz! :zly:
Pieprzone zlotowy. :tututu: :krzeslo:

*PRZEMO*
18-11-2003, 19:17
co wy tam opowiadacie. :P
mam znajomego co mnie wozi za pół ceny, kolo nie oszuka a zawsze jest pod telefonem, miły z nigo gosc i mozna zawsze z nim pogadac zeby było smieszniej kibicuje KSP i nasze rozmowy zawsze sie koncza w jednym temacie '8

Beny
25-11-2003, 12:33
Kraj
Warszawa: Taksówką taniej
PAP, jkl / 2003-11-25 12:52:00
Radni Warszawy podjęli uchwałę o poszerzeniu I strefy taryfowej obowiązującej przy przewozie osób i ładunków taksówkami.

Za kilka miesięcy taniej będzie można dojechać taksówką m.in. do nowych osiedli na Białołęce i Targówku do Wilanowa, Wesołej, Wawra, Ursusa, Włoch i na Ursynów Pd.

Wiceprezydent Warszawy Władysław Stasiak we wtorek na sesji Rady Miasta, przedstawiając projekt uchwały, argumentował, że w ostatnich latach miasto bardzo się rozrosło. Wiele peryferyjnych dawniej terenów zostało zurbanizowanych. Poinformował, że wszystkie propozycje poszerzenia I strefy zaakceptowali taksówkarze.

Uchwała zacznie obowiązywać od maja 2004 roku, bo wcześniej Zarząd Dróg Miejskich musi ustawić oznaczenia stref.

Raffi
25-11-2003, 12:38
A Augustówka? Mieszkam niby w "Gminie Centrum", a jeden przystanek od domu mam drugą strefę :lepper:

Włóczykij
26-11-2003, 15:13

Ja na ochotnike moge zostac przewodniczacym tego strajku '8 W swojej szkole juz jestem przewodniczacym samorzadu szkolnego. I w ciagu tygodnia prezydentury zalatwilem papier toaletowy, popielniczki i muzyke na przerwach:D

legart
26-11-2003, 15:13
A Augustówka? Mieszkam niby w "Gminie Centrum", a jeden przystanek od domu mam drugą strefę :lepper:

Nie ma już Gminy Centrum :>

Raffi
26-11-2003, 15:44
Ale tak fajnie się nazywała 8o

legart
27-11-2003, 07:37
Ale tak fajnie się nazywała 8o

Tak tylko Gmina Centrum obejmowała prawie cała Warszawę oprócz obrzeżnych dzielnic.

Raffi
27-11-2003, 07:41
Ale okazało się, że jednak włączono większość Augustówki i terenów nadwiślańskich do 1 strefy (od wysokości Stadionu Legii do Trasy Siekierkowskiej włącznie). :] Jak sobie pomyślę, że bloki na Czerniakowskiej czy Bartycka były w drugiej strefie to..... :hmm:
Taką Augustówkę to nawet rozumiem, w końcu to kawał wsi w środku miasta '8