PDA

Zobacz pełną wersję : Pomoc dla kobiety z 2-ka dzieci.

Orzeł
25-11-2010, 20:53
Wrzuciłem to do SPRZEDAM, POMOCY ETC, ale zaloze i oddzielny temat.

Witajcie,
Mam prośbę. Moja znajoma została wyrzucona z domu, razem z 2-ką dzieci. Mąż znalazł sobie dziewczyne... 16 latke *********, mają dzieci 10 lat i 5,5 miesiaca (dziecko jest uposledzone - mastopę końsko-szpotawą
). Zdradzał ją gdy była w ciązy, ona o tym nie wiedziała. Mieszka teraz w mieszkaniu... w ktorym nie ma nawet zlewu, pomagamy jej na iloe mozemy ale brakuje wszystkiego. Ubrań, zabawek, a najbardziej 'mebli' - zlewu, szafek w kuchni, sztućcy - nie ma nic ! Mam ogromną prośbe, popytaj znajomych czy ktoś ma jakieś stare rzeczy, nawet stare używane szafki - potrzebne jest dosłownie wszystko ! Pieniedzy nie chce przyjac, ale osobiscie chyba planuje zrobic zbiórkę.

Jesli cos bediesz mial, prosze o prv. Zajrzyjcie na strych czy nie macie jakichs gratów...

Z góry bardzo dziękuje,

Daniel

os.potok
25-11-2010, 23:55
PM

Francuz_
26-11-2010, 07:45
PW

Pan Artysta
26-11-2010, 07:48
jak mieszkanie jest współwłasnością to nie ma prawa jej wyrzucac z domu
iść na psy i wpierdalac sie na rympał
tyle w temacie

Aroo
26-11-2010, 18:31
PM

Orzeł
28-11-2010, 20:44
Panowie, nie wiem jak mam to opisać słowami.

DZIĘKUJE w imieniu swoim i koleżanki, która gdy wpadliśmy z przyczepką po prostu zaczeła płakać - za całą pomoc od legijnej braci, choć wiem, że właściwie cały czas spływa.
W ciągu 48 h udało się właściwie załatwić najpotrzebniejsze rzeczy, jeszcze raz - serdeczne dzięki !

ReAl
29-11-2010, 13:13
Orzeł pisz co potrzeba i o jaką dzielnicę biega ( organizacja transportu )