PDA

Zobacz pełną wersję : Koszykarski wyjazd.....??

Gacek
17-11-2003, 16:20
Koniec rundy jesiennej w piłke, to czas kiedy część kibiców chodzi na mecze w kosza. Ostatnio na meczu z Albą chorzów kibice śpiewali "po co wy graciejak wy kibiców niemacie" , lecz trzeba spojrzeć prawdzie w oczy, i nigdy jeszcze(prócz pruszkowa) meczu wyjazdowego kibiców za koszykarzami niebyło. Czy był by ktoś chętny do wyjazdu np. 4.01.2004, do Świecia. Kosz autokaru(48 osób) to 700 zł(na łeb 15,-) nie drogo więc może ktoś by się skusił. Piszcie co otym myślicie.

Kawa
17-11-2003, 16:22
Tylko barw nie bierzcie bo jak zanm życie to pojedzie niezbyt mocna ekipa i skończy sie jak skończy

Gacek
17-11-2003, 16:32
wiesz to niejest tak że pstryk ijedziemy, zobaczymy chcemy się tylko oriętnąć czy był by ktoś chętny

szczurek_VB
17-11-2003, 17:16
ja jestem chetny! i podejrzewam ze paru moich kumpli tez by bylo! Proponuje poruszyc ten temat na nastepnym meczu za 2 tygodnie!

Raffi
17-11-2003, 17:17
Pod względem kibicowskim Swiecie to tereny Zawiszy, pod bokiem jest również "Arkowe" Chełmno a trochę dalej "Legijna" Chełmża (http://www.ultralinks.neostrada.pl/fotki/legiach02.jpg).

Notabene 22.11. jest mecz w Kwidzynie :>

Luk@s
17-11-2003, 17:21
a jakas inna opcja? bo to jeszcze wolne po sylwku wiec niektorych moze nie byc nawet w wawie?

ems
17-11-2003, 17:49
Pruszkow wbrew pozorom tez wymagal mocnych nerwow 8o

kamyk
17-11-2003, 17:52
koło Swiecia są Laskowice Pomorskie w którym zamieszkuja sami Legioniscii ! ja przez 2 lata mieszkałem od Swiecia 20 km czyli w Grudziadzu a tam jest ekipa Widzewska!

fc Legii z Brodnicy
17-11-2003, 19:01
piszcie tu czy bedziecie jechali bo jak jedziecie to my z Brodnicy tez przyjedziemy wspierac Legie ;) i postaramy sie byc wieksza grupa.Pozdro,a wogole kiedy jest mecz w Swieciu????? :hmm:

Lakers
17-11-2003, 19:13
czytaj dokladnie 4 stycznia .

porozmawiamy na ten temat za dwa tygodnie i proponuje nie wypowadac sie tutaj o tym, cel jest znany ...

cintus
17-11-2003, 19:33
Chciałbym jechać ale czy mogę? A jakies inne opcje wyjazdów są???

Jaco
17-11-2003, 19:39
Proponuję, żebyście wymienili się numerami komórek na priv i dogadujcie się poza netem :fu:

Gacek
17-11-2003, 19:51
w sprawie wyjazdów chętni niech piszą na nr g: 2299212

Mini
17-11-2003, 20:00
a jakas inna opcja? bo to jeszcze wolne po sylwku wiec niektorych moze nie byc nawet w wawie?

a Ci co będą mogą nie być w stanie.

Pruszkow wbrew pozorom tez wymagal mocnych nerwow
niby fani Legii a nas zwyzywali na mazovia cup 8o

gigi81
20-11-2003, 10:45
Widze ze macie male pojecie o wyjazdach na kosza
kiedys sie troche jezdzilo
lublin, kielce, tarnobrzeg, krakow, zabrze........ byla grupa
i zawsze bylo wesolo i z przygodami.

ems
22-11-2003, 11:27

a Ci co będą mogą nie być w stanie.

Pruszkow wbrew pozorom tez wymagal mocnych nerwow
niby fani Legii a nas zwyzywali na mazovia cup 8o

nie tylko na Mazovia Cup

jak gralismy, i zreszta wygralismy w lidze to cala sala na nas gwizdala..... i nie tylko na gre koszykarzy ale takze na nasz doping

od tamtego czasu Pruszkow mam w serdecznym poważaniu :)

bemowiak
22-11-2003, 11:31
nie tylko na Mazovia Cup

jak gralismy, i zreszta wygralismy w lidze to cala sala na nas gwizdala..... i nie tylko na gre koszykarzy ale takze na nasz doping

od tamtego czasu Pruszków mam w serdecznym poważaniu :)

jeszcze twierdzili że to my zaczeliśmy...

Ale w zeszłym sezonie jak Legia tam przegrała to już nas bardzo lubili... :/

Raffi
30-11-2003, 22:47
http://turow.e-basket.pl/forum//viewtopic.php?t=55
to tak ku przestrodze ..właśnie w 1. lidze

Grzywa
01-12-2003, 11:37
http://turow.e-basket.pl/forum//viewtopic.php?t=55
to tak ku przestrodze ..właśnie w 1. lidze

Heh widzę że nas tam jeszcze pamiętają w Zgorzelcu :) No cóż akurat tak się składa że byłem na tamtym wyjeździe na kosza i mogę wam co nie co opowiedzieć :)
Sorry za szczerość ale błaźnicie się tekstami typu... jedzie słaba ekipa... więc jedźmy bez barw 8- :lol: Oczywiście myślę że nie jest w tym momencie mowa o flagach... tylko o szalikach... co dla mnie jest nie zrozumiałe 8- ale dobra nie moja sprawa wasze kredki wasz blok... Myślę że sytuacja jest taka... że tak samo jak i u nas u was nie ma stricte kibiców Koszykówki... wszyscy są kibicami kopanej i to widać gołym okiem gdy się jedzie na wyjazd, naprawdę... Z tego też powodu atrakcje na drodze są bardziej prawdopodobne niż np. w przypadku kibiców stricte koszykarskich.
Nasz wyjazd do Zgorzelca był bardzo ciekawy a uwieńczeniem go była opisywana na tamtym forum sytuacja... Pojechaliśmy pełnym autokarem... tony alkoholu :) (ja rzygałem w bytomiu przez szyberdach w centrum miasta... 8- :lol: ) No i w ogóle swojska atmosfera... gdy dojechaliśmy pod Halą wyniknęła śmieszna sytuacja, jakiś gostek został skrojony z szalika Turowa :lol: za 5 minut wrócił on do nas z policją i po rewizji autokaru mędziarz mu szalik oddał :lol: No ale dobra trochę inne klimaty... :P Wchodzimy na Hale 1,5 godziny przed meczem i wywieszamy flagę :D hala była wtedy tylko troszkę zapełniona ale młyn jako taki już był :) zaczynamy się bawić i dopingować co trwało do zakończenia meczu prawie non-stop tak na marginesie miejscowi okrzyknęli nas uwaga cytuje "Najbardziej, chamską, głośną, brudną, zapijaczoną(...)" grupa przyjezdnych jaka do tej pory pojawiła się na ich Hali 8) I stwierdzili że od razu widać że jesteśmy kibolami :hmm: No zabawę zaczynamy od tego że po rozpoczęciu meczu rozrzucamy konfetti a jako że sektor przyjezdnych był na balkonie położonym około 4 metrów nad ziemią to wszystko spadło na parkiet i mecz został przerwany :P strasznie to zdenerwowało miejscowych no to oczywiście zrobiliśmy to jeszcze z 3 razy :cheesy: 8) Spiker nas aż spacyfikował że mecz zostanie przerwany walkowerem to przestaliśmy... No i w tym momencie ktoś rzuca hasło że flaga zerwana najpierw mała konsternacja i szybka piłka około 8 osób skacze z 4 metrowego balkonu na dół za flagą :) ja tez poleciałem z lekko opóźnionym zapłonem pod barierkę popatrzyłem na dół na chwile i zwątpiłem... :cheesy: i jak już się zdecydowałem i miałem skakać to przyleciała ochrona z Policją tak że bym im musiał chyba na barana wskoczyć gdybym chciał :/ Ale mniejsza z tym na Hali zapanowała mieszanina strachu z szokiem :) chłopaki na dole latali i tam parę piąch poszło z zapytaniem gdzie jest flaga po paru sekundach flaga się znalazła i została odrzucona na nasz sektor :) Do tej pory nie wiem czy to był jakiś żart kogoś kto przechodził i ją zerwał i nie spodziewał się reakcji... czy chłopaki ze Zgorzelca zerwali flagę a później się posrali fakt jest taki że po tym wszystkim nie byliśmy mile widziani na tej Hali... :cheesy: chłopaków tam zawinęli do suk... były pogaduszki z ochroniarzami, później z pytami, mały dym z ochroną i ich wypuścili... a po meczu czuliśmy się jak na stadionie :) po jakimś meczu, trzymali nas z 1,5 godziny po zakończeniu :) a później przyjechały te takie ciężarówy nie wiem jak się je nazywa "lodówy" czy jakoś tak... i wszystkich wpakowali i na sygnale za miasto do przestawionego już autobusu tam później jeszcze jakieś samochody nas obczajały w czasie powrotu ale to chyba byli jacyś drobni przygraniczni niby-mafiozi... Ogólnie trzeba uważać wyjazd to nie jest piknik... i w tym wypadku nie ma znaczenia czy to Koszykówka czy też Piłka Nożna a barwy... barwy trzeba bronić jest takie powiedzenie nie potrafisz obronić barw to ich nie noś i tyle...

Sorry że się wpierdalam ale dziś mam dzień nabijania :)

joter
02-12-2003, 00:13
LEGIAAAAAAA!!!!!!!!!!! idźcie idźcie na mecze koszykarzy!!!!!!!

----------------------------------------------------------------------

joter.blog.pl - najlepsza legijna stronka WWW

Raffi
02-12-2003, 00:33
na piechotę do Gdyni? ;) ;)
raczej 'jedźcie' '8

Kawa
02-12-2003, 09:13
a barwy... barwy trzeba bronić jest takie powiedzenie nie potrafisz obronić barw to ich nie noś i tyle...

hmm czyli w sumie zgadzasz się z tym zeby jechac bez barw :hmm: Bo skoro ma jechac niezbyt mocna ekpia to ich nie obroni.

1916
02-12-2003, 11:11
najlepiej to wyslijcie flagi poczta i tam na miejscu odbierzcie :rotfl:

Grzywa
02-12-2003, 11:40
a barwy... barwy trzeba bronić jest takie powiedzenie nie potrafisz obronić barw to ich nie noś i tyle...

hmm czyli w sumie zgadzasz się z tym zeby jechac bez barw :hmm: Bo skoro ma jechac niezbyt mocna ekpia to ich nie obroni.

W ogóle nie nosić... Sens nie w tym czy ktoś jest aż tak bardzo nakoksowany by chodzić w barwach tylko w tym że barw nie oddaje się bez walki nie jesteś w stanie bronić barw nie jesteś w stanie się postawić bo jesteś tchórzem... to ich nie noś jeżeli mają jechać sami tchórze którzy np. ściągną swój szalik z szyji i oddadzą bez niczego wrogowi... to myślę że lepiej dla was żeby nie byli oni utożsamiani z Legią i pojechali bez barw... Zresztą to nie jest moja sprawa niepotrzebnie o tym napisałem...

cintus
02-12-2003, 19:16

W ogóle nie nosić... Sens nie w tym czy ktoś jest aż tak bardzo nakoksowany by chodzić w barwach tylko w tym że barw nie oddaje się bez walki nie jesteś w stanie bronić barw nie jesteś w stanie się postawić bo jesteś tchórzem... to ich nie noś jeżeli mają jechać sami tchórze którzy np. ściągną swój szalik z szyji i oddadzą bez niczego wrogowi... to myślę że lepiej dla was żeby nie byli oni utożsamiani z Legią i pojechali bez barw... Zresztą to nie jest moja sprawa niepotrzebnie o tym napisałem...

Te, Wiślak to wpadnij na weekand w szaliczku i z flagą w ręku do stolicy. :)
?

Grzywa
02-12-2003, 21:30

Te, Wiślak to wpadnij na weekand w szaliczku i z flagą w ręku do stolicy. :)
?

A co Wisła gra? :>

ems
02-12-2003, 21:43
nie, płynie :)

Grzywa
02-12-2003, 21:47
nie, płynie :)

To przypłyne ;)

Raffi
05-12-2003, 10:49
http://www.legialive.pl/news.php?NewsID=9147

bemowiak
05-12-2003, 10:51
8- k***a dzisiaj w nocy mi sie śniło że ktoś organizuje wyjazd...

Ide spać może mistrzostwo mi sie przyśni '8 :]

Fifik
10-12-2003, 12:27
Po cichu liczyliśmy, że jednak pojawicie się w Rudzie. Z tego co czytam, to jednak chyba nic z tego. Szkoda, bo Wasze pojawienie się z pewnością by nas zmobilizowalo do zrobienia jakiejś oprawy i dopingu.
Nie sugerujcie się tym co pisze na forum Turowa, w naszym przypadku to byla glupia i nieprzemyslana akcja, ktora nie powinna mieć miejsca.
Z drugiej jednak w Wa-wie, też nie zostałem zbyt gościnnie potraktowany, jak odwiedziłem hale na Bemowie, w 2000 roku.
pozdrofka @ll

cintus
10-12-2003, 21:35
Po cichu liczyliśmy, że jednak pojawicie się w Rudzie. Z tego co czytam, to jednak chyba nic z tego. Szkoda, bo Wasze pojawienie się z pewnością by nas zmobilizowalo do zrobienia jakiejś oprawy i dopingu.
Nie sugerujcie się tym co pisze na forum Turowa, w naszym przypadku to byla glupia i nieprzemyslana akcja, ktora nie powinna mieć miejsca.
Z drugiej jednak w Wa-wie, też nie zostałem zbyt gościnnie potraktowany, jak odwiedziłem hale na Bemowie, w 2000 roku.
pozdrofka @ll

Daleka droga do Rudy. :) Fajnie, że nasi wygrali, jest jaks stronka gdzie jest coś więcej o meczu? A co do gościny, nie każdy wie, że gości trzeba przyjąć nalezycie... niestety...

Fifik
11-12-2003, 18:12
Na poczatku Gratulacje za Wygrany meczyk. Dzien konia miał Dominik Czubek, no i Dryja wymiatał pod koszami. Zasłuziliście poprostu na to zwyciestwo. Co do kibiców, to widziałem 2 samochody na warszawskich numerach pod halą, z czego pasazerowie jednego byli z pewnością piknikowymi kibicami Warszawskiej Legii.
A czy tak daleko jest do Rudy '8 '8, to nie wiem, może ktos od nas sie na Bemowie w rundzie rewanżowej pojawi.
Bo rano zaliczymy się Stadion Xlecia, poźniej odwiedzimy kumpla w borzecinie i na meczyk
pozdrofka @ll