PDA

Zobacz pełną wersję : Trąbki na trybunach.

Boulogne
17-11-2003, 15:20
Ludzie! Co to qrwa jest na tych meczach reprezentacji. Zamiast drzeć morde dopingując elegancko ostatnio grających naszych to ja słysze jakies trąbki, jakbym był na żużlu jakimś. Jakieś wieśniaki to wnoszą i powinno się tego zabronić! Można takim sposobem puszczać z głośników muczenie krów.

Ader_ZS
17-11-2003, 15:29
WYKOPMY TRĄBKI ZE STADIONÓW

MaxyM_
17-11-2003, 15:29
Chyba wszyscy udzielający się na tym forum, prędzej walnęli, by łbem o krzesełko niż dmuchnęli w trąbkę.

Ja tak się zastanawiam z jakiej strony to do nas przyszło?

Pamiętam, że zawsze za wschodnią granicą dmuchali w małe puzony.

Dobrze, że 11 listopada ludzie w oknach nie machali flagami, trzymając w pysku trąbki, dmuchając w nie co sił.

Raffi
17-11-2003, 15:39
Widzę np. 2 praktyczne sposoby

1) (nie popieram) 'rozmowa' odpowiednich osób ze sprzedawcami przed meczem

2) jakieś formalne zamanifestowanie swoich poglądów przez tą "dopingującą" część kibiców - albo przez odpowiednie okrzyki typu "Trąbki na śmietnik", albo może - poprzez wywieszenie transparentu odpowiedniej treści (np. właśnie: "WYKOPMY TRĄBKI ZE STADIONÓW" albo "PRECZ Z TRĄBKAMI", "TRĄBKI NA RYKOWISKO" czy coś w tym stylu...). Trzeba w końcu ruszyć tą sprawę, bo obudzimy się całkiem z ręką w nocniku
Nie mam pomysłu w sumie.

kozer
17-11-2003, 15:48
Trzeba ludzi opierdalać żeby nie trąbili. Jak ktoś widzi takiego trąbkarza to powinien go zjebać tak, żeby bał sie dmuchać.
Inny sposób to zabieranie tego gówna na bramkach ewentualnie składanie do przymusowego depozytu.
Kiedyś mój kumpel kupił trąbke przed meczem, ale naszczęście przy wejściu na Żylete kazali mu ją złożyć do depozytu i już jej więcej nie zobaczył.

Adiq
17-11-2003, 15:49
A ja czekam na gwizdki... :oho:

kamyk
17-11-2003, 15:49
mnie też to nie to tak wkurwia te trąbki ze tego się opisac nie da! na jednym meczu w tej rundzie było słychac duzo tych trąbek pozniej jak by ucichły! mam nadzieje ze to zniknie z naszych stadionów ! a jak nie to chociasz na meczach Legii zeby nie było tych trabek! przeciesz to jest tragednia cały czas te piszczenie eh...

Beny
17-11-2003, 15:50

A ja na fujarki pasterskie... :buhaha:

Keleborn
17-11-2003, 15:58
Te trąbki są potworne. To samo było na Śląskim jak nasi bili Norwegów.

Koszmar, w relacji TV wychodzi to obleśnie, nie wiem jak na stadionie.

Kempes
17-11-2003, 16:04
Zawsze jak oglądałem jakieś mecze czy skróty z Kijowa czy Moskwy to od razu w uszy ''rzucały'' sie te pieprzone trąbki równo przez 90 minut , az sie odechciewało słuchać takiej relacji...

i to mnie martwi ,że u nas i tak stały sie one przewodnim punktem dopingu a obawiam sie ,że za pare lat .... nie będzie nawet słychać tego kto wygra mecz.... tylko dmuchanie w trąbe full mecz - ze tez im sie chce :help:

Wasil
17-11-2003, 16:07
Trąbki to jest poprostu załamka ,na szczęście jeszcze mi nikt do ucha nie trąbił jak oszalały. Dziwne ,że ochroniarze pozwalają na ich wnoszenie.

Swierzy
17-11-2003, 16:39
1. Przegonic sprzedawcow (dealerow trabek ;) )
2. Konfiskowac na bramkach pozostale egzemplarze.

2-3 mecze i bedzie spokoj :)
Oczywiscie wszystko zalatwiamy kulturalnie...
... do czasu :D

Mazi
17-11-2003, 16:43
Módlmy się tylko , by te trąbki nie pojawiły się masowo u nas ...

Wtedy będzie tragedia :zly:

Raffi
17-11-2003, 16:43
Włączyłem właśnie Rosja - Walia na Eurosporcie.....
.......... [trabka] [trabka] [trabka] :fu: :fu: AAARGHHH [kratki]

Mazi
17-11-2003, 16:47
Trzeba ludzi opierdalać żeby nie trąbili. Jak ktoś widzi takiego trąbkarza to powinien go zjebać tak, żeby bał sie dmuchać.
Inny sposób to zabieranie tego gówna na bramkach ewentualnie składanie do przymusowego depozytu.
Kiedyś mój kumpel kupił trąbke przed meczem, ale naszczęście przy wejściu na Żylete kazali mu ją złożyć do depozytu i już jej więcej nie zobaczył.

No właśnie ... czy trąbki nie są przypadkiem narzędziem mogącym zagrozić komuś utratą zdrowia lub życia ;) .

Heh , skoro plastikowych butelek nie mozna wnosić , to i trąbki powinny byc zabronione ;) .

szczepan
17-11-2003, 16:49
narazie na Legii nie pojawiaja sie a jak zaczna to trzeba bedzie pogadac z Zarzadem zeby zakazal bo to w koncu niebezpieczny przedmiot ;)

Dziubek
17-11-2003, 17:00
Mój kolega kiedyś na mecz przyniósł to pobawiliśmy się moze 5 minut przed meczem i to odłożył. To jest tragiczne :zly: Zabierać przy wejściu i koniec!!!

tato
17-11-2003, 17:04
Myślę, że trzeba edukować pikników-trębaczy, że ten instrument na stadionie to po prostu wiocha :fu: i żeby sobie pacjent nie robił kaszanki.
U nas na sektorze (wiadomo- kryta przyciąga różne towarzystwo) już kilku Janko Muzykantów "rozbroiliśmy". Oczywiście kulturalnie, aczkolwiek skutecznie.
Inna sprawa, że na reprezentacji tej niedzielnej ekipy zbyt dużo, więc po prostu na repre nie chodzę. Przynajmniej nie muszę kibicować drużynie, w której gra mazgaj-szymkowiak.

domber
17-11-2003, 20:46
Po co przeganiac tych z trabkami wszyscy musza wiedziec ze na Legie nie przynosi sie zadnych trabek i nie kupuje sie ich pod stadionem a wtedy oni sami sobie gdzies pojda tylko trzeba wbijac wszystkim trabaczom ze nie mozna trabic

ems
17-11-2003, 21:05
Włączyłem właśnie Rosja - Walia na Eurosporcie.....
.......... [trabka] [trabka] [trabka] :fu: :fu: AAARGHHH [kratki]

ale podobno troche tradycyjnej chuliganki tez bylo ;)

a co do trabek - dobrze ze u nas jest to nie tolerowane

TTUUUTUTUUUUUTUTUTUTUTTUUURRRTUTUTUTURURTURTUTRURU UU

TUUU!

:rotfl:

yusta
17-11-2003, 21:54
Chyba wszyscy udzielający się na tym forum, prędzej walnęli, by łbem o krzesełko niż dmuchnęli w trąbkę.

Ja tak się zastanawiam z jakiej strony to do nas przyszło?

Pamiętam, że zawsze za wschodnią granicą dmuchali w małe puzony.

Dobrze, że 11 listopada ludzie w oknach nie machali flagami, trzymając w pysku trąbki, dmuchając w nie co sił.

Na początku były w Zakopcu na PŚ, potem przylazło do nas. Heh, jak sobie pomyślę, że w styczniu miałam ich 100 w domu :rotfl:

Na takiej imprezie jak PŚ w skokach narciarskich może i się sprawdza taki rodzaj dopingu, ale stadionowym skrytotrąbaczom mówię stanowcze NIE!!!

Długi123
17-11-2003, 21:57
Przy okazji zapraszam do postu Promowanie meczów przez kibiców,pomóżcie zapełniać nam stadion na mecz z GKS-em i inne spotkania! :)

Swierzy
17-11-2003, 22:07
***** czlowieku masz zamiar wpisac to do kazdego mozliwego tematu ??

domber
17-11-2003, 22:09
a Ty musisz pisac to pod jego kazdym postem :buhaha:
*cenzura* czlowieku masz zamiar wpisac to do kazdego mozliwego tematu ??

Swierzy
17-11-2003, 22:22
Moze ktorys z modow zwroci na to uwage :)

szczepan
17-11-2003, 22:25

Ty zes nie slyszal prawdziwego gwizdka sedziowskiego... znajomy (wiesz ktory '8 ) uzyl go w kiblu szkolny :D przez 15 minut bylem gluchy :P

*PRZEMO*
17-11-2003, 22:43
no trabki sa wkurzajace, podczas wykonywania stałych fragmentow gry to prawie komentatora nie słychac w tv, tak zagłuszaja trabami

moim zdaniem raz na jakis czas powinnobyc trabniecie, to takie kibicowskie :oho: ale swoja droga zwykły doping jest o niebo ba! o dwa nieba lepszy!!

kozer
17-11-2003, 22:59

Ty zes nie slyszal prawdziwego gwizdka sedziowskiego... znajomy (wiesz ktory '8 ) uzyl go w kiblu szkolny :D przez 15 minut bylem gluchy :P

A idź z tymi gwizdkami. Czasem jak na meczu za mocno gwizdne to mi potem w uszach dzwoni i nic nie słysze. A niech jakieś 500 osób przyniesie takie gwizdki na mecz i dmuchnie w jednech chwili...

Walek_C.Z.K
18-11-2003, 08:14
Ja pamiętam festyn na Legii, z okazji meczu Małysza i innych, napisałem festyn bo po tych trąbkach, to o niczym innym mowic nie wolno, a po meczu z Włochami, na ktory sie wybralem, to zastanawiam sie czy pikniki nieswiadomie nie ustanowili polskiego stylu kibicowania. No bo jesli ktos przyjedzie i to zobaczy, to pozniej powie: Wlochy-piro, Anglia-glosny doping, Polska-...trąbki??? Żenada, strasznie mnie denerwują i jesli wybiore sie na nastepny mecz reprezentacji, to obowiazkowo biore sluchawki na uszy!

rolnik
18-11-2003, 08:57
Oto fragmenty wypowiedzi Niedzielana po meczu z Serbią i Czarnogórą:
"Bardzo podobała mi się oprawa meczu w Płocku."
Czy ktoś mi powie co to była za oprawa bo ja byłem na koszu i nie oglądałem reprezentacji bo zapomniałem nastawić magnetowidu? :fu:

"Jeszcze nie zapełniamy stadionów, bo kibice ciągle nie wierzą, że możemy dobrze grać. Po meczu z Włochami czytałem recenzje, że nie jesteśmy w stanie powtórzyć takiego dobrego występu. Mam nadzieję, iż teraz wzrośnie zaufanie do naszych umiejętności"

A ja myślę, że w większości Ci ludzie, którzy nie chodzą na reprezentację (a chodzili) mają podobne podejście do mojego: ... Po co mam iść na reprezentację i płacić 50 zeta za bilet kiedy na trybunach panuje atmosfera jak na standartowej polskiej łące? Wszyscy qrwa muczą! :fu: Nara! Wolę usiąść w domu, włączyć telewizor, WYŁĄCZYĆ dźwięk i włączyć komentarz w radio tam prawie nie słychać trąbek 8)

Raffi
18-11-2003, 09:25
Zdaje się, że jakieś sztuczne ognie były odpalane , chyba na koniec pierwszej połowy czy jakoś tak.

Sochaczew
18-11-2003, 10:16
Bodajże Bosman wypowiadał sie w NL i mówil na temat "trębaczy". Wg niego problemu nie ma a w razie czego ochrona ma zbierać i słać do chorzowa ;) a czy mógłby mi ktos powiedziec dlaczego zbierane są serpentyny na bramkach bo nie rozumiem??

SOCHACZEW wierny Legii!!

Grzywa
18-11-2003, 10:23
No u nas na pewnym meczu był dramat z trąbkami... a mianowicie na Lazio w Krakowie... Wiedzieliśmy co się świeci i była mała akcja pod stadionem z sprzedawcą trąbek, czapeczek Polski i szalików... 8- gość się ewakuował i już nie wrócił :lol: ale i tak dużo tego gówna wtedy było na trybunach i te jebane trąbki zagłuszały doping... Od tego czasu staramy się zwalczać trąbki na stadionie i nawet całkiem całkiem to wychodzi no i jest pomysł by zakazać w ogóle wnoszenia tego na stadion... A co do tego skąd ta moda przyszła to są 3 opcje:
1. Z Wschodu czyli Rosja, Ukraina...
2. Z Hali, Żużlu tam chyba o wiele wcześniej używano tego typu wynalazków i z tego co pamiętam na siatkówce wtedy co wszyscy się zachwycali atmosferą tych meczy używano duże tego typu piszczałek...
3. Z łąk i pastwisk ;)

Dziubek
19-11-2003, 18:35
Oglądam właśnie mecz młodzieżówki Polska - Białoruś i mnie kurwica bierze!!! :zly: :fu:
Nie moge słuchac tych trąbek i gwizdków no nic nie słychać Polska czy jakiegokolwiek innego dopingu cały czas trąby!!! :zly:
Stadion dla kibiców, nie dla trąbkowiczów!!!!!!!! :zly:

MaxyM_
19-11-2003, 18:38
Będzie okazja...

W Zakopanym skoki...

Wpadamy, kneblujemy, trąbki depczemy.

Zakneblowanych trubadurów wywozimy autokarami na Słowację, wyrywamy kartkę z paszportu (każdemu z osobna) i po kłopocie. ::8::

Dziubek
19-11-2003, 18:43
Na skokach to mi one prawie wogóle nie przeszkadzają, bo trwają pare sekund a tu jak narazie 40 minut srania w te trąby :box:
Lepsze trąby niż by mieli krzyczeć Ziiiiiiii lub Leeeeeeeećććććć!!! :/

Dżon Łejn
19-11-2003, 18:44
Będzie okazja...

W Zakopanym skoki...

Wpadamy, kneblujemy, trąbki depczemy.

Zakneblowanych trubadurów wywozimy autokarami na Słowację, wyrywamy kartkę z paszportu (każdemu z osobna) i po kłopocie. ::8::

wybierasz się??
ja tam będę na bank na 1 dzień

RAAT
Radykalna Akcja Anty Trąbkowa

R@dek (L)
19-11-2003, 20:15
W pewnym momencie było zbliżenie na widownie a tam z dziesięciu gości stoji koło siebie i trąbi w to cholerstwo 8- mam nadzieje że nam to nie grozi 8)

Herman
19-11-2003, 20:17
O trabkach juz wystarczajaco dużo powiedziano, na szczescie nie jest to jakis nagminne na lidze.

Co do tego skąd pochodza owe trąbki, to jakieś 5 lat temu jak byłem w Barcelonie na wakacjach to widziałem takie w ich sklepie klubowym(raczej supermarkecie - to lepsze słowo).

seebekk
20-11-2003, 19:00
Już myślałem, że może trochę to minęło ale jednak było to wielkie złudzenie. Normalnie duża część ludzi przychodzi na stadion w celu ,,dmuchnięcia" sobie w trąbkę :] . Wczorajszy mecz młodzieżówki był wręcz koszmarny pod tym względem. Cały mecz jedno wielkie trąbienie, z resztą cały mecz był jakoś obok tego wszystkiego. Przede wszystkim był to wielki festyn, pełno dzieciaków pozbieranych z okolicznych szkół '8
A walczyliśmy o olimpiadę...szkoda

Pzdr.

Bonhart
21-11-2003, 19:08
Już myślałem, że może trochę to minęło ale jednak było to wielkie złudzenie. Normalnie duża część ludzi przychodzi na stadion w celu ,,dmuchnięcia" sobie w trąbkę :] . Wczorajszy mecz młodzieżówki był wręcz koszmarny pod tym względem. Cały mecz jedno wielkie trąbienie, z resztą cały mecz był jakoś obok tego wszystkiego. Przede wszystkim był to wielki festyn, pełno dzieciaków pozbieranych z okolicznych szkół '8
A walczyliśmy o olimpiadę...szkoda

Pzdr.

Jaki doping taki wynik :/

*PRZEMO*
21-11-2003, 21:48
co wy tam wiecie o trabach, jutro na giekse zabieram ze soba trzy trabki i bede dmuchac przez cały czas :buhaha: :rotfl:

czesiek
21-11-2003, 22:10
Najlepiej kupić 50 trąbek, zacząć rzucać nimi w piłkarzy, sędziów. PZPN uzna je za "niebezpieczny przedmiot" i zakaże wnoszenia ich na stadion. Po kłopocie.... '8

Kempes
22-11-2003, 22:29
co wy tam wiecie o trabach, jutro na giekse zabieram ze soba trzy trabki i bede dmuchac przez cały czas :buhaha: :rotfl:

jednego dzisiaj powaznie widziałem z rura 8-

nie mow ze to Ty :> ?

Kawa
22-11-2003, 23:02

jednego dzisiaj powaznie widziałem z rura 8-

nie mow ze to Ty :> ?
to nie było on zaręczam

Herman
23-11-2003, 00:16
na E jeden miał ten szatański wynalazek , ale nie trabił :rotfl:

Discovery
23-11-2003, 08:43
Na F też widziałem jakiegoś jałopa z trąbą, ale chyba przyniósł ją jako dekorację. I całe szczęście. W ogóle powinni rekwirować taki sprzęt przy wejściu na stadion.

Gruby
23-11-2003, 10:09
A co do tego skąd ta moda przyszła to są 3 opcje:
2. Z Hali, Żużlu tam chyba o wiele wcześniej używano tego typu wynalazków i z tego co pamiętam na siatkówce wtedy co wszyscy się zachwycali atmosferą tych meczy używano duże tego typu piszczałek...
3. Z łąk i pastwisk ;)

Pierwsze trabki wziely sie z Grochowa, koles zaczal je produkowac i jezdili po Europie za skokami, a teraz namnozylo sie producetow tego i trudno powiedziec skad dana trabka jest.

M_I_G
23-11-2003, 10:52
A co do tego skąd ta moda przyszła to są 3 opcje:
3. Z łąk i pastwisk ;)

Pierwsze trabki wziely sie z Grochowa, koles zaczal je produkowac i jezdili po Europie za skokami, a teraz namnozylo sie producetow tego i trudno powiedziec skad dana trabka jest.

a dokladniej to przywiozl jego kumpel ze Stanow i zrobili forme i zaczeli produkcje i sprzedaz po calej europie - na takich skokach narciarskich jest duze wziecie i nie dziwne ze inni ludzi sobie tez chca dorobic.

ja tam do trabek i ich producentow nic nie mam (moj b.dobry kolega) i niech kupuja tego ludzie jak najwiecej , ale po prostu niech ochrona zabiera przed wejsciem :D

Adam-oldboy
24-11-2003, 09:27
A ja kiedyś przynosiłem trąbę (syrenę raczej) na sprężone powietrze. Wymiatało konkretnie. Użyta pod dachem ogłuszała sektor na Krytej. Ale to dawne czasy. W dopingu rzecz niepraktyczna mimo że głośna.

bemowiak
24-11-2003, 11:14
zobaczcie co znalazłem http://www.allegro.pl/show_item.php?item=18083055

Przeczytajcie dokładnie opis :/

Adam-oldboy
24-11-2003, 11:31

No przyznać się , kto wykupił wszystkie zielone. ;)

*PRZEMO*
24-11-2003, 12:45

ja 8) :oho: zielone rulezz :rotfl:

Kawa
24-11-2003, 13:39

Trąba jest niezbędna na wszelkiego rodzaju imprezach sportowych.

Musi ją mieć każdy prawdziwy kibic.

Panie miej nas w opiece. Koszty takiej trąbki niezłe. 10 kupno i prawie 10 wysyłka 8-

Beny
24-11-2003, 13:42
Panie miej nas w opiece. Koszty takiej trąbki niezłe. 10 kupno i prawie 10 wysyłka 8-

8- Dlatego pewnie kupują je przed meczami repry... :fu:

Włóczykij
24-11-2003, 17:31

ja 8) :oho: zielone rulezz :rotfl:

Poprostu jedna wielka śmiechawa jest z tych trabek. Dobrze ze na Legie juz z nimi nie wpuszczaja(chyba) bo ich nie slychac a ni nie widac. Tak trzymac. Trabkom mowimy zdecydowanie NNNIIEE 8)

kozer
27-11-2003, 16:15
Trąbki opanowały Grodzisk :rotfl:

*PRZEMO*
27-11-2003, 18:11
oj daj swiety spokoj wogole nie da sie meczu ogladac przez te traby
:[ powinni mi to zabrac połamac podeptac... ***** to nie małysz. przeciez to przeszkadza w grze!!

Tupcia
27-11-2003, 19:33
oj daj swiety spokoj wogole nie da sie meczu ogladac przez te traby
:[ powinni mi to zabrac połamac podeptac... *cenzura* to nie małysz. przeciez to przeszkadza w grze!!

ojjj taaaaak :/
Siedziałam przed tym tv i oglądałam wraz z tatusiem, który się ze mnie non stop smiał, jak sie darłam "wylączcie kurna te traby!!"

Beznadzieja, żałośc... a tych kibiców z manciesteru city to ilu było?? trąby zagłuszaly caaaaaały i tak z deka mizerny doping :/

Mika(L)
27-11-2003, 23:34

Dobre, dobre... Takie trabki tylko robia duzo halasu, poza tym nie sprawiaja zadnej satysfakcji z dopingu ;) W ogole to takie wiejskie i chalowe...Dobre byloby zamiescic taki duuuuuuzy napis przed starionem "WEZCIE TE TRABKI :help: I SIE UTOPCIE".

Raffi
27-11-2003, 23:50
Z Manchesteru około tysiąca było

Mika(L)
27-11-2003, 23:54
:* Ich wszystkich trzeba sila...Na Świcie jakis trzech baranow non stop sie bawili tym plastikowym gownem, moj wielce zbulwersowany kumpel szybko wybil im ten pomysl z glowy... :box: :rotfl:

Dziubek
11-12-2003, 16:54
Dziś byłem na Legii odebrac Karte wyjazdową i przy okazji zapytałem się jakie są zapowiedziane prezenty za zakup abonamentu na wiosne na Żylete, i usłyszałem: plakat i.........TRĄBKA :zly:

domber
11-12-2003, 17:22
Dziś byłem na Legii odebrac Karte wyjazdową i przy okazji zapytałem się jakie są zapowiedziane prezenty za zakup abonamentu na wiosne na Żylete, i usłyszałem: plakat i.........TRĄBKA :zly:
napisz ze zartowales, TRABKA :buhaha: :help: :fu:

Bonhart
11-12-2003, 17:33
Niestety to nie zart! :/

Za legialive.pl

Dziś na Łazienkowskiej panował spory ruch. Rozpoczęła się sprzedaż karnetów na rundę wiosenną. Dla tych, którzy do Świąt zdecydują się na zakup abonamentu klub przygotował ciekawe niespodzianki. Ci, którzy kupią najdroższy karnet (250 zł) otrzymają oficjalne klubowe kalendarze w kształcie herbu, a inni plakaty Legii i trąbki. :fu: :fu: :fu: :zly: