PDA

Zobacz pełną wersję : TVN teraz!!!

yusta
16-11-2003, 21:10
Program Pod napięciem, dot. bulwersującej mnie sprawy znęcania się nad zwierzetami.
Boshe ale ludzie są tępi :help:

PS. Gdzie jest do jasnej cholery temat o tym???

Kempes
16-11-2003, 21:12
własnie oglądam , co za ********** :box:

i jeszcze te buraczyny pracujące tam sie wypierają wszystkiego , szkoda słów :fu:

cisnienie na maxa 8-

świnia żyje , gardlo jej podciąć
świnia drze morde , probuje sie wydostac , wladowac ją do wrzątku

a potem : wcale tak nie było , film ukartowany 8o

kozer
16-11-2003, 21:13
Najbardziej mnie wkurwiają ci ludzie, którzy upierają się, że wszytko dobrze było bo one nieżyły.

PS. Też szukałem tego tematu ale chyba zaginął razem z kilkoma innymi.

Kempes
16-11-2003, 21:15
Teraz o koniach będzie...

kurwica bierze jak sie na to patrzy.

Łysolek
16-11-2003, 21:21
***** jakie zdjęcia :(:(:( :help:

lamia
16-11-2003, 21:22
:fu: naogladalam sie tego wszystkiego swego czasu :/ jak mialam 5 lat i 1. raz mieszkalismy poza Polska to na obrzezach miasta. kazde zazynanie zweirzakow - czy to swini, czy krolikow, bylo widowiskiem dla calej dzieciani z okolicy. zbeiagaly sie siadaly na krzeselkach i ogladaly krolika powieszonego za uszy, ktory sie wyrywa, ktoremu sasiad podcina gardlo (ale ze noz za tepy to krolik dalej sie rzuca) a Ci go na zywca ze skory obdzieraja :/ i czegos takiego jest pelno wszedzie :/

domber
16-11-2003, 21:44
przed snem takie rzeczy ogladac

M_I_G
16-11-2003, 22:04
chyba trzeba w skojarzeniach dopisac Yusta- Obronca zwierzat :D

najpierw temat o koniach teraz o swiniach 8)

Gruby
16-11-2003, 22:12
Ja tam widzizalem jak swiniaka oprawiaja i hmmm no coz takie ejst zycie....
Moj znajomy pracowal w masarni na stanowisku wsadzacza kabla do wody... :D

yusta
17-11-2003, 00:14

heh, daleko mi do jakiegoś ortodoksa.. Wegetarian, wegan i innych takich, ale wszystko ma swoje granice.

lamia
17-11-2003, 07:09

heh, daleko mi do jakiegoś ortodoksa.. Wegetarian, wegan i innych takich, ale wszystko ma swoje granice.
e no wypraszam sobie :rotfl: ja jestem wegetarianka ale zaden ze mnie ortodoks, nie mam kodeksu scislego co wolno co nie (poza jedzeniem :P) i do zadnych drzew w obronie wiewiorek czy dzieciolwo sie w ramach protestu nie przywiazywalam ;)

MaxyM_
17-11-2003, 07:11
Nawet Świnia zasługuje na ludzkie traktowanie... Choć idzie na szynkę.

Człowiek czasami nie zasługuje na świńskie traktowanie... Ale to już inna historia.

arczi
17-11-2003, 09:15
Coś głośno się ostatnio zrobiło na temat katowania zwierząt. Wczoraj poznym wieczorem na Polsacie leciał reportaż o przewozie i sprzedawcach koni.
Najgorsi są zwykli rolnicy. Żeby więcej zarobić na koniu to wkłada mu taki prostak szlauf do pyska i wlewa do oporu wody do zołądka. Żeby to niby koń wyglądał na bardziej tucznego. W wielu takich przypadkach załądek peka. A koń powoli umiera w strasznych meczarniach.
W ogóle pokazali wiele ujęc z jakichs ukrytych kamer... Ehhh... nie lubię na takie rzeczy patrzec...
A chyba najlepszym komentarzem do tego wszystkiego była wypowiedz jakiegoś tam weteryniarza.
Powiedział że w Polsce nic nie dadza zmiany administracyjne. Żadne przepisy. Wszystko zależy od ludzkiej mentalności. A na jej poprawe trzeba czekać w Polsce nie latami, lecz pokoleniami. W naszym kraju jest więcej przekupionych weteryniarzy niż policjantów. To o czymś swiadczy.

yusta
17-11-2003, 15:16
Coś głośno się ostatnio zrobiło na temat katowania zwierząt. Wczoraj poznym wieczorem na Polsacie leciał reportaż o przewozie i sprzedawcach koni.
Najgorsi są zwykli rolnicy. Żeby więcej zarobić na koniu to wkłada mu taki prostak szlauf do pyska i wlewa do oporu wody do zołądka. Żeby to niby koń wyglądał na bardziej tucznego. W wielu takich przypadkach załądek peka. A koń powoli umiera w strasznych meczarniach.
W ogóle pokazali wiele ujęc z jakichs ukrytych kamer... Ehhh... nie lubię na takie rzeczy patrzec...
A chyba najlepszym komentarzem do tego wszystkiego była wypowiedz jakiegoś tam weteryniarza.
Powiedział że w Polsce nic nie dadza zmiany administracyjne. Żadne przepisy. Wszystko zależy od ludzkiej mentalności. A na jej poprawe trzeba czekać w Polsce nie latami, lecz pokoleniami. W naszym kraju jest więcej przekupionych weteryniarzy niż policjantów. To o czymś swiadczy.

Ludzka mentalność też, ale gdyby była bardziej skuteczna egzekucja prawa nie byłoby takich jazd. Może gdzieś tam.... ale nie na taką skalę.
Btw, w temacie który zniknął ktoś pisał, że zbieranie podpisów nic nie da, że nic nie możemy zrobić itp. Wczoraj, przy okazji programu "pod Napięciem" jakaś, kobieta podawała liczby jak zmalała liczba eksportowanych koni w wyniku skutecznych takich akcji. Dokładnie nie pamietam jak to się kształtowało ale liczba jest znaczna :)

ems
17-11-2003, 16:53
W naszym kraju jest więcej przekupionych weteryniarzy niż policjantów. To o czymś swiadczy.

8-

masz cos na poparcie ? :P imho to niemozliwe 8- :oho:

kozer
17-11-2003, 16:56
W naszym kraju nie ma aż tylu weterynarzy.

Beny
18-11-2003, 11:43
Kraj
Hojarska: Film o uboju świń to montaż
GW/IAR, MD / 2003-11-18 07:58:00

Wstrząsający film nakręcony w kilku polskich rzeźniach przez OTOZ Animals wywołał powszechne oburzenie - pisze "Gazeta Wyborcza". Oburzona jest także posłanka Samoobrony Danuta Hojarska. Według niej ten film jest "prowokacją".

Doniesienie o przestępstwie znęcania się nad zwierzętami złożyli "Animalsi" i posłanka Katarzyna Piekarska (SLD), a Bogdan Lewandowski (SLD) - interpelację poselską w sprawie braku właściwej kontroli nad ubojem.

Główny Lekarz Weterynarii zlecił natomiast kontrolę w pokazanych na filmie rzeźniach. Nie zgodził się jednak, by w kontrolach uczestniczyli przedstawiciele organizacji broniących praw zwierząt, chociaż ustawa mówi, że mają do tego prawo.

Z kolei rzeźnicy śmieją się ze scen pokazanych w filmie. Razem z nimi śmieje się posłanka Samoobrony, Danuta Hojarska.

"To prowokacja" - powiedziała "Gazecie".

"Film miał być tłem dla występów pewnej aktorki. Autorzy filmu namawiali pracowników, żeby było więcej krwi i żeby świnia we wrzątku się ruszała, kwik był dograny, bo cały ten film to montaż" - tłumaczyła Hojarska.
Posłanka Samoobrony zapowiedziała, że złoży na Animals doniesienie do prokuratury i że takie doniesienia szykuje wielu właścicieli rzeźni

Co prawda jeszcze nie wiedzą o co oskarżą Animalsów, ale, jak powiedziała Hojarska, ich prawnicy już nad tym, pracują.

W lecie działacze Ogólnopolskiego Towarzystwa Ochrony Zwierząt "Animals" używając podstępu weszli do kilku rzeźni i sfilmowali zabijanie świń. Powstał pierwszy tego typu film w Polsce.

Zarejestrowano na nim dokładny przebieg uboju - rażenie prądem, drgawki zwierząt, podwieszanie ich i nacinanie gardła i wrzucanie żywcem do wrzątku.

Yusta, nie denerwuj się za bardzo, ale jak spotkasz kiedyś Hojarską to :* jej i ode mnie! :zly:
Co za głupia ****! 8-

arczi
18-11-2003, 12:12
W naszym kraju jest więcej przekupionych weteryniarzy niż policjantów. To o czymś swiadczy.

8-

masz cos na poparcie ? :P imho to niemozliwe 8- :oho:

Tak mowili w TV. No przecież Oni nie kłamią ;)

Adam-oldboy
18-11-2003, 12:17
No to dobre jest. Pani poseł oskarży Animalsów, ale nie wie o co. Pewnie o zezwierzęcenie. :fu:

legart
18-11-2003, 12:18
Żeby to nie był taki smutny temat to wypowiedź Hojarskiej nawet śmieszna by była, a tak jest tylko żałosna.

Beny
18-11-2003, 12:21
Żeby to nie był taki smutny temat to wypowiedź Hojarskiej nawet śmieszna by była, a tak jest tylko żałosna.

Jak sama Hojarska. 8o

yusta
18-11-2003, 12:36

Tak samo jak i innych prostaków wypowiadających się podczas programu. Jeden mówił, że kwiczała inna świnia z drugiego pomieszczenia, drugi że kwiczenie dograno, ciekawe tylko jakim sprzętem dysponują Animalsi, że zrobili taki montaż. Martwa świnia skacze, martwa rusza pyskiem :help: A już ***** argument, że to prowokacja, przed wejściem Polski do UE, bo osłabić polski przemysł mięsny, mnie rozjebał maksymalnie.

Btw, emsik.... mówiłeś ostatnio, że taśma nie jest dowodem. Wczoraj rozpoczął się proces dwójki małolatów, którzy skatowali kolesia w Łodzi i nagrywali to sobie kamerą. Zatrzymano ich na podstawie tej taśmy wlaśnie.... Zobaczymy jak będzie przebiegał proces, ale coś mi się wydaje, że taśma też bedzie jednym z głównych dowodów w tej sprawie.

PS. Hojarskiej przydałoby się kilka lat w odosobnieniu, z korzyscią dla Nas, a i dla niej pewnie też

sadomen
18-11-2003, 13:52

legart
18-11-2003, 14:20
*cenzura* mac jush dawno sie tak nie wkurwiłem ja piedole biedne świnie i konie szkoda je :(

:box: :box: :box: :box:

8-

sadomen
18-11-2003, 20:53

Adiq
18-11-2003, 20:56
*cenzura* mac jush dawno sie tak nie wkurwiłem ja piedole biedne świnie i konie szkoda je :(

8-
:rotfl:

MaxyM_
19-11-2003, 16:18

8-

sadomen
19-11-2003, 21:34

Łysolek
19-11-2003, 21:35

8-

Kawa
19-11-2003, 21:36

8-

:rotfl: :buhaha:

Kempes
19-11-2003, 21:36

8-

roftl zone :buhaha:

Nova
19-11-2003, 21:40

A taki ważny temat był :/

yusta
19-11-2003, 21:44

No własnie ***** nie macie gdzie się szczerzyć? :zly:

Kempes
19-11-2003, 21:48

No własnie *cenzura* nie macie gdzie się szczerzyć? :zly:

Yusta chyba dziś znów kawalera oglądała bo wejście na forum ma wręcz piorunujące :>

:zly: < złość na urode szkodzi

Sharn
19-11-2003, 21:50
yusta - uśmiechnij się. Przy niektórych przykrych tematach dobrze o chwilę rozluźnienia. A o co chodzi każdy dobrze wie, przecież znasz nas i wiesz że same prawilne chłopaki... :)

Nova
19-11-2003, 21:51
Qrcze!!!Teraz ja jestem zła!!!
Idzcie merdy,albo coś innego rozmywać :>
:box:

Kempes
19-11-2003, 21:57
8- dwie naraz w jednym dniu ?

;)

legart
20-11-2003, 07:47
Qrcze!!!Teraz ja jestem zła!!!
Idzcie merdy,albo coś innego rozmywać :>
:box:

8-

przepraszam 8-

Nova
20-11-2003, 10:25
Prosze :>

;)

bodzioszajs
14-03-2017, 12:34
http://www.dailymotion.com/video/x2r7npm

tomeh
15-03-2017, 12:59
Wrzucę grant teraz do tematu nawiązując do wcześniejszej rozmowy Arciego z yusta. Ogólnie kto je mięso a większość osób je pewnie je przyczynia się do tego że zawsze futrzaki będą katowane, mordowane, we stresie i ogólnie obozy zagłady. Futrzaki często mądrzejsze są niż psy - przykładowo prosiaki są bardzo inteligentne a dziki jeszcze bardziej. Dlatego uwaga - nie jem już także od dawna niczego mięsnego zastępując to innymi rzeczami. Jak można mówić o humanitarnym zabijaniu. Czy jak się kliknie człowieka humanitarnie to już jest dobrze. Dualizm poglądów jak ta lala.

Tommy Johnson
30-04-2019, 06:19
Kto uwielbia patrzeć na piękne kobiety proponuję włączyć TVN 24 i zobaczyć Małgorzatę Kukułę w przepięknej kiecce. Boże jedyny jakie nogi, kapitalna kobieta!

Ogólnie TVN 24 wie jak zawiesić oko na ich kanale, a Pani Małgosia dorobiła się nawet tematu na jednym z for. Co ciekawe One podobno lubią te sprawy w tym TVN, redaktor Durczok coś by Wam powiedział na ten temat.

Oczywiście same treści wpuszczam jednym uchem a drugim wypuszczam, posiadam tę zdolność filtrowania wiadomości także bez spiny.

Gdyby ktoś nie kojarzył Pani Małgosi:

https://i.pinimg.com/originals/96/96/55/969655daf9cf3633daae6051fe4761dd.png

Co tu komentować po prostu TVN 24 kosi konkurencję w aspekcie urody prezenterek. Jest jeszcze jedna kobieta która zwala z nóg, pogodynka w Angielskiej wersji TVN 24, ale jak dla mnie aż zanadto seksowna. Małgorzata Kukuła jest w sam raz. Z chęcią zaprosiłbym na kawę.

R.
30-04-2019, 06:22
Ty jesteś normalny?

Tommy Johnson
30-04-2019, 06:25
Wydaje Mnie się że tak. A ty nie lubisz popatrzeć na ładne kobiety?

A wracając do tematu, kiedyś TVN emitował kapitalny program kabaretowy, Ale plama.

Ostatni odcinek.

https://www.youtube.com/watch?v=phXJTwf8Wm0

Stout
30-04-2019, 09:53
Ty jesteś normalny?Nie jest.
Pierwszy sort forumowego pokemona.
Olać.