PDA

Zobacz pełną wersję : Pożegnanie z PLK??? :-(((( A może jednak nie???

Raffi
16-05-2003, 18:32
To było honorowe pożegnanie z ekstraklasą koszykarską - nasi pokonali Unię Tarnów 101:81
Sulima 24, Czubek 21, Sinielnikow 16, Lipiński 11, Malewski 10, Błaszczyk 10, Leśniak 9
Dla Unii najwiecej Hughes 32, Lofton 19

Dziękujemy zawodnikom :+: :+: :+: :+: :+: :+:
,
nie dziękujemy działaczom :zly: :zly: :zly: :zly: , dzięki którym, zamiast grać w playoffach, spadamy do niższej klasy rozgrywkowej

MaxyM
16-05-2003, 18:57
Mieliśmy siatkówke, hokej, a teraz koszykówke - ee, a żużel mieliśmy... ...kiedyś :> ?

Co zrobić, syf, syf, wogóle CWKS (sport) cały pada na pysk, a kiedyś był wylęgarnią talentów - :zly: .

szczepan
16-05-2003, 21:01
szkoda ze jednak mecz odbyl w piatek... a nie tak jak planowano w sobote... bo bym przyszedl... no coz pozostaje miec nadzieje ze juz niedlugo nasi koszykarze wroca do pierwszej ligi...

yeah
16-05-2003, 21:07
szkoda, że mnie tam nie było na koszulkę się nie załapałem :> . Ale, tak poważnie to szkoda, że spadli bo tam gra na prawdę paru niezłych gości.

R@dek (L)
16-05-2003, 21:18
Szkoda gdyby znalazla się kasa żeby zatrzymać tych którzy poszli do Wisły była by inna gatka a tak może za rok znowu awansujemy:(

Luk@s
18-05-2003, 07:46
Cush, kumpel mowil ze spoko bylo, ja nie moglem przez to ze przelozyli, dobrze ze na czesci plakatow poprawilem date :D a pare mi jeszcze zostalo wiec powiesilem z dobra.
Za rok wracamy...

Zajacc
18-05-2003, 09:19
Cush, kumpel mowil ze spoko bylo, ja nie moglem przez to ze przelozyli, dobrze ze na czesci plakatow poprawilem date :D a pare mi jeszcze zostalo wiec powiesilem z dobra.
Za rok wracamy...

Ekhmm... chyba brat powiesil... :>

Jakby bylo w sobote to ja bym przyszedl napewno... szkoda :( ale na 2 lige i tak chodzic bede :) i zachecam Was do tego...[/b]

Łysolek
18-05-2003, 10:10
Szkoda , że teraz równiez i koszykówka będzie na niższym poziomie :( kiedyś jeszcze był hokej , który stał wysoko , aż nagle chyba rozwiązali drużynę .. echh... Moze teraz sekcję Rugby bysmy założyli albo lige baseballową :)

bemowiak
18-05-2003, 21:56
szkoda że spadli ale to przez pieniądze a dokładniej ich brak no ale jak sie ma zgłosić jakiś poważny sponsor jak na meczach jest 70 kibiców...

Lakers
19-05-2003, 11:27
tak na meczu było około 70 kibiców 55 to "pikinowe " klaskanie za akcję i juz pod konice meczu poztanowilismy w jkieś 10 osob porzegnac na stojąca koszykarzy legii i wysławialismy ich nazwiska oraz trenera trochę dopingu u tym ze w 1 lidze tez bedzemy z legią przybiciepiątek z koszykarzami koszulka w ręku i mozna było wracać :)

szkoda ze akcja plakatowa nie przyniosła widocznych efektow bo spodzewałem sie wiecej mudzi w koncu 400 palkacików w widocznych miejscach była widoczna niestety deszcz to wszytko szybko zmoczył , ale wqazne ze acjam skromna ale była .
od nowego sezony czeka nas kolejne 12 zespołw min wisła kraków :) gdze gra 4 naszych byłych graczy , Legie stać na awans !!

czy plk czy nie jak i tak kocham cie ...

bemowiak
19-05-2003, 12:45
Oni chyba odeszli z Wisły,a jak nie to pewnie pujdą do jakiegoś zespołu PLK,a z Legii odejdzie Sulima (myślą nad nim Turów i Polonia (!) ) Sinielnikow zakończy kariere i ciężko będzie sie utrzymać... to to może nie ale o Play-off to nie będzie można myśleć

swierqu
19-05-2003, 23:37
Anwil mistrz!!! CPJŚ

Jackos
20-05-2003, 19:49
Jeszcze pwrócą!!! Legio kochamy cię. Fajnie by było gdyby udalo się utrzymać ten skład. Kamil zostań z nami!!!

Raffi
27-05-2003, 19:20
Jackos, twoje proroctwo może się spełnić szybciej niż przypuszczasz... :>

PLK: "Dzika karta" dla Legii?

Za kilka dni odbędzie się zebranie zarządu Polskiego Związku Koszykówki, na którym zostanie przegłosowany pomysł wprowadzenia "dzikich kart" w PLK.

Ich wykupienie dawałoby klubom z niższych lig prawo gry w ekstraklasie. Obok Astorii Bydgoszcz o "dziką kartę" chce się postarać Legia Warszawa - klub, który właśnie spadł z PLK do I ligi.

Legia musiałaby zapłacić za "kartę" 500 tys. złotych gotówką i mieć zagwarantowane posiadanie 2 mln.

"Za wcześnie o tym mówić, ale w każdej plotce jest ziarno prawdy. Wszystko zależy od sponsorów klubu, którzy wyłożyliby pieniądze" - powiedział prezez PLK, Janusz Wierzbowski.
za "Sportem" i onet.pl
------------------
8- 8- 8- 8- 8-
Wiecie, co to oznacza???? --- "BŁOGOOSŁAAWIOOOOOOOOOOOOONE...!"
:+: :+: :+: :+: :+: :+:

bemowiak
27-05-2003, 19:31
jak by znalazł sie sponsor to najpierw musieli by oddać pieniądze swojm byłym zawodniką

a ja słyszałem o innej opcji pozodtania w lidze:Unia Tarnów sie rozwiązuje i spada zamiasr Legii (tak słyszałem od Sinielnikowa )

Raffi
27-05-2003, 19:37
Niewykluczone....Na razie to brzmi aż za dobrze, ale jeżeli nawet Wierzbowski to potwierdza, to zapewne oznacza to, że przynajmniej takie starania są czynione i są juz w jakimś stadium zaawansowania najwidoczniej. A czy coś z tego wyjdzie, to już inna sprawa...Parę dni temu weszła w końcu w życie nowelizacja ustawy o wychowaniu w trzeźwości...

szczepan
27-05-2003, 19:38
Niewykluczone....Na razie to brzmi aż za dobrze, ale jeżeli nawet Wierzbowski to potwierdza, to zapewne oznacza to, że przynajmniej takie starania są czynione i są juz w jakimś stadium zaawansowania najwidoczniej. A czy coś z tego wyjdzie, to już inna sprawa...Parę dni temu weszła w końcu w życie nowelizacja ustawy o wychowaniu w trzeźwości...

moje marzenie :D

no ale dobra teraz tylko bogaty browarek :P Zywiec Group! :P i sponsoring calej Legii i pilki i kosza i wogole :D darmowe piwo na rozpoczecie sezonu :P

bemowiak
27-05-2003, 19:50
ja to bym chciał żeby znowu powruciły Browary Warszawskie mam do nich sentyment po tym jak sponrowali Legie,może nie jest pyszne ale da sie wypić i miejscowe :piwo4:

szczepan
27-05-2003, 19:55
tak ale raczej browary warszawskie nie maja kapitalu tzn podobno przeli je jacys austryjacy ktorzy siedza w kieszeni Heinkena ale raczej nie beda inwestowali takiej kasy w klub pilkarski juz predzej w sekcje kosza bo jest ona bardziej loklna... ogolnopolska... a w pilke powinna inwestowac firma ktora chce sie pokazac na zachodzie bo chce tam wejsc ze swoimi produktami...

bemowiak
27-05-2003, 19:58
tak ale raczej browary warszawskie nie maja kapitalu tzn podobno przeli je jacys austryjacy ktorzy siedza w kieszeni Heinkena ale raczej nie beda inwestowali takiej kasy w klub pilkarski juz predzej w sekcje kosza bo jest ona bardziej loklna... ogolnopolska... a w pilke powinna inwestowac firma ktora chce sie pokazac na zachodzie bo chce tam wejsc ze swoimi produktami...

To właśnie ci Austryjacy po przejęciu Browarów wycofali sie ze sponsorowania Legii,a szkoda bo wtedy była kasa i jak by zostali do tej pory to może sekcja kosza by była porównywalna dzisiaj do Polonii.

Raffi
27-05-2003, 20:01
No tak, ale wtedy weszła ta ustawa, a teraz została złagodzona

bemowiak
27-05-2003, 20:03
No tak, ale wtedy weszła ta ustawa, a teraz została złagodzona

Ale wtedy też mogli sponsorować Legie tylko byśmy musieli mecze o 23 rozgrywać...

Radio
27-05-2003, 20:43
Jeżeli będą sponsorować sport to mogą nawet o 12 w dzień grać mecze. Tak to wygląda po nowelizacji ustawy.

Raffi
30-05-2003, 13:01
Plotka tygodnia: Legia wykupi za pół miliona złotych "dziką kartę" i w nowym sezonie powróci do PLK. - Nic na ten temat nie wiem - komentuje trener zespołu wojskowych Jacek Gembal.
Legia w kończącym się sezonie zajęła ostatnie, 12. miejsce w PLK. Wygrała tylko siedem z 32 spotkań. Zespół był non stop targany ogromnymi problemami finansowymi. W ich wyniku w styczniu opuścili go niemal wszyscy podstawowi gracze. - Największym sukcesem było dotrwanie do końca rozgrywek. Do tej pory nie wiem, jak się to udało - wspomina trener Jacek Gembal. Było to możliwe m.in. dzięki Witoldowi Romanowskiemu, prezesowi znanej firmy budowlanej Dembud. Biznesmen wypłacił w grudniu zawodnikom część zaległości, a później, gdy drużyna została zdekompletowana wpłacił do kasy PLK brakujące 40 tys. złotych, dzięki czemu Legia mogła uzupełnić skład nowymi zawodnikami. Później, po rezygnacji Andrzeja Szymańskiego, zasiadł na fotelu prezesa sekcji. Informacje o tym, jakoby Legia miała skorzystać z nowych przepisów i wykupując za 500 tys. złotych "dziką kartę" już w najbliższym sezonie powrócić do PLK pojawiły się kilka dni temu. Do tej pory nie znalazły jednak potwierdzenia. - Na pewno lepiej by było, gdybyśmy mogli wrócić, tym razem funkcjonując na zdrowych zasadach, do PLK. Realnie patrząc nie widzę jednak na to żadnych szans. Również słyszałem tę plotkę, ale skąd się pojawiła nie mam pojęcia. Nie wiem nic, poza tym, że w najbliższą środę wspólnie z zawodnikami mamy się spotkać z zarządem sekcji. Mam nawet plan prowadzenia tego zespołu, ale przewiduje on grę w I lidze - mówi Gembal. Prezes Romanowski pozostaje nieuchwytny. - Nie znam jego numeru telefonu - zapewnia kierownik zespołu Robert Chabelski. - Chciałbym się mylić, ale nie sądzę, by informacja o naszym rychłym powrocie do PLK okazała się prawdziwa. Przecież aby było to możliwe, musielibyśmy w ciągu najbliższych kilku tygodni zebrać 2,5 miliona złotych. Nie znam filantropa, który mógłby mieć taki gest - dodaje Chabelski.
Kibicom Legii nie pozostaje nic innego, jak czekać.

legialive / ŻW