PDA

Zobacz pełną wersję : Promowanie meczy przez kibiców

Długi123
14-11-2003, 23:04
Jak wiecie każdy z nas ma znajomych,oraz pracę lub szkołe,gdzie są kibice do których trzeba dotrzeć.Niedawno jeszcze NL robiła reklamówki meczów by kibice je rozwieszali.Proponuję by taką akcję kontynuować we własnym zakresie!!Ja odkąd NL przestała drukować reklamówki sam je z kolegami robię i rozwieszam w mojej niedużej szkole w ok 6 egzemplarzy tydz. przed meczem,uważam iż to dobry pomysł i można dalej działać w ten sposób.
Dodatkowo namaiwajcie każdego na przyjście na mecz,ja ostatnio namówiłem osoby,które wogóle piłką się nie interesują,pokazałem artykuł z P.S.(ten artykuł też zkserowałem i rozwiesiłem po szkole,jest to świetna forma poprawy wizerunku) mówiłem o świetnej atmosferze i dali się namówić,trzeba zachęcać każdego.
Jeszcze jedna propozycja 5-6 dni przed meczem piszę reklamówkę na gg zapraszającą na mecz i piszę do znajmoych w formie łańcuszka by ją rozesłali znajomym i nie tylko.Jak mam trochę czasu wyszukuję osoby z wa-wy i zapraszam je także na mecz,zdarzało się,że rozmawiałem z niektórymi dłuższą chwilę przekonując się,iż stereotyp kibica jest cały czas ten sam,jednak osoby ten przekonane argumentami dopytywały się gdzie kupić i za ile bilety!
Piszcie o swoich propozycjach oraz promójcie te,które opisałem powyżej w ramach mozliwości. :)

*PRZEMO*
14-11-2003, 23:06
pomysł swietny, szkoda ze NL przestała drukowac reklamowki, :/
zawsze mozna by było porozwieszac.

emde
14-11-2003, 23:08
Przeciez sami mozemy zrobic jakis plakat informacyjny. Zeby byl jeden i wszyscy go mogli wydrukowac...

Długi123
14-11-2003, 23:11
Przeciez sami mozemy zrobic jakis plakat informacyjny. Zeby byl jeden i wszyscy go mogli wydrukowac...
Dkładnie,mój kumpel zrobił wzór,poproszę go to mi go da,jak chcecie mogę wysyłać go na meile a potem tylko datę zmieniac i rywala :) .Jak wam się nie spodoba to zawsze możecie zrobić własny.A miejmy nadzieję,że NL znów na wiosnę zacznie drukować,ponoć myślą o tym.

Długi123
14-11-2003, 23:30
Wiadomość na gg przygotowałem na najbliższy mecz tej treści:
Kibice Legii Warszawa serdecznie zapraszają na mecz o mistrzostwo 1 ligi:Legia Warszawa-GKS Dospel Katowice,sobota 22 listopada 2003 g.18.00 Stadion Legii.To już ostatni mecz w tym roku,następny dopiero za 4 miesiące!! Stwórzmy po raz kolejny niezapomnianą atmosferę i pomórzmy pilkarzom w zwycięstwieProsimy o przesłanie tej wiadomości wszystkim znajomym i obcym osobom na gg i jednocześnie prosimy o przesyłanie kolejnych z właściwym rywalem,datą i godz. spotkania.
Jeżeli proponujecie inną to zapraszam,współpracować trzeba '8

Długi123
14-11-2003, 23:31
Sorka oczywiscie tam ma być GKS Dospel a nie GKS GKS ;)

Długi123
14-11-2003, 23:32
No widze,że na forum sponsor GKS-u nie da się zapisać wiec piszcie GKS Katowice :)

Dziubek
15-11-2003, 00:08
Ja dziś gadałem z babką ode mnei ze sklepiku w szkole to aż sie przerazielm jak Ci ludzie myslą o kibicach Legii!!! Ale pomysł dobry sam porozwieszam pare takich w szkole, napewno znajda się jacyś chętni.

Tuzin...
15-11-2003, 00:13
No i przede wszystkim bierzcie swoich znajomych, ktorzy nie mieli zamiaru ruszyc swoich czterech liter na Estadio WP! :>

c_zary
15-11-2003, 00:14
No widze,że na forum sponsor GKS-u nie da się zapisać wiec piszcie GKS Katowice :)
Dzieki za info 8o

legart
15-11-2003, 08:45

Bo klub nazywa się dla kibiców tradycyjnie GKS, a nie jak wentylator 8)

Długi123
15-11-2003, 08:52

Bo klub nazywa się dla kibiców tradycyjnie GKS, a nie jak wentylator 8)
No wiadomo ;)

Długi123
15-11-2003, 08:57
Ja dziś gadałem z babką ode mnei ze sklepiku w szkole to aż sie przerazielm jak Ci ludzie myslą o kibicach Legii!!! Ale pomysł dobry sam porozwieszam pare takich w szkole, napewno znajda się jacyś chętni.
Dokładnie właśnie o to chodzi,z taką osobą trzeba wtedy porozmawiać,wytłumaczyć jak est naprawdę aż zmieni zdanie,można poprosić o powieszenie artykuły z P.S. w takim sklepiku,który wcześniej kobieta przeczyta i małymi kroczkami zmiana zdania będzie o nas,potem jak ktoś jej przypadkowo bo np na ulicy:O zobacz,kibice,tylko leją się na meczach to ona odp jak jest naprawdę zapewne i społeczeństwo pwoloi zdanie bedzie zmieniać.
Sam tam gdzie kseruję reklamówki dałem babce P.S. i powiedziała,że trochę zdanie zmieniła chociaż jest spoko babką ;)
Chodzi oczywiście o artykuł Ja Kocham Legię :)

m84
15-11-2003, 09:52
Ta opcja z wysyłaniem na GG informacji o meczu jest spoko. Też tak zrobię. Ogólnie to ja właśnie namawiam znajomych którzy nie chodzą normalnie na mecze.Jednego już namówiłem i ma iść ze mna na GKS-to będzie jego pierwszy mecz :> Ogólnie w tej rundzie już sporo osób zachęciłem do Legii. A mój kumpel przyprowadził siostrę i tej się bardzo spodobało i ma zamiar wpadać częściej. Więszkość osób tak reaguje jak już przyjdzie na stadion. Tylko najpierw właśnie ich przyprowadzić na mecz a później sami się w to wszystko wciągają.

*PRZEMO*
15-11-2003, 09:54
ja swoje rozesłałem juz dzieki Długi, w szkole tez cos porozwieszam :)

Mini
15-11-2003, 12:18

u mnie w szkole panna wparowała na przerwie i sprzedawała bilety na otrzęsiny hybrydy w poniedziałek o 21 - tylko dla pełnoletnich i ponieważ handel szedł słabo to postanowiła zachęcić nas mówiąc "nie bójcie sie dresiarzy nie będzie" 8o a potem " kibiców Legii też nie będzie" :box:
chyba się zawiedzie bo będą

domber
15-11-2003, 13:01
pomysl z gg naprawde bardzo dobry a kto ma te plakaty ? niech mi przesle mailem jak moze to ja tez gdzies ponaklejam

Fester
15-11-2003, 13:19
prywata:

M84 odezwij sie do mnie na gg ;] 1350826 :)

Dziubek
15-11-2003, 13:27
To dajcie mi na priva te teksty "Ja kocham Legie" to ja pokaże tej bace ze sklepiku co to jest LEGIA ;) A ostatnio jak oglądałem zdjecia z LOKO moich kolegó to też widailęm teksty koniec z dresami!!! Szkoda że nikt z takim pomysłem nie wystartuje 8) :buhaha:

Koko
15-11-2003, 13:36
Właśnie rozesłałem wiadomość o meczu przez gg do ok.50 osób. Potem wyślę jeszcze więcej. Myślę, że jest to świetny pomysł. ;)

wa(L)dus_wilanów
15-11-2003, 16:01
Ale dlaczego tylko kibicom zależy na zwiększeniu frekfencii na Legii ?

Długi123
15-11-2003, 16:30
Też już sporo osób wyciągnąłem a koleznka po 1 meczu kupiła karnet i nie opuściła żadnego z meczów po Wiśle :) .Na przyszły sezon też ona kupuje a takich osób będzie coraz więcej jak będziemy działać.
Co do felietonu to najfajniej wygląda w P.S. ale sam tekstr jest tu http://www.legialive.pl/publikacja.php?PublikacjaID=8618
Co do tgo czemu kibicom tylko zależy to myślę,że działacze też starają się coś zrobić ale robią niewiele zaś my róbmy ile możemy gdyż działacze odejdą kiedyś a my i nasi nowi znajomi będą zawsze na meczach!!

Raffi
15-11-2003, 16:52
Mimo, że Legia ma dużą liczbę sympatyków w całym kraju, czyni starania, aby pozyskiwać kolejnych. W tym celu wczoraj trzech piłkarzy Artur Boruc, Tomasz Jarzębowski i Aleksandar Vukovic udało się do Zbuczyna koło Siedlec, gdzie odbyli spotkanie z młodzieżą w miejscowej szkole. Oprócz autografów, legioniści rozdawali klubowe pamiątki.
- Chcemy promować nasz zespół nie tylko w Warszawie, ale także w innych miejscowościach - tak skomentował całą eskapadę trener naszego zespołu, Dariusz Kubicki.

kamyk
15-11-2003, 17:44
mozna też wysyłac smsy ludziom swojm znajomym a ci innym ludziom i tak wkółko a też dobry pomysł z tą wiadomoscia na gg zeby rosyłac innych! i jak Raffi napisał piłkarze ciagle jezdzą promowac nasz klub!

Długi123
16-11-2003, 22:09
Mam gotową reklamówkę na GKS,kto chciałby skorzystać i pomóc w akcji zapraszam,mój meil fckiepski@o2.pl odrazu będe odsyłać reklamówkę :)

*PRZEMO*
16-11-2003, 22:27
juz druknałem. i ciesze sie bardzo :D dzieki długi..

el majoneze
16-11-2003, 22:53
wszystko fajnie ja ogolnie jestem za taka akcja..tylko ze potem albo nie mozemy narzekac na niedzielniakow albo jak bierzemy jakis znajomych to bierzmy takich kumatych a nie zamulasoof..to tyle ;)

Długi123
16-11-2003, 22:56
wszystko fajnie ja ogolnie jestem za taka akcja..tylko ze potem albo nie mozemy narzekac na niedzielniakow albo jak bierzemy jakis znajomych to bierzmy takich kumatych a nie zamulasoof..to tyle ;)
Ja powiem tak:Jak wśród 12.000 nawet 2.000 to będą niedzielniacy to lepiej niech oni przyjdą,pewnie siądą z boku,klub zarobi,stadion ładniej bedzie wyglądać niż mieli by wogóle nie przyjść.

domber
16-11-2003, 22:59
fajny ten plakacik rozkleje w szkole

Długi123
16-11-2003, 23:25
mozna też wysyłac smsy ludziom swojm znajomym a ci innym ludziom i tak wkółko a też dobry pomysł z tą wiadomoscia na gg zeby rosyłac innych! i jak Raffi napisał piłkarze ciagle jezdzą promowac nasz klub!
Sms-y też praktykowałem,jest to także dobre,jednak uważam,że bardziej czasochłonne i mniej skuteczne,chyba,że tak jak ja robię to w oficjalnej forme czyli wysyłam np do kumpla,którego dawno nie widziałem lub zadko widuję by wybrał się na mecz,staram się go tak namówić.
Pozdrawiam

rolnik
16-11-2003, 23:49
Wiadomości przez GG i smsy to fajne pomysły ale można również zagadać z duchownymi, żeby na mszach niedzielnych z tygodniowym wyprzedzeniem informowali o meczach Legii 8- :buhaha:
PS. Ja też poproszę ten plakacik na mail'a: rolnik@pf.pl

domber
17-11-2003, 20:57
Wiadomości przez GG i smsy to fajne pomysły ale można również zagadać z duchownymi, żeby na mszach niedzielnych z tygodniowym wyprzedzeniem informowali o meczach Legii 8- :buhaha:
ta Ty wiesz ile cos takiego kosztuje :buhaha:

Walek_C.Z.K
18-11-2003, 08:35
ta Ty wiesz ile cos takiego kosztuje :buhaha:

taa, a ja już sobie wyobrażam jak dewotki zapatrzone w księżulka drepczą na stadion, zamiast szalika z różańcem ;)

Dziubek
19-11-2003, 19:01
Dziś powiesiłem jedną karteczke w zaje....stym miejscu i powiem, powiem że zainteresowanie było!!! I to najważniejsze, byle by na przeczytaniu się nie skończyło i zeby takie osoby ruszyły na mecz.
Wychowawczyni też zarzuciłem pomysł żeby na Łuk iść ale uslyszałem: "nie chce oglądać hamstwa i słuchać wulgaryzmów" :box:
A może by zdanie po mecuz zmieniła :hmm:

Kempes
19-11-2003, 19:07
Dziś przez połowe matmy prowadziłem rozmowe z gościem który piłke nożną widzi raz na miesiąc w TV..

przekonywałem go jak jest , jak wiarygodne sa często gazety ....
i jak bezpiecznie jest obecnie na Legii.... bronił sie długo

na pytanie : Czy dlatego ta trybuna nazywa sie żyLeta że tam na noże często walczą ?

zrezygnowałem :fu:

ps. gość właśnie 100% laikowy wszystkie swoje wyobrażenia wzioł z mediów 8o

Długi123
19-11-2003, 19:10
Dziś przez połowe matmy prowadziłem rozmowe z gościem który piłke nożną widzi raz na miesiąc w TV..

na pytanie : Czy dlatego ta trybuna nazywa sie żyLeta że tam na noże często walczą ?

Nie zostawiaj tego tak,pomęcz gościa dalej,pokaż zdjęcia z NL,artykuł z Przeglądu a najważniejsze powiedz:Człoweiku co ty możesz mówić wogóle,pójdz,zobacz i pogadamy,ja byłem na x meczach i wiem jak jest a ty na oczy nie widziałeś i głosujesz.Chodz ze mną i po meczu porozmawiam chętnie.
To działa ;)
Pozdro

Maku
19-11-2003, 19:21
Racja racja Długi.Dzisiaj w szkole kserowałem tą Twoją reklamówkę meczu, którą mi przesłałeś i facet, który tam pracuje jak zobaczył co to jest to stwierdził: "teraz to strach chodzić na mecze bo na każdym kamieniem mozna dostać!!!Kibice to sami chuligani.Kiedyś to było...chodziłem na mecze blablabla..." Jak to od niego usłyszałem to mnie normalnie zgięło i zacząłem go przekonywać, że tak nie jest.Że to co piszą w gazetach i często pokazują w mediach to nie zawsze prawda itd. Nie wiem czy się przekona ale warto próbować.Jutro pokażę mu artykuł z Przeglądu to może wreszcie uwierzy jaka jest prawda i przyjdzie na mecz :) A wracająć do tych reklamówek to rozwiesiłem już na całym osiedlu czyli w 10 klatkach u siebie...a jutro powieszę u dziadka i w szkole i może jeszcze gdzieś:) W końcu musimy zapełnić stadion :) Jak będzie pełno to będzie zajebista atmosfera i wszystko wyjdzie jeszcze lepiej :) Do zobaczenia w sobotę :) :) :) LEGIA MISTRZ!!!

Kempes
19-11-2003, 19:23

Nie zostawiaj tego tak,pomęcz gościa dalej,pokaż zdjęcia z NL,artykuł z Przeglądu a najważniejsze powiedz:Człoweiku co ty możesz mówić wogóle,pójdz,zobacz i pogadamy,ja byłem na x meczach i wiem jak jest a ty na oczy nie widziałeś i głosujesz.Chodz ze mną i po meczu porozmawiam chętnie.
To działa ;)
Pozdro

Właśnie sam nie wiem , to mnie dziwi , przeraża ,że ... ludzie są tak zapatrzeni w Tv chociazby ( nawet juz nie chodzi tylko o sport ).

to co powiedzą w szklanym ekraniku to świętość 8o

ps. studentke prawa ( zero pojęcia o piłce ) kiedyś namówiłem i bawiła sie na Legia - Wisła , aż trudno uwierzyć. A kumpel z klasy za wyrocznie bierze tvn :fu:

Dziubek
19-11-2003, 19:37
Ale niektóych to się nie da przekonać nawet jak coś jest czarne a on mówi białe to nie zmieni tego, bo poczuje się pokonany, nie wiem po prostu. Polacy mają takie posrane stereotypy, bo jak raz na 3 miechy pokażą w TV że się leją po meczu to już, że na każdym stadionie w Polsce sie chlastają!!! :fu:

domber
19-11-2003, 20:10
to zebyscie widzieli mine mojej babci jak jakis czas temu ojciec cos tam wspomnial ze ja na Legie chodze :buhaha: :buhaha: :buhaha: a co do plakatow to ja juz troche rozwiesilem szkoda tylko ze pada deszcz i ch** wygladaja takie rozmokniete :/

Długi123
19-11-2003, 20:18
Racja racja Długi.Dzisiaj w szkole kserowałem tą Twoją reklamówkę meczu, którą mi przesłałeś i facet, który tam pracuje jak zobaczył co to jest to stwierdził: "teraz to strach chodzić na mecze bo na każdym kamieniem mozna dostać!!!Kibice to sami chuligani.Kiedyś to było...chodziłem na mecze blablabla..." Jak to od niego usłyszałem to mnie normalnie zgięło i zacząłem go przekonywać, że tak nie jest.Że to co piszą w gazetach i często pokazują w mediach to nie zawsze prawda itd. Nie wiem czy się przekona ale warto próbować.Jutro pokażę mu artykuł z Przeglądu to może wreszcie uwierzy jaka jest prawda i przyjdzie na mecz :) A wracająć do tych reklamówek to rozwiesiłem już na całym osiedlu czyli w 10 klatkach u siebie...a jutro powieszę u dziadka i w szkole i może jeszcze gdzieś:) W końcu musimy zapełnić stadion :) Jak będzie pełno to będzie zajebista atmosfera i wszystko wyjdzie jeszcze lepiej :) Do zobaczenia w sobotę :) :) :) Legia MISTRZ!!!
Rewelacja,tak trzymać :)

Długi123
19-11-2003, 20:23

To działa ;)
Pozdro

Właśnie sam nie wiem , to mnie dziwi , przeraża ,że ... ludzie są tak zapatrzeni w Tv chociazby ( nawet juz nie chodzi tylko o sport ).

to co powiedzą w szklanym ekraniku to świętość 8o

ps. studentke prawa ( zero pojęcia o piłce ) kiedyś namówiłem i bawiła sie na Legia - Wisła , aż trudno uwierzyć. A kumpel z klasy za wyrocznie bierze tvn :fu:
No właśnie ludzie mają takie pojęcie i trzeba to zmieniać!Większość osób jak pójdzie raz to bawi się super i chce wracać,trzeba namawiać kogo się da a jak ktoś mówi tak jak słychac czasem w TV to trzeba odrazu brac się do roboty i zmieniać jego zdanie.Najważniejszy argument to aki jak podałem:Nie byłeś to co głosujesz!Chodz i pogadamy po meczu a gwarantuje,że będziesz zachwycony,ostatnia szansa teraz,potem dopiero za 4 miechy :/

Porter
20-11-2003, 12:34
Ja sobie często rozmawiam o sprawach kibicowskich z moją sorką od niemca , i musze powiedzieć ze bardzo kobita zainteresowana , ostatnio na przykład dostałem pytanie "Dlaczego kontrolerzy w PKP nie lubią kibiców" :D teraz zawsze jak mnie w szkole nie ma -> "A M, to gdzie ? Znowu do tej Warszawy pojechał?" , kazdy powinien sie starać zatrzec zły wizerunek , jakim obdarzani są kibice , niestety starsi ludzie raczej wszyscy są zdania ze kibice to wandale chuligani itp... Da się ich przekonać ale trzeba to chcieć zrobić i mieć mnóstwo czasu :D

Raffi
24-11-2003, 11:55
A w czwartek piłkarze jadą do Reszla na spotkanie z uczniami tamtejszych szkół :] Wizyty na Łazienkowskiej procentują :)

Długi123
24-11-2003, 19:02
A w czwartek piłkarze jadą do Reszla na spotkanie z uczniami tamtejszych szkół :] Wizyty na Łazienkowskiej procentują :)
Nie inaczej ;) .Mamy teraz 4 miechy i napewno wielu znajomych(moi także w tym),którzy byli 1 raz na Legii bądz 1 i np jeszcze 2 i 3 jest "zajaranych" tak więc teraz rozpoczynamey akcję karnet by jak największa ilosć osób kupiła karnety,jego cena wyniesie ok 100 zł na 7 ligowych i 1 pucharowy mecz,opłaca się a czasu na zebranie jest sporo,do roboty!
A ok lutego proponuję akcję plakatową promującą karnety!!
A teraz by o Legii nie zapomniec zdrówko Królem :piwo5:
:)

Raffi
07-12-2003, 21:12
Piłkarze Legii Artur Boruc i Jacek Zieliński zagrali w turnieju halowym w Mikołajkach. Oprócz nich byli tam zawodnicy z Litwy oraz były bramkarz Legii, a obecnie Spartaka Moskwa Wojciech Kowalewski. Podczas licytacji zebrano 10 tys. zł dla dzieci z Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Suwałkach

W IV Mikołajkowym Turnieju Piłki Nożnej legioniści grali w drużynie Forte, zdecydowanie najlepszej w turnieju. Punktem kulminacyjnym, dla miejscowych równie ważnym co zmagania na parkiecie, była licytacja. - Wstępnie szacujemy, że udało się zebrać prawie 10 tys. zł, które przeznaczymy na najpilniejsze potrzeby ośrodka oraz prezenty od Mikołaja. Oczekujemy jeszcze wpłat na konto - powiedziała dyrektor Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 1 w Suwałkach Alicja Muszczynko. Licytowano obrazy i gadżety sportowe, w tym pamiątki Adama Małysza.

Mika(L)
07-12-2003, 22:44

To jest swietny pomysl...Co jakis czas ( to znaczy co mecz!) z kompa drukowac ! Przynajmniej wiecej osob ruszyloby dupsko i byloby przyjemnie gdyby bylo nas jeszczez wiecej... ;) :rotfl: ;) :rotfl: ;)

Mika(L)
07-12-2003, 22:46
to zebyscie widzieli mine mojej babci jak jakis czas temu ojciec cos tam wspomnial ze ja na Legie chodze :buhaha: :buhaha: :buhaha: a co do plakatow to ja juz troche rozwiesilem szkoda tylko ze pada deszcz i ch** wygladaja takie rozmokniete :/

Powiem ci szczezrze ze moja babcia pewnie miala podobna ! :rotfl:

Raffi
08-12-2003, 11:52
Więcej o turnieju w Suwałkach

Jak już informowaliśmy, w piątek w Suwałkach odbył się IV Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej. Zwyciężył w nim Bydgoszcz Team, a udział w zawodach wzięło wiele gwiazd polskiego i litewskiego futbolu. Dochód z charytatywnej imprezy - kilkanaście tysięcy złotych wzbogaci konto Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 1.
Mimo płatnego wstępu, suwalska hala OSiR zapełniła się po brzegi. Nic dziwnego, publiczność mogła podziwiać w akcji znakomitych piłkarzy i postaci, które na co dzień ogląda w telewizji. Najsilniejszą spośród pięciu startujących drużyn wydawała się ekipa Forte z 60-krotnym reprezentantem Polski Jackiem Zielińskim, Arturem Borucem (obaj Legia Warszawa), Mariuszem Śrutwą, Sergiuszem Wiechowskim, Mariuszem Zganiaczem i Cezarym Olbrychtem z Canal+.

W zespole TVP Sport, dowodzonym przez szefa i komentatora Janusza Basałaja za piłką biegali dawni rywale o miejsce w bramce Legii Maciej Szczęsny i Zbigniew Robakiewicz, eks-jagiellończyk Jacek Bayer, dziennikarze Marcin Feddek i Marcin Serafin. Kolejni znani piłkarze - Wojciech Kowalewski ze Spartaka Moskwa, Ryszard Robakiewicz, Dariusz Czykier oraz inni dawni gracze Wigier i Jagiellonii: Tomasz Giedrojć, Dariusz Mazur, Andrzej Spura, Mirosław Plaga, Mirosław Parafinowicz i Paweł Golański (ŁKS, Legia) stworzyli zespół To My, prowadzony przez trenera Grzegorza Szerszenowicza.

Najlepsze na turnieju okazały się jednak zespoły Reprezentacji Litwy (ubiegłoroczny zwycięzca) z Grażvydasem Mikulenasem, Igorem i Arturem Stesko, Raimondasem Vilenskisem, Sergejusem Novikovasem, Nerijusem Vasilauskasem i Bydgoszcz Team z Maciejem Nuckowskim i Piotrem Stokowcem (obaj Polonia Warszawa), Piotrem Gruszką, Robertem Bednarkiem (Amica Wronki) i Tomaszem Roguszem (Zagłębie Lubin).W meczu, który okazał się rozstrzygający, Bydgoszcz Team zremisował z Litwinami 2:2, ale dzięki większej liczbie zdobytych bramek triumfował w zawodach. Najlepszym bramkarzem został Jarosław Salachna (To My), a królem strzelców - Mikulenas (6 goli). Wręczeniem nagród i upominków wszystkim drużynom dziękowała za udział Aleksandra Muszczynko, dyrektor Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 1.

Kibiców bawił piosenkarz Norbi, a do gorącego dopingu nieustannie zachęcał ich Wojciech Hadaj, spiker warszawskiej Legii. Obaj prowadzący rozlosowywali i licytowali pamiątki sportowe, wśród nich koszulkę Adama Małysza i piłkę z autografami graczy Spartaka Moskwa. Widzowie zostali obdarowani gadżetami Amiki i Legii oraz egzemplarzami tygodnika "Nasza Legia", które przywiózł do Suwałk sam wydawca Wiesław Giler.

Właśnie Giler wydał jednorazowo największą sumę podczas licytacji przeprowadzanych na uroczystym bankiecie. Za koszulkę Zielińskiego z meczu na mistrzostwach świata przeciwko USA zapłacił 1200 zł. Po 600-700 zł "poszły" koszulki Śrutwy, Amiki Wronki i Kowalewskiego. Bramkarz Spartaka, jego szwagier Tomasz Meller oraz wielu piłkarzy nie szczędziło grosza w licytacjach prac plastycznych, wykonanych przez podopiecznych Ośrodka.

Dyrektor Muszczynko wstępnie oszacowała zyski z charytatywnej imprezy na kilkanaście tysięcy złotych. Kolejne pieniądze sponsorzy wpłacają jeszcze bezpośrednio na konto Ośrodka.

- To był chyba najbardziej udany z dotychczasowych turniejów - zgodnie twierdzili jego główni organizatorzy: Mazur, Spura i Kowalewski. - Nie zawiedli nasi przyjaciele piłkarze, dziennikarze i artyści, władze miasta, dla którego ta impreza jest świetną promocją oraz ci, którzy wspierają nas od samego początku - pracownicy urzędów celnych w Suwałkach i Białymstoku - dodawali.

źródło: Kurier Poranny

pijak
10-12-2003, 00:12

u mnie w szkole panna wparowała na przerwie i sprzedawała bilety na otrzęsiny hybrydy w poniedziałek o 21 - tylko dla pełnoletnich i ponieważ handel szedł słabo to postanowiła zachęcić nas mówiąc "nie bójcie sie dresiarzy nie będzie" 8o a potem " kibiców Legii też nie będzie" :box:
do jakiej Ty szkoły chodzisz... '8
co do promowanie meczó, jestem zdania że trzeba włożyć sporo trudu aby kogoś "zielonego" zachęcić, bo sam plakat na ścianie nic nie da...
to tak jak ja przechodze obok posterów jakichś "magicznych" wystaw, olewając je.
Uważam że trzeba pogadać, i ostro nakręcać, wtedy jest większa szansa...
tak jakby "zaopiekować" sie taką osobą, powiedzieć co jest co,
żeby nie spierdoliła na widok rac :) bo pomyśli że jednak jest avantura :D
same postery mogą przypomnieć "niedzielniakowi" o meczu.
Długi masz moje poparcie wiesz :)

chciałem jeszcze dodać że kiedyś ziąłem kolege na GTS (3-2)
i pyatłęm ostatnio czy nie pójdzie na meczyk chodziło o GKS... to poweidział że kasa itp.
dla mnie jak ktoś po TAKIM meczu nie złapie zajawki to może sie pojawiać TYLKO sezonowo, na ważiejsze mecze :(
z tym sie rodzisz lub żyjesz bez tego... ( i cierpisz :) )

Raffi
13-12-2003, 14:43
Kubicki w Baczyńskim
Dziś o godzinie 11 trener Legii Dariusz Kubicki gościł w L.O. im. Baczyńskiego w Warszawie. Uczniowie przygotowali mały poczęstunek (pyszne ciasto) dla szkoleniowca. Następnie Kuba opowiedział o sobie i odpowiadał na pytania młodzieży. Spotkanie trwało prawie godzinę i przebiegało w bardzo miłej atmosferze. Na zakończenie Kubicki rozdawał autografy, a także plakaty, kalendarze i proporczyki Legii

Długi123
24-12-2003, 01:57

do jakiej Ty szkoły chodzisz... '8
co do promowanie meczó, jestem zdania że trzeba włożyć sporo trudu aby kogoś "zielonego" zachęcić, bo sam plakat na ścianie nic nie da...
to tak jak ja przechodze obok posterów jakichś "magicznych" wystaw, olewając je.
Uważam że trzeba pogadać, i ostro nakręcać, wtedy jest większa szansa...
tak jakby "zaopiekować" sie taką osobą, powiedzieć co jest co,
żeby nie spierdoliła na widok rac :) bo pomyśli że jednak jest avantura :D
same postery mogą przypomnieć "niedzielniakowi" o meczu.
Długi masz moje poparcie wiesz :)

chciałem jeszcze dodać że kiedyś ziąłem kolege na GTS (3-2)
i pyatłęm ostatnio czy nie pójdzie na meczyk chodziło o GKS... to poweidział że kasa itp.
dla mnie jak ktoś po TAKIM meczu nie złapie zajawki to może sie pojawiać TYLKO sezonowo, na ważiejsze mecze :(
z tym sie rodzisz lub żyjesz bez tego... ( i cierpisz :) )
Oczywiście,że masz rację Pijak.Trzeba nakręcać osoby aż 1 raz pójdą,potem jest z górki,bo najczęściej kończy się nie na 1 lecz na kolejnych meczach.Jak taka osoba złapie rytm to trzeba ją namawiać by kolejnych znajomych wyciągała,pamiętajmy,że dzięki nam klub takze zarabia.Co do plakatów to normalna reklamówka jest tylko informacją,starajmy się jednak napisać coś co zachęci.Przed meczem z GKS-em pisałem(-liśmy),że następny mecz za 4 miechy,to juz zmusza do myślenia.Trzeba wykorzystać informacje np z prasy i np napisać:Zajmij miejsce na najbezpieczniejszym stadionie w Polsce i przekonaj się sam o wspaniałej atmosferze,której zazdrości nam cała europa!!Hasła tego typu już jakoś działają,trzeba myśleć i działać.
Mam jeszcze propozycje,napewno w niektórych szkołach są gazetki szkolne.Panowie i panie do roboty!Wystarczy napisać dobry artykuł o kibicach Legii opierając się na niektórych artykułach prasowych(mozna dla wiarygodności podać nawet z jakiej gazety i kiedy) i dzięki takiej publikacji kolejne osoby już zaczną myśleć,że może naprawde warto/
Pozdrawiam i do roboty ;)

sokołowiak01
28-12-2003, 23:37
To ja wam powiem co o tym myślę. Moim zdaniem powinny do tej akcji włączyc sie dwa serwisy legijne www.legialive.pl i www.legia.net opracowac jeden wzór ogłoszeń dostępny do ściągniecia i jedziemy. A póki co od nowej rundy moje miasto zaczynamy z kumplami oplakatowywac na własną ręke. A teraz podam przykład co można robic aby starac sie zapełnic nasze Estadio WP. Mieszkam w Sokołowie Podlaskim 20 tys mieście do tej pory organizowaliśmy wyjazdy na Legie bez jakiejs większej reklamy. Po prostu kumpel mówił kumplowi itd i jeździła głóewnie młodzież do 20 lat, a mimo to zliczylismy kazdy mecz na Legii w tym trzy w liczbie ponad 60 osób a reszta meczów to ok20-30 os.
Tak więc mysle ze jak zaczniemy naszą akcje plakatową w mieście to bedzie kilka meczów takich ze setka pęknie i będą z nami jezdzic ludzie w kazdym wieku. Wiec wy róbcie to samo organizujcie wyjazdy zachęcajcie innych nawet nieinteresujacych się piłką (moze złapią bakcyla :D) by na kazdym meczu był komplet. Tak więc powodzenia. Działajmy razem w jedności siła :)

Długi123
29-12-2003, 00:07
To ja wam powiem co o tym myślę. Moim zdaniem powinny do tej akcji włączyc sie dwa serwisy legijne www.legialive.pl i www.Legia.net opracowac jeden wzór ogłoszeń dostępny do ściągniecia i jedziemy. A póki co od nowej rundy moje miasto zaczynamy z kumplami oplakatowywac na własną ręke. A teraz podam przykład co można robic aby starac sie zapełnic nasze Estadio WP. Mieszkam w Sokołowie Podlaskim 20 tys mieście do tej pory organizowaliśmy wyjazdy na Legie bez jakiejs większej reklamy. Po prostu kumpel mówił kumplowi itd i jeździła głóewnie młodzież do 20 lat, a mimo to zliczylismy kazdy mecz na Legii w tym trzy w liczbie ponad 60 osób a reszta meczów to ok20-30 os.
Tak więc mysle ze jak zaczniemy naszą akcje plakatową w mieście to bedzie kilka meczów takich ze setka pęknie i będą z nami jezdzic ludzie w kazdym wieku. Wiec wy róbcie to samo organizujcie wyjazdy zachęcajcie innych nawet nieinteresujacych się piłką (moze złapią bakcyla :D) by na kazdym meczu był komplet. Tak więc powodzenia. Działajmy razem w jedności siła :)
Święte Słowa!Brawo,tak trzymać :+:

Dżon
29-12-2003, 10:57
Jeśli chodzi o zachęconych do przyjścia na mecz to mam już na koncie brata (będzie na tę rundę jego pierwszy karnet), siostrę, koleżankę (też karnet), dwóch kumpli, dwóch braci ciotecznych + starszy z nich raz przyjechał z całą ekipą swoich kumpli '8 . I wyobraźmy sobie, że każdy z nas namówi nawet ze dwie osoby i już jest GIT!!! Tylko trza się postarać...

Talar
29-12-2003, 11:04
Ja to juz chyba trzeci raz wysylem te wiadomosci chyba mnie niedlugo wszyscy zablokuja 8-

Mazi
29-12-2003, 14:17
Jeśli chodzi o zachęconych do przyjścia na mecz to mam już na koncie brata (będzie na tę rundę jego pierwszy karnet), siostrę, koleżankę (też karnet), dwóch kumpli, dwóch braci ciotecznych + starszy z nich raz przyjechał z całą ekipą swoich kumpli '8 . I wyobraźmy sobie, że każdy z nas namówi nawet ze dwie osoby i już jest GIT!!! Tylko trza się postarać...

Ja łącznie z 6 kumpli wziąłem na Legię - Wszystkim się spodobało i gdyby nie kasa , to by jeździli na pewno częsciej , natomiast 3 jezdzi bardzo często i wiem ,ze jak oni jezdzą ,to nie jezdzą sami ,tylko z innymi ziomami 8) .

Długi123
29-12-2003, 15:23

Ja łącznie z 6 kumpli wziąłem na Legię - Wszystkim się spodobało i gdyby nie kasa , to by jeździli na pewno częsciej , natomiast 3 jezdzi bardzo często i wiem ,ze jak oni jezdzą ,to nie jezdzą sami ,tylko z innymi ziomami 8) .
Tak trzymać i namawiac kolejnych.A co do kasy jest to problem,zgadza się jednak teraz okres świąteczny(znaczy już minął),potem 3 miesiące i można naprawdę podczas takiego okresu zebrać te 90 zł na karnet,płaci się praktycznie za połowę meczów a jest się na każdym :) .Powiem szczerze,że w takim czasie można i popracować nawet się ucząc(jka ja,klasa maturalna :/ ) i zarobić na karnecik i pare wyjazdów 8)

stanach13
08-03-2004, 15:32
Runda wiosenna sie zbliza, wiec czas na kontynuowanie akcji promocji Legii.Przygotowalismy razem ze znajomymi (min. Dlugi123), reklamowke, na najblizszy mecz Legii (skoro NL nic nie drukuje ktos inny musi sie z to wziasc) Reklamowka przygotowana zostala w wordzie, wystarczy ja wydukowac (nejpierw nalezy zainstalowac dolaczone czcionki), nastepnie powielic np w szkolnym xero:), pozniej pozostaje jedynie ich rozwieszenie np w szkole do ktorej uczeszczecie ( tak jak my to robimy).Wszystkich zainteresowanych (zarowno sama reklamowka jak i dodatkowymi informacjami) prosze o slanie maili do mnie (stanaszek1@wp.pl), wtedy przesle wam zzipowana reklamowke i potrzebne czcionki.

klekot
16-03-2004, 09:30
Ja promuje mecze na Łazienkowskiej w taki oto sposób
www.republika.pl/freakyultras/
zajrzyj koniecznie !!!

Długi123
21-03-2004, 21:34
Czeka nas kolejny mecz,tym razem z Polonią.Zapraszam po reklamówkę fckiepski@o2.pl

Raffi
22-03-2004, 07:26
http://www.zw.com.pl/apps/a/tekst.jsp?place=zw2_a_ListNews1&news_cat_id=13&news_id=35128 '8

domber
22-03-2004, 09:11
to jest dopiero promowanie :) najlepsze z mozliwych

Raffi
18-07-2005, 17:43
W minioną niedzielę w Zatorach koło Wyszkowa odbył się II piłkarski turniej o Puchar Leszka Pisza. Rywalizowało w nim 14 drużyn, a zwycięzcą został team z miejscowości Rząśnik. Turniej ten odbył się przy współudziale m.in. Stowarzyszenia Kibiców Legii Warszawa „Sekcja Sympatyków” oraz wspomnianego Pisza (patronem medialnym imprezy był tygodnik NL). Równo rok temu podczas pierwszej edycji doszło do tragedii. W trakcie jednego z meczów na boisku zmarł na atak serca 24-letni Jacek. Dziś w tym miejscu stoją znicze i kwiaty.
Wracając do tegorocznego turnieju, to główną atrakcją był „mecz gwiazd”, w którym to rywalizowały – drużyna gospodarzy (Zatory) z przedstawicielami warszawskiej Legii (w ekipie wystąpili m.in. Piotr Włodarczyk, Leszek Pisz, Andrzej „Bosman” Piórkowski i Mariusz „Mandziej”), a który został rozegrany w trakcie imprezy. Konfrontacja zakończyła się zgoła sensacyjnie, zwycięstwem gospodarzy 4-2. Gole dla legionistów strzelili „Włodek” i „Piszczyk”. Po zakończeniu turnieju, około godziny 18, odbyło się wręczenie nagród. I tak, za I miejsce, drużyna z Rząśnika otrzymała Puchar Leszka Pisza oraz szaliki i czapeczki Legii od „SS”. Najlepszy piłkarz dostał koszulkę Legii (Jacka Zielińskiego) od „SS”, najlepszy bramkarz otrzymał koszulkę Legii (Grzegorza Szamotulskiego) także od „SS”, a najlepszy strzelec nagrodzony został piłką z autografami legionistów (także upominek od „SS”). Specjalną nagrodę dostał najsympatyczniejszy zawodnik imprezy – buty piłkarskie od Leszka Pisza. Oprócz tego zwyciezcy otrzymali od sponsorów okazałe puchary. Organizatorzy turnieju w Zatorach zapraszaja wszystkich na swoje obiekty w przyszłym roku.
http://www.legialive.pl/zdjecia/05zatory1_f5.jpg
http://www.legialive.pl/zdjecia/05zatory1_f6.jpg

Więcej, w m zdjęcia, na:
http://www.legialive.pl/news.php?NewsID=15059

Fus
18-07-2005, 17:51
Włodar,na tym zdjęciu wyszedł jak żul.... :hyhy:

Majster
18-07-2005, 21:04
Włodar,na tym zdjęciu wyszedł jak żul....

Aj tam odrazu żul, skromny jest chłopak :hyhy: