PDA

Zobacz pełną wersję : nasi gadaja o adidasie...

ems
14-11-2003, 16:53
a Wisla dziala

"Wiślacki świat" - tak nazywa się sklep klubowy, który otworzyła w piątek Sportowa Spółka Akcyjna Wisła Kraków. Można tu kupić nie tylko pamiątki wiślackie, ale także obejrzeć wystawy fotograficzne oraz fragmenty najciekawszych spotkań piłkarskich zarejestrowanych na wideo

Jest to pierwszy samodzielny sklep klubowy w naszym kraju - powiedział na otwarciu prezes Wisły Bogdan Basałaj. - Są tu najrozmaitsze gadżety związane z naszą drużyną piłkarską. Będziemy ponadto organizować tu wystawy fotograficzne dotyczące wiślackiego zespołu".

"To tylko przymiarka do tego co planujemy w przyszłości. Jeśli uda nam się wybudować nowy stadion, to w jego podziemiach znajdzie się sklep klubowy znacznie większy niż obecny, a obok niego sala audiowizualna z materiałami filmowymi z naszych meczów. Ponadto zamierzamy utworzyć wiślackie muzeum" - poinformował.

"Wszystkie zachodnioeuropejskie kluby mają od dawna takie sklepy, dobrze się więc stało, że także Wisła otworzyła pawilon z pamiątkami piłkarskimi - dodał trener mistrzów Polski Henryk Kasperczak. - Kibice poszukują różnego rodzaju gadżetów związanych ze swym klubem i chętnie je kupują. Ponadto takie sklepy przynoszą dochód klubowi. Wiślacki sklepik nie jest duży, ale od czegoś trzeba zacząć".

Na otwarciu sklepu, oprócz Henryka Kasperczka, byli także piłkarze Wisły: Maciej Stolarczyk, Mirosław Szymkowiak i Jacek Paszulewicz.

Sklep ulokowany jest na stadionie Wisły. Są tu nie tylko szaliki klubowe oraz piłkarskie koszulki krakowskiego klubu, ale ponadto długopisy, zegarki, szklanki, a nawet kieliszki z logo Wisły.

Aigel
14-11-2003, 17:00
Taka jest roznica miedzy naszymi i ich dzialaczami. Nasi duzo mowia, a ich dzialaja. :/

yusta
14-11-2003, 17:01
heh, ten temat wyjątkowo mnie wkurza. Nie rozumim jak można nie wykorzystac takiego potencjału.
Btw, Lech też ma taki sklep tylko chyba do spóły z Umbro.

ems
14-11-2003, 17:04
heh, ten temat wyjątkowo mnie wkurza. Nie rozumim jak można nie wykorzystac takiego potencjału.

raczej z Lotto

yusta
14-11-2003, 17:05

raczej z Lotto

http://sklep.lech.poznan.pl (pzdr Nova :* ;) )

Tak, tak... Lotto. Cos mi się pochrzaniło.

ems
14-11-2003, 17:08
dziwnie tutaj wyglada ta buzka :* <- mial byc calus :D

protestuje przeciw niekompatybilnym z GG ikonkom ! :]

m84
14-11-2003, 18:02
Ja mam nadzieję że u Nas też coś takiego niedługo powstanie i nie będziemy musieli patrzeć na Wisłę. Eh to naprawdę jest wkurzające że Legia narzeka na brak kasy,ma taki potencjał i nie chce go wykorzystać w podobny sposób. Przecież różne gażety LEgii cieszyłyby się powodzeniem jak żadnego innego klubu...Eh trzeba czekać

Dziubek
14-11-2003, 18:06
A co za problem jest żeby zrobić u nas taki sklepik?
Ile jest osób, nawet na forum, pytających: "gdzie moge kupić Legijną koszulke itp"
Działacze do roboty bo kasa leży na ulicy a wy macie za mocno tyłki do stołków przykleione i nie mozecie tego zebrac?

Swierzy
14-11-2003, 18:11
Wszystkie szanujace sie klubu zarabiaja kupe kasy wlasnie na pamiatkach, gadzetach etc. Nie rozumiem w czym problem jest otworzyc taki sklep gdzies w centrum albo nawet w okolicach stadionu Legii. Do tego dochodzi jeszcze zaprojektowanie i produkcja Legijnych gadzetow. Mysle, ze taki sklep to podstawa jesli klub ma zaczac zyc coraz bardziej z kibicow.

Koko
14-11-2003, 18:14
Faktycznie trochę to przygnębiające. Legia ma taki potencjał i tylu kibiców w całym kraju, że taki sklep mógłby być świetnym rozwiązaniem. Jednak wiadomo, że nie przyniesie on aż takich gigantycznych dochodów, a nasi działacze chyba uważają, że dlatego to nie ma sensu. Oni czekają na wielkiego sponsora i nie zdają sobie sprawy, że małymi kroczkami też można coś osiągnąć. Poza tym takim gestem udowodniliby, że szanują swoich kibiców i coś dla nich robią

KISIE(L)
14-11-2003, 18:20
Oj przydałby się taki sklepik, ale ja tam wolę nowy stadion.

ems
14-11-2003, 18:27
Oj przydałby się taki sklepik, ale ja tam wolę nowy stadion.

:D :rotfl: :buhaha: :+:

arczi
14-11-2003, 18:49
Hmmm... a Ja chyba wole jednak sklepik ;)

R@dek (L)
14-11-2003, 18:59
A ja tam bym się tak nie podniecał 8) Jestem dobrej myśli bo w naszm klubie powoli zaczyna wszystkko funkcjonować jest sponsor są też sponsorzy jednorazowi (jeśli się nie myle pierwsi takie coś wprowadziliśmy w Polsce ) będzie dobrze :)

kamyk
14-11-2003, 19:08
roznica polega w działaczach mysłalem ze z przyjsciem Engela ruszy się cos na dobre a tu po mimo ze cos tam ruszylo się to i tak nie ma zbytniego poprawy! jak widac mielismy miec sklepik i nie doczekamy się go napewno w najbliszym czasie a Wisła taki ma nie nagłasniała tego i o to wyskakuje ze sklepikiem i tak chyba unas powinno byc!

Fester
14-11-2003, 19:17

tylko drog nie blokuj 8o

ems
14-11-2003, 19:59

tylko drog nie blokuj 8o

bede!

:lepper:

Tuzin...
14-11-2003, 21:57
U nas problem tkwi w tym, ze KP Legia Wwa nie ma prawa do naszego herbu (ma je CWKS) - stad plany jego zmiany (czerwony pasek zamieniony na czarny). Wisla pilkarska ma ten swoj cupialowy obrazek i dlatego mogla juz otworzyc sklep i czerpac kasiore ze sprzedawania oficjalnych pamiatek.

http://forum.ultras.pl/viewtopic.php?t=552 - tu macie cos o ich herbie.

WD
14-11-2003, 22:33
U nas problem tkwi w tym, ze KP Legia Wwa nie ma prawa do naszego herbu (ma je CWKS) - stad plany jego zmiany (czerwony pasek zamieniony na czarny). Wisła pilkarska ma ten swoj cupialowy obrazek i dlatego mogla juz otworzyc sklep i czerpac kasiore ze sprzedawania oficjalnych pamiatek.

http://forum.ultras.pl/viewtopic.php?t=552 - tu macie cos o ich herbie.

Jasne k...a jasne, lepiej zmieniać zakorzeniony wśród kibiców klubowy herb, niż dogadać się z CWKS-em w sprawie podziału zysków ze sprzedaży pamiątek klubowych (np. 75% kasy dla Legii piłkarskiej, 25% dla CWKS-u) :(

Jeśli Legia piłkarska dogada się z CWKS-em, to i tak zarobi sporo, a i CWKS-owi co nieco kapnie. A jeśli się nie dogada i zmienią herb, to kibice i tak oleją pamiątki ze zmienionym herbem, tak jak olali pamiątki z napisem "Daewoo" swojego czasu. I w ten sposób Legia piłkarska g...o zarobi, CWKS nie dostanie zupełnie nic, kibice będą kupować pamiątki z herbem obecnym na straganach. Nad czym więc się tu zastanawiać??? Dogadać się z CWKS-em i to w trybie pilnym!

A poza tym gdzieś słyszałem, że noworejestrowany znak towarowy musi się różnić od znakó dotychczasowych conajmniej siedmioma szczegółami. Jeśli to prawda, to sama zmiana paska z czerownego na czarny (która i tak nie zostanie na 99,9% zaakceptowana przez kibiców) g...o da. I po co się w to bawić?

aaadamm
14-11-2003, 23:18
a tak n amarginesie - slyszeliscie motyw, ze nowe koszulki Adidasa, w ktrych pilkarze Niemiec wystapia w najbliszym meczu zostaly skrytykowane przez antyfaszystow w Niemczach, poniewaz wg nich koszulki te symbolizuja Faszyzm. hehehe...gdzies na oneci czytalem.....polonia....faszyci :)) brudasy :))

Bondek RedStar'sAlcoholic
15-11-2003, 00:29
nie rozumiem czego tu zazdroscic Wisle?? ...chyba ich nie lubie :P

legart
15-11-2003, 07:49
nie rozumiem czego tu zazdroscic Wisle?? ...chyba ich nie lubie :P

A tego że będą mieli normalny sklep z pamiatkami i gadżetami klubu w szerokim asortymencie.

PS A ja nie mogę kupić spiocjhów dla dziecka w barwach Legii, a Krakowie widziałem takowe w barwach Wisły :/

Sochaczew
18-11-2003, 10:28
Sklep to jest koniecznosc!!w pradze tej czeskiej:)) gdziekolwiek się spojzy widas sklep firmowy...a co CWKS przeszkadza!!!jak my sprzedajemy bluzy i koszulki z herbem to tez mamy się z nimi dzielić??!!a taki sklep to duża szansa...marszałkowska idealne miejsce Pałac Kultury a potem sklep Legii!!

Scena w McD koles siedzi i nic nie je?
-Ty nie masz floty??
-Mam ale musze sobie kupic szalik Legii !

Działacze nie :* marzeń kibiców!!

a wyobrazacie sobie jak wasz młodszy brat lub siostra zamiast barbie czy kena spod choinki wyciaga Saganowskiego czy Svitlice??

albo na imieninach napic sie czegos legijnego??

SOCHACZEW wierny Legii!!

tato
18-11-2003, 11:58
Zawsze powtarzam- wywalić Trylnika, Strejlaua, Engela i Olędzkiego (Staroń już na szczęście wyleciał) i na miejsce tych bumelantów zatrudnić jednego menedżera takiego jak np. Grzegorz Kita, który będzie umiał co najmniej obsłużyć komputer. Wszyscy ci panowie mają z tym poważne kłopoty.
Potrzeba fachowców a nie działaczy!!!

kamyk
18-11-2003, 13:03
wczoraj pokazywali w Tvn24 sklepik Wisły musze przyznac ze fajnie to wygłada! i mieli już troche towaru na wystawie i kibice Wisły maja w czym wybierac. a u nas na razie sobie mozemy wybierac co innego...