PDA

Zobacz pełną wersję : Wisła-Legia (boisko) 12.11.10 godz.20(piątek)

Strony : [1] 2 3

Teraz JA
07-11-2010, 17:14
W 13 kolejce Legia Warszawa zmierzy się na wyjeździe z Wisłą Kraków. Będzie to 147 pojedynek tych zespołów. Drużyny, które przez lata stanowiły o sile naszej ligi w tym sezonie prezentują się poniżej oczekiwań. Chociaż po ostatniej wygranej Legii z Jagą stołeczna drużyna zbliżyła się do czołówki.

Czwarty zespół poprzedniego sezonu mierzył się u siebie z Jagiellonią. Gospodarze po golach Vrdoljaka (44')
http://ekstraklasa.tv/ekstraklasa/10,91668,8623593,12__kolejka__Legia___Jagiellonia_ 2_0__Vrdoljak__1_0_.html [niektóre źródła podają zdobytą bramkę jako samobójczą Skerli]
i Rzeźniczaka (95')
http://ekstraklasa.tv/ekstraklasa/10,91668,8623757,12__kolejka__Legia___Jagiellonia_ 2_0__Rzezniczak__2_0_.html wygrali z białostoczanami 2:0.

skrót meczu: http://ekstraklasa.tv/ekstraklasa/10,91839,8623829,12__kolejka__Legia___Jagiellonia_ 2_0__Skrot_meczu.htmlhttp://

opis meczu: http://legionisci.com/mecz/505

W spotkaniu z Jagiellonią 4 żółtą kartkę ujrzał Jakub Rzeźniczak, co powduje, że jest on zawieszony na najbliższe spotkanie ligowe. Do dyspozycji trenera z powodu kontuzji nie będą Choto, Chinyama i Knezevic. Najprawdopodobniej po przerwie spowodowanej urazem do składu powróci Maciej Rybus. Niepewny występu może być również Marcin Komorowski (kontrowersyjna sytuacja w polu karnym w meczu z Jagiellonią. Najprawdopodobniej tą sytuacją zajmie się Komisja Ligi). Ponado zagrożeni wykluczeniem z nastepnej serii spotkań są Manu, Komorowski i Jędrzejczyk (mają po 3 żółte kartki).

Aktualny wicemistrz Polski w ostatnim swoim meczu ligowym pokonał w derbach Krakowa Cracovię 1:0, po golu Boukhariego (95’) w doliczonym czasie gry http://ekstraklasa.tv/ekstraklasa/10,91842,8622252,12__kolejka__Cracovia___Wisla_0_1 __Boukhari.html
Spotkanie krakowskich zespołów nie stało na wysokim poziomie sportowym.
skrót meczu: http://ekstraklasa.tv/ekstraklasa/10,91842,8622308,12__kolejka__Cracovia___Wisla_0_1 __Skrot_meczu.html

‘Biała Gwiazda’ wystąpiła w następującym składzie:
Wisła: Mariusz Pawełek - Erik Czikosz, Gordan Bunoza, Osman Chavez, Dragan Paljić - Patryk Małecki, Radosław Sobolewski, Łukasz Garguła (88. Maciej Żurawski), Piotr Brożek (73. Nourdin Boukhari), Andraz Kirm - Paweł Brożek (76. Andres Rios)
Relacja ze spotkania: http://wislakrakow.com/www/showarticle.php?articleid=24209
Trenerem naszego najbliższego rywala jest Holender- Robert Maaskant (poprzednio prowadził NAC Breda). Pod jego dowództwem Wisła rozegrała 7 spotkań ligowych, z czego 2 wygrała, 3 zremisowała i 2 przegrała. Stosunek bramek: 10-12.

Po 12 seriach spotkań krakowski zespół zajmuje w tabeli 7 miejsce, z dorobkiem 18 pkt. Składają się na to:

5 wygranych (Arka, Widzew, Polonia B., Lechia, Cracovia)
3 remisy (Korona, GKS B., Śląsk)
4 porażki (Ruch, Jagiellonia, Górnik, Lech)

stosunek bramek jest 'zerowy'- 15:15
http://legionisci.com/tabela
http://legionisci.com/liga/terminarz_druzyna.php?ligaid=19&id=4

Najlepszym strzelcem zespołu jest Paweł Brożek, zdobywca 4 ligowych goli. Drugi w klasyfikacji jest Patryk Małecki, z 3 bramkami na koncie.
http://legionisci.com/strzelcy

Z powodu kontuzji przeciwko Legii nie zagrają Rafał Boguski i Cleber (najprawdopodobniej zakończy karierę sportową, po urazie jaki się nabawił w starciu z piłkarzem Lecha Poznań)

Historia spotkań pomiędzy Legią i Wisłą jest korzystna dla zespołu z Reymonta 22. Do tej pory oba kluby rozegrały ze sobą 146 meczów, z czego:
49 wygrała Legia
Padło 40 remisów
57 wygrała Wisła
Stosunek goli korzystny dla krakowiani: 182-183
http://www.hppn.pl/liga/kluby/25,Legia-Warszawa/rywale/26,Wisla-Krakow-vs-Legia-Warszawa

Ostatnie 10 ligowych pojedynków obu klubów:

Wisła Kraków 0-0 Legia Warszawa 27 listopada 2005, 20:00

Legia Warszawa 1-2 Wisła Kraków 13 maja 2006, 20:30
Aleksandar Vuković 48 - Paweł Brożek 33, Marek Penksa 83

Legia Warszawa 1-1 Wisła Kraków 1 października 2006, 18:30
Marcin Burkhardt 75 - Paweł Brożek 48

Wisła Kraków 3-1 Legia Warszawa 27 kwietnia 2007, 20:00
Paweł Brożek 47, Cléber 66 (k), Jean Paulista 70 - Maciej Korzym 60

Wisła Kraków 1-0 Legia Warszawa 28 października 2007, 19:30
Marek Zieńczuk 19

Legia Warszawa 2-1 Wisła Kraków 27 kwietnia 2008, 17:00
Maciej Rybus 29, 47 - Paweł Brożek 60
W 52. minucie Paweł Brożek (Wisła Kraków) nie wykorzystał rzutu karnego.

Legia Warszawa 2-1 Wisła Kraków 26 października 2008, 17:00
Bartłomiej Grzelak 38, Takesure Chinyama 67 - Paweł Brożek 34

Wisła Kraków 1-0 Legia Warszawa 10 maja 2009, 17:00
Marcelo 36

Wisła Kraków 0-1 Legia Warszawa 6 listopada 2009, 20:00
Miroslav Radović 34
w Sosnowcu

Legia Warszawa 0-3 Wisła Kraków 8 maja 2010, 16:00
Paweł Brożek 16, 47, 70

źródło: 90minut.pl

Z powodu opóźnień w budowie stadionu Wisły spotkania na żywo nie obejrzą fani ze stolicy (na czas nie został oddany sektor gości).

Orzech
07-11-2010, 18:10
Nie ma innej możliwości jak wygrana. To co sobą wiślacy prezentują to jest totalna żenada, którą musimy skrzętnie wykorzystać. Wyjść spokojnie na mecz, to oni niech się gorączkują i atakują, tym bardziej, że tamtejsza widownia lubi sobie pogwizdać jak nie idzie. W innym meczu tej kolejki Korona-Jaga także możemy awansować na 2 miejsce. Dawno nie byłem tak spokojny o mecz z Wisłą, oby tylko ta pewność się nie zemściła...

wnpx
07-11-2010, 18:14
Nie ma innej możliwości jak wygrana. To co sobą wiślacy prezentują to jest totalna żenada, którą musimy skrzętnie wykorzystać. Wyjść spokojnie na mecz, to oni niech się gorączkują i atakują, tym bardziej, że tamtejsza widownia lubi sobie pogwizdać jak nie idzie. W innym meczu tej kolejki Korona-Jaga także możemy awansować na 2 miejsce. Dawno nie byłem tak spokojny o mecz z Wisłą, oby tylko ta pewność się nie zemściła...
Ale wszyscy wiemy jak idzie Legii z Wisłą na ich stadionie. Zeszłego roku można nie brać pod uwagę, mecz nie był na R22. Drugą sprawą jest to, że Legia jest świetną okazją na przełamanie dla Wisły. Dlatego jestem bardziej ostrożny w orzekaniu wyniku tego meczu niż meczu z Jagą. Ale jak już mamy wygrać... to ze 4:0 :klaszcze:

Mini
07-11-2010, 18:16
Legia Warszawa 2-1 Wisła Kraków
Legia Warszawa 2-1 Wisła Kraków
Wisła Kraków 1-0 Legia Warszawa
Wisła Kraków 0-1 Legia Warszawa
Legia Warszawa 0-3 Wisła Kraków

Gdyby uwzględniać 'prawo serii' (od 7 spotkań raz wygrywa Legia, raz Wisła) to najbliższy mecz powinien paść 'łupem' drużyny ze stolicy Polski.

coś się ta seria nie zgadza ;)

Teraz JA
07-11-2010, 18:29
coś się ta seria nie zgadza ;)

faktycznie, coś się nie zgadza. Pisząc o tej serii opierałem się na tym: http://www.hppn.pl/liga/kluby/25,Legia-Warszawa/rywale/26,Wisla-Krakow-vs-Legia-Warszawa

Wyniki spisywałem z 90minut, być może gdzieś się pomyliłem. Zaraz sprawdzę i najwyżej poprawię :D

Jednak nie ma tego prawa serii, na tamtej stronie sie pomylili;)

Mario
07-11-2010, 18:36
Wisła nie prezentuje się w tym sezonie najlepiej, mecz z Cracovią wygrany po ogromnych męczarniach, ogólne problemy w zespole. Do Krakowa trzeba jechać po trzy punkty i tyle przywieźć z tego trudnego terenu, gdyż będą to bardzo ważne punkty w walce o tytuł mistrzowski. Już w piątek możemy zasiąść na fotelu wicelidera tabeli.

e(L) Pichichi
07-11-2010, 18:45
Legia wygra 0-2 jestesmy na fali,Wisła ma prze słabą obronę co myślę że skrzętnie wykorzysta Kucharczyk i spółka;)

Orzech
07-11-2010, 19:13
W Krakowie zawsze grało nam się ciężko ponieważ Wisła miała przeważnie lepszy zespół, teraz zdecydowanie nie ma. Poza tym to im bardziej powinno zależeć na wygraniu, my musimy zagrać swoje, bez nerwów, wykorzystać jedną z kontr, mamy szybki przód a Wisła jedną z najsłabszych defensyw w lidze. Pawełek coś dawno nie puścił jakiejś szmaty więc może też dopomoże:oczko:

Robson(L)
07-11-2010, 19:25
Remis biorę w ciemno. Niby Wisła nic nie gra ale prawdę powiedziawszy nam też bardzo daleko do ideału. Poza tym wiadomo jak nam idą te mecze z Wisłą w Krakowie, a oni mimo tej padaki, jeszcze meczu u siebie nie przegrali w tym sezonie.
Później zostają nam 3 mecze z teoretycznie ogórkami więc w nich powinno być 7-9pkt.

wnpx
07-11-2010, 19:30
Pawełek coś dawno nie puścił jakiejś szmaty więc może też dopomoże:oczko:
Właśnie! Zadziwia mnie ta przemiana! Gość, którego niedawno wszyscy stawiali na równi z Przyrowskim czy Cabajem stał się ostoją obrony Wisły :]
Ale racja... wpuści i to niejedną.

Duma Stolicy
07-11-2010, 19:51
Stawiam na remis. Wisła spokojnie jest do pokonania ale gramy u nich w Krakowie gdzie tak naprawdę nie pamiętam kiedy wygraliśmy mecz ligowy. Jedyne co mi do głowy przychodzi to pamiętne 6-0.
Poza tym to zero w rubryce remisy utrzymuje się zadziwiająco długo.

Mam nadzieję jednak, że Skorża ma jakiś pomysł na swój były zespół.
Bardzo podobało mi się jak w meczu z Jagą wyeliminował prędkość Grosickiego, dając mu często plaster w postaci Manu.

tehace
07-11-2010, 19:57
Stawiam na remis. Wisła spokojnie jest do pokonania ale gramy u nich w Krakowie gdzie tak naprawdę nie pamiętam kiedy wygraliśmy mecz ligowy. Jedyne co mi do głowy przychodzi to pamiętne 6-0.(...)

No co Ty opowiadasz ;) To właśnie ostatni mecz u nich wygraliśmy 1-0 po golu Rado.

KRA
07-11-2010, 20:02
Meczyk był grany w Sosnowcu więc to żadne "u nich". ;)

rch
07-11-2010, 20:08
A jak duzym atutem dla nas bedzie fakt, ze Skorza zapewne wciaz dobrze zna Wisle? Wydaje mi sie, ze duzo lepiej niz zdazyl poznac Legie...

Orzech
07-11-2010, 20:13
Jak teraz nie wygrają w Krakowie to kiedy? Łatwiej już nie będzie. Dla mnie właśnie ten mecz to pewniejsze 3 punkty niż kolejny mecz z Arką, gdyż Arka przyjedzie i zamuruje bramke. Wisła będzie się starała grać odważnie i to ich zgubi:prawi:

tehace
07-11-2010, 20:30
Meczyk był grany w Sosnowcu więc to żadne "u nich". ;)

No racja,umknął mi taki "drobiazg" - patrzyłem statystycznie.Ale tak czy tak teraz jest ta okazja na wywiezienie całej puli punktowej - spokojnie stać nas na to.A obecna passa zwycięstw wcale nie jest taka długa by musiała się już zakończyć w Krakowie ; )

Sagitarius
07-11-2010, 20:32
Mam nadzieję, że wygrają. Wisła gra ostatnio straszną padakę, momentami gorszą niż u nas na początku sezonu. Najlepiej jakby pojechali Wisłę tak jak Koronę :D

SPQR
07-11-2010, 20:35
Ja bym zachował zimną krew i nie napalał się na łatwe zwycięstwo. Pamiętajmy, że właśnie ta paździerzowa Wisła, niezłej przecież Lechii Gdańsk, zrobiła z dupy jesień średniowiecza na swoim stadionie. Wprawdzie pomoc sędziego była nieoceniona, ale jednak wynik 5:2 nie wziął się z powietrza.

Dlatego trzeba tonować nastroje i ograniczyć napinkę ;)

wnpx
07-11-2010, 20:47
Ja bym zachował zimną krew i nie napalał się na łatwe zwycięstwo. Pamiętajmy, że właśnie ta paździerzowa Wisła, niezłej przecież Lechii Gdańsk, zrobiła z dupy jesień średniowiecza na swoim stadionie. Wprawdzie pomoc sędziego była nieoceniona, ale jednak wynik 5:2 nie wziął się z powietrza.

Dlatego trzeba tonować nastroje i ograniczyć napinkę ;)
Ale zwróć uwagę na to, jak ten mecz wyglądał. Lechia raziła nieskutecznością a do tego jak wspomniałeś, pomoc sędziego. Myślę, że psychika w tym wypadku zrobiła swoje. W końcu w roli faworytów na Legię czy Wisłę przyjeżdżali po raz pierwszy nie pamiętam już od jak długiego czasu.
Legia na razie pokazała, że w takich sytuacjach potrafi się ogarnąć (mecz z Lechem, Górnikiem czy Śląskiem).

lukasz9209
07-11-2010, 20:48
Nam w Krakowie z Wisłą zawsze grało się ciężko, tym razem pewnie bedzie podobnie. jednak licze na skromne 0-1 :l:

ivan
07-11-2010, 20:59
Szansa na zwycięstwo jest spora , oby tylko nie wykluczyli Komorowskiego ( nie myślałem że kiedyś tak pomyślę ) bo odkąd gra na środku defensywa spisuje się co najmniej przyzwoicie w przeciwieństwie do wiślackiej . Jeżeli powiozą Wisłę to jest szansa na lidera jeszcze w tym roku .

daimler
07-11-2010, 21:03
TVP ten mecz też będzie transmitować może?

pleba
07-11-2010, 21:08

Nie.

Mini
07-11-2010, 21:09
Nam w Krakowie z Wisłą zawsze grało się ciężko, tym razem pewnie bedzie podobnie. jednak licze na skromne 0-1 :l:

nie zawsze 8)
1955 - 3-0
1967 - 2-0
1993 - 6-0
1997 - 3-1

Ytong
07-11-2010, 21:10

Jak nie masz C+ to jedynie meczyki.pl lub soccer-live.pl

Nazgul
07-11-2010, 21:13

W Krakowie zazwyczaj było lepiej niż u siebie. Nawet za Cupiała bardziej dotkliwe porażki ponosiliśmy w domu niż tam. U siebie pierwszy zdobyliśmy z nimi punkty dopiero wiosną 2002. Polecam encyklopedię Fuji.

lukasz9209
07-11-2010, 22:12
W Krakowie zazwyczaj było lepiej niż u siebie. Nawet za Cupiała bardziej dotkliwe porażki ponosiliśmy w domu niż tam. U siebie pierwszy zdobyliśmy z nimi punkty dopiero wiosną 2002. Polecam encyklopedię Fuji.
zwracam honor ;) rzeczywiście na wyjazdach było ciut lepiej niż u siebie. Nie wiem co mi się ubzdurało, że na Reymonta 22 szło Nam słabiej.
tak czy owak czeka Nas ciężki mecz :bije:

Playboy
07-11-2010, 22:18
Do końca pozostańmy bezkompromisową drużyną! Gramy o całą pulę, albo będą 3 punkty, albo nic! Wisła jest przeraźliwie cienka i mam nadzieje, że z nami fuks im nie dopomoże. Chociaż się trochę strzałów z dystansu obawiam i postawy Kostii.

Mini
07-11-2010, 22:20
coś kłamiecie Panowie

w Krakowie Legia wygrała w lidze chyba 12 razy
U siebie od 1954 do 1977 się 12 uzbierało więc dalej nie szukając dodajmy do tego 3-2, 4-1, 5-0 na początku tego wieku i już jest lepiej :)

Teraz JA
07-11-2010, 22:21
zwracam honor ;) rzeczywiście na wyjazdach było ciut lepiej niż u siebie. Nie wiem co mi się ubzdurało, że na Reymonta 22 szło Nam słabiej.
tak czy owak czeka Nas ciężki mecz :bije:

Pewnie dlatego tak Ci się wydawało, bo od 97 roku tam nie wygraliśmy. Spotkania zazwyczaj były wyrównane, poza tym padały remisy, które dawały Legii np mistrzostwo Polski (vide 2002)

Z.
07-11-2010, 22:25
Vide 2006 - 0-0 i jakaś katastrofa Włodara sam na sam z bramkarzem z 2-3 metrów ;)

detoxizer
07-11-2010, 23:04
Ja byłbym jednak ostrożny w typowaniu wyniku. Może być bardzo ciężko. Wisła jest w takiej sytuacji jak my przed meczem z Lechem. Na pewno na nas dodatkowo się zepną.

e(L)egion
08-11-2010, 07:00
Wisła jest w takiej sytuacji jak my przed meczem z Lechem. Na pewno na nas dodatkowo się zepną.
I właśnie dlatego zastanawia mnie taki optymizm panujący tutaj. Ja szczerze powiedziawszy remis biorę w ciemno. To chyba jeszcze nie te czasy gdzie bedziemy jeździć na R22 jak po swoje.

midzi
08-11-2010, 07:50
Mimo, że Wisła gra obecnie większy piach od nas to niestety sądzę, że może być mecz podobny do ostatniego Amica-Lech. Jak dostaniemy łupnia ze 3:0 nie będę zdziwiony. Mimo wszystko obrona nie jest jeszcze za pewna. Kiełbowicz dobry w akcjach zaczepnych i przechwytach nie jest mistrzem destrukcji. Jędrzejczyk również w obronie spisuje się gorzej niż Rzeźniczak. Środek obrony gra ostatnio nieźle, w czym duża zasługa Komorowskiego, który w ciągu ostatnich miesięcy wskoczył ze 2 poziomy do góry. Miejmy nadzieję, że IV powróci do formy sprzed kontuzji, bo obecnie w środku króluje zdecydowanie Borysiuk. O ofensywę nie ma co się martwić bo jej praktycznie nie mamy, a wszystko co wpada to są albo wyćwiczone na treningach schematy stałych fragmentów gry (trzeba przyznać, że mamy ich dobrych wykonawców), albo jakieś fuksy typu gol Rzeźniczaka.

Szawar
08-11-2010, 08:32
Wynik jest sprawa otwartą. Wydaje się, ze na chwile obecną Legia jest w lepszej formie. Z drugiej strony w Krakowie zawsze grało sie cięzko. Umiejętnosci czysto piłkarskie jak i forma przemawiaja za Legią. Do wysokiej formy wraca Kirm, ktory przy braku Rzezniczaka na prawej obronie bedzie obok Pawła Brozka najgrozniejszym zawodnikiem Wisły. Zawody wygra ta druzyna, która opanuje srodek pola, tutaj oczekuje ciekawej rywalizacji na lini Vrdolijak - Sobolewski.

Huxley
08-11-2010, 11:14
Ku pamięci ostatni mecz Legia-Lech, mieli nas wdeptać w ziemię i co?? Mam nadzieję, że tak samo nie będzie w Krakowie i wygramy, jeżeli będzie remis to nie będę płakał, oczywiście zależy po jakiej grze.

robus
08-11-2010, 13:55
nie zawsze 8)
1955 - 3-0
1967 - 2-0
1993 - 6-0
1997 - 3-1

noo,ale 93 rok to sobie mogles darowac

Dadzi
08-11-2010, 13:58
Mecz z Wisłą to jak dla mnie będzie pokazanie gdzie znajduję się Legia .

Bo Wisła gra kichę ale ma przebłyski a w meczu u siebie z Legią będą gryść trawę o dobry wynik . Będzie ciężko ale mam nadzieję że 3 pkt dla Legii .

WESOŁY DIABEŁ
08-11-2010, 14:54
Dla GTS-u to będzie mecz sezonu, będzie ciężko tu nie mam watpliwości. Ale wierzę w 3 punkty. Walka, walka i jeszcze raz walka a u NaS jest Ivica i Borysiuk (w końcu), powoli powstaje walcząca drużyna i tutaj upatruję się szansy. Szkoda że nie grają w SOSNOWCU:pimp:

Marek.Only
08-11-2010, 16:48
noo,ale 93 rok to sobie mogles darowac

bo co? nalezysz do tej grupy ktora twierdzi ze 'cala Polska widziala'??

mwojciec
08-11-2010, 20:02
... niczego nie można być pewnym. Teoretycznie lepiej ostatnio się prezentujemy ale pytanie czy piłkarzom się nie udzieli znana od kilku sezonów akcja ( zaskoczyli nas, niestety nie skoncentrowaliśmy się wystarczająco itd).
Mam nadzieje że progresja w grze będzie, więcej gry z 1 piłki. Zastrzyk wiary we własne możliwości po wygranej z liderem jest.

Mam nadzieje na 3 punkty po dobry meczu. Fajnie by było jakby Kucharczyk i Borysiuk coś walneli plus Mezenga z ławy. Ew. Szalach :)
"Liczę" na mocno nieobliczalną obronę Wisły. I że ten ich Marokańczyk o posturze misia koralgola i fryzurze czeskiego hokeisty po przejściach zagra od początku i będzie kaszankę grał jak w większości meczy.

Jak szaleć to szaleć 4:0 Kucharczyk 2x . Borysiuk , Mezenga :)

Nazgul
08-11-2010, 20:10
Ja byłbym jednak ostrożny w typowaniu wyniku. Może być bardzo ciężko. Wisła jest w takiej sytuacji jak my przed meczem z Lechem. Na pewno na nas dodatkowo się zepną.

W spięciu to prawdopodobnie będzie remis, bo my z kolei mamy powód do rewanżu za niedawny mecz w Warszawie. Liczę na dobry mecz i nie życzę sobie remisu w wyniku końcowym...

detoxizer
08-11-2010, 20:17
Wiesz, tak średnio remis, bo ilu gra u nas zawodników z wiosennego spotkania? :hmm:

Sgt.
08-11-2010, 23:06
Rado, Astiz, Choto, Szałachowski, Rybus, Borysiuk, Komorowski, Kiełbowicz, Machnowski, Iwański, Wawrzyniak, Rzeźniczak, Chinyama - oni byli w Legii wtedy i są też teraz (niezależnie od kontuzji itd.).

Wyboldowani ci, którzy byli na boisku wtedy z Wisłą i prawdopodobnie zagrają (lub mają chociaż szansę zagrać) w najbliższym meczu. 6 to niewiele, ale zawsze coś.

lsk_ziom
09-11-2010, 07:24
Wislaki nawet że grają straszną padake i wygrywają jak z Cracovią na farcie to i tak w meczu z nami zmobilizują się bardzo chociażby dla swoich kibiców.Jednakże taką Wisle powinniśmy pokonać i nietracić dystansu do lidera.Ja sądze że to będzie mecz walki i oby znowu Kiełbik wrzucił mega piłke która nasi zawodnicy zamienią na bramkę :) Sądze że wygramy 1:0 lub 2:0 :lz:

secur
09-11-2010, 07:46
Mecz może być bardzo trudny. Wiadomo jak się gra na Wiśle. Mimo, iż "Biała Gwiazda" gra ostatnia bardzo przeciętnie, to i tak jest to zespół ,którego stać na to, by zwyciężać mecze prestiżowe. Tym bardziej, że skład mają całkiem całkiem.

wnpx
09-11-2010, 07:52
Tym bardziej, że skład mają całkiem całkiem.
Doprawdy? Nie zauważyłem.

foo
09-11-2010, 08:39
ciekawe, jak nasi zagraja przy tak wrogich trybunach... Manu lubi sobie popyskowac, moze skonczyc z kartka. O IV jakos sie nie boje, ale Paczek czy Ariel moga sie podpalic
Kucharczyk raczej da rade

pilkarsko sie Wisly nie boje

Pablo84
09-11-2010, 08:41
Dla GTS-u to będzie mecz sezonu, będzie ciężko tu nie mam watpliwości. Ale wierzę w 3 punkty. Walka, walka i jeszcze raz walka a u NaS jest Ivica i Borysiuk (w końcu), powoli powstaje walcząca drużyna i tutaj upatruję się szansy. Szkoda że nie grają w SOSNOWCU:pimp:

Dla "gts-u" mecz z sąsiadką jest meczem sezonu.Dowartościowuj się dalej.

daimler
09-11-2010, 09:35
Aż sam nie wierzę w to co piszę, ale... będzie dobrze 8)

kaLasz
09-11-2010, 10:08
Wisła na chwilę obecną nic nie gra (szczęśliwe zwycięstwo w derbach), u nas widać jakiś progres, a przede wszystkim zaczynają przypominać drużynę. Jak się zepną tak jak na Jagę to wracają z trzema punktami.

Hmmm... po raz pierwszy od jakiegoś czasu jesteśmy faworytem?

RadO
09-11-2010, 10:09
Dla "gts-u" mecz z sąsiadką jest meczem sezonu.Dowartościowuj się dalej.
a tego co tu przywiało? :lol:

Wisła słaba, my w gazie... szansa na wygranie w Krakowie taka jakiej już dawno nie było :prawi:

R.
09-11-2010, 10:23
Trzeba wykorzystac ich ogorkowata i slabo grajaca obrone. Ten Bunoza jest tragiczny z tego co widzialem wiec jest szansa na uklucie jakiejs bramki. Gorzej jak wyjda zesrani i dadza sie Wisle zdominowac...

kaLasz
09-11-2010, 10:47

Wisła słaba, my w gazie... szansa na wygranie w Krakowie taka jakiej już dawno nie było :prawi:
z tym gazem to bym nie przesadzał...

RadO
09-11-2010, 10:56
z tym gazem to bym nie przesadzał...

nie no 4 wygrane z rzędu to faktycznie przypadek. Zwłaszcza przy wynikach Wisły :lol: Że o ich stylu gry nie wspomnę.

kaLasz
09-11-2010, 11:18
nie no 4 wygrane z rzędu to faktycznie przypadek. Zwłaszcza przy wynikach Wisły :lol: Że o ich stylu gry nie wspomnę.
Nie mówię, że przypadek... tylko, że do tego gazu to trochę brakuje. Nie rozjeżdżali wszystkich, a te zwycięstwa nie przychodziły łatwo (do 88min z Górnikiem było 0:1 i jakby się tak skończyło to nikt nie miałby pretensji, z Koroną sprawę zdecydowanie ustawiła czerwona kartka i karny, we Wrocku też wymęczone 2:1 po golu w ostatnich minutach...). Przekonujące zwycięstwo po dobrej grze było jedynie z Jagą.

I wygranych z rzędu było 8 (wliczając sparingi).

ivan
09-11-2010, 11:24
ciekawe, jak nasi zagraja przy tak wrogich trybunach... Manu lubi sobie popyskowac, moze skonczyc z kartka. O IV jakos sie nie boje, ale Paczek czy Ariel moga sie podpalic
Kucharczyk raczej da rade

pilkarsko sie Wisly nie boje

W Kielcach i Łodzi też ich po główkach nie głaskali a dali radę . To ich może tylko zmobilizować , a zaszkodzić może na obiektach typu Odra W .

Orzech
09-11-2010, 12:22
Trzeba wykorzystac ich ogorkowata i slabo grajaca obrone. Ten Bunoza jest tragiczny z tego co widzialem wiec jest szansa na uklucie jakiejs bramki. Gorzej jak wyjda zesrani i dadza sie Wisle zdominowac...

Ale dlaczego mają wyjść zesrani? Piłkarsko nie powinni mieć najmniejszych powodów do obaw. To Wisła powinna grać pod większą presją. Trybun się mają bać? W sumie to jest możliwe, też by mnie to denerwowało jakby za moimi plecami jakiś koleś darł ryja do mikrofonu, tak, że zagłusza całą reszte. Poza tym jak Wiśle nie będzie szło to te trybuny będą działać na naszą korzyść, gdyż panowie "(...)ty najlepszych kibiców w Polsce masz" mają ciągoty do gwizdania, o czym można się było przekonać od 80 minuty spotkania ze Śląskiem przy wyniku 0:0. Jedziemy po 3 punkty i tylko one mnie usatysfakcjonują.

Nazgul
09-11-2010, 13:13

Rok temu było na odwrót...

Adin
09-11-2010, 13:54

Bo Wisła gra kichę ale ma przebłyski a w meczu u siebie z Legią będą gryść trawę o dobry wynik . Będzie ciężko ale mam nadzieję że 3 pkt dla Legii .

nie wiem czy oglądaliście lige + ekstra w ostatnią niedziele, ale tam było widać jaka atmosfera panuje w szatni Wisły.Po zwycięstwie cieszyli się tylko zagraniczni piłkarze, a polacy gdzieś w oddali.Małecki po nieudanym przyjęciu piłki, drze się na Zurawskiego w mało spokojnych słowach:zszokowany:

Brożek kiedyś na pytanie dziennikarzy "dlaczego Wisła gra tak słabo" odpowiedział, że " proszę spytać się cudzoziemców, bo to oni grają"

Także wątpię, że piłkarze za zagranicy potraktują ten mecz jakoś "wyjątkowo".

Mamy szansę ich pyknąć i mam nadzieje, że w piątek to okaże się faktem :)

Chomik
09-11-2010, 14:20

Nie mogę słuchać tego tekstu, Skorża od meczu z Koroną powtarza ten sam banał. Przed meczem rzucił, że ten mecz określi cele Legii i teraz co kolejkę ja to samo słyszę. Cel jest jasny, Legia walczy o mistrzostwo Polski, jedna porażka tego nie zmieni.

Jakoś po Widzewie do Wisły czuje największy wstręt i zawsze wygrana cieszy mnie podwójnie.

Sagitarius
09-11-2010, 14:24
Jakoś po Widzewie do Wisły czuje największy wstręt i zawsze wygrana cieszy mnie podwójnie.

Dobrze prawisz. Jak ktoś jeszcze studiuje w Krakowie, to zwycięstwo Legii będzie go cieszyło 4 krotnie :D

Luke
09-11-2010, 15:37

A nasz styl to rzeczywiście powala. W lidze tylko zwycięstwo z Koroną i fragmenty meczu z Jagą były dobre. Z Górnikiem męczarnie do końca tak samo jak ze Śląskiem w pucharze.

Teraz JA
09-11-2010, 15:54
A nasz styl to rzeczywiście powala. W lidze tylko zwycięstwo z Koroną i fragmenty meczu z Jagą były dobre. Z Górnikiem męczarnie do końca tak samo jak ze Śląskiem w pucharze.

Dodać do tego, że Jaga i Korona zajmują dwa pierwsze miejsca w lidze, to tak masz rację- tylko.

RadO
09-11-2010, 16:05
przekonaliście mnie. Jesteśmy mega chujowi. w piątek 0:3. Naprzód Wisełko!

Luke
09-11-2010, 16:17

Nie jesteśmy, ale brakuje wyraźnych i przekonujących zwycięstw (nie licząc Korony) więc tak wielki optymizm jaki jest na forum mnie osobiście zastanawia. Po ostatnich zwycięstwach też jestem optymistą, ale umiarkowanym.;)

Yevaud
09-11-2010, 16:28

Jestesmy dosyc kiepscy bez stabilnej formy.
Ale czy to powod zeby Wisle kibicowac?

A Fe!

kaLasz
09-11-2010, 16:55
Nie.. jednak jesteśmy w gazie! Nie będzie co zbierać z Wisełki! W piątek pobijemy 12:0 :prawi: Na pełnej k.rwie Legiunio!

Sgt.
09-11-2010, 17:30
Napisał RadO

Nie.. jednak jesteśmy w gazie! Nie będzie co zbierać z Wisełki! W piątek pobijemy 12:0 :prawi: Na pełnej k.rwie Legiunio!

Złoty środek: jesteśmy arcy-średni i będzie 1:1 po dwóch samobójach! Do boju sędzia!

wnpx
09-11-2010, 22:09
Nie jesteśmy, ale brakuje wyraźnych i przekonujących zwycięstw (nie licząc Korony) więc tak wielki optymizm jaki jest na forum mnie osobiście zastanawia. Po ostatnich zwycięstwach też jestem optymistą, ale umiarkowanym.;)
Chyba komuś się po hasłach typu "o takim marzyłeś", czy Arsenalu w glowie pop*erdolilo. Taaaa, golimy wszystkich do 0! Bo ekipę to właściwie mamy mocniejszą niż w '94. Chyba nikt Ci nie wytłumaczył, że dulary wydane na transfery mają nijakie przełożenie na jakość gry?

Paluch
10-11-2010, 00:50
nie ma co pier dolić, Wisła gra piach, mają konflikt a u nas zaczyna sie rodzić zespół i ten mecz odbywa się w idealnym momencie dla Nas. Morale zespołu po ostatnich wynikach są naprawde wysokie bo jakie by miały być? I nieważne czy te zwycięstwa były fartowne czy nie fartowne. Legia wygrywała bo była lepsza o tą jedną bramke i nie ma co sie rozwodzic na ten temat. Jesteśmy na 3 miejscu, walczymy o mistrzostwo, jestesmy na fali, piłkarzole zaczeli żyć z nami dobrze to i noga przy strzałach mniej drży :)
będzie dobrze, sądzę, że ten sezon będzie mimo wszystko nasz a mecz z Wisłą będzie potwierdzeniem tego, że zespół zaczyna tworzyć nie grupa przypadkowych skórokopów a dobrych kolegów z boiska, którym gra sprawia przyjemność. Po ostatnich meczach zyskali u mnie nowy kredyt zaufania, za walkę do końca, której brakowało w ubiegłym sezonie przede wszystkim.

Yevaud
10-11-2010, 07:24
nie ma co pier dolić, Wisła gra piach, mają konflikt a u nas zaczyna sie rodzić zespół i ten mecz odbywa się w idealnym momencie dla Nas. Morale zespołu po ostatnich wynikach są naprawde wysokie bo jakie by miały być? I nieważne czy te zwycięstwa były fartowne czy nie fartowne.

Chcialbym niesmialo wtracic, ze owa grajaca piach Wisla ma raptem 3 punkty straty do "rodzacego sie zespolu" - wystarczy teraz zwyciestwo i sie z nami zrowna punktami. Grajaca piach Wisla przegrala 3 spotkania, a my 5. Grajaca piach Wisla ma identyczny jak Legia bilans bramkowy.
Legia na kryzys w zespole zareagowala zwyciestwem nad Lechem Poznan.
Wisla zdaje sie byc w tym samym miejscu.
Morale zespolu u nas jest dobre, moze az za dobre, skoro Skorza studzi nastroje i mowi, ze nie bylo dobrego meczu jak dotad. Przed meczem z Groclinem tez nastroje byly nad wyraz dobre.

Oczywiscie, ze trzeba wierzyc w zwyciestwo, ale nie zadnych podstaw by uznawac ten mecz za wygrany nim sie rozpoczal. A jak pilkarze tak uznaja - to i 3 w plecy zaliczyc mozemy.

Pablo84
10-11-2010, 09:49
Ale dlaczego mają wyjść zesrani? Piłkarsko nie powinni mieć najmniejszych powodów do obaw. To Wisła powinna grać pod większą presją. Trybun się mają bać? W sumie to jest możliwe, też by mnie to denerwowało jakby za moimi plecami jakiś koleś darł ryja do mikrofonu, tak, że zagłusza całą reszte. Poza tym jak Wiśle nie będzie szło to te trybuny będą działać na naszą korzyść, gdyż panowie "(...)ty najlepszych kibiców w Polsce masz" mają ciągoty do gwizdania, o czym można się było przekonać od 80 minuty spotkania ze Śląskiem przy wyniku 0:0. Jedziemy po 3 punkty i tylko one mnie usatysfakcjonują.

***** większych głupot nie czytałem od dawna.?Kibice Wisły są chyba najbardziej cierpliwymi kibicami w Pl.Zawsze są z kopaczami, mimo że im nie idzie, zresztą, to przyznają trenerzy czy własnie kopacze.
Na Śląsku gwizdano ale po meczu, by zaraz zaspiewać i na dobre i na złe.

Rado, obseruje festiwal nienawieści. Komentarze pod niektórymi artykułami to miód na me serce :D

Teraz JA
10-11-2010, 10:07
Pablo owszem, tak było jeszcze do niedawna, ale po porażce z Cracovią w tamtym sezonie i u Was czara goryczy się przelała. Gracie chujo*o to i fani pokazują swoje niezadowolenie coraz częściej.

daimler
10-11-2010, 10:14
Skończcie zajmować siętym co sądzą kibice Wisły. Ja pierdolę, co to za rozkminki? :hyy:

Orzech
10-11-2010, 11:05
***** większych głupot nie czytałem od dawna.?Kibice Wisły są chyba najbardziej cierpliwymi kibicami w Pl.Zawsze są z kopaczami, mimo że im nie idzie, zresztą, to przyznają trenerzy czy własnie kopacze.
Na Śląsku gwizdano ale po meczu, by zaraz zaspiewać i na dobre i na złe.

Rado, obseruje festiwal nienawieści. Komentarze pod niektórymi artykułami to miód na me serce :D

Dobra wycofuje to co napisałem wcześniej, skoro piszesz, że gwizdy były po meczu to tak pewnie było a ja mam guza mózgu i coś mi zaczęło w głowie gwizdać. Zresztą jak Karabach strzelał gola w Krakowie to też musiałem mieć jakieś omamy. Wiślacy jeszcze raz sorry, ale jestem strasznie "zajawiony" przed tym meczem:chytry:

Robson(L)
10-11-2010, 16:21
Komorowski może grać. Dobrze bo obecność Warzywniaka na boisku byłaby sporym wzmocnieniem Wisły.

Adin
10-11-2010, 16:39
Komorowski może grać. Dobrze bo obecność Warzywniaka na boisku byłaby sporym wzmocnieniem Wisły.

Nigdy nie myślałem, że tak będę się cieszył, że "prezydent" może grać:bravo:

Teraz JA
10-11-2010, 16:44
ja wolałbym, żeby go zawiesili

raz, że na drugi raz może pomyśli
dwa, jak Legia wygra, to zaraz będą aluzje w stylu komisja (L)igi

Mini
10-11-2010, 16:46
dwa, jak Legia wygra, to zaraz będą aluzje w stylu komisja (L)igi

a przejmujesz się takimi aluzjami ?

ivan
10-11-2010, 16:52
Komisja Ligi to ciało sprawiedliwe .:hyhy:

Teraz JA
10-11-2010, 16:55
a przejmujesz się takimi aluzjami ?

A Tobie to bez różnicy? Kojarzenie sukcesów (jeśli wygra) Legii z jakąś tam komisją.

Playboy
10-11-2010, 17:06
Już wiślacy zaczynają swoje teorie spiskowe jak to nam i Amice wszyscy pomagają, a im kłody pod nogi rzucają :fy:

Sagitarius
10-11-2010, 17:07
Takie aluzje były zawsze. Jak wygramy jedną bramką - źle, wygramy czterema, też źle. Tutaj wchodzą w grę kompleksy, które będą się pojawiać zawsze, niezależnie od deyczji jakieś tam Komisji Ligi. Nie popadajmy też w paranoję. Komorowski jakąś wielką gwiazdą nie jest.

Eman
10-11-2010, 17:10
A Tobie to bez różnicy? Kojarzenie sukcesów (jeśli wygra) Legii z jakąś tam komisją.

haha nie badz smieszny

Mini
10-11-2010, 17:10

zawsze jak Legia coś wygra to będą ujadać wszędzie dookoła, a jak już nie będzie żadnej kartki, jakiegoś spalonego, wolnego lub karnego to zaczną pierdolic o tym że w 1954 to Legia zabrała cały skład z Bytomia jak tu niedawno jeden mazgaj :pociesza:

więc mnie to jebie co w necie albo w gazietce piszą jacyś frustraci

nevermind
10-11-2010, 17:34

A od kiedy Cie opinia Wislaków, Lechitów czy Widzewiaków interesuje? Tak jak Mini napisał, kazdy sukces Legii bedzie komentowany(zwłaszcza z tamtych czesci Polski) jakims ujadaniem. Ze sedziowie, ze murawa, ze terminarz, że doping na Łazienkowskiej zagłusza komunikacje pomiedzy trenerem a zespolem :D

Pozatym nie rozumiem tego ich placzu wg nich to sam Broziu wpakuje nam ze 12 bramek, wiec w czym mialby Komorowski temu fantastycznemu napastnikowi przeszkodzić? :fy:

Robson(L)
10-11-2010, 17:35
Psy szczekają, karawana jedzie dalej. Jeśli wiślacy aż tak srają się na myśl, że zagra Komor to znak, że naprawdę z nimi źle.

Orzech
10-11-2010, 18:20
Wiślacy mając w pamięci ostatnią akcję meczu Wisła-Śląsk, cały mecz Wisła-Lechia i fakt, że Sobolewski powinien dostać 3 żółte kartki w 1 połowie w meczu z Lechem, powinni trochę ogarnąć bajere. Ja to się nawet ostatnio na ichniejszym forum dowiedziałem, że przez lata sędziowie byli przeciwko nim, i było coś takiego jak "nie gwizdać karnych Wiśle". Musiałem jakąś inną lige chyba oglądać... W sumie też lepiej ogarne bajere bo zaraz znowu wparuje Pablo84 i powie, że pisze głupoty:(

Sagitarius
10-11-2010, 18:26
Nie ma co gdybać. Wszystko zweryfikuje boisko, oby na naszą korzyść :D

Playboy
10-11-2010, 18:41
Wiślacy mając w pamięci ostatnią akcję meczu Wisła-Śląsk, cały mecz Wisła-Lechia i fakt, że Sobolewski powinien dostać 3 żółte kartki w 1 połowie w meczu z Lechem, powinni trochę ogarnąć bajere. Ja to się nawet ostatnio na ichniejszym forum dowiedziałem, że przez lata sędziowie byli przeciwko nim, i było coś takiego jak "nie gwizdać karnych Wiśle". Musiałem jakąś inną lige chyba oglądać... W sumie też lepiej ogarne bajere bo zaraz znowu wparuje Pablo84 i powie, że pisze głupoty

No tak już jest, że punkt widzenia zależy od punku siedzenia.

Tylko coś takie złe przeczucia mam, że nam Komor jakiś numer może wykręcić i nie daj Boże bramkę zawalić.

me(L)u
10-11-2010, 19:28

A ja na to kojarzenie odpowiadam: Leszek Saks.

Eman
10-11-2010, 19:28
No tak już jest, że punkt widzenia zależy od punku siedzenia.

Tylko coś takie złe przeczucia mam, że nam Komor jakiś numer może wykręcić i nie daj Boże bramkę zawalić.

a ja mam przeczucie ze bramke po roznym bitym przez Kielbowicza strzeli :D

Magik73
10-11-2010, 19:55
Myślę, że Legia wygra 2:1 ale będzie bardzo ciężko. Wisła gra cienko w tym sezonie, ale oni zawsze potrafią na Legię się sprężyć, oby nie.:lz:

gall
10-11-2010, 21:17
będzie 1-0 po bramce sam. Komora taka ironia losu , ale jak sprawiedliwość to...[/B]

pc1988
12-11-2010, 07:43
20:05 12.11.2010 Wisła Kraków - Legia Warszawa - Ekstraklasa w necie Piłka Nożna
http://transmisje-sportowe.cba.pl/viewtopic.php?p=339#339
lub
http://naszsport.iq24.pl/default.asp?grupa=132367&temat=90159

Gruszek
12-11-2010, 07:51
Wrzuci ktoś ten mecz na serwer do ściągnięcia? Nie będę miał okazji zobaczyć na C+.

Nazgul
12-11-2010, 08:09
A ja na to kojarzenie odpowiadam: Leszek Saks.

I pozamiatane :)

Wrzuci ktoś ten mecz na serwer do ściągnięcia? Nie będę miał okazji zobaczyć na C+.

Ksych wrzuca kazdy mecz.

casual
12-11-2010, 09:14
Oby tylko nie pojechali tam z założeniem "remis też będzie dobry", bo wtedy dostaną w dupę. Od początku o zwycięstwo i będzie dobrze.

b.
12-11-2010, 09:43
Dawno nie miałem takiego ciśnienia na mecz. :o

Musimy to wygrać!

Vasyl81
12-11-2010, 09:53
Dawno nie miałem takiego ciśnienia na mecz. :o

Musimy to wygrać!

Mam dokładnie to samo :hyhy: Tylko zwycięstwo... \')

kamyk
12-11-2010, 10:00
Mam nadzieje ze Legia Wygra dziś w Krakowie.:) i Już za tydzień Liderem będziemy:)

legia_land
12-11-2010, 11:47
hahah Lider? Nawet jeśli Legia wygra z Wisła , Arką i Polonia B to bedzie miała 30 pkt. wiec raczej nie możliwe jest by Jaga nie zdobyła 5 pkt. w 3 meczach. Korona też nie ma jakiś trudnych rywali więc dobrze bedzie jak zostaniemy na 3 miejscu. Według mnie ważne nie jest teraz miejsce a liczba pkt bo 30 pkt pod koniec rundy to dobry wynik. Myśle że zodybycie 60- 66 pkt w całym sezonie może dać mistrza oczywiście przy pomyślnym ułożeniu niektórych meczów naszych rywali.

legia_land
12-11-2010, 12:09
A propo ciśnienia, to mają je w Wiśle. Zwycięstwo nad Legią ma być impulsem do zdobycia mistrzostwa, a właściciel Wisły zadeklarował się że jeśli Wisła ogra Legiunie to dokona wzmocnień w drużynie.

PS. Ja to miałem ciśnienie na Lechu chociaż dziś nie jest najgorzej najważniejsze by wygrali nie ważne ile!!!!:pijemy:

Sgt.
12-11-2010, 12:16
hahah Lider? Nawet jeśli Legia wygra z Wisła , Arką i Polonia B to bedzie miała 30 pkt. wiec raczej nie możliwe jest by Jaga nie zdobyła 5 pkt. w 3 meczach. Korona też nie ma jakiś trudnych rywali więc dobrze bedzie jak zostaniemy na 3 miejscu.

Tyle, że Jaga i Korona grają ze sobą teraz, więc któraś z tych drużyn straci punkty, albo stracą obie. Jezeli dzisiaj Korona przegra, a my wygramy z Wisłą, to wskakujemy już dzisiaj na 2 miejsce. Dla nas nawet lepiej jednak, żeby był remis lub zwycięstwo Korony.

Jagiellonia nie ma trudnych meczów przed sobą później (Cracovia, Ruch, Śląsk, mogą nie stracić nawet punktu na nich). Co innego jednak Korona, która będzie się biła jeszcze z Górnikiem, Lechem i Zagłębiem, gdzie podejrzewam coś może im ubyć.

Zakładając wariant bardzo optymistyczny - że do końca rundy nic nie przegramy - to 2 miejsce na koniec rundy powinniśmy mieć spokojnie. Natomiast cóż, wiadomo, łatwo powiedzieć, ale trzeba jeszcze wszystko wygrać.

jarecki_
12-11-2010, 12:31
Zostawcie sobie ta matematyke na później. Miesiąc temu liczyliście pkt potrzebne do utrzymania sie w lidze, a teraz kombinujecie jakby tu zostać mistrzem jesieni. Poczekajcie do 22, będziecie mądrzejsi. A wróżby i prognozy, zostawcie na decydujące kolejki :p

e(L)egion
12-11-2010, 13:06
Zostawcie sobie ta matematyke na później. Miesiąc temu liczyliście pkt potrzebne do utrzymania sie w lidze, a teraz kombinujecie jakby tu zostać mistrzem jesieni. Poczekajcie do 22, będziecie mądrzejsi. A wróżby i prognozy, zostawcie na decydujące kolejki :p
Właśnie. Zresztą co to za radocha być mistrzem jesieni. Przez całą zimę różnej maści eksperci nakłada do głów że Legia będzie mistrzem, z takim nadętym do granic możliwości balonem wyjdziemy w marcu na boisko. Fajnie mieć jak najwiecej punktów ale nie ma co sie tak spinać na czołowe lokaty przed zimą. Zresztą wystarczy że naszym znowu cos odwali i w Krakowie dostaną baty (tfu) to te wszystkie wyliczenia będą psu na budę. Widzę że po paru meczach znowu dmuchany jest balon. Ja tam się spodziewam dzisiaj ekstremalnie trudnego meczu. Maaskant zdjął ze swoich piłkarzy presję i publicznie ogłosił że Legia jest faworytem, grają u siebie, chyba wszyscy oprócz Clebera z wazniejszych graczy mogą grać, więc to dzielenie skóry na niedźwiedziu jest, moim zdaniem, wyjątkowo odważne. Wprawdzie na ichnym forum, wiara w wiślaków jest też mocno umiarkowana ale z Legią u siebie zawsze się gra inaczej. Na pewno będzie gryzienie trawy i walka. W ataku mają paru graczy, którzy mogą indywidualna akcją rozstrzygnąć mecz, więc ja czekam na dwudziestą ze niepokojem. Stawka meczu jest spora, bo jakby udało nam się ich puknąć to odjeżdzamy na 6 punktów i przy okazji siejemy im zamęt w klubie, bo kto wie jak zareaguje Cupiał. Z drugiej strony mogą się oni z nami zrównac punktami, złapać drugi oddech i wtedy Wisła może sie odrodzić. Zobaczymy.

legia_land
12-11-2010, 13:14
Jarecki dobrze prawi. Trzeba zachować umiar bo nie wiadomo co nasi zdolni kopacze dziś zaprezentują. Mój wcześniejszy post był próbą ustosunkowania się do wypowiedzi KAMYKA. Bo jeszcze kilka tygodni temu Legia miała spaść do I ligi według kilku osób na tym forum a teraz znów pompujemy przysłowiowy balonik że będziemy mieli mistrza. Odbiegając od tematu trener Wisły zrobił piękną zasłone dymną mówiąc że Legia jest faworytem

leh71
12-11-2010, 13:23
A nie jest?
Gracie przyzwoicie, seria 4 wygranych, w miarę dobra atmosfera.
A u nas- piach, atmosfery nie ma, skacza do siebie, obcych nie lubia....
Jedyna rzecz ktora jest dla nas na plus to R22.
I najbardziej własnie na własne boisko pozostaje liczyć.

Raffi
12-11-2010, 13:29
Mimo wszystko Wisła wygrała 2 z 3 ostatnich meczów

leh71
12-11-2010, 13:38
Owszem.
Z Lechia- sami widzieliście że gdyby nie błędy sędziego to powinno być w plecy.
Derby- no sorry, nie wygrać z tak słabą Cracovią to byłaby sztuka, a i tak się udało to fuksem.
Jasne że dzisiejszy mecz może sie skonczyć kazdym wynikiem , ale faworytem to jednak nie jesteśmy.( u buków jednak jesteśmy;) ).

Nazgul
12-11-2010, 13:45
A nie jest?

Nie jest. Wynik tego meczu nie da się racjonalnie wytypować. Obydwa zespoły mają swoje atuty i swoje słabe strony. Gdyby u nas grał ktoś taki jak kiedyś Svitlica byłbym spokojniejszy...

mizal
12-11-2010, 13:53
Tyle, że Jaga i Korona grają ze sobą teraz, więc któraś z tych drużyn straci punkty, albo stracą obie. Jezeli dzisiaj Korona przegra, a my wygramy z Wisłą, to wskakujemy już dzisiaj na 2 miejsce. Dla nas nawet lepiej jednak, żeby był remis lub zwycięstwo Korony.

Jagiellonia nie ma trudnych meczów przed sobą później (Cracovia, Ruch, Śląsk, mogą nie stracić nawet punktu na nich). Co innego jednak Korona, która będzie się biła jeszcze z Górnikiem, Lechem i Zagłębiem, gdzie podejrzewam coś może im ubyć.

Zakładając wariant bardzo optymistyczny - że do końca rundy nic nie przegramy - to 2 miejsce na koniec rundy powinniśmy mieć spokojnie. Natomiast cóż, wiadomo, łatwo powiedzieć, ale trzeba jeszcze wszystko wygrać.
Najbardziej liczą się dziś. Liga pokazała że każdy może wygrać z każdym, także nie ma co główkować.

b.
12-11-2010, 16:18
Przed chwilą Orłoś w teleexpressie: dzisiaj szlagier w Krakowie. Wisła przegra, yyyy zagra z Legią :D

Oby się nie mylił :]

Bootleg
12-11-2010, 16:27
Przed chwilą Orłoś w teleexpressie: dzisiaj szlagier w Krakowie. Wisła przegra, yyyy zagra z Legią :D

Oby się nie mylił :]

Kiedyś po jakimś wygranym meczu powiedział: Co Legia to Legia ;)

W natępnym telexpressie prostował w taki oto sposób :hyhy:

http://www.youtube.com/watch?v=fJt6P4Ep9BI (lepszej jakości nie ma chyba w necie)

pc1988
12-11-2010, 17:50
śwoeży wykaz transmisji meczu Wisła-Legia http://transmisje-sportowe.cba.pl/viewtopic.php?t=335

Mata
12-11-2010, 18:22
Wisła: Mariusz Pawełek - Erik Cikos, Osman Chavez, Gordan Bunoza, Dragan Palijć - Radosław Sobolewski - Patryk Małecki, Łukasz Garguła, Tomas Jirsak, Andraż Kirm - Paweł Brożek.

Legia: Konstiantyn Machnowskij - Artur Jędrzejczyk, Inaki Astiz, Marcin Komorowski, Tomasz Kiełbowicz - Manu, Ivica Vrdoljak, Ariel Borysiuk, Miroslav Radović, Sebastian Szałachowski - Michał Kucharczyk

Tgk (L)
12-11-2010, 18:49
Rzeżniczaka nie ma w 11 :cinkciarz:

detoxizer
12-11-2010, 18:51
No cóż- za dwie godziny będziemy mądrzejsi.
PS. Rzeźniczak pauzuje za kartki :roll:

Tgk (L)
12-11-2010, 18:53
No tak :P , ale zdziwiłem się...

Mini
12-11-2010, 19:00
grunt że nie ma boisku ani Iwańskiego ani Rybu$a 8)

Tgk (L)
12-11-2010, 19:03
Niezła oprawa Wisły...

Tgk (L)
12-11-2010, 19:07
co oni wyprawiają w tej obronie!!!

daimler
12-11-2010, 19:08
Podratujecie jakimś działającym streamem? Mój się właśnie poszedł *****...

Kepke
12-11-2010, 19:09
http://huckenbuschspace.dbv.pl/viewpage.php?page_id=72

Dobra jakość, bez cięć.

Sosen
12-11-2010, 19:20
Komorowski kierwa!!!!!!!!!!!!! Co on zrobił mógł zapytać batona w który róg chce !!!!!

detoxizer
12-11-2010, 19:23
18 minut bez ubliżania nam to i tak wielki sukces Wisły... :)
Komorowski i Manu... :roll:

Sosen
12-11-2010, 19:26
A do tego bym dodal Szałachowskiego...bez formy oraz jakby zagubiony - podobnie jak z Jagą.

daimler
12-11-2010, 19:28
Komorowski poza tym że spierdolił setkę ( :jejku: ) gra bardzo dobrze. Chłopak w tym sezonie z meczu na mecz gra coraz lepiej.

Sosen
12-11-2010, 19:30
Komorowski poza tym że spierdolił setkę ( :jejku: ) gra bardzo dobrze. Chłopak w tym sezonie z meczu na mecz gra coraz lepiej.

Od paru spotkań już tak :) Ale nei powiesz ze Szałach gra dobrze.

hateregs
12-11-2010, 19:30
Komorowski poza tym że spierdolił setkę ( :jejku: ) gra bardzo dobrze. Chłopak w tym sezonie z meczu na mecz gra coraz lepiej.ladnie Borysiukowi dupsko uratowal. Przypadkowo ale jednka.

daimler
12-11-2010, 19:31
Nie marudźcie. Dobry mecz jest. Ciekawe jak długo wytrzymają to tempo.

o, świetna akcja Manu, szkoda że nikt nie zamknął.

detoxizer
12-11-2010, 19:32
Co widział tam Piasecki? :zdziwiony:

Mini
12-11-2010, 19:37
Co widział tam Piasecki? :zdziwiony:

najpierw nic nie gwizdał, teraz prawie wszystko :roll:
dałby od razu Astizowi i Sobolewskiemu po kartce to by się trochę uspokoili i nie musiałaby parówa ciągle gwizdać

cieszy to że pomysły Wisły na wykończenie akcji są takie jak nasze na początku sezonu - czyli ich nie ma :lol3:

e. Miro K1 Radović :lol2:

meraś
12-11-2010, 19:38
to jest liga polska ?

detoxizer
12-11-2010, 19:38
to jest liga polska ?

W sensie?

Chomik
12-11-2010, 19:39
W sensie?

bardzo szybkie tempo. Miłe zaskoczenie.

Wisła chyba najlepszy mecz sezonu, póki co z tego co ich wcześniej oglądałem.

Vrdoljak dziś mi imponuje, ostatnio byłem lekko sceptyczny.

Tuzin
12-11-2010, 19:40
Ale ten Manu jest chujowy.

meraś
12-11-2010, 19:41
W sensie?

szybko, bardzo fajnie się ogląda :)

detoxizer
12-11-2010, 19:41

Nie bardziej niż Szałachowski, niestety.

Sosen
12-11-2010, 19:42
Kostia pieknie, szkoda że z przodu na zero bo przy odrobinie szczęścia...

edytka: Wisla i moze gra najlepszy mecz sezonu ale przy takiej grze to powinnismy ich pojechac.

Ryba się grzeje :/

Chomik
12-11-2010, 19:43
Borysiuk ze środkowej formacji, najwięcej odbiorów znowu :)

o nasze "wielkie trio" pokazali jak się rozgrzewa :)

mlody1906
12-11-2010, 19:44
Małecki - najgorsza **** (za to zachowanie przy Astizie), Bunoza - "obrońca roku"

Klosiak1916
12-11-2010, 19:45
Słyszał może któryś z Was na którym zawodniku leczyli swoje kompleksy nożownicy ? Co do meczu to naprawdę jest szansa wygrać pierwszy raz od długiego czasu w Krakowie. Najbardziej rozbawiła sytuacja w której Małecki przegrał pojedynek z Astizem i zaczął zwijać się z bólu..
*****...

detoxizer
12-11-2010, 19:46
Bramka z dupy... :roll:

Sosen
k**a co za z dupy bramka k***a!!!!!!!!!!!!!!!!!!

lukasz9209
kur.a 1-0

hateregs
12-11-2010, 19:47
Astiz nawet nogi nie wyciagnal i wpadla taka z niczego.

Orzelek
I gonimy wynik

Mini

przechujowy :sedzia:

Tgk (L)
12-11-2010, 19:48
Ja nie moge :(
No trudno , wygramy !!!

Chomik
12-11-2010, 19:48
przechujowy :sedzia:

ten przerzut przed chwilą, mistrzostwo świata :sedzia:

Sosen
12-11-2010, 19:50
to co lubimy hej Legio gonimy wynik :)

lans
"po polsku czteroliterowe"?
to co on krzyczał? dupa dupa dupa? :hmm:

nevermind
Jak dla mnie jest juz po meczu :poddaje:

Nigdy tam ***** nie wygramy.

meraś
12-11-2010, 19:51
to co lubimy hej Legio gonimy wynik :)

\')

Mini
12-11-2010, 19:52

nieeee
po angielsku na "F" miało być :lol:

fdsfds
Ten przepis z bramkarzami na polu bramkowym jest zajebisty...dotkniesz czy nie to i tak ten sedzina gwizdze faul :lol:
Skorża tancuje :D

lukasz9209
i po I połowie jesteśmy w dupie :klnie:

Adin
12-11-2010, 19:53

Raczej ch*j.

Szałach do zmiany:bat:

daimler
12-11-2010, 19:55
Wyciągną to, będzie 1-2 8)

fdsfds
12-11-2010, 19:56
Raczej ch*j.

Szałach do zmiany:bat:
Albo KUWA :D

Sosen
12-11-2010, 19:56

3 raz w tej rundzie - nie wierze i jeszcze po bramce Łazengi ?

Jak tak bedzie to stawiam dwie kratki Króla przed Arką. \')

detoxizer
12-11-2010, 19:57

:lol:

Podziwiam Twój optymizm. Niestety, Reymonta wyjątkowo nam nie leży. Tak jak kiedyś na Widzewie, teraz tam śrubujemy wynik.

Sagitarius

Szczerze powiedziawszy to nie bardzo chce mi się w to wierzyć... ale obym się mylił :chytry:

Luke
Będzie mega ciężko w 2 połowie. Może zepną poślady i zaczną ganiać żeby wygrać. Po stracie gola jakbyśmy się zagubili mocno.:roll:

krzysiek_legia
12-11-2010, 19:58
Oby daimler, oby

Huxley
12-11-2010, 19:58
Jak się nie wykorzystuje dwóch patelni to potem wpada jedna przypadkowa akcja i jest w plecy. Szałachowski dzisiaj kompletne, beznadziejne dno, Manu to samo i ogólnie koszmarna niedokładność pod bramką Wisły...no i nie mamy napastnika, źle to widzę, nie mówię, że przegramy 3-0, ale jak Skorża ich nie ocknie to zostaniemy w tym środku tabeli.

Breados
12-11-2010, 19:59
Manu jakby zrobił do tej pory chociaż jedno celne dośrodkowanie, to Legia na wyprowadzenie wychodziłaby już dwukrotnie. Z kolei sędzia zdecydowanie nie kontroluje tego co się dzieje na boisku.

Luke
12-11-2010, 20:00
A na dodatek nie mamy jakiś zmienników, którzy mogliby wnieść coś pozytywnego do gry.

Breados
12-11-2010, 20:01
A na dodatek nie mamy jakiś zmienników, którzy mogliby wnieść coś pozytywnego do gry.

Jak to nie, Pączek zabiega wszystkich w drugiej połówce :zszokowany:

Bootleg
Mimo wszystko uważam, że graliśmy za bojaźliwie... niby próby ataków, ale bardziej przyczajka :roll: Przecież ten ich Bonanza w obronie, to jest jakieś nieporozumienie - 90% jego przyjęć piłki, wyprowadzeń z własnej połowy kończy się kontrą Legii. To trzeba koniecznie wykorzystać. Bramka z niczego.

Imo Wisła slaba jak nigdy (w sumie stworzyli 2 sytuacje bramkowe, no może 3)

PS. gramy bez bocznych pomocników (obaj do boksu po pierwszej połowie) :poddaje:

lukasz9209
a pączek to co?

Ziolek1916
12-11-2010, 20:02
Szałachowski i Kucharczyk moim zdaniem do zmiany :jejku: co do kucharczyka albo polityka albo piłka , zostawić Manu wpuścić Iwańskiego i Łazenge , może szczęscie dopisze i tym razem :modli:

Krawczol
12-11-2010, 20:04

Jak tak bedzie to stawiam dwie kratki Króla przed Arką. \')

Nawet 4 raz gdyby się udało (Craxa,Lech,Górnik)

Generalnie gramy lepiej, Wisła zrobiła 2 akcje, fatalnie wyprowadza piłkę z własnej połowy. Jak będą grać takim pressingiem jak w pierwszej połowie to przynajmniej remisik powinni zwojować!

Mini
12-11-2010, 20:06
Szałachowski i Kucharczyk moim zdaniem do zmiany :jejku: co do kucharczyka albo polityka albo piłka , zostawić Manu wpuścić Iwańskiego i Łazenge , może szczęscie dopisze i tym razem :modli:

a mecz wogóle oglądasz ?

Luke
12-11-2010, 20:06
a pączek to co?

Pączek to może pomóc, ale Wiśle, a nie Legii :|

Tgk (L)
12-11-2010, 20:07
Pączek wszedł ;/

Ziolek1916
12-11-2010, 20:08
a mecz wogóle oglądasz ?

Oglądam ;-) spokojnie napisalem tylko swoje zdanie :)
pozdro :pijemy:

detoxizer
12-11-2010, 20:08
Manu gra taką padakę, że jest pierwszy do wypierdolenia.

odiesel
12-11-2010, 20:10
ja pierdole...

Barwol
12-11-2010, 20:10
dwojka

detoxizer
12-11-2010, 20:11
Jak ***** dzieci w tej obronie. Ja jebię :kurde:
Nie wiem czemu odnoszę wrażenie, że Janek Mucha wyciągnąłby ten strzał.

nevermind
kurw...a

Jeszcze ten szmaciarz :|

Mini
Oglądam ;-) spokojnie napisalem tylko swoje zdanie

to co Tobą kierowało że chcesz zostawić na boisku Manu który spieprzył wszystkie swoje podania a jego jedyny atut czyli szybkość właśnie przed chwilą została ośmieszona przez Cikosa ?

Fifi
No tego to juz raczej nie wygramy...

Tgk (L)
ja pierdole ;/;/;/ Koniec ;/

SPQR
To chyba jest po jabłkach... :jejku:

meraś
no i ****

ale 1 połowa do bramki była zajebista :)

symbicort
***** ***** ***** co oni robią ?!

lukasz9209
12-11-2010, 20:12
ja pierdole, cięzko bedzie wywiesc nawet 1 pkt :mama:

Ziolek1916
12-11-2010, 20:12
to co Tobą kierowało że chcesz zostawić na boisku Manu który spieprzył wszystkie swoje podania a jego jedyny atut czyli szybkość właśnie przed chwilą została ośmieszona przez Cikosa ?

Racja poniosło mnie troche z tym Manu mialem nadzieje że coś jeszcze z niego bedzie w drugiej połowie ale 5 minut drugiej połowy mnie uświadomiło że jednak nie .

Bootleg
12-11-2010, 20:13
no i ****! :jejku:

wnpx
Jeszcze wyciągną!

ale wkurw mam taki, ze nie dam rady ogladac tego meczu :]

emse
jak z dziećmi ...

euefa
Bramki, sytuacje relacja na żywo text + video tylko na www.e-uefa.pl

POLECAM

Kepke
12-11-2010, 20:14
ale 5 minut drugiej połowy mnie uświadomiło że jednak nie .

Mnie wystarczyło 5 min. pierwszej połowy. Szkody, bo jakby Komor strzelił, to całkiem inaczej by to wyglądało.

Szejdi
12-11-2010, 20:15
Borysiuk pierwszy celny strzał w tym sezonie.

GRUDZIADZANIN
Jeszcze wyciągną!

tak wyciągną ale kopytka ;/
ja pierdole ale *****

Chomik
ładnie Borysiuk uderzył.

Mecz jeszcze trwa, ale grunt by wygrać resztę spotkań z rundy. Tam już rywale na papierze słabi.

wnpx
wiecej wiary! na zalamke bedzie czas w sobote i niedziele ;)

Adin
12-11-2010, 20:16
nie wiem czy, widzicie podobnie jak ja, ale tak jakby IV przechodził koło meczu ?

Borysiuk na razie najlepszy.

Breados
12-11-2010, 20:16
Nie wiem czemu odnoszę wrażenie, że Janek Mucha wyciągnąłby ten strzał.

Nawet na wykroku?

Powiedzcie mi, co to ma ***** być z tymi jebanymi piłkami do przodu do nikogo? Grać klepkę, a nie się pieprzyć!

legart
12-11-2010, 20:17

no dwa do jednego to juz na pewno nie będzie dla nasz...

detoxizer
12-11-2010, 20:17
Niech ten Manu wypierdala!! :zly:

Ytong
12-11-2010, 20:18
Wisła się zmobilizowała na ten mecz. Legia myślę, że się za bardzo spina i nic i nie wychodzi, nie grają na takim luzie jak Wisła. No cóż teraz czekać na jakąś bramkę na 2:1 i w tedy może nasi odzyskają wiarę w siebie. L!

Mini
12-11-2010, 20:19
nie wiem czy, widzicie podobnie jak ja, ale tak jakby IV przechodził koło meczu ?tak. koło czwartego meczu z rzędu

Borysiuk pierwszy celny strzał w tym sezonie.
biedny.... chłopak całą rundę nie tą nogą strzelał i nikt mu tego nie powiedział

ale wkurw mam taki, ze nie dam rady ogladac tego meczu na trzeźwo się nie da

SpideyPL
Nie sądziłem że to napiszę: proszę o Rybusa, za tą łamagę Manu.

daimler
Dobra, 2-1 może nie wygrają :D

Mają okazję żeby pokazać charakter. ***** wynik, raczej już pozamiatane, ale niech pokażą walkę do końca. *****, wg mnie oni wcale jakoś bardzo źle nie grają :hmm:

Mezenga wejdzie i pozamiata :lol:

hateregs
no ***** zeby chociaz zaczeli grac tak ja w I polowie to moznaby liczyc na jakis kontakt

yyyy ... to juz nieaktualne

Tgk (L)
Mezenga wchodzii...

Sosen
12-11-2010, 20:20
Przygotujmy się na Łazengę i na karny :/

edyt: pięknie kurw...a pięknie

nevermind
Zajebiscie *****...

I niech mi tu zaden lajkonik nie ******** ze to Legii pomagaja sedziowie, ***** skandal.

Tgk (L)
***** Karny ;/

detoxizer
Karny? :zdziwiony:

O Wisła świętuje zwycięstwo :lol:

odiesel
****** symulant

Ziolek1916
12-11-2010, 20:21
Pozamiatane.

symbicort
Kurwaa Mać ! Manu *********** !

Szejdi
dadza rade.. 3:4 bedzie!!

Barwol
**** pierdolony ...

GRUDZIADZANIN
no to bedzie pogrom ,sędzia to jakiś ********* !!!!!

Chomik
tak. koło czwartego meczu z rzędu

W pierwszej połowie był bardzo aktywny w starciach z Sobolewskim.

0-3, ale rzeźnia :poddaje:

Ciechu
Mało, że 2:0 wygrywali to jeszcze im karnego dał pajac... Niech walczą do końca, ale ciężko to widzę.

Ytong
Można iść spać...

Stout
Ja pierd.....
Będzie pogrom.

Zostaw Kibica
Niestety to nie na moje nerwy :D Wyłączam

SPQR
Dziękuję, dobranoc :(

szajba85
szkoda a były szanse na 2 miejsce:cenzura:

daimler
Karny z kapelusza. ***** :D

foo
12-11-2010, 20:22
karnego strzelaja a Pawelek robi kupe w polu karnym...

kiedy wpuszcza IV na boisko? bo nie widzialem go jeszcze :/

fdsfds
Pogrom...ale sedzia dal dupy troche z tym karnym. Jak sie nie obudza to bedzie ze 4 albo 5 :wsciekly:

Fifi
Sędzia :jejku:

Yevaud

Prorok jaki, czy cuś?

Tuzin
Oni już w tej rundzie wygrali wszystko co byli w stanie wygrać.

Kepke
Pojebana ta nasza ekstraklasa.

Mini
12-11-2010, 20:23
Mezenga już swój strzał oddał, średnia się zgadza i koniec jego grania

lans
Mimo kilku lepszych meczów wciąż nie mogę pozbyć się wrażenia, że to po prostu jest do bólu PRZECIĘTNA drużyna. Nie mega ch.ujowa, nie kapitalna, ale przeciętna. Wydaje się, jakby była to zbieranina Polędwic, Stanfordów czy innych Kurvazione'ów.

GRUDZIADZANIN
a może jakaś mała powtórka z Arsenalu , ***** nadzieja umiera ostatnia ;/

krzysiek_legia
12-11-2010, 20:24
ja pierdole zaczarowany ten stadion czy co??!!!

Tgk (L)
no trudno ;/ **** z wynikami , Chej Legio jesteśmy z Wami !!!

szajba85
***** fryzjerów

SpideyPL
Niech te jebane kurwy z Krakowa kiedyś napiszą, że sędziowie pod Legię gwiżdżą, prostytuty jebane.
A i brawa dla nożowników za zajebisty doping antylegia, zamiast dla swoich.

Nie trzymasz ciśnienia - nie pisz

Patowrajter
Ale pogrom :(

wnpx
12-11-2010, 20:25
Spokojnie... Legia strzela od 75 minuty!

Mini
12-11-2010, 20:25
no trudno ;/ **** z wynikami , Chej Legio jesteśmy z Wami !!!

:lol: :lol:
co jeden post to głupszy

Niech te jebane kurwy z Krakowa kiedyś napiszą, że sędziowie pod Legię gwiżdżą, prostytuty jebane

nie roznieś komputera

daimler
12-11-2010, 20:26
Najgorsze jest to, że ewidentnie z naszych gwiazdorów zeszło powietrze. Stanęli całkowicie.

Robson(L)
12-11-2010, 20:27
dawno się tak nie wkurwiłem oglądając mecz :[
z tak żenującą Wisłą i sędzią przegrać i to w takich rozmiarach :ucieka:

Ytong
Niestety na dzień dzisiejszy mamy najsłabszą obronę w lidze oprócz Cracovii, 18 bramek straconych...

Tgk (L)
Obrona dzisiaj chujowo ;/

matx
Chciałem tylko napisać, ze przy 2:0 wyłączyłem transmisję, bo już mnie wkurwiać zaczął ten mecz. Mam nadzieję, że to nie to samo, co wcześniejsze wyjście z Żylety. :p
Czy my zawsze musimy tam dostawać w pizdę? Ile lat już w lidze tam nie wygraliśmy?