PDA

Zobacz pełną wersję : Projekt Flagi

Wnuczek
14-11-2003, 13:57
Jeżeli ktoś z was ma zajebisty pomysł na flagę bardzo proszę o przesłanie mi go na e-mail. Razem z ziomalami chcemy uszyć flagę ale nie mamy zajebistego projektu a nie chcemy zrobić kaszany. Jeżeli znaleźlibyście jakieś fajne projekty to czekamy. Dla tego kogo projekt zostanie wybrany NAGRODA ! :)

Adam-oldboy
14-11-2003, 14:02
Coś takiego już było. Może połączycie siły?
http://www.legialive.pl/forum/viewtopic.php?t=2211

Kiju
14-11-2003, 14:13
Jeżeli ktoś z was ma zajebisty pomysł na flagę bardzo proszę o przesłanie mi go na e-mail. Razem z ziomalami chcemy uszyć flagę ale nie mamy zajebistego projektu a nie chcemy zrobić kaszany. Jeżeli znaleźlibyście jakieś fajne projekty to czekamy. Dla tego kogo projekt zostanie wybrany NAGRODA ! :)

Projekty Widzewskie tez reflektujesz? 8-

Kawa
14-11-2003, 14:15

Projekty Widzewskie tez reflektujesz? 8-
Ale tylko do góry kolami ;)

KISIE(L)
14-11-2003, 14:45
Może jakas duża flagana Krytą bo tam tak pusto i smutnie :(

Fester
15-11-2003, 12:21

A wiesz z czym sie wiaze posiadanie flagi?
Najpierw sie powaznie zastanowcie...

Muranowiak
15-11-2003, 13:17
Proponuje aby kazdy kibic miał swoją podręczną flaę, tak jak szalik! może wtedy psiolonia bedzie czesciej je nam kroic!!! RADOŚĆ FOREVER!!!! :cf1: Po wała jeszcze jedna flaga, przecież nawet na krytej już mało jest miejsca: wrzeciono, kowal, gocław, legiunia, tylko legia, i coś jeszcze sie wiesza!!! Po co jescze jedna? SĄ flagi dzielnic, pora na flagi ulic???????? :fu:

Mini
15-11-2003, 13:29
Proponuje aby kazdy kibic miał swoją podręczną flaę, tak jak szalik! może wtedy psiolonia bedzie czesciej je nam kroic!!! RADOŚĆ FOREVER!!!! :cf1: Po wała jeszcze jedna flaga, przecież nawet na krytej już mało jest miejsca: wrzeciono, kowal, gocław, legiunia, tylko Legia, i coś jeszcze sie wiesza!!! Po co jescze jedna? SĄ flagi dzielnic, pora na flagi ulic???????? :fu:

ulic :hmm: to chyba ja bym miał najdłuższą :)

Ostry
15-11-2003, 14:39
Może jakas duża flagana Krytą bo tam tak pusto i smutnie :(

Nie powiedziałbym,że na Krytej jest smutno.Od strony Łaznienkowskiej zawsze jest sporo flag,jedynie od kanałku bywa czasem pusto :/

Koko
15-11-2003, 14:41
A co w tym złego, że ktoś chce flagę zrobić. Przecież flagi można wieszać rotacyjnie. Nie muszą być na każdym meczu te same. A jak ktoś ma fajny pomysł to czemu ma tego nie wykorzystać? :hmm:

Ostry
15-11-2003, 14:57
A co w tym złego, że ktoś chce flagę zrobić. Przecież flagi można wieszać rotacyjnie. Nie muszą być na każdym meczu te same. A jak ktoś ma fajny pomysł to czemu ma tego nie wykorzystać? :hmm:

Ale tylko wtedy,jak pomysł będzie naprawdę ciekawy i oryginalny.Teraz po obniżeniu płotu na łuku jest mniej miejsca na fany.Nie ma sensu tworzyć kolejnej flagi z napisem Legia,albo np.Wola.

Herman
15-11-2003, 19:09
Dla mnie jest za dużo flag "dzielnicowych".
Popatrzcie na flagi Lechii, Craxy...super fany , zajebiste hasła,świetne wykonanie i co najważniejsze - jedność.
Ja jak patrze czasem na płot przy Łazienkowskiej to wydaje mi się, że jesteśmy podzieleni jak tort na urodzinach.Muranów,Bielany,Wola,Mokotów,Ursynów... spoko , każdy chce zaakcentować swoją obecność na naszym ukochanym stadionie, ale Ja osobiście uważam, że jest tego za dużo.
Nigdy nie podobało mi sie oflagowanie Widzewa właśnie ze względu na to, że znakomita większość to flagi dzielnic i fanklubów.
Niestety zmierzamy w tym właśnie kierunku..
Co nie oznacza, że fajnych fan u nas nie ma.
Ja osobiście z kumplami zaangazowałem się w robienie flagi już jakiś czas temu...przed ostatecznym wyborem przyśle ankiety na prv.
Pozdro.

Koko
15-11-2003, 19:28
Ja też chcę na wiosnę zrobić flagę, więc widzę żę będą przynajmniej 3 nowe. A co do wypowiedzi hrmn to się zgadzam, flag dzielnicowych nie powinno być zbyt dużo.

Misiek88
18-11-2003, 12:37
Sorry, ale chyba kiepski pomysl z tymi nowymi flagami. Fakt, ze mamy tyle flag dzielnicowych mnie osobiscie nie przeszkadza, ale chyba nie powinny one powstawac w nieskonczonosc... Chyba, ze flaga bedzie na prawde extra i nowatorska, a przyklad Lecha, Cracovii, czy Lechii jest dobry, bo oni postawili na jakosc i to teraz widac. Czasy starych flag w barwach juz sie koncza, a dzieki nadrukom mozna robic na prawde super wzorki, ale to kosztuje sporo, wiec moze przekroczyc wasze mozliwosci... Moze lepiej poczekac i zrobic cos wiekszego, co bedzie odpowiednie dla naszego poziomu...

cintus
18-11-2003, 14:46
Napis "WOJSKOWI" tło - panterka, może jeszcze dać herb Legii, może też nawet stary (http://www.cwkslegia.pl)
ta flaga po prostu musi w końcu powstać!!!

Był kiedyś fajny projekt takiej w NL, jeśli ktoś się zdecyduje - poszukam.

Koko
18-11-2003, 15:38
Napis "WOJSKOWI" tło - panterka, może jeszcze dać herb Legii, może też nawet stary (http://www.cwkslegia.pl)

Też o tym myślałem (napis WOJSKOWI), tło chciałem czarne zrobić i herb. Ewentualnie na górze jakiś fajny napis. Wszystko proste, ale ładne.

PRASKI
18-11-2003, 16:21
ja właśnie chciałem zrobić transa z tym herbem po prawej ( taki historyczny '8 )

Kawa
18-11-2003, 16:48
ulic :hmm: to chyba ja bym miał najdłuższą :)
No niewiem ;)
Tak jak napisał Fester zastanówcie się zanim ja zrobicie.

Koko
18-11-2003, 18:06
Ja nie chcę swojej flagi nosić ze sobą. Ja chcę ją dać dla osób, które zajmują się ich rozwieszaniem. Chcę, żeby służyła wszystkim kibicom. Gdybym robił flagę dzielnicową to pewnie sam bym ją wieszał i woził.

szczepan
18-11-2003, 18:29
Jeżeli ktoś z was ma zajebisty pomysł na flagę bardzo proszę o przesłanie mi go na e-mail. Razem z ziomalami chcemy uszyć flagę ale nie mamy zajebistego projektu a nie chcemy zrobić kaszany. Jeżeli znaleźlibyście jakieś fajne projekty to czekamy.
Dla tego kogo projekt zostanie wybrany NAGRODA ! :)

lol! :* :fu: :box: badzcie powaznie !!

Herman
19-11-2003, 13:40

Szkoda...bo chciałem to zachowac a tejemnicy.
Pisałem niedawno, że będzie nowa flaga naszego autorstwa.
I tu niestety będę sie musiał trochę wygadać , bo jak nie to dojdzie do lipy.Koko dostał wiadomość na priva.
Wiec zeby nie pisac za duzo , powstaje juz taka flaga.
Zainteresowanych prosze na prv.

cintus
19-11-2003, 14:29
Szkoda...bo chciałem to zachowac a tejemnicy.
Pisałem niedawno, że będzie nowa flaga naszego autorstwa.
I tu niestety będę sie musiał trochę wygadać , bo jak nie to dojdzie do lipy.Koko dostał wiadomość na priva.
Wiec zeby nie pisac za duzo , powstaje juz taka flaga.
Zainteresowanych prosze na prv.

To ekstra, kiedy powstanie?

PS.: Można jeszcze zrobić flagę na koszykarską Legię... :)

Raffi
19-11-2003, 14:34
Myślę, że kiedy powstanie, to wszyscy się dowiemy o jej istnieniu :)

Herman
19-11-2003, 14:44
Nic dodać nic ująć.
Na inaugurację rundy będzie.