PDA

Zobacz pełną wersję : Współpraca z Radomiem

Porter
14-11-2003, 09:11
21:36 - Współpraca z Radomiem
Po meczu Legii z Radomiakiem dyrektor sportowy Jerzy Engel podpisał porozumienie z prezydentem Radomia dotyczące współpracy. Jeden z punktów przewiduje rozgrywanie raz w roku meczu towarzyskiego z reprezentacją miasta bądź z jedną z wybranych miejscowych drużyn. Inny - powstanie klubu satelitarnego wobec Legii. Czy coś z tych planów wyjdzie, czas pokaże.
Źródło: Gazeta Wyborcza
:/

Beny
14-11-2003, 09:16
http://www.legialive.pl/forum/viewtopic.php?t=2005&start=25 :look:

Całe info masz gdzieś tam! 8)

Porter
14-11-2003, 09:18
a to sory , przestałem juz sledzic tamten topic , dlatego nie widziałem :krol:

Mimo to sądzę , ze sprawa nadaje się na oddzielny topic... 8)

misio_zabcia
14-11-2003, 09:36
Mecze towarzyskie mogą być. Klub satelitarny - stanowczo NIE!!!

Porter
14-11-2003, 11:44
a własnie co to jest ten klub satelitarny ? :/

Misiek88
14-11-2003, 12:41
A wlasciwie dlaczego nie, byleby nie Bron, bo to ziomale muranowiakow... Wlasnie posiadanie klubow satelitarnych tworzy wielkosc klubu, pozwala testowac jednoczesnie kilkudziesieciu (-set) pilkarzy, lepiej rozeznac rynek w nizszych ligach, a Legia juz dawno powinna o tym pomyslec i w tej chwili miec juz cala siatke takich klubow w Warszawie i okolicach, a najlepiej pod bokiem najwiekszych rywali

Koko
14-11-2003, 13:18
Czemu akurat Radom, mi to miasto jakoś niespecjalnie podchodzi :/

KISIE(L)
14-11-2003, 15:40
Dla Radoma to napewno dobry pomysł dogadali się z najlepszymi, dla nich są to plusy dla Legii raczej minusy :hmm:

Sinuhe
14-11-2003, 15:50
Podobno na początek przekazali nam parę cegieł... :>
Kluby satelitarne to rozwiązanie szeroko stosowane na świecie. Radom jest miastem bardzo związanym z Warszawą. Pomysł na pierwszy rzut oka dobry. Ciekawe tylko co się w tym naszym piekiełku z tego narodzi...

Glaca
14-11-2003, 16:14
Ciekawe tylko co się w tym naszym piekiełku z tego narodzi...

kibice Radomiaka spala swojego prezesa na stosie '8

Grabo
14-11-2003, 19:18
Satelitarny? :hmm: chyba raczej satelicki...

kamyk
14-11-2003, 19:58
nio nie wiem czy to dobry pomysł! z tego co piszał to ma być zawsze w roku jeden mecz pomiedzy obiema druzynami i co znów maja byc burdy bo kibice Radomiaka sie zachowac nie umiał? ale może jakis talent z Radomia przywedruje do Legii ale chyba w druga strone wiecej bedą miec kluby z radomia bo bedą oczekiwac zawodników nie mieszczacych się w składzie Legii

ems
14-11-2003, 21:07
Podobno na początek przekazali nam parę cegieł... :>
Kluby satelitarne to rozwiązanie szeroko stosowane na świecie. Radom jest miastem bardzo związanym z Warszawą. Pomysł na pierwszy rzut oka dobry. Ciekawe tylko co się w tym naszym piekiełku z tego narodzi...

tja...

nie bede komentowal, bo nie chce obrazic tego kibica Legii z Radomia...

Pesto
14-11-2003, 21:23
żebyś wiedział kolego , że Sinuhe ma rację

nie przypadkiem Radom wybrał Mazowieckie , mimo historycznych związków z Kielcami

Z Radomia - przeżartego potwornym bezrobociem - w ciul ludzi jeździ robić w stolicy. A jak sądzisz , że Warszawy nienawidzą i nie umieją się zachować , to ich porównaj z przyjezdnymi z Łodzi czy Białegostoku.

Co do mnie - lubię Radomiaka , dobrze mu życzę , mam znajomego "zielonego". I nie zmieni tego grupka gówniarzy cwaniakująca na sparingu , ani wpisy matoła o ksywie 14/88 (cóż za inteligentny i oryginalny nick).

Raffi
14-11-2003, 21:42
ale może jakis talent z Radomia przywedruje do Legii ale chyba w druga strone wiecej bedą miec kluby z radomia bo bedą oczekiwac zawodników nie mieszczacych się w składzie Legii

Nie jest tajemnicą, że Kuba chce wymienić Njamculovicia, Załuskę i jeszcze jednego zawodnika, na jednego z najlepszych zawodników Radomiaka, 21-letniego pomocnika, K. Gołosia (wcześniej Pogoń Siedlce).

1910
14-11-2003, 22:58
hmmmm..... Gołoś najlepszy ??? Raffi..... osobiście cenię bardziej Barzyńskiego (też z Pogoni Siedlce) oraz Szteina (wcześniej Czarni Dęblin)... swoją drogą niezłe wzmocnienia poczynił Radomiak przed rozgrywkami 3 ligi... jeszcze tylko jakiś dobry sponsor i druga liga nasza :)

Raffi
14-11-2003, 23:04
Napisałem "jednego z najlepszych" nie najlepszego :) A SZtein puka często, fakt

1910
14-11-2003, 23:06
moim zdaniem Gołoś za dużo miesza i się w tym gubi, ale potencjał to chłopak ma faktycznie....:) mozemy pomieniać np. za Kiełbika hi hi :)

Raffi
18-11-2003, 00:25
Legia chce Gołosia

W meczu towarzyskim Radomiak Radom – Legia Warszawa, który odbył się w zeszły wtorek, trenerowi Legii spodobał się gracz radomskiego zespołu Konrad Gołoś.
Istnieje duża szansa, że 21-letni defensywny pomocnik Radomiaka już na wiosnę będzie reprezentował barwy warszawskiego klubu.

- Jesteśmy zainteresowani Gołosiem, będziemy zabiegali o niego – mowił po meczu szkoleniowiec warszawskiego zespołu, Dariusz Kubicki.

- Jak dobrze zapłacą, to może Konrada sprzedamy do Legii – odpowiedział prezes Radomiaka Wiesław Pietrzyk.

Jednak transfer może okazać się bezgotówkowy. Legia chce Gołosia, ale warszawski klub chce także przekazać kilku graczy w zamian do Radomiaka. Byłoby to duże wzmocnienie dla klubu, który w tym sezonie walczy o powrót do II ligi.

Jerzy Engel rozmawiał w tej sprawie z radomskimi działaczami. Na liście pojawiły się trzy nazwiska – bramkarza Łukasza Załuski, obrońcy Adama Gmitrzuka i napastnika Gorana Njamculovicia. Właśnie w każdej z tych formacji Radomiak poszukuje wzmocnień.

źródło: Echo Dnia

Nazgul
18-11-2003, 00:54
Odbiło im?
Gmitrzuka?
On już się kwalifikuje do pierwszej IMO... :(

Greengo
18-11-2003, 08:31
Cóż, takie jest prawo silniejszego na rynku.
Przed meczem z (L) spekulowaliśmy, że Kubicki zagnie parol na "Gołego" - i stało się.
Ale na Boga nie za tych grajków.
Albo poważne pieniądze (wersja preferowana) albo za naprawdę wartościowych zawodników.
Załuska - 3 bramkarz Legii bez jakiegokolwiek doświadczenia, Gmitrzuk to obrońca (tych w R jest sporo) i melodia przyszłości oraz Njamculovic - ciekawostka przyrodnicza z kończynami o różnej długości.
Przecież w/w mieliby duuuże kłopoty z załapaniem się do składu Radomiaka wliczając w to ławkę. '8
A jeśli przyjdzie Gołoś to kibice z Łazienkowskiej zobaczą następcę Radka Michalskiego z Janasowej Legii - może przesadzam ale tylko trochę :). IMO to najlepszy zawodnik Radomiaka w chwili obecnej. Doskonały odbiór, kreowanie akcji ofensywnych i mnóstwo asyst, dobry przegląd boiska, 1 na 1 wygrać to dla niego żaden problem i ma tylko 21 lat - hot prospect for the future!
Co prawda studiuje na Politechnice Radomskiej, ale jeśli Legia będzie go naprawdę chciała to nie będzie to wielka przeszkoda.
I jeśli spekulacje prasowe się potwierdzą i dojdzie do tego barteru to ja dziękuję za taką współpracę i Panu Pietrzykowi radzę się dobrze zastanowić.
Radomiak ma ok. 400 tys. wymagalnych zobowiązań i priorytetem jest szukanie środków finansowych. Starania o sponsoring na razie nie dają efektów więc sprzedaż zawodnika/ów może być niezbędna.
A jeśli jest kupiec to czemu nie :)

P.S.
Jako Radomianin z Warszawy potwierdzam jak najściślejsze związki Warchołów ze Stolicą. I chciejstwo pana
ems'a niczego w tej kwestii nie zmieni. Ludzie dojeżdżają tu do pracy (kilka jak nie kilkanaście tysięcy dziennie), większość moich znajomych zostało po studiach w WWA, sporo ludzi jeździ na "czarną Elkę" na mecze, nawet komenda wojewódzka policji ma swoją siedzibę w Radomiu :), ja sam po 6 latach wróciłem do W-wy.
A związki będą jeszcze mocniejsze - niech tylko droga nr 7 stanie się ekspresową i drugi tor kolejowy puszczą. :)

Kończąc, jak co roku mistrzostwa życzę i pozdrawiam!

m84
18-11-2003, 13:52
Eh Gmitrzuka?!?! :fu: ale czemu? :hmm: On niech zostanie w Legii! On już dzisiaj jest bardzo dobry i uważam że kolega Greengo sporo się myli mówiąc że Adam nie łapałby się u Nich w składzie. Ja raczej byłby skłonny stwierdzić ze by sie wyróżniał w tej drużynie. Eh panowie działacze jeśłi to prawda to zastanówcie się jeszcze raz nad tym zawodnikiem :/

Greengo
18-11-2003, 15:24
Eh Gmitrzuka?!?! :fu: ale czemu? :hmm: On niech zostanie w Legii! On już dzisiaj jest bardzo dobry i uważam że kolega Greengo sporo się myli mówiąc że Adam nie łapałby się u Nich w składzie. Ja raczej byłby skłonny stwierdzić ze by sie wyróżniał w tej drużynie. Eh panowie działacze jeśłi to prawda to zastanówcie się jeszcze raz nad tym zawodnikiem :/

'8 <-- przy tym zdaniu takie coś dałem

hashek
19-12-2003, 13:40
Czemu akurat Radom, mi to miasto jakoś niespecjalnie podchodzi :/

Święta prawda!! Mi też jakoś to miasto nie podchodzi. :*
Kibic Korony Kielce i Legii Warszawa.